Wix vs Weebly: порівняння між собою (5 порівнянь)

Wix vs Weebly: порівняння між собою (5 порівнянь)

Wix vs Weebly: порівняння між собою (5 порівнянь)

Вікс та Вієблі для мене дуже особливі. Давним-давно, коли я був лише хлопцем, я думав, що зробити веб-сайти – це найкрутіша річ, яку кожен може зробити (що змінилося?).


Звичайно, перше, що я заглянув би – це створити веб-сайт безкоштовно – що все ще є важливою темою, яка мене хвилює.

І тому я створив свої перші веб-сайти за допомогою Weebly, Wix та Blogger. Як молодший хлопець, Вебілі та Вікс дійсно кинули мене в очі – вони були кричущими, весело віджетів, і дозволяли вам створювати майже все, що хотіли.

Протягом багатьох років Weebly і Wix надзвичайно зросли. З моменту заснування в 2006 році вони розширили свої функції, працювали в електронній комерції та веденні блогів та багато разів переробляли свій інтерфейс користувача.

До цього моменту ці двоє є на сьогоднішній день одними з найпопулярніших розробників веб-сайтів навколо.

Wix, можливо, є старшим братом, з останніми підрахунками понад 110 мільйонів активних користувачів. Однак Weebly не має жодних подій, підтримуючи понад 50 мільйонів активних сайтів.

Я справді вважаю їх братами, до речі. Вони мають надзвичайно схожі ціни, функції, інтерфейси користувача та основні фокуси.

Вони обидва починаються з літери W і популярні тим, що дозволяють користувачам робити безкоштовні акаунти, які можна публікувати під субдоменами компаній.

Але це річ – брати, а не однояйцеві близнюки. Вони не однакові, вони схожі, і це означає, що вони матимуть різні сильні та слабкі сторони. Тому задається питання: хто кращий?

Давай дізнаємось.

Зміст

Перейдіть, щоб переглянути конкретний тест, натиснувши наступні посилання

  1. Порівняння цін та особливостей
  2. Теми та програми
  3. Простота використання
  4. Підтримка клієнтів
  5. Безпека та надійність
  6. Висновок: що мені рекомендувати?

Порівняння цін та особливостей

Ціна важлива і одна з перших речей, на яку ми дивимося. Особливості дуже важливі, і вони можуть зробити цінник чудовим або помилковим. Ціноутворення та особливості – це місце, яке має Wix та Weebly.

Ну, ми повинні десь почати Давайте подивимось на Weebly.

плановий план

Плани Weebly класифікують як «для веб-сайтів» або «для Інтернет-магазинів», але реально ці дві категорії сильно перетинаються. Останні два плани, показані вище, також стосуються Інтернет-магазинів, оскільки вони оснащені функціоналом електронної комерції.

план електронного магазину, що не працює

Однак є ще один рівень для Інтернет-магазинів – $ 38 на місяць. Іншими словами, ціновий діапазон Weebly (за винятком безкоштовної опції становить $ 12 і $ 38, розділений на три рівні.

Безкоштовний обліковий запис має 500 Мб пам’яті, основну SEO, безпеку SSL (що мені здається дивовижним), а також звичайні недоліки безкоштовного будівельника – суто реклами та субдомену.

Хоча я не хочу витрачати занадто багато часу, розмовляючи про вільний план, це чудовий спосіб перевірити будівельне програмне забезпечення: навіть безкоштовний план показує, наскільки потужний конструктор Weebly.

Weebly пропонує хороший посередницький план на рівні 5 доларів на місяць, що в основному є безкоштовним планом з власним доменом.

Безкоштовний план добре представлений тим, що він має розробник веб-сайтів, який є чудовим, тому 5 доларів на місяць – хороший варіант для тих, хто хоче приємно виглядати веб-сайт, але не потрібно багато іншого.

Однак це не знімає реклами Weebly, що справді прикро і, на мій погляд, скупим.

Інші плани преміум-класу, на мою думку, добре представлені, частково тому, що ліміти зберігання повністю зняті (а не обмеження, які все більше збільшуються в планах).

Починаючи з Pro: ви, звичайно, видаляєте рекламу; можна підключитися до домену (включений і безкоштовний); покращити статистику веб-сайтів, SEO та захоплення потенційних клієнтів; ви також можете додати до 100 членів; деякі засоби масової інформації; і ви отримуєте обмежений функціонал електронної комерції (обмежені продукти та плата за транзакції.

Більш високі плани дозволяють вам додавати необмежених членів на ваш сайт та процес реєстрації членства. Вони також значно покращують функціональність електронної комерції до того, що є більш повнофункціональним, майже всіма інструментами, необхідними для конкурентоспроможної платформи електронної комерції.

Тепер давайте подивимось на старшого брата.

план вікс

Як і Weebly, у Wix є дві категорії побудови сайтів: одна, яка є “звичайною”, та інша, що стосується електронної комерції..

Вікс план бізнесу

Ціни Wix досить близькі до Weebly. Майте на увазі, що у Wix також є безкоштовний план, але він не стосується його у формальній структурі. Це майже нарівні з Weebly, що ви отримуєте всі нормальні обмеження ресурсів та повний доступ до програми для розробників..

Щось мене розчаровує, це те, що раніше Wix мав додатковий рівень між Combo та безкоштовним планом близько 5 доларів на місяць.

У нього не було багато ресурсів, але це був чудовий варіант для людей, які не планували користуватися такими ресурсами – вони могли використовувати програмне забезпечення Wix та мати власний домен за низькою ціною, як поточний посередник Weebly.

У будь-якому випадку, поточний діапазон становить від 11 до 29 доларів для звичайних планів веб-сайтів і від 20 до 35 доларів для бізнесу & Плани електронної комерції. Незважаючи на мої скарги на те, що Wix скидає план 5 доларів, я все ще ціную їх широту варіантів.

Правда, Weebly в чомусь доступніший, поєднуючи функції електронної комерції безпосередньо у вищі рівні. Тим не менше, ціни Wix ставлять електронну комерцію нарівні з “нормальними” планами.

У будь-якому випадку, Wix запускає вас з 2 ГБ пропускної спроможності та 3 ГБ пам’яті, а потім збільшує обсяг пам’яті по мірі збільшення ярусів, до 20 ГБ з обмеженням VIP. Бізнес-плани мають до 50 Гб пам’яті.

Це не велика справа, тому що навряд чи ви дійсно зіткнетесь з обмеженнями, але це, мабуть, прикро в порівнянні з необмеженими параметрами Weebly.

Більш високі рівні надають вам необмежену пропускну спроможність, більше медіа-привілеїв (більше відеохвилин на сайті) та безкоштовних додатків, які в іншому випадку будуть ціннішими.

Плани електронної комерції повністю без комісійних, що є чудовою початковою функцією, плюс ви отримуєте Google Analytics і більше відео-годин.

Крім цього, ви в основному маєте всі функції планів веб-сайтів, а також функції магазину.

З цього приводу давайте коротко порівняємо електронну комерцію між двома платформами.

Однією з областей, яка Weebly має унікальну перевагу перед Wix, – електронна комерція. Для справедливості, Wix має досить гарну функціональність електронної комерції: настільки хороший, що, на мою думку, це може бути навіть більш доступною альтернативою Shopify для деяких підприємств.

Wix переросла в електронну комерцію завдяки здоровому набору інструментів магазину та доступу до магазину додатків, який може зробити електронну комерцію напрочуд міцною. На жаль, речі є дещо елементарними для людей з серйозними потребами доставки або бажаючих більш глибоких можливостей редагування магазину.

Weebly є загалом кращим кандидатом у галузі електронної комерції. Частина цього пов’язана з тим, що він придбав Square у 2018 році, що покращило його вже розвиваються функції електронної комерції.

Наприклад: Weebly має знижки на доставку і може обробляти дропшипінг. Wix навіть не може інтегруватися з додатком дропшипінгу, що значно обмежує тих, хто хоче Wix для своїх сайтів роздрібної торгівлі.

Окрім електронної комерції, у Wix та Weebly є дуже чудові розробники сайтів. Важко порівняти, не переходячи на чисту суб’єктивність.

Тим не менш, я думаю, що справедливо сказати хоча б, що обидва будівельники є повнофункціональними.

Це не лише можливості редагування сторінок, але й різні формати, з якими можна працювати з нею, наприклад, блоги.

плачевно

Вище: швидкі варіанти Weebly для додавання нового типу сторінки сайту, наприклад, щоденника.

Вікс

Вище: у меню швидкої бічної панелі Wix є кнопка лише для блогів.

Ви можете робити майже все, що вам потрібно, що стосується елементів сторінки: ви можете додавати, видаляти або редагувати елементи сторінки, змінювати конструкції за потребою тощо..

примхливу панель приладів

Це буде Weebly. Я віддаю перевагу бічній панелі Weebly, оскільки, хоча вона більша, вона дозволяє простіше вибрати те, що вам потрібно.

панель приладів wix

Бічні панелі Wix займають менше місця, а праворуч можна переміщати, якщо потрібно. Крім того, ви можете розгорнути ліворуч, як потрібно, таким чином заощаджуючи простір, коли ви не використовуєте його.

wix шрифт

Тож хоча я віддаю перевагу особисто редактору Weebly, мушу визнати, що Wix є більш ефективним і, мабуть, кращим для більшості інших людей. У будь-якому випадку ви можете судити про себе за допомогою безкоштовних акаунтів.

Ще одна важлива річ: редактор Wix, як правило, більш інтуїтивно зрозумілий. Простіше вносити тонкі зміни в будь-що на сайті, тоді як я побився з редактором Weebly, щоб внести конкретні зміни.

Weebly також має тенденцію неправильно тлумачити те, що я хочу зробити. Я спробую перемістити елемент навколо або вибрати ту чи іншу частину тексту, і він перемкнеться у непарне положення.

Таке відчуття, ніби Вебіл намагається надто сильно намагатися бути інтуїтивно зрозумілим і закінчується протилежним ефектом.

Підсумовуючи загальне ціноутворення та порівняння можливостей, Wix та Weebly надзвичайно порівнянні, але мають деякі важливі відмінності. Ціни в цілому схожі. У Weebly є більш щедрий розподіл ресурсів, але це не є вимикачем угод для Wix.

Weebly також значно кращий для електронної комерції. В обох є відмінні програми для розробників, але Wix є достатньо кращим, що варто дати йому перевагу – в цьому Wix переважає в основному на основній службі.

Теми та програми

Будь-яке програмне забезпечення для створення веб-сайтів надаватиме велике значення тем і програмам. Зазвичай я вважаю це підмножиною “функцій”, але вони такі важливі для Wix та Weebly, давайте їм належну вагу.

Почнемо з тем / шаблонів. Примітка. Це правда, що ви можете починати з нуля / з порожнього сайту, якщо вас це цікавить, на будь-якій платформі.

Але все ж приємно мати кілька попередньо встановлених дизайнів, які ви можете редагувати, як вважаєте за потрібне, так що …

теми, що живуть

Вибір тем у Weebly непоганий. Існує пристойна різноманітність за стилем, а також кілька корисних категорій для різних видів сайтів, із кількома темами на категорію. Але Weebly просто не можна порівняти з Wix.

wix теми

Важко знати, з чого почати в цій точці порівняння. У Wix просто є більше тем, ніж Weebly, як безкоштовні, так і платні. Насправді, тем Weebly налічується сотні, тоді як Weebly – десятки.

У Wix також є набагато краща категоризація шаблонів: у ньому є всі категорії, які робить Wix, плюс більше, і кожна має підкатегорії з власним вибором.

Так, є певне збіг, і не всі теми є якісними, але дуже багато. Плюс, велика кількість говорить сама за себе.

Як тільки ми переходимо до додатків, річ між двома платформами рівномірна. Weebly і Wix мають досить стандартні магазини додатків, які мають бути в змозі задовольнити потреби більшості людей, навіть якщо вони незвичні.

додатки, що живуть

Вище: магазин додатків Weebly.

програми Wix

Вгорі: Wix.

Я думаю, що магазин додатків Wix в цілому краще – в основному в тих додатках, які працюють трохи краще, але сприймайте це із зерном солі. Я думаю, що присяжні досі залишаються на цьому.

На обох ринках додатків дуже багато різних типів додатків і вражаюче багато безкоштовних додатків.

Я віддаю послуги Wix та Weebly за те, що вони роблять власні додатки, які зазвичай є безкоштовними або доступними іншим чином.

Практично кожен популярний додаток присутній, але це не лише ті популярні програми. Я думаю, що невеликою перевагою Wix є наявність більшої кількості практичних безкоштовних додатків.

Знову ж таки, журі все ще не вдається, але ви можете додати набагато більше безкоштовних інструментів, які дуже бажані в магазині додатків Wix.

З іншого боку, у Weebly є вибір дещо менше. Незважаючи на це, Weebly має кращі програми електронної комерції.

Загалом у Wix та Weebly є приблизно еквівалентні магазини програм, хоча Wix може бути дещо кращим. Що стосується варіантів шаблонів, це Wix без конкурсу.

Простота використання

Створення веб-сайтів має бути простим. Це сенс виготовлення та продажу програмного забезпечення для створення веб-сайтів: дозволити всім бажаючим створити сайт. Незважаючи на це, будівельники можуть краще вживати різні рівні кваліфікації, а іноді і за рахунок інших.

Wix та Weebly зробили свій імідж таким легким, що будь-хто, не забороняючи жодного, не може використовувати програмне забезпечення.

Вони мають на увазі початківців, але знають про всіх інших з більш високим рівнем володіння, і їхнє програмне забезпечення, сподіваємось, робить такі речі швидшими для таких людей без будь-яких недоліків..

Я думаю, що цей ідеал є на практиці, принаймні, здебільшого. Ще один поширений страх: «простота використання принесе в жертву глибину, на яку я можу працювати, або зменшить інструменти, які я маю». Це може бути на певних платформах, але вам не потрібно турбуватися про це з Wix або Weebly.

Так, речі виглядають гладко, але ви не втрачаєте стільки складності, скільки можете боятися. А для справді просунутих користувачів обидві компанії дозволяють вам безпосередньо редагувати код свого сайту.

Це робить його чудовим інструментом для спільної роботи: наприклад, один член команди може обробляти більш тонкі редагування, а інший може використовувати інструменти перетягування.

Окрім цього, обидві служби дозволяють дуже легко почати роботу.

wix web builder

wix web builder

Wix (вище) навіть дає вам можливість автоматично створити сайт на основі деяких питань опитування.

плаксивий веб-сайт

Weebly є більш типовим щодо процесу налаштування, але це навряд чи має значення. Ці двоє більш-менш однакові, що стосується налаштування.

Коли ви переходите до редагування, все стає надзвичайно простим. Я ще раз зазначу, що на моєму досвіді Wix був більш інтуїтивним.

І для обох, і для бокових панелей, і для накладних меню нададуть усі інструменти, необхідні для управління дизайном сторінки або сайту (як ви можете зрозуміти з попередніх знімків екрана).

“Всі інструменти”, я досить буквальний. Пам’ятайте, що Weebly і Wix дійсно популяризували будівельників, що перетягують і перетягують, у 2010-х та ще раніше.

Це, звичайно, не просто сторінка та дизайн. Все інше про ваш веб-сайт та обліковий запис легко обробляти.

Сила, яку обидві компанії пропонують, – це те, що розробник веб-сайтів «все в одному» – це серйозно додаток «все в одному».

Забудовники не обмежуються дизайном сторінки та елементами: ви можете отримати доступ до налаштувань свого облікового запису, SEO, електронної комерції та деталей магазину тощо, все в межах програми для розробників.

Зважаючи на все, я дійсно не можу сказати, що одне простіше, ніж інше. Вони обоє на вершинах простоти у використанні.

Підтримка клієнтів

Як я часто кажу, простота користування не замінює гарну підтримку клієнтів. Ви ніколи не знаєте, коли вам доведеться боротися з несподіваними технічними труднощами або коли вам потрібна порада щодо модернізації чи використання якомога більшої функції.

Підтримка клієнтів завжди важлива, навіть якщо ваш продукт є простим розробником веб-сайтів. Я перегляну як представників, так і інформацію на місці, як завжди.

Weebly пропонує живий чат, підтримку квитків / електронної пошти та підтримку телефону, хоча тільки програми Pro можуть використовувати підтримку телефону. Заздалегідь вибачте за цензора – це суто секретний проект / сторонне хобі!

весело балакати

Мене роздратувало, тому що, поки я чекав, мені надіслали довгий абзац із запитанням, чи цікавлюсь я рекламними листами. Я особисто не дуже цінував цей процес.

весело балакати

Я отримав відповідь через три хвилини. Це в кінцевому рахунку короткий проміжок часу, але все-таки довший бік порівняно з кращими чатами в прямому ефірі. Я думаю, я не можу скаржитися.

Що стосується ресурсів на місці, Weebly добре. Великий ресурс – це довідковий центр Weebly.

довідковий центр допомоги

Довідковий центр пристойний. У ньому є основні речі, але в ньому бракує багато деталей, що мені здається прикро. Немає тонни статей, хоча ті, які там є, дещо деталізовані. Це ще недостатньо, щоб претендувати на те, що я вважаю всебічною базою знань.

На щастя, Weebly також має форум громади під назвою Weebly Community. Ця сторінка спільноти є однією з найкращих, яку я бачив – вона дуже добре організована і її легко шукати, чого не вистачає на багатьох форумах.

Нарешті, у Weebly є путівник з SEO, який може бути корисним, і блог (що не є нічого незвичайного).

Зі свого боку, у Wix є лише підтримка електронної пошти / квитків та телефону. Живого чату немає, і навіть телефонна підтримка не є цілодобовою. Сказавши це, представники були доброзичливими та чуйними.

Довідковий центр Wix є наріжним каменем його інформації на місці.

довідковий центр wix

База знань Wix значно більш поглиблена, ніж Weebly. Є більше статей, на різноманітніші теми та з достатньою деталізацією (хоча деякі статті можуть бути заглушками).

На жаль, це закінчилося, на жаль Є блог компанії, але я б не взяв участь у ньому. Існує форум з кодами, але це досить ніша.

Оскільки представники Weebly є більш доступними та оскільки у нього є більше ресурсів, я б сказав, що Weebly перебуває на очах із підтримкою клієнтів, але я також не дуже вражений цим.

У Wix також є набагато краща база знань, тому я не вважаю, що розрив у підтримці клієнтів є лише незначним.

Безпека та надійність

І останнє, але не менш важливе, наскільки безпечні наші конкуренти?

Перетягування веб-розробників веб-сайтів, таких як Weebly і Wix, як правило, додають певний рівень безпеки та стабільності, оскільки вони зазвичай є рішеннями “все в одному”.

Вони запускають програмне забезпечення, яке дозволяє сайтам працювати, а сервери, що розміщують сайти, піклуються про резервні копії та оновлення тощо.

Однак це більше загальне заспокоєння, ніж сувора. Зрозуміло, вразливості можуть існувати, тому добре почути безпосередньо від компаній, які практики безпеки працюють.

На жаль, жодна організація не говорить багато про свою безпеку. Ця стаття довідкового центру Wix – хороший приклад.

захист від вірусів Вікс

… Інформаційний, так?

Хоча Weebly не є значно кращим.

weebly ssl

Обидві компанії мають повну сумісність з PCI, що є золотим стандартом для обробки операцій. Але якщо ви не надто зацікавлені в електронній комерції, це не надто важливо.

І навіть якщо ви є, це стандарт, а не один і більше.

Обидва включили SSL для всіх планів. Це добре, але знову ж таки, такий стандарт.

Тепер окрім нещасного браку інформації, обидві компанії принаймні працюють досить добре.

Я виявив, що в нас є дуже хороший час роботи, а також чудові часи реакції. Наприклад…

Викс часуТут можна ознайомитися з останнім часом роботи Wix.

Навіть окрім чисел, Wix та Weebly переконайтесь, що фактичне програмне забезпечення, яке ви використовуєте, надійно працює.

Від вас очікується, що ви добре використаєте їхні програмні продукти, і вони гарантують, що ці продукти здатні працювати мільйони день у день, вихідний день.

Таким чином, це змішаний мішок. З одного боку, ми дуже мало знаємо про безпеку Wix або Weebly. Я схильний довіряти їм, тому що вони дуже популярні і успішно підтримують мільйони впродовж десятиліття.

Право власності на Square також залишає гарне враження щодо того, як я переглядаю їхні протоколи безпеки, особливо для комерції.

Але крім цього вони мають просто чудові показники.

Висновок: що мені рекомендувати?

Бій між цими двома братами нічим не був оскаржений. Кожен раз, коли ви думаєте, що один з них має певну перемогу в певній області, інший відвертає її. Отже, тепер ми висвітлили все вищесказане, хто виходить вгорі?

І Weebly, і Wix працюють дуже добре, але можуть розповісти більше про їхню безпеку.

Підтримка клієнтів Weebly незначно краща, ніж Wix, але Wix має значно кращу базу знань, навіть якщо доступ до повторень клієнтів не є сильною стороною.

На мою думку, обидва однаково прості у використанні, хоча розробник веб-сайтів Wix трохи інтуїтивніший.

В обох є пристойні магазини додатків, але я думаю, що Wix трохи сильніше, з більшою кількістю практичних інтеграцій. У Wix вибір шаблонів набагато кращий, ніж у Weebly.

Цінові плани – це ще одна спільна річ, хоча з деякими відмінностями. У Wix є більш чіткі варіанти, але Weebly має дешевий план (який дозволяє підключати домен і використовувати мінімальні ресурси).

Функції, які вони пропонують, приблизно порівнянні, але Weebly має кращу функціональність електронної комерції та менші обмеження на зберігання. На папері Weebly звучить так, що це може призвести до перемоги.

Однак я вважаю, що Wix найкраще працює в основній службі легкого створення веб-сайтів. Це не просто інтуїтивніший будівельник – речі більш усвідомлюють простір та швидкість. Крім того, магазин додатків і шаблони дійсно підказують речі на користь Wix – вони роблять його більш спроможним розробником сайтів на практиці.

Ось моя рекомендація: якщо вас цікавить електронна комерція, Wix може бути не поганим, але Weebly, ймовірно, є більш безпечним вибором.

Якщо ви хочете по-справжньому простий веб-сайт із мінімальним використанням пам’яті та не проти реклами компанії, Weebly має кращий варіант бюджету..

Але якщо ви хочете, щоб веб-сайт був поза цими категоріями – тобто більшість інших сайтів – Wix – моя рекомендація.

Не хвилюйтеся, якщо ви все ще не впевнені. Згадайте, чому кожен із них настільки популярний: ви можете зробити обліковий запис і повністю використовувати програмне забезпечення безкоштовно. Це набагато краще, ніж безкоштовна пробна версія, тому продовжуйте та експериментуйте!

Вікс проти плачевно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector