4 najlepšie alternatívy týkajúce sa stránok (číslo č. 1 je super)

4 najlepšie alternatívy týkajúce sa stránok (číslo č. 1 je super)

4 najlepšie alternatívy týkajúce sa stránok (číslo č. 1 je super)

Som si istý, že SiteGround nie je pre vaše uši ničím novým, určite by ste to už veľa počuli. Ale viete, že neskoro veľa používateľov hľadá alternatívy SiteGround.


Použil som program SiteGround na hosťovanie niekoľkých webových stránok. Áno, niekedy je frustrujúce, keď nedosiahnete očakávaný výsledok..

Ak je program SiteGround zaplavený toľkými hosťami webových stránok, prečo používatelia presne hľadajú alternatívy lokality SiteGround?

S programom SiteGround začínate za nízku cenu a postupne nakoniec platíte viac ako trojnásobok pôvodnej ceny za ďalšie obnovenie. Nie je to trochu nespravodlivé?

To nie je všetko. SiteGround tvrdí, že poskytuje nemeranú návštevnosť, ale každý plán má obmedzenú mesačnú návštevu. Nie je to škrtenie? To je určite hrozné, ak máte v pláne zvýšiť svoju návštevnosť.

Program SiteGround nemá vo svojom pláne veľa bezpečnostných funkcií a budete si musieť zvoliť minimálny 12-mesačný plán. Iba nízka flexibilita plánu.

Takže, je to tak, sťažnosť používateľov SiteGround. Ak ste jedným takým používateľom a horúčkovite hľadáte alternatívy SiteGround, potom zostaňte na.

To je presne to, čo tu pokrym, a poskytnem vám dobré 4 alternatívy k SiteGround.

hostingpill4 najlepšie alternatívy pre SiteGround

  1. GreenGeeks (Moje obľúbené)
  2. Bluehost
  3. FastComet
  4. Hosting A2

Alternatíva č. 1: GreenGeeks

Banner GreenGeeksZačal by som to GreenGeeks. Dobrá ekologická hostingová platforma, GreenGeeks môžu byť vhodnou alternatívou k SiteGround.

GreenGeeks existuje už takmer 10 rokov. Aj keď to nie sú najznámejšie hostiteľské platformy, GreenGeeks sa zdá byť sľubne niekoľkými spôsobmi.

Dôvod 1 – Záruka dostupnosti:

greengeeks uptimeGreenGeeks poskytuje dobrú a konzistentnú dostupnosť. Vo väčšine prípadov si udržiava stálu 100% dostupnosť.

GreenGeeks poskytuje 99,9% záruku dostupnosti za zdieľaný hosting. Týmto spôsobom sa upokojujú uptime. Je smutné, že SiteGround neposkytuje takúto záruku za zdieľaný hosting.

Dôvod 2 – Cena:

GreenGeeks vám dáva 3 plány na zdieľaný hosting. Najzákladnejší plán obsahuje množstvo užitočných funkcií a stále stojí iba 2,95 dolárov mesačne, ak si vyberiete trojročný plán.

GreenGeeks predovšetkým poskytuje flexibilitu, pokiaľ ide o plány a ceny. Môžete si vybrať holý minimálny 1-mesačný plán alebo maximálny 3-ročný plán.

Plány GreenGeeksGreenGeeks zahŕňa v pláne poplatok za zriadenie a registračný poplatok za doménu. V skutočnosti nemusíte za väčšinu služieb platiť navyše.

Na rozdiel od tohto SiteGround, ako viete, takáto cenová flexibilita nemá a je drahšia.

Dôvod 3 – Bezpečnostné prvky:

Bezpečnosť je predovšetkým dôležitá, pokiaľ ide o hosting webových stránok.

GreenGeeks najlepšie porozumie vašim bezpečnostným obavám. Všetky plány pokrývajú holé minimum Poďme šifrovať Wildcard SSL.

Okrem toho si môžete vybrať prémiový SSL. Infraštruktúra GreenGeeks využíva technológiu založenú na kontajneroch, ktorá poskytuje maximálnu bezpečnosť spolu so škálovateľnosťou.

Poskytuje izoláciu účtu hostiteľa, proaktívne nepretržité monitorovanie servera, bezpečnostné skenovanie vírusov a škodlivého softvéru v reálnom čase, automatické aktualizácie bezpečnostných záplat, vylepšenú ochranu SPAM s plánovanými nočnými zálohami.

GreenGeeks poskytuje niektoré pokročilé bezpečnostné funkcie, ktoré v SiteGround úplne chýbajú.

Dôvod 4 – Doplnky:

Program GreenGeeks zahŕňa zálohy a obnovu ako súčasť každého plánu. Spolu s migráciou webových stránok získate bezplatné doménové meno.

Všetky plány zahŕňajú technickú podporu 24/7. GreenGeeks je priateľský k vývojárom a podporuje širokú škálu technológií. V prípade, že si vyberiete hosting elektronického obchodu, získate bezplatnú inštaláciu nákupného košíka.

Plány zahŕňajú bezplatný tvorca drag and drop, bezplatné e-mailové účty, neobmedzenú databázu, cPanel a softaculous.

Dôvod 5 – Bez obmedzenia:

GreenGeeks poskytuje škálovateľné počítačové zdroje. Má viac dátových centier a obsahuje úložisko SSD-RAID 10.

Databázy a servery sú optimalizované a zahŕňajú bezplatnú integráciu CDN, ktorá poskytuje dobrú rýchlosť pomocou vyrovnávacej pamäte.

Výkonnosť GreenGeeksMôžete si tiež zvoliť ich napájač. Redundantná infraštruktúra vám poskytuje neobmedzenú šírku pásma pri najmenšom škrtení.

Áno, chcem GreenGeeks

Alternatíva č. 2: Bluehost:

BlueHost BannerĎalej by som navrhol Bluehost ako dobrú alternatívu SiteGround. Toto je opäť populárna hostingová platforma a oficiálne sa odporúča pre WordPress.

Bluehost ovláda viac ako 2 milióny webových stránok po celom svete. Dodáva sa s všestrannými službami a rôznymi funkciami, ktoré uľahčujú hostenie webových stránok.

Dôvod 1 – Bez obmedzenia:

Toto je môj prvý dôvod, Bluehost je dobrá alternatíva SiteGround. Všetky plány majú štandardný výkon. Základný plán poskytuje úložisko SSD s kapacitou 50 GB.

Všetky plány podporujú nemeranú šírku pásma. Aj keď v plánoch môžu byť obmedzené zdroje, ktoré je možné kedykoľvek zmeniť, to však v žiadnom prípade neobmedzuje váš rast.

Je podporovaný ukladaním SSD spolu s CDF CloudFlare, aby poskytoval značný výkon.

Dôvod 2 – Cena:

Bluehost poskytuje 4 plány so základnými plánmi od 2,95 dolárov mesačne. To postačuje pre jednu webovú stránku. Plán sa obnovuje na 7,99 dolárov mesačne, čo je v porovnaní s programom SiteGround stále priaznivé pre rozpočet.

Plány BluehostVšetky plány zahŕňajú domény, zálohy, základné bezpečnostné funkcie, zákaznícku podporu, certifikáty SSL a umožňujú nepretržité zväčšovanie zdrojov.

Dôvod 3 – Funkcie:

Bluehost podporuje zdieľaný, vyhradený, VPS, hosting WordPress. Registrácia domény je zahrnutá na 1 rok, keď sa zaregistrujete v službe Bluehost.

Bluehost poskytuje možnosti na vytváranie webových stránok so zabudovaným nástrojom na tvorbu webových stránok pomocou aplikácie Weebly. Prípadne môžete použiť WordPress alebo iné dostupné možnosti tretích strán.

Ako doplnok môžete získať ďalšie funkcie, ako napríklad SiteLock, jedinečnú adresu IP, ochranu kódu, ochranu súkromia domény, ochranu proti spamu, kontrolu prístupu, odborníka na spam.

Dôvod 4 – Zákaznícka podpora:

Na zákaznícku podporu Bluehost sa dostanete prostredníctvom lístkov, rozhovorov, e-mailov, telefónom. Používanie rozhovoru a telefónu vám poskytne okamžitú odpoveď.

Má odborné znalosti WordPress a poskytuje nepretržitú zákaznícku podporu pre technické aj obchodné otázky. Bluehost poskytuje bezplatné konzultácie s webovými odborníkmi.

Weboví odborníci pomáhajú používateľom s blogmi, webmi, generovaním prevádzky, SEO, bezpečnosťou webu, rýchlosťou, navrhovaním. Zahrnuté je aj ich marketingové služby, ktoré fungujú pri webdizajne, SEO a tvorbe obsahu.

Dôvod 5 – Hosting WordPress:

Bluehost je odporúčaným hostiteľským partnerom webových stránok WordPress. Tento hostiteľ hosťuje viac ako 8,50 000 webových stránok WordPress.

Vďaka tomu Bluehost podporuje hosting WordPress s plánmi začínajúcimi na 2,95 dolárov mesačne. To zahŕňa inštaláciu WordPress, aktualizácie a poskytuje pracovné prostredie.

Je postavený na viacerých témach av prípade, že potrebujete pokročilejšie funkcie, môžete si zvoliť plán WP Pro. Bluehost tiež podporuje elektronický obchod svojimi plánmi WooCommerce, ktoré začínajú na 6,95 dolárov / mesiac.

Áno, chcem Bluehosta

Alternatíva č. 3: FastComet:

rýchly bannerFastComet je ďalšou dobrou alternatívou pre SiteGround. Poskytuje toľko ako SiteGround a oveľa viac. FastComet, ktorý nezmeškáte hostiteľskú platformu, v posledných rokoch výrazne vzrástol.

Má bezkonkurenčný zoznam funkcií s konkurenčnou cenou a ako súčasť plánu dostanete veľa dobrôt. FastComet porazil všetky meradlá, pokiaľ ide o hosting a budovanie webových stránok.

Dôvod 1 – Cena:

FastComet má 3 rôzne plány, pokiaľ ide o zdieľaný hosting. Teraz je tu niečo neuveriteľné. FastComet má najnižšie ceny plánov na 2,95 dolárov mesačne.

Pri najvyššom pláne by ste utratili iba 5,95 dolárov mesačne. Je to omnoho nižšie ako základný plán SiteGround po obnove.

rýchla bežná a predajná cena

Je zrejmé, že ide o cenovo prijateľnú možnosť hostenia. Väčšina funkcií je zahrnutá v pláne.

Dôvod 2 – Výhody a výhody:

Ako už bolo spomenuté, do plánu je zahrnutých veľa funkcií. Začnite tým, že získate bezplatný prevod domény, bezplatný prevod webových stránok.

Funkcia FastComet

Súčasťou plánu je aj bezplatná správa DNS, súkromný DNS, cPanel, 300+ bezplatných aplikácií, softaculous, FTP a e-mail hosting..

Ak si vyberiete program FastComet, dostanete aj niekoľko výhod. Získate zadarmo Zopim LiveChat, Attracta SEO. Okrem toho získate 20% zľavy na produkt WP Rocket a SiteCake, ktorý môžete použiť na tvorbu webových stránok.

Dôvod 3 – Optimalizácia rýchlosti a výkon:

FastComet má dobrú základňu, pokiaľ ide o optimalizáciu rýchlosti a výkon. Na základnej úrovni je FastComet tvorený servermi optimalizovanými na mieru.

FastComet má viac cache a optimalizáciu. Niektoré z nich sú: Varnish, Memcached, APC pre PHP cache, OPCache pre PHP moduly, CloudFlare CDN Caching, bezstratová kompresia dát.

funkcie rýchlej vyrovnávacej pamäte a optimalizácia rýchlosti

Funkcie ako asynchrónne načítanie zdrojov, automatické miniminovanie súborov js / CSS / HTML, agresívne gzip, zväzovanie JavaScriptu, optimalizácia prehliadača zabezpečujú rýchlejšie načítanie stránky.

Dôvod 4 – Bezpečnosť:

FastComet obsahuje dobré bezpečnostné funkcie a to všetko je súčasťou každého plánu, čo je ďalšou výhodou. Okrem SSL má aj niekoľko ďalších funkcií.

FastComet poskytuje bezpečnosť pomocou sieťového brány firewall, brány webových aplikácií, ochrany pred škodlivým softvérom, ochrany proti násiliu, detekcie škodlivého softvéru s odstránením, ochrany pomocou odkazu a hesla.

Súčasťou každého plánu sú aj niektoré pokročilé bezpečnostné funkcie. Patria sem bezpečnosť servera BitNinja, izolácia účtu, dvojfaktorová autentifikácia, bezpečnosť CageFS.

Ako základnú kontrolu poskytuje FastComet nepretržité monitorovanie servera spolu s dennými zálohami.

Dôvod 5 – Funkcie pre vývojárov:

Aj keď je FastComet dobrý, pokiaľ ide o výkon, stabilitu, čas načítania, bezpečnosť, zároveň je vybavený funkciami výlučne pre vývojárov..

Ich podpora sa týka viacerých technológií bez akýchkoľvek obmedzení. Medzi niektoré vývojárske funkcie FastComet patrí podpora Bash, podpora Python, podpora Perl, podpora PHP, MySQL, SSH.

Toto sú základné funkcie, ktoré by ste získali na väčšine platforiem.

Ale počkaj. Tu sú niektoré ďalšie pridané funkcie.

FastComet tiež podporuje Node.js, GIT, WP-CLI pre WordPress, Drush for Drupal, Ray media server (RMS), Laravel, genézu, Phalcon, Symfony a nenechajte si ujsť integráciu aplikácií Google..

Áno, chcem, aby si používatelia FastComet68 kúpili toto

Alternatíva č. 4: A2 Hosting

Hostingový banner A2
Mojou štvrtou alternatívou k SiteGround je A2 Hosting. Hosting hostingu A2 má celý rad možností hostenia a podporuje hostovanie Windows aj Linux.

S dobrým nasadením v prevádzke a množstvom funkcií, hosting A2 má čo ponúknuť. Hosting A2 je cenovo výhodná možnosť a funguje ako dobrá alternatíva SiteGround.

Dôvod 1 – Prevádzková doba a výkon:

Pokiaľ ide o zdieľaný hosting, väčšina hostiteľských platforiem neposkytuje záruku dostupnosti. Na rozdiel od toho poskytuje hosting A2 záruku dostupnosti 99,9%.

Hosting A2 využíva úložisko SSD a poskytuje neobmedzený priestor a neobmedzenú šírku pásma. Plány vyššieho konca poskytujú servery Turbo, ktoré poskytujú 20-násobok rýchlosti.

A2 Hosting Uptime

Po sledovaní rýchlosti a dostupnosti hostiteľa A2 môžem jasne povedať, že hosting A2 poskytuje v priemere 99,98% dostupnosti. Pre zdieľaný hosting je to značná doba prevádzkyschopnosti.

a2 hosťovanie prevádzkyschopnosti

Takže tu je rozdiel, server SiteGround vo vzpriamenej polohe neposkytuje so zdieľaným hostingom žiadnu záruku dostupnosti.

Dôvod 2 – Plány a ceny:

Hosting A2 na vyššej úrovni podporuje viacero typov hostingu. Patria sem zdieľaný hosting, hosting WordPress, hosting VPS a vyhradený hosting.

Hostingové plány A2

Keď už hovoríme o ich najpopulárnejších plánoch zdieľaného hostingu, začína to na 3,92 dolárov mesačne. To poskytuje 3 rôzne plány.

A2 Hosting Zdieľané plány

S množstvom všestranných plánov poskytuje hosting A2 lepší výber plánov a je rovnako cenovo dostupný. Plány majú kedykoľvek záruku vrátenia peňazí.

Plány sú teda za program SiteGround takmer rovnako ohodnotené. V prípade bližšieho pohľadu by ste si však uvedomili, že obnovenia sú lacnejšie pri hostovaní A2 v porovnaní so serverom SiteGround.

Dôvod 3 – Bezpečnosť a spoľahlivosť:

Hosting A2 ponúka dobré zabudované bezpečnostné funkcie. Ak chcete začať s hosťovaním A2, poskytujme šifrovanie certifikátov SSL.

V prípade, že máte konkrétnu požiadavku na SSL, určite nájdete vhodnú voľbu pri používaní hostingu A2. Môžete mať SSL pre jeden web alebo mať zástupný SSL pre viacero webov. Podporované je aj prémiové a vopred SSL.

Na ochranu vašich webových stránok poskytuje hosting hostingu A2 ochranu HackScan, ktorá je súčasťou plánu.

Hostiteľské skenovanie A2

K bezpečnosti sú pridané ich duálny firewall, obrana Brute Force, aktualizácie jadra KernelCare a ďalšie intuitívne bezpečnostné funkcie..

Hosting A2 poskytuje tiež ochranu DDoS. Aj keď to má veľa bezpečnostných funkcií, je to tiež spoľahlivé. Neustále zálohovanie a infraštruktúra zaisťujú konzistentnú dostupnosť.

Dôvod 4 – Ďalšie funkcie:

Hovoril som o plánoch hostingu A2, dostupnosti, výkone, rýchlosti, bezpečnosti a spoľahlivosti. Hosting A2 sa však neobmedzuje iba na tieto parametre.

Hosting A2 ponúka kedykoľvek záruku peňazí. Plány zahŕňajú bezplatný prenos webových stránok a sú podporované zákazníckou podporou hostiteľa A2.
cPanel je súčasťou plánu. A2 Hosting je platforma, ktorá je čisto pre vývojárov. Poskytuje niekoľko funkcií špecifických pre vývojárov.

Málo z nich zahŕňa podporu PHP pre všetky verzie, MariaDB, MySQL, PERL, Python, PostgreSQL, FTP / SFTP, Node.js, SSH, Apache 2.4. Funguje to úplne dobre pre hosting Java, PHP, Asp.net, Node.js.

Dôvod 5 – Zákaznícka podpora:

Počas používania hostingu A2 je ľahké nájsť informácie. Máte k dispozícii nepretržitú podporu.

Zákaznícku podporu môžete získať prostredníctvom lístkov alebo živého rozhovoru. V prípade, že hľadáte technickú pomoc pri nastavovaní SSL alebo pri prenose webových stránok, získate tu dostatočnú pomoc.

K dispozícii je prehľadná báza poznatkov, ktorá obsahuje časté otázky, blogy a podobné návody na pomoc. Začiatočníci, ako aj pokročilí používatelia by pri používaní hostingu A2 našli dostatok pomoci.

Začíname s A2 Hosting24 používateľmi, ktorí si toto zakúpili

Záverečné myšlienky:

Web hosting
skladovanie
Jednoduchosť použitia
uptime
Cena (mesačne)
Naše hodnotenie
GreenGeeksneobmedzený★★★★★★★★★★$ 2,95 / mo.★★★★★
Bluehost50 GB SSD★★★★★★★★★★$ 2,95 / mo.★★★★★
FastComet15 GB SSD★★★★★★★★$ 2,95 / mo.★★★★
Hosting A2neobmedzený★★★★★★★$ 3.92 / mo.★★★★

Týmto sme vám poskytli dobrú sadu alternatív SiteGround. Aj keď sú všetky dobré, jedna z nich vyniká.

Keby som mal zvoliť jedinú alternatívu, potom by som pokračoval s GreenGeeks. Toto je platforma, ktorá vám poskytuje hodnotu za peniaze so súborom komplexných funkcií.

Dobre zmiešaná najnovšia technológia založená na technológii vám poskytuje dobrú rýchlosť a výkon spolu so zaručenou prevádzkou.

Aj keď môžete vyskúšať ktorúkoľvek z týchto možností, GreenGeeks je jednou z takýchto možností, ktorú je možné preskúmať.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector