Zasoby

Zasoby HostingPill & Rekomendacje

Oto lista produktów i usług, z których korzystam na co dzień. Niektóre z tych narzędzi są płatne, niektóre są bezpłatne, a niektóre dają mi prowizje za polecenia – ale lubię je i używam ich regularnie. Ta lista będzie aktualizowana przeze mnie, gdy znajdę wspaniałe narzędzia ułatwiające życie. Prześlij mi swoje uwagi i sugestie, aby uczynić to jeszcze lepszym.


Rejestracja domen

NameCheap: Łatwo jeden z najlepszych rejestratorów domen, jaki możemy polecić. Domeny są naprawdę niedrogie i łatwe w zarządzaniu w NameCheap.

Hosting

BlueHost (ZALECANE): Jedna z lepszych firm hostingowych, z których korzystałem w przeszłości. Mają bardzo fajny pulpit nawigacyjny konta, nie wspominając o tym, że ich serwery są szybkie, tanie i niezawodne. Przejrzałem je tutaj: Recenzja BlueHost.

Hosting A2: Najbardziej podoba mi się w A2 Hosting szybkość. Monitoruję ponad 8 miesięcy i jak dotąd nie znalazłem żadnych problemów. Oto moja recenzja hostingu A2

Dreamhost: DreamHost wygrał nagrodę redakcji PC Magazine za hosting w 2016 roku. DreamHost obsługuje obecnie ponad 1,5 miliona witryn i 750 000 witryn WordPress. Przeczytaj pełną recenzję Dreamhost

InMotion Hosting: firma hostingowa używana przez tę stronę. Czy mówię więcej? Oto moja przegląd InMotion. Uzyskaj 56% specjalnej zniżki, klikając ten link.

Liquidweb: Liquid Web jest jednym z najlepszych dostawców hostingu i aplikacji chmurowych na dzisiejszym rynku. Jest to niezawodny i bezproblemowy hosting. Tutaj możesz przeczytać recenzję Liquid Web.

Namecheap: Jedna z najbardziej przejrzystych i uczciwych rejestracji domen i udostępnianych dostawców hostingu, jakie znalazłem online. Przeczytaj moją recenzję NameCheap.

Witryny eCommerce

BigCommerce: możesz dostosować swoją stronę internetową, zarządzać wysyłką & płatności i wypisz swoje produkty na Amazon, eBay i Facebook za pomocą platformy BigCommerce. Bigcommerce to największy konkurent i wysoce zalecana platforma Shopify. Przeczytaj zalety i wady BigCommere.

Shopify: jedna z najlepszych platform eCommerce. Możesz łatwo zbudować swój sklep internetowy i sprzedawać wszystko w Shopify. Przeczytaj recenzję Shopify

VPN

PureVPN: PureVPN jest szybki, łatwy w użyciu i tańszy niż inni dostawcy usług VPN na rynku. Jest to łatwy sposób na zapewnienie bezpieczeństwa online dzięki PureVPN. PureVPN ma wspaniałe funkcje, takie jak antywirus, Internet Kill Switch, NAT Firewall itp.

Windscribe VPN: Od lipca 2015 r. Windscribe zapewnia lepszą obsługę, aw ciągu ostatnich dwóch lat stała się jedną z najbardziej uznanych sieci VPN na świecie. W bezpłatnym pakiecie otrzymasz funkcje, w tym Firewall, Adblock, P2P i więcej z przepustowością 10 GB. Przeczytaj recenzję Windscribe VPN.

Zarządzanie łączami

Rebrandy: jest skracaczem adresów URL z domenami niestandardowymi. Możesz tworzyć, śledzić i optymalizować kampanie za pomocą wiodących w branży markowych linków.

Wtyczki WordPress

Yoast SEO: uważana za jedną z najlepszych wtyczek WordPress do wdrażania najlepszych praktyk SEO. Musi mieć dla każdej witryny WordPress.

Adrotate Professional: Jeśli używasz reklam w swojej witrynie do generowania przychodów, ta wtyczka jest wszystkim, czego potrzebujesz. Możesz zaplanować swoje reklamy, zobaczyć współczynniki klikalności, zoptymalizować wyświetlanie reklam – nazywasz to, ta wtyczka ma to. Korzystam z tej wtyczki na tej stronie i kilku stronach moich klientów.

Narzędzia sieciowe

Sucuri: Wszystkie twoje wysiłki nic nie znaczą, jeśli witryna zostanie zhakowana lub umieszczona na czarnej liście. Kiedy tak się dzieje, potrzebujesz Sucuri, aby ci pomóc.

KeyCDN: używasz sieci dostarczania treści (CDN), aby przyspieszyć działanie witryny, udostępniając ją z serwerów znajdujących się w pobliżu użytkownika. Użyj KeyCDN, a natychmiast zobaczysz wzrost wydajności strony.

BuzzSumo: Jeśli jesteś wielkim fanem treści i tego, co warto zbadać, zanim napiszesz na jej temat, BuzzSumo jest najlepszym dostępnym narzędziem. Używam go regularnie, aby zobaczyć aktualne trendy w pisaniu treści.

Marketing:

Aweber: Jeśli lubisz marketing e-mailowy, po prostu nie możesz go zignorować. Aweber jest dziś uważany za najlepsze narzędzie do marketingu e-mailowego. Jeśli masz tysiące subskrybentów poczty e-mail, Aweber ułatwia zarządzanie, automatyzację i improwizację kampanii e-mail. Zdobądź kupon Aweber tutaj.

SEMrush: regularnie używam tego, aby dowiedzieć się, jakie są najważniejsze dane mojego konkurenta, takie jak ukierunkowane słowa kluczowe, płatne reklamy, rankingi, szczegóły linków zwrotnych, ruch organiczny, domeny odsyłające i inne. Jeśli chcesz się uczyć i wygrywać z konkurencją, na pewno musisz użyć SEMrush.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map