5 najlepších poskytovateľov hostenia ASP.NET [na základe osobných skúseností]


hostingpill5 najlepších poskytovateľov hostenia ASP.NET

 1. SmarterASP.net (celkovo najlepšie)
 2. InterServer (vynikajúci výkon)
 3. Hostgator
 4. Hosting A2
 5. Choď oci

Dovoľte mi, aby som vás prešiel top 5 hostiteľských platforiem ASP.net-

Top 5 ASP.NET webhostingových spoločností:

1. SmarterASP.net:

smarterasp-logoZačnem s SmarterASP.net. Smarterasp je čisto hostiteľská platforma založená na ASP.net a je od roku 1999.

Dobrá vec je, že si to konečne môžete vyskúšať zadarmo. Má 60-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

Okrem toho majú tri odlišné plány-

Vlastnosti
základné
Advance
poistné
skladovanieneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
Bandwidthneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
FTPneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
Počet stránok16neobmedzený
cena$ 2,95 / mo$ 4,95 / mo$ 7,95 / mo

Úplné plány spoločnosti SmarterASP.net nájdete tu …

Akýkoľvek plán, ktorý si vyberiete; nastavenie je bezplatné. Doménové mená sú spoplatňované zvlášť a ich cena by stála 12 dolárov ročne.

Skúšobný plán má šírku pásma a ďalšie obmedzenia. Avšak so základným plánom získate neobmedzený webový priestor, podporu pre jednu webovú stránku, neobmedzenú šírku pásma.

Každý plán má servery umiestnené nad cloud aplikačného servera SSD, cloud ukladania súborov SSD a databázový server SSD. Tým sa zabezpečí rýchlejšie načítanie stránky. Spolu s technickou podporou a podporou živého chatu má oficiálna webová stránka dobrú vedomostnú základňu.

So základným plánom získate aj niektoré proaktívne bezpečnostné funkcie, niekoľko inštalačných aplikácií na jedno kliknutie s nevyhnutnými predinštalovanými komponentmi ASP. Plán poskytuje bezplatné SSL na hosťovanie balíčkov na 2 alebo 3 roky.

Funkcie SmarterASP.NET:

Úložný priestor a šírka pásma – podporuje neobmedzený webový priestor. Základný plán podporuje 1 webovú stránku, zatiaľ čo predbežný plán podporuje 6 webových stránok a prémiový plán podporuje neobmedzené webové stránky.

Využitie šírky pásma nemá žiadne obmedzenia a je nemerané. Podporuje neobmedzené hosťovanie doménových mien. FTP je tiež neobmedzený.

Funkcie hostenia – Podporuje hosťovanie Windows 2016 a 2012. S väčším počtom vopred plánovaných programov získate vzdialený prístup správcu služby IIS 10.xa IIS 8.x..

IIS_10.x_and_IIS_8.x_

Základný plán podporuje Visual Studio 2017/2015/2013/2012/2010. Medzi ďalšie funkcie patrí podpora WebMatrix, 200 súčasných pripojení. S predbežným plánom môžete mať webové nasadenie podporované vzdialenou delegáciou, modul 2 na prepísanie adresy URL, izolovanú oblasť aplikácií.

Podpora databázy – so základným plánom môžete získať 1 GB voľného miesta na disku MSSQL. Má podporu pre MSSQL 2016, 2014, 2012 a 2008. Základný plán podporuje 1 MSSQL 5 DB. Podporované miesto na disku MySQL je opäť 1 GB pre základný plán. Údaje SQL sú hostené na samostatnom serveri.

Zahrnuté sú tu ďalšie funkcie – fulltextové vyhľadávanie, zálohovanie a obnovenie SQL, pripojenie súboru MDF, prístup k štúdiu riadenia SQL, SQL CE 4.0, vzdialené pripojenie, MS Access, autentifikácia v databáze a kontrola ASP.net ReportViewer.

Podpora skriptovania – podpora ASP.net 4.7, 4.5.x, 4.6.x, 4.0, 3.5 a 2.0, ASP.net Core 1.1 a 2.0, Classic ASP. Kedykoľvek sa môžete zmeniť .

Scripting_support

NET verzie. Medzi ďalšie základné funkcie patrí – nastavenie ScriptMap, stránka s vlastnými chybami, WCF 4.0, Crystal Reports, ASP.net Websockets, WCF RIA služby, SilverLight. To má podporu pre MVC 6, 5, 4, 3, 2 a 1 spolu s podporou pre IonCube, Zend Optimizer a WAP 1.1 / 2.0

E-mail hosting – E-mail hosting je súčasťou plánu s neobmedzeným počtom e-mailov. Základný plán podporuje SMTP, POP3 a IMAP spolu s prístupom na webmail. S predstihom môžete mať prístup k ďalším funkciám, ako je zoznam adries, automatické predplatné a mnoho ďalších pokročilých funkcií.

Doplnky – Existuje niekoľko predinštalovaných komponentov, ako sú PHPMailer, JMail, ADO.NET, CDO, FSO, ASPEmail, ASPUpload, ASPImage a mnoho ďalších..

Okrem toho môžete pomocou inštalačného programu jedným kliknutím nainštalovať niekoľko doplnkových aplikácií. Pomocou inštalačného programu na 1 kliknutie získate prístup k zoznamu aplikácií, ako sú BlogEngine.net, Acquia Drupal, SilverStripe, Joomla, WordPress a mnoho ďalších..

Zákaznícka podpora:

S programom Smarter asp som nemohol používať ich live chat, pretože systém bol vypnutý kvôli údržbe.

smarterasp-contactus

Začíname so serverom SmarterASP.NET

2. InterServer:

Interserver-logoPosledným v mojom zozname je Interserver. Spolu s ďalšími možnosťami hostenia to tiež podporuje hosťovanie ASP.net.

Interserver poskytuje služby webhostingu už viac ako 18 rokov.

Môžete si vybrať jeden z týchto plánov-

Vlastnosti
6 mesiacov
12 mesiacov
24 mesiacov
36 mesiacov
skladovanieneobmedzenýneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
Bandwidthneobmedzenýneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
e-mailneobmedzenýneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
Certifikáty SSLzadarmozadarmozadarmozadarmo
Počet stránok20202020
cena$ 4,75 / mo$ 4.50 / mo$ 4.25 / mo$ 4.00 / mo

Pozrite si úplné plány ASP.NET spoločnosti InterServer tu …

Počiatočná cena jedného mesiaca je 5,00 $. S každým plánom získate neobmedzený ukladací priestor, neobmedzený prenos, neobmedzený počet e-mailov, certifikát SSL a podporu 25 webových stránok. Za registráciu domény sa účtuje osobitný poplatok.

Okrem toho Interserver zaručuje 99,9% dostupnosti a má 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Okrem toho získate bezplatné neobmedzené účty FTP, cloudové aplikácie, bezplatný CloudFlare CDN, server Microsoft SQL 2008.

Táto infraštruktúra využíva sieť Cisco s kapacitou 10 GB spolu so servermi ukladania do vyrovnávacej pamäte SSD a úložiskom RAID-10, aby poskytovala ďalšiu rýchlosť a spoľahlivé služby. Interserver poskytuje bezplatnú migráciu bez ohľadu na plán, ktorý si vyberiete.

Pomocou ovládacieho panela môžete získať prístup k viac ako 105 inštalačným aplikáciám na jedno kliknutie a tiež k niektorým dôkladným analýzam výkonnosti webových stránok..

Funkcie medzi servermi:

Webové stránky a doména – Podporuje 25 webových stránok s 10 parkovanými doménami. Každý plán má neobmedzené subdomény. Cena registrácie domény je 1,99 USD ročne. Okrem toho si môžete vybrať, kto chráni osobné údaje a stojí 5 dolárov. Spolu s týmito funkciami získate bezplatné certifikáty SSL a bezplatnú migráciu.

Technologická podpora – S Interserverom získate neobmedzené úložisko MySQL. Podporuje ASP.net 3.5, 4, 4.5, .NET Core 1 a Classic ASP.

Technology_Support_InterServer

Medzi ďalšie podporované moduly patria Silverlight, ODBC, ASPUpload 3.0, ASP.net MVC 5. Akékoľvek ďalšie doplnkové moduly je možné nainštalovať kedykoľvek..

Ovládací panel – Používa program Plesk a zahŕňa Cron Jobs, Správcu súborov, štatistiky návštevníkov a zálohy spolu s obnovou.

InterServer_Plesk_Control_Panel2

Doplnky – Medzi ďalšie doplnky patrí inštalátor WordPress, týždenné zálohy, automatické aktualizácie, základné doplnky a inštalácia približne 105 aplikácií jedným kliknutím, medzi ktoré patria napríklad Prestashop, Magento, WordPress, Cubecart..

E-mailové funkcie – podporuje neobmedzené e-mailové účty, neobmedzený počet preposielačov, prístup na webmail, filtrovanie spamu, šifrovanie SSL. Môže byť použitý pre iPhone, BlackBerry, Android a Windows Mobile.

Zákaznícka podpora:

Vyskúšal som možnosť priameho rozhovoru pre server Interserver a trvalo mi to asi 30 sekúnd, kým som čakal.

Chat medzi používateľmi Živý rozhovor umožňuje vymazať základné otázky. Zistil som však, že interakcia je minimalistická pri zdieľaní informácií.

Začíname s InterServerom

3. HostGator:

Hostgator_logo 2018Štvrtý, kto sa dostal do zoznamu, je Hostgator. Je to poskytovateľ hostingových riešení so sídlom v Houstone s ďalšou prítomnosťou v Austine v Texase.

Na trhu je už viac ako 15 rokov od svojho uvedenia na trh 23. októbra 2002.

Hostgator má dva plány-

Vlastnosti
osobné
podnik
skladovanieunmeteredunmetered
Bandwidthunmeteredunmetered
Certifikát SSLzdieľanéZADARMO
Počet stránok15
cena$ 4,76 / mo$ 14,36 / mo

Pozrite si úplné plány ASP.NET HostGator tu …

Akýkoľvek plán, ktorý si vyberiete; získate nemeranú šírku pásma spolu s nemeraným diskovým priestorom. Zahŕňa to aj bezplatné okamžité nastavenie. S osobným plánom získate okamžité zálohy, neobmedzené FTP účty s neobmedzeným aliasom domény a subdoménami.

V rámci hostenia ASP.net získate prístup k viacerým doplnkom a aplikáciám na jedno kliknutie. Každý plán obsahuje bezplatný certifikát SSL. Ovládací panel Plesk vám umožňuje ľahko nainštalovať niekoľko doplnkov takmer okamžite.

Získate prístup k bezplatnému tvorcovi webových stránok Hostgator s viac ako 4500 bezplatnými šablónami webových stránok. Zahŕňa tiež bezplatný prenos webových stránok, prevod domény, prevod skriptov a prenos MYSQL.

Pomocou ovládacieho panela môžete nainštalovať 38 bezplatných aplikácií. Hostgator zaručuje 99,9% dostupnosti a má 45-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Funkcie hostgátora:

Domény a úložisko – najzákladnejší plán podporuje jednu doménu, zatiaľ čo v prípade podnikového plánu môžete mať 5 domén. S každým plánom môžete mať neobmedzené čiastkové domény, účty FTP, aliasy domén.

Podpora – ponúka podporu 24/7/365 bez ohľadu na plán, ktorý si vyberiete. Zahŕňa to 24/7 monitorovanie bezpečnosti servera. Hostgator poskytuje automatické týždenné zálohovanie stránok s bezplatným úvodným nastavením.

Technologická podpora – podporuje webový hosting Windows 2008, hosting IIS 7, ASP.net 2.0 alebo 3.5 alebo 4.0 alebo 4.5, AJAX, Classic ASP, CGI, Fast CGI, Python, SSI, Curl, GD 2, ASP MVC 3.0 a naplánované úlohy. Tiež ponúka neobmedzené databázy MSSQL a MySQL.

Ovládací panel – Aplikačný trezor spoločnosti Plesk umožňuje používateľom inštalovať 38 skriptov, ktoré sú predvolene poskytované. Zahrnuté sú aj ďalšie funkcie – ochrana Hotlink, vlastné chybové stránky, okamžité blogy, presmerovaná adresa URL, webový správca súborov, okamžité portály, okamžité fóra a adresáre chránené heslom..

Plesk_Control_Panel

Pomocou ovládacieho panela môžete pristupovať k štatistikám webových stránok pomocou AWStats, ktorá poskytuje analýzu v reálnom čase, webový analyzátor, nespracované protokoly a protokoly sprostredkovateľa..

E-mail hosting – E-mail hosting je súčasťou plánu a podporuje neobmedzené účty POP3. K dispozícii sú aj ďalšie funkcie: webmail, e-mailové aliasy, automatické odpovede, e-mailové zoznamy, ochrana proti spamu, podpora IMAP a SMTP..

Zákaznícka podpora:

Možnosť live chat hostgátora sa začala do 20 sekúnd.

Chat HostGator

Bolo to takmer okamžité. Agent bol poučný a poskytol relevantné odkazy na zdieľanie niektorých ďalších informácií.

Začíname s programom HostGator

4. A2 Hosting:

a2-hosting-logoHosting A2 má podporu hostenia Windows a ASP.net.

A2 Hosting funguje už od roku 2001 a poskytuje hostingové služby pre Linux aj Windows. Ako súčasť svojho hostenia v systéme Windows podporuje hosťovanie ASP.net.

Hosting A2 poskytuje tri rôzne plány hostenia-

Vlastnosti
LITE
SWIFT
TURBO
skladovanieneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
Bandwidthneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
SSL & SSDzadarmozadarmozadarmo
Ovládací panelPlesk Onyx 17.8Plesk Onyx 17.8Plesk Onyx 17.8
Počet stránok1neobmedzenýneobmedzený
cena$ 4,90 / mo$ 5,88 / mo$ 10,78 / mo

Pozrite si úplné plány ASP.NET A2 Hosting tu..

So základným plánom získate podporu pre jednu webovú stránku, neobmedzené úložisko RAID-10, neobmedzenú podporu prenosu. Súčasťou plánu sú aj ďalšie možnosti – jednotky SSD na poskytovanie vysokorýchlostného certifikátu SSL spolu s proaktívnymi bezpečnostnými funkciami.

Okrem toho môžete vyskúšať svoju hostiteľskú platformu s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Ich technické konfigurácie podporujú:

 • Windows 2012
 • ASP.net 2.x, 3.xa 4.x spolu s klasickým ASP, .NET Core 2.0
 • IIS 8.5
 • ASP.net MVC 4, 5
 • Silverlight 4, 5
 • 25 e-mailových adries pre základný plán a neobmedzené pre ostatné plány
 • Základný plán podporuje jadro 1 x 2,1 GHz
 • Fyzická pamäť sa pohybuje od 0,5 GB do 2 GB, zatiaľ čo virtuálna pamäť sa mení podľa plánu od 4 GB do 8 GB

Vlastnosti hostiteľa A2:

Rýchlosť – A2 ASP.net hosting má dobré konfigurácie pre základný plán, aby poskytoval pomerne vysokú rýchlosť.

A2Hosting-speed

Test rýchlosti hostingu servera A2 – A +. Kredit: Bitcatcha

Využíva SSD spolu so servermi CloudFlare ServerShield a AnyCast DNS na rýchlejšie načítanie stránky.

Spoľahlivosť – Poskytuje redundantnú sieť 10 Gb / s a ​​každý server má podporu pre minimálne 12 jadier s minimálnou 64 GB RAM. Dostatočná konfigurácia na podporu intenzívnej premávky. Hosting A2 zaručuje 99,9% dostupnosti.

Migrácia – Zahŕňa bezplatnú podporu migrácie webových stránok

voľný pohyb

Zabezpečenie – hosťovanie A2 má bezplatné SSL, spolu s tým tiež poskytuje KernelCare, ktoré zahŕňa denné automatické aktualizácie jadra bez reštartu. Medzi ďalšie bezpečnostné funkcie patrí duálny web hosting firewall, skenovanie vírusov, Brute Force Defense, Server Hardening spolu s 24/7/365 monitorovaním bezpečnosti servera

Domény – so základným plánom získate 1 webovú stránku, 5 subdomén s 25 parkovanými doménami. Pre iné plány je to neobmedzené. Domény doplnku nie sú súčasťou základného plánu, pre ostatné plány sú však neobmedzené. Za 1,96 dolárov mesačne môžete získať vyhradenú adresu IP. Správa DNS je k dispozícii zadarmo.

E-mail – E-mail hosting je zahrnutý v základnom pláne. Pre základný plán má podporu 25 e-mailových adries s podporou POP3 / POP3-SSL, IMAP / IMAP-SSL a SMTP / SMTP-SSL. Zahŕňa to aj ochranu Webmailu a spamu

Ovládací panel – Zahŕňa ovládací panel Plesk Onyx 17.8. A2 má podporu pre rozvoj elektronického obchodu s inštaláciou DotNetNuke 1 kliknutím. Medzi ďalšie doplnky patria PrestaShop, OpenCart, WordPress, Joomla, Drupal, CubeCart, B2evolution, BlogEngine inštalácia jedným kliknutím. Zahrnutá je aj viacjazyčná podpora.

Zákaznícka podpora:

Kontaktoval som A2 live live chat, aby som získal nejaké informácie o hostinge ASP.net.
a2-hosting-chatu
Čakacia doba bola asi 1 minúta. Podporný agent bol informatívny a poskytol niekoľko rýchlych referenčných odkazov zobrazujúcich podrobnosti o mojom dotaze.

Začíname s hostingom A2

5. GoDaddy:

Godaddy-logoĎalej by som uvažoval o GoDaddy. GoDaddy existuje už takmer 21 rokov od svojho uvedenia na trh v roku 1997.

Sídli v Scottsdale v Arizone v USA a má viac ako 17 miliónov používateľov po celom svete.

GoDaddy poskytuje spolu s ďalšími možnosťami hostenia aj hosťovanie založené na systéme Windows podporované hostingom ASP.net.

Ponúka 4 rôzne plány-

Vlastnosti
štartér
hospodárstvo
Deluxe
konečný
skladovanie30 GB100 GBunmeteredunmetered
Bandwidthunmeteredunmeteredunmeteredunmetered
databázy1025neobmedzený
Používatelia FTP505050neobmedzený
Počet stránok11neobmedzenýneobmedzený
cena$ 2,49 / mo$ Je 2.99 / mo$ 4,99 / mo$ 5.99 / mo

Pozrite si Godaddyove úplné plány ASP.NET tu …

V základnom pláne získate podporu pre 1 webovú stránku, 100 GB úložného priestoru, nemeranú šírku pásma. Iné plány podporujú neobmedzené webové stránky s nemeraným úložiskom a nemeranou šírkou pásma.

S každým plánom môžete prvý rok získať bezplatný firemný e-mail Microsoft Office 365.

Registrácia domény je súčasťou plánu. Základné plány podporujú 10 databáz MySQL s 1 GB, 1 databázu MSSQL s 200 MB a 50 FTP používateľmi.

Všetky plány podporujú systém Windows Server 2012 R2. V pláne Ultimate získate za jeden rok aj 1-ročný SSL certifikát a prémiový DNS.

Tieto plány zahŕňajú aj 24/7 monitorovanie bezpečnosti servera spolu s ochranou DDoS. Podporujú tiež viac ako 50 inštalácií aplikácie jedným kliknutím ako súčasť plánu, ktorý si vyberiete.

Môžete to nainštalovať z ovládacieho panela, ktorý je v Odin Plesk.

Vlastnosti Godaddy:

Webové stránky a úložisko – základný plán podporuje 1 webovú stránku, zatiaľ čo ostatné plány podporujú neobmedzené webové stránky. V akomkoľvek pláne, ktorý si vyberiete, neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma.

Toto nie je merané. So základným plánom získate 100 GB miesta na disku. Keď vyberiete vyšší plán, na disku nebude žiadne konkrétne obmedzenie.

Domény – bezplatná doména je súčasťou ročného plánu. Ak je názov domény vybraný na obdobie dlhšie ako plán, v takom prípade sa to účtuje dodatočne.

Godaddy bez domény

Externé domény a subdomény sú neobmedzené bez ohľadu na plán, ktorý si vyberiete. Doména Alias ​​je vo všetkých plánoch opäť neobmedzená. Okrem základného plánu všetky ostatné plány podporujú neobmedzené webové stránky.

Zabezpečenie – Pokiaľ ide o zabezpečenie, nepridáva sa príliš veľa bezpečnostných funkcií. Pre najzákladnejší plán však získate 24/7 monitorovanie servera spolu s ochranou DDoS. Podporuje FTPS, čo je bezpečná forma FTP.

Zahŕňa to aj zálohovanie a obnovu databázy. Za zálohy webových stránok sa účtuje malá suma. Certifikáty SSL a základné zabezpečenie skenovania a čistenia škodlivého softvéru sa účtujú osobitne.

Ovládací panel – Súčasťou ovládacieho panela je Plesk 12 pre Windows. Odtiaľto máte prístup k štatistikám stránok, nespracovaným denníkom prístupu a naplánovaniu úloh.

Podporuje nasadenie spoločnosti Microsoft na webe, Microsoft WebMatrix a prístup k viac ako 50 aplikáciám. Má inštaláciu jedným kliknutím pre WordPress, Joomla, Drupal.

Technologická podpora – každý plán obstaráva až 250 000 súborov a ponúka serverové vedľajšie (SSI), klasické ASP, ASP.net Ajax, CGI, ASP.net MVC 3, hosťovanie serverov Silverlight 5 a Silverlight 4, Perl a Python.

Godaddy_technology_support

E-mail hosting – Každý program podporuje jednu bezplatnú poštovú schránku a ostatné je možné pridať za samostatnú cenu. Poskytuje to celkom 5 GB úložiska e-mailov.

Medzi ďalšie funkcie patrí webmail, e-mailové aliasy pre hosťovanie, podpora Office 365, automatická odpoveď, ochrana pred vírusmi a spamom, ochrana súkromia a e-maily s 256-bitovým šifrovaním.

Zákaznícka podpora:

Pokúsil som sa použiť možnosť Live GoDaddy live chat a chat sa začína takmer okamžite bez čakania.

Godaddy-chatu

Podporný agent bol veľmi nápomocný pri poskytovaní niektorých informácií o mojom dotaze a poskytol dostatok informácií, ktoré ma viedli pri každom pláne.

Začíname s Godaddy

Čo je to hosting ASP.NET?

ASP.Net je výkonný jazyk pre vývoj webových aplikácií, veľmi podobný tomu, ako možno používať Java alebo PHP.

ASP.net je najlepšou voľbou pre platformu Windows, kvôli jej vzájomnej závislosti s OS Windows. Je to rámec webových aplikácií, ktorý dokáže vytvárať dynamické webové stránky a služby.

Na podporu toho poskytuje niekoľko hostingových spoločností možnosti hostenia ASP.net. Tieto možnosti hostenia sú kombinované s niekoľkými doplnkami, ktoré sú k dispozícii pre rýchly vývoj webových aplikácií a rýchly hosting.

Prečo by ste mali používať webhosting ASP.net?

Aj keď existuje niekoľko výhod používania webhostingu ASP.net, rád by som zdôraznil niekoľko kľúčových dôvodov-

 • Windows – je to užitočné najmä pre vývojárov so systémom Windows.
 • Jednoduchý vývoj – Hostingová platforma redukuje väčšinu manuálnych úloh a poskytuje základné služby potrebné pre hosťovanie pod jednou strechou
 • Doplnky – S hosťovaním sa môžete tešiť aj z radu doplnkov a služieb, ktoré ponúka každá hostiteľská platforma.
 • Rýchle nasadenie – S podporou hostenia ASP.net môžete svoj web uviesť do prevádzky veľmi rýchlo
 • Zákaznícka podpora – Hostingová platforma je vynikajúci spôsob, ako vás sprevádzať celým vývojom webových stránok. Máte ľahký prístup, zákaznícku podporu a vedomostnú základňu hostiteľskej platformy

záver:

Poskytol som 5 najlepších riešení hostenia ASP.net a poskytol som podrobný prehľad zoznamu funkcií pre každý z nich – hosting A2, GoDaddy, Hostgator, Smarterasp a Interserver.net..

Hostiteľ Asp.net
Cena (mesačne)
skladovanie
Bandwidth
Použiteľnosť
Naše hodnotenie
Skúška zadarmo
Vyžaduje sa kreditná karta?
SmarterASP.net$ 2,95 / moneobmedzenýneobmedzený★★★★★★★★★★60 dnížiadny
InterServer$ 4,75 / moneobmedzenýneobmedzený★★★★★★30 dní záruka vrátenia peňazíÁno
Hostgator$ 4,76 / mounmeteredunmetered★★★★★★★★45 dní záruka vrátenia peňazíÁno
Hosting A2$ 4,90 / moneobmedzenýneobmedzený★★★★★★★★Záruka vrátenia peňazí kedykoľvekÁno
Choď oci$ 2,49 / mo30 GBunmetered★★★★★★★★★30 dní záruka vrátenia peňazíÁno

Interserver.net má dobrú podporu ASP.net s podporou pre 25 webových stránok a neobmedzené úložisko. V porovnaní s ďalšími bezpečnostnými funkciami je však tento počet nízky.

GoDaddy je jednou z najlacnejších možností základného plánu. Obnovenia sú však vysoké. To má dobrú kombináciu základných ASP technológií a bezpečnostných funkcií.

Hostgator tiež poskytuje nemerané miesto na disku a rad technologickej podpory. To však podporuje systém Windows 2008 a nie žiadnu z najnovších verzií.

Hosting A2 má rozsiahlu infraštruktúru, ktorá zaisťuje dobrú rýchlosť vašej webovej stránky. Má tiež niektoré vylepšené bezpečnostné funkcie a je dobrou voľbou v prípade, že rozpočet nie je obmedzením.

Program Smarterasp je venovaný webovým stránkam založeným na ASP a poskytuje nesmierne cenovo dostupné plány. Výhodou je 60-dňová bezplatná skúšobná verzia. Zoznam ich funkcií je obrovský a je najlepšou voľbou pre niekoho, kto hľadá podporu ASP vo viacerých a najnovších verziách.

najlepší asp.net hosting infographic

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map