14 najlepších webov s realitnými agentmi na inšpiráciu (kolekcia vybraná spoločnosťou)

14 najlepších webov s realitnými agentmi na inšpiráciu (kolekcia vybraná spoločnosťou)

14 najlepších webov s realitnými agentmi na inšpiráciu (kolekcia vybraná spoločnosťou)

Uvažujete začať svoju kariéru realitného agenta? To je skvelé. Ale na to budete musieť naozaj tvrdo pracovať a vybudovať si identitu od nuly, správne?


V skutočnosti nemáme predstavu o tom, či by sme v tomto závode agentúr prežili alebo nie. Napriek tomu, ak ste sa rozhodli, pokračujte v tom.

ale,

musíte vedieť, prečo potrebujete webovú stránku ako realitný agent.

A tiež musíte mať na pamäti niekoľko tipov pre marketing, ktoré by vám mohli pomôcť ako realitný agent.

Náš tím zaregistroval niekoľko najlepších webov realitných agentov, ktoré by vás mohli inšpirovať.

Pozrieť sa:

1. Joyce Rey

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

Realitný agent

Joyce Rey pôsobí v oblasti nehnuteľností viac ako 40 rokov svojho života. Špecializuje sa na pohodlie a luxusné nehnuteľnosti, ktoré jej webová stránka zobrazuje vo forme prezentácie.

To znamená, že vaša webová stránka by mala vašu prácu ľahko vykresliť. Umožňuje hladké kĺzanie po webovej stránke. Navyše, keď kliknete na ďalšiu stránku, logo jej názvu zostane informujúce, že sa stránka načíta, a potom sa pri zobrazení stránky stmavne..

2. Avantgardské vlastnosti

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

Realitný agent

Túto realitnú činnosť založili Ernst a Sophie Karoly v roku 2013, ktorá ponúka kvalitné rezidenčné nehnuteľnosti a luxusné nehnuteľnosti. Spolupracovali s Christie’s International Real Estate a predstavili nehnuteľnosti vo Viedni a okolitých oblastiach.

Fotografie a videá z ich práce so zameraním na luxusný tovar sa zobrazujú na ich webovej stránke, a to tiež prichádza s prezentáciou, ktorá ukazuje ich interiérový aj exteriérový dizajn..

3. Humbert & Poyet

Realitný agent

Začal v roku 2007, Humbert & Poyet sú partnermi v tomto odbore a ich projekty sa zameriavajú na pohodlie a vizuál. Zaoberali sa hotelmi, reštauráciami, maloobchodmi a rezidenčnými apartmánmi.

Na ich webových stránkach sa zobrazuje názov projektu a obrázok za ním. Keď ho posuniete nahor alebo nadol, obrázok sa pohne nahor a nahradí sa iným obrázkom projektu a názov projektu sa posúva doprava a nahrádza sa druhým..

Keď pohnete ukazovateľom myši na projekt, ktorý je aktuálne zobrazený, obrázok sa priblíži a medzery medzi písmenami názvu projektu.

4. Berdan Real Estate

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

Realitný agent

Prišiel do realitného biznisu v roku 2013, tím spoločnosti Berdan Real Estate predal viac ako 100 miliónov dolárov v oblasti nehnuteľností. Zameriavajú sa na správne poradenstvo a prinútia svojich klientov, aby pochopili reálnu hodnotu nehnuteľností.

Pri posúvaní stránky nadol nájdete zoznam ich zobrazených vlastností. Nezáleží na tom, kde sa na stránke nachádzate, keď pohnete kurzorom hore v blízkosti hornej karty, zobrazia sa sekcie, ktoré zostanú skryté na paneli.

5. Jemimah Barnett

Realitný agent

Je to veľmi pôsobivé, keď na stránku pristáte a všetko sa posúva na správne miesto. Keď navštívite túto webovú stránku, uvidíte pozadie a obsah, ktoré sa spájajú.

Jemimah Barnett ako realitná poradkyňa vedie svojich klientov pri kúpe a investovaní do nehnuteľností.

6. LOFTEC

Realitný agent

Táto webová stránka obsahuje písmená LOFTEC, ktoré sa objavujú na domovskej stránke. Nasmeruje vás na písmeno, ktoré ste vybrali, alebo môžete iba posúvať nadol a vidieť. Týchto šesť písmen je skrátená forma – Lifestyle, Opportunities, Fusion, Technologies, Expanse a Coldy.

Webové stránky obsahujú iba dve farby písma, ale vzhľad vyzerá fantasticky. Navigácia je plynulá a ikona kontaktu stále svieti v spodnej časti.

7. Caever

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

Realitný agent

Hlavným účelom tejto realitnej kancelárie je ponúkať služby v oblasti obchodno-predajnej agentúry pre rezidenčné projekty. Domovská stránka zobrazuje, čo robia, spolu s videom na pozadí, ktoré sa tiež môže prehrávať samostatne.

Pri posúvaní nadol sa zobrazí stručný prehľad všetkých sekcií, ktoré pokrývajú na svojich webových stránkach vrátane – projektov, o nich, blogov a kontaktných údajov.

8. Villagio Estate

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

Villagio

Domovská stránka tejto webovej stránky s nehnuteľnosťami zobrazuje 4 obrázky rozloženia majetku, ktoré sa každých 5 sekúnd mieša. Pri posúvaní nadol sa v každej z jeho častí zobrazuje buď súbor obrázkov, alebo video v súlade s kontextom.

9. The Altman Brothers

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

The Altman Brothers

Toto duo realitného agenta bolo uvedené v obchodoch MAXIM, FOX, TMZ, Billboardy, NBC, Forbes atď. Pre prácu v oblasti nehnuteľností..

Keď navštívite ich webovú stránku, prehráva sa video za portrétom bratov Altmanovcov, vďaka čomu budete chcieť prejsť viac dole. Pri pohybe nadol sa spustí prezentácia vlastností, ktorú je možné horizontálne posúvať. Toto duo urobilo pozoruhodný krok v kótovaní miliónov dolárov.

10. Skupina Habibi

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

Realitný agent

Roh Habibi je zakladateľom tejto realitnej kancelárie s názvom „Skupina Habibi“. Špecializujú sa na ďalší predaj bohatých nehnuteľností v San Francisco Bay Area, Wine Country, Lake Tahoe, Orange County, Manhattan a Havaj..

Roh Habibi poskytuje svojim klientom poradenstvo v oblasti investícií do nehnuteľností, keďže má skúsenosti v oblasti finančného riadenia. Na domovskej stránke sa na pozadí prehráva krátke video, ktoré zobrazuje vlastnosti a Roh Habibi.

Keď skĺznete nadol, bude k dispozícii zoznam oblastí, v ktorých táto skupina slúži, ako aj zoznam relácií a časopisov, v ktorých boli uvedené..

11. Jonathan Radford

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

Realitný agent

Jonathan Radford je realitný profesionál s viac ako 28 ročnými skúsenosťami s predajom a kúpou nehnuteľností. Po medzinárodnom zastúpení klientov bol v Anglicku na pozícii 1 v obchodnom predajcovi Coldwell Banker.

Rovnako ako väčšina iných webových stránok realitných agentov, aj táto webová stránka má na pozadí prehrávané video. Táto webová stránka obsahuje fotografie tu uvedených stránok a je podporovaná krátkymi videami z týchto stránok.

12. Carman priateľ

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

Realitný agent

Táto nezávislá realitná skupina sa zaoberá nákupom a predajom obytných nehnuteľností v Chesteru vo Veľkej Británii. Domovská stránka obsahuje kritériá na vyhľadávanie adries a možnosť rozšíreného vyhľadávania, ktoré zobrazujú cenové kritériá pre ďalšie špecifikácie. Na ich webových stránkach sa zobrazuje zoznam vlastností pri posúvaní nadol s animáciou „Kliknutím preskúmajte“.

13. Josh Flagg

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

Josh Flagg

Josh Flagg je americký agent pre luxusné nehnuteľnosti, ktorý tiež pracoval s celebritami a pomáha im nájsť luxusné rezidenčné nehnuteľnosti. S viac ako 2 miliardami dolárov v predaji nehnuteľností za poslednú dekádu je Josh Flagg hviezdou „Million Dollar List – LA“ v televízii Bravo TV..

14. Serhant Team

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

Realitný agent

Tento tím realitných agentov založil Ryan Serhant s 60+ agentmi v štyroch mestách v Spojených štátoch. Boli uvádzané v médiách ako Business Insider, Forbes, The Wall Street Journal, atď. A tiež zahrnuté v Million Dollar Club of Bravo TV..

Na domovskej stránke sa posúvajú obrázky ich agentov a pri rolovaní nadol sa zobrazujú rôzne sekcie o Ryan Serhant, nedávno vypredaných nehnuteľnostiach a ich sociálnych zmienkach..

záver

Takže tu sa dostávame na koniec zoznamu najpopulárnejších webových stránok s nehnuteľnosťami na internete, ktoré vám pomôžu poskytnúť predstavu o tom, ako by sa mal váš web zobraziť. Pamätajte však, že pravdepodobne budete mať najlepší dizajn webových stránok s nehnuteľnosťami, ale o tom, ako vytvoríte obsah svojej webovej stránky, sa rozhodne aj o návštevnosti vašej stránky.

Na čo čakáš?

Vyskúšajte to!

Začnite svoju realitnú činnosť vytvorením kreatívnej webovej stránky a toho, kto vie, že by ste sa jedného dňa mohli stať na zozname najlepších webov s nehnuteľnosťami.

Dajte nám vedieť, ktoré návrhy webových stránok vás najviac inšpirovali bez ohľadu na zoznam, ktorý uvádzame. Prosím zanechajte komentár nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector