6 najlepších alternatív Wix (# 4 Alternatíva je úžasná)

Uvažovali ste o prechode z Wixa?


Existuje niekoľko nevýhod použitia Wix. To je dôvod, prečo väčšina používateľov vyhľadáva alternatívy Wix.

S Wixom je dlhodobé určovanie cien drahé. Ak si vyberiete základný plán, ktorý je najlacnejším dostupným plánom, musíte s reklamami Wix znášať.

Ak chcete odstrániť reklamy, musíte zvoliť drahší plán. Tiež webový dizajnér má nízky dizajn a úpravy. Preto je vytvorenie komplexného dizajnu webových stránok únavnou úlohou.

Ďalšími problémami, ktorým zvyčajne čelia používatelia Wix, je nízka podpora SEO, marketingové nástroje a podpora aplikácií tretích strán. Vo Wixe je málo technických obmedzení, čo je opäť výzvou pre používateľov Wix.

Napriek tomu, ak hľadáte alternatívy spoločnosti Wix, tu je konsolidovaný prehľad jej alternatív.

hostingpill6 najlepších alternatív Wix

 1. Shopify (Moje obľúbené)
 2. Pagecloud
 3. Ucraft
 4. Volusion
 5. Squarespace
 6. Choď oci

Alternatíva 1: Shopify

Nakupujte ako alternatívy Wix

Shopify je pre Wix dobrou alternatívou. Ak plánujete vytvoriť webovú stránku elektronického obchodu, určite by ste o službe Shopify počuli.

Shopify poskytuje platformu pre rozvoj elektronického obchodu. Prvýkrát sa začal v roku 2004 a má ústredie v Ottawe v Ontáriu v Kanade.

Shopify sa špecializuje na tvorbu webových stránok pre elektronický obchod a bežne ich používajú mnohí na celom svete. Na svojej platforme má vyše 6 000 000 používateľov.

Základné vlastnosti:

S plánom Shopify Lite môžete začať používať Shopify už od 9 dolárov mesačne. Služba Shopify vám umožňuje bezproblémový predaj výrobkov.

nakupovať lite

Môžete si vybrať širokú škálu šablón, ktoré sú bezplatné aj platené. Má platby Shopify a poskytuje podporu pre niekoľko platobných brán tretích strán.

Podporované sú aj ďalšie funkcie – funkčnosť blogov, obnovenie opusteného košíka, import / export zákazníckych údajov, systém na správu obsahu, SEO, integrácia s MailChimp, kódy zliav a schopnosť upravovať CSS a HTML, point-of-Sale.

S väčším predstihom máte prístup k rozšírenému zostavovaniu prehľadov, podpore API, darčekovým kartám a mnohým ďalším funkciám. Služba Shopify navyše poskytuje 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

témy:

Služba Shopify poskytuje 10 tém týkajúcich sa elektronického obchodu. Tieto šablóny je možné prispôsobiť podľa vašich požiadaviek, čím sa tieto témy stanú jedinečnými na rôznych webových stránkach.

ľahko prispôsobiteľné nakupovať

Služba Shopify poskytuje vizuálne príťažlivé témy a všetky sú optimalizované pre rôzne zariadenia. Môžete si tiež vybrať ich prémiové témy.

Existuje viac ako 55 prémiových tém, ktoré sú k dispozícii za rôzne ceny. V ich obchode s témami máte prístup ku všetkým dostupným motívom.

Služba Shopify vám tiež poskytuje možnosť vytvoriť si vlastné témy.

Zákaznícka podpora:

Služba Shopify poskytuje rozmanitú podporu zákazníkov. Má vyhradenú podporu prostredníctvom centra pomoci.

Na webovej stránke nájdete zoznam dostupných zdrojov a používateľských príručiek. Tieto sú rozložené na rôzne témy.

Ďalšie dostupné možnosti sú prostredníctvom zákazníckej podpory 24/7. Máte tiež rôzne témy, z ktorých môžete hľadať v centre pomoci. Ak to nestačí, máte fórum na diskusiu o Shopify.

K dispozícii sú videonávody a návody na použitie spolu s ďalšími zdrojmi.

Jednoduché použitie:

Rozhranie Shopify sa ľahko používa. Rozhranie umožňuje bezproblémovú správu všetkých vašich funkcií a konfigurácií.

Shopify Analytics

Bežné možnosti predajného kanála sú – internetový obchod, Pinterest, Facebook, Messenger, Tlačidlo Kúpiť, Amazon.

Možnosť Amazon umožňuje používateľom spravovať zoznamy Amazon. K dispozícii sú aj iné kanály, ako napríklad eBay, Instagram.

Podpora marketingu, SEO a Analytics: Shopify má dobrú podporu SEO v porovnaní s niekoľkými inými platformami. Na stránke SEO zmena, ako sú nadpisy, meta popisy sú ľahko spravovať pomocou Shopify.

Služba Shopify poskytuje kredit Google AdWords. Môžete poskytnúť recenzie produktov priateľské k SEO. Medzi ďalšie podporované funkcie patrí e-mailový marketingový zľavový kód, predaj na Facebooku, darčekové karty, integrácia do sociálnych médií.

Služba Shopify poskytuje určité analytické informácie o stránke vopred. Na informačnom paneli môžete monitorovať návštevnosť webových stránok, používať analytiku Google, vytvárať prehľady a exportovať prehľady.

Spustite bezplatnú 14dennú skúšobnú verziu 10 používateľov, ktorí si ju kúpili

Ak chcete zmeniť svoj web z Wix na Shopify, môžete si najať nášho experta na migráciu stránok kliknutím tu.

Alternatíva 2: Pagecloud

Pagecloud Banner

Pagecloud je najlepšou alternatívou pre Wix. Môže rýchlo a ľahko vytvárať webové stránky s nulovým kódovaním a úplným prispôsobením.

Pagecloud poskytuje 14-dňovú skúšobnú verziu, v ktorej si môžete vyskúšať niektoré z niekoľkých funkcií.

Pagecloud je rozmiestnený vo viac ako 100 krajinách. Aktívne začal s tvorbou webových stránok typu drag and drop v roku 2014 a so sídlom v Ottawe v kanadskom Ontáriu.

Z tohto dôvodu je Pagecloud lepší ako Wix:

Vlastnosti:

Pagecloud má dobrý zoznam funkcií pre vývoj webových stránok. Toto je vhodné pre tvorbu webových stránok, ako aj pre tvorbu elektronického obchodu.

Zahŕňa to ľahko použiteľný vizuálny editor a pokročilé nástroje na rozloženie stránky.

Rozloženie stránky pagecloud

Rozšírené rozvrhnutie stránky Pagecloud

Vizuálny editor poskytuje možnosti na zmenu veľkosti, otočenie a niekoľko ďalších funkcií, ako sú Photoshop, Keynote a Sketch.

Každý aspekt objektu môže byť prispôsobený, takže Pagecloud je úplne prispôsobiteľný. Úpravy textu a zmeny písma sú rovnako jednoduché.
Ovládacie prvky videa a vkladanie prehrávačov videa možno použiť na poskytovanie vizuálne bohatých webových stránok.

Podobne obrázky pridané do Pagecloud môžu byť optimalizované SEO a obsahujú automatické CDN na zvýšenie rýchlosti načítania stránky. Úpravy obrázkov a vytváranie perfektných obrázkov sietnice sú podporované programom Pagecloud.

Integráciu sociálnych médií, ako aj integráciu existujúcich nástrojov, ako je MailChimp, Google Forms, je možné vykonať v rámci Pagecloud.
Ich zoznam funkcií má viac.

Zahŕňa niekoľko ďalších doplnkových funkcií – G Suite, Favicon, Custom 404 stránok, automatická optimalizácia SEO stránky, prispôsobenie prostredníctvom úprav kódu.

Témy a šablóny:

Pri výbere editora webových stránok je jednou z najdôležitejších funkcií podpora šablón.

Pagecloud má veľmi dobrú zbierku šablón. K dispozícii sú možnosti založené na doméne, ktorú vyberiete.

šablóna pagecloud

Poskytuje vám viac možností rozloženia pre každý z vybratých šablón. Každá šablóna je sprevádzaná ukážkou predstavenia funkcií šablóny.

Pagecloud poskytuje tiež drôtové snímky. Každá šablóna slúži na prispôsobenie ponuky, kde môžete zmeniť zarovnanie presunutím myšou.

Jednoduché použitie:

Pagecloud umožňuje veľmi ľahko začať a vytvárať webové stránky. Všetko, čo musíte urobiť, je vyplniť základné údaje a môžete začať skúmať ich editor webových stránok.

V editore sú všetky možnosti k dispozícii úplne vľavo na paneli.

jednoduché použitie cloudu stránok

Každú sekciu vrátane hlavičky a päty je možné prispôsobiť. Dostupné tvary sú opäť prispôsobiteľné a vyžadujú iba pretiahnutie a použitie.

Rovnako ako Wix, Pagecloud poskytuje text a prispôsobenie, kde je možné zvoliť požadované písmo a farbu spolu s typom textu, ako sú úvodzovky, odseky atď..

Dostupné sú ľahko dostupné tlačidlá, integrácia sociálnych médií, ikony a videá. Vďaka prispôsobeniu stránky môžete na svoju stránku pridať SEO tak, že individuálne uvediete kľúčové slová a meta popisy.

Zákaznícka podpora:

Pagecloud má vynikajúcu zákaznícku podporu. Má každú časť, ktorá obsahuje opis toho, čo presne Pagecloud ponúka.

Pagecloud má podporu komunity, kde môžete položiť akékoľvek otázky, na ktoré by ste dostali odpoveď. Každá šablóna aj funkcia obsahuje ukážky a popisy používateľských príručiek, čo zjednodušuje začatie práce.

Okrem toho má Pagecloud aj zákaznícku podporu. Živý chat je možný spôsob, ako osloviť zákaznícku podporu, hoci to nie je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

zákaznícka podpora pagecloud

Spustite bezplatnú skúšobnú verziu18, ktorú si kúpili používatelia

Ak chcete zmeniť svoj web z Wix na Pagecloud, môžete si najať nášho experta na migráciu stránok kliknutím tu.

Alternatíva 3: Ucraft

ucraft

Ucraft je tvorca webových stránok, ktorý možno použiť na vytváranie profesionálnych obchodných webových stránok, ako aj vstupných stránok. Rovnako vhodný pre tvorbu elektronického obchodu a navrhovanie loga.

Ucraft prichádza so 14-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou. Táto platforma sa ľahko používa a môže vytvárať vizuálne príťažlivé webové stránky.

Preto je Ucraft lepší ako Wix:

Vlastnosti:

Pokiaľ ide o funkcie tvorcov webových stránok, Ucraft dodržiava očakávania. Vďaka tomu môžete navrhovať s nulovými znalosťami navrhovania.

Má dobrú podporu pre aplikácie tretích strán pre marketing, analýzu, dizajn a ďalšie. Vďaka dokonale optimalizovaným šablónam pre mobilné zariadenia sú mobilné webové stránky atraktívne.

vybavenie lietadiel

Kým Ucraft poskytuje bezplatnú skúšobnú verziu, máte k dispozícii aj bezplatný plán, ktorý sa dodáva so značkou Ucraft. Ucraft podporuje dobré prispôsobenie a úpravy funkcií pre dizajn webových stránok.

Málo funkcií je Google Analytics, vývoj viacjazyčných webových stránok, SSL, stránky chránené heslom, podpora viacerých mien a mnoho ďalších.

Ucraft poskytuje množstvo funkcií pre rozvoj elektronického obchodu s nulovými transakčnými poplatkami.

Ucraft funkcie

Celkovo je Ucraft bohatý na funkcie a je perfektnou alternatívou pre Wix.

Jednoduché použitie:

Už som spomenul, že použitie Ucraft je jednoduché. Nie je to však jednoduché, ale je tiež ľahké začať.

Ucraft poskytuje bezplatný plán, ktorý je možné okamžite spustiť. Nemá zložité problémy s registráciou. Prístrojová doska nie je preplnená ani mätúca.

palubná doska ucraft

Po prihlásení nájdete na ľavej strane ponuky, na ktoré môžete kliknúť, aby ste si mohli prezrieť ďalšie možnosti.

Ucraft možnosti

Svoj web môžete rozdeliť na bloky a spravovať ich individuálne. Väčšina prvkov je možné prispôsobiť nezávisle a môžete tiež pridať efekty.

Ucraft vám umožňuje vytvárať webové stránky niekoľkými kliknutiami a nevyžaduje žiadne skúsenosti s kódovaním. Program Ucraft je však flexibilný aj na podporu útržkov kódu.

Ucraft je rovnako jednoduchý na vývoj online obchodu.

šablóny:

Pokiaľ ide o tvorcov webových stránok, je neúplný v prípade, že nepodporuje dostatok šablón. S Ucraft získate dobrý výber intuitívneho výberu šablóny.

Ucraft šablóny

Ucraft poskytuje šablóny založené na rôznych populárnych kategóriách.

šablóny kategórie Ucraft

Všetky šablóny úplne reagujú na viaceré zariadenia. S prémiovými šablónami získate hosting a subdoménu zadarmo.

Zákaznícka podpora:

Ucraft poskytuje chatom podporovanú komunikáciu. Okrem toho máte aj podporu pre live chat.

zákaznícka podpora

Prípadne môžete tiež prehľadávať ich sekcie podpory. Ucraft obsahuje dobre segregovanú vedomostnú základňu tém.

Tu môžete skontrolovať dostupnosť systému a ďalšie metriky.

Ucraft uptime

Ucraft tiež poskytuje podporu komunity. Celkovo má Ucraft dobrú zákaznícku podporu a je ľahké nájsť pomoc tu. Okrem tohto Ucraft má tiež samostatnú sekciu sprievodcov, ktorá obsahuje marketingovú príručku a blogy.

Ok, prepni ma na Ucraft10, ktorí si toto kúpili

Ak chcete zmeniť svoj web z Wix na Ucraft, môžete si najať nášho experta na migráciu stránok kliknutím tu.

Alternatíva 4: Volúcia (Moja obľúbená)

volúcia Banner

Volusion sa zameriava predovšetkým na rozvoj elektronického obchodu a je dobrou alternatívou pre spoločnosť Wix. Je to perfektné riešenie pre prípad, že by ste chceli spustiť internetový obchod a predať ho.

Aj keď Volusion nemusí poskytnúť najlacnejšie plány, má čo ponúknuť. S nulovými transakčnými poplatkami a väčšinou funkcií zahrnutými v plánoch je spoločnosť Volusion dobrou voľbou pre budovanie internetového obchodu.

Tu je dôvod, prečo je Volusion lepší ako Wix:

Vlastnosti:

Volusion poskytuje 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Keď ide o vytvorenie internetového obchodu podnikovej triedy, Volusion ponúka niekoľko intuitívnych funkcií.

Bez akýchkoľvek transakčných poplatkov podporuje základný plán spoločnosti Volusion 100 produktov a poskytuje neobmedzenú šírku pásma.

Funkcie vyvolávania

Niektoré z ďalších zahrnutých funkcií sú – responzívne šablóny, editor webových stránok, nástroje drag and drop, integrácia sociálnych médií a správa inventára..

Medzi pokročilejšie plány patria ďalšie funkcie, ako sú hodnotenia a recenzie, analytická podpora, správy o opustených vozíkoch, integrácia Amazon / eBay, pokročilé vytváranie prehľadov..

Šablóny a motívy:

Volusion má dobrú zbierku tém. Má bezplatné aj prémiové témy. Tieto témy môžu byť plne prispôsobené podľa vašich požiadaviek.

Volusion poskytuje 11 bezplatných tém a 34 prémiových tém. Medzi témy patria rôzne widgety, ako sú sociálne zdieľanie, zväčšenie produktu, jednostránková pokladňa, bulletin, nekonečné posúvanie a ďalšie.

volusion Themes

Tieto témy sú úplne podporované technickými odborníkmi spoločnosti Volusion. Ak potrebujete pomoc týkajúcu sa prispôsobenia témy, môžete sa obrátiť na ich podporu.

Témy volus sú zostavené tak, aby sa zobrazovali vo viacerých prehliadačoch. Sú úplne pripravené na sietnicu.

Zákaznícka podpora:

Volusion má zákaznícku podporu, ktorá je k dispozícii 24 hodín denne. Zákaznícku podporu môžete dosiahnuť telefonicky alebo prostredníctvom priameho rozhovoru.

volusion Chat

Môžete tiež vyhľadávať rôzne obsahy a pomocné príručky po oficiálnych webových stránkach. K dispozícii je tiež podpora zákazníka prostredníctvom e-mailu. Reakcia im zvyčajne trvá niekoľko hodín.

Asistenčná služba obsahuje rôzne návody, ktoré sa zaoberajú väčšinou tém vývoja webových stránok a zameriavajú sa najmä na budovanie internetového obchodu. To zahŕňa marketing a tiež analýzu pre internetový obchod.

Volusion tiež poskytuje samostatnú sekciu blogu a častých otázok, ktoré sú rovnako užitočné. Nenechajte si ujsť ich technickú podporu, poskytuje to úplnú pomoc vo všetkých aspektoch vývoja webových stránok.

Jednoduché použitie:

Volusion poskytuje ľahko použiteľný editor. Editor poskytuje množstvo možností, napriek tomu je jednoduchý na používanie.

volusion Dashboard

Každá sekcia je dobre oddelená a umožňuje funkcie presúvania myšou. Každý prvok môže byť prispôsobený v šablóne.

volus design

Riadenie objednávok, riadenie zásob, marketingová podpora, analytické správy sú k dispozícii na informačnom paneli.

V prípade akejkoľvek pomoci je k dispozícii live chat s podporou zákazníka. Volusion má ľahko použiteľné rozhranie, ktoré je veľmi vhodné pre začínajúcich aj pokročilých používateľov.

Začnite hneď, toto si kúpilo 21 používateľov

Ak chcete zmeniť svoj web z Wix na Volusion, môžete si najať nášho experta na migráciu stránok kliknutím tu.

Alternatíva 5: Štvorcový priestor

Štvorcový priestor ako alternatíva wixSquarespace je platforma na vytváranie webových stránok a podporuje hosťovanie. Prvýkrát bol uvedený na trh v roku 2003. Sídlo spoločnosti Squarespace je v New Yorku v USA.

Squarespace používa vstavané šablóny webových stránok a uľahčuje funkcie drag and drop na vytváranie webových stránok.

Má podporu pre elektronický obchod a poskytuje nástroje pre elektronický obchod spolu so službami doménových mien, analytikmi a niekoľkými ďalšími intuitívnymi funkciami..

Tu je niekoľko dôvodov, prečo je Squarespace lepší ako Wix:

Cenové plány:

Squarespace má svoj základný plán začínajúci na 12 dolárov mesačne pre ročný plán. Vďaka tomuto plánu získate neobmedzenú šírku pásma, neobmedzené úložisko, neobmedzené stránky.štvorcové plány

Súčasťou ročného nákupu je aj bezplatná vlastná doména. Medzi ďalšie funkcie patria návrhy optimalizované pre mobilné zariadenia, analytické nástroje, SSL a podpora 24/7.

V spoločnosti Wix, hoci základné ceny začínajú na 5 $ / mesiac, tieto obsahujú reklamy Wix. V prípade, že potrebujete neobmedzenú šírku pásma, musíte zvoliť cenovo výhodnejší plán.

Tento plán spoločnosti Wix sa začína na $ 14 / mesiac. Tento plán opäť podporuje iba 10 GB úložného priestoru proti Squarespace, ktorý poskytuje neobmedzené úložisko.

S programom Squarespace môžete spustiť webovú stránku elektronického obchodu za 18 USD mesačne. Obsahuje zoznam funkcií špecifických pre elektronický obchod. Wix poskytuje plán elektronického obchodu od 17 USD mesačne. Má však kapacitu len 20 GB.

Jednoduché použitie:

Wix aj Squarespace sa ľahko používajú. Štvorcový priestor má však intuitívnejší nástroj na tvorbu webových stránok.Štvorcový priestor ľahko navrhnuteľný

Má dobre oddelené možnosti.

Pridanie požadovanej úpravy na svoju stránku je veľmi jednoduché. Môžete tiež využiť ich podporu Analytics a online marketingu.

Program Squarespace má niekoľko funkcií špecifických pre elektronický obchod, ktoré uľahčujú vývoj webových stránok pre elektronický obchod.

Program Squarespace má rozsiahle pokročilé možnosti na tvorbu webových stránok, ako aj na vývoj elektronického obchodu.

Spolu s tým má dobrú podporu pre ďalšie ďalšie funkcie týkajúce sa SEO, marketingu a dobrej podpory šablón.

Celkovo program Squarespace poskytuje intuitívne funkcie pre pokročilých používateľov a ľahko sa používa pre začínajúcich používateľov.

Bohatá funkcia:

Toto je pravdepodobne najväčší dôvod, prečo je Squarespace lepší ako Wix. Existuje množstvo funkcií, ktoré poskytuje Squarespace.

Štvorcový priestor má dobrú kolekciu šablón reagujúcich na mobilné zariadenia. Dizajn vašej webovej stránky môžete ľahko prispôsobiť s takmer nulovým úsilím o kódovanie.

Poskytuje prispôsobenie písma, farieb, do ktorého môžete tiež pridať svoj vlastný HTML, CSS alebo JavaScript. Tu môžete vytvárať vizuálne ovplyvňujúce videozáznamy.

Medzi ďalšie funkcie patrí hosting založený na CDN, ktorý poskytuje vysokú rýchlosť, optimalizáciu obrázkov, rýchle načítanie obrázkov, editor obrázkov Adobe a mnoho ďalších na zlepšenie načítania webových stránok..

Taktiež existuje predbežná podpora pre SEO a elektronický obchod spolu s množstvom podpory aplikácií tretích strán. Štvorcový priestor umožňuje rýchlo vytvárať vizuálne príťažlivé webové stránky.

Zákaznícka podpora:

Keď začnete používať nástroj na tvorbu webových stránok, nájdete niekoľko videonávodov a úvodných inštrukcií, ktoré vysvetľujú rôzne dostupné funkcie..

Program Squarespace má vyhradenú podporu, ktorá obsahuje niekoľko videonávodov a príručiek. Má dobre segregované témy.

Môžete sa tiež pripojiť k webinárom Squarespace alebo sa pripojiť k ich komunite.podpora komunity na štvorci

Podporujú vás aj prostredníctvom e-mailu & live chat. Živý chat je k dispozícii vo všedné dni a počas pracovnej doby.

Celkovo má Squarespace dostatok užitočných zdrojov. Niektoré z nich sú určené pre pokročilých, zatiaľ čo iné sú určené pre začiatočníkov.

Lepšia tvorba elektronického obchodu:

Štvorpriestorové cestovné lepšie, pokiaľ ide o vytvorenie elektronického obchodu. Nielen, že má dobrý výber šablón, ale je tiež bohatý na funkcie.

Internetový obchod môžete spustiť za 18 dolárov mesačne. To podporuje vopred metriky webových stránok, bezplatnú vlastnú doménu, môže predávať neobmedzený počet produktov & integrácia elektronického obchodu.

V prípade, že chcete pre svoj e-shop pokročilejšie možnosti, môžete si vybrať jeden z najpokročilejších plánov, ktorý začína na $ 26 / mesiac.

Plány podporujú inventár, objednávky, dane, kupóny, darčekové karty, API objednávok, automatické obnovenie nákupného vozíka a niekoľko ďalších možností elektronického obchodovania vopred..

Každá z nich má podporu pre niekoľko integrácií aplikácií tretích strán spolu s predbežnou podporou SEO a marketingom.

Začnite bezplatnú skúšobnú verziu

Ak chcete zmeniť svoj web z Wix na Squarespace, môžete si najať nášho experta na migráciu stránok kliknutím tu.

Alternatíva 6: GoDaddy

Godaddy ako alternatívy Wix

GoDaddy je populárna webhostingová a vývojová platforma, ktorá na trhu popredne dominuje.

GoDaddy bol prvýkrát uvedený na trh v roku 1997 a má ústredie v Scottsdale v Arizone v USA. Má viac ako 17 miliónov zákazníkov po celom svete.

V roku 2017 spoločnosť GoDaddy uviedla na trh nový improvizovaný tvorca webových stránok s názvom GoCentral. Zameriava sa na rýchlosť a jednoduchšie sa používa. Poskytuje bezplatnú skúšobnú verziu 14 dní.

Flexibilita plánovania a stanovovania cien:

Pokiaľ ide o rôzne plány dostupné pre vývoj webových stránok, GoDaddy nič neprekonáva. GoDaddy poskytuje rôzne plány, ktoré vyhovujú vašim požiadavkám a rozpočtu.

Môžete si zvoliť plány jednoduchého vývoja webových stránok, webových stránok elektronického obchodu a vývoja WordPress. Plán začína na 4,99 dolárov mesačne.

plány bohyní

Vývoj elektronického obchodu začína na 29,99 dolárov mesačne. Výber podnikateľského plánu by vás stál 14,99 dolárov mesačne. Celkovo má flexibilné plány. Neplatíte teda za funkcie, ktoré by ste nikdy nemuseli potrebovať.

Vlastnosti:

Aj keď sú plány flexibilné, existujú aj funkcie. Základný plán webových stránok podporuje vývoj webových stránok reagujúcich na mobilné zariadenia, podporu nepretržite a môže sa použiť na vytvorenie osobného blogu.

S viac vopred plánmi získate SSL, integráciu SEO, podporu e-mailového marketingu, integráciu sociálnych médií a optimalizovanú rýchlosť.

Tvorca webových stránok automaticky skontroluje vaše stránky a optimalizuje vyhľadávanie vyhľadávacích nástrojov, ako sú Google, Bing a Yahoo.

godaddy seo

Toto je sprevádzané niekoľkými šablónami reagujúcimi na mobil, ktoré sa dajú rýchlo prispôsobiť. Existuje viac ako 16 000 tematických šablón, ktoré je možné prispôsobiť.

Podpora elektronického obchodu:

Budova internetového obchodu má samostatné plány rozvoja webových stránok. Môžete spustiť vizuálne bohatý obchod integrovaný do nákupného košíka.

Podporuje mobilné nakupovanie a pokladňu, e-mailový marketing prostredníctvom platforiem sociálnych médií, ako sú Google, Facebook, Instagram atď. Tu môžete pridať až 5 000 produktov s až 10 obrázkami na produkt..

Medzi ďalšie podporované funkcie patrí: – Opustenie obnovenia košíka, ľahká integrácia platobnej brány, zabudovaná podpora pri zasielaní, nástroje SEO, sledovanie zásob, kódy kupónov a mnoho ďalších..

Zákaznícka podpora:

Zákaznícka podpora GoDaddy sa ľahko používa. Na webe máte vyhradenú časť pomocníka.

Tu nájdete zoznam príručiek k rôznym témam, ktoré zahŕňajú aj vývoj webových stránok a príslušné funkcie.

Okrem toho máte komunitu GoDaddy, ktorá vám môže poskytnúť ďalšiu podporu. Stránka tiež obsahuje niekoľko relevantných blogov a videopríručkov.

Godaddy Community

Môžete ich tiež kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom priameho rozhovoru. Ak nemáte odborné znalosti týkajúce sa navrhovania webových stránok, môžete si tiež najať odborníka na navrhovanie webových stránok GoDaddy.

Jednoduché použitie:

Tvorca webových stránok GoDaddy GoCentral je navrhnutý tak, aby zjednodušil vývoj webových stránok. Svoje webové stránky môžete vytvárať a publikovať v telefóne.

Je užívateľsky prívetivý a umožňuje rýchle prispôsobenie. Pomocou nástroja na tvorbu webových stránok môžete ľahko zmeniť farbu, písmo, štýl vašej šablóny.

staviteľ webových stránok godaddy

Odtiaľto môžete pridávať kalendár, meniť ponuky, cenníky, obrázky, videá a mnoho ďalších. To tiež podporuje prepojenie na iné platformy sociálnych médií a automaticky optimalizuje vaše webové stránky.

Marketingové kampane môžete spustiť aj pomocou nástroja na tvorbu webových stránok. Vďaka tomu je vhodná voľba pre začínajúcich používateľov.

Spustite bezplatnú skúšobnú verziu1, ktorú si kúpili používatelia

Ak chcete zmeniť svoj web z Wix na GoDaddy, môžete si najať nášho experta na migráciu stránok kliknutím tu.

záver:

Nakoniec sa môžete veľmi dobre zbaviť svojej platformy Wix jednou z týchto alternatív. Každá z týchto alternatív poskytuje inú funkciu a môže ľahko nahradiť Wix.

V prípade, že plánujete spustiť internetový obchod, potom je Shopify tou najlepšou alternatívou. Shopify sa špecializuje na navrhovanie webových stránok v oblasti elektronického obchodu.

Pre jednoduchý vývoj webových stránok je Volusion dobrou voľbou pre flexibilitu plánu.

A áno, ak potrebujete jednoduchú a finančne nenáročnú platformu pre vývoj webových stránok, choďte do toho a vyberte Pagecloud.

wix alternatívy infographic

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map