10 najlepších „tvorcov webových stránok“ pre Mac (č. 1 je úžasný)

MacOS je druhý najpoužívanejší operačný systém po operačnom systéme Microsoft Windows. Toto bolo pôvodne uvedené na trh v roku 2001 spoločnosťou Apple Inc. V priebehu rokov bol MacOS vylepšený a bolo zavedených niekoľko aktualizácií.


Používatelia systému MacOS by však súhlasili s tým, že vytvorenie používateľských rozhraní v krabici by bolo v systéme MacOS náročnou úlohou. Ak teda pri vytváraní svojich webových stránok úplne záleží na systéme MacOS, možno budete musieť znova premyslieť.

MacOS nepodporuje základné vytváranie webových stránok, ak však hovoríme o rozsiahlych podnikových webových stránkach, bude potrebné niečo ďalšie.

MacOS so všetkým jeho používateľským rozhraním, špičkovým dizajnom a bezpečnosťou zďaleka nie je úplne perfektnou platformou na vytváranie webových stránok.

Áno, hovorím o tvorcoch webových stránok. Tvorcovia webových stránok vám pomôžu bez problémov vyvinúť vizuálne príťažlivé webové stránky.

Vedeli ste však, že existujú aj špeciálne tvorcovia webových stránok pre MacOS?

S takými tvorcami webových stránok pre MacOS môžete relaxovať a vytvárať skvelé webové stránky.

Vďaka mnohým výskumom okolo tvorcov webových stránok pre MacOS som našiel 10 najlepších tvorcov webových stránok pre MacOS. Tu ukážem každú z týchto možností s podrobnosťami.

hostingpillTop 10 tvorcov webových stránok pre MacOS

 1. Webflow (Moje obľúbené)
 2. GoCentral
 3. Mobirise
 4. uCraft
 5. Realmac
 6. Jimdo
 7. trblietanie
 8. Pinegrow
 9. Blocsapp
 10. EverWeb

1. Webflow (Moje obľúbené)

Webflow banner

Webflow je výkonný tvorca webových stránok. Ak ste používateľom systému MacOS a hľadáte vytvorenie komplexnej webovej stránky, služba Webflow vám poskytne dobrý zoznam funkcií.

Webflow tiež ponúka bezplatný plán. Bezplatný plán poskytuje základné funkcie. Webflow poskytuje pracovné prostredie, v ktorom môžete svoje zmeny skontrolovať skôr, ako sa začnú zobrazovať.

Vlastnosti:

Webflow je nabitý funkciami a určite to nie je jednoduchý tvorca webových stránok typu drag and drop. Vo svojom MacOS môžete pomocou nástroja na tvorbu webových stránok Webflow vytvárať webové stránky s bohatým a vizuálne príťažlivým používateľským rozhraním.

Webflow má úplne citlivý dizajn, ale zároveň poskytuje flexibilitu, ktorá umožňuje editáciu kódu alebo písanie sémantického kódu.

Webflow poskytuje funkcie, ako sú efekty posúvania, animácie a poskytuje robustný editor, ktorý dokáže prispôsobiť každú súčasť webovej stránky.

Funkcie webového toku

Ak uvažujete o vytvorení internetového obchodu, potom webový tok veľmi dobre zahŕňa funkcie internetového obchodu.

Plány a ceny:

S Webflow môžete využiť svoj bezplatný plán v prípade, že hľadáte základné funkcie pre vývoj webových stránok.

Platený program začína na 16 USD mesačne a poskytuje celý rad funkcií.

Plány webového toku

Platené plány sú dokonale navrhnuté pre rozvoj elektronického obchodu. Webflow podporuje viac ako 100 responzívnych šablón a poskytuje písma Google, vlastné vlastné písma, opakovane použiteľné symboly a množstvo ďalších funkcií navrhovania webových stránok..

Výhody Webflow:

 • Dizajn webových stránok MacOS bohatých na funkcie
 • Dobrá podpora zákazníkov
 • Dobrá podpora elektronického obchodu
 • Podporuje základné úpravy kódu

Nevýhody Webflow:

 • Pre začiatočníkov má Webflow strmú krivku učenia

Vyskúšajte zadarmo Webflow

2. GoCentral

GoCentral Banner

GoCentral je populárny webový tvorca GoDaddy. S obrovskou zákazníckou základňou neexistujú žiadne ďalšie myšlienky o tom, prečo sa tento zoznam pridal do tohto zoznamu tvorcov webových stránok pre MacOS.

GoCentral je kompatibilný s rôznymi platformami a neexistuje spôsob, ako by GoDaddy nevynechal MacOS. Jednoduchosť vytvárania webových stránok pomocou systému GoCentral predstavuje veľkú úľavu pre používateľov systému MacOS.

Vlastnosti:

GoCentral poskytuje 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, takže si môžete vyskúšať jeho vlastnosti pre MacOS. Šablóny reagujú úplne na mobil a budú fungovať na rôznych rozlíšeniach zariadení Apple.

GoCentral sa ľahko používa a je rovnako dobrý pre webové stránky aj pre internetové obchody.

Funkcie GoCentral

Výber šablóny, motívov, farebná schéma je záležitosťou drag and drop. Svoj web môžete prispôsobiť niekoľkými kliknutiami.

Na základe vášho plánu môžete využiť aj ďalšie výhody GoCentral, ako sú SEO, integrácia sociálnych médií, e-mailový marketing.

Ak hľadáte funkcie internetového obchodu, GoCentral má flexibilné platby, jednoduchú správu webových stránok, konfigurovateľnú prepravu, zľavy, správu zásob.

Celkovo poskytuje všetky základné funkcie, ktoré vám môžu rýchlo pomôcť pri vývoji vášho webu v prípade, že používate MacOS.

Plány a ceny:

Kým je GoCentral atraktívny, aké dobré je stanovenie ceny pre tvorcov webových stránok? GoCentral má na začiatku 4 plány.

Plány GoCentral

Najzákladnejšie plány začínajú na 5,99 $ mesačne a zahŕňajú hosting webových stránok a SSL. Máte vyššie plány, ktoré poskytujú pokročilé funkcie.

V prípade, že chcete konkrétne vytvoriť internetový obchod, môžete si zvoliť plán internetového obchodu, ktorý začína na 29,99 dolárov mesačne.

Výhody GoCentral:

 • Podporuje okolo 300 tém a šablón
 • Poskytuje bezplatnú skúšobnú verziu
 • Dobrá podpora zákazníkov so zabudovanou databázou znalostí
 • Ľahko sa používa na navrhovanie a tvorbu webových stránok

Nevýhody GoCentral:

 • Príliš základné funkcie v nástroji na tvorbu webových stránok
 • Plán výstavby obchodov online je drahý

Vyskúšajte GoCentral zadarmo

3. Mobirise

Mobirise Banner

Tvorca webových stránok spoločnosti Mobirise je freewarové riešenie vyvinuté spoločnosťou Mobirise. To je jednoduché použitie drag and drop Builder.

Mobirise podporuje Windows, Android a MacOS. S úsilím o nulové kódovanie je Mobirise veľmi jednoduchá. Ak chcete pridať ďalšie funkcie, môžete si kúpiť rozšírenia.

Vlastnosti:

Toto je offline nástroj na vytvorenie webovej stránky a je to dokonalý nástroj pre používateľov bez technickej odbornosti. Mobirise je úplne zadarmo na komerčné použitie.

Mobirise ponúka kombináciu viac ako 1800 šablón a blokov webových stránok. Má ľahko použiteľné rozhranie a zahŕňa najnovšie techniky na vytváranie webových stránok.

Každý blok je možné prispôsobiť a nevyžaduje žiadne úsilie na kódovanie. Pridanie posúvačov obrázkov, máp Google, videa na pozadí, kontaktných formulárov, zmena farebných motívov je rovnako jednoduché.

Funkcie Mobirise

Mobirise poskytuje mobilné ponuky, viac ako 800 písiem Google, ikony pripravené sietnicou, tlačidlá zdieľania, rozsiahlu galériu obrázkov. Mobirise je úplne pohotový a môže vám pomôcť pri zvyšovaní hodnotenia.

Plány a ceny:

Je úžasné vedieť, že Mobirise poskytuje toľko intuitívnych funkcií s nulovým úsilím o kódovanie. Preto je cena za Mobirise drahá na toľko funkcií?

Dobrá správa je, že môžete využiť väčšinu z toho zadarmo. V prípade, že potrebujete lepšie témy, môžete ísť za prémiu a vybrať si súpravu na tvorbu webových stránok za 149 dolárov.

Plány mobility

Ak sa však domnievate, že všetky tieto šablóny nemusíte potrebovať, ale hľadáte konkrétny priestor, môžete si tiež vybrať jeden z ich prispôsobených plánov..

Môžete si vybrať jednu z ich AMP (Accelerated Mobile Pages) za cenu 39 dolárov. Vďaka cenovo dostupným cenám je to dobrá voľba pre MacOS.

Výhody Mobirise:

 • Toto je offline nástroj a je zadarmo
 • Jednoduché použitie bez potreby kódovania
 • Bohatá voľba pre šablóny a bloky
 • Dobrá podpora rozšírení a prispôsobenia

Nevýhody Mobirise:

 • Hostovanie vašich webových stránok a názvu domény nie je spoločnosťou Mobirise riešené
 • Nízka podpora zákazníkov
 • Nie je vhodné pre webové stránky elektronického obchodu

4. uCraft

uCraft Banner

uCraft je ďalší bezplatný tvorca webových stránok dostupný pre MacOS. Poskytuje tiež 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu pre ďalšie poistné programy.

uCraft je jednoduchý na tvorbu webových stránok a poskytuje niekoľko intuitívnych funkcií. Toto je jeden z kľúčov

preto je vhodný na tvorbu webových stránok pre MacOS.

Vlastnosti:

uCraft vám umožňuje bezplatne sa pripojiť k vašej existujúcej doméne. S bezplatným plánom môžete využiť základné funkcie nástroja na tvorbu webových stránok.

Tu si môžete prispôsobiť základné prvky, vykonávať zmeny farebných schém, podporu SEO a podporu analytických služieb Google.

uCraft má dobrú kolekciu šablón, ktoré je možné začleniť do MacOS a nevyžaduje žiadne úsilie v oblasti kódovania. To je rovnako dobré pre budovanie elektronického obchodu.

Funkcie uCraft

uCraft poskytuje šablóny reagujúce na mobil a pomáha vám lepšie sa radiť medzi vyhľadávaním. Navyše, uCraft má silnú integračnú podporu pre dizajn, analýzu, marketing a podobné funkcie.

Plány a ceny:

uCraft je jedným z dostupných tvorcov webových stránok pre MacOS vďaka svojmu bezplatnému plánu. Bezplatný plán vychádza zo základných možností tvorby webových stránok.

Ak si vyberiete akékoľvek platené programy, plán začína na $ 10 / mesiac. Plány sú k dispozícii samostatne na vybudovanie internetového obchodu.

uCraft Plány

Pri platených programoch je zahrnutá bezplatná vlastná doména.

Výhody uCraft:

 • Poskytuje základný bezplatný plán
 • K dispozícii sú zabudované bezpečnostné funkcie
 • Ľahko sa používa a môžete začať
 • Poskytuje doplnkové nástroje pre SEO, marketing

Nevýhody uCraft:

 • Menšie šablóny, ale postupne sa zvyšuje
 • Nie je vhodné na navrhovanie veľmi zložitých webových stránok

Vyskúšajte Ucraft zadarmo

5. Realmac

Realmac Banner

Realmac Rapid Weaver 8 je určený na tvorbu webových stránok pre MacOS. Je to výkonný a ľahko použiteľný nástroj na tvorbu webových stránok.

Vďaka svojej dokonalej zmesi funkcií je Realmac dobrým tvorcom webových stránok pre MacOS s dobrou kombináciou navrhovania používateľského rozhrania.

Vlastnosti:

Realmac dáva dokonale mobilné responzívne návrhy webových stránok. Pomocou systému MacOS môžete bez použitia kódovania vytvárať takmer všetko.

Realmac poskytuje dobrú zbierku tém spolu s témami tretích strán, ktoré sú tiež k dispozícii. Realmac obsahuje funkcie, ako je kompatibilita prehliadača, SEO, vkladanie kódu, automatická navigácia a veľa ďalších užitočných funkcií.

Funkcie Realmac

Jednou z výhod programu Realmac je, že môžete pracovať v režime offline. Realmac je perfektné riešenie na vytváranie statických webových stránok a webových stránok založených na PHP.

Rozhranie Realmac

Toto je úplne kompatibilné s Mojave najnovším vydaním Apple. Rapid weaver poskytuje viac ako 1500 doplnkov.

Plány a ceny:

Realmac poskytuje niekoľko intuitívnych funkcií a je určený výlučne pre zariadenia MacOS. Znamená to, že Realmac je drahý?

Ak používate iba jedno zariadenie, je to trochu drahé.

Môžete si stiahnuť ich bezplatnú skúšobnú verziu. Tu sú k dispozícii samostatné plány. Musíte však zaplatiť za licenciu dostupnú pre službu Rapid weaver.

Licenciu je možné použiť až na 5 zariadeniach Mac. To stojí okolo 99 dolárov.

Výhody Realmac:

 • Dobrý nástroj na vytváranie webových stránok v systéme MacOS
 • Dobrá zbierka tém a šablón
 • Podporuje viac doplnkov
 • Môže pracovať offline

Nevýhody Realmac:

 • Licencia je drahá

Stiahnite si Realmac zadarmo

6. Jimdo

jimdo domovskú stránku

Jimdo je tvorca webových stránok, ktorý funguje rovnako dobre na systéme MacOS. Jeho silné prispôsobenie a flexibilita sú cestou.

Jemné funkcie Jimda s ničím príliš komplexným, čo z neho robí ideálne vyskúšať tvorcu webových stránok pre MacOS.

Tvorca webových stránok spoločnosti Jimdo je jedným z najlepších v rozsahu a neprekonáva používateľov prílišnou komplexnosťou.

Vlastnosti:

Jimdo je obľúbenejší pre svoje dobre segregované témy a možnosti šablón. Má základný plán, ktorý je zadarmo.

Pomocou tohto môžete rýchlo vytvárať webové stránky a je veľmi jednoduché použitie. Editor je zjednodušený a štruktúrovaný, čo vám pomôže navrhnúť lepšie webové stránky.

SEO, integrácia sociálnych médií, podpora elektronického obchodu, návrhy mobilných riešení, zabezpečenie HTTPS, sú niektoré z funkcií, ktoré sú ľahko dostupné.

Plány a ceny:

S Jimdo si môžete vytvoriť bezplatnú základnú webovú stránku. Pre pokročilejšie funkcie a rozvoj elektronického obchodu by ste však mali využiť jeden z platených programov.jimdo plán

S akýmkoľvek plateným programom získate bezplatnú doménu za prvý rok. Hosting je súčasťou plánu, čo je ďalšou výhodou.

Výhody Jimdo:

 • Ľahko sa používa a môžete začať
 • Podporuje jednoduchý editor s drag and drop, rovnako ako editor pre kódovanie
 • Zabudovaný LogoMaker na navrhovanie loga značky
 • Firemné zápisy & Generátor legálneho textu pre lepšiu indexáciu & Súlad s GDPR
 • Sekcia dobrej vedomosti / FAQ

Nevýhody Jimda:

 • Obmedzené funkcie elektronického obchodu
 • Pri používaní editora drag and drop je flexibilita šablón obmedzená.
 • Podpora živého chatu neexistuje

Začíname s Jimdom

7. Iskra

Sparkle BannerSparkle intuitívne umožňuje navrhovať vizuálne príťažlivé webové stránky a je dobrou voľbou pre MacOS. Sparkle sa zameriava na poskytovanie vysoko výkonných webových stránok.

Aj keď je Sparkle vhodný na navrhovanie, je tiež ľahké začať používať Sparkle. Túto možno stiahnuť a použiť. Ešte raz, offline nástroj.

Vlastnosti:

Sparkle uľahčuje vytváranie webových stránok aj pre začiatočníkov. Funguje dobre s aplikáciou Mac a poskytuje vstavané funkcie SEO.

Webová stránka vyvinutá pomocou technológie Sparkle sa rýchlo načíta a je optimalizovaná pre vyhľadávacie nástroje. Má funkcie, ktoré umožňujú zdieľanie na sociálnych sieťach a integráciu tretích strán pre vývoj webových stránok v elektronickom obchode.

Sparkle Features

Sparkle sa viac zameriava na zariadenia Mac a funguje dokonale dobre s najnovšou verziou MacOS. Podporuje najnovšie softvérové ​​a hardvérové ​​funkcie ako Dark Mode, Touch Bar.

Plány a ceny:

Môžete si zadarmo stiahnuť Sparkle a začať používať jeho základné funkcie. Pre pokročilejšie funkcie si môžete vybrať jeden z jeho plánov.

Bezplatná verzia Sparkle podporuje 3 stránky a poskytuje značku Sparkle.

Iskry plány

V prípade, že potrebujete viac licencií, môžete to získať kontaktovaním ich podpory.

Výhody Sparkle:

 • Navrhnuté špeciálne pre MacOS
 • Intuitívne šablóny
 • Poskytuje základné možnosti vytvárania webových stránok

Nevýhody Sparkle:

 • Nízka podpora zákazníkov
 • Podporuje vytváranie základných webových stránok

8. Pinegrow

Pinegrow Banner

Pinegrow je tvorca webových stránok pre stolné počítače, ktorý umožňuje rozsiahle úpravy kódu. Aj keď to podporuje Windows, Linux, Pinegrow podporuje aj MacOS.

Pinegrow je nástroj, ktorý umožňuje vytvárať optimalizované webové stránky a umožňuje niekoľko inteligentných komponentov pri navrhovaní a vytváraní webových stránok.

Vlastnosti:

Pinegrow je inteligentný tvorca webových stránok, ktorý podporuje vytváranie webových stránok pomocou drag and drop. Môžete upravovať jednotlivé prvky.

S Pinegrow môžete tiež upravovať kód. Pinegrow sa dá ľahko integrovať do iných nástrojov na vývoj webových stránok.

Funkcie Pinegrow

Bezplatná skúšobná verzia poskytuje všetky funkcie. Pomocou programu Pinegrow môžete ľahko upravovať komponenty CSS, SASS, LESS.

Plány a ceny:

Pinegrow poskytuje bezplatnú skúšobnú verziu, v ktorej môžete otestovať väčšinu svojich funkcií. Okrem toho má tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Pinegrow má 3 plány so základným plánom začínajúcim na 49 dolárov za licenciu.

Plány Pinegrow

Na 1 rok dostanete bezplatné aktualizácie. Uverejnite prvý rok, v ktorom môžete pokračovať v používaní aktuálnej verzie alebo obnoviť prijímanie aktualizácií.

Výhody Pinegrow:

 • Podporuje viac front-end rámcov, ako je Bootstrap, Foundation a WordPress
 • Dobré edičné a technické vlastnosti
 • Podstatné editačné funkcie na vytvorenie vizuálne pôsobivej webovej stránky
 • Podporovaná je ukážka v reálnom čase

Nevýhody Pinegrow:

 • Komplex pre začiatočníkov
 • Nie je vhodné na budovanie elektronického obchodu

9. Blocsapp

Blok banner

Blocs je výhradný tvorca webových stránok pre MacOS. To vám umožní vytvoriť vizuálne príťažlivé a responzívne webové stránky pre vaše zariadenie Mac.

Môžete to vyskúšať zadarmo. Bloky nevyžadujú žiadne kódovanie. Poskytuje vám preddefinované sekcie, čo uľahčuje vytváranie webových stránok.

Vlastnosti:

Bloky vám umožňujú ľahko vytvárať webové stránky, ktoré majú atraktívny vzhľad a dojem. To má vstavanú podporu pre zvitky, animácie a vizuálne prvky.

Funkcie blokov

Vďaka vopred vytvorenému rozloženiu je Blocs ľahko spravovať rôzne sekcie. Toto je podporované webovým rámcom Bootstrap 4.

Bloky Kľúčové vlastnosti

Bloky sa dajú bez problémov integrovať s CMS. Funguje to offline a používa súbor Sitemap na zlepšenie SEO. Pomocou blokov môžete vytvoriť neobmedzený počet webových stránok bez obmedzení.

Plány a ceny:

Bloky môžete vyskúšať zadarmo. Jednu licenciu Blocs je možné použiť na viac ako 2 zariadenia. Bloky 2 je možné zakúpiť za 99,99 dolárov.

Blokové plány

Bloky 3 používajú rámec Bootstrap 4. V prípade, že máte platnú licenciu Blocs 2, môžete ju kedykoľvek upgradovať na Blocs 3.

Bloky 3 je možné zakúpiť aj za 117,99 dolárov.

Výhody blokov:

 • Flexibilný a ľahko použiteľný
 • Kompatibilné s platformami CMS
 • Dobrá podpora zákazníkov
 • Citlivé navrhovanie

Nevýhody blokov:

 • Drahé ceny
 • Obmedzujúce funkcie úprav

10. EverWeb

EverWeb Banner

EverWeb je opäť tvorcom webových stránok, ktorý sa stará o používateľov systému MacOS. EverWeb má niekoľko intuitívnych funkcií, ktoré sa špeciálne starajú o MacOS.

Vďaka mnohým užitočným funkciám vytvárania webových stránok je toto jeden z populárnych tvorcov webových stránok pre MacOS.

Vlastnosti:

Ak hovoríme o funkciách, EverWeb poskytuje niekoľko intuitívnych funkcií navrhnutých špeciálne pre webových dizajnérov MacOS.

Funkcie EverWebu

Môžete ľahko vytvoriť úplne responzívnu webovú stránku. EverWeb poskytuje vstavané možnosti blogovania.

Pomocou nástroja na tvorbu webových stránok EverWeb môžete vytvárať neobmedzené webové stránky bez akýchkoľvek obmedzení. To je kombinované s dobrou zbierkou tém, fotografií, animačných efektov, integrácie sociálnych médií, zabudovaného SEO.

Rozhranie EverWeb

EverWeb má rovnako dobrú zákaznícku podporu.

Plány a ceny:

EverWeb je možné používať offline. Môžete si ho zadarmo stiahnuť. Môžete si tiež zakúpiť licenciu, aby ste preskúmali úplnú funkčnosť EverWebu.

Plány prichádzajú so 60-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Celkovo existujú 3 plány.

Plány EverWebu

Plány podporujú tiež hosťovanie.

Výhody EverWebu:

 • Dobrá zbierka tém a fotografií
 • 24/7 zákaznícka podpora
 • Vysoko bezpečné funkcie
 • Niekoľko intuitívnych funkcií navrhnutých pre MacOS

Nevýhody EverWeb:

 • EverWeb poskytuje niekoľko funkcií, je však drahý

Ktorý je najlepší tvorca webových stránok pre Mac ?:

názov
Zákaznícka podpora
Jednoduchosť použitia
Cena (mesačne)
Webflow★★★★★★★★12 – 36 dolárov Navštívte plán
GoCentral★★★★★★★★★★5,99 – 29,99 dolárov Navštívte plán
Mobirise★★★★★★$ 99 Navštívte plán
uCraft★★★★★★★★10 až 39 dolárov Navštívte plán
Realmac★★★★★★★★$ 99 Navštívte plán
Jimdo★★★★★★★4 až 39 dolárov Navštívte plán
trblietanie★★★★★★★29 USD – 199 USD
Pinegrow★★★★★★★49 – 149 dolárov
Blocsapp★★★★★★★★$ 99.99
EverWeb★★★★★★★★79,95 dolárov – 199,75 dolárov

V prípade, že ste sa niekedy pýtali, ako by ste mohli v MacOSe vytvárať vizuálne príťažlivé webové stránky, potom je to mýtus.

Vyššie uvedení tvorcovia webových stránok pre MacOS určite dokazujú, že navrhovanie webových stránok pre MacOS je najmenej náročné.

Tu som uviedol podrobnosti o tvorcoch webových stránok, ktoré sa osobitne zameriavajú na MacOS, a niektoré, ktoré spolu s MacOS pracujú na iných platformách.

Celkovo, ak by som si musel vybrať jeden, potom by som si bez druhých myšlienok vybral Webflow.

Webflow má celý rad funkcií a je jedným z hlavných dôvodov, prečo je to dobrá voľba na vytváranie webových stránok v systéme MacOS.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map