10 najlepších webhostingových spoločností, ktoré ste doteraz nepočuli

Či už ste vlastníkom firmy, ktorý si chce založiť svoju online prítomnosť, alebo ste jednotlivec, ktorý chce začať s osobným blogom, z akéhokoľvek dôvodu musíte urobiť svoj prieskum, aby ste našli tú správnu webhostingovú spoločnosť..


A naozaj ste si mysleli, že výber webhostingu je bezproblémová udalosť? Prehodnotiť! Existujú rôzne prípady, keď si malé a stredné skupiny zachovávajú svoj vlastný webový server.

výsledok?

Väčšina z nich jednoducho zlyhá, pretože udržiavanie a údržba webového servera sa javí ako veľmi nákladná a časovo veľmi náročná.

Riešenie? Hľadajte správne webhostingové spoločnosti.

Zvyšok sa postarajú o ďalšie dôležité úlohy.

hostingpill10 najlepších neznámych webhostingových spoločností

 1. WebHostFace
 2. Rýchly webhosting
 3. Cloud SSD
 4. Sky Net Hosting
 5. Hostimul
 6. Yourlasthost.com
 7. Hosťujte inteligentne
 8. Malá oranžová
 9. 34sp
 10. LCN

Pozrite sa za hranice služieb BlueHost a HostGator, pretože vám prinášame prehľadný zoznam 10 najlepších spoločností poskytujúcich webhosting, o ktorých ste doteraz nepočuli.!

1. WebHostFace

WebHostFace bol spustený v prvom štvrťroku 2013 a ponúka mieru spokojnosti približne 98%. S viac ako 4 rokmi v podnikaní ponúka webhosting svojim zákazníkom nesmierne spoľahlivé a bohaté služby v oblasti webhostingu a skúsenosti..

Sú schopní ponúkať služby, ktoré mnohé iné spoločnosti poskytujúce webhosting nedokážu poskytnúť; výnimočná spokojnosť zákazníka podporená bezproblémovým prístupom, bez akýchkoľvek reťazcov, 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

V spoločnosti WebHostFace sa domnievajú, že každý klient získa právo na poskytovanie špičkových služieb bez akýchkoľvek problémov a záväzkov..

Poskytujú zdieľané a predajné servisné balíčky webhostingu na serveroch napájaných SSD, vyhradených serveroch, virtuálnych súkromných serveroch, registrácii doménového mena a správy a špičkových služieb SSL.

Je tiež známe, že ponúkajú bezplatné služby, ako sú skenovanie škodlivého softvéru McAfee a denné zálohy R1Soft.

WebHostFace

Navštívte domovskú stránku

2. Rýchly webhosting

Fast Web Host ponúka webhostingové riešenia viacerým firmám a súkromným webom od roku 2008.

Fast Web Host je zaradený medzi najrýchlejšie rastúcu webhostingovú spoločnosť s asi 200 000 doménami, solídnym podporným systémom a vysoko cenenou sieťovou infraštruktúrou.

Ich balíčky webhostingu pomáhajú podnikom a ľuďom získať špičkové služby, a to aj za zlomok ceny.

Ich sieť webhostingu je úplne založená na rýchlom a spoľahlivom webovom serveri Apache, ktorý je kombinovaný s dominantným databázovým serverom MySQL a poštovým serverom Horde..

Na server sa dohliada 24 na 7, či sa v ňom nenachádzajú neobvyklé činnosti, a referenčné hodnoty sa vykonávajú nepretržite. To im umožňuje okamžite reagovať na všetky druhy krátkodobých problémov s webom popri optimálnom raste ich systému, t. J. Udržiavaním a udržiavaním širokopásmového pripojenia, nákladovo efektívnym a plne funkčným..

Čo ich odlišuje od zvyšku bloku, je ich úžasná prevádzková doba – sú plne odhodlané ponúkať bezpečné a konzistentné nastavenie hostenia..

Ich zákaznícke webové stránky sú priamo hostené na vysoko kvalitných a aktuálnych štvorjadrových procesorových serveroch a ich dátové centrum je plne vybavené záložným generátorom napájania 24 * 7 UPS, ktorý tiež ponúka 99,9% dostupnosti servera a 30 dní záruku vrátenia peňazí kedykoľvek.

FastWebHost.com

Navštívte domovskú stránku

3. SSD Cloud

SSD Cloud je poskytovateľ cloudových služieb a ponúka viac služieb typu cloud. Nachádza sa v Orlande na Floride. S cloudovými službami SSD cloud pomáha spravovať základnú infraštruktúru a poskytovať technickú podporu.

Cloud SSD je navrhnutý tak, aby podporoval vysoké rýchlosti, okolo 10 koncertov na každom serveri. S rýchlosťou SSD cloud poskytuje spoľahlivé služby s nepretržitým monitorovaním infraštruktúry. Celá sieť má redundantné servery, siete SAN, ktoré poskytujú vysoko funkčnú dobu so samoliečiteľskou infraštruktúrou.

V rámci hostingu máte prémiový hosting, ktorý zaručuje 99,99% dostupnosti. Plány sú podporované nepretržitou podporou, dobrou šírkou pásma, e-mailovým hostingom, bezplatným prenosom a podporou FTP. Prémiový hosting začína už od 3,9 dolárov mesačne.

Medzi ďalšie dostupné možnosti hostenia patria cloud hosting, VPS s vlastným riadením, VPS s riadením, dedikované servery s vlastným riadením, spravované dedikované servery, hosting pre predajcu a SEO hosting. V každom z nich av rozpočte sú všestranné plány. Každý plán navyše poskytuje dobrú šírku pásma, úložisko a záruku dostupnosti.

Existuje niekoľko spôsobov, ako dosiahnuť zákaznícku podporu cloudu SSD. To je možné dosiahnuť prostredníctvom e-mailu, lístkov a live chatu. Podpora obsahuje viac príručiek a návodov na rôzne témy, ktoré vás zaujímajú.

Hostiteľské služby sprevádzajú bezplatná migrácia, bezplatný prevod, bezplatné certifikáty SSL, bezplatná vyhradená adresa IP, staviteľ stránok so šablónami a nákupné vozíky s elektronickým obchodom zadarmo..

Cloud SSD

Navštívte domovskú stránku

(Použite tento kupónový kód „HOSTINGPILL“, ktorý poskytuje 25% opakujúce sa zľavy na všetky zdieľané alebo maloobchodné plány hostingu)

4. Sky Net Hosting

Služba Sky Net Hosting bola založená v roku 2004 s myšlienkou ponúkať špičkovým webhostingovým službám svojim zákazníkom.

Integrita, s ktorou sa stretávajú, so svojimi klientmi je to, čo ich odlišuje. Na rozdiel od iných spoločností sa domnievajú, že ich zákazníci majú právo na informácie o tom, ako a kde je ich webová stránka hosťovaná a obsluhovaná a kam investované peniaze smerujú.

Každý jeden hostingový účet, či už je to z ich webhostingových plánov alebo z webhostingových predajcov pre ďalší predaj alebo virtuálnych serverov, je celkom 24 a 7 podporovaných neobmedzenými procesmi najlepších dátových centier, ktoré sú k dispozícii..

Majú asi 9 rokov skúseností v oblasti viacnásobného IP hostenia triedy C. Poskytujú tiež istotu 99,9% SLA a dostupnosti serverov SLA s úplnou zárukou vrátenia peňazí 30 dní.

Poskytujú záruku, že všetky otázky, ktoré klienti predložia svojmu technickému oddeleniu, sa vybavia a vyriešia do jednej hodiny od prijatia žiadosti..

Nebuďte prekvapení, ak spoločnosť zareaguje a vyrieši za menej ako 15 minút. Poskytujú a vykonávajú aj denné a týždenné kompletné zálohovacie služby pre každý hostingový účet pod ich serverom.

skynethosting

Navštívte domovskú stránku

5. Hostimul

Ďalšou novou hostingovou platformou je Hostimul, ktorá bola uvedená na trh v roku 2017. Ako hostiteľská platforma vám poskytuje niekoľko funkcií. Na základnej úrovni poskytuje Hostimul zdieľaný hosting, vyhradený hosting a Cloud VPS riešenia. Súčasťou služieb je 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Hostimul poskytuje 99,9% záruku dostupnosti. Servery používajú architektúru pokročilej infraštruktúry na udržanie dobrej reakčnej doby a poskytnutie značného výkonu.

VPS a dedikované servery používajú CloudLinux, čo je OS navrhnutý tak, aby poskytoval stabilnejší hosting.

Hostimul používa webové servery Litespeed, ktoré poskytujú dobrý výkon, rýchlosť a bezpečnosť.

Existuje niekoľko plánov pre SSL spolu s Anti-spam filtrom, dennou kontrolou vírusov a DDoS ochranou. Hostimul poskytuje automatické denné zálohovanie údajov. To má spoľahlivé a zabezpečené funkcie.

Plány sú cenovo dostupné a dávajú hodnotu peniazom. Zdieľaný hosting začína na 1,76 dolárov mesačne na 12-mesačný plán. Hostimul podporuje Linux, ako aj Windows VPS. S úložiskom SSD je to úplne konfigurovateľné. To tiež podporuje podporu kontajnerových VPS, úložných VPS a cloudových VPS.

Hostimul má dobrú sadu možností pre vyhradený hosting s väčším počtom CPU a úložného priestoru. Toto je opäť úplne konfigurovateľné.

Hostimul má dobré možnosti zákazníckej podpory so živým chatom, e-mailovou podporou, inštruktážnymi videami, častými otázkami a špecializovanými tutoriálmi.

hostimul

Navštívte domovskú stránku

6. Yourlasthost.com

Yourlasthost je relatívne nová hostiteľská platforma, ktorá bola prvýkrát uvedená na trh v januári 2016. Majú viac serverov umiestnených na rôznych miestach a do dnešného dňa majú viac ako 7000 serverov podporujúcich viac ako 50000 hostených webových stránok..

Yourlasthost poskytuje webhosting, VPS, dedikované servery, reseller hosting a hybridné servery. Poskytujú takmer 100% dostupnosť. Yourlasthost podporuje ich hosťovanie na platformách Windows aj Linux.

Poskytujú podporu 24/7/365 a monitorovanie bezpečnosti. Infraštruktúra je navrhnutá tak, aby udržiavala redundanciu a okamžité zálohovanie, čo tiež zaisťuje udržanie 100% dostupnosti siete SLA.

Yourlasthost spravuje denné online zálohovanie a poskytuje bezplatné služby migrácie stránok. Poskytujú 90-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Hostiteľské služby používajú servery LiteSpeed ​​na zabezpečenie vysokej rýchlosti a sú sprevádzané dobrými funkciami podporovanými databázou, PHP a e-mailovým hostingom.

V prípade vášho dotazu trvá Yourlasthost v priemere 30 minút. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne a je dostupná telefonicky, prostredníctvom priameho chatu alebo prostredníctvom lístkov.

Vďaka týmto funkciám Yourlasthost podporuje inštaláciu jedným kliknutím pomocou Softaculous, ktorý poskytuje prístup k viac ako 100 aplikáciám. Majú viac funkcií umožňujúcich bezpečnosť so systémom detekcie narušenia sieťovej vrstvy, kalením servera a inteligentným smerovaním šírky pásma.
yourlasthost

Navštívte domovskú stránku

7. Hostite IT Smart

Túto hostingovú spoločnosť založil v roku 2012 pán Kartik Mehta a má viac ako 100 000 klientov po celom svete.

Poskytujú webhostingové služby, ako napríklad Linux Hosting, WordPress Hosting, Java Hosting, Windows Hosting atď., S 24/7 chatom, ako aj telefonická podpora. Spolu s tým ponúkajú aj 99,9% záruku dostupnosti.

Majú lacné plány webhostingu, pretože ceny sú prijateľné a poskytujú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Umožní vám to požiadať o vrátenie platby do 30 dní od nákupu.

Neobmedzili využitie miesta na disku, počet domén, ako aj počet e-mailových účtov. To znamená, že môžete ukladať ľubovoľnú formu obsahu bez obáv o spotrebu miesta na disku.

Hostiteľ IT Smart ponúka bezpečnostné nástroje, ako sú šifrovanie e-mailov, certifikáty SSL, zabezpečené servery SSL, ochrana brány firewall atď. Ich webové stránky pozostávajú z časti blogu a sekcie FAQ..

Hosťujte inteligentne

8. Malá oranžová

Small Orange bol vždy považovaný za poprednú webhostingovú spoločnosť od roku 2003 a bol založený v Atlante. Je známe, že táto spoločnosť vytvára niečo magické; majú tajný recept na vývoj chúlostivých webových stránok.

Netreba dodávať, že sú si úplne vedomí toho, čo to znamená byť odborným webhostingom.

Medzi ďalšie služby, ktoré ponúkajú, patrí – zdieľaný hosting, obchodný hosting, cloud VPS, služby webdizajnu, tvorba webových stránok a clementine.

To, čo spoločnosť stavia nad ostatné automaty, je jej viera. Small Orange neverí a neposkytuje žiadne „neobmedzené plány“, pretože cítia, že splnenie očakávaní a požiadaviek klientov si skutočne vyžaduje nákladné aktualizácie..

Veria, že klient by mal platiť za službu, ktorú si želá a potrebuje. Skutočne logické!

malá oranžová

9. 34sp

34SP.com je poskytovateľ webhostingových služieb so sídlom vo Veľkej Británii založený v roku 2000. Bola založená so zreteľom na myšlienku vyplnenia medzery medzi špičkovými službami hostenia a primeranými cenami..

Od plánov hostenia webov za rozumné ceny po webhosting VPS, registráciu doménových mien a špecializované hostingové služby, 34sp vám ponúka každú jednu vec a to aj za vreckové sadzby.

Ponúkajú tiež prispôsobené produkty pre všetky druhy hostingu webových stránok.

Ponúkajú rôzne možnosti, z ktorých si môžete vybrať, keď hľadáte profesionálne webhostingové služby. Na 34sp objavíte možnosti služieb od vyhradených webových serverov po zdieľané hostingové balíčky.

Ich špičkový tím technickej podpory je výsledkom dokonalého zlúčenia technických znalostí so zodpovedným personálom a spoľahlivého riadenia.

Ich centrály a dátové centrá majú sídlo v centrálnom Manchestri (Anglicko) a strednom Londýne (Anglicko)..

Ich dátové centrá sú zaseknuté s technickým personálom, aby sa zabezpečilo, že technické zabezpečenie, mechanizmy, funkcie a činnosti údržby na mieste sú udržiavané na vysokej úrovni..

34SP

10. LCN

Spoločnosť bola založená vo februári 2000 a má viac ako 180 000 spokojných zákazníkov vo Veľkej Británii. Majú tiež dátové centrum vo Veľkej Británii.

Ich záväzok poskytovať služby je výnimočný, na rozdiel od iných spoločností poskytujúcich webhosting, ktoré predávajú miesto na disku, e-mailové schránky a šírku pásma.

Na Icn.com je známe, že predávajú svoje služby. Oddelenie služieb na Icn.com sa skladá z vyškolených a kvalifikovaných zamestnancov, ktorí sú plne vyškolení samotnou spoločnosťou a majú hlboké odborné znalosti vo všetkých častiach webhostingu klienta. účet.

Dávajú službe svoju prvú prioritu a to je to, o čom sú známe. Je známe, že členovia výkonného tímu Icn.com priamo reagujú na volania na služby zákazníkom.

To odráža kvalitu a rýchlosť ich reakcií na služby.

LCN.com

Čím sa odlišujú, je ich vôľa ponúkať osobnú podporu každému zo svojich zákazníkov a sú viac než ochotní pomôcť niekomu, kto hľadá projekt, alebo komukoľvek, kto chce rozvojové poradenstvo..

To je ich vedúci koncept, ktorý mnohým veľkým webhostingovým spoločnostiam chýba.

Poskytujú tiež kupóny na registráciu pre čitateľov hostiteľa Hosting Pill. Každý nový používateľ, ktorý sa zaregistruje, získa 60% zľavu, ak použije pri propagácii propagačný kód „HostingPill“..

Porovnanie webhostingových spoločností

Webhostingové spoločnosti
Miesto na disku
Bandwidth
Doména zadarmo
cena
WebHostFace
Zdieľaný hosting
30 GBneobmedzenýÁNO$ 0,69 / mo
Rýchly webový hostiteľ
Hodnotový plán
50 GBneobmedzenýÁNO$ 2,95 / mo
Cloud SSD
Prémiové hosťovanie
3 GB30 GBÁNO$ 3,9 / mo
Skynet Hosting
USA Hosting
2 GB100 GBNO$ 1,95 / mo
Hostimul
Zdieľaný hosting
5 GBneobmedzený$ 2,07 / mo
Yourlasthost
Zdieľaný hosting
50 GB1 500 GB platinyÁNO$ 7,95 / mo
Hosťujte inteligentne
Zdieľaný hosting
neobmedzenýneobmedzenýneobmedzený$ 1.5 / mo
Malá oranžová
Plán spustenia
40 GB600GBNO$ 20,00 / mo
34sp
Profesionálny hosting
5 GBneobmedzenýNO£ 5.95 / mo
LCN
Počiatočný plán
5 GBneobmedzenýNO$ 2,92 / mo

záver:

Takže nabudúce, keď uvažujete o hosťovaní svojich webových stránok alebo o prechode na nového poskytovateľa, vyššie uvedené hostingové spoločnosti si zaslúžia šancu dostať svoje podnikanie. Dajte mi vedieť, pod ktorou z nich idete.

Veľa šťastia a šťastný hosting!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map