10 najlepších bezplatných tvorcov webových stránok (Áno, úplne zadarmo – žiadna platba)

Takže vás zaujímajú bezplatní tvorcovia webových stránok. A prečo nie? Koniec koncov, na internete je veľa bezplatných vecí. Bohužiaľ, kvalitných tvorcov webových stránok je o niečo ťažšie nájsť.


Existuje veľa bezplatných tvorcov webových stránok. Pravda však je, že ak budete potrebovať bezplatného tvorcu webových stránok, musíte byť pripravení urobiť ústupky – pretože väčšina bezplatných tvorcov webových stránok je súčasťou modelov „freemium“..

Ako už názov napovedá, štruktúry cien freemia ponúkajú bezplatné aj prémiové možnosti. Prirodzeným výsledkom je, že bezplatné možnosti sú menej dobre vybavené alebo majú pozoruhodné nevýhody.

Hej, staviteľ webových stránok, ktorý stojí za to sa stále oplatí preskúmať. Možno chcete experimentovať so softvérom skôr, ako zaň začnete platiť. Možno chcete vytvoriť webovú stránku pre nápad, ktorý máte, a potrebujete iba okamžitú predajňu.

Alebo možno vás nezvládajú obvyklé nevýhody bezplatných plánov.

Dosť fér. Mnoho skúseností s tvorbou webových stránok a bezplatnými tvorcami webových stránok ma viedlo k vytvoreniu tohto zoznamu najlepších bezplatných tvorcov webových stránok.

Tu je niekoľko vecí, ktoré by ste mali vedieť o tomto zozname … v prvom rade dávam doménovým menám veľkú váhu. Mnoho ľudí si bude prezerať webové stránky, ktoré navštevujú, ak je na subdoméne, a to oprávnene. Vyzerá to menej legitímne.

A takmer každý bezplatný tvorca webových stránok vás bude stavať webovú stránku pod subdoménou, pokiaľ neaktualizujete na platený plán. Takže ak vám web umožňuje bezplatne pripojiť názov domény (majte na pamäti, že za doménové meno stále musíte platiť), alebo ak je subdoména webových stránok menej problémom, pripisujem tomu dobrú váhu.

A áno, aj keď sú obetované niektoré ďalšie veci, napríklad prispôsobiteľnosť.

Ďalšia vec: nevenujte príliš veľa pozornosti počtu kladov a záporov v tomto zozname. Namiesto toho venujte pozornosť tomu, čo hovoria. Napríklad, niečo by mohlo mať veľa nevýhod z technického hľadiska, ale pozitíva sú také dôležité, že výrazne prevažujú nad negatívmi.

Takmer každý bezplatný tvorca webových stránok príde s reklamami pre spoločnosť, subdoménou a iba s niekoľkými funkciami.

Vždy však existujú výnimky. Takže bez ďalších okolkov, tu je môj zoznam najlepších bezplatných tvorcov webových stránok.

hostingpill
Najlepšie bezplatné tvorcov webových stránok

 1. WordPress.com
 2. Wix
 3. WebStarts
 4. Weebly
 5. Blogger
 6. Webové stránky Google
 7. Jimdo
 8. UCraft
 9. Site123

Položka 1: WordPress.com

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

Wordpress

WordPress je nesmierne populárny – natoľko, že je ťažké ho podceniť. Bolo to už od roku 2005 a odvtedy sa rozrástla na podporu nespočetných miliónov webov.

Jeden odhad pripisuje WordPressu servisom 30% internetových blogerov a WordPress je 50. najobľúbenejší web na svete. Ešte pôsobivejšie je, že CNN, CBS, BBC, Reuters a Fortune používajú WordPress.

Áno, je to celkom úspešná platforma. A samozrejme, veľkým dôvodom jeho popularity je jej bezplatná voľba.

Moje umiestnenie na WordPress.com ako číslo jedna nie je ľahké alebo ľahké. Wix a Weebly majú oveľa viac funkcií a prispôsobenie ako WordPress.

Ako celkový tvorca webových stránok to berú. WordPress je však nesmierne populárny, že mať subdoménu s WordPress môže ovplyvniť váš blog omnoho menej, ako keby ste použili inú stránku..

Okrem toho, účasť v komunite WordPress prináša niekoľko vlastných výhod. Určite to záleží na tom, čo chcete od svojho tvorcu webových stránok, ale ak ide o blog, WordPress je pravdepodobne najlepšia bezplatná voľba..

Ukážka WordPress (Jednoduché použitie: 3/5)

Pros

 • Pre bezplatný produkt existuje celkom dobrý výber tém / šablón. Aj keď úpravy sú priemerné, stále si môžete urobiť veľké množstvo prispôsobení.
 • Import a export obsahu je veľmi jednoduchý, a to aj medzi blogom WordPress a blogom s inou platformou (napríklad Medium alebo Wix)..
  Importovať do WordPress
 • Pevné nástroje na blogovanie (samozrejme), ako aj základné nástroje na nahliadnutie a funkcie odporúčaní a kontaktných stránok.
 • Popularita WordPress znamená, že nájdete oveľa viac rád o používaní WordPress ako s takmer inou platformou.
 • Tiež kvôli svojej popularite nemusí mať subdoména na WordPress ublíženie. Mnoho blogerov používa subdoménu WordPress, takže mať subdoménu by nemuselo nevyhnutne poškodiť vzhľad vašich stránok (aspoň nie tak, ako to robia iní bezplatní stavitelia)..
 • Z toho tiež vyplýva – WordPress.com podporuje spoločenskejšiu komunitu, napríklad Blogger. Je veľmi ľahké sledovať a interagovať s inými blogmi v komunite WordPress a pre nich, aby s vami komunikovali – dobrý spôsob, ako zvýšiť návštevnosť a získať popularitu..

Zápory

 • Aj keď sú nástroje na prispôsobenie v poriadku, ste skutočne obmedzení na menšie položky (napríklad farby). V zásade by ste mali prehľadávať témy, aby ste dostali rozloženie, ktoré uprednostňujete.
 • Aplikácie (známe ako doplnky WordPress) nie sú dostupné zadarmo.
 • Dokonca ani základné nástroje SEO nie sú k dispozícii pre bezplatné plány.
 • Žiadny live chat.

Vytvorte si môj bezplatný web WordPress

Položka 2: Wix

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

Wix

Wix je bezpochyby jedným z najpopulárnejších staviteľov webových stránok zdarma. V skutočnosti je to jednoducho jeden z najpopulárnejších tvorcov webových stránok.

Rovnako ako Weebly, bola založená v roku 2006. Wix však má viac ako dvojnásobný počet používateľov ako Weebly, tj 110 miliónov.

Wix je známy tým, že je fantastickým a flexibilným editorom, a preto ho používa široká škála ľudí, od bežných blogerov až po špičkové podniky..

Podstatou Wix je, že získate veľmi funkčný editor a veľa funkcií – ale samozrejme musíte platiť za najdôležitejšie veci, doménu a odstránenie reklám Wix..

Náhľad Wix (Jednoduché použitie: 4/5)

Pros

 • Wix má veľmi veľkú komunitu používateľov, ktorá by mohla byť užitočným zdrojom, ak máte nejaké otázky alebo obavy.
 • Veľmi robustný editačný nástroj. Je to nielen ľahké, ale výkonné a dokonca aj bezplatná verzia umožňuje veľkú mieru prispôsobenia. Wix sa radí vysoko, pretože tento editor je skutočne jedným z najlepších dostupných zadarmo.
  editor wix
 • V tejto súvislosti má Wix široký výber kvalitných šablón.
 • Wix má základné SEO, správu kontaktov, marketing, informácie a dokonca aj blogovacie nástroje. Nástroj na vytváranie blogov je obzvlášť pôsobivý. Pre staviteľa zadarmo je Wix takmer rovnako vybavený ako staviteľ – kľúčové bity samozrejme stále chýbajú.

Zápory

 • Wix reklamy sú súčasťou bezplatného plánu.
 • Jednou takou položkou, ktorú Wix nemá, je kontaktný formulár, ktorý obsahuje mnoho bezplatných staviteľov.
 • Cenový model spoločnosti Wix bol donedávna cenovo dostupnejší. Konkrétne, prvá prémiová úroveň bola iba 5 USD mesačne a umožnila vám pripojenie k doméne. To bolo odstránené a prvá úroveň je teraz 11 dolárov, čo znamená, že bezplatný tvorca webových stránok je z poistných plánov ešte viac odstránený. Znamená to tiež, že ak chcete používať nástroj na tvorbu stránok zadarmo a platiť iba za doménu, nemáte šťastie.
 • Žiadny live chat. Platí to však aj pre platiacich zákazníkov spoločnosti Wix, takže to nemá nič spoločné s bezplatným účtom.

Vyskúšajte zadarmo Wix

Položka 3: WebStarts

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

WebStarts

WebStarts je spoločnosť, ktorá sa často spomína na zoznamoch najvýznamnejších tvorcov webových stránok. Keď som prvýkrát navštívil ich webovú stránku, bol som dosť skeptický. Prečo? Pretože ich domovská stránka zobrazuje toto: „Ako je vidieť na … Facebook, Bing, Google, Yahoo.“ Naozaj?! Videnie vo vyhľadávacom nástroji sa výrazne líši od videnia v časopise.

Ale hej, má voľnú možnosť, tak som to vyskúšal. Ukazuje sa, že je to dosť podceňovaný a robustný tvorca webových stránok zdarma. Väčšina spoločností na svojich webových stránkach dohliada na seba – WebStarts je opak.

Niektoré položky na oficiálnej stránke s cenami na webe sú zastarané a výsledkom je, že skutočný produkt je ešte lepší, ako by ste si mysleli. Povedal by som, že WebStarts má s Weeblym a Wixom čo do svojich schopností, ale má oveľa menšie uznanie mena a je ešte rýchlejší začať s jeho väčšími súpermi..

Pros

 • Základné funkcie elektronického obchodu / obchodu.
 • WebStarts má nástroj na správu kontaktov, ktorý nie je veľmi robustný, ale napriek tomu je celkom užitočný, pretože je zadarmo.
 • WebStarts má slušný blogovací nástroj, ktorý funguje dobre v rámci staviteľa.
 • Reklamy WebStarts nie sú ohromujúce.
 • Celkovo je nástroj pre tvorcov / editorov ľahko použiteľný a funkčný a navyše dôkladne vybavený (na rovnakej úrovni ako Weebly a Wix)..

klady webstarts

 • Jednoduchšie spravovať ako Weebly alebo Wix, ktoré sa občas cítia preplnené.

Zápory

 • Ako je bežné u bezplatných staviteľov, obmedzené úložisko.
 • Rozhranie staviteľa je celkovo dobré, ale niekedy môže byť trochu neohrabané alebo neintuitívne. Navyše nie som fanúšikom estetiky, ale je to len môj názor a nie vážna chyba.

Začnite s WebStarts zadarmo

Položka 4: Weebly

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

Weebly

Spoločnosť Weebly bola založená v roku 2006 a stala sa jedným z najpopulárnejších staviteľov stránok s viac ako 50 miliónmi zákazníkov po celom svete.

Weeblyho často považujem za alternatívu k Wixovi. Tieto dva spôsoby sú veľmi podobné v tom, že fungujú na freemiových modeloch, sú známe tým, že sú jedným z najlepších tvorcov webových stránok v okolí, a pestujú popularitu svojich bezplatných produktov..

Tu je moje zhrnutie: Weebly je jedným z najlepších tvorcov webových stránok zdarma, ale chýba mu taká plná funkčnosť ako Wix. Po tom, čo to povedal, má to vec alebo dva, ktoré Wix nemá, takže vás povzbudzujem, aby ste to vyskúšali.

Weebly Preview (Jednoduché použitie: 3/5)

Pros

 • Editor je veľmi robustný a blízky alebo porovnateľný s editorom Wix.
  Weebly editor
 • Weebly má základné SEO, blogovanie a dokonca aj elektronický obchod / produktové nástroje. Toto je veľmi jedinečné pre bezplatné produkty. Prirodzene, každý, kto sa skutočne zaujíma o elektronický obchod, by pravdepodobne nemal ísť o bezplatného staviteľa stránok, ale napriek tomu je to pôsobivé nastavenie..
 • Weebly má k dispozícii niekoľko aplikácií na inštaláciu aj pre bezplatných používateľov. Nejde ani o slabé aplikácie, ale o užitočné veci, ako sú cenové grafy, Eventbrite, časté otázky atď.

Zápory

 • Aj keď ste sa prihlásili, Weebly má veľa vzostupov. Môžete očakávať nárast takmer o ľubovoľnom tvorcovi webových stránok zdarma, ale na webe Weebly je to nepríjemné, pretože spoločnosť Weebly je jedným z najlepších tvorcov stránok zdarma..
 • Zákaznícka podpora nie je tak dobrá ako podpora spoločnosti Wix. Weebly však má živý rozhovor.
 • Weeblyho editor je veľmi dobrý, ale ste trochu zovretejší ako s Wixom.

Položka 5: Blogger

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

Blogger

Blogger mi dáva nostalgiu. Najskôr som začal používať službu Blogger ako mladý muž, nadšený testovaním jednoduchých nástrojov na vytváranie webových stránok. Vráťte sa späť do služby Blogger, aby som to otestoval. Bol som prekvapený, keď som zistil, že veľa je stále rovnaké.

Ak vyhľadáte zoznam bezplatných tvorcov webových stránok, službu Blogger v nich zvyčajne nenájdete. Je to pravdepodobne preto, že služba Blogger sa zameriava skôr na vytváranie blogov (duh) než na všeobecnejšie typy webových stránok.

Napriek tomu je služba Blogger oveľa bezplatnejšia ako väčšina tvorcov webových stránok a na konci dňa stále vytvárate webové stránky, aj keď ste obmedzení na formát blogu..

Ukážka služby Blogger (Jednoduché použitie: 2,5 / 5)

Pros

 • Aktualizácia je úplne voliteľná a existuje veľká komunita bezplatných používateľov. Jedným z dôvodov, prečo som to Blogger ohodnotil vysoko, je to, že je veľmi bežné, že ľudia majú blogy v doméne __.blogspot.com. Návštevník bude pravdepodobne menej nadšený z dôvodu subdomény so službou Blogger.
 • Používatelia môžu vytvoriť 100 blogov na jeden účet.
 • Aj keď sú možnosti prispôsobenia obmedzené, je možné zmeniť usporiadanie určitých prvkov stránky a zvoliť farby, písma atď. K dispozícii je úprava HTML, ale väčšina ľudí nechce tvorcov webových stránok, aby mohli upravovať HTML..
 • Používatelia sa môžu pripojiť k doméne bez nutnosti inovácie. Toto je pravdepodobne jedna z najlepších vecí, ktoré služba Blogger vynaložila: osoba, ktorá chce iba jednoduchý formát blogov, ale napriek tomu chce svoju vlastnú doménu, môže pomocou služby Blogger ohroziť, a tak môže bezplatne zachovať aktuálnu platformu na úpravy..Bolgger pre bezplatnú doménu

Zápory

 • Ako už bolo uvedené, ide iba o blogový formát.
 • Témy sú veľmi obmedzené, rovnako ako možnosti prispôsobenia. Menšie detaily (farby, písma) sú prispôsobiteľné, ale väčšia kontrola nad stránkami a celková stránka v podstate závisí od výberu témy a prepínania farieb..
 • Žiadny živý chat ani komplexný systém predaja lístkov – služba Blogger je príliš veľká a založená na bezplatných používateľoch. Veľká komunita používateľov však môže vyriešiť väčšinu problémov.

Položka 6: Webové stránky Google

Tvorca webových stránok Google

Google má skutočne softvér pre všetko. Webové stránky Google sú podobne ako Dokumenty Google o vytváraní webových stránok. Je ľahko použiteľný a vhodný na spoluprácu a navyše je úplne zadarmo.

Jediný problém? Je to príliš jednoduché.

Webové stránky Google sú najlepšie na vytváranie veľmi jednoduchých webových stránok, ktoré nie sú príliš dynamické alebo dokonca dôležité. Vďaka svojej kolaboratívnej podobe je dobré vytvárať informačné stránky alebo stránky v štýle wiki.

Ukážka stránok Google (Jednoduché použitie: 3/5)

Pros

 • Extrémne zadarmo: Webové stránky Google sú vytvorené ako neplatený nástroj. Pre niektorých to môže byť nevýhoda – webové stránky Google dokonca nemajú možnosť inovovať ďalšie funkcie. Pokiaľ ide o bezplatných tvorcov webových stránok, je ťažké nájsť platformu, ktorá má byť bezplatná.
 • Webové stránky Google spolupracujú veľmi dobre, napríklad jeho bratranec, Dokumenty Google.
 • Veľmi jednoduché použitie. Mnoho tvorcov stránok je, ale stránky Google sú jedným z najpriamejších a najjednoduchších.
  Rozhranie webových stránok Google

Zápory

 • Veľmi základné. Webové stránky Google majú iba najzákladnejšie nástroje a niekedy to vyzerá, že upravujete PowerPoint alebo Google Slide viac ako len stránku. Nástroje na prispôsobenie sú obzvlášť obmedzené. Z tohto dôvodu sú stránky Google naozaj dobré iba na vytváranie jednoducho vyzerajúcich webových stránok.
 • Ako už bolo spomenuté, webové stránky Google nemajú ani možnosť inovovať alebo pridať prémiové funkcie. K dispozícii je iba bezplatná verzia. Niektorí môžu nájsť stránky, ktoré sa im páčia, ale potrebujú trochu viac možností na prispôsobenie. Prepáč, žiadne kocky.
 • Zatiaľ čo väčšina bezplatných tvorcov webových stránok má nízku kapacitu úložného priestoru, číslo stránok Webov Google je obzvlášť nízke pri 100 MB.
 • Pravdepodobne by to malo byť samozrejmé, ale stránky Google sú také jednoduché, že takmer nemajú zákaznícku podporu.

Bod 7: Jimdo

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

Jimdo

Jimdo je v porovnaní s Bloggerom, WordPressom alebo dokonca Wixom menším názvom domácnosti, stále je však známe, že patrí medzi silnejších tvorcov webových stránok zdarma..

Napriek tomu, že je Jimdo na menšej strane, stále pomohol vytvoriť viac ako 20 miliónov webových stránok.

Jimdo je, rovnako ako mnohí na tomto zozname, založený na modeli freemium. Jedna vec, ktorá sa mi obzvlášť páči, je, že Jimdo veľmi podporuje svoj bezplatný produkt, na rozdiel od iných stránok, ktoré ponúkajú bezplatný produkt, ale zdá sa, že ho takmer nenávidia súčasne v prospech svojich prémiových verzií..

Jimdo je v podstate solídny bezplatný tvorca webových stránok s obvyklými obmedzeniami.

Náhľad Jimdo (Jednoduché použitie: 3,5 / 5)

Pros

 • Možnosť Tvorca vám umožňuje okamžite začať vytvárať stránky. Je to typický nástroj na vytváranie webových stránok, na ktorý ste zvyknutí.
 • Pomerne široký výber šablón (viac ako 100) pre bezplatného staviteľa.Jimdo šablóny
 • Aplikácia Jimdo je k dispozícii pre Android a iOS
 • Veľmi základné nástroje SEO a nástroje internetového obchodu (tiež žiadne transakčné poplatky!)
 • 500 MB úložného priestoru. Pre staviteľa bezplatných webových stránok nie je nič obrovské, ale nie zlé.
 • LogoMaker, ktorý vám pomôže vytvoriť / prispôsobiť svoj vlastný obrázok loga značky.

Zápory

 • Ak chcete používať doménu, musíte vykonať inováciu.
 • Aj keď je ich editor v poriadku, niekedy môže byť neohrabaný. Ľudia o tom majú zmiešané pocity.
 • Jimdo vylepšil svoje stránky editor, ale občas to môže byť trochu intuitívne.
 • Neexistuje možnosť živého rozhovoru, existuje však systém predaja lístkov.

Položka 8: UCraft

ucraft-web-staviteľ

UCraft je ďalšia spoločnosť, ktorá nie je dobre známa mimo tých, ktoré majú záujem o spoločnosti zaoberajúce sa budovaním webových stránok.

UCraft má tiež malú reputáciu pre svoju bezplatnú úroveň tvorby webových stránok.

Podľa môjho názoru je UCraft podhodnotený. Nie je to tak, že bezplatný produkt spoločnosti UCraft si zaslúži, aby bol presne hodnotený, ale zaslúžil si viac kreditu. Ako je bežné, UCraft beží na freemiovom modeli.

Bezplatný produkt je však iba vstupnou stránkou. Nie je to teda úplne úplný nástroj na tvorbu webových stránok zadarmo. Avšak tento tvorca vstupnej stránky je celkom schopný a pravdepodobne najdôležitejšie je, že môžete bezplatne pripojiť doménu.

UCraft Preview (Jednoduché použitie: 3/5)

Pros

 • Používatelia môžu pripojiť doménu aj na bezplatný plán. To samo o sebe robí z môjho názoru jednu z lepších možností bezplatného vytvárania webových stránok.
  Ucraft pripojiť doménu
 • Celkom dobré možnosti prispôsobenia, hoci spravodlivo, väčšinou preto, že upravujete jednu stránku a nie celý web..
 • Základné nástroje SEO, Google Analytics a SSL. Nie ohromne pôsobivý, ale stále solídny.

Zápory

 • Funkčnosť elektronického obchodu vyžaduje inováciu.
 • Živý chat s nepretržitou prevádzkou môže niekedy nereagovať, ale celkovo funguje dobre.
 • Váš tvorca webových stránok je skutočne iba tvorcom vstupnej stránky. Môže to byť užitočné, najmä preto, že môžete pripojiť doménu, ale stále ste obmedzení na jednu veľkú stránku.

Začnite s UCraft zadarmo

Položka 9: Site123

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

Stránka 123

Site123 nie je presne tou najlepšou voľbou pre budovanie webových stránok zdarma, je to však určite možnosť. Web Site123 sa sám pevne uvádza na trh ako bezplatný tvorca webových stránok (vážne to proste Google a uvidíte, čo tým myslím).

Site123, samozrejme, beží na freemiovom modeli, ale na rozdiel od mnohých iných má iba jednu prémiovú úroveň namiesto niekoľkých.

Okrem toho to patrí k všeobecným výhodám a nevýhodám, ktoré by ste očakávali od polo slušného staviteľa stránok: je to zadarmo, staviteľ funguje, ale nedostanete doménu a budete mať reklamy.

Ukážka Site123 (Jednoduché použitie: 3,5 / 5)

Pros

 • Základné funkcie elektronického obchodu (vrátane nástroja na e-mailový marketing) a nástroje SEO. Je zaujímavé, že platby offline môžete prijímať iba s bezplatnou verziou (vezmete telefónne číslo zákazníka alebo podrobnosti o bankovom prevode).
 • Prístup do obchodu s aplikáciami, ktorý zahŕňa aplikácie dostupné pre bezplatných používateľov. Je to dôležité, pretože niektoré z nich, ktoré v predvolenom nastavení chýbajú na serveri Site123 (a pamätajte na to, že server 12312 nedáva na začiatku k dispozícii toľko nástrojov, ako sú vyššie hodnotené názvy), môžete získať v obchode s aplikáciami..Aplikácie Site123
 • Podpora nepretržitého živého rozhovoru 24 hodín denne, 7 dní v týždni – aj Wix a WordPress to neponúkajú (zadarmo).
 • Slušný editor: o čom písať domov, ale určite funkčný.Rozhranie Site123
 • Prekvapivo malý tlak na prevod na platený plán.

Zápory

 • Pozoruhodný banner Site123, aj keď je malý. Ale hej, to je celkom bežné.
 • Pokiaľ ide o šablóny, ktoré sú obmedzené, a zatiaľ čo editor funguje dobre, ste stále trochu obmedzení v tom, koľko môžete upravovať.
 • Vo všeobecnosti platí, že server Site123 nemá k dispozícii veľa funkcií hneď po vybalení.

Vyskúšajte Site123 Toda

Špeciálna položka: 000Webhost

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

000webhost

000Webhost je hostingová služba, a preto som ju oddelil od ostatných možností v tomto zozname. Ale hej, ak to hostí, prečo to vôbec vychovávať?

Po prvé, pretože 000Webhost je jednou z mála bezplatných hostingových služieb, z ktorých je pravdepodobne najznámejšia. Po druhé, 000Webhost ponúka možnosti budovania webových stránok.

Zjednodušene povedané, jeden by mohol vytvoriť účet zadarmo a začať využívať tieto schopnosti budovania webových stránok zadarmo. 000Webhost je zamýšľaná ako bezplatná hostingová platforma, vedľajším dôsledkom je, že je to tiež bezplatný tvorca webových stránok.

Ukážka 000Webhost (jednoduché použitie: 3,5 / 5)

Pros

 • Pretože sa o hosťovanie postará, môžete si jednoducho kúpiť doménu a potom ju zadarmo pripojiť. Kým Weebly, Wix, WordPress a ďalší by ste nechali zaplatiť za pripojenie domény, ktorú už vlastníte, 000Webhost by vám umožnil začať iba s platením za doménu.
 • Navyše, pretože 000Webhost je predovšetkým hostiteľská platforma, môžete si vybrať medzi použitím nástroja na tvorbu stránok 000webhost, alebo si môžete nainštalovať WordPress.org a použiť ho na vytvorenie blogu. Tvorca stránok je veľmi dobre vybavený a zvláda vysoký stupeň prispôsobenia.
  000webhost stavať stránky
 • Pre pripojenie k WordPress.org: WordPress.org sa líši od WordPress (uvedené vyššie), a to tým, že WordPress.org je bezplatná služba. WordPress.org je veľmi podobná WordPress, okrem toho, že je oveľa viac vybavený a je úplne zadarmo. Ak však chcete používať WordPress.org, musíte sa postarať o hosťovanie … a ak používate 000Webhost, môžete to dokonca urobiť zadarmo. Význam pripojenia k WordPress.org na webe 000Webhost vám poskytuje najrozšírenejší softvér na vytváranie blogov, ktorý môžete získať zadarmo..

Zápory

 • Editor môže byť trochu komplikovaný a niekedy nepríjemný na použitie. Krivka učenia nie je obrovská, ale je stále oveľa menej užívateľsky prívetivá ako iné možnosti tu. Aj keď na vytváranie blogu používate WordPress.org, bude to opäť jednoduchšie.
  Prístrojová doska 000webhost
 • Na orientáciu v nastaveniach svojho účtu budete musieť byť dôvtipnejší. K dispozícii je veľa zdrojov, ale stále to môže byť bolesť, pretože niektoré veci musíte nakonfigurovať manuálne (napr. Pripojenie domény).
 • Z dôvodu priestoru vyhradeného pre váš bezplatný účet pravdepodobne nebudete môcť vytvoriť viac ako jeden alebo dva webové stránky.
 • Pokiaľ neuskutočníte upgrade na jeden z platených programov spoločnosti Hostinger (spoločnosť Hostinger prevádzkuje webový server 000 Webhostingu), môžete trpieť zlou prevádzkou.

Navštívte 000webhost

Porovnanie staviteľov webových stránok zdarma:

Tvorca webových stránok
skladovanie
Bandwidth
Použiteľnosť
podpora
Naše hodnotenie
Úplne zadarmo?
Cena plateného plánu
WordPress3 GB1 GB★★★★★★★★★★★★★★★Áno, s subdoménou4 až 45 dolárov
Wix500 MB500 MB★★★★★★★★★★★★★★★Áno, s subdoménou13 až 39 dolárov
WebStarts1 GB1 GB★★★★★★★★★★★★★★★Áno, s subdoménou7,16 až 19,99 dolárov
Weebly500 MB250 MB★★★★★★★★★★★★Áno, s subdoménou6 až 26 dolárov
Bloggerneobmedzenýneobmedzený★★★★★★★★Áno, s subdoménouÚplne zadarmo
Webové stránky Googleneobmedzenýneobmedzený★★★★★★★★Áno, s subdoménouÚplne zadarmo
Jimdo500 MB2GB★★★★★★★★★★Áno, s subdoménou4 až 39 dolárov
UCraft100 MBneobmedzený★★★★★★★★★★Áno, s subdoménou10 až 39 dolárov
Site123500 MB1 GB★★★★★★★★★★Áno, s subdoménou$ 5,80 / mo.

Najlepšie tvorcovia webových stránok zadarmo: Záver

Takže na záver, čo sú najlepší tvorcovia bezplatných webových stránok?

Ak máte záujem o vytvorenie priamej Wiki alebo jednoduchej informačnej stránky (a možno aj s inými ľuďmi), navrhujem službu Webové stránky Google..

Ak chcete vytvoriť solídny blog, odporúčam vám WordPress. Blogger tiež nie je zlý – dostane druhé miesto pre tých, ktorí chcú vytvoriť bezplatný blog (hoci Weebly a Wix majú tiež dôstojné nástroje na blogovanie).

A ak si len chcete vytvoriť celkovo plne funkčný web (a ste v poriadku, ak máte iba subdoménu), navrhol by som Wix ako prvý a WebStarts a Weebly čo najbližšie.

Hej, všetky tieto stránky sa oplatí vyskúšať – a pretože sú bezplatné, nie je v tom veľa prekážok..

Šťastný lov!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map