000WebHost Recenzia: Moje klady a zápory pomocou 000Webhost

Tento prehľad 000WebHost bol revidovaný a aktualizovaný 10. júna 2019.


Získanie bezplatného hostiteľa je vždy vzrušujúce riešenie, najmä ak máte nízku úroveň rozpočtu. Ak ste hľadali bezplatný hosting, potom by ste si uvedomili, že možnosti známeho a bezplatného hostingu sú trochu obmedzené.

Tu by som hovoril o jednej takej známej možnosti hostingu, ktorá je známa svojimi bezplatnými službami hostingu. Toto nie je nič iné ako 000webhost.

000webhost je súčasťou hostingera. S 000webhostom môžete využívať doživotnú bezplatnú službu, čo je dôvod na jej jedinečnosť.

Vážnejšia alternatíva k 000Webhost ›

Keďže 000webhost je úplne bezplatná hostingová služba, má niekoľko obmedzení, poskytuje však množstvo výhod, ktoré by ste pri bezplatnom hostovaní pravdepodobne nikdy neočakávali..

Takže, dostať sa k jadru veci, 000webhost má niekoľko kladov a záporov, o ktorých budem diskutovať podrobnejšie prostredníctvom mojej recenzie.

Choďte do toho a užite si čítanie viac o 000webhostoch!!

Výhody pre 000webhost:

000webhost poskytuje viac výhod. Môžete ľahko vytvoriť plne funkčnú webovú stránku. Predtým, ako budem hovoriť o čomkoľvek inom, dovoľte mi poskytnúť viac podrobností o ich dostupnosti, čo je jeden z najdôležitejších parametrov.

Prevádzková doba a výkon:

Čo by mohlo byť lepšie, ako zvoliť hostingovú platformu, ktorá sa zmestí do vrecka, a ktorá poskytuje primerane dobrú dostupnosť?

Áno, uhádli ste to správne, 000webhost poskytuje dobrú metriku dostupnosti. Zaručuje 99% dostupnosť, ktorá v niekoľkých prípadoch zasiahne neuveriteľných 99,9% dostupnosti.

Jeho prevádzková doba nemusí byť najlepšia v priemysle, avšak len veľmi málo bezplatných hostingových služieb má rovnakú prevádzkovú pohotovosť.

Ich prevádzková záruka zvyšuje dôveryhodnosť ich služieb a zaisťuje používateľom, ktorí sú skeptickí, pokiaľ ide o vyskúšanie bezplatného hostingu.

Používam 000webhost nejaký čas a sledujem ich dostupnosť. Nižšie sú uvedené ich posledné dostupnosti.

000webhost recenzia

Zatiaľ to bolo dobré, 000webhost poskytuje príťažlivé metriky dostupnosti a výkonnosti.

Bezpečnosť a spoľahlivosť:

Poďme ďalej, poďme skontrolovať, aká dobrá je bezpečnosť pomocou 000webhost. 000webhost má pred niekoľkými rokmi svoj podiel na hackeroch a bezpečnostných problémoch.

000webhost však tieto problémy prekonal a má zabudované bezpečnostné funkcie mandátu aj pre ich bezplatný hosting.

000webhost používa pokročilý firewall a obsahuje ochranu DDoS. Poskytuje pravidelné aktualizácie a má nepretržité monitorovanie.

zabezpečenia

Podporuje okamžité zálohovanie, aby vaše dáta boli vždy zálohované. Aj keď nemá príliš veľa bezpečnostných funkcií, stále má dostatočne dobrú bezpečnostnú podporu.

Vlastnosti:

Väčšina používateľov pravdepodobne neočakáva, že bezplatná služba hostingu bude obsahovať príliš veľa funkcií. Na rozdiel od tohto predpokladu má 000webhost dobrý zoznam funkcií.

Podporuje PHP a MySQL s jeho cPanel. Získate bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok. 000webhost podporuje Curl, Zend, XML, fopen (), sokety PHP, GD2, Ioncube loader, .htaccess a viac ďalších funkcií PHP.

000webhost poskytuje používateľovi automatický inštalačný program na jedno kliknutie, ktorý sa dá použiť na inštaláciu ďalších aplikácií, ako sú WordPress, Drupal a približne 50 ďalších skriptov.

S bezplatným hostingom získate šírku pásma 10 GB, 1 GB miesta na disku, bezplatný hosting doménového mena, bezplatný cPanel, bezplatný tvorca webových stránok, 2 webové stránky, automatickú inštaláciu WordPress a okamžitú aktiváciu účtu bez ďalších nákladov..

Bezplatný hosting

Jeho cPanel poskytuje viac ako 100 šablón zdarma, viacjazyčnú podporu, ochranu HotLink, IP Deny Manager, adresáre chránené heslom, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Jednoduché použitie:

Bezplatná hostingová služba by určite zaujala veľa pozornosti. Vzhľadom na to, že k tomu by mali prístup viacerí používatelia, je dôležité, aby sa hostiteľská služba ľahko používala.

No, 000webhost je všetko veľmi jednoduché.

Dostupné možnosti sú dobre ilustrované a segregované, takže neskončíte trávením času skúmaním toho, ako veci fungujú.

ľahké použitie 000webhost

Správca súborov je jednoduchý a môžete rýchlo nahrávať súbory.

správca súborov 000webhost

Spravovanie databázy je jednoduché a databázu môžete pridať / odstrániť veľmi rýchlo. Možnosti sú samovysvetľujúce a na správu databáz nemusíte vyžadovať odbornú pomoc.

spravovať databázu

S 000webhostom môžete vytvoriť až 5 e-mailových preposielačov. Teraz je to opäť jednoduché.

spravovať e-maily

Celú webovú stránku môžete spravovať pomocou dostupných nastavení.

nastavenie'

Celkovo je teda 000webhost veľmi ľahko použiteľný a je veľmi vhodný pre začínajúcich používateľov.

Zákaznícka podpora:

Najjednoduchší spôsob, ako osloviť 000webhostov pre akúkoľvek pomoc, je cez ich fórum. Má vedomostnú základňu a podporuje najčastejšie otázky.

Na webovej stránke nájdete niekoľko ďalších návodov na základe rôznych tém. Má tiež sekciu blogu.

000webhost je zviazaný s iným vzdelávacím partnerom BitDegree, čo je ďalší spôsob, ako sa môžete dozvedieť viac o hosťovaní.

000webhost nepodporuje live chat. Jeho prémiový plán však poskytuje prémiovú zákaznícku podporu.

Tvorca webových stránok:

Dobrou správou je, že pri bezplatnom hostovaní môžete využívať aj bezplatného tvorcu webových stránok. Zatiaľ čo niekoľko ďalších platených hostingových platforiem účtuje používateľom za tvorcov webových stránok, 000webhost si ich ponecháva bezplatne.

Môžete vytvoriť webovú stránku od začiatku, alebo nahrať existujúcu webovú stránku. Tvorca webových stránok tiež podporuje vytváranie webových stránok WordPress.

Na začatie používania ich nástroja na tvorbu webových stránok potrebujete odbornosť s nulovým kódovaním. Získate prístup k sérii šablón na základe požiadavky inej domény.

tvorca webových stránok

Má dobrú kolekciu 198 šablón, čo je veľmi dobrý počet šablón, najmä ak ste na bezplatnom hostingu.

Úpravy akejkoľvek časti stránky a prispôsobenie sú jednoduché. Dostupné možnosti sú hlasné a jasné.

šablóna

Je viacrozmerný, podporuje viac máp, dobrú podporu elektronického obchodu a poskytuje viacjazyčnú podporu. To všetko je kombinované s dobrou podporou sociálnych médií, ktorá zahŕňa populárne platformy sociálnych médií, ako napríklad Instagram, Facebook Twitter a mnoho ďalších.

Ďalšie plány:

000webhost má čo ponúknuť, čo poskytuje veľmi málo hostiteľských platforiem. Okrem toho bezplatný hosting nie je jedinou možnosťou, ktorá je k dispozícii.

000webhost ponúka viac so svojimi prémiovými programami Hostinger. 000webhost je súčasťou hostingera. Ostatné dostupné plány sú Single a Premium.

Oba programy ponúkajú 30-dňovú bezrizikovú skúšobnú verziu. Jednotný plán začína na 0,80 USD mesačne a obnovuje na 7,99 USD mesačne. Kým prémiový plán začína na 2,15 USD mesačne a obnovuje sa na 11,95 USD mesačne.

000webhost plán

Prémiové plány poskytujú zákaznícku podporu 24/7/365. Získate väčšiu šírku pásma, priestor, e-mailové účty, prostriedky databázy a servera.

SSL certifikát, denné zálohy a ochrana CloudFlare je možné zakúpiť za samostatné ceny.

Nevýhody 000webhost:

000webhost poskytuje solídne a sľubné hostingové služby. Avšak, ako každá iná platforma, aj 000webhost prichádza s malým počtom záporov.
Sú to aj tieto vážne blokátory?

Pokračujte v čítaní, aby ste pochopili, čo by mohlo byť nevýhodou pri používaní 000webhost.

Zjednodušené vytváranie webových stránok: Takže som sa zmienil iba o tom, že 000webhost má veľmi ľahko použiteľný nástroj na tvorbu webových stránok? To je pravda!!

Toto je dobré miesto na vytvorenie jednoduchej webovej stránky. Avšak, v prípade, že potrebujete vizuálne príťažlivé a mimoriadne kreatívne webové stránky, mohlo by to byť pre 000webhost náročné.

Nie, že 000webhost nemôže vytvárať webové stránky bohaté na používateľské rozhranie. To však má svoje vlastné obmedzenia. Má veľmi minimalistickú graficky bohatú podporu tvorby webových stránok.

Obmedzenia: Je zadarmo a áno, aj 000webhost má svoje obmedzenia a obmedzenia. Takže v podstate, či už ide o šírku pásma alebo zákaznícku podporu alebo využitie CPU, nemali by ste mať podobné privilégium ako prémiový zákazník..

No, nemusí to nevyhnutne znamenať podvod pre 000webhostov.

Ako užívateľ si však musíte byť vedomí toho, aké sú obmedzenia, keď používate 000webhost.

Bezpečnosť: Teraz sa to objaví tu spolu s výhodami 000webhost. Bezpečnosť je niečo, o čo sa 000webhost stará.

Ako už bolo povedané, jedna vec, na ktorú treba poukázať, je skutočnosť, že ako bezplatná hostingová služba by bol 000webhost viac vystavený bezpečnostným hrozbám v dôsledku veľkého počtu používateľov, ktorí ho používajú..

Aj keď 000webhost poskytuje základné základné bezpečnostné funkcie, uvádza to aj na svojej webovej stránke.

bezpečný 000webhost

Nie je teda presvedčivo rozhodujúce, či ste v bezpečí.

záver:

000webhost poskytuje väčšinu základných služieb a poskytuje oveľa viac, ako ponúkajú iní poskytovatelia bezplatných hostingu.

Poskytuje značné hostiteľské služby a ľahko sa používa. Je to ideálna voľba pre študentov a technických nadšencov, ktorí sa snažia skúmať hostingové platformy.

Toto prichádza zadarmo na celý život a nemá žiadne ďalšie skryté náklady, čo je opäť výhodou.

Ak teda hľadáte seriózny obchod s množstvom špičkových funkcií, zabezpečením, zákazníckou podporou, pravdepodobne to nebude tou pravou voľbou..

Z tohto dôvodu by ste sa určite mali pozrieť na Hostingera.

A ak sa niekedy rozhodnete vyskúšať hostinger, nezabudnite si prečítať nášho sprievodcu, ako získať 15% zľavu na ich hostiteľské balíčky:

Získajte 15% zľavu na hostinger

Avšak, ak začínate s novou webovou stránkou a máte nízky rozpočet, potom je 000webhost veľa na výber.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map