Ako blokovať webové stránky (Super Easy Steps, with screenshots)

Existuje veľa dôvodov, prečo by niekto chcel blokovať webové stránky. Niekedy vás jednoducho iba posunú na úroveň, kde chcete rozbiť obrazovky zariadenia..


Zatiaľ čo niektoré webové stránky vás dráždia iba do tej miery, iné môžu posielať škodlivé vírusy, ktoré môžu poškodiť váš počítač a súbory.

Existujú tiež webové stránky, ktoré môžu ukradnúť informácie z vášho počítača alebo online údajov a nie každý je schopný vyhnúť sa týmto webovým stránkam alebo sa o ne postarať bez ich blokovania.

Najlepším spôsobom je samozrejme zablokovať tieto webové stránky navždy! Existujú rôzne metódy, pomocou ktorých môžete blokovať webové stránky v rôznych prehľadávačoch alebo operačných systémoch.

Čítajte ďalej a zistite, ako blokovať webové stránky vo vašom operačnom systéme alebo zariadení!

Najdôležitejším cieľom internetu bolo zdieľať informácie na celom svete. Webové stránky boli vytvorené tak, aby obsahovali informácie potrebné na zdieľanie so svetom.

Ľudia mohli vidieť veľa výhod, ktoré má táto technológia, ale mala aj inú perspektívu – tmavšiu stranu, ktorá zobrazuje nevhodný obsah na vašich obrazovkách s presne definovaným účelom.

Prečo by som mal blokovať kontextové reklamy a webové stránky?

Aj keď nie všetky kontextové reklamy sa snažia preniknúť do vášho počítača kvôli informáciám. Niektorí skutočne pracujú v rámci svojich obrazoviek a do vašich údajov.

Napriek dobrej správe, že spoločnosť Google si ho vzala pod ruky, blokuje nepríjemné reklamy z vášho prehliadača od 9. júla. Spoločnosť Google plánuje pridať do svojich funkcií blokovania reklám, ktoré boli spustené minulý február.

V zásade to, čo Google plánuje implementovať, je bezpečné a bezpečné prehliadanie webu bez akýchkoľvek škodlivých a škodlivých praktík..

Kancelárie spoločnosti Google štandardizovali maržu a obmedzili reklamy na to, aké postupy alebo veci môžu zahŕňať. Program Lepšie reklamy poskytol spoločnosti Google úspech.

Dobrou správou je, že viac ako 97% webových stránok má webové filtre, aby mohli inzerovať bez akéhokoľvek škandálu alebo poškodeného obsahu.

Ako blokovať webovú stránku vo vašom počítači

Ak sa vrátime o 10 rokov, blokujeme vyskakovacie reklamné webové stránky, čo je dosť nepríjemné. To viedlo k vážnej úzkosti a agresii, pretože bez ohľadu na to, koľkokrát otvoríte web, budú na vás čakať ďalšie prekvapenia..

Mechanizmus blokovania webových stránok bol v počiatočných dňoch internetu veľmi komplikovaný a nie každý mal skutočné vedomosti o tom, ako to môžu dosiahnuť..

Pre tento problém boli potrebné jednoduchšie riešenia, ktoré sa netýkali iba počítačov, ale aj smartfónov.

Postupom času sa však vytvorilo veľa riešení na blokovanie určitých webových stránok z vášho zariadenia vo forme webových stránok, aplikácií a rozšírení prehľadávača.

Stále premýšľate, ako zablokujete webové stránky vo svojom počítači?

Jedným z najlepších spôsobov, ako sa zbaviť nepríjemných webových stránok, ktoré vás nenechajú v pokoji, je prihlásiť sa na server Freedom.to a využiť ich 30-dňové skúšobné balíčky. Takto môžete webové stránky blokovať v niekoľkých jednoduchých krokoch;

1. Stiahnite si aplikáciu zadarmo.to zadarmo
nainštalovať slobodu io

2. Po stiahnutí aplikácie môžete webové stránky blokovať pomocou webovej aplikáciezoznam blokovania slobody io

3. Môžete vybrať ľubovoľnú webovú stránku, ktorú chcete blokovať pomocou možnosti zoznamu blokovanýchblokovať slobodu stránok io

4. Po pridaní doby trvania kliknite na položku „Začať reláciu“ a zablokujte web na množstvo času, aby ste mali pohodlný a bezproblémový zážitok..sloboda sedenia io

Tu je postup, ako blokovať webové stránky v systéme Android

Preto vždy hľadáme spôsoby, ako blokovať webové stránky na našich telefónoch s Androidom, a niekedy typu „Ako blokovať webové stránky“ nevyhľadávame správne webové stránky.

Možno si to neuvedomujete, ale blokovanie webových stránok je v telefóne veľmi jednoduché (áno, je to tak). Blokovanie webových stránok v telefóne je rovnako jednoduché ako jeden, dva a tri.

Stačí ísť do obchodu Play a stiahnuť aplikáciu do telefónu a spustiť aplikáciu. Prihláste sa do aplikácie a môžete začať. Takto bude vyzerať prihlasovacia stránka.

HowtoBlockWebsites

Toto je úvodná stránka, ktorá sa zobrazí ihneď po spustení aplikácie

HowtoBlockWebsites

Na paneli úloh v dolnej časti vašej aplikácie vyberte položku „Nová relácia“.

HowtoBlockWebsites

Kliknite na Zoznam blokovaných na stránke Nová relácia

HowtoBlockWebsites

A vyberte webové stránky, ktoré chcete blokovať v telefóne s Androidom. Nastavte časovač a kliknite na tlačidlo „Spustiť reláciu“ uvedené nižšie

HowtoBlockWebsites

To je všetko!

Ako blokovať webové stránky v systéme iOS

Vlastniť zariadenie so systémom iOS je výhoda, ale dobrota je občas komplikovaná.

Hlavne preto, že veľa ľudí má problémy s hľadaním toho, čo hľadajú, keď hľadajú službu svojho obchodu s jablkami, ktorá môže blokovať dráždivé webové stránky..

Používatelia iOS majú zvyčajne problémy s kontextovými reklamami, ktoré ničia ich používateľské prostredie. Ste jedným z nich? Sťahovanie môžete začať hneď teraz a ušetriť si tak veľa času!

Toto je niekoľko jednoduchých krokov, ktoré môžete podniknúť v najlepších chvíľach bez obáv z toho, čo vírusy vstávajú na rukávoch (myslím váš systém iOS). Tu sú jednoduché pokyny krok za krokom

 1. Stiahnite si aplikáciu
 2. Zaregistrujte sa 30 dní bezplatnej skúšobnej verzie alebo veľkého úplného balíka (výber je na vás!)
 3. Vyberte položku Nová relácia.relácia slobody io ios
 4. Kliknite na zoznam blokovaných položiek.
 5. Pridajte webové stránky, ktoré chcete blokovaťzoznam blokovaných slobôd io ios
 6. Začnite prehliadanie bez napätia!

Ako používať rozšírenie Chrome / Firefox na blokovanie webových stránok

Tu môžete nainštalovať rozšírenie Chrome a rozšírenie Firefox. Po otvorení odkazu postupujte podľa týchto jednoduchých krokov, ktoré vám pomôžu blokovať webové stránky a používať prehliadače ako nikdy predtým;

 1. Pridajte do svojho prehliadača nástroj Sloboda kliknutím na položku „Pridať rozšírenie“.pridať rozšírenie io predĺženieZačíname s rozšírením freedom.io
 2. Začať novú reláciu
 3. Pridajte časovač podľa vašich preferencií
 4. Pridajte webové stránky a aplikáciu, ktorú chcete zablokovať
 5. Užite si svoje premietanie času ako nikdy predtým!

Rozšírenie je tiež ponúkané v prehliadači Opera, aby sa uľahčilo používanie.

Alternatívne spôsoby blokovania webových stránok v systéme iOS

Niekedy metódy, ktoré odporúčame, nefungujú pre určitých používateľov, dôvody často nie sú rovnaké, a preto namiesto toho, aby sme určili diagnózu, prečo to pre vás nefunguje?

Môžete zvoliť alternatívne spôsoby blokovania webových stránok. Ak z nejakého dôvodu nemôžete použiť vyššie uvedenú metódu na blokovanie svojich webových stránok, nebojte sa.

K dispozícii sú náhradníci.

Aj keď tieto alternatívy nemusia poskytovať rovnakú úroveň rozhrania, sú to určite dobré možnosti, ktoré si môžete zvoliť. Dva programy, ktoré vám môžu pomôcť pri blokovaní webových stránok, sú:

 1. Zero WillPower
 2. Blokovanie stránok

Zero Willpower: Ako už názov napovedá, keď nemáte vôľu ovládať seba z rušivých webových stránok, ktoré majú nepriaznivý vplyv na váš pracovný rytmus, toto je aplikácia pre vás, ak ste používateľom systému iOS..

Je to natívna aplikácia, ktorá vám umožňuje blokovať webové stránky podľa vášho výberu, aby vás zachránila pred zlým zvykom neustáleho prehliadania internetu za niečo, čo nezíska.

Blokovač stránok: Blokátor stránok je aplikácia, ktorá je podobná rozšíreniu Chrome Blocker Site. Je veľmi užitočné ušetriť drahocenný čas a vyhnúť sa zbytočným alebo škodlivým webovým stránkam, ktoré si môžete vybrať sami.

Alternatívne spôsoby blokovania webových stránok v telefóne s Androidom

Alternatívy sú dobré. Niekedy je to najlepší spôsob, ako zistiť, ako dobre funguje súčasná aplikácia v telefóne. Inokedy je to len spôsob, ako ísť ďalej.

Je to povaha človeka skúmať, a tak nájsť tú najlepšiu aplikáciu pre svoje telefóny.

Možno to pre vás nebude fungovať najlepšie, ale všetci by sme chceli poznať iný spôsob „Ako blokovať webovú stránku vo vašom telefóne s Androidom“ a tu je to pre vás;

Blocker stránok si môžete tiež stiahnuť do telefónov s Androidom pomocou Google Playstore a môžete ho okamžite nastaviť tak, že blokuje webové stránky, ktoré podľa vás rušia, časovo náročné alebo z ktorých sa cítite nebezpeční.

záver

Niekedy je potrebné trochu pomôcť, aby ste sa zastavili pred zlými návykmi, a v tejto technologicky orientovanej ére ich môže byť veľa, čo vás môže zastaviť v práci.

Aj keď niektoré z týchto vyskakovacích aplikácií sú škodlivé, stále zohrávajú hlavnú úlohu pri nesprávnych vplyvoch a šírení nezdravých návykov. Takže aj keď máte druhé pochybnosti o blokovaní webových stránok, nemali by ste.

Nikdy neviete, aké dobré môžu tieto malé zmeny priniesť vaše prehliadanie webu. Ak chcete pridať, nie ste jediný, kto používa webové stránky a prehliadacie aplikácie.

Takže musíte byť opatrní, pretože nikdy neviete, k čomu táto webová stránka hry Barbie vedie!

Tieto užitočné aplikácie môžu byť záchrancom života, ktorý konzumuje veľké množstvo času, čo vám môže pomôcť zefektívniť a pravdepodobne vám ušetrí dosť času aj pre seba..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map