8 najlepších poskytovateľov hostingu Magento (číslo 1 je vynikajúce)

Pre tých z vás, ktorí nepočuli o Magento, je to otvorená platforma elektronického obchodu.


V priebehu rokov sa táto oblasť oddelila ako platforma Magento Opensource alebo Community Edition a Magento commerce, ktorá je platformou Enterprise Edition..

Vedeli ste, že Magento je možné použiť namiesto WordPressu na vytvorenie internetového obchodu.

Vo väčšine prípadov sa WordPress spolu s WooCommerce používajú na vytvorenie internetového obchodu. Môžete to jednoducho urobiť pomocou hostenia Magento.

Obe tieto sú rovnako silné platformy, dovoľte mi, aby som vás prešiel skutočnými rozdielmi medzi nimi.

Magento v / s WordPress

Výber medzi Magento a WordPress je určite ťažká úloha. Obe sú platformy s otvoreným zdrojovým kódom a sú dobré svojim vlastným spôsobom.

Tu zdôrazním rozdiely medzi týmito dvoma platformami na niekoľkých konkrétnych parametroch.

 • Vývoj elektronického obchodu: Magento je predovšetkým platformou elektronického obchodu. Magento aj WordPress podporujú najzákladnejšie a pokročilé funkcie elektronického obchodu. S programom WordPress však budete potrebovať ďalší doplnok pre vývoj elektronického obchodu. A naopak, s Magento by ste potrebovali doplnok na podporu blogu.
 • Podpora vývoja: Používatelia WordPress by so mnou úplne súhlasili, že používanie WordPress je jednoduché. Na druhej strane je však Magento určený pre pokročilejších používateľov a vyžaduje technické znalosti. Tým sa zabezpečuje budovanie elektronického obchodu na podnikovej úrovni.
 • Rozšíriteľnosť: Spolu so základnou podporou majú WordPress aj Magento dobrú podporu doplnkov tretích strán. Obe vám poskytujú požadovanú flexibilitu platformy.
 • Zabezpečenie: WordPress aj Magento majú spolu s doplnkami dobré bezpečnostné funkcie. WordPress, ktorý má viac doplnkov, je náchylnejší na bezpečnostné chyby v porovnaní s programom Magento.
 • Podpora SEO: Magento a WordPress s niekoľkými doplnkami poskytujú vynikajúcu podporu SEO. WordPress je vytvorený s ohľadom na obsah, a preto je tu SEO v porovnaní s Magento intuitívnejší. S Magento by ste mali urobiť niečo pre optimalizáciu.
 • Podpora: WordPress prichádza s dobrou podporou komunity. Magento má základnú podporu, ale v porovnaní s WordPress je to menšie. Vďaka pokročilým funkciám dostupným v Magento si podpora vyžaduje technicky orientovanejších používateľov.

Aby som to ďalej zjednodušil, povedal by som, že ak sa zameriavate na rast vášho podnikania a online predaja, Magento je dobrá voľba. Ak je však vaším hlavným cieľom digitálne publikovanie a marketing obsahu, potom je dobré ísť na WordPress.

Ale počkajte, to nie je všetko. Ak chcete to najlepšie z oboch svetov, môžete tiež použiť kombináciu Magento a WordPress.

Ako už bolo povedané, Magento je určite výkonná platforma a to, čo by mohlo byť lepšie, ako poznať najlepšie možnosti hostenia Magento dostupné na trhu..

hostingpill8 najlepších poskytovateľov hostingu Magento

 1. Nexcess.net (Moje obľúbené)
 2. Hosting A2
 3. Cloudways
 4. MilesWeb
 5. GreenGeeks
 6. FastComet
 7. Choď oci
 8. Siteground

Bez ďalších okolkov sa podrobne preskúmame každý hosting Magento.

1. Nexcess.net

Nexcess
Nexcess známy pre svoj cloudový hosting je platforma, ktorá je na trhu už viac ako 18 rokov. Má svoje ústredie v Michigane a hosťuje viac ako 45 000 webových stránok.

uptime:

Ak spomeniem, že Nexcess má dobrú dostupnosť, bolo by to podcenenie. Nexcess udržiava neuveriteľných 99,99% dostupnosti.

Vďaka svojej cloudovej infraštruktúre poskytuje Nexcess Magento 2 optimalizovaný pomocou PHP, optimalizácia Apache. Automatické prispôsobovanie zdrojov zaisťuje, že vaše webové stránky zostanú nedotknuté zvýšením prevádzky.

Táto služba používa Nexcess Cloud Accelerator, ktorý sa používa na zlepšenie doby načítania a je poháňaný technológiou NGINX, na zvýšenie rýchlosti načítania statického obsahu..

nexcess

Spoľahlivosť a bezpečnosť:

Keď hovorím o spoľahlivosti, Nexcess zabezpečí, že poskytuje spoľahlivé služby.

Spolu s cloudovým urýchľovačom má Nexcess aj MicroCache, ktorá udržuje obsah, ako sú obrázky, JavaScript atď. To zaisťuje rýchlejšie načítanie..

SSD spolu s Nginxom poskytujú hosťovaniu Nexcess dobrú rýchlosť, výkon a spoľahlivé služby. Služby sú neustále monitorované.

Nexcess obsahuje certifikát SSL spolu s OpenVPN, ktorý môže byť voliteľne zahrnutý.

Zálohovacie služby:

S toľkými dostupnými toľkými funkciami poskytuje Nexcess svoje vlastné zálohovacie služby. Obsahuje dennú zálohu, ktorá sa archivuje 30 dní.

Tu môžete vytvárať vývojové weby s čistením databázy, ktoré zaisťujú dobrú úroveň bezpečnosti.

plány:

Všetky plány zahŕňajú bezplatnú migráciu. Zistil som, že Nexcess dáva svojim používateľom veľa možností, pokiaľ ide o stanovovanie cien.

Tu je celkom 5 plánov s rôznymi konfiguráciami a prispôsobujú sa rôznym prevádzkam webových stránok. Takže ak viete, aké sú vaše požiadavky na webové stránky, môžete si zvoliť najvhodnejší plán.

Najzákladnejší plán podporuje až 100 denných návštevníkov a náklady na ročný plán stojí 19,95 USD mesačne.

Nexcesné plányZákaznícka podpora:

Zákaznícku podporu Nexcess je možné získať telefonicky a to je nepochybne najjednoduchší spôsob, ako ich dosiahnuť.

Okrem toho má Nexcess vyhradenú sekciu pomocníka, ktorá obsahuje rozsiahlu knižnicu znalostí, blogy a

FAQ. Môžete tiež zvýšiť lístky alebo poslať e-mailovú podporu zákazníkom.

Nexcess poskytuje zákaznícku podporu 24/7/365.

Navštívte Nexcess

2. A2 Hosting

Banner A2Hosting A2 je meno, ktoré ste často počuli. Vedeli ste však, že A2 tiež podporuje hosting Magento? Od roku 2008 hosťuje spoločnosť A2 Magento. S pomerne dobrou rýchlosťou, to je opäť nenechajte si ujsť Magento hosting možnosť.

uptime:

Hosting A2 poskytuje servery Turbo, ktoré poskytujú takmer 20-násobok rýchlosti. Služby sú sprevádzané 99,9% prevádzkou.

Ďalej mi dovoľte poskytnúť viac podrobností o ich dostupnosti.

a2 hosťovanie prevádzkyschopnosti

Počas rokov, ktoré si môžete pozrieť tu, sledujeme výkonnosť hostiteľa servera A2.

Hosting A2 poskytol takmer nepretržitú dostupnosť, aj keď je to veľmi zriedka 100% prevádzka. V decembri došlo k zlým prevádzkam.

Spoľahlivosť a bezpečnosť:

S hostingom A2 je Magento predinštalovaný a tiež optimalizovaný. Automatické nastavenie zaisťuje najlepší výkon a najvyššiu bezpečnosť.

To je niečo, o čom sa nemusíte starať počas základného nastavenia.

Turbo servery s funkciami pre vývojárov, SSD, úložisko RAID-10 dávajú dobrú rýchlosť so spoľahlivými službami. Optimalizovaný akcelerátor stránok podporovaný programami Turbo Cache, APC / OPcache a Memcached poskytuje rýchlejšie načítanie.

Môžete si vybrať medzi ich viacerými dátovými centrami. Služby sú podporované CloudFlare, Railgun Optimizer a redundantnou sieťou.

S každým plánom získate zadarmo SSL, trvalé zabezpečenie, ktoré obsahuje – ochranu DDoS, skenovanie vírusov, tvrdenie servera, obranu proti hrubej sile, nepretržité monitorovanie servera, duálny firewall webhostingu a starostlivosť o jadro..

Súčasťou je aj bezplatné hackerské skenovanie spolu s vylepšeným bezpečnostným nástrojom patchmana.

Hosting A2 Magento poskytuje rozsiahle bezpečnostné funkcie, vďaka ktorým sú jeho služby spoľahlivejšie.

Zálohovacie služby:

Hosting A2 poskytuje bezplatnú migráciu vašich webových stránok. Všetky plány zahŕňajú zálohu Drop My Site (Off-site). Záloha sa uloží na samostatné miesto a dá sa vykonať z cPanel.

Môžete tiež využiť ich zálohu vzad servera, ktorá vás chráni pred náhodným vymazaním alebo poškodením údajov. To je možné vykonať znova cez cPanel.

plány:

Hosting A2 poskytuje zdieľaný hosting a VPS hosting pre Magento. Každý z týchto plánov je dobre postavený a poskytuje niekoľko zabudovaných funkcií.

Spoločný plán – Turbo stojí 9,31 dolárov mesačne a podporuje neobmedzené webové stránky. Spravované plány VPS stoja 32,99 dolárov mesačne.

Hostingové plány A2Zákaznícka podpora:

Ak sa chcete obrátiť na zákaznícku podporu, môžete použiť chat, telefón alebo zadaním lístkov.

A2 Hosting poskytuje obrovského sprievodcu prostriedkami a má dobrú zbierku častých otázok.

Aby som to ďalej preskúmal, vyskúšal som ich live chat. Toto malo určite dlhú frontu. Aj keď to bolo spomenuté, mohol by som tiež vzdať odkaz na ich podporu.

Podpora hostingu A2Majú dobrú a všestrannú podporu, ktorá je užitočná.

Navštívte hosting A2

3. Cloudways

Cloudový bannerCloudové riešenie s cloudovým riadením poskytuje hosting Magento. Najlepšia časť o službe Cloudways je, že sa môžete úplne spoľahnúť na ich podporu technických zložitosti.

uptime:

Vďaka 62 dátovým centrám si hosting Cloudways Magento udržuje dobrú dostupnosť. Pripúšťam, že vo väčšine prípadov ide o 100% dostupnosť.

Magento hosting je tu rýchly a existuje dôvod, prečo je rýchly.

Cloudways používa vstavaný zásobník Thunder, ktorý využíva pokročilé technológie ukladania do vyrovnávacej pamäte, ako napríklad

Memcached, Varnish, celoštátny doplnok pre vyrovnávaciu pamäť stránky, v domácom Cloudways CDN, na zvýšenie výkonu webových stránok.

funkcie magenta cloudway

Vďaka pokročilým technológiám sú servery vždy v prevádzke a poskytujú takmer dokonalú dostupnosť.

Spoľahlivosť a bezpečnosť:

Ako som už spomenul, viaceré dátové centrá s pokročilou technológiou ukladania do pamäte cache zabezpečujú, že spoločnosť Cloudways môže kedykoľvek poskytovať spoľahlivé služby.

Či už ide o rozšírenie servera alebo rýchlosť, výkon alebo čas načítania, všetky tieto možnosti sú v službe Cloudways vynikajúce. Cloudways poskytuje výhody infraštruktúry v cloude.

Má 24/7 serverový monitoring, aktualizáciu bezpečnostných záplat s pridanou vrstvou zabezpečenia brány firewall. Medzi ďalšie bezpečnostné funkcie patria vyhradené brány firewall, SSL, automatické uzdravovacie servery, IP whitelisting, dvojfaktorová autentifikácia.

Zabezpečenie je automaticky spravované inžiniermi spoločnosti Cloudways a nemusíte sa tým naozaj obťažovať.

Zálohovacie služby:

Ako intuitívna hostingová platforma poskytuje Cloudways služby zálohovania a obnovy zahrnuté v rámci plánu.

To je možné vykonať z hlavného panela jediným kliknutím. Clouds okrem zálohovania a obnovy podporuje aj škálovanie a klonovanie.

Cloudways tiež poskytuje naplánované automatické zálohovanie s nastaviteľnou frekvenciou podľa vášho výberu. To sa môže líšiť od hodinovej po týždennú podľa zálohy.

Cloudways poskytuje samostatné pracovné prostredie, ktoré zaisťuje, že váš výrobný kód zostane v bezpečí a vždy s najmenším rizikom.

plány:

Cloudways poskytuje priebežnú platbu, model. To znamená, že platíte iba za prostriedky, ktoré ste spotrebovali. Má podporu rôznych poskytovateľov cloudových služieb.

Plány cloudWaysPlány môžete vyskúšať s trojdňovou bezplatnou skúšobnou verziou.

Zákaznícka podpora:

Cloudways poskytuje neustálu podporu prostredníctvom rozhovoru, dotazníka alebo telefonicky. Má vedomostnú základňu, ktorá pokrýva niekoľko tém.

Môžete ich tiež kontaktovať prostredníctvom e-mailu. Pred začatím rozhovoru sa vám zobrazí séria referenčných odkazov, ktoré vám pomôžu pri rôznych témach.

CloudWays ChatNa webovej stránke sa nachádza aj niekoľko častých otázok, ktoré sú rovnako užitočné.

Navštívte Cloudways

4. MilesWeb

webhosting pre magento

MilesWeb ponúka hosting Magento s webovým serverom LiteSpeed ​​na zvládanie nepravidelného prenosu. LiteMage upcháva zoskupenia vyrovnávacej pamäte, aby bol váš internetový obchod bezproblémový & rýchly.

Na základe 500 používateľov zhromaždil MilesWeb údaje overujúce jeho efektívne servery.

Médiá pre magento

Medzi vlastnosti Magento patrí:

 • Redis backend & medzipamäť relácie
 • Optimalizovaný server
 • Cloudflare CDN & Railgun
 • Inštalácia zdarma
 • Zákaznícka podpora

Pokiaľ ide o stanovovanie cien, MilesWeb je tu trochu drahý, ale nie z hľadiska ceny nedostupný z dôvodu funkcií & výhody.

uptime

MilesWeb ponúka rovnaké skóre dostupnosti ako všetky ostatné plány v jeho katalógu. MilesWeb sľubuje 99,95% dostupnosti aj vo svojich hostingových plánoch Magento.

Uptime magento v milwebových minútach

Majú globálnu úroveň 3 & 4 dátové centrá na uľahčenie čo najkratších prestojov so spoľahlivým pripojením, aby vaše stránky elektronického obchodu nikdy neklesli.

zabezpečenia

LiteSpeed ​​ponúka svoju vlastnú zabudovanú ochranu DDoS. Chráni vás pred najbežnejšími až závažnými útokmi HTTP, ktoré by mohli poškodiť alebo vypnúť váš web.

Mnoho spoločností neustále čelí hrozbám útokov DDoS, ktoré by mohli ovplyvniť ich podnikanie a utrpieť nenapraviteľné straty.

Bezpečnosť

Magento 1 a Magento 2 sú veľmi časté príklady kategórie, ktorá je zvyčajne obeťou útoku DDoS.

Ochrana DDoS spoločnosti MilesWeb identifikuje bežné vzorce vo vašej premávke. Upozorňuje vás na škodlivú aktivitu vo vašej premávke v dosahu na vaše stránky.

Zákaznícka podpora

MilesWeb ponúka kompletnú poradenskú podporu pre ich hostingové služby Magento. Poskytujú pomoc so všetkým, čo sa týka aktualizácií, návrhov týkajúcich sa rôznych problémov a dokonca podporujú dotazy týkajúce sa databázy.

Mpweb zákaznícka podpora

MilesWeb tvrdí, že ponúka profesionálnu podporu prostredníctvom svojho kvalifikovaného tímu odborníkov. To robí službu ešte spoľahlivejšou za protihodnotu. Túto sumu podpory s inými službami je zvyčajne ťažké nájsť.

stanovenie ceny & Vlastnosti

míľový magento

MilesWeb poskytuje denné zálohy, LiteMage, Redis Backend, Cloudflare CDN, SSL certifikát & Určená adresa IP ako predvolená vo všetkých plánoch. Možné je tiež prispôsobenie na biele štítky, aby sa zobrazilo logo vašej značky a názov domény.

Na 1 960 ₹ / mesiac môžete okamžite začať s plánom úrovne M1. Zahŕňa 1 lokalitu, 250 návštevníkov, 30 GB úložného priestoru, 200 GB šírku pásma, dvojjadrový procesor a 4 GB RAM. Vzhľadom na to, že tieto vlastnosti nie sú príliš vyspelé, ale dostatočne dobré pre začiatočníkov.

M2, M3 & Plány M4 sú veľmi identické s M1, pričom jediný rozdiel je dvojnásobok množstva hostovaných stránok, úložného priestoru, šírky pásma, návštevníkov, CPU a RAM. Takže v podstate, keď zväčšujete veľkosť, platíte za to, čo potrebujete.

Pros

 • LiteSpeed & LiteMage pre rýchly výkon & redukcia vyrovnávacej pamäte
 • Inštalácia Magento zadarmo
 • Špičkové funkcie
 • Poradenstvo spoločnosti Magento pre inovácie & Návrhy

Zápory

 • Drahé pre niekoho, kto má rozpočet
 • Obnova je vysoká

Navštívte MilesWeb

5. GreenGeeks

Banner GreenGeeksGreenGeeks kompletné ekologické hostingové riešenie podporuje hosting Magento. Toto je dodávané s vlastnou inštaláciou Magento a je optimalizované pre Magento.

uptime:

Služby prichádzajú s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. GreenGeeks poskytuje 99,9% záruku dostupnosti.

Sledoval som dostupnosť GreenGeeks uptime a tu je to, čo som našiel:

GreenGeeks Uptime

Tu nájdete najnovšiu verziu služby Uptime.

Prevádzkové obdobie nemôže byť o nič lepšie ako to, čo som uviedol vyššie. Toto je vynikajúca prevádzková doba na údržbu.

Spoľahlivosť a bezpečnosť:

Na základnej úrovni GreenGeeks používa SSD na poskytovanie dobrej rýchlosti. Webové stránky využívajú technológiu CloudFlare CDN spolu s technológiou PowerCacher.

To zaisťuje dobrý čas načítania. GreenGeeks spája niekoľko technológií, aby poskytoval dobrý výkon.

Zahŕňa to redundanciu hardvéru a napájania spolu s technológiou založenou na kontajneroch, izoláciu účtu hostiteľa, neustále monitorovanie servera, skenovanie zabezpečenia v reálnom čase, vylepšenú ochranu SPAM a automatické aktualizácie..

Celkovo by som povedal, že GreenGeeks poskytuje dobré bezpečnostné funkcie.

Zálohovacie služby:

GreenGeeks v predvolenom nastavení poskytuje nočné zálohovanie, aby sa zaistilo, že vaše dáta zostanú stále chránené.

Plány zahŕňajú aj bezplatnú migráciu webových stránok. Dáta môžu byť obnovené z cPanel. Zálohy sa udržiavajú 24 hodín a sú určené na obnovu po katastrofe.

plány:

GreenGeeks poskytuje Magento hosting so zdieľaným hostingovým plánom. Má jednotný plán, ktorý je podporovaný.

Plány začínajú na 2,95 dolárov mesačne a obnovujú sa na 9,95 dolárov mesačne.

Plány GreenGeeksZákaznícka podpora:

GreenGeeks poskytuje dobrú vedomostnú základňu pokrývajúcu väčšinu tém. Obsahuje tiež návody na používanie webových stránok.

Webová stránka obsahuje aj niekoľko videonávodov. Na ich zákaznícku podporu sa môžete obrátiť prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo živého chatu.

Aj keď je telefón k dispozícii počas konkrétnej pracovnej doby, je k dispozícii živý rozhovor 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Podobne má e-mail čakaciu dobu asi 20 minút.

Živý rozhovor sa začne okamžite.

GreenGeeks Chat

Navštívte stránky GreenGeeks

6. FastComet

rýchly banner magento
FastComet podporuje Magento hosting so svojimi zdieľanými hostingovými plánmi. Poskytuje to 45-dňovú záruku vrátenia peňazí. Súčasťou každého plánu je inštalácia Magento, prevody webových stránok, prevod domén a inštalácia rozšírení.

uptime:

Moje skúsenosti s FastCometom ukazujú, že to trpí najmenej prestojmi. FastComet poskytuje úložisko SSD s CDN CloudFlare zadarmo. Toto je cloudový magneto hosting.

Zaznamenal som si čas prevádzky FastCometu a je to tu.

rýchla prevádzka systému Pingdom

Tu nájdete najnovšiu verziu služby Uptime.

FastComet má dobrú dostupnosť, až na december, keď klesol trochu drasticky.

Spoľahlivosť a bezpečnosť:

Infraštruktúra typu cloud s integrovanými technikami ukladania do vyrovnávacej pamäte poskytuje spoľahlivé služby.

Neustále monitorovanie zabezpečuje prevádzku a prevádzku služieb. FastComet má viac umiestnení na serveri, ktoré poskytujú spoľahlivé služby s dobrým výkonom.

Infraštruktúra obsahuje bránu firewall pre webové aplikácie, šifrujme SSL, nevyžiadanú poštu, antivírusovú kontrolu, odstránenie škodlivého softvéru, spamový vrah Apache, sieťový firewall, bezplatné aktualizácie.

Všetky tieto funkcie zabezpečujú vždy najvyššiu úroveň bezpečnosti.

Zálohovacie služby:

FastComet poskytuje väčšinu funkcií ako súčasť plánov. Výhodou je, že získate cenovo prijateľný plán. Súčasťou plánu je aj zálohovanie a obnova.

Budete mať úplný a neobmedzený prístup k zálohám. Môže to byť denná aj týždenná záloha.

Pomocou manažéra obnovenia jedným kliknutím môžete obnoviť zálohy.

Bezplatné prevody domén sa vykonávajú pomocou FastComet.

plány:

Z toho, čo som doteraz hovoril, má FastComet najdostupnejšie ceny. Nič, čo by dokázalo tento plán a ceny poraziť.

Získate 3 plány na hosting Magento. Základný plán začína na $ 2,95 / mesiac.

Plány obsahujú množstvo funkcií, vďaka ktorým je ešte výhodnejšie pre rozpočet.
rýchly magento plán

Zákaznícka podpora:

FastComet má všestranné služby podpory zákazníkov. K ich tímu podpory sa môžete dostať e-mailom, telefonicky alebo live chatom. Každý z nich je ľahko dosiahnuteľný.

Zahrnuté sú návody a príručky, ktoré sú komplexné a pokrývajú širokú škálu tém. Keď už hovoríme len o

Magento hosting, nájdete dostatok návodov. Zahŕňa základné aj pokročilé témy.

Preto som sa pokúsil viackrát kontaktovať podporu FastComet prostredníctvom živého chatu. A aby som bol úprimný, vždy sa to zlepší. Zástupcovia podpory vám rýchlo poskytnú informácie o rôznych hostiteľských plánoch.

rýchly maget chat

Vo chvíli, keď si prezeráte ich webové stránky, by sa vám zobrazilo kontextové okno ich živého rozhovoru, ktorý je bez pochýb nepretržitá podpora.

Navštívte FastComet

7. GoDaddy

Godaddy BannerGoDaddy so svojimi rozmanitými službami nezaostáva, keď hosťuje Magento. GoDaddy je jednou z populárnych hostingových platforiem a uspokojuje veľké množstvo domén. Perfektný dôvod, prečo sa to pridá do zoznamu najlepších hostingov Magento.

uptime:

GoDaddy pre svoj zdieľaný hosting Magento zaručuje 99,9% dostupnosti. Infraštruktúra je postavená na nepretržitom monitorovaní, úložisku SSD a CDN, ktoré zaisťujú konštantnú rýchlosť a konzistentnú dostupnosť.

Hosting Magento je k dispozícii prostredníctvom zdieľaného hostingu GoDaddy, firemného hostingu a Virtual Private Server.
godaddy UptimeV skutočnosti však GoDaddy poskytuje oveľa lepšiu dostupnosť, ako to zaručuje. Je to zrejmé z histórie nahrávacích časov, ktoré som zaznamenal a ktoré tu vidím.
božský uptime

Spoľahlivosť a bezpečnosť:

V prípade hostenia Magenta, v prípade, že sa budete držať zdieľaného hostenia GoDaddy, potom pokročilejšie plány zahŕňajú SSL a prémiový DNS. To zahŕňa 24/7 ochranu DDoS.

Zahŕňa niekoľko ďalších bezpečnostných funkcií – CageFS, zálohovanie a obnovenie databázy, adresáre chránené heslom, ochrana proti vírusom / spamom, ochrana súkromia e-mailu s 256-bitovým šifrovaním.

S VPS získate neustále monitorovanie dostupnosti, automatické opravy a aktualizácie softvéru, týždenné zálohy, ako aj zálohy OnDemand.

GoDaddy celkovo poskytuje akýkoľvek typ hostenia, ktorý poskytuje dobré bezpečnostné funkcie, a navyše poskytuje spoľahlivé služby.

Zálohovacie služby:

Zdieľaný hosting podporuje zálohovanie za samostatnú cenu. Správa a obnova po katastrofe môže byť dostupná za 2,99 dolárov mesačne.
Zálohovanie GoDaddySpravované plány VPS zahŕňajú zálohovanie a obnovu. V pláne je zahrnutá automatická záloha. Okrem toho sú k dispozícii aj zálohy OnDemand.

plány:

Keďže hosting Magento v GoDaddy je k dispozícii na viacerých serveroch, majú tieto ceny mierne odlišné ceny a funkcie.

Zdieľaný hosting začína na 5,99 dolárov mesačne a má 4 rôzne plány. Obnovenia v tomto prípade sú v porovnaní s prvými cenami mierne vysoké.
zdieľané plány godaddyBusiness hosting má Magento hosting k dispozícii a plány začínajúce na 19,99 dolárov mesačne. Za vhodnejší Magento Business hosting sa stojí 44,99 dolárov mesačne.
Obchodné plány GoDaddyAk uvažujete o VPS, potom to môže byť self-managed alebo Managed hosting. Kým samosprávny hosting začína na 9,99 dolárov mesačne, spravovaný hosting podporuje 4 plány a začína na 24,99 dolárov mesačne

Obnovenia tu majú rovnakú cenu ako pri prvom ocenení.
godaddy VPS plány

Zákaznícka podpora:

GoDaddy pre svoj hosting Magento poskytuje nepretržitú podporu. Na ich zákaznícku podporu sa môžete obrátiť telefonicky, prostredníctvom e-mailu a naživo.
zákaznícka podpora godaddyIch oficiálna webová stránka obsahuje blogy, časté otázky a sekciu pomocníka. Sekcia pomocníka pokrýva väčšinu tém a je navrhnutá tak, aby vyhovovala začiatočníckym aj pokročilým témam.

Ak chcete pridať, GoDaddy má tiež podporu komunity.

Navštívte GoDaddy

8. Siteground

Reklamný pruh lokalitySiteGround známy pre iné hostingové služby nezostáva pozadu, pokiaľ ide o hosting Magento. S rovnako príťažlivou podporou môžete využiť Magento 2 na serveri SiteGround.

uptime:

SiteGround poskytuje infraštruktúru, ktorá dokáže udržiavať maximálnu dobu prevádzkyschopnosti. Má servery rozmiestnené na viacerých miestach.

Úložisko SSD poskytuje konzistentné časy načítania. Servery sú postavené s CentOS spolu s Apache a Nginx, ktoré poskytujú dobrú rýchlosť.

Toto je doba prevádzkyschopnosti, ktorú som doteraz zaznamenal pre program SiteGround.

doba prevádzky webu

SiteGround poskytla pomerne dobré metriky dostupnosti.

Spoľahlivosť a bezpečnosť:

SiteGround poskytuje bezplatné CDN s každým účtom. Jeho prispôsobené nastavenie servera s úrovňou super cacher poskytuje konzistentnú rýchlosť.

Výkon a hardvér sú nadbytočné, aby sa zabezpečil stabilný a spoľahlivý zážitok z hostenia. Toto je včlenené do liniek stability Linuxu, ktoré môžu zabezpečiť ľahkú škálovateľnosť.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, povedal by som, že program SiteGround poskytuje v tejto súvislosti niekoľko funkcií. Má izoláciu účtu, najrýchlejšiu kontrolu serverov pre zabezpečenie maximálnej doby prevádzkyschopnosti, anti-hackerský systém, automatické aktualizácie a opravy, SPAM Experts Spam Prevention.

Všetky tieto funkcie určite zabezpečujú zabezpečenie SiteGround.

Zálohovacie služby:

Plány zahŕňajú automatickú dennú zálohu. Toto sa uchováva 30 dní. Kedykoľvek môžete použiť správcu obnovenia a obnoviť súbory.

Reštaurátorská služba je bezplatná. Niektoré plány podporujú zálohovanie vopred na požiadanie. Naraz môžete vykonať až 5 záloh na požiadanie. Tým je zabezpečené okamžité zálohovanie a vaše dáta sú v bezpečí.

plány:

SiteGround poskytuje 3 plány pre hosting Magento. Základný plán začína na $ 3,95 / mesiac.

Plány územného plánuZákladný plán podporuje 10 000 návštev stránok mesačne, pričom je hosťovaná jedna webová stránka.

Medzi tieto plány patrí bezplatná inštalácia Magento, predbežné zabezpečenie Magento, podpora súvisiaca s Magento. Plány sa obnovujú pri vyšších cenách v porovnaní s prvotnými cenami.

Zákaznícka podpora:

S programom SiteGround môžete viesť predajný rozhovor. Ak ste už existujúcim členom SiteGround, môžete sa tešiť z ich prioritnej podpory.

Pokiaľ ide o zdroje, SiteGround má dobrú kombináciu výukových programov. Kontaktovať ich tím podpory môžete prostredníctvom e-mailu, živého chatu alebo lístkov.

Tím podpory pomáha pri inštalácii Magento, bezplatnej migrácii a niekoľkých ďalších problémoch súvisiacich s Magento. Podporované sú aj problémy týkajúce sa modulov a doplnkov Magento.

Navštívte SiteGround

záver

Všetky vyššie uvedené možnosti sa rovnajú dobrým pre prípad, že budete chcieť preskúmať Magento hosting.

Každá z týchto možností slúži účelu.

Majú dobrú podporu, ktorá je jedným z kľúčových aspektov hostenia Magento, vzhľadom na skutočnosť, že Magento je zložitejšia.

Na záver by som však rád prikývol, aby som vyskúšal GreenGeeks alebo Nexcess. Rovnaké konkurenčné možnosti, to sú určite možnosti go-getter pre hosting Magento.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map