Zdroje hostingu & odporúčania

Tu je zoznam produktov a služieb, ktoré denne používam. Niektoré z týchto nástrojov sú platené, iné sú bezplatné a niektoré mi poskytujú provízie za sprostredkovanie – mám ich však rád a pravidelne ich využívam. Tento zoznam bude aktualizovaný mnou, keď nájdem úžasné nástroje na uľahčenie života. Pošlite mi svoje pripomienky a návrhy, aby ste ich ešte vylepšili.


Registrácia domény

NameCheap: Ľahko jeden z najlepších registrátorov domén, ktorý môžeme odporučiť. Domény sú na serveri NameCheap skutočne cenovo dostupné a ľahko spravovateľné.

Web hosting

Bluehost (ODPORÚČANÉ): Jedna z lepších spoločností poskytujúcich webhosting, ktorú som používal v minulosti. Majú veľmi pekný informačný panel účtu, nehovoriac o tom, že ich servery sú rýchle, lacné a spoľahlivé. Preskúmal som ich tu: BlueHost Review.

A2 Hosting: Najlepšia vec, ktorá sa mi na hostinge A2 páči, je rýchlosť. Sledujem viac ako 8 mesiacov a doteraz som nenašiel žiadne problémy. Tu je moja recenzia hostingu A2

Dreamhost: DreamHost získal v roku 2016 výber editora PC Magazine pre webhosting. DreamHost v súčasnosti hostuje viac ako 1,5 milióna webových stránok a 750 000 stránok WordPress. Prečítajte si celú recenziu Dreamhost

InMotion Hosting: webhostingová spoločnosť, ktorú používa tento web. Poviem viac? Tu je moja recenzia InMotion. Získajte 56% špeciálnu zľavu kliknutím na tento odkaz.

Liquidweb: Liquid Web je jedným z najlepších poskytovateľov webhostingových a cloudových aplikačných riešení na súčasnom trhu. Je to spoľahlivý a bezproblémový hosting. Tu si môžete prečítať recenziu Liquid Webu.

Namecheap: Jeden z najviac transparentných a čestných registrácií domén a poskytovateľov zdieľaného webhostingu, ktorý som našiel online. Prečítajte si moju recenziu funkcie NameCheap.

Webové stránky elektronického obchodu

BigCommerce: Môžete prispôsobiť svoj web, spravovať prepravu & platby a zoznam svojich produktov na Amazon, eBay a Facebook s platformou BigCommerce. Bigcommerce je Shopify najväčším konkurentom a vysoko odporúčanou platformou. Prečítajte si klady a zápory spoločnosti BigCommere.

Shopify: Jedna z najlepších platforiem elektronického obchodu. Internetový obchod si môžete ľahko vytvoriť a všetko predať na stránkach Shopify. Prečítajte si recenziu služby Shopify

VPN

PureVPN: PureVPN je rýchly, ľahko použiteľný a lacnejší ako ostatní poskytovatelia služieb VPN na trhu. Je to jednoduchý spôsob zabezpečenia online pomocou PureVPN. PureVPN má skvelé funkcie ako Antivirus, Internet Kill Switch, NAT Firewall, atď.

Windscribe VPN: Od júla 2015 poskytuje Windscribe lepšie služby av posledných dvoch rokoch sa stala jednou z najuznávanejších sietí VPN v okolí. V bezplatnom balení získate funkcie vrátane Firewallu, Adblocku, P2P a ďalších s šírkou pásma 10 GB. Prečítajte si Windscribe VPN Review.

Správa odkazov

Rebrandy: je skrátenie adresy URL s vlastnými doménami. Svoje kampane môžete vytvárať, sledovať a optimalizovať pomocou značkových odkazov v tejto oblasti.

Doplnky WordPress

Váš SEO: považovaný za jeden z najlepších doplnkov WordPress na implementáciu najlepších postupov SEO dnes. Musí mať pre všetky stránky WordPress.

Adrotate Professional: Ak na svojom webe používate reklamy na generovanie výnosov, tento doplnok je všetko, čo potrebujete. Môžete naplánovať svoje reklamy, zobraziť mieru prekliknutia a optimalizovať zobrazovanie reklám – pomenujte ho, tento doplnok ho má. Používam tento doplnok na tejto webovej stránke a na niekoľkých svojich klientskych webových stránkach.

Webové nástroje

Sucuri: Všetko vaše úsilie neznamená nič, ak je váš web napadnutý hackermi alebo je na čiernej listine. Keď sa to stane, budete potrebovať Sucuri, aby vám pomohol.

KeyCDN: Sieť na doručovanie obsahu (CDN) používate na zrýchlenie výkonu vášho webu tým, že ho obsluhujete zo serverov, ktoré sú blízko používateľa. Použite KeyCDN a okamžite uvidíte zvýšenie výkonu webových stránok.

BuzzSumo: Ak máte veľký obsah a čo ho skúmať skôr, ako naň píšete, BuzzSumo je najlepší dostupný nástroj. Používam ho pravidelne na sledovanie aktuálnych trendov v písaní obsahu.

marketing:

Aweber: Ak sa chystáte na e-mailový marketing, jednoducho to nemôžete ignorovať. Aweber je dnes považovaný za najlepší e-mailový marketingový nástroj. Ak máte tisíce predplatiteľov e-mailov, spoločnosť Aweber uľahčuje správu, automatizáciu a improvizáciu vašich e-mailových kampaní. Získajte Aweber Coupon tu.

SEMrush: Toto pravidelne používam na zisťovanie dôležitých údajov môjho konkurenta, ako sú cielené kľúčové slová, platené reklamy, hodnotenie, podrobnosti spätného odkazu, organická prevádzka, sprostredkujúce domény a ďalšie. Ak sa chcete naučiť a čo najlepšie konkurovať, musíte SEMrush určite použiť.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector