10 najlepších bezplatných motívov WordPress pre hudobníkov: Zbierka Handpicked

WordPress je jednou z najvýhodnejších platforiem pre tvorbu webových stránok. Je známe, že uľahčuje vytváranie intuitívnych webových stránok.


Vytvorenie webovej stránky hudobníka je jednoduché pomocou prispôsobení WordPress. WordPress poskytuje svojim dotyčným témam ďalší dotyk tvorivosti.

Webová stránka hudobníka musí byť kreatívna, príťažlivá a musí sa rýchlo načítať. Známy fakt je, že dobre navrhnutá webová stránka dokáže pre vaše podnikanie kúzla.

Ak chcete vytvoriť atraktívnu webovú stránku so zameraním na hudobníkov, musíte sa zamerať na niekoľko menších aspektov webdizajnu.

Prijali ste teda úlohu zostavenia webovej stránky hudobníka. To je úžasné!!

Otázkou však zostáva, ako viete, ktorá téma WordPress vyhovuje vašim požiadavkám?

Verte mi, nie všetky témy sú vhodné na zostavenie webovej stránky hudobníka.

No, vydrž. Vaše vyhľadávanie by sme zjednodušili poskytnutím exkluzívneho zoznamu bezplatných tém WordPress pre hudobníkov.

Ale skôr, ako sa dostaneme ďalej, rýchly pohľad na to, čo je také odlišné medzi bezplatnými a platenými témami WordPress.

Súvisiace články: Hosting zadarmo WordPress: uspieť bez zaplatenia dolára

Zadarmo témy WordPress v / s platené témy WordPress:

Je ohromujúce vedieť, že na vytvorenie hudobne orientovanej webovej stránky môžete použiť bezplatnú tému WordPress. Kto by pohŕdal témou zadarmo?

Predtým, ako si vyberiete konkrétnu tému WordPress, musíte sa rozhodnúť, ktorá z nich by ste si vybrali bezplatnú alebo platenú tému.

Medzi bezplatnými a platenými témami WordPress je jednoznačne málo vymedzení.

 • Podpora: Témy bezplatného programu WordPress sú vyvíjané viacerými technickými nadšencami a môžu sa vzťahovať na nulovú alebo obmedzenú podporu. Na rozdiel od platených tém, ktoré zvyčajne majú dostatočnú podporu s dobrou dokumentáciou.
 • Ceny: Témy zdarma, ako už názov napovedá, sú úplne zadarmo. Platené témy, ktoré sa tiež označujú ako prémiové témy, sa dodávajú s určitou cenou. Vo väčšine prípadov sú platené témy cenovo dostupné.
 • Recenzia: Zadarmo téma pred zaradením do zoznamu na WordPress.org musí podstúpiť oficiálnu kontrolu. Naopak, platené témy si nevyžadujú žiadne oficiálne preskúmanie.
 • Vlastnosti: Nie všetky, ale veľa bezplatných tém by malo v porovnaní s prémiovými témami menšie funkcie.
 • Prispôsobenia: Voľné témy obmedzujú možnosti prispôsobenia v porovnaní s platenými témami. Platené témy sa zvyčajne navrhujú s ohľadom na rýchlosť, čas načítania a podporu rýchleho prispôsobenia.
 • Zabezpečenie: Témy zdarma obsahujú menej aktualizácií zabezpečenia, a preto môžu byť zraniteľné. Vo väčšine prípadov bude platená téma poskytovať pravidelné aktualizácie.
 • Inštalácia: Prístup a inštalácia bezplatnej témy je jednoduchá z oficiálnej webovej stránky WordPress. Prístup k platenej téme nie je zložitý, môže si však vyžadovať znalosť bežných trhov a spôsobov prístupu k nej.

Tým sa dokončí základné rozlíšenie medzi bezplatnými a platenými témami WordPress.

WordPress poskytuje vyčerpávajúci výber tém a hľadanie toho pravého by mohlo byť herkulovskou úlohou, pokiaľ by niekto nezúžil vaše vyhľadávanie..

Posaďte sa a relaxujte !! Zjednodušenie vášho vyhľadávania je presne to, čo tu urobím.

hostingpill10 najlepších registrátorov domén

 1. Hudba Lite
 2. Moja hudobná skupina
 3. trap
 4. Hudobná skupina
 5. Musicmacho
 6. Šungit-lite
 7. Sonic
 8. Sonorama
 9. Fundit
 10. třepotání

Začal by som tým, že poskytnem zoznam bezplatných tém WordPress určených výlučne pre hudobníkov.

1. Hudba Lite:

Musiclite wordpress tému

Hudba Lite je pre hudobníkov k dispozícii téma s rozpočtom. Je to lite verzia prémiovej hudobnej témy.

Vlastnosti:

Súčasťou témy Music Lite je niekoľko užitočných miniaplikácií. Toto funguje dobre s WordPress verzie 4.9 alebo vyššej.

Podporuje písma Google, rozloženie viacerých stĺpcov, jednoduché prispôsobenie, vlastné logá, vlastné pozadie a niekoľko ďalších funkcií, ktoré pomáhajú pri vytváraní atraktívnej webovej stránky..

Hudobné lite funkcie

Jednoduché použitie:

Je ľahké si stiahnuť tému Music Lite z oficiálnych webových stránok alebo z oficiálnych webových stránok WordPress. Aktuálna verzia témy je 1.2.2 a podporuje viac ako 2000 inštalácií.

Použitie témy je jednoduché a je podporované niekoľkými príručkami, ktoré uľahčujú niekomu, kto začína používať aplikáciu Music Lite.

Sprievodca hudbou lite

Podpora:

Hudba Lite je populárna, a preto nájdete podporu pre túto tému na fóre WordPress.

V prípade, že to nestačí, má Music Lite vlastné fórum technickej podpory. Môžete sa tiež rozhodnúť pre prioritnú podporu za 49 dolárov alebo podporu nastavenia témy, ktorá by stála 199 dolárov.

Zbierka tém: Music Lite vám umožňuje ľahko pridávať odkazy na sociálne médiá. Je postavená s pohotovým rámcom a je optimalizovaná sietnica.

Music Lite podporuje HTML5 a CSS3. Môžete mať viac postranných panelov, odporúčané obrázky, prezentáciu a pridať do tvorenia webových stránok veľa kreativity.

Zobraziť ukážku

2. Moja hudobná skupina:

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

Téma mojej hudobnej skupiny

Moja hudobná skupina je ľahko použiteľná bezplatná téma WordPress. Jeho aktuálna verzia je 1.2.3 a podporuje WordPress 4.7 a vyšší.

Vlastnosti:

V rámci svojich hlavných funkcií umožňuje jednoduché prispôsobenie, ktoré vám umožňuje prepínať medzi zapínaním a vypínaním funkcií. Môžete upravovať rozloženie, meniť farby, fonty favicon, logá, pozadia.

Funkcie mojej hudobnej skupiny

Pomocou služby My Music Band môžete pridať odkazy na sociálne médiá a vlastný CSS. My Music Band vo svojej bezplatnej téme podporuje väčšinu základných funkcií, ako je vytváranie zoznamov skladieb.

Jeho platená téma však podporuje viac špičkových funkcií užitočných na vytváranie webových stránok hudobníka.

Jednoduché použitie:

Táto webová stránka poskytuje podrobnosti o tom, ako nainštalovať túto tému do existujúceho WordPress, ako aj o tom, ako aktualizovať tému na najnovšiu verziu.

Má viac ako 900 aktívnych inštalácií. S bezplatnou témou môžete vytvoriť jednoduchý web, ktorý podporuje jednoduché spravovanie prispôsobení.

Podpora:

Moja hudobná skupina má svoju vlastnú podporu, ktorá sa zaoberá častými otázkami a bežnými témami týkajúcimi sa inštalácie tém a ich používania.

Podpora mojej hudobnej skupiny

Môžete tiež získať vstupenky na podporu alebo využiť podporu zo svojho fóra komunity.

Zbierka tém:

V kombinácii s PHP je CSS My Music Band úplne responzívna. Je pripravený na Instagram a môže podporovať hlavičky videa.

Téma dodržiava štandardy WordPress z hľadiska bezpečnosti a je včas aktualizovaná. Medzi ďalšie užitočné funkcie patrí pridanie posudkov a portfólia.

Zobraziť ukážku

3. TrapMusic:

TrapMusic wordpress téma

TrapMusic je populárny medzi ľuďmi, ktorí hľadajú bezplatné témy WordPress. Jeho aktuálna spustená verzia je 3.0.

Vlastnosti:

Aj keď TrapMusic podporuje základné funkcie, ako sú zvitky, formuláre spätnej väzby, vlastné bočné panely, je tiež dobré implementovať funkcie..

TrapMusic funkcie

Niektoré z týchto pridaných funkcií zahŕňajú GoogleMaps, dynamický zavádzač obsahu, možnosti prekladu.

Podporuje vlastné widgety, vlastné ponuky, krátke kódy, integráciu sociálnych médií, sú niektoré z ďalších funkcií.

Jednoduché použitie:

TrapMusic sa dá ľahko nastaviť ako väčšina tém. Jeho viac funkcií je pre skúsených používateľov jednoduché.

Niekto, kto ho začína používať, však môže chvíľu trvať, kým sa zavesí na všetky funkcie.

Podpora:

Keď už hovoríme o podpore, TrapMusic nemá špecificky žiadnu samostatnú podpornú časť alebo sprievodcov.

Toto nie je uvedené na oficiálnych webových stránkach WordPress, a preto je ťažké v prípade, že hľadáte rozsiahlu podporu súvisiacu s témou.

Zbierka tém:

TrapMusic bezpochyby podporuje responzívne navrhovanie. Je postavený na SMT Framework 2.0 a je podporovaný Ecwid.

Toto je jedna z mála bezplatných šablón, ktorá podporuje optimalizáciu SEO, poskytuje možnosti prekladu a má funkciu zabezpečenia proti spamu.

Zobraziť ukážku

4. Hudobná skupina:

Téma wordpress hudobnej skupiny

Toto je opäť hudobná skupina, ktorá je bezplatnou témou. To je však od Themezyho. Themezy je známy zdroj na získavanie bezplatných tém.

Vlastnosti:

Hudobná skupina podporuje zvitky, knižnicu obrázkov a niekoľko ďalších základných funkcií, ktoré vám môžu pomôcť vytvoriť slušne vybavenú hudobnú webovú stránku.

Môžete pridať nadchádzajúce udalosti kalendára, prispôsobiť ponuky a podporovať integráciu sociálnych médií. Je to ideálna voľba pre vytvorenie základnej webovej stránky.

Funkcie hudobnej skupiny

Vo väčšine prípadov však web hudobníka potrebuje viac kreativity. To je niečo, čo sa dá ťažko dosiahnuť pomocou hudobnej skupiny.

Jednoduché použitie:

Hudobná skupina má obmedzený súbor funkcií. Z tohto dôvodu je jednoduché použitie. Je veľmi nepravdepodobné, že počas používania hudobnej skupiny nájdete niečo veľmi zložité.

Bez ohľadu na to, či začínate čerstvý alebo skúsený, bude to jednoduché.

Podpora:

Themezy má sekciu FAQ. Ak však hľadáte technické riešenia, nepomôže vám to.

Celkovo neponúka veľa sprievodcov podporou. Môžete ich kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára, ktorý je k dispozícii na ich webových stránkach.

Zbierka tém:

Jednou z ich užitočných funkcií je pridanie podpory pre hudbu na stiahnutie, ktorú je možné tiež streamovať a počúvať.

Obsahuje tiež zdieľateľné odkazy na najobľúbenejšie platformy sociálnych médií. Téma reaguje na stolné počítače, tablety a mobilné zariadenia.

Zobraziť ukážku

5. Musicmacho:

Musicmacho wordpress tému

Musicmacho je známa téma medzi hudobnými nadšencami. Poskytuje témy s licenciou GPL3. Aktuálna pracovná verzia je 1.0.16.

Vlastnosti:

Musicmacho podporuje kreatívne a pútavé navrhovanie webových stránok. Je plne prispôsobiteľný a podporuje viacjazyčné zobrazenie.

Všetky stránky sú optimalizované a navrhnuté podľa štandardných pokynov pre WordPress, vďaka čomu sú bezpečnejšie.

Funkcie služby Musicmacho

Toto je rovnako dobrá voľba na vytvorenie hudobnej webovej stránky pre skupiny, udalosti a hudobné obchody.

Jednoduché použitie:

Začíname s Musicmacho je veľmi jednoduché. Inštalácia témy a vytvorenie základného nastavenia je pre niekoho, kto má skúsenosti s témami WordPress, ľahký.

Téma podporuje jednoduché prispôsobenie a je podporená rozsiahlou dokumentáciou, ktorá ju robí príliš jednoduchou.

Podpora:

Musicmacho má vynikajúcu podporu vzhľadom na podporu, ktorú získate pre ďalšie bezplatné témy.

To je pokryté tematickou dokumentáciou, FAQ a má helpdesk.

Podpora služby Musicmacho

Toto je uvedené na oficiálnej webovej stránke WordPress a je podporované fórom podpory WordPress.

Zbierka tém:

Bezplatná téma služby Musicmacho je dobrou voľbou pre malé a stredné webové stránky. Ako základná technológia používa rámec Twitter Bootstrap.

Je plne mobilný a má antispamovú podporu. To však nepodporuje optimalizáciu sietnice alebo vysoké rozlíšenie vo voľnej téme.

Má viac ako 300 aktívnych inštalácií.

Zobraziť ukážku

6. Sungit-lite:

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

Téma wordpress sungit-lite

Sungit-lite je bezplatne prístupné a interaktívne bezplatné tému pre hudobníkov. Toto je časť Yudlee, ktorá tiež poskytuje rovnakú prémiovú tému s vylepšenými funkciami.

Vlastnosti:

S nulovým úsilím o kódovanie vám Sungit-lite umožňuje vytvoriť plne prispôsobiteľný web. V kombinácii s niekoľkými inovatívnymi funkciami sa vytvára vizuálne príťažlivá webová stránka.

Málo funkcií patrí – integrácia sociálnych médií, vlastné menu, prispôsobiteľné bočné bannery, rozloženie viacerých stránok, prispôsobiteľná časť päty..

Funkcie sungit-lite

Stránky sú pripravené na preklad a sú optimalizované na vysoký výkon. Sungit-lite tiež podporuje vlastné CSS.

Jednoduché použitie:

Sungit-Lite sa ľahko začína používať a integruje s WordPress. Možnosti tém a prispôsobenia sa ľahko spravujú.

Je nepravdepodobné, že by ste zistili, že je Sungit-Lite ťažké preskúmať.

Podpora:

Oficiálna webová stránka spoločnosti Sungit-Lite obsahuje dokumentáciu so samostatnou časťou technickej podpory. K dispozícii je aj sekcia technickej podpory a časté otázky a odpovede na základné otázky.

Téma je uvedená na oficiálnej webovej stránke WordPress a je tiež podporovaná komunitným fórom WordPress.

Zbierka tém:

Sungit-Lite má viac ako 700 aktívnych inštalácií. Jeho aktuálna pracovná verzia je 1.1.10. Téma je úplne responzívna. To zahŕňa režim na šírku aj na výšku na všetkých bežne používaných zariadeniach.

Téma funguje vo všetkých známych prehliadačoch a vyžaduje WordPress 4.0 alebo vyšší. Okrem WordPress je úplne kompatibilný s Bootstrap 3.xa WooCommerce.

Zobraziť ukážku

7. Sonic:

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

zvuková téma

Sonic je jedným z posledných bezplatných tém WordPress venovaných hudobníkom. Bola vydaná pod licenciou GPL 2.0 a čaká na preskúmanie témy WordPress.

Vlastnosti:

Sonic s podporou Bandthemes poskytuje ľahko prispôsobiteľnú šablónu, prostredníctvom ktorej môžete ľahko pridávať grafiku, obrázky a videá vrátane mp4..

Podporuje tiež komentáre, blogy a automatické vyprázdňovanie plagátov pre CSS, zarovnanie stránok a označovanie stránok s preddefinovaným formátovaním..

Jednoduché použitie:

Sonic sa na prvý pohľad ľahko implementuje a prispôsobuje. Používa štandardný proces integrácie WordPress, ktorý uľahčuje integráciu s WordPress.

Podpora:

Pretože sa jedná o relatívne novú tému, ktorá je na trhu k dispozícii, nenájdete veľa dokumentácie ani podpory.

Pravdepodobne sa tým, ako sa popularita zvyšuje, pravdepodobne nájdete viac zdrojov týkajúcich sa tejto témy.

Zbierka tém:

Sonic podporuje živé vysielanie, ktoré je jednou z kľúčových súčastí hudobnej webovej stránky. Dokáže účinne propagovať vašu hudbu zo Soundcloud a Mixcloud.

Táto téma je známa tým, že reaguje na mobily. Prehrávač Soundcloud môžete na svojej domovskej stránke výrazne prezentovať.

Aj keď podporuje niekoľko ďalších intuitívnych funkcií, niektoré z nich priťahujú pozornosť.

Zobraziť ukážku

Platené motívy pre hudobníkov:

Zatiaľ čo bezplatné témy sú dostupné, faktom je, že bezplatné témy prichádzajú s niekoľkými obmedzeniami. Každá bezplatná téma umožňuje rôzne funkcie a blokuje niektoré ďalšie funkcie.

Pri vytváraní webovej stránky nikdy neviete, ktorá funkcia sa vám hodí. Najhoršie, ak to vo vybranej téme chýba.

Aby sa tomu zabránilo, mnohí ľudia sa rozhodnú pre platené témy. Platíte za tému a užívate si všetky funkcie bez akýchkoľvek zmluvných podmienok.

Ďalej som poskytol niekoľko platených tém dostupných výlučne pre hudobníkov.

8. Sonorama:

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

Sonorama platil tému wordpress

Sonorama je platená téma dostupná pre hudobníkov, vytvorená v roku 2014. Má vyše 1000 aktívnych inštalácií a pracuje s WordPress 4.5 alebo vyššou.

Vlastnosti:

Sonorama uľahčuje vytváranie pútavých hudobných webových stránok. Jeho vizuálny nástroj na tvorbu stránok vám umožňuje vytvárať najzložitejšie rozloženia bez akýchkoľvek snáh o kódovanie.

Sonorama funkcie

Môžete ľahko vložiť audio a video obsah. Toto je kompatibilné s Soundcloud, Bandcamp, Youtube a mnohými ďalšími.

Sonorama je modulárny, vysoko prispôsobiteľný, pripravený na sietnicu a optimalizovaný.

Jednoduché použitie:

Sonorama je doplnená jednoduchými možnosťami drag and drop, vďaka ktorým je ľahšie prispôsobiť svoj dizajn.

Integrácia s WordPress je rovnako jednoduchá.

Podpora:

Sonorama má silnú podporu dokumentácie. Oficiálne webové stránky obsahujú aj samostatnú sekciu pomocníka.

Táto téma je podporená aj rozsiahlou komunitou a fórom.

Zbierka tém:

Sonorama reaguje na 100%. Je pripravená na miniaplikáciu a je kompatibilná s väčšinou populárnych prehliadačov, ako sú IE9 a novšie, Firefox, Safari, Chrome a Opera.

Téma je vytvorená pomocou JS, CSS a PHP. Téma stojí obyčajnú licenciu 39 dolárov. To zahŕňa budúce aktualizácie a 6-mesačnú podporu.

Zobraziť ukážku

9. Fond:

Téma plateného wordpress

Fundit je prémiová téma WordPress, ktorá sa zameriava nielen na hudobníkov, ale aj na umelcov, filmárov a poskytuje riešenie zamerané na získavanie finančných prostriedkov..

Vlastnosti:

Fond poskytuje ľahkú navigáciu a podporuje jednostránkový dizajn. Téma umožňuje vytvorenie komplexnej a ľahko použiteľnej webovej stránky.

Môžete pridať obrázky, videá a prezentácie. To všetko je podporované základným prispôsobením.

Ak chcete prijímať platby, je integrovaná s PayPal.

Jednoduché použitie:

Fond podporuje jednoduché vytváranie jednej stránky. Podporuje základné prispôsobenie, čo uľahčuje začiatočníkom používanie tejto témy aj začiatočníkom.

Ak ju chcete integrovať do programu WordPress, môžete si ju stiahnuť a začať používať ako ktorákoľvek iná téma.

Podpora:

Fond má na svojich oficiálnych webových stránkach k dispozícii samostatnú dokumentáciu.

Dokumentácia fondu

V rámci podpory nájdete aj niekoľko často kladených otázok.

Fond má samostatnú podporu, ktorú je možné získať v prípade akýchkoľvek problémov, problémov alebo otázok týkajúcich sa funkcií.

Zbierka tém:

Téma je vytvorená pomocou PHP, JS, CSS, PNG a GIF. Veľkosť témy je komprimovaná a má veľkosť približne 2 MB.

Usporiadanie je úplne citlivé. Téma fondu stojí 49 dolárov za GPL 2.0.

Zobraziť ukážku

10. Blikanie:

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

Flicker téma platená pre wordpress

Flicker je ďalšou prémiovou témou dostupnou pre spevákov, hudobníkov a skupiny. Toto je úplne pripravené na miniaplikáciu a funguje s verziami WordPress 4.9 a vyššími.

Vlastnosti:

Blikanie vám umožňuje vybrať medzi verziou témy v rámčeku alebo širokou. Téma podporuje prispôsobenie farieb a bežne dostupné písma.

Vďaka podpore PSD si môžete prispôsobiť takmer všetky aspekty svojho webu. Integrácia sociálnych médií je podporovaná pomocou AccessPress.

Funkcie blikania

Flicker podporuje marketingové služby pomocou MailChimp. Ďalšie podporované funkcie sú Kontaktný formulár 7 a SEO optimalizácia stránok.

Jednoduché použitie:

Flicker podporuje takmer všetky typy prispôsobení vrátane miniaplikácií a hlavičiek. Začlenenie týchto prispôsobení je jednoduché.

Tvorca stránok podporuje jednoduché funkcie presúvania myšou. Ak chcete pridať, tému možno ľahko skompilovať s existujúcou inštaláciou WordPress.

Podpora:

Flicker má obmedzenú podporu, na ktorej môžete zadávať vstupenky. Téma je podporená aj podrobnou dokumentáciou.

Po zakúpení témy to zahŕňa aj 6 mesačnú podporu.

Zbierka tém:

Téma používa Unyson ako svoju štruktúru, ktorá podporuje jednoduché funkcie umožňujúce drag and drop. Spolu s tým podporuje knižnicu Google Fonts a ikony FontAwesome.

To je úplne citlivé pri viacerých rozlíšeniach. Je postavený pomocou PHP, JS, CSS, PSD a Layered PSD.

Funguje to na bežných prehliadačoch, ako sú IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge. Flicker je tiež kompatibilný s Woocommerce 3.2.xa Bootstrap 3.x.

Zobraziť ukážku

záver:

Bezplatné témy postačujú pre väčšinu základných funkcií a sú dobrou voľbou v prípade, že rozpočet je obmedzením. Výber správnej bezplatnej témy závisí od zoznamu funkcií, ktoré by váš web vyžadoval.

Aj keď sú funkcie dôležité, rovnako dôležitým faktorom je podpora verzie WordPress, ľahké používanie a podpora spolu so zabezpečením.

Spomedzi bezplatných tém je Music Lite dobrou voľbou pre prípad, že používate WordPress 4.9 alebo novší. Ďalšími dobrými témami na vyskúšanie sú Musicmacho a Sungit-Lite.

Ak stále nie ste spokojní s bezplatnými témami, môžete skontrolovať jednu z platených tém.

Sonorama a Flicker sú dobré možnosti s miernym cenovým rozdielom. Technológia Flicker dokonale spája technológiu a vytvára vizuálne príťažlivý web hudobníka.

Zadarmo infographic tém WordPress

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map