23 najlepších nástrojov SEO na podporu marketingu stránok v roku 2020

Dobrá optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) je všetko.


Pretože ak chcete, aby ľudia videli váš web, kupovali produkty z vášho obchodu alebo čítali svoj obsah, budete chcieť, aby ľudia našli váš web pomocou vyhľadávacích nástrojov..

Dobre, pravdepodobne to vieš. Ale:

Možno by vás zaujímalo, prečo potrebujete vedieť o nástrojoch SEO – nie je to také jednoduché ako Googling a nezabudnite použiť určité slová, ktoré pravdepodobne prinesú vyhľadávanie.?

Súčasťou je použitie kľúčových slov, ale je to FAR z celého príbehu.

Existuje mnoho technológií, ktoré sa zaoberajú tým, ako vyhľadávacie nástroje triedia a uprednostňujú weby. Je veľmi možné, aby vaše stránky boli vo výsledkoch vyhľadávania vyššie a vyššie, ale musíte byť na vrchole rôznych vecí.

Našťastie existuje veľa softvéru na prácu so SEO. Existuje pomerne veľa z nich – niektoré sú jednoduché bezplatné nástroje SEO, ktoré vám pomôžu prísť s kľúčovými slovami.

Iné sú zložité a drahšie softvérové ​​produkty, ktoré majú v jednej službe veľa nástrojov SEO.

V tejto recenzii prejdem 23 najlepších nástrojov SEO na monitorovanie a audit vašich stránok (niektoré však samozrejme oveľa viac).

Prejdem podstatu softvéru / spoločnosti, potom vlastnosti a zabalím sa do cenového rozpätia. Pretože toto je dlhý zoznam, pochopte, že nemôžem pokryť všetko … ale podstatné budú tam!

Po prvých pár položkách v tomto zozname si uvedomíte, že veľa funkcií je rovnaké – alebo sa prekrývajú.

Z tohto dôvodu ich prestanem vysvetľovať skoro, aby som všetkým ušetril trochu energie.

hostingpillNajlepšie nástroje SEO na podporu marketingu stránok v roku 2020

 1. CognitiveSEO
 2. Raven Tools
 3. BAVOKO
 4. SEOptimer
 5. Kontrola stránok SEO
 6. SEO PowerSuite
 7. Mangools
 8. Keywordtool.io
 9. SmallSEOTools.com
 10. Zadávateľ robotov peňazí

Pripravený? Poďme:

1. CognitiveSEO

cognitiveSEO

Ooh, super, inteligentne znejúce meno!

CognitiveSEO začal v rokoch 2009-2010 a oficiálne začal fungovať v roku 2011. Od tej doby spoločnosť vzrástla v počte používateľov, členov tímu a funkcií..

CognitiveSEO je hrdý na funkcie, ktoré ponúka, a pravidelne rozširuje nové.

cognitiveseo

Stručne povedané – čo je použitie tohto nástroja?

CognitiveSEO je súprava nástrojov navrhnutých tak, aby vám pomohla lepšie hodnotiť a monitorovať vaše stránky. CognitiveSEO poskytuje veľa prehľadov a analýz digitálnej marketingovej stratégie.

Robí veľa vecí naraz – najlepšie je myslieť na CognitiveSEO ako na viacúčelový nástroj. Tu sú niektoré z dôležitých funkcií:

Vlastnosti:

 • Audit stránok: tento nástroj prechádza vašou stránkou a umožňuje vám vedieť o všetkých problémoch, ktoré by mohli mať vaše stránky a ktoré by mohli ovplyvniť vašu návštevnosť..
 • Analýza spätného odkazu CognitiveSEO zhromažďuje údaje z dôveryhodných databáz a poskytuje vám skvelé možnosti spätného prepojenia.
 • Nedávny vývoj v službe Google Penguin znížil množstvo rebríčkov na stránkach. CognitiveSEO však ponúka nástroj na obnovenie tučniakov Google, ktorý vám umožní zistiť, prečo ste boli potrestaní, a môže problémy rýchlo odstrániť..
 • Nástroj Rank Tracker je niečo, čo pravdepodobne poznáte – v podstate umožňuje sledovať hodnotenie kľúčových slov. VUT v Brne je však hlbší ako priemer. Konkrétne môže poskytnúť konkrétne informácie o sledovaných kľúčových slovách podľa mesta, krajiny, jazyka atď.
 • Digitálne marketingové správy spoločnosti CognitiveSEO sú prispôsobené vašej digitálnej marketingovej stratégii.
 • Informačný panel SEO je jedinečný, pretože je vysoko prispôsobiteľný a môže zobraziť DOZENS metrík podľa vášho želania.
 • Skvelé nástroje na zviditeľnenie obsahu vám umožňujú pozrieť sa na sociálnu aktivitu vášho trhu, takže môžete nájsť stratégie svojich konkurentov a prekonať ich.

Cenové rozpätie CognitiveSEO je celkom jednoduché:

Môžete zaplatiť buď za balík Starter alebo Business. Balík Starter je 129,99 dolárov, ktoré sa platia mesačne, ale v prípade, že sa rozhodnete namiesto toho platiť ročný priemer, sú v priemere na 89 USD mesačne.

Ceny obchodnej úrovne sú zvyčajné a majú viac funkcií ako plán Starter. Štartér je dodávaný s množstvom funkcií, nerobte mi zle, ale úroveň Business Tier výrazne zvyšuje úroveň.

Celkovo možno povedať, že CognitiveSEO skutočne vyniká ako dokonalý multitool SEO s množstvom funkcií!

2. Raven Tools

Raven Tools

Raven Tools je celkom úspešná spoločnosť v oblasti SEO.

Podľa svojej webovej stránky ju používajú tisíce agentúr a nezávislých pracovníkov. A jeden z najvýznamnejších?

ravel nástroje

Thomson Reuters, spoločnosť, ktorá zahŕňa svetovo preslávenú spravodajskú skupinu Reuters. Takže je to celkom významný klient!

Teraz je Raven Tools veľmi podobný CognitiveSEO v tom, že je to predovšetkým multi-nástroj: jedná sa o komplexný balík SEO..

Uvádzame niektoré hlavné rysy funkcií, ktoré ponúka Raven Tools:

Vlastnosti:

 • Raven Tools vám umožňuje vytvárať marketingové správy založené na tonách rôznych zdrojov a na tonách rôznych vecí. Od analýzy webových stránok až po prehľady sociálnych médií ich môžete v zásade použiť na pohľad na čokoľvek.
 • Konkurenčný výskumný nástroj má v sebe veľa nástrojov / funkcií. Existujú nástroje na sledovanie výkonnosti vašich vlastných stránok, prezeranie konkurencie a prístup do Centra pre výskum domén.
 • Nástroj na audit stránok, pohodlne usporiadaný do jedného hlavného panela, ktorý zodpovedá za 6 rôznych typov problémov.
 • Sledovanie poradia vyhľadávacieho nástroja (SERP), kontrola poradia kľúčových slov a kontrola spätného odkazu.
 • Link Spy: umožňuje vám nájsť dobré odkazy na základe poradia stránok v kľúčových slovách zameraných na zaostrenie a prekonať spätný odkaz vašich konkurentov..

Ceny Raven Tools sa pohybujú v rozmedzí od 79 dolárov mesačne do 399 dolárov mesačne v rámci Štyroch úrovní. Okrem toho existuje aj podnikový plán s vlastným určovaním cien – takže existuje veľa možností, z ktorých si môžete vybrať!

To je, ak platíte ročne. Vyplatené mesiac na mesiac, plány sa pohybujú od 109 do 479 dolárov mesačne.

Celkovo je Raven Tools ďalším skvelým audítorom a reportérom v oblasti SEO. Je užívateľsky prívetivý a robí takmer všetko.

Vyskúšajte Raven Tools

3. BAVOKO

bavoko

Doteraz som veľa hovoril o nástrojoch typu všetko v jednom. Dobre sa postavte:

Pretože Bavoko je ďalší SEO nástroj typu všetko v jednom. Ale viete, čo odlišuje Bavoko od seba?

toto:

doplnok Bavoko wordpress

Bavoko je doplnok WordPress!

To znamená, že je to vynikajúci nástroj najmä pre weby WordPress a môže sa bez problémov integrovať do správy WordPress.

Tu je niekoľko príkladov toho, čo Bavoko robí:

Vlastnosti:

 • Nástroje na optimalizáciu obsahu vám umožňujú čo najviac optimalizovať vaše stránky a príspevky. Nástroje sú priložené k hornej časti každého príspevku v editore WordPress.
 • Vyhľadávanie v kľúčových slovách až do 25 000 kľúčových slov prostredníctvom Konzoly Google Search Console. Bavoko poskytuje veľa údajov a prehľadov o kľúčových slovách.
 • Integrovaný prehľadávač na stránke poskytuje rýchle (a podrobné) správy o obsahu, umožňuje rýchle úpravy meta titulov a popisov atď..
 • Analýza spätných odkazov a nástroj na odlúčenie odstránenia spamových odkazov.
 • Bavoko v skutočnosti ponúka podrobné analýzy rýchlosti stránok, čo je skvelé, pretože rýchlosť vášho webu zvyšuje hodnotenie vášho vyhľadávania (a je príjemnejšie pre vašich návštevníkov).

Pravdepodobne ste zvedaví, koľko to všetko stojí. Našťastie je Bavoko jednou z dostupnejších súprav nástrojov SEO.

Konkrétne prvý plán je ZADARMO! Aj keď sú obmedzené, bezplatné nástroje SEO sú vždy pekné vedieť o nich.

Platené programy majú dostatok funkcií na to, aby sa skutočne považovali za sadu nástrojov, a pohybujú sa v rozmedzí od 19,99 dolárov mesačne (profesionálny) do 99,99 dolárov (podnikový). A samozrejme existujú aj podnikové možnosti s vlastným určovaním cien!

Celkovo je Bavoko nástrojom all-in-one, ale je na menšej strane a je zameraný najmä na weby WordPress..

Vyskúšajte bezplatný nástroj Bavoko

4. SEOptimer

SEOptimer

SEOptimer má celkom dobrý príbeh:

Pôvodne to bol iba nástroj na audit stránok v roku 2012 a stal sa jedným z najpopulárnejších bezplatných audítorských nástrojov na internete.

Teraz má SEOptimer omnoho viac funkcií, ale stále je to zásadne o auditoch – v skutočnosti je ich MILIAMI.

seo optimer

Ako som už povedal, SEOptimer je v zásade stále nástrojom auditu. Tu je to, čo ponúka:

Vlastnosti:

 • Biely štítok SEO audit je hlavným rysom SEOptimer. To v podstate umožňuje generovať audity White Label SEO. Sú napísané jednoducho a vyzerajú elegantne. Stačí nahrať logo a podrobnosti o spoločnosti / agentúre – aby ste svojim zákazníkom mohli doručovať značkové správy.
 • Audity White Label v podstate kontrolujú všetko relevantné a môžu sa tiež upravovať podľa vzhľadu. Môžete si vybrať farby, šablóny, rôzne jazyky atď.
 • Vložiteľný auditovací nástroj: umožňuje vložiť na svoj web jednoduchý formulár auditu. Nástroj na vloženie sa použil vo všetkých bežných CMS a tvorcoch webových stránok a je celkom jednoduchý. Potom vaši návštevníci na to jednoducho musia kliknúť a rozmýšľať – získajte rýchly audit.
 • Nástroj na vloženie auditu tiež umožňuje poslať zákazníkom e-mail s poďakovaním, ktorý obsahuje audit, ktorý dostali ako PDF. Plus vlastné správy a logo vašej spoločnosti a estetické.
 • Prehliadač SEO poskytuje obzvlášť jednoduché (čitateľné, čitateľné a užívateľsky prívetivé) správy o všetkých problémoch na stránkach vášho webu. Problémy sa zobrazujú v reálnom čase, keď indexové prehľadávanie funguje na vašom webe, ak ich chcete rýchlo zobraziť.

Možno ste si všimli, že som povedal, že SEOptimer je populárny nástroj na audit ZADARMO.

Ide o to, že to bývalo. V súčasnosti má bezplatnú SKÚŠKU na 14 dní, ale v skutočnosti nie je zadarmo.

Skutočné cenové rozpätie je rozložené na troch úrovniach – 19 dolárov, 29 dolárov a 59 dolárov mesačne.

Každá úroveň má odlišné vlastnosti: prvá vrstva je predovšetkým jednoduchá a umožňuje vám spracovať viac vecí. Druhá a tretia úroveň v podstate poskytujú bielu etiketu a vložené nástroje (uvedené vyššie)..

Podstatou pre SEOptimer je to, že sa zameriava na jednoduchšiu stránku – stále má však veľa funkcií. Je to VEĽKÝ nástroj na hromadné podávanie správ a audit veľkého počtu zákazníkov alebo potenciálnych zákazníkov.

Nehovoriac o tom, je to v poriadku, keď sa staráte o svoje vlastné stránky!

5. SEO Site Checkup

Kontrola stránok SEO

SEO Site Checkup je veľmi priamočiara spoločnosť s veľmi priamym zázemím.

Je to veľa profesionálov v oblasti SEO, ktorí sa pokúsili vytvoriť jednoduchú sadu nástrojov SEO na vylepšenie rebríčka vyhľadávačov na vašich stránkach..

V zásade je SEO Site Checkup balík nástrojov zameraných na zjednodušenie správy SEO, predovšetkým ako nástroj na monitorovanie a podávanie správ.

Stručne povedané, pomyslite na meno – je to kontrolór SEO. jednoduchý!

Tu sú niektoré z najdôležitejších:

Vlastnosti:

 • Existuje pomerne málo ZADARMO SEO nástroje, aj keď sú trochu jednoduché.
 • SEO Site Checkup má tiež rýchle a ľahko upraviteľné správy SEO s bielym štítkom.
 • Správy SEO sú napísané veľmi zreteľne a obsahujú veľmi jasné odporúčania, ako vyriešiť určité problémy.
 • Sprievodné SEO porovnania až pre 5 konkurentov.
 • Neobmedzená analýza a automatické monitorovanie založené na 30+ premenných vám povedia, ako sa mení vaše celkové skóre SEO.
 • Väčšina základných nástrojov, ako napríklad kontrola spätných odkazov, schopnosť monitorovať regióny, monitorovať rýchlosť stránok atď.

Kontrola stránok SEO má tri úrovne: Basic, Webmaster a Professional. Prvá úroveň dostane maximálne 300 správ o analýze SEO, zatiaľ čo ďalšie dve správy získajú neobmedzený počet správ.

Čím vyššia je vaša úroveň, tým viac kľúčových slov, konkurentov a regióny môžete sledovať.

Platené ročne, ceny sa pohybujú od 22,45 dolárov mesačne do 71,95 dolárov mesačne. Pri platbe mesačne sa rozsah nelíši – 24,95 až 79,95 dolárov.

Podstata: SEO Site Checkup je zameraná na kombináciu rôznych nástrojov a hĺbky s ľahkosťou použitia, čo je skvelé – pretože veľa nástroja všetko v jednom môže byť pre začiatočníkov komplikované..

Je to teda trochu jednoduchšie, napriek tomu je však dosť silné.

6. SEO PowerSuite

SEO power suite

Bezpochyby je SEO PowerSuite jednou z najvýznamnejších a najuznávanejších nástrojov SEO na trhu..

SEO PowerSuite sa zásadne nelíši od mnohých ďalších mien tu. Je to balík niekoľkých výkonných nástrojov SEO.

Ale SEO PowerSuite je obzvlášť zavedené, ako som povedal:

SEO PowerSuite

Je zrejmé, že ide o obrovské mená, ktoré sú rozpoznateľné pre všetkých – preto by nemala existovať pochybnosť o účinnosti SEO PowerSuite..

Ako som už povedal, SEO PowerSuite je niekoľko nástrojov v jednom balíku. Konkrétne ide o štyri hlavné nástroje, z ktorých každý predstavuje inú časť procesu SEO:

Poradca pre sledovanie poradia, SEO SpyGlass, Auditor webových stránok a LinkAssistant.

Pravdepodobne poznáte ich podstatu už teraz, ale popíšem niektoré najdôležitejšie body:

Vlastnosti:

 • Poradca sledovania pozícií hodnotí rebríčky vo viac ako 300 vyhľadávačoch a má viac ako 17 nástrojov na výskum kľúčových slov. Rebríčky a správy konkurentov sú navyše ľahko dostupné.
 • SEO SpyGlass je v podstate hĺbkový výskum spätných odkazov a audity proti sankciám. Existuje viac ako 50 metrík, porovnanie stránok vedľa seba, práce!
 • Audítor webových stránok presne vyzerá: podrobný indexový prehľad, ktorý obsahuje všetko od technických problémov po problémy s obsahom.
 • LinkAssistant je tiež presne to, čo znie: pomáha vám rýchlo spravovať a overovať odkazy, nájsť nové, vytvárať správy na vytváranie odkazov atď..
 • SEO PowerSuite je vo všeobecnosti veľmi užívateľsky príjemný.

SEO PowerSuite má tri úrovne: zadarmo, profesionál a podnik.

Ako ste predpokladali, bezplatná úroveň je ZADARMO! Je to hlavne obmedzené tým, že vám neumožní ukladať projekty ani exportovať údaje. Takže v podstate môžete vykonávať svoje vyšetrovania a audity, ale nemôžete si toho veľa ponechať.

Kto sa však bude naozaj sťažovať na bezplatné nástroje SEO?

Ďalšie dve úrovne sú 299 a 699 dolárov.

Viem, viem – ČO?!

To nie je mesačne. Ceny znamenajú celoročný prístup do apartmánu bez ďalších poplatkov. Na rozdiel od väčšiny služieb za trochu porovnateľné ceny nemá SEO PowerSuite žiadne obmedzenia týkajúce sa počtu projektov, webových stránok, kľúčových slov alebo spätných odkazov na analýzu..

Je teda určite pravda, že pre niektoré podniky to môže byť trochu strmé. Určite sa to vyplatí z dlhodobého hľadiska, ale ak si nemôžete dovoliť šetriť tým, že zaplatíte všetky naraz, môže byť pre vás lepšia alternatíva..

ALE … ak už máte v úmysle kúpiť si balík SEO pre ročný balík, tieto ceny sú VEĽKÉ.

SEO PowerSuite je jednoznačne robustný balík nástrojov SEO … ktorý je v skutočnosti z dlhodobého hľadiska veľmi efektívny z hľadiska nákladov!

7. Mangools

Mangools

A čo je na Mangools pozoruhodné??

Meno, naozaj. V prípade, že ste nenavštívili ich stránky, áno, Mangools je skutočne motívom Mango. Je to ako mango + nástroje SEO. zábava.

Mangools je tu už od roku 2014, takže je stále pomerne mladý, ale v tom čase je už celkom dobre zavedený.

Ako dobre fungujú:

Mangools

Dobre, kámo.

Ak teraz čítate poslednú položku – SEO PowerSuite – zistíte, že Mangools sú trochu známe. Rovnako ako SEO PowerSuite, Mangools používajú aj bežní ľudia, ako aj veľké značky.

Mangools sa v podstate skladá z piatich nástrojov SEO:

KWFinder (pre vyhľadávač kľúčových slov), SERPChecker, SiteProfiler, SERPWatcher a LinkMiner.

Tu uvádzame niektoré hlavné body:

Vlastnosti:

 • KWFinder je, áno, vyhľadávač kľúčových slov. Je VEĽMI užívateľsky prívetivý a zameriava sa na to, aby vám vysvetlil, ako ľahké a vysoko vyhľadávané určité kľúčové slová sa majú použiť. Plus, rýchle hodnotenie konkurencie, historické údaje o objeme vyhľadávania atď.
 • SERPChecker okrem toho, že je to celkom bežný analytický nástroj Google SERP, tiež lokalizoval SERP na viac ako 50 000 miestach. Rýchle simulácie a projekcie dopadu vašich úryvkov (ako sú schránky alebo kolotoč) a ďalšie hodnotenia od vašich konkurentov.
 • SiteProfiler je SUPER efektívny. Je to ešte efektívnejšie ako väčšina profilov webových stránok a v podstate vám povie väčšinu toho, čo potrebujete vedieť o oprávnení na SEO pre každú zadanú adresu URL. Je to vynikajúci nástroj na rýchle pochopenie toho, čo vaša konkurencia robí alebo nerobí.
 • SERPWatcher je opäť užívateľsky prívetivý, čo je skvelé pre spracovanie zložitejších informácií. V podstate vám umožní spoznať ORGANICKÝ dopravný potenciál vašich stránok.
 • LinkMiner – s tým sa už budete oboznámiť, ale v podstate ide o výkonnú kontrolu spätného odkazu.
 • Vo všeobecnosti je jednou z veľkých výhod spoločnosti Mangools prístup k rozsiahlym databázam a jej schopnosť využívať veľa informácií. Ale Mangools má veľkú silu v tom, že nie je príliš zložitý na informácie, ktoré predstavuje.

Dobre, takže keď som zhrnul SEO PowerSuite, všeobecným záverom bolo, že to bolo z dlhodobého hľadiska efektívne z hľadiska nákladov, ale stále je dosť veľa na to, aby ste sa odkašľali naraz..

Mangools má veľa rovnakých silných stránok ako SEO PowerSuite – rovnako je to aj kus statného jednorazového nákupu?

Vlastne nie!

Mangools má tiež tri úrovne: Basic, Premium a Agency. Žiaľ, žiadna z nich nie je zadarmo.

Napriek tomu je cenové rozpätie, ak sa platí ročne, 29,90 dolárov mesačne na 79,90 dolárov mesačne. Platené mesačne, je to výrazne drahšie:

Rozsah je 49 dolárov mesačne až 129 dolárov mesačne.

Podľa môjho názoru sú funkcie medzi úrovňami celkom vyvážené – Mangools Basic nie je taký základný a bude veľa pre väčšinu ľudí, ktorí ho používajú..

Stručne povedané, Mangools je cenovo výhodný all-in-one SEO suite s veľkým dôrazom na použiteľnosť.

Navštívte Mangools

8. Keywordtool.io

Nástroj pre návrh kľúčových slov

Keywordtool.io, tiež známy ako Nástroj pre návrh kľúčových slov, je jedným z najzaujímavejších záznamov.

prečo?

Pretože mnoho položiek tu obsahuje variácie drahých balíkov nástrojov SEO typu všetko v jednom, Nástroj pre kľúčové slová je veľmi jednoduchá služba:

Je to nástroj pre kľúčové slová.

A je to zadarmo. K tomu sa však dostanem neskôr.

Po prvé, aké spoľahlivé je to? Najprv to môže znieť trochu náčrtok … až kým neuvidíte, kto ho použil:

Keywordtool.io

Dobre, teda veľmi seriózne. Ale čo v skutočnosti robí?

Podstata je jednoduchá: vážne vylepšiť hru s kľúčovými slovami. Namiesto toho, aby sa Nástroj pre návrh kľúčových slov snažil robiť veľa rôznych vecí slušne, snaží sa robiť kľúčové slová naozaj dobre.

Nezabudnite teda, že Nástroj pre návrh kľúčových slov je trochu viac zameraný, keď sa pozriete na tento zoznam najdôležitejších funkcií:

Vlastnosti:

 • Objem vyhľadávania a trendy v čase.
 • Úroveň konkurencie pre kľúčové slová.
 • Odhady ceny za kliknutie / odhady ceny pre kľúčové slová v reklamách Google.
 • Všeobecne platí, že Keywordtool.io poskytuje užitočné výsledky RÝCHLY.
 • Viaceré používateľské účty (v závislosti od verzie).
 • Základy Nástroja pre návrh kľúčových slov sú opäť úplne ZADARMO. Bezplatná verzia sa v zásade zameriava na jednoduché vyhľadávanie, ktoré generuje veľa kľúčových slov so zameraním a kľúčových slov s dlhým chvostom.

Tento zoznam funkcií sa, samozrejme, zdá byť o niečo menej pôsobivý v porovnaní s niektorými ostatnými. Dôležité je však pamätať na to, že kľúčové slovotool.io sa jednoducho viac zameriava na konkrétny aspekt SEO.

Navyše, celkom dobré údaje sú k dispozícii jednoducho zadarmo. Takže určite nebude profesionálna verzia tak drahá, že?

hm:

V zásade existujú tri úrovne: Pro Basic, Pro Plus a Pro Business.

Platí sa ročne, rozsah je 69 dolárov mesačne až 159 dolárov mesačne. Platené mesačne, je to 89 dolárov mesačne až 199 dolárov mesačne.

Teraz sa pozrite, je to pre vás hodná investícia?

To naozaj záleží na vašom vlastnom obchodnom kontexte. Pre niektorých ľudí sú multitooly a suity nadbytočné a zameranie sa hlavne na kľúčové slová je skvelá investícia.

Pre ostatných je najlepšou vecou o Nástroji pre návrh kľúčových slov bezplatná verzia.

9. SmallSEOTools.com

SmallSEOTools com

Možno sa teda čudujete, o čom je SmallSEOTools.com.

Koniec koncov, to sa nazýva MALÉ – prečo? O čo ide??

SmallSEOTools.com je v zásade založený na myšlienke, že veľa ľudí nemá prístup k prémiovým nástrojom SEO, pretože veľa z nich má nadbytočné množstvo funkcií a drahé..

SmallSEOTools.com sa teda stará o používateľov s nižším počtom koncov a poskytuje menšie nástroje, ktoré sú stále užitočné. Toto zameranie na prístupnosť z neho robí jednu z najunikátnejších služieb SEO!

SmallSEOTools.com

Ako to teda funguje? Ako ho používate?

Je to super jednoduché. Prejdite na stránku smallseotools.com a potom kliknite na nástroj, ktorý chcete použiť – vyzerá rovnako ako na obrázku vyššie.

Nástroje SmallSEO majú veľa funkcií, veľa z nich menšie individuálne nástroje, ale tu je zhrnutie:

Vlastnosti:

 • Textové kontextové nástroje: táto sada nástrojov vám umožňuje pozrieť sa predovšetkým na váš obsah. Skontrolujte plagiátorstvo, gramatiku, pravopis, veľké písmená na malé písmená atď.
 • Nástroje na úpravu obrázkov: reverzné vyhľadávanie obrázkov, zmena veľkosti, orezanie, generovanie favicon, konverzácia videa do formátu GIF a ďalšie.
 • Nástroje pre kľúčové slová: ako ste videli na obrázku, toto zahŕňa pozíciu kľúčového slova, kontrolu hustoty kľúčového slova, analýzu konkurencie a základné výskumné nástroje, návrhy kľúčových slov s dlhým chvostom, kontroléry problémov a ďalšie..
 • Nástroje spätného odkazu: základná kontrola spätného odkazu, tvorca spätného odkazu, kalkulačka ceny odkazu, kontrola prerušeného odkazu, konkurenti spätného odkazu, atď..
 • Správa webových stránok: SEO score checker, Google Pagerank checker, testy rýchlosti stránok, generátory QR kódu, detektor tém WordPress, skenovanie vírusov, downloadery videa pre stránky ako Instagram, Facebook atď. A mnoho ďalších.
 • Nástroje na sledovanie webových stránok: sledovanie odkazov, kontrola stavu servera, vyhľadávanie Whois, kontrola Mozrank, kontrola SSL a ďalšie.
 • Proxy nástroje, ktoré v podstate sledujú vašu IP adresu a poskytujú denné proxy servery.
 • Nástroje domény: kontrola veku názvu domény, záznamy DNS, hromadné hodnotenie domény, vyhľadávanie IP domény, atď.
 • Nástroje PDF na vykonávanie v podstate akýchkoľvek konverzií alebo úprav súvisiacich s PDF: __ do PDF, PDF do __, vodoznakov atď..
 • Prevod jednotiek, vývojové nástroje, nástroje na správu hesiel, nástroje na metaznačky … zoznam pokračuje.

Dobre, viem, čo si myslíte: toto je obrovský zoznam malých nástrojov.

Čo to na zemi je, že to bude stáť?

Tu je niekoľko dobrých správ. Všetky sú úplne ZADARMO.

V skutočnosti to nie je také prekvapujúce. Smallseotools.com nie je nástrojom all-in-one. Nejde o softvér, ktorý kombinuje rôzne nástroje do jedného dashboardu.

A niektoré z nástrojov, ktoré môžete bezplatne nájsť online – napríklad, ktokoľvek môže google „image to PDF“ a nájsť bezplatné stránky, ktoré túto prácu vykonajú.

Ale to dáva zmysel. Smallseotools.com má byť zbierka, áno, malých SEO nástrojov … ktoré sú ZDARMA.

Nie všetci to budú chcieť – je to menej zostavené ako prémiové balíky SEO. Ale všetky SEO nástroje na stránke pokrývajú veľa rôznych účelových účelov a budú veľmi užitočné pre používateľov s nízkym počtom koncov a rozpočet.

Ľahko jeden z najlepších zbierok nástrojov SEO na stránke a bezplatných nástrojov SEO okolo! Tu môžete dať ktorýkoľvek z ich nástrojov.

10. Zadávateľ robotov peňazí

Zadávateľ robotov peňazí

Možno ste už počuli o niektorých ďalších položkách v tomto zozname … ale ak ste nepočuli o odosielateľovi robotov peňazí, nebol by som prekvapený..

… A dobre, nemôžem ti klamať:

Aplikácia Money Robot Submitter má jedno z najskrytejších vyhľadávacích serverov všetkých mien v tomto zozname.

Uisťujeme vás však, že odosielateľ peňazí robotov je skutočným softvérom SEO.

Húsenica? Aplikácia Money Robot Submitter sa väčšinou zameriava na vytváranie odkazov a automatizované procesy (teda časť názvu robota).

Ale to nie je všetko. Pozrime sa na to:

Vlastnosti:

 • Softvér na vytváranie odkazov SEO zjednodušuje proces odosielania odkazov a automatizuje veľa vytvárania odkazov. Kampane zamerané na vytváranie odkazov SEO môžete vytvoriť veľmi ľahko, aj keď nie som fanúšikom toho, ako softvér vyzerá.
 • Prístup k mnohým serverovým zdrojom, čo znamená, že odosielateľ peňazí robotov môže rýchlo poskytnúť veľa spätných odkazov na vaše stránky.
 • Vstavané funkcie na prepisovanie a prepínanie článkov, ktoré znižujú riziko sankcie za duplikát obsahu.
 • Denné zoznamy webových stránok poskytovaných softvérom, ktorý neustále indexovo prehľadáva servery, takže vždy musíte mať miesta na odoslanie obsahu.
 • Automatické riešenie captcha automaticky spracováva najjednoduchšie captchas a poskytuje podporu pre zložitejšie.

Dobre – viac nástrojov, ale odosielateľ peňazí robotov je stále primárne zameraný na odkazovú stránku práce SEO.

Tak čo to stojí?

Ceny sú veľmi jednoduché: za predplatné môžete platiť 67 dolárov mesačne, ALEBO za celoživotnú softvérovú licenciu môžete zaplatiť 497 dolárov ONCE.

Stojí to za to? To naozaj záleží na vás. Osobne považujem odosielateľa robotov za peniaze trochu útržkovité a zastarané. VUT v Brne však robí svoj účel celkom dobre.

Nie každý sa chce zamerať rovnako na svoju hru s odkazmi, ale pre tých, ktorí naozaj chcú nadviazať svoje linkové kampane SEO, je odosielateľ peňazí Robot dobre zameraný.

Stiahnite si odosielateľa robotov

11. SEOTools pre Excel

SeoTools pre Excel

Takže, keď už hovoríme o menších a menej slávnych softvéroch SEO v okolí, aké ste kedy počuli o SEOTools for Excel?

Očakávam, že väčšina z vás tak neurobila, pokiaľ ste už nehľadali nástroje SEO, ktoré pracujú s programom Excel.

Môžete teda hádať, pre čo je tento nástroj určený?

Áno, program SEOTools for Excel je zameraný konkrétne na integráciu správy SEO s programom Microsoft Excel.

To znamená, že ide o pokročilejšiu stránku softvéru SEO, ale určite ide o veľmi užitočný softvér pre tých, ktorí vo svojich kampaniach SEO veľa používajú program Excel..

Vlastnosti:

 • V zásade je hlavnou funkciou SEO funkcie na stránke. Tieto v podstate vytvárajú a rozširujú schopnosť programu Excel overiť, či ste svoje stránky nastavili správne a optimalizovali ich pre vyhľadávacie nástroje.
 • Program SEOTools for Excel je tiež dodávaný s nástrojmi na prezeranie faktorov SEO mimo stránky, napríklad s kontrolou spätného odkazu.
 • Dodáva sa s mnohými integráciami pre populárne služby, ako sú Google Analytics alebo Majestic.
 • Spider: umožňuje zadať koreňovú adresu URL alebo zoznam adries URL, ktoré nástroj Spider Tool bude naďalej indexovo prehľadávať.
 • Zostavte si svoj vlastný konektor ľahko a jednoducho s integráciou s externými API alebo službami. Ľahko, ak už používate program Excel pre SEO.
 • Drobné „pomocné“ nástroje pre menšie alebo nepárne funkcie súvisiace s SEO, ktoré Excel chýba.

Cena za to všetko? Je to celkom jednoduché: 99 EUR za stroj ročne.

A ak si zakúpite viac licencií, získate zľavy na licenciu!

Ak nie ste oboznámení s používaním programu Excel pre správu stránok a SEO, bude to vyzerať dosť komplikovane. A aby som bol úprimný, je.

Tí, ktorí to už teraz nájdu, však program SEOTools for Excel dokonale vyplní medzeru: Excel je už v rukách profesionálnych online obchodníkov výkonným nástrojom, ale chýba mu niekoľko vecí, vďaka ktorým je pre odborníkov dokonalý..

12. TheSEOTools.net

seo tools.net

Pamätajte si, keď som hovoril o Smallseotools.com skôr?

A ako to bolo zamerané na poskytovanie cenovo dostupných (tj bezplatných) nástrojov SEO ľuďom, ktorí nie sú súčasťou prémiových balíkov SEO?

Môžete si myslieť, SEO nástroje ako druh súrodenca alebo bratranca.

Pozri na toto:

TheSEOTools.net

Theseotools.net je v podstate zoznam bezplatných nástrojov SEO. Musíte len prejsť na web, vybrať ten, ktorý chcete, a použiť ho.

Uvádzame niektoré z ponúkaných možností:

Vlastnosti:

 • Väčšina základných nástrojov SEO, ako sú recenzenti webových stránok, návrhy kľúčových slov, vyhľadávače spätných odkazov a tvorcovia spätných odkazov, všeobecné generátory a analyzátory značiek Meta a ďalšie..
 • Generátor snímok obrazovky webových stránok
 • Kontrolóri pre: index Google, rýchlosť stránky, oprávnenie na stránku, oprávnenie na doménu, počet odkazov na webové stránky, sociálne štatistiky a ďalšie.
 • Nástroje súvisiace s doménami, napríklad dáma staroby domén a dáma Whois.
 • Nástroje týkajúce sa obsahu: Kontroly gramatiky, počítadlá slov, kontrolóri pozícií kľúčových slov a plagiátorstvo a nástroje na priblíženie článkov.

Takže cenové rozpätie – som si istý, že je zadarmo?

Áno som. Môžete to zistiť sami tak, že prejdete na web a vyskúšate niektorý z nástrojov!

13. Softvér Netpeak

Softvér Netpeak

Softvér Netpeak je jednou z jedinečne štruktúrovaných položiek v tomto zozname.

Väčšina položiek tu v podstate ponúka nástroj typu všetko v jednom, hosťuje na svojich stránkach veľa samostatných nástrojov alebo má nástroj zameraný na konkrétnu časť procesu SEO.

Ale Netpeak?

Netpeak ponúka DVA samostatný softvér súvisiaci s SEO pre dve časti procesu SEO:

Softvér Netpeak

Nejde teda o nástroj typu všetko v jednom a podľa potreby môžete použiť jeden alebo obidva.

Netpeak Spider je softvér na audit stránok a program Netpeak Checker slúži na porovnávanie webových stránok a analýzu adries URL.

Tu sú niektoré z najdôležitejších bodov (nezabudnite, že je rozdelený medzi rôzne softvérové ​​programy):

Vlastnosti:

 • Netpeak Checker: obsahuje viac ako 380 parametrov na kontrolu adries URL.
 • Netpeak Checker: Pri spracovávaní veľkého počtu adries URL použite zoznam služieb proxy a captcha
 • Netpeak Checker: skúmajte profily spätných odkazov a výkonnosť sociálnych médií.
 • Netpeak Spider: môže prehľadať viac ako 50 SEO parametrov na stránke pre prehľadávané weby
 • Netpeak Spider: Nastavte vlastné pravidlá pre indexové prehľadávanie celého webu alebo jeho častí

Ako som už povedal, Netpeak Checker a Netpeak Spider sú dva rôzne nástroje – to znamená, že si nemôžete kúpiť jednu vec, ktorá má oboje.

Majú tiež samostatné ceny. Tieto dva výrobky však majú rovnaké ceny.

Každá úroveň je plne vybavená – nie sú drahšie verzie s viacerými funkciami. Namiesto toho cena závisí od dĺžky času, ktorého sa chcete zaviazať.

Jeden rok služby sa rozdelí na 15,20 USD mesačne (účtované 182,40 USD) a môžete si ho kúpiť na 6 mesiacov, 3 mesiace alebo jeden mesiac.

Na druhej strane je služba za 1 mesiac iba 19,00 dolárov, čo znamená, že celá škála cien produktov sa pohybuje medzi 15 až 19 USD mesačne.!

Stručne povedané, softvér Netpeak ponúka dva samostatné produkty, ktoré sa zameriavajú na rôzne časti procesu SEO – a ich cena je pomerne primeraná.

Vyskúšajte bezplatný softvér Netpeak

14. Centrum nástrojov SEO

Tento je menej známy:

Už ste niekedy počuli o SEO Tools Centre (známe tiež ako SEOToolsCentre)?

Ani som toho veľa nevedela. Podstatou SeoToolsCentre je, že je v rovnakom duchu ako TheSEOTools.net a Smallseotools.com..

… Ale je to trochu menej dobre zavedené. Tu je asi stránka:

seo centrum nástrojov

Takže, viem, nejde o najprofesionálnejší alebo najuznávanejší web, ktorý je okolo. Ale to neznamená, že je to zbytočné.

Pretože rovnako ako ostatné položky, ktoré som spomenul, aj program SEOToolsCentre vám umožňuje používať veľa samostatných menších nástrojov, ktoré sú hostené na jeho stránkach..

Takže viete cvičenie. Tu sú niektoré z funkcií:

Vlastnosti:

 • Zahŕňa väčšinu základných nástrojov SEO.
 • Okrem nástroja na spriadanie článkov existuje aj prepisovač viet a nástroj na parafrázovanie.
 • Zaujímavé je, že v angličtine nie sú len gramatické a pravopisné šeky, ale gramatická gramatika aj v nemčine.
 • Simulátor pavúka vyhľadávacieho nástroja (inými slovami, základný nástroj indexového prehľadávania vašich stránok).
 • Prevod textu na reč, nástroj na kontrolu hustoty článkov, nástroj na optimalizáciu obrázkov a nástroj na písanie v Urdu.

Takže už ste pravdepodobne na tieto veci zvyknutí: je to zadarmo, správne?

Myslím, že to musí byť potom, čo ste to videli na stránke?!

Vlastne … nie úplne.

Pozrite sa, všetky nástroje, ktoré som spomenul – ktoré sa v podstate týkajú rovnakých typov nástrojov ako súvisiace webové stránky, ktoré som spomenul – sú zadarmo.

SEOToolsCentre má však aj prémiovú možnosť členstva. Čo ponúka?

Úprimne povedané, netuším. S webovými stránkami majú vážne problémy, takže sa nezobrazí, z čoho pozostáva prémiový plán.

… Takže je to zadarmo! A pre všetky problémy, ktoré môžu mať stránky … nie je potrebné sa sťažovať na bezplatné nástroje SEO!

15. Web CEO

Po tejto poslednej položke bude WebCEO trochu v kontraste.

Pretože tam, kde bol SEOToolsCentre trochu útržkovitý a plný vecí zadarmo … Web CEO je VEĽMI dobre zavedený a tiež veľmi prémiový.

Je tu už od roku 2000, čo znamená takmer DVA ROZHODNUTIE, čo z neho robí jednu z najstarších SEO služieb v odbore.

Jej zákazníci sú rozmiestnení vo viac ako 150 rôznych krajinách a Web CEO dokonca poskytuje služby v 24 rôznych jazykoch. To by nemalo byť prekvapením:

web ceo

Dobre, ale čo robí Web CEO?

Stručne povedané: je to ďalší z tých SEO balíkov typu všetko v jednom. Má vyše 17 nástrojov, ale je možné ich zhruba rozdeliť do štyroch kategórií:

Nástroje na audit stránok, nástroje na vytváranie prepojení, nástroje na sociálne metriky a nástroje na analýzu marketingu.

Tu sú niektoré zo silnejších a menej bežných funkcií:

Vlastnosti:

 • Všetky základy, ktoré očakávate od balíka SEO typu všetko v jednom.
 • Nástroje auditu stránok zahŕňajú: nástroj na optimalizáciu interných odkazov, okrem všetkých ostatných aspektov auditu stránok (analýza SEO, technická analýza atď.).
 • Vyberte sledovanie určitých odkazov.
 • Konkurenčné spätné odkazy.
 • Nástroj na odosielanie obsahu vám umožňuje prístup k mnohým rôznym typom stránok: viac ako 30 miestnych serverov a adresárov, 10 vyhľadávacích nástrojov pre nákupy, 35 blogových komunít atď..
 • Monitorovanie webových buzzov: umožňuje sledovať horúce témy vo vašom odbore, sledovať reputáciu vašej značky na sociálnych sieťach, blogoch a spravodajských serveroch a schopnosť kontrolovať buzzy Twitter pre vaše cieľové kľúčové slová..
 • Vytvorenie prehľadu s bielym štítkom, ktorý je možné prispôsobiť, takže môžete jednoducho položiť logo alebo názov svojej firmy na túto vec a odoslať ich svojim klientom.
 • Správy prichádzajú v mnohých rôznych jazykoch a môžu byť preložené z angličtiny.

Takáto osvedčená sada nástrojov SEO musí byť drahá, správne?

No … je to v normálnom cenovom rozpätí pre prémiové možnosti SEO, ale s dostupnejším vstupným bodom.

Takto sa rozpisuje cenová štruktúra WebCEO:

Existujú štyri úrovne, ktoré je možné platiť mesačne, štvrťročne alebo ročne. Ak platíte mesačne, prvá úroveň (Solo) sa začína na $ 39 mesačne a má obmedzené funkcie.

High-end, corporate, je 299 dolárov mesačne a je rovnako vybavený, ako umožňuje WebCEO.

Ak platíte ročne, vstupná úroveň je iba 29 dolárov mesačne a spoločnosť (štvrtá úroveň) je 225 dolárov mesačne.

Nie je to teda skutočne oveľa viac, ako je priemer – a určite sa jedná o plne vybavený balík SEO. Niet divu, že webový riaditeľ je tak populárny.

Vyskúšajte službu WebCEO Free

16. Ninja Tools

Nástroje Ninja

Popisovanie nástrojov Ninja je trochu ťažké, najmä v porovnaní so všetkými ostatnými menami, o ktorých som hovoril.

Vidíte, Ninja Tools nie je celkom all-in-one sada nástrojov. Je to však viac ako len jeden nástroj alebo adresár hosťovaných a samostatných nástrojov SEO.

Je to balík nástrojov SEO – súprava – ale nie je to všetko, čo potrebujete. Veľmi zaujímavé.

Nástroje Ninja

Takže tu sú veľmi dôležité konkrétne nástroje. V skutočnosti je hlavnou atrakciou nástrojov Ninja Tools odporúčaný nástroj na optimalizáciu úryvkov a ďalšie dobre vyvinuté nástroje..

Ninja Tools je skôr súborom kvalitných a špecifických nástrojov ako všeobecná sada nástrojov. Tu je niekoľko ďalších informácií o týchto nástrojoch:

Vlastnosti:

 • Nástroj na optimalizáciu úryvkov: je to niečo, čo Ninja Tools skutočne inovovala. Úryvky, ktoré ponúka spoločnosť Google, sú mimoriadne dôležité, ale je ťažké ich zachytiť. Tento nástroj zjednodušuje postup a umožňuje vám v podstate získať pozície úryvkov na stránke s výsledkami.
 • Vyššie uvedený nástroj zahŕňa aj údaje z časti „súvisiace vyhľadávania“ v dolnej časti výsledkov vyhľadávania.
 • Zahŕňa tiež údaje z funkcie Google „ľudia sa tiež pýtajú“.
 • Nástroj na optimalizáciu videa: umožňuje vám zistiť, ktoré z vašich kľúčových slov s hodnotením vracajú výsledky videa, pozrite sa na údaje konkurencie (vrátane informácií o službe YouTube a ich interakciách s videom), aby ste mohli svojimi hodnoteniami vylepšiť svoje hodnotenie.
 • Nástroj Ninja Backlink Tool: monitoruje váš profil spätného odkazu a sťahuje údaje z TONS zdrojov.
 • Ninja Tools má tiež bezplatný nástroj na prehliadanie zdrojového kódu pre mobil. V budúcnosti pravdepodobne prídu s viacerými bezplatnými nástrojmi, takže buďte naladení!
 • Materská spoločnosť, internetový marketing Ninjas, má samostatný web s ďalšími ZADARMO nástrojmi SEO.

No, tento posledný bod je pre vás trochu dobrými správami, rozpočtári tam – bezplatný nástroj! Avšak, samozrejme, ďalšie kvalitné nástroje, ktoré ponúka Ninja Tools, NIE sú bezplatné.

Bohužiaľ, je to trochu komplikované.

Balíček nástrojov Ninja Tools obsahuje nástroj Video SEO a optimalizáciu odporúčaných útržkov (ktorý zahŕňa aj nástroje „ľudia sa pýtajú“ a „vyhľadávania súvisiace s“) ako jeden balík..

Nástroj spätného odkazu by ste si však mali kúpiť od materskej spoločnosti: internetový marketing Ninjas.

Prvý produkt – čo je menšia sada nástrojov – má tri úrovne: Expert, Pro a Enterprise.

Expert je 4,99 dolárov mesačne, alebo 49,90 dolárov ročne, a podnik je 349 dolárov mesačne alebo 3 490 dolárov ročne.

Či platíte mesačne alebo ročne, ovplyvní vaše ceny nanajvýš pár babiek.

Dobre a nástroje spätného odkazu?

Nachádzajú sa na webe materskej spoločnosti, ako aj niekoľko ďalších bezplatných nástrojov!

Vyzerá to, že Ninja Tools je jednou z najunikátnejších položiek v tomto zozname.

17. SERPs.com

SERPs

Keby ste museli uhádnuť, o čom je SERPs.com, čo by to bolo?

Dobre, robím si srandu. Jemné pripomenutie, ak ste prešli začiatkom tohto zoznamu: SERP znamená stránku výsledkov vyhľadávacieho nástroja. Je to vec, ktorú všetci vidíme takmer vždy, keď sme na internete.

Takže SERP je o tom, ako vylepšiť … dobre, umiestniť sa vo výsledkoch vyhľadávacieho nástroja!

A robí to celkom dobre. Tu sú niektorí významní klienti:

SERPs.com

Teraz by vás zaujímalo, čo presne SERP ponúka.

Je to v podstate sada nástrojov, ale je to na jednoduchšej strane. To nie je zlé! Má tiež niektoré viac jedinečných funkcií hodených dovnútra.

Uvádzame niektoré hlavné vlastnosti:

Vlastnosti:

 • Jednoduchý, užívateľsky príjemný ovládací panel, ktorý stále zobrazuje veľa informácií.
 • SERPs DataLab vám umožňuje prezerať si BILLIONS denných údajov SERP pomocou užívateľsky príjemného rozhrania. Z nej môžete tiež vytvárať vlastné prehľady.
 • Rozhranie API priateľské pre vývojárov vám umožňuje vkladať denné hodnotenia do vášho vlastného systému prehľadov.
 • Doplnok pre Tabuľky Google.
 • Funkcia White Labelling, ktorá je celkom prispôsobiteľná.
 • Miestne rebríčky na úrovni miest alebo PSČ, a rebríčky pre mobilné zariadenia, počítače a tablety.
 • 400 rôznych kombinácií rebríčkov Google a Yahoo podľa krajiny a jazyka.
 • Všetky základné funkcie, ktoré od komplexného balíka SEO očakávate, sa nemusia zameriavať na audit stránok a spätné odkazy.
 • Materská spoločnosť (Authority Labs) má dôstojnú sadu dôveryhodných bezplatných nástrojov!

Takto funguje spôsob platby za tieto veci:

Existujú tri úrovne: Small Business, Agency a Enterprise. Podnik má vlastné určovanie cien, ale ostatné dva nie.

Small Business je 49 dolárov mesačne a je obmedzený na 300 kľúčových slov, 5 webových stránok a 1 užívateľský účet.

Agentúra má 99 dolárov mesačne, má až 1 000 kľúčových slov, má plnú funkciu bieleho štítka a má neobmedzené weby a používateľov.

Niektorí môžu oceniť jednoduchšiu voľbu!

Ale aj keď je to z vášho rozpočtu, nemali by ste zanedbávať bezplatné nástroje poskytované materskou spoločnosťou!

18. Ahrefs

ahrefs

Ah, Ahrefs! (Získať?)

Niekoľko mien, o ktorých som hovoril, bolo celkom dobre zavedených. Majú tisíce alebo dokonca milióny klientov vrátane niektorých vysokých profilov.

Ahref je VÁM ZAREGISTROVANÝ.

Od svojho založenia v roku 2011 sa spoločnosť Ahrefs rozrástla na veľmi výkonnú softvérovú službu SEO.

Stačí sa pozrieť na tento zoznam klientov a povedať mi, že to nie je pôsobivé:

Ahrefs

Ahrefs je v podstate ďalším SEO balíkom all-in-one. Jedinečnou súčasťou je, že Ahrefovci sú veľmi silní, a to nielen vďaka svojim silným nástrojom, ale aj vďaka svojim veľkým zdrojom.

Tu je pohľad na to, o čom hovorím:

Vlastnosti:

 • Zdroje spoločnosti Ahrefs sú MASÍVNE: Spoločnosť Ahrefs indexovo prehľadáva 5 miliárd stránok denne, má index 16 známych odkazov TRILLION a 3 známe adresy URL TRILLION.
 • Prehľady organického vyhľadávania vám umožňujú pozrieť sa na to, ako si konkurenti poradia, ktoré stránky prinášajú na ich stránky najväčšiu návštevnosť, a všetko je založené na údajoch o stovkách miliónov kľúčových slov..
 • V tejto súvislosti má prieskumník kľúčových slov všetky obvyklé nástroje súvisiace s kľúčovými slovami, o ktorých som hovoril (ťažkosti s kľúčovými slovami, generovanie kľúčových slov atď.), Ale je poháňaný databázou s viac ako 3 miliardami kľúčových slov..
 • Údaje spätného odkazu, opäť, z miliárd prehľadaných stránok.
 • Prieskum obsahu, ktorý sa zameriava na rôzne veci (sociálne médiá, prevádzka organického vyhľadávania, spätné odkazy atď.).
 • Poradie sledovania, ktoré sa stane veľmi špecifickým a podrobným, ako si želáte.
 • Schopnosť nastavovať varovania, keď vy alebo vaši konkurenti získate spätné odkazy.
 • Zákaznícka podpora je veľmi robustná, niektoré z najlepších, ktoré ponúka softvér SEO.

Dobre, Ahrefs má šialené množstvo údajov, ktoré sa používajú. Musí to niečo stáť, správne?

… Áno, určite. Ahrefy majú štyri úrovne, ktoré sa môžu vyplácať mesačne alebo ročne.

Platené mesačne, cena sa pohybuje od 99 dolárov mesačne (Lite) do 999 dolárov mesačne (agentúra).

Cena sa platí ročne, cena sa pohybuje od 82 dolárov mesačne do 832 dolárov mesačne.

Počiatočná cena je teda na strmejšej strane, stále je však veľmi dobre vybavená. A úprimne povedané, všetko, čo využíva obrovské databázy spoločnosti Ahrefs, si bude vyžadovať určité vyššie ceny.

19. Moz

MOZ

Je ťažké zdôrazniť, aký veľký podiel má Moz na svete softvéru SEO.

Tu je návod, ako to najlepšie uviesť do perspektívy:

Niekoľko mien v tomto zozname sa chvastalo o tom, ako zahŕňajú prístup k zdrojom spoločnosti Moz.

Je zrejmé, že samotný Moz je silou, s ktorou sa musíme vyrovnať. Niet divu, že jeho zoznam klientov je tiež pôsobivý:

Moz

Ako vidíte, Moz je ďalší balík SEO pre všetky zariadenia. Súprava obsahuje štyri hlavné oblasti: nástroje na audit stránok, sledovanie poradia, nástroje na spätné odkazy a nástroje na výskum kľúčových slov.

Vlastnosti:

 • Rovnako ako predchádzajúca položka, aj Moz má k dispozícii veľké množstvo údajov: 35 indexovaných odkazov TRILLION, 7 miliónov SERP analyzovaných za deň, 500 miliónov návrhov kľúčových slov prostredníctvom nástroja pre kľúčové slová.
 • Audity stránok sú nielen komplexné, ale aj rýchle. Navyše, Moz má automatické týždenné prehľadávanie a upozorňuje vás na nové problémy.
 • Optimalizácia na stránke a obsahu.
 • Nástroje na vytváranie odkazov a výskumné nástroje vám tiež umožňujú vytvárať zoznamy sledovania odkazov, ktoré uľahčujú sledovanie vašich cieľov a pokroku.
 • Veľmi jednoduchý a vysoko prispôsobiteľný generátor prehľadov.
 • Veľké palubné a vzdelávacie zdroje.

Takže ďalší výkonný a seriózny súbor nástrojov SEO typu všetko v jednom. Koľko stojí tentokrát?

Moz má štyri úrovne so stanovenými cenami a podnikový plán s vlastnými cenami a funkciami. Môžu sa vyplácať mesačne alebo ročne.

Ak sa platí mesačne, cenové rozpätie je od 99 dolárov mesačne do 599 dolárov mesačne. Platí sa ročne, rozsah klesá: zo 79 dolárov mesačne na 479 dolárov mesačne.

Viete, ako to chodí: pre niektoré podniky to bude perfektné riešenie SEO a pre ďalšie to bude zbytočné.

20. SEMrush

SEMrush

Posledné dve mená v tomto zozname sú teda veľké, dobre zavedené, používajú ich najväčšie svetové značky a majú veľa zdrojov..

SEMrush … je to ako posledné dva.

Spoločnosť SEMrush, založená v roku 2008 ako malý podnik, sa rozrástla na 6 kancelárií v štyroch rôznych krajinách s viac ako 650 zamestnancami..

A má aj podiel slávnych klientov:

SEMrush

Takže, ako môžete uhádnuť, podstatou SEMrush je, že je to ďalší balík SEO typu všetko v jednom. Má v podstate všetko, čo potrebujete, ale jeho nástroje môžu byť podrobnejšie ako obvykle.

Vlastnosti:

 • Všetky základy, na ktoré ste zvyknutí – audity stránok, technické audity SEO, generovanie kľúčových slov atď.
 • Nástroje pre spätný odkaz venujú osobitnú pozornosť tomu, či stránky .edu alebo .gov odkazujú na vaše stránky, ako aj skutočne prehľadné správy o geografických zdrojoch..
 • Nástroje sociálnych médií majú nielen podrobné správy a analýzy, ale umožňujú vám tiež vytvárať obsah a naplánovať ho na 5 rôznych sociálnych sietí.
 • Skvelé marketingové nástroje pre obsah, ktoré môžu vášmu tímu generovať trendové tematické nápady a zdieľané kalendáre.
 • Prehľady Analytics pre milión rôznych vecí, rýchlo generované a ľahko čitateľné grafy na porovnávanie webových stránok, schopnosť generovať vlastné prehľady a ďalšie.

Keďže SEMrush je rovnako ako posledné dve položky veľmi komplexný balík SEO, mali by ste očakávať vyššie ceny.

SEMrush má tri úrovne s pevnými cenami plus podnikový plán s vlastnými cenami. Môžete platiť mesačne alebo ročne – viete cvičenie.

Platené mesačne, cenové rozpätie je 99,95 až 399,95 dolárov mesačne. Vyplatené ročne je 83,28 dolárov na 333,28 dolárov mesačne.

SEMrush sa tak nelíši od kvalitných rovesníkov SEO Suite.

Spustite skúšobnú verziu SEMrush

21. Ubersuggest

ubersuggest

Ubersuggest je pekná zmena tempa po tých intenzívnych SEO riešeniach, ktoré som práve zakryl.

Pozrite sa, Ubersuggest nie je sada nástrojov alebo dokonca niekoľko nástrojov. Ubersuggest nemá ani svoj vlastný web – je to jediný nástroj, ktorého hostiteľom je web Neil Patel.

Znie to skica? To nie je. Neil Patel je jedným z najuznávanejších podnikateľov a obchodníkov na svete.

Skôr som povedal, že Ubersuggest je jedným z nástrojov. Z technického hľadiska to je: je to jeden vyhľadávací panel na webových stránkach Neil Patel.

V praxi však môže byť Ubersuggest použitý na viac vecí a má niekoľko rôznych nástrojov. Je to niečo ako mini multi-nástroj.

Vlastnosti:

 • Generátor nápadov na kľúčové slová a prehľad hľadaného výrazu.
 • Nápady na obsah!
 • Pri vstupe do domény sa Ubersuggest stáva aj analyzátorom prevádzky a SEO hodnotenia.
 • Kontrola SEO poskytuje spoľahlivý zoznam chýb / problémov, na ktorých sa má pracovať.
 • Analyzátor dopravy sa zameriava aj na najčastejšie stránky a kľúčové slová.
 • Nástroj na audit stránok, ktorý trvá nanajvýš niekoľko minút a pomerne jednoducho odhalí veľa informácií.
 • Nástroj spätných odkazov, podobný štruktúre a rýchlosti auditu lokality.

Pozrite sa, buďme skutoční – je tento nástroj v porovnaní s efektívnym softvérom all-in-one základný?

Rozhodne. Pravda je, že je to pravdepodobne jeden z najlepších bezplatných nástrojov SEO na trhu. To je pravda – je to úplne zadarmo.

A okrem toho je jednoduché použitie, informatívne a dôveryhodné.

22. OdpoveďVerejnosť

answerthepublic

AnswerThePublic je v rovnakom duchu ako Ubersuggest – je to menší nástroj, ktorý je stále veľmi uznávaný.

Ale chlapče … je to jedna z najunikátnejších položiek tu. Jednoznačne sa zameriava na určitý aspekt SEO, čo uľahčuje určenie.

Nemá zmysel biť okolo kríka. Ako to vyzerá v akcii:

AnswerThePublic

OdpoveďVerejnosť možno považovať za infographic generátor údajov vyhľadávacieho nástroja. To je prílišné zjednodušenie a existujú rozdiely medzi bezplatnou a platenou verziou, ale to je podstata!

Vlastnosti:

 • Celkovo vytvára vizualizácie údajov a infografiky pre kľúčové slová, ktoré zadáte.
 • Zahŕňa veľa informácií a údajov, takže to nie je zbytočné – ale infografiky skutočne pomáhajú ľahšie stráviť.
 • Porovnajte údaje a pozrite si nové návrhy.
 • Výsledky založené na jazyku a mieste.
 • Schopnosť ukladať správy!
 • Neobmedzený počet členov tímu.
 • Obrázky vo vyššej kvalite a schopnosť skryť časti, ktoré nechcete.

Dobre, musím tu byť trochu dole. Nie, OdpoveďVerejnosť nie je úplne zadarmo. Väčšina uvedených funkcií je pre platenú verziu.

Ak pôjdete s platenou verziou, je to 99 dolárov mesačne. Aby som bol úprimný, znie mi to trochu strmo, ale hej – s tým je v poriadku veľa ľudí.

Našťastie môžete použiť bezplatnú verziu. Existuje len obmedzený počet vyhľadávaní a nemôžete robiť porovnávania vedľa seba alebo väčšinu vecí, ktoré platená verzia robí … ale stále môžete robiť základy bezplatne!

Skúste AnswerThePublic Free

23. WooRank

Woorank

Týmto zoznamom SEO nástrojov uzavriem WooRank.

WooRank je pomerne rozsiahly softvérový balík SEO – v súčasnosti je zaregistrovaných viac ako milión používateľov.

Nie je to najväčšia softvérová spoločnosť v oblasti SEO, ale stále je pozoruhodná.

Ako som už povedal, WooRank je sada nástrojov. Ale je to na menšej strane. Z technického hľadiska to môže byť univerzálny nástroj, ale nie je taký rozsiahly ako niektoré z ostatných.

To znamená, že to veľa ponúka.

Vlastnosti:

 • Nástroj pre kľúčové slová je dosť prepracovaný.
 • Projekty WooRanks: vám umožňujú v zásade sťahovať údaje ako správy a prispôsobovať ich.
 • Indexové prehľadávanie stránok / audit.
 • Neustále sledovanie vášho webu SEO vrátane e-mailových správ a monitorovania stavu zdravia a dostupnosti. Celkovo WooRank kladie veľký dôraz na SEO checker.
 • V tejto poznámke môžete vyskúšať bezplatnú kontrolu dámy!
 • WooRank kladie osobitný dôraz na jednoduchosť a jednoduchosť použitia. To neznamená, že nástroje nie sú mocné, ale sú obzvlášť použiteľné.
 • Nástroje predaja vám umožňujú vytvárať správy a recenzie stránok, ktoré sa odosielajú zákazníkom alebo potenciálnym klientom.
 • Nástroj Lead Gen vám pomáha automatizovať tieto nástroje predaja skôr.

Chápeš čo myslím? Aj keď má WooRank veľa práce, nie je to také komplexné ako komplexné sady nástrojov typu všetko-v-jednom, na ktoré som sa vzťahoval..

Dúfajme, že je to lacnejšie ako tie, správne?

Vlastne áno! Existujú tri úrovne: Pro, Premium a Enterprise. Všetky majú prednastavené ceny.

Prichádzajú z 59,99 dolárov mesačne na 249,99 dolárov mesačne a líšia sa vo vlastnostiach – hoci je príjemné, že úroveň nie je ani tak obmedzená.

Záver: ktorý nástroj SEO odporúčam?

Ak ste si prečítali celý tento zoznam – gratulujeme! Pamätáte si niektoré z tých mien?

Vtipy stranou, poviem vám, ktoré z týchto nástrojov odporúčam. Všetci majú dosť výhod, aby sa im vyplatilo spomenúť, ale stále ich môžeme zúžiť z 23.

Samozrejme … neexistuje jediný nástroj, ktorý by vyhovoval všetkým veľkostiam. Mám niekoľko odporúčaní:

Nie je prekvapením, že nástroje SEO, ktoré majú konkrétne zameranie, sú veľmi dobré pre ich oblasti. Napríklad:

Bavoko je obzvlášť dobré pre tých, ktorí vo veľkej miere používajú WordPress, a program SEOTools for Excel je vhodný pre používateľov Excelu.

AnswerThePublic je vynikajúca, ak chcete generovať honosné infografiky a správy, a NinjaTools sa skvele zameriava na optimalizáciu útržkov funkcie..

A aj keď by som nie vždy odporúčal firmám používať bezplatné nástroje SEO, určite môžu byť skvelé.

Preto by som povedal, že Ubersuggest je jedným z najlepších bezplatných nástrojov SEO a Smallseotools.com a TheSEOTools.net sú tiež dobrým adresárom bezplatných nástrojov..

A pre veľké zbrane – podniky, ktoré potrebujú skutočne spoľahlivé nástroje SEO typu všetko v jednom:

Povedal by som, že Ahrefs, SEMrush a Moz sú pravdepodobne medzi najlepšími, pretože majú najlepšie zdroje, reputáciu a dobre vybudované nástroje. Aj keď Woorank a Mangools sú tiež dosť solídne!

Nerobte si starosti, ak sa cítite trochu ohromení. Sme tu, aby sme vám pomohli!

Pamätajte, že máme niekoľko zdrojov, ktoré vám môžu pomôcť začať s niektorými základmi – dôležitými základmi, ktoré zvyšujú hodnotenie stránok vyhľadávacieho nástroja.!

Keďže výkonnosť webových stránok určite ovplyvňuje vaše hodnotenie, môžete pomocou našej kalkulačky dostupnosti skontrolovať, čo pre vaše stránky v skutočnosti znamená.

Navyše môžeme skontrolovať, či váš web alebo konkurencia nie je nefunkčný, a povedať vám, čo je jeho hostiteľ – týmto spôsobom môžete skontrolovať niektoré základné prvky!

SEO je komplexný, ale pomocou softvéru, ktorý som uviedol a odporučil, ho možno zjednodušiť. A ak sa chcete dozvedieť viac – opýtajte sa nás!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map