4 Najlepšie alternatívy Shopify

4 Najlepšie alternatívy Shopify

4 Najlepšie alternatívy Shopify

Postupom času je elektronický obchod čoraz dôležitejší.


Bez ohľadu na to, ako sa cítite v službe Shopify, je celkom nepopierateľné, že ide o softvér elektronického obchodovania. Je to zarobený titul, pretože služba Shopify poskytuje so svojou platformou veľmi výkonný súbor služieb.

Avšak to, že je to najpopulárnejší, neznamená, že je to pre každého. Možno je väzba spoločnosti Breitbart na službu Shopify vypnutá, alebo služba Shopify jednoducho nerobí jednu vec, ktorú naozaj potrebujete. Možno ten pocit nie je v poriadku.

No nebojte sa, existuje veľa alternatív k Shopify. Ich ceny sa líšia a vy ich môžete ľahko vyhľadať, takže tu nebudem príliš podrobný, ale všetci to môžu stáť za to, čo chcete.

Každá z nich poskytuje všetky základné informácie, ktoré potrebujete, aby ste mali dobré skúsenosti s prevádzkou vášho obchodu, ale poskytujú niektoré výhody, ktoré by pre vás mohli byť oveľa vhodnejšie, čo služba Shopify rovnako nerobí. A samozrejme, niektorí z nich môžu iba kliknúť s vami viac.

hostingpill4 Najlepšie alternatívy Shopify

 1. Volusion
 2. BigCommerce
 3. Selz
 4. 3dcart

Stručný prehľad porovnania alternatív

podrobnosti
Shopify
Volusion
BigCommerce
Selz
3dcart
Účty zamestnancov2neobmedzenýneobmedzený12
Trans. poplatky2,0%Žiadne poplatkyŽiadne poplatky2%Žiadne poplatky
skladovanieneobmedzenýneobmedzenýneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
VlastnostiB+B
cena$ 29 / mo.$ 15 / mo.$ 29,95 / mo.$ 17 / mo.$ 29,00 / mo.
Skús toSkús to

Teraz sa dôkladne pozrite na Top 4 alternatívy Shopify:

take-a-pohľad-Shopify-alternatives

Obsah

 1. Volusion
 2. BigCommerce
 3. Selz
 4. 3dcart
 5. víťaz

Alternatíva č. 1: Volusion

volusový banner 2

Ďalšou dobrou alternatívou pre Shopify je Volusion. Za zmienku stojí, že Volusion má cenu, ktorá je ideálna pre každého. Najnižší plán začína na $ 15 / mesiac.

To podporuje až 100 produktov. Veľa obchod pre elektronický obchod v menšom meradle. Na druhej strane, Shopify začína na $ 29 / mesiac. Takže ak máte pocit, že služba Shopify je drahá, potom je tu oveľa lacnejšia možnosť – Volúzia.

Najvyšší plán služby Volusion-Premium, ktorý podporuje neobmedzené produkty, stojí 135 dolárov mesačne.

Volusion neúčtuje transakčný poplatok, ale obmedzuje vašu šírku pásma.

Čo znamená, že v prípade, že dôjdete na pripojenie, budete si musieť kúpiť vyššiu tarifu alebo zaplatiť za ďalšiu šírku pásma. Presne povedané; výber medzi Shopify a Volusion je založený na šírke pásma a kompromise cien.

Pri pohľade na témy Volusion má dobrú kombináciu platených a bezplatných tém. Platené témy sa pohybujú okolo 180 dolárov, čo je takmer rovnaká cena ako u Shopify.

Obe tieto platformy poskytujú mimoriadne profesionálne témy. Jediným problémom systému Volusion je obmedzená zbierka tém v porovnaní so systémom Shopify. V prípade, že nehľadáte veľmi ťažký obchod s elektronickým dizajnom, Volusion urobí to isté; účinne.

Pri výbere palubnej služby spoločnosti Volusion má niekoľko relevantných videí, príručiek a blogov.

Volusion_Resources Toto je užitočné najmä pre začiatočníkov a celkom ľahko sa dá prehľadávať a vyhľadávať obsah veľmi podobný tomu, čo ponúka služba Shopify.

Služba Shopify ponúka odborné služby, v rámci ktorých však môžete outsourcingovať vývoj elektronického obchodu. s programom Volusion môžete získať špecializovaných odborníkov, ktorí pracujú pre budovanie vašich webových stránok. So službou Volusion získate interné služby, ktoré vám umožňujú pokračovať v rozvoji.

Volusion má rovnako dobrú zákaznícku podporu ako Shopify, ktorá je opäť 24/7. Môžete ich kontaktovať prostredníctvom e-mailu, chatu alebo telefónu.

Volusion_SupportShopify má diskusné fórum, niečo, čo vo Volusion chýba.

S účinným zákazníckym servisom spoločnosti Volusion však nemá diskusné fórum sotva žiadny rozdiel.

Služba Shopify podporuje viac ako 1 500 aplikácií, zatiaľ čo program Volusion v súčasnosti podporuje asi 60 aplikácií. Toto je omnoho menej ako Shopify. Aj keď má program Volusion menšie aplikácie, do svojej platformy elektronického obchodu integroval niekoľko funkcií.

Čo znamená, že nepotrebujete toľko podpory ďalších aplikácií. Volusion podporuje vstavané funkcie pre niekoľko funkcií, ktoré zahŕňajú aj marketingové služby, e-mailový spravodaj, zákaznícku podporu a mnoho ďalších. Celkovo som zistil, že spoločnosť Volusion poskytuje rovnaké služby ako Shopify.

Nakoniec sa pozrieme na zákaznícku základňu oboch týchto platforiem. Podpora Shopify podporuje viac ako 5 000 000 a podpora spoločnosti Volusion viac ako 1 80 000 obchodov. Volúcia má významné skúsenosti, aby dokázala svoju dôveryhodnosť.

Porovnanie funkcií: Volúcia vs. Shopify

Volusion
Shopify

plánminzákladné
Cena / mesiac.15 USD / mesiac.29 USD / mesiac.
Účty zamestnancovneobmedzený2
Počet prof100neobmedzený
Ukladanie súborovneobmedzenýneobmedzený
Transakčné poplatkyŽiadne poplatky2,0%
Webové stránky a blogÁnoÁno
Skúška zadarmo14 dní14 dní

Štart pre používateľov Free102 to kúpil

(Zadarmo po dobu 14 dní. Žiadna kreditná karta. Žiadne riziko.)

Ak chcete zmeniť svoj web z Shopify na Volusion, môžete si najať nášho experta na migráciu stránok kliknutím tu.

Alternatíva č. 2: BigCommerce

alternatívne BigCommerce

Ah, BigCommerce. Možno ste už nedávno počuli správu, že generálny riaditeľ uviedol, že spoločnosť bude zverejnená. Je to určite vynikajúca služba, ktorá sa v priebehu rokov stala populárnou a pravdepodobne sa stala najlepším uchádzačom o Shopify.

Úprimne povedané, v tomto kontexte by som charakterizoval BigCommerce podľa jeho veľkosti. Je to veľká služba za vyššiu počiatočnú cenu, ako by si niektorí ľudia želali, ale je nesporne komplexná v tom, čo ponúka svojim používateľom..

Hlavnou nevýhodou BigCommerce sú náklady. Ak zistíte, že služba Shopify je príliš drahá, pravdepodobne nájdete príliš veľký obchod BigCommerce.

Cenové plány sa pohybujú od 29,95 dolárov mesačne na najnižšej (štandard) do 249,95 dolárov mesačne (Pro), pričom štvrtá úroveň, Enterprise, je zvyčajná.

Je pravda, že ceny sa nelíšia: od úrovne Basic Shopify smerom nahor je to prakticky totožné s cenovým plánom spoločnosti BigCommerce, s výnimkou tretej úrovne spoločnosti BigCommerce, ktorá je v skutočnosti lacnejšia ako služba Shopify.

Okrem toho existuje pre každý cenový plán maximálny ročný výnos – ak v rámci štandardného cenového plánu zarobíte viac ako 50 000 dolárov v online predaji, budete musieť upgradovať na Plus, kde váš limit bude 150 000 USD..

Otázky a odpovede týkajúce sa plánov, účtov a nastavenia obchodu BigCommerce

Nie je to koniec sveta, ale môže to byť trochu zbytočné. Nie je však neobvyklé, že to urobia hlavné softvérové ​​služby elektronického obchodu, aby zodpovedali za zvýšené využívanie šírky pásma.

Okrem celkovej ceny by som však povedal, že ďalšie nedostatky sú menšie. Existuje obmedzený počet bezplatných tém, najmä v porovnaní so službou Shopify – v skutočnosti iba 7. Existuje oveľa viac možností, ale budú vás stáť a dokonca aj témy zadarmo sa budú zdať docela podobné.

Nakoniec je služba zákazníkom 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ale mohla by využívať viac komunikácie medzi ľuďmi a neexistuje žiadna oficiálna mobilná aplikácia (existujú však aj aplikácie tretích strán, ktoré sa zdajú byť slušné).

Zákaznícka podpora-BIGCOMMERCE

Skvelé, príjemné veci! BigCommerce klady sú v podstate … všetko ostatné.

Ak chcete platiť len menej, služba BigCommerce vám nemusí celkom pomôcť, pokiaľ sa nepozeráte na svoj účet tretej úrovne. Ak však chcete získať viac z rovnakej sumy, služba BigCommerce je dobrá.

V skutočnosti pri inovácii účtu nezískate veľa ďalších funkcií – niektoré získate, ale väčšina z nich je k dispozícii od štandardného účtu – iba vyšší strop predaja.

Z niekoľkých ďalších funkcií, ktoré získate, keď vykonáte inováciu, sú však celkom milé – napríklad Abandoned Cart Saver, ktorý automaticky posiela e-mailom používateľom, ktorí sa dostali na stránku s pokladňou, ale nedokončili ich nákup, alebo zákaznícke recenzie Google..

Opustený šetrič košíka

Ďalšie pozitíva: neplatia sa žiadne transakčné poplatky, zabezpečenie je vrah a poskytuje sa veľa zdrojov nielen na pomoc pri nástupe do lietadla, ale aj na to, aby ste boli informovaní a konkurencieschopní, aj keď ste dobre orientovaní..

Dôležité je, že sa BigCommerce veľmi dobre integruje s inými kanálmi, ako sú Amazon, eBay, Nákupy Google atď., A to aj zo štandardného účtu..

Ľahko sa používa aj s veľmi úhľadným rozhraním, ktoré sa skutočne podobá Shopify – takže ak prechádzate zo služby Shopify, bude ľahké pracovať s BigCommerce.

Pozrite, hlavné nevýhody BigCommerce sú zhruba podobné ako u Shopify. Predajné limity na jeden cenový plán stále existujú a ceny sú veľmi podobné. BigCommerce však nemá transakčné poplatky.

Rozdiel spočíva v tom, že BigCommerce je celkovo nabitý funkciami a poskytuje svojim používateľom viac zdrojov. Ak máte pocit, že za službu Shopify platíte príliš veľa, je nepravdepodobné, že sa tak budete cítiť v službe BigCommerce.

Prečítajte si celú recenziu na BigCommerce.

Porovnanie funkcií: BigCommerce vs. Shopify

BigCommerce
Shopify

plánštandardnézákladné
Cena / mesiac.29,95 USD / mesiac.29 USD / mesiac.
Účty zamestnancovneobmedzený2
Počet výrobkovneobmedzenýneobmedzený
Ukladanie súborovneobmedzenýneobmedzený
Transakčné poplatkyŽiadne poplatky2,0%
Webové stránky a blogÁnoÁno
Skúška zadarmo15 dní14 dní

Začnite bezplatnú skúšobnú verziu71, ktorú ste si kúpili

(Vyskúšajte zadarmo, nie sú potrebné žiadne kreditné karty)

Ak chcete zmeniť svoj web z Shopify na BigCommerce, môžete si najať nášho experta na migráciu stránok kliknutím tu.

Alternatíva č. 3: Selz

Selz

Selz je balík prekvapení, pokiaľ ide o rozvoj elektronického obchodu. Je to úplne prispôsobiteľné a funguje ako kúzelná prútik na vybudovanie internetového obchodu.

To vám teda naznačuje, prečo je Selz pre Shopify potenciálnou alternatívou.

V porovnaní s Shopify môžete začať pracovať so Selzom, aj keď nemáte žiadne znalosti kódovania. Medzi Selzom a Shopify niečo podobné sú transakčné poplatky, ktorým sa nemožno vyhnúť.

Selz však poskytuje úľavu tým, že poskytuje skutočne dostupné plány. Takže v podstate môžete začať už od 17 dolárov mesačne. Našťastie Selz poskytuje aj 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Predtým, ako sa rozhodnete pre akýkoľvek plán, si teda môžete prezrieť všetky funkcie.

Selz poskytuje nepreberné množstvo funkcií špecifických pre elektronický obchod. Aj keď nie všetky sú dostupné v základnom pláne.

Aj keď som už spomenul, Selz sa ľahko používa v jadre, jedna vec, ktorú treba spomenúť, je to, že podporuje úplné prispôsobenie.

Selz Dashboard

Toto je jednoznačne najlepšia voľba pre začiatočníkov. Väčšinu prvkov môžete prispôsobiť jednoduchým presunutím myšou. Veci, ktoré mohli byť pre začiatočníkov ťažkopádne pri používaní produktu Shopify, sa pomocou Selzu dosť zjednodušujú.

V každom pláne spoločnosti Selz získate maximum funkcií elektronického obchodu.

Funkcie Selzu

Neprehliadnite, ich zákaznícka podpora je rovnako kompetentná a na rovnakej úrovni ako Shopify. S množstvom dostupných sprievodcov Selz nevynecháva živý chat, e-mailovú podporu a veľa videí, ktoré používateľov usmernia.

Selz prichádza s dobrou podporou pre softvér tretích strán. Na získanie lepšej kontroly nad vývojom vášho obchodu a ľahkého životného cyklu vývoja má Selz dobrú šancu byť alternatívou k službe Shopify.

Porovnanie funkcií: Selz vs. Shopify

Selz
Shopify

plánlitezákladné
Cena / mesiac.17 USD / mesiac.29 USD / mesiac.
Účty zamestnancovneobmedzený2
Počet výrobkovneobmedzenýneobmedzený
Ukladanie súborovneobmedzenýneobmedzený
Transakčné poplatky2%2,0%
Webové stránky a blogÁnoÁno
Skúška zadarmo14 dní14 dní

Začíname so službou Selz, ktorú si teraz kúpilo 12 používateľov

Ak chcete zmeniť svoj web z lokality Shopify na Selz, môžete si najať nášho experta na migráciu stránok kliknutím tu.

Alternatíva č. 4: 3dcart

alternatívne 3dcart

3dcart môže byť menej známy ako Selz, BigCommerce a Shopify, ale v žiadnom prípade nie je horší ako ktorýkoľvek z nich. Ako vždy, poďme s nevýhodami ako prvé.

Bohužiaľ, 3dcart mal lacnejšiu možnosť na základnej úrovni, ktorá doňho oveľa viac zabalila za takmer rovnakú cenu ako Shopify Lite. Celková štruktúra cien bola síce zložitejšia, všetko sa však zjednodušilo a v súčasnosti existujú štyri úrovne, ktoré sú v podstate totožné s obchodmi Shopify a BigCommerce..

Na rozdiel od služieb Shopify a BigCommerce existujú obmedzenia týkajúce sa počtu zamestnaneckých účtov a iba štvrtá cenová úroveň Enterprise umožňuje neobmedzené účtovnícke účty (podobne ako v prípade BigCommerce je cena štvrtej triedy obchodovateľná v závislosti od vašich obchodných potrieb)..

Napriek bezplatným šablónam sú údajne väčšinou pekné a prispôsobenie je niečo, do čoho musíte investovať. Osobne si myslím, že bezplatné šablóny sú, ak nie hviezdne, stále v poriadku.

Téma 3dcart

Zákaznícky servis bol kritizovaný za to, že je pomalý a niekedy nereaguje, ale zdalo sa mi to slušné. Za živú pomoc na palube vám však bude veľa účtovať.

Dobré veci? Stále dostanete balík bohatý na funkcie a existuje veľa bezplatných tém. Všetky dobré veci, ktoré chcete prevádzkovať v e-shope, budú k dispozícii za vás. Okrem toho sa 3dcart integruje s oveľa viac platobnými bránami ako Shopify alebo BigCommerce.

V podstate každá funkcia je k dispozícii pre každý cenový plán a zvýšená šírka pásma je hlavným dôvodom, prečo inovujete svoj účet (v tomto zmysle je to podobné ako BigCommerce)..

Prečo spomínam 3dcart ako alternatívu Shopify? 3dcart už nie je výrazne lacnejší, ale prvá vrstva obsahuje oveľa viac funkcií ako Shopify a možno dokonca aj BigCommerce. Má iný pocit, čo by mohlo byť to, čo potrebujete.

Porovnanie funkcií: 3dcart verzus Shopify

3DCart
Shopify

plánzákladnézákladné
Cena / mesiac.29,95 USD / mesiac.29 USD / mesiac.
Účty zamestnancovneobmedzený2
Počet výrobkovneobmedzenýneobmedzený
Ukladanie súborovneobmedzenýneobmedzený
Transakčné poplatkyŽiadne poplatky2,0%
Webové stránky a blogÁnoÁno
Skúška zadarmo15 dní14 dní

Začíname s 3DCARTom17 si toto zakúpilo 17 používateľov

Ak chcete zmeniť svoj web z Shopify na 3dcart, môžete si najať nášho experta na migráciu stránok kliknutím tu.

víťaz:

víťazBigCommerce

BigCommerce som použil v mnohých svojich ďalších projektoch a zistil som, že sú celkom dobré.

Ich servery sú pomerne rýchle & ich zákaznícka podpora je veľmi pohotová.

BigCommerce by mala byť vaša 1. voľba, ak hľadáte dobrú „hodnotu za peniaze“

Navštívte BigCommerce

záver:

Nakoniec, všetky tieto služby ponúkajú niečo, čo nevyužíva služba Shopify. Všetky majú svoje silné a slabé stránky a niektorým podnikateľom ponúknu viac ako iné.

BigCommerce ako alternatíva:

BigCommerce je alternatíva, ktorú považujem za celkovo veľmi silnú s niekoľkými určujúcimi nedostatkami. Nič nie je dokonalé, ale jeho hlavné nedostatky – obmedzené bezplatné témy, žiadna oficiálna aplikácia, obmedzenia predaja a ceny, ktoré sú sotva lacnejšie ako služba Shopify – sú nakoniec menšie.

Výmenou získate veľa funkcií pre všetky plány účtov, dobrú bezpečnosť, žiadne transakčné poplatky, priame používateľské rozhranie a spoľahlivú zákaznícku podporu, s množstvom zdrojov, ktoré vás informujú, aj keď ste skúseným používateľom..

Veľa štastia!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector