7 najlepších tém Shopify z roku 2020 (ručne zbieraná kolekcia)

7 najlepších tém Shopify z roku 2020 (ručne zbieraná kolekcia)

7 najlepších tém Shopify z roku 2020 (ručne zbieraná kolekcia)

Začať preberať internetový obchod má vždy veľa chaosu. A ak ide o webovú stránku elektronického obchodu, jeho dizajn zohráva dôležitú úlohu pri predaji, ktorý stúpa na vrchol hory alebo padá ako skok na zem..


Keďže ste práve prišli s novým nápadom a všetci ste nadšení, že môžete ísť s týmto tokom a dostať ho hore, je najprv potrebné, aby ste boli dostatočne presní pri výbere platformy elektronického obchodu a správnej témy, ktorá s ňou bude pracovať..

Myšlienka toho, čo sa rozhodnete, je to, čo musíte vykresliť svetu, a preto je nevyhnutné zvoliť tú správnu tému správnym smerom toho, o čom je vaša webová stránka..

Ak ste čerstvejší, musíte svoj obchod spravovať, udržiavať a mať funkčný stav. To všetko sa stáva ohavným, ak pracujete ako jednotlivec.

Služba Shopify sa tak stáva platformou, ktorá vám ponúka širokú škálu tém, ktoré sú tiež špecifické.

Hoci služba Shopify neprichádza s určitými vecami, ktoré musíte urobiť sami, ako je napríklad vytváranie popisov produktov alebo správa a práca so vzhľadu stránok atď .; je to stále skvelá platforma na spoluprácu.

Aj keď v Shopify je v porovnaní s WordPress alebo Ghost zadarmo k dispozícii veľmi málo tém, tu sú niektoré z odpočítavaní bezplatných online tém v Shopify..

1. Gecko

jašterica

Toto je prominentná téma Shopify, ktorá je vynikajúca na odosielanie všetkých vašich produktov online. Ak chcete začať ihneď, je to najlepší nástroj, pre ktorý by ste sa mali rozhodnúť. V tomto nájdete veľa rôznych možností, ktoré pokrývajú takmer všetky typy priemyselných odvetví.

Aj keď je už k dispozícii asi dvadsať tém, na gecko môžete tiež čakať oveľa viac. Poskytuje vám veľa funkcií, ako je možnosť drag and drop, mega ponuka, vysoko kvalitné vyhľadávanie produktov, ktoré sú veľmi rýchle a načítavajú sa..

Zobraziť ukážku

2. Wokiee

Wokiee

Ak hľadáte všestrannú tému, mali by ste ísť za touto. Pozostáva zo 16 skinov a predstavuje novú aktualizovanú tému.

Najlepšie na tejto téme sú rôzne druhy povrchov, ktoré vyhovujú rôznym témam pre kohokoľvek web. Môžete ísť na tento, ak chcete všestranný a tému hrať s.

Zobraziť ukážku

3. Lezada

Lezada

Lezada je jednoúčelová téma, ktorá je veľmi užívateľsky prívetivá a ľahko použiteľná. Táto téma prichádza s obrovskou voľbou pre 210+ ukážok pre vašu domovskú stránku, s ktorou je veľa práce.

Či už hľadáte alternatívy, ako je móda, káva, hodinky, oblečenie, deti, rastliny atď. Lezada má všetko pripravené pre vás. Musíte byť dostatočne selektívni pre domovskú stránku svojho produktu.

Existuje mnoho funkcií, ako je posuvná lišta, lišta s upozornením, možnosť Instagram alebo rýchle zobrazenie. Nech už hľadáte čokoľvek, Lezada vám ho sprístupní v čo najkratšom čase a nasleduje všetky možné spôsoby, ako vylepšiť váš produkt..

Zobraziť ukážku

4. Bez obmedzenia

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

neobmedzený

Ak zacieľujete na módny produkt, mali by ste ísť za týmto. Boundless sa zameriava na položky týkajúce sa módy, kde sa kladie dôraz na každý detail produktu.

Táto funkcia je minimálna a poskytuje vyvážený pohľad na mobilný telefón a stolný počítač. Najkrajšia vec na tomto webe je prezentácia na domovskej stránke g =, ktorá pomáha používateľom priťahovať sa pri hľadaní produktu..

Tiež je potrebné hľadať zbierku fotografií. Ak chcete získať rovnaký vzhľad ako v ukážke, musíte mať paušálny obsah alebo vaše produkty musia byť vo veľkom množstve.

Zobraziť ukážku

5. Hviezda

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

Hviezdna téma

Ak hľadáte tému, ktoré je zadarmo a je k dispozícii na portáli Shopify, máte to. Aj keď je to zadarmo, stále má niektoré skvelé funkcie, ako napríklad niektoré prémiové témy.

Ak máte radi fantastický a jedinečný vzhľad a vzhľad, táto téma vám poskytuje presný vzhľad. Medzi funkcie tejto témy patria google maps, mobilné zobrazenie, vzorkovníky, recenzie produktov atď.

Hviezda tiež prichádza s poskytovaním všetkých prepojení na sociálne médiá a vysokých vyhľadávaní, ak chcete mať univerzálnu tému, ktorá je bezplatná. Toto je najlepšie hľadať.

6. Krása

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

simpletheme

Ďalšou bezplatnou témou v rade je krása. Veľmi jednoduchá, ale efektívna téma, krása prichádza s témou na predaj produktov, ktoré súvisia s krásou. Takže ak máte nejaký produkt na líčenie alebo krásu, táto téma má všetko, čo si podmaní.

Vzhľad priateľský k mobilným telefónom poskytuje správny spôsob propagácie vášho produktu. Keďže ide o atraktívnu črtu témy, pretože vám poskytuje obrovské množstvo podrobných pohľadov.

Existuje veľa miniaplikácií, ako je napríklad ozdobná krabička, ktoré sa dajú použiť, ak ste ochotní mať viac ozdobných vecí. Možnosť sťahovania pre sociálne médiá je jasnou funkciou témy.

7. Shella

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

SHELL-demo

Ak plánujete pracovať na téme založenej na výkone, Shella je práve pre vás pripravená. Jeho meno sa zaraďuje do jednej z najlepších tém Shopify, ktoré obsahujú niekoľko významných funkcií, ako napríklad nástroj na vytváranie bannerov, rozšírené filtre a nástroj na tvorbu MegaMenu..

Shella je téma, kde používatelia môžu meniť internetový obchod podľa svojich potrieb a nepochybne vynikajúca téma pre spustenie online platformy elektronického obchodu..

Zobraziť ukážku

záver

Ako je už zrejmé, že tieto ohromujúce témy budú obsahovať váš obchod a pomôžu vám dosiahnuť kvalitu vášho produktu vychádzajúcu z vášho webu.

Existuje veľa takých tém, ktoré si môžete prezrieť v službe Shopify a získať množstvo možností, ktoré môžu obohatiť pohľad na váš produkt..

Okrem toho, s potešením na niektoré ďalšie nové témy, ktoré by spoločnosť Shopify mohla prísť v blízkej dobe, je to bezpochyby veľká platforma elektronického obchodu a navrhnutá možnosť zvoliť si.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector