9 krásnych príkladov webových stránok Wix pre vašu inšpiráciu (2020)

Keď vstúpite do sveta budovania obchodu alebo vytvárania vlastného podnikania, je ľahšie prísť s pôvodným nápadom a začať veci. Ale s tým je oveľa viac, aby sa táto myšlienka rozrástla o nové experimenty a bola lepšia ako vaša konkurencia.


Aj keď tieto veci musia hrať zásadnú úlohu, najzákladnejším pravidlom bude vytvoriť skvelý nápad. A aby ste ju rozšírili, potrebujete dobrú platformu; čo by mohlo byť lepšie ako začať online?

Aby ste sa dostali do tohto technického sveta, odrazovým mostíkom k dosiahnutiu hôr je získavanie vašich webových stránok. Ľudia dnes plánujú vytvoriť svoje webové stránky na mnohé účely, ako sú jedlo, kvetinárstvo, služby starostlivosti o zvieratá, potraviny a na čo nie.!

Pri vytváraní webovej stránky je najdôležitejšie nájsť tú najlepšiu platformu pre ňu. Nerobte si starosti, tu sú niektoré skvelé šablóny Wix, ktoré vám pomôžu nastaviť vaše webové stránky.

1. Sonja van Duelmen

Sonja van Dülmen

Ak prejavíte záujem o zmes umenia a dizajnu, potom Sonja van Duelman je najlepším príkladom.

Táto webová stránka Wix je sama o sebe dokonalým príkladom toho, ako skombinovať umenie s dizajnom webovej stránky, pretože jej jedinečná chuť je viditeľná pri posúvaní ich webovej stránky. S niekoľkými zaujímavými šablónami je táto webová stránka ideálna na začatie činnosti.

2. Továreň na grilované syry

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

thegrilledcheesefactory

Samotné meno je také kýčovité. Dostane vaše ústa naplnené vodou a to, čo by mohlo byť lepšie ako webová stránka, ktorá vám poskytne najlepší grilovaný syr. Jeho webová stránka vám poskytuje čerstvý chlieb, čerstvé prísady atď. A to, čo môže byť pre váš žalúdok viac než syr.

Stránka poskytuje funkcie ako menu, videá súvisiace s miestom, odkazy na Instagram, objednávky objednávok atď.

3. Ahoj sused

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

Ahoj sused

Skvelé webové stránky vytvorené témou Wix. Ak sa zaujímate o hranie hier a máte veľký záujem o hrôzu, táto webová stránka vám poskytuje najlepšie skúsenosti na to, aby ste mali chuť oboch dohromady. Hello Neighbor je hra založená na téme hrôzy.

Táto hra sa pôvodne začala na youtube a teraz je k dispozícii aj na rôznych herných miestach.

4. Jedzte naživo

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

Jedzte naživo

Webová stránka, ktorej meno znie dokonca ako životná mantra. Rovnako ako jedlo je najdôležitejšou súčasťou života, ktorá vás udržuje inak ako dýchanie, táto webová stránka hovorí iba o klasických receptoch vo francúzskej krajine..

Táto webová stránka je skvelou stránkou so spravovanou domovskou stránkou naplnenou množstvom krásnych a pútavých fotografií. K dispozícii je tiež galéria, ktorá obsahuje obrázky rôznych receptov a úplný informačný obsah o nich.

5. Cuts and Bruises

Cuts & Bruises Barbershop

Rezy a modriny sú holičstvom, ktoré použilo Wix na vytvorenie svojich webových stránok s témou, ktorá zodpovedá ich obchodu.

Najlepšie na webe je, že obsahuje všetky informácie na jednej stránke, ktoré by používatelia chceli vedieť. Stránka tiež obsahuje funkcie ako živé rozhovory a zariadenie na nákupný košík.

6. Sedem gramov Caffe

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

Sedem gramov Caffe

Táto webová stránka je určite zaujímavá, pretože jej prvý pohľad samotný umožňuje divákom pochopiť, o čom je celá stránka. Poskytuje vám presné informácie užívateľsky prívetivým spôsobom pomocou obrázkov a pomáha tak používateľom rýchlo kupovať svoje výrobky.

Tiež si môžu rezervovať stravovanie a môžu dokonca vyhľadať všetky odkazy na webové stránky.

7. Tovar s dobrým pocitom

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

goodfeelinggoods

S niektorými ohromujúcimi efektmi a oddielmi je tento príklad webovej stránky Wix ideálny pre plán vašich webových stránok. Táto webová stránka sa zaoberá konkrétnym produktom pre chlapcov, t. J. Antialergickým balzamom na pery.

Pri prepínaní na iné stránky cez sekciu navigačného panela narazíte na niekoľko atraktívnych bannerov a sekcií.

8. Štúdiá francúzskych uzlov

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

frenchknotstudios

Krásny spôsob použitia Wix, tento web obsahuje všetko o obrázkoch. Táto webová stránka je veľmi elegantná a zároveň elegantná a obsahuje veľa farieb a elegancie zmiešanú so spomienkami. Stránka obsahuje obrázky s krátkymi sloganmi, ktoré ich odrážajú, a prezentáciu pre všetkých.

V hornej časti sú odkazy na sociálne médiá a informácie sú navrhnuté tak, aby popis obrázka bol hneď pod miniatúrou..

9. Zvieracia hudba

Ak chcete zobraziť ukážku, umiestnite kurzor myši

animalmusic

Jedným z najuznávanejších a najpôsobivejších spôsobov, ako sa vyjadriť, je táto webová stránka o sebe sama vysvetlená. Na domovskej stránke sú miniatúry, ktoré umožňujú výber iných možností, ako portfólio spoločnosti, ako sú fotografie, videá, hudba atď.

Najlepšie na tom je, že keďže možnosti sociálnych médií sú do ľavého rohu, používatelia ich môžu kedykoľvek ľahko prepnúť.

Ide o skvelý spôsob, ako rozšíriť svoje podnikanie a predávať produkty zákazníkom. Webové stránky online sú skvelou platformou, pretože poskytujú takúto činnosť nielen s platformou na zastupovanie, ale aj s cieľom predviesť sa a zarobiť viac..

záver

Spoločnosť Wix určite predstavila skvelú platformu na využívanie jej funkcií a ich implementáciu do vytvárania farebných, atraktívnych a čeľusťových webových stránok. Existuje veľa z nich ako príklady, niektoré z nich boli uvedené vyššie. Dúfam, že sa v budúcnosti vďaka Wixu objavia ďalšie skvelé výtvory.

Hoci sa tvorba webových stránok zdá byť ľahkou prácou, nie je. Webová stránka nie je iba o prezentáciách; je to tiež o obsahu a o tom, ako sa vám darilo všetko implementovať. Ikony, jazdce, umiestnenie, vzhľad, každý bit sa počíta na webovej stránke. Nesmiete nechať ujsť jedinečnú funkciu, pretože potom bude vyzerať neúplne.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map