Ako zarobiť peniaze online: 137 spôsobov, ako fungujú skvelé práve teraz!

Zarábanie peňazí online vyvoláva v našej kolektívnej fantázii veľa rôznych vecí. Niektorí ľudia vidia dobrú stránku:


Dospievajúci, ktorý sa stane vírusovým v službe YouTube, potom prinesie milióny sponzorov a výnosov z reklamy. Alebo zvídavý človek, ktorý má jednoduchý nápad na podnikanie online a rozširuje ho do malej ríše.

peniaze gif

A potom sú tu zlé obrazy: ľudia v „gigovej ekonomike“ pracujú bez výhod alebo stabilného platu.

To sú veci, ktoré robiť sa vyskytujú, ale sú to extrémy dlhého spektra, ktoré zahŕňa všetko medzi tým.

Toto je dlhý zoznam, pretože existuje veľa spôsobov, ako zarobiť peniaze online, a chcem sa spoľahnúť na celú škálu možností príjmu z internetu..

Položky na tomto zozname sa týkajú najrôznejších vecí a upozorňuje sa, že existuje pomerne veľa prekrývaní. Niektoré veci sú stratégie na zarábanie peňazí online. Ďalšími vecami sú webové stránky na predaj tovaru. Ešte iní sú koncerty alebo stránky, ktoré vám platia, aby ste to urobili. Je prirodzené, že sa prekrývajú.

POZNÁMKA: Ak uvažujete o zarábaní peňazí online, potrebujete webovú stránku pre svoj produkt alebo službu. Za menej ako 3 $ / mesiac môžete začať s bezplatnou doménou a neobmedzeným hosťovaním od GreenGeeks.

Ako ste asi uhádli, už teraz mám dosť skúseností so zarábaním peňazí online a rád by som sa podelil o svoje uznanie za všetky úžasné možnosti a nekonečné nuansy, ktoré nám moderný svet dal!

Pripravený? Začnime potom.

Upozorňujeme, že pod každú možnosť som umiestnil tlačidlá Upvote. Môžete za ne hlasovať a dajte mi vedieť, čo sa vám páčia.

Contents

Bod 1: Použite hack v trezore Disney

"Disney Vault “je pojem, ktorý používa spoločnosť Disney pre svoju politiku uvádzania niektorých svojich animovaných celovečerných filmov na moratórium. Stručne povedané: film Disney bude na chvíľu k dispozícii na zakúpenie a potom na niekoľko rokov odíde do „Disney Vault“..

Disney trezor

A potom? Po určitom čase – zvyčajne o niečo dlhšie alebo kratšie ako desať rokov – je film k dispozícii na opätovné vydanie.

Možno sa čudujete, prečo hovorím o niečom tak dlhodobom. Dobre chápem, že jednou z veľkých vecí na internete je to, že veci zrýchľuje, a ak chcete zarobiť peniaze online rýchlo toto nie je najlepšia taktika.

To by však mohlo byť pre vás dobré vedieť. Hovorím tomu hacker Disney Vault, pretože málo ľudí využíva túto taktiku napriek tomu, že je pomerne ľahké to urobiť.

Takto to funguje: Disney film, zvyčajne starší animovaný film, sa dostane do re-release. Akonáhle sa to stane, kúpiť. Prejde to do trezoru Disney… a keď sa o roky neskôr vydá, bude to tak spôsob drahšie ako pri kúpe. Potom môžete pokračovať a potom ho predať na eBay.

Vykonajte tento proces mnohokrát a hľadáte veľmi pekný zisk. A áno, musíte trochu počkať.12 bodov

Položka 2: Stream on Twitch

Twitch je platforma, ktorú pozná veľa mladých ľudí, ktorá však môže byť neznáma tým, ktorí nie sú demografickými skupinami..

Twitch je najväčšou platformou na streamovanie, ktorá je v podstate vtedy, keď ľudia žijú v priamom prenose (t. J. Nahrávajú sa naživo, zvyčajne celé hodiny).

Najčastejšie sa používajú platformy Twitch a väčšina streamingových hier pre hry. Aj keď ľudia počas hry prúdia, hovoria aj o najrôznejších veciach. Ľudia tiež streamujú, keď chodia na udalosti alebo ich sledujú online, pracujú na projektoch, najmä keď hovoria s inými streamermi.

Keďže sa Twitch a iné streamingové platformy stali mimoriadne populárnymi – majte na pamäti, že publikum nie je len tridsať sekúnd, ale niekedy aj celé hodiny – značky sa ponáhľali, aby vyplnili oblasť sponzorstvom a reklamami..

Rovnaký princíp sa tu v zásade uplatňuje ako v prípade služby YouTube. S rozširovaním vášho kanála nájdete sponzora alebo dvoch a dostanete zaplatené za reklamu svojich produktov na svoje publikum.

Existuje však viac spôsobov, ako zarobiť peniaze na Twitchovi: druhý hlavný spôsob, ako môže streamer zarobiť peniaze, je prostredníctvom fanúšikov. A pokiaľ to ide, jedna z veľkých vecí je sklápanie.

Toto je presne to, čo znie: Počas sledovania vášho bezplatného toku môžu mať niektorí z vašich fanúšikov tendenciu darovať peniaze na vašu stránku, aby vás podporili. Rôzne platformy streamovania prišli na to, ako urobiť pre divákov tipovanie zábavným a obohacujúcim procesom, čo znamená, že zvýšili sumu, ktorú zarobíte z tipov..

Ďalším dôležitým spôsobom, ako zarobiť peniaze prostredníctvom fanúšikov, je stať sa partnerom spoločnosti Twitch. Akonáhle budete mať STEADY po 500 divákoch, môžete byť bezplatným partnerom spoločnosti Twitch. Ak k tomu dôjde, na svojej stránke môžete získať tlačidlo „prihlásiť sa na odber“ – zakaždým, keď sa používateľ prihlási na odber, dostanete od spoločnosti Twitch mesačne 2,50 $.

A áno, podobné pravidlá platia pre konkurenčné stránky spoločnosti Twitch. Dokonca aj služba YouTube má možnosť tipov pre živé prenosy. V konečnom dôsledku však Twitch v dnešnej hre absolútne dominuje.2 body

Položka 3: Predajte svoje poznámky

Poďme to trochu zmeniť. Pre našich čitateľov študentov existuje jedna z možností: ak už chodíte do školy a ak už robíte poznámky v triede, môžete svoje poznámky predávať online..

Čo je skvelé na tom je, že nemusíte byť študentom denného štúdia, len musíte niekde chodiť na hodiny. Skvelá vec, ktorá sa týka predaja bankoviek online, je, že ste už urobili väčšinu práce, ak ste si bankovky vzali na prvom mieste!

Jedným z populárnych stránok pre toto je Stuvia:

Stuvia

K dispozícii sú aj poznámky Nexus, ktoré sú o niečo renomovanejšie.

Ďalšou dobrou vecou pri predaji bankoviek online je, že ak ste už v triede, existuje veľká šanca, že už máte nejakú okamžitú sociálnu sieť ľudí. Väčšina z nich si poznámky nemusí kupovať.

Je však veľká šanca, že sú ochotní alebo dokonca chcú. Preto vám odporúčame, aby ste nielen navštívili stránky, ktoré som spomenul, ale aby ste svoje služby ponúkali nezávisle.3 body

Položka 4: Predaj plánov lekcií

Dovoľte mi, aby som najskôr zostúpil: je to niečo, na čom treba byť opatrný. V závislosti od toho, kde žijete, môže existovať určitá legálna sivá oblasť pri nákupe a predaji plánov hodín. Budete si musieť sami skontrolovať konkrétne nariadenia a pravidlá.

Toto je navyše niečo, čo nemusí nutne predstavovať rýchly a bohatý program. Pretože možno nepredávate iba plány hodín, ale aj nápady na hodiny, kartičky, aktivity a hry atď. – ako pri mnohých veciach, aj práca, ktorú považujete za vhodnú.

Na to však určite existuje trh. Ako je uvedené v tomto zozname, môžete predávať na rôznych miestach vrátane nezávislých webov a na svojich sociálnych sieťach.

Jedným z dobre zavedených trhovísk špeciálne pre vzdelávacie zdroje je TeachersPayTeachers:

TeachersPayTeachers

Ako už názov napovedá, je to skutočne trh učiteľov, ktorí si navzájom kupujú a predávajú, takže je skvelým miestom pre spoluprácu s rovesníkmi a poskytnutie niečo užitočného.!4 body

Položka 5: Predajte svoju radu

Je to zábava – jedna vec, ktorú internet uľahčil predaj, je rada. Ľudia predávali radu navždy, ale tam, kde sa internet zmenil, to veľa umožňuje viac ľudia zdieľajú rady.

memy

Do istej miery môžete zvážiť predaj vzdelávacích kurzov rovnako ako poradenstvo pri predaji. Ale tu mám na mysli nejakú priemernú radu v rýchlejšom zmysle.

Teraz je jedným z dôvodov, prečo by ste mali poradenstvo pri predaji online, zvážiť, je to, že existuje spravodlivá šanca, že už v niečom naozaj máte dobré. Ak áno, určite sú na internete ľudia, ktorí by zaplatili, keby za túto tému počuli viac od odborníka.

A čo je najlepšie zo všetkého, nemusíte veľa investovať, aby ste predali svoju radu. Je to nízke riziko a pomerne ľahké, aj keď budete musieť vynaložiť úsilie.

Predtým, ako hľadáte online trh, by som chcel zdôrazniť, že môžete robiť dobrú prácu pri predaji rád ľuďom vo vašej sieti. Sú to ľudia, ktorí sú oboznámení s vašimi odbornými znalosťami v danej oblasti a je pravdepodobnejšie, že ich zaplatia, ak túto osobu poznajú.

Avšak, ak chcete používať trh, Clarity.fm je takmer určite go-to. Je to veľmi jednoduché nastavenie: v niečom získate schválenie ako odborník a zákazník prehľadá odborníkov, kým nenájdu ten správny..

jasnosť

Potom si niekoľkokrát vyberú, aby s vami spolupracovali, a musíte sa k nim vrátiť v určitom čase – ak to vyjde, skvelé! Budete s nimi telefonovať a účtovať poplatok za minútu hovoru. Po výmene vás ohodnotia.

Ale samozrejme, neváhajte použiť akékoľvek iné platformy na predaj poradenstva. Problém s Clarity.fm je v tom, že sa jedná iba o poradenstvo súvisiace s podnikaním – nebudete môcť dať nejaký vstup hudobníkovi alebo tvorivému spisovateľovi, pokiaľ to nesúvisí s obchodom..4 body

Bod 6: Vyhrajte súťaž pomenov na Squadhelp

Možno ste profesionálny obchodný konzultant, ktorý chce nejaké peniaze navyše. Možno ste dobrí so slovami a chcete nejaké peniaze navyše. V každom prípade si môžete zarobiť peniaze navyše tak, že sa budete baviť s Squadhelp.

Squadhelp je webová stránka zameraná na pomenovanie spoločností. Podniky môžu robiť dve hlavné veci: najprv si môžu kúpiť mená. Po druhé, spoločnosť Squadhelp je známa – podniky môžu začať súťaž o pomenovanie.

V súťaži pomenovávania stovky účastníkov (v tomto prípade vy) uvedú mená.

Squadhelp

Časová os je trochu komplikovanejšia, ale krátka verzia je, že po zúžení zoznamu a vykonaní testovania publika si podnik vyberie víťaza.

Výherca dostane zaplatené. Podnik platí podstatne menej, ako keby si najal konzultanta, a vy? Buďme úprimní, bude to solídna suma, ak vezmeme do úvahy iba to, že ste predstierali meno a čakali.

Je zrejmé, že aj keď ste fenomenálny pri vytváraní mien pre firmy, nevyhráte každú súťaž. Preto sa na to v žiadnom prípade nemožno spoľahnúť.

Ale hej, môže to byť zábavný spôsob, ako si na strane zarobiť nejaké peniaze navyše!6 bodov

Položka 7: Vytvorte / pomôžte vytvoriť pohľadnice

Je to jeden z nových spôsobov, ako zarobiť peniaze online, ale má zmysel, keď o tom chvíľu premýšľate. Koľko premete kariet vidíte, keď idete do obchodu s potravinami? Ako sa líšia každých pár mesiacov?

Kto príde so všetkými týmito vecami?

No, potenciálne vás. To by mohlo byť relevantné, ak ste umelec pre zjavnú možnosť predaja svojich návrhov. Môžete však pomôcť aj pri vytváraní pohľadníc, ak ste básnik alebo všeobecný spisovateľ.

A ak dokážete urobiť dizajn aj slová, tak prečo nie? Predajte obe svoje služby spoločnostiam s pozdravom.

Teraz to rôzne spoločnosti robia rôznymi spôsobmi. Ak používate službu Blue Mountain Arts, budete prostredníctvom e-mailu odosielať poéziu (alebo inak kvalitne spracovanú umeleckú prózu) a ak sa vám Blue Mountain Arts bude páčiť, budete počuť ďalšie komentáre. Platia 300 dolárov za báseň za celosvetové práva a 50 dolárov za jednorazové použitie.

Karty Calypso budú brať aj správy / text karty, hoci to nemusí byť poézia a sú obzvlášť priateľskí k akceptovaniu umenia.

NobleWorks Cards sa budú zúčastňovať na umeleckých aj písacích prácach, ako aj na Oatmeal Studios. Ak vykonávate výskum sami, nájdete veľa ďalších možností, ale toto sú niektoré z najslávnejších.

Karty NobleWorksZdvorilosť: Karty Noble Works

Platba sa bude líšiť: niekedy je to fixná sadzba podľa typu akceptovaného príspevku, ako je to v prípade Blue Mountain Arts. Inokedy vám budú vyplatené pomerne k predaju, ale to je zriedkavejšie.

Pomoc pri vytváraní pohľadníc prostredníctvom prezentácie pre spoločnosti je skvelá pre ľudí s umeleckou alebo písacou kvalifikáciou, ale tí, ktorí nechcú investovať do svojej vlastnej infraštruktúry alebo sa pokúsiť založiť vlastný obchodný predajný lístok.

Samozrejme môžete predávať svoje vlastné pohľadnice, spôsob, akým môžete predávať svoje vlastné tričká alebo dizajnérske výtlačky. Ale pre mnohých z vás to bude ľahší spôsob, ako dostať zaplatené za vaše umenie / písanie.3 body

Položka 8: Dajte reklamy na uzamknutú obrazovku

O tomto nie je nejasnosť … tu je položka, ktorá môže iba dostať peniaze cez moderný online svet.

Stručne povedané, existuje niekoľko spoločností / aplikácií, ktoré vám zaplatia za zobrazenie reklám na uzamknutej obrazovke telefónu alebo tabletu. Zvyčajne sú tieto spoločnosti sprostredkovateľmi a zarábajú peniaze od iných spoločností, ktoré hľadajú miesta priamej reklamy.

Teraz musím hneď vyjasniť jednu vec: pokiaľ viem, spoločnosť Apple nepovoľuje tieto aplikácie v obchode App Store. Toto platí iba pre používateľov systému Android.

Ďalšia vec: z väčšej časti vám tieto aplikácie priamo neplatia v hotovosti pri zobrazení reklamy alebo odomknutí obrazovky. Zvyčajne dostanete body, ktoré je možné vyplatiť za určitú sumu hotovosti.

Teraz uvádzame niektoré z najvýznamnejších:

ScreenLift je menej rušivý v porovnaní s podobnými aplikáciami (menšie reklamy) a je pomerne seriózny.

Odmeny ScreenLift

V aplikácii si trochu uzamknete obrazovku uzamknutia a potom svoj telefón použijete tak, ako obvykle. Vždy, keď odomknete telefón, odomknete malé množstvo bodov (tzv. Výťahy), ktoré je možné vyplatiť na výplatu prostredníctvom služby PayPal alebo na darčekové karty populárnym maloobchodníkom..

Fronto je ďalšou možnosťou a je jedným z najpopulárnejších pri vyše 9 miliónoch stiahnutí. Od svojho uvedenia na trh v roku 2012 jeho používatelia využili odmeny nad 5 miliónov dolárov. Je to o niečo zaujímavejšie ako ScreenLift, pretože vaše odmeny sa menia v závislosti od toho, ako prejdete prstom:

Ak chcete telefón odomknúť, prejdite prstom doprava a získate malý počet bodov – zvyčajná predvolená suma. Prejdite prstom doľava a budete sa zaoberať reklamou / obsahom a získate podstatne viac (zvyčajne 10x viac bodov).

Odmena bude buď prostredníctvom dobrých kupónov, darčekových kariet Amazon alebo vyplatením hotovosti na PayPal. Tvoja voľba.

Niektoré ďalšie možnosti: Slidejoy vám umožňuje zarábať podobne ako predchádzajúce dve možnosti, ale umožňuje vám automaticky darovať všetky svoje zárobky na charitu. S’tmore je jednoduchší a nedá vám extra body, či už interagujete s reklamami alebo si prezeráte viac reklám, ako je potrebné.

Ako ste pravdepodobne uhádli, nie sú ani zďaleka jediné možnosti. Sú to len niektoré z mála, ktoré sú pozoruhodné.

Dám vám ešte jeden rýchly tip na tieto aplikácie: niektoré z nich je možné používať naraz, čo znamená, že môžete použiť viac aplikácií naraz, aby ste výrazne zvýšili svoje zárobky.

Suma, ktorú zarobíte, samozrejme nie je veľa. Ľudia môžu zarobiť 10 až 40 dolárov mesačne, čo je hrubý zmysel pre rozsah. Ale pokiaľ ide o pasívny príjem, je to rovnako pasívne, ako sa dostáva!4 body

Položka 9: Predajte si vlasy

Je to pre vás dosť divné? Ak nie, skvelé!

Áno, môžete si vlasy predať online. A nie, nemusíte sa spoliehať na Craigslist (hoci ste vítaní, ak máte dosť odvahy).

Existuje niekoľko stránok, ktoré sú výslovne určené iba na nákup a predaj vlasov. Toto nie je presne spôsob, ako zarobiť peniaze „pasívne“, pretože stále musíte robiť prácu predaja, ale nemusíte spravovať nijaký inventár – len nechajte svoje vlasy rásť a keď ich chcete znížiť. , môžete tiež predať!

Najznámejším a najuznávanejším trhom predaja vlasov je teraz HairSellon (získajte ?!).

Predajte si vlasy

HairSellon neúčtuje žiadne provízie a má mnoho tipov, ktoré vám pomôžu zistiť, ako presne zmerať a opísať svoje vlasy..

Majú dokonca kalkulačku ceny vlasov, ktorá vám pomôže odhadnúť. Jednoducho si vytvorte účet, zverejnite zoznam a predajte dražiteľovi s najvyššou ponukou … ľahké sedliacke!

Ďalším konkurentom spoločnosti HairSellon bude BuyandSellHair.com. BuyandSellHair bol uvedený na mnohých tlačových publikáciách a je jediným ďalším vlasovým trhom porovnateľnej veľkosti, príjmu z prevádzky a reputácie ako HairSellon..

Budete musieť zaplatiť jednorazový poplatok za záznam vo výške 14,50 USD, ktorý bude trvať tri mesiace. Ale to je všetko – BuyandSellHair tiež neberie provízie.

Ako ste si pravdepodobne všimli, väčšina výpisov z vlasov sa dá ľahko kúpiť za niekoľko stoviek dolárov. Spodná hranica je zvyčajne niečo vyše 100 dolárov a horná hranica sa môže priblížiť k 1 000 dolárov.

Takže ak vaše vlasy v poslednej dobe príliš pribúdajú, prečo nezískať pár stoviek za strih, ktoré ste chceli dostať?3 body

Bod 10: Vyhrajte súťaž o návrh interiéru

Toto je veľmi nepredvídateľný spôsob zarobenia peňazí online: ak ste interiérový dizajnér, môžete svoje zručnosti využiť na získanie ďalších peňazí online prostredníctvom súťaží o dizajn interiéru..

Väčšinou ich nájdete iba na niekoľkých lokalitách. Jeden z týchto webov sa nazýva GoPillar.

GoPillar je v podstate rovnaký ako súťaž o pomenovanie spoločnosti Squadhelp, ale je určená pre návrh interiéru.

GoPillar

Niekto vyhlasuje súťaž, ktorá bude potom k dispozícii pre všetkých dizajnérov na GoPillar. Ak vyberiete svoje návrhy, vyhráte súťažnú cenu a budete môcť pracovať s osobou, ktorá žiada o dizajn, čím získate aj nového klienta..

Ďalšou možnosťou je Roomstyler:

Roomstyler má podobný formát a rozhranie ako GoPillar, ale skôr, ako sa stanete príliš nadšení, tieto súťaže nie sú za peniaze. Sú pre zábavu.

kaderník

Tak prečo to vychovávať?

Pretože budete mať profil, ktorý zobrazuje výhry v súťaži. Ak máte veľa, môže byť jedinečnou vecou ukázať potenciálnemu klientovi … alebo dokonca spôsob, ako prinútiť klienta, aby vás objavil!

Ďalším nástrojom je to, že je zdrojom inšpirácie pre vaše skutočné dizajnérske práce.1 bod

Položka 11: Použite doplnok

Pravdepodobne ste o Appene nepočuli a pre tých z vás, ktorí chcú iba nejaký pasívny alebo „ľahký“ príjem online, je to v poriadku.

Ale pre tých z vás, ktorí hľadajú vážnejšie spôsoby zarobenia peňazí online, je potrebné mať na pamäti Appen.

Čo je to Appen? Na tomto obrázku sa pozrite do ľavého dolného štvorca:

Appen Úvod

Jednoducho povedané, Appen spája online dodávateľov so spoločnosťami. Čo ju oddeľuje od všeobecnej rady pre pracovné miesta, ako je Indeed.com alebo nezávislého trhu, ako je napríklad Upwork?

Medzi platformami je veľa podobností, ktoré to nepopierajú. Dodávatelia spoločnosti Appen sú však na rozdiel od spoločnosti Naozaj väčšinou virtuálni / vzdialení.

A na rozdiel od spoločností Upwork aj Inden sú dodávatelia spoločnosti Appen primárne vyhľadávaní technologických úloh. Aj keď ich používajú netechnické spoločnosti, ide o niečo súvisiace s umelou inteligenciou.

Tu je ďalšia vec, ktorá odlišuje Appen: existuje niekoľko druhov pracovných miest súvisiacich s technológiami, ktoré sa dajú ľahko vybrať:

Appen

Čo to znamená?

To znamená, že si môžete zvoliť prácu, ktorá je dlhodobá a vzdialená – v podstate „práca“, alebo prácu, ktorá je krátkodobá – koncert, alebo dokonca prácu, ktorá je extrémne krátkodobá – mikroúlohu.

Ale zjednocujúcou témou je, že veľká väčšina všetkých týchto druhov práce sa dá robiť z pohodlia vášho domova.

Stručne povedané, Appen je skvelý spôsob, ako nájsť prácu na diaľku súvisiacu s technológiou a AI a na zúženie úloh podľa časového záväzku.0 bodov

Položka 12: Buďte virtuálnym tútorom ESL

Verte tomu alebo nie, tento je skutočne odlišný od predchádzajúceho bodu. Vzdialený lektor ESL je stále vzdialeným lektorom, ale trh virtuálnych lektorov ESL je prekvapivo robustný – dosť na to, aby si zaregistroval svoje vlastné umiestnenie na zozname.

Teraz som vlastne robil virtuálne doučovanie ESL už rok a je to prekvapivo sladké vystúpenie. Existuje dosť spoločností, ktoré si najímajú túto prácu, mnohé z nich slúžia čínskym študentom, ale nie nevyhnutne.

Nie všetky spoločnosti musia mať osvedčenie o výučbe ESL, hoci je to očividne preferované. Ak máte skúsenosti s doučovaním alebo akoukoľvek formou anglického jazyka, je to dlhá cesta.

Sadzby sa veľmi líšia, ale z dolného konca majú tendenciu začínať na 12 USD za hodinu. Mnoho čínskych spoločností začína najímať približne 16 dolárov za hodinu a niektoré môžu ísť až na 22 alebo viac dolárov.

vipkid

Tu je háčik: Ako lektor ESL by ste pravdepodobne pracovali nepárne hodiny dňa. Mohlo by to byť naozaj skoro ráno alebo naozaj neskoro v noci. Určite to záleží na tom, kde sú vaši zákazníci.

Teraz okrem používania spoločností ako sprostredkovateľov môžete tiež nájsť ľudí, ktorí chcú doučovanie ESL pre seba alebo svoje deti a pracovať priamo s nimi. Výhodou je, že ste pracovali vo svojom vlastnom časovom pásme!

Niektoré z veľkých čínskych spoločností zahŕňajú: VipkidTeachers (na obrázku vyššie), Landi English, DaDa, WhalesEnglish.

Niektoré americké patria: iTutorGroup, Cambly, Vivaling, Take Lessons. Ale dám ti pomoc – americké spoločnosti majú tendenciu platiť menej ako tu čínski.

Je to rastúce pole, môže to byť zábava (koniec koncov sa zaoberáte roztomilými deťmi) a obohacujúce a slušne sa vyplatí za prácu na diaľku!3 body

Bod 13: Zapožičajte si svoje veci na pôžičky alebo RentNotBuy

Môžete robiť viac ako požičiavať peniaze online. Môžete robiť viac, ako predávať veci, ktoré vlastníte online. Môžeš pôžička veci, ktoré vlastníte online!

Craigslist je vlastne veľmi populárny web pre tento druh miestnej interakcie, ale nie je určený iba na požičiavanie.

Jedným z vyhradených zdrojov sú pôžičky.

Loanables

Založili ju nadšenci prírody, ktorí chcú propagovať zapožičanie tovaru, aspoň čiastočne, pretože je to lepšie pre životné prostredie. Politiky týkajúce sa pôžičiek sú veľmi prepracované:

Vytvorte si účet a zverejnite zoznam. Ľudia, ktorí hľadajú tú vec, ktorú uvádzate, ju budú môcť nájsť na webe. Ak potenciálny nájomca s vašou sadzbou súhlasí, prenajíma si ju za túto sadzbu.

Brnkačka!

Ďalším významným miestom pre osobné potreby a potreby pre domácnosť je RentNotBuy. Majitelia spoločnosti RentNotBuy sa podobajú pôžičkám, pretože si cenia efektívnosť prenájmu na rozdiel od nákupu.

RentNotBuy nemá reklamy ani poplatky za kótovanie – stačí uviesť svoju položku za cenu, ktorú chcete, a počkať, kým s ňou niekto súhlasí, alebo podľa toho rokovať.

Nevýhodou RentNotBuy a pôžičiek je to, že obidve stránky sú dosť sporné, pokiaľ ide o spory medzi nájomcami a veriteľmi. Našťastie stále existuje kontrolný systém, ktorý každej osobe používajúcej web dodá určitú dôveryhodnosť.2 body

Položka 14: Zapožičajte si svoje hudobné nástroje na Sparkplug

Je to solídna vec, pretože môžem takmer zaručiť, že väčšina z vás o Sparkpluge nikdy nepočula. A som ochotný sa staviť, že mnohí z vás, ktorí o tom nepočuli, môžu na tom zarobiť aj peniaze bez väčších problémov..

Je to celkom jednoduché: pomocou nástroja Sparkplug si prenajmite svoje hudobné nástroje, vybavenie a dokonca aj priestor, ak ho máte.

Hudobné nástroje a vybavenie (a najmä priestor) môžu byť príliš drahé na to, aby ich vlastnili alebo dokonca prenajali väčšie spoločnosti. Ale niekto v tejto oblasti si možno bude môcť prenajať svoje veci, však? Na to prídeš.

Sparkplug je sústredený okolo ľudí, ktorí sa navzájom koordinujú v približne rovnakom regióne. V skutočnosti sa Sparkplug snaží dostať vás k stretnutiu s osobou, ktorej ste požičiavali – čo je dobré, pretože nechcete, aby vaše zariadenie bolo poškodené – ale môžete sa rozhodnúť namiesto toho doručiť.

Platby môžete dostať priamo na svoj bankový účet do jedného dňa od začiatku výpožičnej lehoty. Nájomca vráti váš produkt po dohodnutom čase a vy ho skontrolujete, aby ste sa uistili, že je v správnom stave, a po uplynutí doby jeho platnosti ho necháte skontrolovať..

Je to celkom jednoduché a pre ľudí v mestských oblastiach to môže byť logicky jednoduchšie, stále je to sakra oveľa viac ľudí, ktorí môžu zarobiť peniaze tým, že by to urobili inak, ako by inak. Oh, a nie je to len U.S.!0 bodov

Bod 15: Prenajmite (alebo predajte) svoje parkovacie miesto

Na vedomie tohto nového sveta, v ktorom žijeme … áno, môžete si prenajať aj svoje parkovacie miesto online!

To sa samozrejme nebude týkať všetkých. A je tu veľká šanca, že aj keď máte parkovacie miesto, nebudete ho chcieť zdieľať.

Ak však máte parkovacie miesto, ktoré nevyužívate neustále, a ste otvorení tomuto nápadu, môžete za to tiež zarobiť nejaké peniaze navyše. Existuje niekoľko aplikácií / stránok, ktoré môžete použiť, ale vo všeobecnosti je podstata rovnaká:

Zaregistrujete sa a niekto si vyberie vaše miesto, ak to bude potrebovať. Zaplatia vám ho. Niektoré služby vám môžu umožniť predaj namiesto prenájmu. prostý!

JustPark je najvýznamnejšou z týchto aplikácií, pretože ju používa 3,5 milióna vodičov:

JustPark

Doteraz JustPark počíta viac ako 30 miliónov GBP, ktoré získali majitelia parkovacích miest. A áno, to je britská mena … ale skôr, ako sa obávate, áno, môžete ju použiť v USA!

Pavemint je konkurenčná služba, ktorá je podobne ľahká a tiež veľmi dobre zavedená a prijímaná. Navyše môžete zvýrazniť špeciálne funkcie, ako je nabíjačka EV, bezpečnostná kamera alebo čokoľvek iné, čím zvýrazníte svoj priestor nad ostatnými.

Nakoniec je tu SpotHero, ktoré vám nielenže umožňuje prenajať si parkovacie miesto, ale aj ho predať!2 body

Položka 16: Použite svoje auto ako mobilný billboard

Dobre, takže nechcete nechať niekoho iného riadiť vaše auto … žiadny problém. A vy sa presne nechcete zbaviť svojej cesty, ktorá vedie ľudí okolo.

Jedným zo spôsobov, ako môžete na svojom aute pasívne zarobiť, je nechať ho inzerentom používať ako mini mobilný billboard.

Môžete to urobiť niekoľkými rôznymi spôsobmi, okrem individuálneho oslovenia inzerentov.

Grabb-it je spustenie, ktoré vám veľmi uľahčí premenu jedného z okien vášho automobilu na obrazovku:

ovládače

A ako sa hovorí, inštalácia je zadarmo a stále môžete okno sklopiť! Potom môžete jazdiť tak, ako by ste normálne, alebo venovať osobitnú pozornosť jazde po veľkých udalostiach a predstaveniach vo vašej oblasti.

Ďalšou podobnou službou je Carvertise, ale nemusí to byť „online“ – prinajmenšom s Grabb-itom využívate internet na zarábanie peňazí a inzerciu, keď chodíte o svojej bežnej činnosti..

S Carvertise sú veci trochu osobnejšie, takže sa k tomu príliš nepriblížim: v zásade odpovedáte na otázky pri registrácii a na základe vašich odpovedí ich priradí značka. Vaše auto získa zábal namiesto digitálnej obrazovky a môžete si vybrať medzi úplným alebo čiastočným zábalom.

Potom už len jazdíte s veľkou reklamou na aute a každý mesiac dostanete priamy vklad. Nepoškodzuje vaše auto a bude profesionálne vzatý na konci kampane.

Ďalšou službou je MyFreeCar. Funguje to rovnako rovnakým spôsobom, že vaše auto je zabalené do platformy a platí sa mesačne.

Hej, chápem, že posledné dve možnosti môžu byť sivou oblasťou „zarábania peňazí online“, takže ju nechám na pokoji.2 body

Položka 17: Získajte zadarmo hotovosť (alebo darčekové karty) za to, aby ste boli s úspechom zdraví

Úspech bol trochu slávnejší pred niekoľkými rokmi, v minulosti, keď bol známy ako AchieveMint, ale stále je tu dnes! V skutočnosti je to najlepšia aplikácia v obchodoch aplikácií Apple a Google Play.

Funguje to takto: zaregistrujte sa na webe alebo si stiahnite aplikáciu a zaregistrujte sa na nej. Po vytvorení účtu môžete začať pripájať ďalšie aplikácie pre zdravie, fitnes / životný štýl. Môžete si vybrať z 20 ďalších aplikácií.

Tieto aplikácie sa zvyčajne týkajú meditácie, chôdze, bicyklovania, sledovania jedla atď.

Aplikácie, ktoré ste pripojili, budete používať na získavanie bodov za určité veci v službe Achievement. Ak napríklad prejdete určitú sumu, získate za ňu body za bonus. Zvyčajne sú to míľniky: napríklad meditáciou 15 minút alebo hodiny o aplikácii získate určitú množinu bodov pri dosiahnutí úspechu..

Po získaní 10 000 bodov môžete vyplatiť:

vykúpiť

Áno, je to veľmi malé množstvo.

Veľkou otázkou je pravdepodobne to, ako rýchlo môžete získať týchto 10 000 bodov … a úprimne povedané, aj keď ste aplikácii venovaný, môže to chvíľu trvať, kým sa dostanete k 10 000 bodom..

Moja rada: preto neinštalujte a nepoužívajte túto aplikáciu ako zdroj rýchlej hotovosti. Toto by malo byť ďalším podnetom na zachovanie vášho zdravia, scenár s dvoma vtákmi s jedným kameňom.

Keď budete časom monitorovať a zlepšovať svoje zdravie, prirodzene hromadíte body a budete môcť z času na čas prijímať peniaze. Hej, ak už tieto veci robíš, prečo za ne nezarobiť nejaké peniaze navyše?3 body

Položka 18: Získajte ešte viac peňazí na to, aby ste boli zdraví so službou Zdravá mzda

HealthyWage je veľmi podobný Achievementu, ale myslel som si, že to stojí za to ich oddeliť, pretože každý je jedinečný a dobre zavedený.

Pozrite sa, koľkokrát ste si všimli funkciu Zdravá mzda:

HealthyWage

Takže to v žiadnom prípade nie je roztrhnutie.

Kľúčový rozdiel medzi hodnotou Zdravá mzda a Úspechom je tento:

Úspech sa týka zhromažďovania bodov za rôzne všeobecne zdravé aktivity, ktoré sa potom dajú vymeniť za peniaze. Zdravá mzda je však oveľa priamejšia. Ide o stávky na chudnutie.

Zúčastniť sa môžu rôzne stávky a výzvy, ale najznámejšou z nich je HealthyWager. Zadáte množstvo libier, ktoré chcete prehrať, čas, ktorý chcete dosiahnuť, a sumu, ktorú chcete staviť za mesiac.

Potom vám bude automaticky ponúknutá cena na základe týchto hodnôt, a ak vyhráte, dostanete ju!

Je to veľmi odlišné od dosiahnutia priamosti aspektu „výzva“ a množstva peňazí. Vaše ceny budú zvyčajne najmenej stovky dolárov, ak vyhráte (najkratší čas, ktorý môžete napadnúť, je 6 mesiacov), pretože vaša stávka nemôže klesnúť pod 100 dolárov.

Samozrejme, že kupujete aj do stávky (to je to, ako to funguje, ľudia!).

Ak sa chcete zaviazať k chudnutiu, je to skvelý spôsob, ako to urobiť. Nielenže budete viac motivovaní k dosiahnutiu cieľa chudnutia, ale aj zarobíte peniaze za niečo, čo ste chceli urobiť!2 body

Položka 19: Sledujte a hodnotte filmy za peniaze v službe Swagbucks

Dobre, najskôr to objasním: Swagbucks sa úhľadne zmestia do mojich kúskov v prieskumoch a zaostrovacích skupinách. Má však trochu iný formát, ktorý je trochu podobný Achievementu, takže som ho tu uložil.

Tu je podstata: na Swagbucks odpovedáte na prieskumy. Po dokončení prieskumu vám spoločnosť Swagbucks dá malé množstvo peňazí – niekedy len 0,05 $ a niekedy až 35 USD.

Jedná sa o prieskumy, ktoré efektívne vytvorili a zaplatili iné spoločnosti, so spoločnosťou Swagbucks ako sprostredkovateľom.

Ako bonus navyše, niektoré spoločnosti, ktoré ponúkajú predplatné služby, zaplatia používateľom spoločnosti Swagbucks alebo dávajú zľavnené ceny v nádeji, že ich donútia prihlásiť sa na odber skutočných cien. Takže môžete potenciálne ušetriť na niektorých veciach, ktoré ste si kúpili.

Ale tu je to hlavné, o čom chcem hovoriť: Systém obsahu videa a filmu Swagbucks.

Toto je jedna z vecí, o ktorých je spoločnosť Swagbucks známa. V zásade existuje veľa videí, ktoré môžete sledovať:

Swagbucks

Pozrite si určité množstvo videí (zvyčajne zoznamy videí, ako vidíte vyššie) a získate určitý počet swagbuckov. Swagbucks môžu byť vymenené za peniaze, platené prostredníctvom PayPal.

Teraz viem, čo si myslíte: koľko hodín by som musel sledovať, aby som získal peniaze?

To naozaj nie je moc. Ak ste zaviazaní, môžete pravidelne zarobiť 5 dolárov denne. Takže dôrazne odporúčam
nie
spoliehať sa na sledovanie filmov na platforme Swagbucks ako na spôsob, ako rýchlo zarobiť peniaze navyše – jednoducho nie je časovo efektívny.

Dôvod, prečo o tom hovorím v prvom rade, je to, že si môžete zarobiť nejaké peniaze navyše, kým idete pozerať videá a tak aj tak zabíjať čas.

Keď sa nudíte, robíte si prestávku v práci alebo škole, atď., Môžete sledovať videá online. Prečo sa pozerať na videá v službe Swagbucks a každý týždeň si zarobiť navyše na kávu alebo zmrzlinu?2 body

Položka 20: Preskúmajte hudbu za peniaze v službe Slicethepie

Ak máte radi hudbu a chcete zarobiť nejaké peniaze na strane za to, že urobíte niečo zábavné a naplníte, plátok koláča je vynikajúcou možnosťou.

Slicethepie je jedným z najväčších hudobných recenzných serverov, v súčasnosti má viac ako 2 milióny recenzentov. Obsahuje ďalšie kategórie na prezeranie, ako napríklad módne doplnky a doplnky k telefónom, ale hudba je skutočne miestom, kde sa väčšina práce nachádza.

Slicethepie je zameraná na začínajúcich umelcov. Funguje to takto: nezávislí hudobníci a nahrávacie spoločnosti dostávajú nejaké piesne na serveri Slicethepie. Recenzenti to preskúmajú a umelci a štítky získajú veľké množstvo spätnej väzby, ktorú potrebujú na to, aby hudbu primerane vylepšili alebo predali..

Jednou z veľkých výhod Slicethepie je to, že za svoje recenzie dostanete priamo hotovosť. Nemusíte sa obťažovať zľavami, zľavami alebo dokonca bodmi. Dostanete zaplatené za kontrolu a čím vyššiu kvalitu budete mať, tým viac dostanete zaplatené.

Po registrácii si vyberiete typ kontroly, ktorú by ste chceli robiť – v tomto prípade hudbu. Potom začnete ihneď počúvať skladby a prezerať ich (musíte počúvať aspoň 90 sekúnd skladby).

Koľko zarobíte? Veľmi malé množstvo. Ak sa vám to páči, môžete očakávať zhruba 40 dolárov mesačne, ale ak to nerobíte často, pravdepodobne to bude oveľa menej. Minimálna výška výberu je 10 USD.

V skutočnosti existuje niekoľko ďalších stránok, ktoré vám môžu dať zaplatiť za počúvanie hudby, ale sú menej priame. Môžete ich skontrolovať tu, ale sú viac orientovaní na rádio a body. Pokiaľ viem, Slicethepie je jednoducho tým najlepším miestom na zaplatenie za počúvanie hudby.

Takže tento druh sa hodí k niektorým ďalším položkám v tejto oblasti zoznamu: je to dobré, pretože môžete zaplatiť za niečo zábavného. Nie je to náhrada za prácu alebo skutočne dobrá za oveľa väčší príjem – ale možno zistíte, že sa vám práca páči!1 bod

Položka 21: Dostaňte zaplatené za kontrolu softvéru s programami SoftwareJudge a G2C Crowd

Už som hovoril o prevádzkovaní webových stránok s recenziami a zarábaní peňazí týmto spôsobom. A ako viete, na tejto stránke preskúmam softvér. Ale ja nehovorím o tom, že dostanem platené týmto spôsobom (t..

Hovorím o tom, ako dostávať platby podobným spôsobom ako vyššie – malé sumy hotovosti za malé množstvo práce, ktoré je pre vás (dúfajme) zaujímavé.

V tomto prípade je medzerou softvér. Možno by bolo viac webových stránok, ktoré by sa oplatili vyskúšať, ale v záujme bezpečnosti odporučím iba dve.

Prvým z nich je SoftwareJudge.com. Je to veľmi jednoduché a dôležité: dostaňte zaplatené za kontrolu softvéru. Softvér je zverejnený na domovskej stránke ako určitý druh spravodajstva alebo záznamu. Zoznam softvéru nie je obrovský, ale stále si môžete vybrať.

Čiastka, ktorú dostanete zaplatenú? Líši sa v závislosti od toho, ako dobrá je vaša recenzia. Dostanete zaplatené minimálne 1 $. Ak sa vám darí dobre, maximálna výška vašej siete je 50 USD. Teraz je to skutočne dosť slušné peniaze na webovú stránku na hromadné preskúmanie.

Mimochodom, vaša kontrola bude overená čestne. Každý odhalený plagiát bude znamenať prepadnutie platby. Jednou z pekných vecí na menšej stránke, ako je napríklad SoftwareJudge, je to, že máte menšiu konkurenciu a zo stránky získate osobnejší pocit..

Nevýhody: dostanete zaplatené iba vtedy, ak dosiahnete minimum 200 dolárov. Ak máte menej, môžete získať zadarmo cez SoftwareJudge, čo je pekné výhoda pre tých, ktorí majú záujem. A to vám nebude trvať mesiace, kým získate minimálnu sumu 200 dolárov, takže sa vám nebude zdať, že ste navždy zablokovaní peňazí..

Teraz je tu VEĽKÉ, čo všetci vedia. Volá sa G2:

G2

Ako vidíte, G2 používajú milióny firiem vrátane niektorých veľmi známych značiek.

Je to celkom jednoduché: napíšte recenziu softvéru. Ak bude vaša recenzia schválená, dostanete darčekovú kartu v rozmedzí od 5 do 10 USD. Niekedy to môže byť viac, ale to je obvyklý rozsah a zvyčajne je to pre Starbucks alebo Amazon.

Môžete však zarobiť až 5 darčekových kariet. Takže moja rada? Napíšte 5 recenzií, ktoré sú schválené, vezmite si darčekové karty (alebo ich predajte) a choďte. Môžete sa tešiť vyskúšať nejaký softvér a niečo z toho dostať!0 bodov

Položka 22: Predávajte staršie mobilné telefóny na serveri Gazelle, BuyBackBoss alebo OC BuyBack

Dobre, pripúšťam, že toto sú tri veci, ktoré sú napchaté do jednej položky, ale čokoľvek: podstata je, že vo svojich zariadeniach môžete obchodovať za peniaze. Na predstavenie!

Gazelle je jedným z najväčších a najuznávanejších serverov na predaj starého telefónu. Je to veľmi jednoduché a jednoduché.

gazela

Jednou z hlavných výziev spoločnosti Gazelle je, že môžete predať rozbitý telefón (samozrejme, samozrejme).

Aj keď sa spoločnosť Gazelle skutočne špecializuje na telefóny, môžete predať aj iné použité produkty spoločnosti Apple, ako sú iPad, iPod (áno!) Alebo MacBooks..

Pokiaľ je mi známe, nemôžete predávať späť iné ako telefónne technológie od iných výrobcov, takže už nemusíte predávať ten počítačový počítač, ktorý nenávidíte. Ako však ukazuje obrázok, pokojne predajte svoje telefóny s Androidom.

V prípade služby Gazelle musíte len skontrolovať, či je vaša položka skutočne na ich stránkach. Ak nenájdete tento telefón / elektronický model na svojich stránkach, nemôžete im ho predať. Keď nájdete svoj produkt, odpoviete na niekoľko otázok o ňom a oni pre vás vygenerujú ponuku. Ak sa vám páči, skvelé.

Jo, a doprava je zadarmo!

BuyBackBoss je podobný a ako Gazelle je väčšinou určený pre telefóny. BuyBackBoss informujete o svojom telefóne (odpovedaním na automatizovaný prieskum) a okamžite dostanete ponuku.

BuyBackBoss

Doprava je zadarmo, pretože BuyBackBoss vám pošle predplatenú prepravnú nálepku e-mailom, ktorú stačí vytlačiť. Dostanete zaplatené šekom alebo PayPal.

Môžete predávať ďalšie zariadenia Apple – iMacs, iPad, iPod, Apple Watch – a Google Pixel, ale to je pre produkty, ktoré nie sú určené pre telefón.

OC BuyBack je ďalšou účinnou stránkou na odkúpenie, ale je otvorenejšia o tom, čo môžete predávať: môžete predávať 45 typov telefónov, 9 typov iPodov, 17 typov tabliet, 4 typy smartwatches spolu s GoPros a AppleTV..

OCBuyBack

Môžete si vybrať, či zariadenie opustíte lokálne, alebo môžete loď bezplatne doručiť. Je to v podstate rovnaké ako iné stránky, ale je to menšia / menej obľúbená služba.

Nextworth je posledný, o ktorom budem hovoriť, ale je dosť podobný ostatným (bezplatné ponuky, poštovné atď.), Takže nemám čo povedať. Okrem toho, že je to celkom seriózne:

ďalšiu hodnotu

A jedna z najväčších služieb spätného odkúpenia s viac ako 12-ročným obchodom a 3 miliónmi kompromisov.1 bod

Položka 23: Predávajte oblečenie (a iné veci), ktoré nepoužívate v službe Depop

Depop je ďalším trhom pre malých maloobchodníkov.

Depop

Depop je celkom otvorený. Môžete ho použiť na predaj širokého spektra osobných vecí, ale väčšinou sa zameriava na predaj osobných predmetov a kreatívnejšie umelecké typy..

Depop nevyberá žiadne poplatky, kým nezarobíte peniaze … ale zlá správa je, že ich poplatky sú vyššie ako väčšina iných platforiem: v súčasnosti predstavuje 10% z celkovej transakcie (vrátane poštovného).

Okrem toho sa zvyčajne platí 2,9% poplatok za transakciu PayPal … čo je celkom bežné pre trhy, to znamená, že hľadáte stratu 13% z toho, čo urobíte. Kompromisom je, že Depop je veľmi populárne, najmä medzi mladšími ľuďmi a používateľmi Instagramu.

Depop sa okrem popularity veľmi ľahko používa:

Depop, ako predať položku

Depop je pre väčšinu ľudí známy pre jeho použitie na sociálnych médiách – zvyčajne ho používajú ľudia, ktorí sa snažia zbaviť oblečenia, ktoré už nenosia / nechcú, a zameriava sa na relatívne malé publikum (sledovatelia tohto predajcu, ktorí sú zvyčajne ľudia, ktorých sú viem).

Takže, samozrejme, môžete vziať svoj Depop shop, ako chcete, bar je o niečo nižší – väčšina obchodov je uvoľnená, bežné obrázky predmetov. Je to jedno z naj neformálnejších a najjednoduchších trhov v okolí.1 bod

Položka 24: Staňte sa testerom použiteľnosti

Toto nie je činnosť, ktorá existuje v „reálnom“ svete a bola prevedená na internet. To je niečo, čo sa dá urobiť iba pomocou internetu.

Stručne povedané, ľudia musia vedieť, že ich webové stránky sú dobré, a sú ochotní platiť ľuďom, aby preskúmali svoje webové stránky a komunikovali s vecami, aby sa ubezpečili, že všetko funguje..

Niekedy existujú spoločnosti, ktorých úlohou je sprostredkovateľ – spájanie niekoho, kto chce, aby sa ich web testoval s užívateľskými testermi. Inokedy to bude individuálna alebo malá spoločnosť, ktorá chce, aby ich stránky boli otestované.

A niekedy bude vaším klientom osoba alebo skupina, ktorá si kúpila veľa stránok a chce ich otestovať na konečný cieľ, aby ich neskôr predali..

Pretože posledné dva typy klientov nájdete sami, hovorím o niektorých platformách, ktoré fungujú ako sprostredkovatelia.

Prvým a najzreteľnejším je testovanie používateľov. Je to zďaleka najuznávanejší a najpoužívanejší trh testovania používateľov online. Pozrite sa na niektoré zo spoločností, ktoré ho použili:

Testovanie používateľov

Teraz sú požiadavky pomerne nízke. Musíte mať len 18 rokov, dostatočne artikulovať a mať pevné pripojenie k internetu.

Budete si musieť stiahnuť testovací softvér používateľa Testovanie a budete zaznamenaní počas testovania (tu sa začína hrať kĺbová časť).

Mzda môže byť až 60 USD za test, ale zvyčajne je to 10 USD za test. Dobrou správou je, že test je zvyčajne asi 20 minút. Vykonajte niekoľko hodín hodinu alebo dve a za deň máte 30 až 60 dolárov.

Dokonca ani testovanie používateľov neodporúča, aby sa z tejto úlohy stala práca na plný úväzok. Dostanete príležitosti na testovanie stránok na základe demografických údajov a vášho hodnotenia kvality ako testovacieho pracovníka.

A nemyslite si, že Testovanie používateľov je vaša jediná možnosť! Existuje mnoho ďalších miest, ktoré sú dosť blízko. Niekoľko: Userlytics, TryMyUI, Userfeel a TestingTime.

Existujú určité variácie, ale väčšina z nich platí zhruba to isté ako testovanie používateľov a má podobne dlhotrvajúce testy: test s 10 až 20 minútami, zvyčajne za 10 dolárov za test. Čas testovania je dlhší, s typickým testovaním trvajúcim 30 – 90 minút a mzdy sa líšia, ale sú obmedzené na 50 EUR.

Žiadny z týchto serverov nie je vhodný na živobytie. Aj keď všetky tieto stránky používate spoločne, nejde o dobrú náhradu na plný úväzok..

Pokiaľ ide o „ľahké“ internetové koncerty, stále to sú slušné peniaze, to je však isté!1 bod

Položka 25: Skontrolujte vyhľadávacie nástroje

Rovnako ako sa musia webové stránky testovať na nedostatky a zlé používateľské rozhranie, musia sa otestovať vyhľadávacie nástroje, ktoré ľudí prinútia. A vzhľadom na to, že vyhľadávacie nástroje sú základnou silou moderného internetu, je to dôležitá práca.

Je to tiež práca, ktorú môžete robiť doma!

Technickejším pojmom pre túto prácu by bol „hodnotiaci vyhľadávač“. Nie je veľa webových stránok určených výlučne na prácu s recenziami vo vyhľadávačoch, ale niektoré ich zobrazujú výraznejšie ako všeobecné pracovné dosky alebo nezávislý trh..

Na hodnotenie vzdialeného vyhľadávacieho nástroja existuje jeden seriózny web: Appen. Appen sa nezameriava iba na hodnotenie vyhľadávacích nástrojov, ako som už spomínal. Je však známe, že existuje veľa úloh na vyhodnotenie vyhľadávacieho nástroja.

Ďalšou významnou spoločnosťou je Lionbridge. Lionbridge sa však nezameriava iba na najímanie hodnotiteľov vyhľadávacích nástrojov. Lionbridge začal ako prekladateľský výskum a posunul sa k iným veciam pri zachovaní pôvodného zamerania na jazyk.

Spôsob, akým sa toto preleje do vyhodnotenia vyhľadávacieho nástroja, je možno potrebné otestovať vyhľadávacie nástroje pomocou iných jazykov, aj keď nie nevyhnutne.

Ďalšou stránkou, ktorá má často testovanie vyhľadávacieho nástroja, je iSoftStone. Podobne ako Lionbridge, aj v prípade mnohých príspevkov z iSoftStone ide o všeobecné koncerty súvisiace s crowdsourcemi. Niektoré z týchto koncertov sa týkajú hodnotenia vyhľadávacích nástrojov.0 bodov

Bod 26: Najlepšie zo všetkého… byť konzultantom online zoznamovania!

Na rozdiel od online diétnych pracovných miest existuje veľa pracovných miest pre konzultantov.

Dobre, pripúšťam, že to nie je také bežné ako písanie alebo vystúpenie na webe. Napriek tomu to skontrolujte:

úlohy poradcu na diaľku

Jo. Sú tam. Ako vidíte, teraz nie je veľa stránok proste pre poradcov pre randenie, ale na správnych radách pracovných miest je veľa pracovných miest.

Jednou z veľkých výhod zapojenia sa do tejto online práce je, že nemusíte mať formálne vzdelanie alebo osvedčenie. Existujú však niektoré veci, ktoré by vám mohli pomôcť pri získavaní klientov a zdaní sa kvalifikovaní:

Po prvé, ak máte nejaký výcvik terapeuta, je to celkom dobrá kvalifikácia. Ak máte titul v odbore psychológia alebo sociálna práca, mohlo by to byť tiež dobré.

A asi najlepšie zo všetkého by bolo, ak máte preukázané skúsenosti v poskytovaní spoľahlivých rád pre randenie!2 body

Položka 27: Odpovedajte na JustAnswer

JustAnswer je super šikovný web z pohľadu človeka, ktorý má nepárne otázky. Internet je samozrejme plný odpovedí, ktoré sú úplne zadarmo.

Ale veľa otázok nie je ľahké nájsť alebo hľadať na stránkach Reddit spoločnosťou Google. Niekedy môžete mať jednoduchú otázku, na ktorú však môže odborník správne odpovedať. Rýchle odpovede odborníkov sú miestom, kam prichádza JustAnswer, a to je to, čo ho odlišuje od Clarity.fm, čo je skôr na strane rýchleho poradenstva a poradenstva..

Prihláška je super ľahká a môže trvať aj 30 minút (aj keď navrhujem, aby ste strávili dlhšie).

JustAnswer

Existuje viac ako 175 kategórií, z ktorých si môžete vybrať, a vy môžete pracovať úplne na svoje vlastné hodiny.

Zákazníci často platia 5 dolárov za otázku a pri začatí práce dostanete zľavu 20%. Toto môže byť spracované až o 50% a niektoré môžu prekročiť 5 dolárov – veľa otázok môže skončiť až 15 – 30 dolárov, takže zníženie, ktoré urobíte, nie je také zlé, najmä ak pracujete rýchlo a odpovedáte na správne otázky..

Je tu však jedna závažná chyba: IBA dostanete zaplatené, iba ak žiadateľ ohodnotí vašu odpoveď ako pozitívnu. Ak je vaša odpoveď označená ako záporná, nedostanete za ňu zaplatené – čo je dosť frustrujúce, netreba hovoriť.

Takže by to mal byť váš hlavný zdroj príjmu? Samozrejme, že nie. To vám však môže priniesť slušné množstvo peňazí na vedľajší ruch. Môže to byť veľmi zábavné, ak informujete ľudí iba o predmetoch, ktoré máte radi.-1 bod

Položka 28: Skúste prepisovať zvuk

Prepis zvuku je typ online koncertu, ktorý je vhodný pre extra peniaze, ale nie pre prácu na plný úväzok. vy mohol aby to fungovalo na plný úväzok, ale nedoporučoval by som ho, pokiaľ nenájdete klienta, ktorý je ochotný platiť navyše.

Z väčšej časti je však prepis zvuku vynikajúci pre ľahkú hotovosť na strane.

Niektoré transkripčné práce sú na väčších nezávislých trhoch ako Upwork alebo Amazon Mechanical Turk. Za prepisovanie zvuku na konkrétnych platformách však zvyčajne dostanete len transkripciu.

Jedným z najpopulárnejších je TranscribeMe:

prepíš ma

TranscribeMe má niektoré z najlepších sadzieb akejkoľvek platformy ponúkajúcej transkripčné koncerty. Zisk zvyčajne začína na $ 15 – 22 $ za hodinu (viem, že je veľký rozdiel).

GoTranscript vám zaplatí až 0,60 dolárov za minútu, čo je 36 dolárov za hodinu – ale to je najvyššia stránka. Zvyčajne začnete nižšie ako to – priemerné zárobky sú 150 dolárov mesačne, takže je to skutočne vedľajší ruch.

Existujú aj iné platformy s rôznymi stupňami odmeňovania a pre rôzne úrovne skúseností. Niektoré vyžadujú len veľmi málo skúseností. Iní chcú ľudí s kvalifikáciou a mnoho platforiem bude chcieť, aby ste absolvovali test rýchlosti písania.

Aj keď budete chcieť skontrolovať špecifiká na každej platforme, všeobecnou výhodou prepisovania je, že je takmer úplne na vás, aby ste pracovali, keď chcete.

Napríklad virtuálne doučovanie alebo písanie koncertov bude stále vyžadovať, aby ste vypracovali konzistentný rozvrh a dodržali termíny, aj keď sú flexibilnejšie ako tradičné úlohy. Prepis zvuku pre platformu je však jedným z najflexibilnejších koncertov a vy môžete pracovať v podstate kedykoľvek a kdekoľvek chcete..1 bod

Položka 29: Založte blog / web a vykonajte AFFILIATE MARKETING

Toto je jeden z najbežnejších spôsobov, ako zarobiť peniaze online, a radšej verte, že je to niečo, čo viem celkom dobre.

Je to tiež jeden z najviac preťažených spôsobov zarobenia peňazí online. Kľúčovou vecou, ​​ktorú treba mať na pamäti, je, že affiliate marketing môže byť naozaj efektívny … ale nie je to cez noc alebo „ľahké“.

Takže pre neznámeho: Affiliate marketing je, keď získate províziu, keď niekto kúpi produkt online na základe vášho odporúčania.

V praxi to zvyčajne znamená spustenie blogu alebo webu a zahrnutie pridružených odkazov na online produkty / služby – ako viete, pre nás to hádajú produkty:

odporúčanie

Ak si osoba zakúpi produkt prostredníctvom vášho pridruženého odkazu, získate províziu. Koľko? Ako ste očakávali, líši sa to. Zvyčajne ide o percento z predaja samotného. A aj to sa líši.

Amazon zvyčajne poskytuje niekde medzi 5% províziou na spodnom konci a 10% na hornom konci pre odkazy na akékoľvek výrobky predávané na Amazone.

Ak ste partnerom služby Shopify, môžete si vziať 20% z mesačného poplatku zaplateného spoločnosti Shopify osobe, ktorá prijala vaše odporúčanie.

Tu je príklad pridruženého programu hostiteľskej spoločnosti (SiteGround):

Pridružený program SiteGround

V tomto príklade, ak získate predaje na úrovni 10 stránok za mesiac, prinesiete 750 dolárov. Ak ich dostanete 11, dostanete 1100 dolárov atď.

Tak to máš.

Pravdepodobne viete, prečo je v týchto dňoch také obrovské odvolanie na affiliate marketing. Môže vám priniesť peniaze a môžete vykonávať veľkú kontrolu nad typmi produktov / oblastí, v ktorých chcete pracovať.

Niektorí z najúspešnejších blogerov (Pat Flynn, Michelle Schroeder, Ryan Robinson, LifeHacker Guy atď.) Zarábajú prostredníctvom svojho blogu a pridruženého marketingu mesačne desiatky tisíc dolárov mesačne..

Tiež zverejňujú svoje mesačné správy o príjmoch, aby zistili, ako môžete zarobiť peniaze prostredníctvom affiliate marketingu. Pozri nižšie:

affiliate marketing

Michelle Schroeder

Ryan Robinson

Pat Flynn

V skutočnosti, Michelle tiež učí Affiliate Marketing na tejto stránke.

Určite sa tam niečo naučíte :)

Predtým, ako sa pokúsite zarobiť si peniaze prostredníctvom pridružených odkazov, mám niekoľko odkazov:

Najprv si dajte pozor, aby ste vytvorili dobrý web. Udržujte kvalitu svojho obsahu a nezabudnite, že návštevníkom svojich stránok musíte priniesť hodnotu. Nevytvárate web na predaj produktov, vytvárate web na riešenie problémov svojich návštevníkov.

Po druhé, nemusíte sa báť nuancie a kritiky, keď odporúčate produkty. Ak s každým pridruženým odkazom dáte žiarivé odporúčania, možno zistíte, že nedokážete udržať návštevnosť alebo sa ľudia začnú obávať vášho slova..

Iné ako to, choďte si, em, tiger!

Užitočné zdroje:

 • Affiliate marketing je jednoduchý0 bodov

Položka 30: Na voľnej nohe

Toto je ten, s ktorým som celkom dobre oboznámený, a ten, ktorého veľa z vás nájde, keď nájdete spôsoby, ako zarobiť peniaze online. Mnoho ďalších položiek v tomto zozname sa prekrýva s freelancingom, preto to považujte za „všeobecnú“ alebo úvodnú položku.

Stručne povedané, na voľnej nohe je dnes obrovská vec online. Existuje veľa ľudí, ktorí na voľnej nohe prijímajú prácu na diaľku a príležitosti prichádzajú a odchádzajú.

Existuje veľa rôznych nezávislých prác, ale najviac príležitostí je zvyčajne v dizajne stránok, písaní a / alebo úpravách a marketingu..

Najväčšími témami sú zvyčajne finančné technológie (známe tiež ako fintech), kryptomena, elektronický obchod a marketing, ale hej – je k dispozícii veľa všetkého, čo je k dispozícii.

Existuje veľa rôznych spôsobov, ako nájsť koncerty na voľnej nohe. Niektorí z mojich priateľov, ako je Craigslist, hovoria, že potenciálni klienti na to reagujú lepšie.

Môžete použiť službu Upwork, ktorá je pravdepodobne najslávnejšou sieťou nezávislých klientov. Nezabudnite, že služba Upwork má 20% zľavu na všetkom, čo urobíte … pre skúsených nezávislých nie je to najlepšie. Ale pre začiatočníkov je to skvelý spôsob, ako zaistiť, aby ste sa nezaujímali a nezískali nejaké skúsenosti!

Pokúste sa pozrieť na toto video o tom, ako môžete získať prvú prácu na serveri Upwork alebo na iných nezávislých webových stránkach:

Ďalšími nezávislými webmi, ktoré stoja za kontrolu, sú Freeeup, Workana a NoDesk

LinkedIn je ďalšou bežnou cestou hľadania klientov, ale so spoločnosťou LinkedIn môžete byť proaktívnejší: zatiaľ čo v prípade služby Upwork by ste sa v podstate zaoberali príspevkami, na LinkedIn sa môžete uchádzať o príspevky alebo iba kontaktovať ľudí a ponúknuť im svoje služby.

Ak viete, akú prácu chcete, často existujú špecializované weby, ktoré zhromažďujú pracovné pozície alebo požadujú prácu na voľnej nohe v tejto oblasti. Niektoré z tých dobrých sú:

 1. Flexjobs
 2. SolidGigs

Stručne povedané, na voľnej nohe je jedným z najpopulárnejších spôsobov, ako jednotlivci zarábať online, a nájsť potenciálnych klientov je čoraz ľahšie. Práca na voľnej nohe zahŕňa projekty, ktoré trvajú niekoľko hodín a ročné zmluvy a pokrývajú veľa predmetov.

Čo znamená … existuje veľa príležitostí!1 bod

Položka 31: Predaj tovaru online

Dobre, môžete byť trochu skeptickí, pokiaľ ide o získanie vlastného miesta na zozname. Dovoľte mi to ospravedlniť:

Predaj tovaru online je jedným z najlepších spôsobov, ako zarobiť peniaze online. Len premýšľajte o všetkých veciach, ktoré ste kúpili online!

Niet pochýb o tom, že predaj tovaru je dobrý spôsob, ako zarobiť peniaze online. Existuje však milión spôsobov predaja tovaru online. Celý tento zoznam sa do istej miery týka predaja niečoho online: fyzického tovaru alebo vášho času, znalostí a zručností.

Najznámejšie mená by boli Craigslist, eBay, Amazon, Facebook, ale existuje mnoho ďalších.

Takže najbližších pár položiek bude o tom, ako môžete predávať fyzické produkty online. To sa pohybuje od Miesta predať svoj tovar (napríklad mená, ktoré som práve uviedol) spoločnosti typy tovaru, ktorý môžete predať. Samozrejme, že sa niektoré prekrývajú, ale to je život.

Teraz by vás zaujímalo, prečo by ste mali predávať tovar online. Som ochotný sa staviť, že na tomto zozname je veľa ľudí, ktorí sa snažia prísť na to, aké druhy koncertov, na voľnej nohe atď..

Ale ak ste kreatívny, môžete s tým dosť ďaleko. Môžete online predávať čokoľvek online a veľa trhovísk robí všetko, čo je v ich silách, aby vám zaručilo základnú úroveň platby, keď skutočne uskutočníte predaj..

Medzi príklady patrí Upwork, o ktorom som už hovoril, ale aj návrh loga, predaj motívov alebo súťaže o pomenovanie … ku všetkým sa dostanem!

Čo treba dávať pozor: poplatky za platformu, ktoré prichádzajú buď vo forme fixných súm alebo percentuálneho podielu toho, čo urobíte, plus poplatky za spracovanie platieb.

Sľubujem, že predaj tovaru online je ľahší, ako si myslíte, a čím viac je trh málo využívaný, tým väčšia je šanca na predaj.

Dobre, pripravený? Poďme sa dostať do mnohých dimenzií predaja tovaru online:1 bod

Položka 32: Staňte sa milionárom v oblasti predaja garáží

Termín „milionár predajov v garáži“ stal Aaron LaPedis popularizovaným vo svojej knihe s rovnakým menom. Áno, môžete sa stať milionárom len predajom vecí na eBay, Amazone atď. A to je to, čo Aaron dokazuje.

V podstate sa to znižuje na nákup veľa vecí, ktoré predávajúci podceňuje, a potom ich predáva za vyššiu cenu (za to, čo to vlastne stojí, a potom za nejaké).

Ako ste od frázy očakávali, metaforou je, že idete do garáže a pomocou svojich inštinktov a vedomostí nájdete tie najlepšie veci. Dôsledkom je, že nemusíte kupovať veci od veľkého maloobchodníka – vaše hlavné zameranie by bolo na malých a miestnych predajcov.

Poznámka: Nákup môžete urobiť online alebo osobne! Alebo ešte lepšie, oboje.

Ďalšia poznámka: nemyslite si, že to nie je pre vás, len preto, že s tým nemáte skúsenosti, alebo preto, že nemáte istotu, že si môžete všimnúť podhodnotené položky..

Nechcem skočiť do tejto stratégie, ak sú tieto veci pravdivé, to je isté. Túto taktiku však nemusíte uplatňovať na „všetko“ – môžete ju použiť iba na miesto, ktorému rozumiete.

Napríklad: možno nemáte vôbec potuchy, či je 98% vecí predaných v „garážovom predaji“ podhodnotené alebo nie. ale, môžete byť veľkým fanúšikom tohto alebo toho žánru sci-fi a viete, že kniha v pevnej väzbe, ktorú predáva osoba X, by mohla priniesť omnoho viac.

Pokiaľ na to budete opatrní, máte väčšiu šancu na to, aby táto taktika fungovala za vás, ako si myslíte!0 bodov

Položka 33: milionár predajcov garáží, ktorý reštauroval veci

Aj keď si myslím, že oveľa viac ľudí by mohlo stiahnuť verziu milionára predaja garáží, ako sa očakávalo, nie som si tým istý … toto sa skutočne týka ľudí so solídnou schopnosťou opravovať a obnovovať položky.

„Originálny“ milionár predaja garáží (chlap, ktorý razil tento termín) v skutočnosti tiež vykonal nejaké práce na obnovení položiek, ktoré kúpil, a potom prevrátil. Je však veľmi zrejmé, že obnova môže byť niekedy veľmi nákladná, a preto sa snaží udržať ju minimálnu.

To však môže byť určite taktika na dobu neurčitú (v tom, že môže pracovať pre celý rad vecí). Navyše je tu ďalší bonus – ak už máte skúsenosti s opravou alebo obnovením X typu položky, existuje reálna šanca, že pri jej obnovení budete mať solídne znalosti o hodnote tejto položky.

Budem k vám však úprimný, ale najspoľahlivejšou oblasťou pre tento druh taktiky bude elektronika (najmä telefóny). Takže ak máte skúsenosti s obnovou a opravou telefónov, alebo ak si myslíte, že by ste sa v tom mohli rýchlo dostať dobre, potom máte skutočne slušnú šancu na predaj.

Ale opäť sa nevzdávajte nádeje len preto, že to neznie ako ty. Obnovenie a predaj vzácnych vydaní kníh by mohlo znieť riskantne, ale pre tú pravú osobu by to mohlo priniesť odvážne zisky.

Môžete to urobiť pre pásky VHS, oblečenie, nábytok, riad alebo naozaj niečo, čo si ľudia môžu kúpiť. Môžete zacieliť na ľudí, ktorí chcú cenovo dostupnejšie verzie bežných predmetov, alebo na zberateľov, ktorí chcú vzácne predmety a sú ochotní minúť ďalšie.

Niektoré dobré trhy by boli eBay a Craigslist, hoci ich je omnoho viac.

Je pravda, že ďalšie položky v tomto zozname sú o miestach, ktoré môžete predať!0 bodov

Položka 34: Predaj na Amazone

Tu je ďalšia veľká: môžete predávať priamo na stránkach elektronického obchodu. Najmä Amazon!

Predaj na Amazone

Predaj na webe Amazon má niektoré problémy, o ktorých ste možno počuli: konkrétne, že spoločnosť Amazon je neslavná kvôli kopírovaniu predajcov tretích strán a potom uprednostňovaniu svojej vlastnej značky Amazon za nižšiu cenu.

Toto sú skutočné a platné obavy, ale je dobré mať ich pod kontrolou. Predovšetkým predajcovia spoločnosti Amazon majú v priebehu rokov v skutočnosti väčší a väčší podiel na maloobchodnom predaji spoločnosti Amazon.

Pozri na toto:

Maloobchodný predaj Amazonu

Je to z výročného listu Jeffa Bezosa akcionárom. V poslednom čase bola MAJORITA predaja fyzického tovaru od tretích strán a zdá sa, že sa zvýši.

Aj keď Amazon určite predstavuje riziká, stále je jednoznačne jedným z najlepších miest na predaj online. Všetci predajcovia môžu uvádzať produkty vo viac ako 20 kategóriách a ak sa zaregistrujete pre profesionálny plán, môžete uviesť zoznam v ďalších 10 kategóriách.

Tento profesionálny plán vás bude stáť navyše:

amazonské plány

Základný plán je však bezplatný, s výnimkou predajných poplatkov (ktoré, aby som bol úprimný, platíte bez ohľadu na to, ak používate centrum elektronického obchodu niekoho iného).

Ďalšou výhodou Amazonu: okrem toho, že je to miesto, na ktoré už veľa ľudí chodí, Amazon zvládne vašu prepravu, ak to nechcete robiť sami..

Nemusí to byť pre každého, ale Amazon je z nejakého dôvodu najväčšou spoločnosťou v oblasti elektronického obchodu. Je to určite možnosť zvážiť väčšinu.

Naučte sa byť úspešným v Amazonii podľa nasledujúcich tipov:1 bod

Položka 35: Predaj na eBay

Môžete myslieť: eBay?! To je stále okolo?!

Áno, stále je tu a ešte k veci: je stále nesmierne populárny. Amazon môže byť kráľom digitálnych trhov, ale eBay nie je vtip:

kupujúci eBay

Tu je ďalší dôvod, ktorý stojí za zváženie:

zadarmo na eBay

Áno: eBay vám umožňuje bezplatne zostaviť zoznam až 50 produktov za mesiac. Máte viac ako 50? Zvyčajne to stojí 0,35 dolárov na zoznam.

Porovnajte to s Amazonom, ktorého bezplatný účet vám umožňuje zoznam 40 položiek za mesiac, a ak chcete predať viac ako 40 produktov, požiadame vás o zaplatenie 39,99 dolárov mesačne..

Aj predajné poplatky spoločnosti eBay môžu znieť na 10%, v porovnaní s Amazonkou však nie sú vysoké. Je pravda, že Amazon môže byť niekedy výrazne nižší (napríklad 6%), ale Amazon môže byť tiež výrazne vyšší (pri 20%).

Čo je zaujímavé na eBay je, že ak predávate ako jednotlivec, môžete to urobiť pomocou rovnakého účtu, aký používate na nákup tovaru na eBay. V tomto zmysle je predaj menej formálny a trochu uvoľnenejší.

Nezabudnite však urobiť všetko pre to, aby ste svojich zákazníkov ubezpečili, že nebudú ošizení. Keď budete mať úspešný predaj, aby ste si vybudovali povesť, bude to jednoduchšie, ale zatiaľ si pomyslite, ako by mohli vaši zákazníci!

Všeobecne platí, že by som povedal, že eBay je lepšia na predaj čudných vecí, ktoré ste ležali, ale nechcete / nepotrebujete. Najmä veci, ktoré by mohli osloviť kupujúcich vo výklenku alebo výrobky, ktoré sa už nevyrábajú.

Tu je príručka eBay, ako začať!1 bod

Položka 36: Predaj na Craigsliste

Predaj na Craigslist sa trochu líši od väčšiny ostatných platforiem tu. Aj keď Amazon ponúka obrovskú výhodu, že vám môže pomôcť s prepravou, a eBay je obrovské online trhovisko, Craigslist je však viac rozšírený.

Ľudia predávajú len na Craigslist – tiež sa snažia zbaviť vecí, najímajú sa, snažia sa získať dobrovoľníkov atď..

Ďalším hlavným rozdielom v Craigsliste je, že je orientovaný na región. Takže aj keď môžete robiť veľa práce online, vzdialenosť medzi vami a osobou, s ktorou komunikujete, bude zvyčajne pomerne blízko..

Pozrite sa na panel vpravo:

Craigslist

Z pohľadu niekoho, kto sa snaží zarobiť peniaze online, by som povedal, že dva hlavné spôsoby použitia Craigslistu sú tieto:

Najprv naň môžete zverejniť svoj životopis, zručnosti atď. A zistiť, či má niekto záujem o prenájom vašich služieb.

Po druhé, a to je to, na čo sa skutočne dostávam, je to, že môžete predávať fyzický tovar na Craigslist. Craigslist je vhodný na predaj vecí, ktoré ste renovovali, opravili, obnovili alebo všeobecne nepoužívate (ako som už spomenul), najmä preto, že vaše náklady na dopravu by boli nižšie (v niektorých prípadoch ich budete môcť osobne dodať) ).

Hlavným bodom v prospech Craigslistu je, že môžete predávať najrôznejšie druhy tovaru, a ak predávate nepárny sortiment, máte dosť dobrú šancu nájsť niekoho ochotného minúť.

Navyše, podľa mojich skúseností, ľudia vo všeobecnosti lepšie reagujú na svoj záujem o Craigslist ako na iné stránky.0 bodov

Položka 37: Predaj na Facebooku

Možno ste si všimli, že Facebook má svoj vlastný digitálny trh. Na chvíľu som to ignoroval, kým som si neuvedomil, aké je to robustné.

Ak ste skeptickí, porozmýšľajte nad rozsahom: v zásade každý, kto má účet Facebook, má prístup na trh Facebooku.

Čo znamená, že k nemu má prístup viac ako 2 miliardy ľudí. To však neznamená vy mať prístup k 2 miliardám potenciálnych zákazníkov – Facebook tieto veci rozdeľuje podľa regiónov.

Takže v tomto zmysle platí, že niektoré veci týkajúce sa Craigslistu platia pre Facebook – nebudete Facebooku dovoliť plniť veľa zásielok zákazníkom. Namiesto toho sa snažíte prilákať predovšetkým miestnych kupujúcich.

Takže, rovnako ako v prípade Craigslist, budete musieť byť pripravení na prepravu samostatne alebo na osobnú prepravu tovaru.

To znamená, že máte odhodlaný obrat z predaja, pretože pôsobíte v obmedzenejšej oblasti, a nemusíte sa obťažovať poplatkami za platformu..0 bodov

Položka 38: Predávame na iných všeobecných online trhoch

Amazon, eBay, Facebook a Craigslist – sú to obrovské trhy, kde môžete predávať prakticky čokoľvek. A krátko potom prejdem celým radom rôznych trhov zameraných na konkrétne typy výrobkov.

Predtým vám však ukážem niekoľko viacúčelových trhov a trhov s rôznymi predmetmi. Mnohí z vás nikdy predtým o týchto stránkach nepočuli, čo znamená, že sú dobré aj zlé možnosti.

Mercari je populárny v porovnaní s ostatnými webmi v tomto sub-zozname miest na predaj online. Je to celkom jednoduché:

Mercari

Môžete to nastaviť veľmi ľahko a spoločnosť Mercari vám dá prepravné štítky zdarma. Záznamy sú zadarmo, ale spoločnosť Mercari získa 10% províziu zo všetkých vašich predajov.

Ak použijete prepravné štítky, ktoré vám poskytuje spoločnosť Mercari, máte poistenú až 200 dolárov, ak sa položky pri preprave stratia alebo poškodia. Môžete predávať pomocou webových stránok, ale je naozaj zameraná na aplikáciu.

Oodle vyzerá ako divný prechod medzi Craigslistom a eBay. Oodle sa zameriava na vašu polohu a je to v podstate reklama online (opäť ako Craigslist). Na Oodle môžete predávať alebo obchodovať takmer o čomkoľvek, ale v podstate so všetkým musíte pracovať sami.

Oodle

Zdá sa tiež, že sa osobitne zameriava na domáce zvieratá a vozidlá. Ale hej, všetko ide.

Sell.com je celkom podobný Oodle v tom, že je to ďalší inzerát, ktorý je menší ako Craigslist. Založenie záznamu pre čokoľvek zvyčajne stojí 1 – 3 USD, ale záleží to na položke.

sell.com marketplace

Táto stránka je v predstihu o tom, čo sú poplatky za uvedenie na zoznam, a akonáhle ich zaplatíte, už neplatia žiadne ďalšie poplatky. Všetko ostatné je vaše.

Ďalším moderným, elegantne vyzerajúcim trhom, na ktorý sa môžete pozrieť, je VarageSale. Je to presne to, ako to vyzerá – predaj virtuálnej garáže. Aj keď na serveri VarageSale môžete predávať takmer čokoľvek, jedným z kľúčových obmedzení je, že tovar musí byť vhodný pre rodinu … a zoznamy sledujú správcovia, aby sa ubezpečili, že!

varagesale

VarageSale je však veľmi praktický. Ak máte problémy s kupujúcim, ste v podstate sami. Na druhú stranu, čo je naozaj skvelé, je to, že VarageSale je úplne zadarmo na používanie. Žiadne kótovacie poplatky, žiadne provízie z predaja.

Ojedinelejší je Listia. Listia vám presne nezarobí peniaze za to, čo predávate … zarobíte „atrament“, body na mieste, ktoré sú v podstate menou Listie. Atrament môžete minúť aj na iných veciach Listia.

lístím

Ak budete kopať hlboko, pravdepodobne nájdete ďalšie, ale toto sú niektoré z lokalít, ktoré považujem za najvýznamnejšie, ak hľadáte trhoviská na všeobecné použitie mimo veľkých mien!0 bodov

Položka 39: Dropshipping

Mnohí z vás možno nepočuli pojem „dropshipping“, ale stavím sa, že väčšina z vás pozná tento pojem:

Dropshipping je, keď obchodujete v maloobchode, ale nemáte všetok svoj tovar na sklade. Namiesto toho, iná jednotka spracúva skladovanie a prepravu toho, čo pre vás predávate!

Medzi základné výhody patrí to, že pri začatí podnikania nemusíte veľa investovať do inventára – nemusíte napríklad kupovať sklad. Vaše režijné náklady môžu byť oveľa nižšie, čo znamená, že brána pre vstup na maloobchodný predaj je širšia ako predtým.

Teraz som sa o tom už zmienil, keď som hovoril o Amazonke (oficiálne sa to nazýva splnenie Amazonkou).

Amazon však nie je ani zďaleka jedinou hrou v meste, aj keď je pravdepodobne najväčšou na Západe. Tvorca stránok elektronického obchodu Shopify sa stará aj o tých, ktorí chcú využívať dropshipping.

ako funguje oberlo

V spoločnosti Shopify je hlavná integrácia so spoločnosťou s názvom Oberlo. Vyberiete si produkty, ktoré chcete predať, a keď si zákazník na vašich stránkach objedná, spoločnosť Oberlo ich vyexpeduje.

Môžete dokonca stiahnuť produkty z Číny pomocou AliExpress

Väčšina ostatných tvorcov webových stránok s funkciou elektronického obchodu alebo nákupného košíka má integráciu alebo dve, ktoré vám pomôžu s dropshippingom, a to aj v prípade, že ho neposkytujú toľko podpory, ako to robí Shopify..

Teraz môže dropshipping znieť príliš dobre, aby to bola pravda … a je to tak.

Nehovorím, že z toho nemôžete zarobiť peniaze: ľudia by to neurobili, keby to nebolo ziskové. Nie je to však také jednoduché ako „platiť málo režijným nákladom a potom žať obrovské zisky“.

Užitočné zdroje:

 • Ako som zarobil 178 492 dolárov za tri mesiace dropshippingom1 bod

Položka 40: Nákup / predaj na Flippa

Nepočula si o Flippe? To je v poriadku.

Flippa je v podstate trhom pre nákup alebo predaj online firiem.

Flippy

Možno vás zaujíma, koľko ľudí v skutočnosti nakupuje na Flippe. V súčasnosti je počet niekde na severe od 120 000 kupujúcich.

Vzhľadom na rozsah internetového a internetového trhu to nemusí znieť veľa. Ale tu je vec:

Kupujúci Flippa

Týchto 120 000+ kupujúcich má spolu k dispozícii viac ako miliardu disponibilných finančných prostriedkov a množstvo kupujúcich každý mesiac rastie o niekoľko tisíc. Takže peniaze sú úplne tam, pripravené na nákup stránky, na ktorej ste vyrástli.

Najťažšie je, samozrejme, že už musíte mať online obchod, aby ste online obchod predali. To sa nemusí týkať mnohých z vás, ale nenechajte sa odradiť … pretože by to mohlo platiť pre viac, ako si myslíte..

Na serveri Flippa môžete namiesto toho, aby ste opustili svoj podnik, zarobiť nejaké peniaze tým, že ho predáte niekomu (kto môže ďalej rozšíriť vaše podnikanie).

Môžete dokonca kúpiť webové stránky / aplikácie od spoločnosti Flippa a zarobiť si slušné peniaze. To urobil Priyadarshan Joshi, keď kúpil od spoločnosti Flippa existujúcu aplikáciu Mac s názvom SplitScreen za iba 1 000 dolárov a z nej vyťažil viac ako 60 000 dolárov..

Flippa poskytuje veľa podpory, takže nie ste sami: Flippa je dôležité, aby vám pomohol zistiť, ako si vážiť svoju firmu, a spojí vás s kupujúcimi. A ako na mnohých iných online trhoch, vaša transakcia je bezpečnejšia, keď je na Flippe.

Užitočný zdroj:

 • Prečítajte si niektoré z úspešných príbehov Flippy0 bodov

Položka 41: Maloobchod na Bonanze

Bonanza je digitálny trh, ktorý je dobre prijatý, ale nie obrovský. Ako dobre dostal?

ecommerceBytes

Cení sa to z dobrého dôvodu. Pokiaľ ide o Bonanzu, je najlepšie byť jednoduchá: je to trh s takmer všetkými druhmi fyzického tovaru. Skutočne však vyniká ako miesto na nákup osobných vecí, ako je oblečenie, vybavenie atď.

Niekoľko dôležitých kvalifikácií: Bonanza vás nedodáva – je to všetko medzi vami a kupujúcim. Prečo ich teda používať na akejkoľvek inej platforme / trhu?

Niektorí by tvrdili, že Bonanza má lepšiu podporu, hoci si myslím, že je ťažké získať objektívne porovnanie medzi ňou a väčšími konkurentmi. Bonanza síce za vás nemusí dodávať, ale zefektívňuje tento proces od vás a pomáha vám s účinnými prepravnými štítkami.

Navyše sa Bonanza integruje s vašimi ostatnými trhmi a to je jedna z najlepších funkcií. Nie je potrebné znova nastavovať všetko od nuly, iba synchronizovať medzi ostatnými obchodmi … hlavná výhoda.0 bodov

Položka 42: Predajte svoje módne výrobky na stránkach Tradesy

Tradesia je veľmi podobná Depop a technicky neexistujú takmer žiadne rozdiely v tom, čo môžete predávať, ale smerom k móde a špičkovým výrobkom sa ohýba trochu viac ako Depop..

trades

Tradesy však stále majú podobnú atmosféru „predajte z vášho šatníka“.

Značka Tradesy je veľmi jasná:

ako funguje tradícia

Nakupujte alebo predávajte efektívne. To je v podstate všetko.

Cena, ktorú kupujúci vidí, zahŕňa vaše náklady na dopravu. Vaše prepravné štítky sú zadarmo a môžete dokonca získať bezplatnú súpravu na prepravu Tradesy, aby ste sa uistili, že môžete tovar odoslať bezpečne.

Pokiaľ ide o poplatky, tradícia je, bohužiaľ, strmšia ako Depop. V súčasnosti si spoločnosť Tradesy ponecháva províziu 19,8%, takže hoci si môžete sami nastaviť vyššie ceny, aby ste ich kompenzovali, vždy budete mať domov 80% z celkovej ceny.

Ale hej! Ľudia v obchodoch sú zvyknutí kupovať drahšie predmety a ak sa zdá, že ľudia nemajú záujem, môžete vždy znížiť svoju cenu. V konečnom dôsledku zákazníci stále šetria v porovnaní s nákupom produktov z prvej ruky.0 bodov

Položka 43: Predaj na RealReal

RealReal má špecifickejšie zameranie ako Depop and Tradesy. Jeho cieľom je predaj luxusného tovaru. To samozrejme znamená, že lišta je vyššia za to, čo môžete predať a čo môžete urobiť v predaji.

RealReal

RealReal má teda vyššie štandardy v tom, čo akceptuje, ako na väčšine iných miest – veci musia byť aspoň v dobrom stave, od určitých značiek a v rámci určitých hraníc nositeľného tovaru..

Môžete byť zaplatení priamym vkladom, poštou alebo šekom alebo kreditom na mieste (čím získate ďalších 5%). Môžete si ponechať až 85% z predajnej ceny svojich položiek, ale nie ste zaručená že cena, takže buďte opatrní.

Jednou zo zaujímavých vecí na realite je, že sa snaží do 30 dní predať vašu položku za najvyššiu cenu. Majú tím skutočných ľudí, ktorí vyhodnotia to, čo uverejníte, overia ho a primerane ohodnotia.

Výhody RealReal

Spôsob, akým RealReal sám popisuje, nie je nepresný. Skutočnosť, že latka pre výrobky je vyššia, naozaj znamená iba to, že platforma chce zohrávať väčšiu úlohu pri vyšetrovaní svojich predajcov, takže musíte robiť menej, ako na konvenčnejšom trhu..

A zvážte to: ak predávate luxusný tovar niekde inde, potenciálni kupujúci by boli skeptickejší a vy by ste mali urobiť viac práce, aby ste sa uistili, že vaša položka má primeranú cenu a je vhodná na použitie..

RealReal je celkom dobrý obchod, ak budete predávať použité luxusné predmety.0 bodov

Položka 44: Predávame špecializované umelecké diela, zberateľské predmety a umelecké diela na Ruby Lane

Ruby Lane je jednou z tých spoločností, ktorá je dosť slávna, o ktorej veľa ľudí počula, ale nie je dosť známa, aby väčšina z nich vedela oveľa viac, ako je jej názov..

Ruby Lane je trh so starožitnosťami, zberateľmi historických predmetov, výtvarným umením, šperkami atď. A je to najväčší trh s takýmto tovarom. Existuje viac ako 2 500 majiteľov obchodov, viac ako milión návštevníkov mesačne a viac ako 15 miliónov výrobkov.

Teraz, ak sa má počítať s týmito číslami, zdá sa, že predajcovia Ruby Lane pravidelne zarábajú na predaji dobré peniaze. A Ruby Lane je vysoko hodnotený predajcami … takže sa možno pýtate, ako vynikajú jeho poplatky.

Ruby Lane je o niečo zložitejší – neexistujú žiadne poplatky za províziu, plus jednorazový poplatok 0,19 USD za zoznam položiek, jednorazový poplatok za nastavenie 100 dolárov, a potom sa poplatky za údržbu (tj poplatky za platformu), ktoré sa líšia podľa počtu položiek, ktoré predávate.

Ak uvediete 80 alebo menej položiek, bude to 69 dolárov mesačne. Ak uvediete 81 až 150 položiek, bude to položka 0,30 USD. Zníži sa tým, keď predávate viac položiek, takže keď predávate viac ako 1 100 položiek, platíte položku 0,01 dolárov. Podrobnosti si môžete pozrieť tu.

Takto Ruby Lane porovnáva svoju vstupnú úroveň / najmenšiu možnosť nákupu s inými platformami:

Ruby Lane

Predpokladajme, že zarobíte tržby vo výške 5 000 dolárov (namiesto 2 000 dolárov, ako sa používajú v tabuľke), ale stále ste v rámci limitu záznamu pre 80 položiek:

Váš poplatok by bol rovnaký, ako keby ste predali 2 000 dolárov. Na každej inej platforme by vám bol účtovaný pevný percentuálny podiel z toho, čo urobíte, nie z toho, čo uvádzate.

Takže ak si myslíte, že môžete zarobiť veľa peňazí v rámci limitu 80 položiek, Ruby Lane by bola skvelá voľba.0 bodov

Položka 45: Predaj v obchode MoreCommerce

Možno ste nepočuli o službe MoreCommerce. Pravdepodobne ste však už o Alibebe počuli – čínsky gigant elektronického obchodu.

MoreCommerce je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Alibaba a robí niečo zaujímavé: v podstate to nie je také trhové miesto, ako portál pre množstvo rôznych trhovísk..

MoreCommerce

Takže na všetkých tých trhoch, ktoré som chodil? Mnoho z nich je prístupných prostredníctvom služby MoreCommerce.

Aby som bol úprimný, jedná sa o prepracovanejšie a zložitejšie riešenie, ktoré mnohí z vás hľadajú. Je to lepšie pre etablované firmy, ktoré pracujú v maloobchode, a nemôžete výhradne vystúpiť.

Navyše, poplatky sú vysoké: hovoríme o 15% transakčných poplatkoch (zvyčajne) pri objednávkach plus pláne predplatného.

Pre niektorých z vás sa však oplatí vyskúšať len viackanálovú operáciu. Nehovoriac o tom, MoreCommerce nadväzuje na ďalší bod, o ktorom chcem hovoriť …0 bodov

Položka 46: Predávame šperky na OpenSky

OpenSky je online klenotnícky trh, ktorý funguje už od roku 2009. Alibaba získala OpenSky a niektoré ďalšie trhy a webové stránky založené podobnými ľuďmi a pripojila sa k nej na platforme MoreCommerce, o ktorej som práve hovoril..

Tak prečo hovoriť o OpenSky?

OpenSky je stále svojím vlastným trhom. Z pohľadu zákazníka sa MoreCommerce skutočne nedostane do obrazu. Dôvod, prečo som dal MoreCommerce pred OpenSky, je však to, že ak chcete predávať na OpenSky, vy potreba zaregistrovať sa v službe MoreCommerce.

Ak sa chcete dozvedieť v podstate niečo o svojich nastavovacích poplatkoch, limitoch zoznamov atď., Musíte sa pozrieť na stránku MoreCommerce:

morecommerce opensky

Ceny sa líšia – jeden typ predplatného začína na 32 dolárov mesačne, druhý na 29,95 dolárov. Spolu s tým získate rôzne variácie prístupu na viac trhovísk atď.

Pozitívne je, že z väčšej časti získate neobmedzené zoznamy, kanály, objednávky a odbornú podporu aj z predplatného základnej úrovne..

Mám preto podozrenie, že veľa ľudí nenájde cenu predávať na OpenSky – ale pre niektorých ľudí by to mohlo byť skvelé miesto na trhu. Nezabudnite, že prejdete obchodom MoreCommerce a predáte ho na OpenSky.1 bod

Položka 47: Predaj kníh

Takže sa teraz dostanem na niektoré obľúbené miesta na predaj kníh online. Ako ste očakávali, knihy môžete predávať na iných platformách, ale tieto stránky budú pre niektorých z vás obzvlášť dobrým riešením.

Na BookScouter: je to stránka zameraná predovšetkým na zistenie hodnoty vašich použitých učebníc (hoci každá iná kniha to spraví). Je to celkom jednoduché:

boolscouter

Vyhľadáte číslo ISBN svojej knihy a BookScouter prehľadá množstvo webových stránok a trhovísk, aby zistil, aké ceny sa predávajú za.

Každému miestu dáva ISBN (čo by ste museli urobiť, ak ste ich na webe predali), čo mu umožňuje získať ceny alebo aspoň dobrý odhad. Prezrite si ponuku a sami sa rozhodnite, kde chcete svoje knihy predať.

Limity? Niektoré staršie knihy nemajú číslo ISBN a BookScouter s nimi nebude veľmi nápomocný. To tiež vylučuje niektoré starožitné alebo vzácne vydanie kníh, ale to je v poriadku – na to, aby ste si ich aj napriek tomu vážili, by ste mali urobiť nejakú ďalšiu prácu. V prípade kníh so vzácnymi vydaniami ju môžete aj tak predať na RubyLane (uvedené vyššie).

Teraz pre stránky, ktoré vám skutočne priamo poskytnú hotovosť:

AbeBooks je seriózny online trh s knihami. Keď som bol študentom vysokej školy, kúpil som si tam aj knihy do tried.

abebooks.com

Knihy predávané v rade AbeBooks – väčšinou je takmer každá kniha dobrá – ale osobitná pozornosť je venovaná vzácnejším knihám a knihám nezávislých vydavateľov..

Knihy AbeBooks vám budú účtovať ako predajcu tromi hlavnými spôsobmi: mesačný poplatok za predplatné, ktorý predstavuje odstupňovaný poplatok v závislosti od počtu záznamov, ktoré ste dostali; provízny poplatok za váš predaj; a poplatky za služby / transakcie poskytovateľa platieb.

Cena predplatného? To začína na $ 25 za mesiac a až pre 500 záznamov. 37 dolárov mesačne vám umožní uviesť 4 000 vecí. Dostane sa veľmi vysoko, s maximom 500 dolárov mesačne za viac ako 500 000 záznamov.

S prepravou zvládnete sami, ale AbeBooks má nejaký softvér na správu zásob, ktorý vám pomôže, a môžete sa integrovať s iným softvérom na správu zásob..

AbeBooks

Ak máte na predaj iba niekoľko kníh, mesačné poplatky za predplatné a provízie znamenajú, že AbeBooks pravdepodobne nestoja za to. Ide o to, že AbeBooks tiež ponúka niečo pre menších predajcov:

Služba spätného odkúpenia kníh sa poskytuje prostredníctvom spolupráce medzi spoločnosťou TextbookRush.com a spoločnosťou AbeBooks. Je to konkrétne pre spätný nákup malý počet použitých kníh.

ValoreBooks je ďalším miestom, kde môžete predávať svoje použité alebo predtým vlastnené knihy. Nejde o trhovisko, ale o stránku spätného odkúpenia.

Jednou z veľkých výhod je to, že je to super jednoduché:

Výhodou knihy Abebook

Svoje odkupy môžete poslať zadarmo, čo je hlavným bonusom, ak na prvom mieste nedosahujete vysoký zisk..

Tu si môžete pozrieť niektoré z požiadaviek na spätné predajné knihy, ale je to hlavne o kvalite, nie o type knihy.

Okrem jednoduchosti a dopravy zadarmo je tu ešte jeden veľký výhoda: Knihy ValoreBooks sa budú snažiť poskytnúť vám najlepšiu možnú cenu a ak inde nájdete lepšiu cenu., budú sa zhodovať ak im dáte vedieť!0 bodov

Položka 48: Predajte svoju elektroniku (všeobecne)

Predaj vašej elektroniky je skvelý spôsob, ako zarobiť peniaze online. Koniec koncov, elektronika sa bežne používa, ale má aj hlavný problém:

Sú drahé. Premýšľajte o tom – veľa ľudí číta a takmer každý má smartphone. Ale väčšina ľudí si môže dovoliť peknú, špičkovú knihu, ak ju kúpi raz za čas, a veľa ľudí sa snaží dovoliť si dokonca aj telefóny strednej triedy..

Pokiaľ nie ste nadšencom pre najnovšie technológie, získanie najnovšieho modelu pre väčšinu ľudí nestojí za to. Je pravda, že veľa ľudí má platobné plány pre drahé telefóny a dokonca aj tablety, ale veľa ľudí si tiež nakupuje telefóny a potom pridáva SIM karty..

Mám na mysli to, že veľa ľudí má záujem o kúpu telefónov online a je tu veľká príležitosť pre vás. A samozrejme nejde iba o telefóny, ale o najrôznejšie druhy elektroniky – tablety, počítače, fotoaparáty, televízory a rôzne inteligentné zariadenia..

Ak máte starý telefón, ktorý nepoužívate, ale stále je v dobrom stave – skvelé, môžete ho predať! Ak máte zručnosti v oblasti renovácie alebo opravy telefónov, potom skvelé, môžete predať repasovaný telefón!

Najlepšie stránky pre toto by boli obvyklí podozriví, hlavné online trhoviská: eBay a Amazon. Craigslist a Facebook, menej. Existuje niekoľko menších trhov zameraných na technológie, o ktoré sa budem trochu informovať.

Ak sa vás ani jedno netýka, nebojte sa: môžete telefón predať skupine, ktorá ho opraví / opraví..

To zahŕňa niektoré z možností, ktoré sa chystám prekonať: Gazelle, BuyBackBoss a OC BuyBack.

Nerobte si starosti, nenechám vás s „predajom elektroniky je osvedčený spôsob, ako zarobiť peniaze online.“

Budem však minúť niekoľko ďalších vecí, ktoré sa venujú niektorým konkrétnym spôsobom, ako môžete predávať technológiu online, čo znamená stránky zamerané na technológiu a elektroniku, ktoré vám môžu ponúknuť určité konkrétne výhody.

Začína nás:1 bod

Položka 49: Predaj elektroniky na zariadení Swappa

Toto je oddelené od predchádzajúcej položky, pretože v tomto prípade by ste predávali na trh, ktorý nepredáva vaše technológie na stránka.

Teraz je spoločnosť Swappa otvorenejšia o tom, čo môžete ponúknuť, ako Gazelle:

Swapp

Hlavný rozdiel spočíva v tom, že na rozdiel od spoločnosti Gazelle nepredávate späť spoločnosti Swappa. Používate Swappa ako trhovisko na predaj svojej techniky.

Z tohto dôvodu ste sami na prepravu, ale neplatíte žiadne predajné poplatky. Čo je HLAVNÝ bonus.

Ako už bolo povedané, Swappa má skvelú funkciu nazývanú Swappa Local. To znamená, že môžete predávať v určitej oblasti metra, aby ste ušetrili čas a peniaze. K dispozícii je veľa miest s rôznymi zoznamami – Charlotte, NC, je najnižšia v 32 zoznamoch a Seattle-Tacoma je najväčší s 863 zoznamami..

Skutočne som ohromený tým, koľko miest používa Swappa, takže predpokladajte, že oblasť vášho metra nie je na zozname alebo že by ste pravdepodobne nemali predávať pomocou Swappa Local..1 bod

Položka 50: Predajte na digiCircle ako alternatíva k Swappa

Rovnako ako Swappa, digiCircle je NAJMENEJ trhovisko na predaj vašej technológie. Môžete však tiež priamo predať digiCircle.

Áno, vyzerá to trochu stará škola:

digi kruh

Má však moderné funkcie.

Ako som už povedal, digiCircle má služby distribúcie pre distribútorov, čím sa odlišuje od spoločnosti Swappa. Ale zvyčajne, aby ste sa kvalifikovali pre dropshipping, musíte už na webe zarobiť 3 000 dolárov.

Pokiaľ ide o predaj na digiCircle, existuje len niekoľko požiadaviek, okrem iného, ​​že vaša technológia je v dobrom stave a má všetky potrebné doplnky. Ak hodnota zariadenia presiahne 50 dolárov, dostanete dopravu zadarmo!0 bodov

Položka 51: Predajte DVDS (a hry a áno, dokonca aj CD) na serveri Decluttr

Áno, jedná sa o druh veci, ktorú môžete predať, a nie o konkrétny trh, na ktorom sa dá predať. DVD disky sú trochu komplikované. Pravdepodobne viete, že ľudia v súčasnosti väčšinou streamujú, aj keď sa disky DVD často používajú.

Pravdepodobne očakávate, ako ja, že používanie DVD sa v nasledujúcich rokoch zníži, pretože sledovanie online má ešte väčšiu prednosť.

Tak prečo navrhujem, aby ste predali DVD online za peniaze?

Jednoduché: pretože ich ľudia stále kupujú. Skutočnosť, že používanie DVD sa pravdepodobne zníži, znamená, že je rovnako dobré ako kedykoľvek predtým ich predať, zatiaľ čo vám stále zarobia slušné peniaze..

Osobne by som však odporúčal držať nejaké špeciálne DVD, aby ste ich mohli predať za vysoké ceny oveľa neskôr. Ale to bude oveľa neskôr.

Zatiaľ môžete disky Decluttr predávať DVD za rozumné ceny. Funguje to rovnakým spôsobom ako predávať knihy a technické práce s ostatnými webmi, ktoré som vám ukázal – zadajte čiarový kód, získajte cenovú ponuku zo stránky a potom ich zadarmo zasielajte.

Môžete tiež predávať svoje videohry (ak sú na diskoch) a CD.0 bodov

Bod 52: Predajte svoje remeslá na Etsy

O Etsy ste už takmer určite počuli. Etsy je tak populárna, že existuje veľká šanca, že ste ju dokonca použili. Ale aj tak mi dovoľte prejsť základy:

Etsy je trh pre ručne vyrábané alebo vintage predmety. Zrejme to skončí vrátane veľkého množstva predmetov, ale obyčajne ľudia predávajú odevy, módne doplnky, umenie a nábytok.

Ak by ste mohli predávať veci, ktoré by sa mohli predávať na Etsy, ale ešte ste si skutočne nepredali myšlienku predaja na Etsy vážne, možno niektoré z týchto čísel zmenia váš názor:

Etsy má viac ako 33 miliónov kupujúcich a v roku 2017 minú viac ako 3 miliardy dolárov. To by mohlo znieť v porovnaní s gigantmi ako Amazon, ale stále je to obrovské v porovnaní s mnohými konkurentmi Etsy..

Najlepšie číslo pre mňa je, že Etsy má viac ako 1,8 milióna predajcov. Toto je obrovské množstvo predajcov stránok, ktoré nie sú v rovnakej úrovni ako Amazon alebo eBay..

Podľa môjho názoru Etsy zasiahne sladké miesto: je dosť veľká na to, aby o tom všetci počuli a môžete získať predaj. Je tiež trochu viac zameraná ako obchod so všetkým, ako je Amazon, takže vaše veci majú stále dobrú šancu na predaj.

Teraz, čo chcete vedieť … tu je návod, ako poplatky fungujú:

5% transakčný poplatok nie je ideálny, ale nie je najhorší v akomkoľvek úseku fantázie. Poplatok za výpis vo výške 0,20 USD tiež nie je zlý.

Existuje možnosť „Plus“, ktorá predstavuje ďalších 10 dolárov mesačne a je dodávaná s ďalšími nástrojmi (okrem iného napríklad získanie vlastnej domény a lepšie nástroje na prispôsobenie).

Ak ste malý predajca, ktorý môže ponúkať ručne vyrobený tovar, remeselnícke práce alebo vintage výrobky, Etsy nie je vtip. Existuje dôvod, prečo je tak populárny. Viac sa dozviete tu.

Užitočné zdroje:

 • Etsy príbehy o úspechu0 bodov

Položka 53: Predajte svoju hudbu

Jednou z vecí, ktoré internet priniesol revolúciu, je hudba: v súčasnosti je pre ľudí neuveriteľne cenovo dostupné počúvanie hudby. Tak či onak, väčšina ľudí môže počúvať väčšinu skladieb, ktoré sa im páčia zadarmo.

To môže byť skvelé pre spotrebiteľa, ale má tiež zrejmé nevýhody, ak ste hudobník. Už máte bremeno pokúšania sa objaviť v preplnenom poli a teraz musíte súťažiť s bezplatnou hudbou?

Netvrdím, že je to ľahké, ale tam spôsoby predaja hudby online. V skutočnosti existuje veľa spôsobov, ako zarobiť peniaze z hudby online.

Jedným zo spôsobov je požiadať svojich podporovateľov, aby vám darovali alebo prispievali malými čiastkami na platforme financovania davu. Nebudem o tom hovoriť, ale k tomu sa dostanem neskôr v tomto zozname – zostaňte naladení!

K dispozícii je tiež SoundCloud … ale o tom budem hovoriť spolu so servermi YouTube a ďalšími sociálnymi médiami, takže buďte naladení.

Teraz ich uvádzam predovšetkým preto, že ich môžete používať v koordinácii s vlastným hudobným obchodom. Pravdepodobne budete chcieť svoju hudbu propagovať na rôznych platformách.

Môžete mať svoj vlastný web, ktorý umožňuje platené sťahovanie určitých skladieb. Môžete si však ponechať stránku SoundCloud a integrovať ju do svojho webu, aby si ľudia mohli získať veľmi solídnu vzorku svojej práce skôr, ako sa rozhodnú zaplatiť za ňu viac..

Teraz je pre vás nastavenie webovej stránky elektronického obchodu niečo, o čom som už hovoril, a o tomto zozname sa bude aj naďalej hovoriť. Predaj na prominentných platformách sa líši od predaja vášho vlastného obchodu, takže iTunes po tom získajú svoju vlastnú sekciu.

Chcem zažiariť svetlo na Bandcampe: zapĺňa skvelé miesto, pretože umožňuje hudobníkom nielen predávať svoju hudbu na webe, ale spravovať na nej aj svoje vlastné obchody. Navyše, Bandcamp je stále dosť populárny na to, aby prilákal ľudí, ktorí chcú iba počúvať hudbu, takže svojich fanúšikov neprivádzate na neznáme územie.

Ako populárne? Pozri na toto:

bandcamp

To je správne. Len za posledný mesiac bolo umelcom vyplatených cez Bandcamp 8 miliónov dolárov.

Teraz dôvod, prečo navrhujem Bandcamp, je ten, že vyžaduje oveľa menej nastavenia ako vytvorenie vlastného webu, a je tak ľahší pre prístup k poslucháčom..

Je tiež menej komplikovaná ako Apple a umožňuje vám udržať viac hudby – a navyše je priateľskejšia.

V podstate môžete ovládať všetko o svojom obchode Bandcamp. Môžete si vybrať, za aké ceny majú vaše skladby a albumy platiť, a kedykoľvek ich zmeniť.

Toto je výhodná výhoda: môžete si kúpiť MINIMÁLNU kúpu … a veľa času, fanúšikovia prejdú nad minimum, aby vyjadrili podporu.

Aby sa zabalil predaj hudby prostredníctvom vášho vlastného obchodu: okrem vytvorenia webovej stránky sami, je Bandcamp jednou z najlepších možností (v niektorých prípadoch môže byť vhodnejšie nastaviť si vlastnú stránku).

Teraz budem hovoriť viac o predaji na veľkých platformách na prehrávanie hudby:1 bod

Položka 54: Predávajte svoju hudbu prostredníctvom spoločnosti Apple alebo Amazon sami

Dovoľte mi zdôrazniť znova: pomocou týchto možností nespravujete presne svoj vlastný obchod. Je to dôležitý rozdiel medzi týmito tromi a BandCampom alebo vlastným webom.

Ale stále máte nejaký druh kvázi-obchodu. Takže stále existuje určitá nezávislosť – pozrime sa.

V spoločnosti Apple budete používať iTunes Connect. Musíte sa prihlásiť a mať platný identifikátor Apple ID, ale jeho prijatie nie je ťažkou súčasťou.

itunes pripojiť

Ak používate službu iTunes, musíte svoje albumy a singly ohodnotiť určitými cenovými úrovňami, ktoré už sú zavedené. Úroveň sa líši v závislosti od vašej polohy, ale vždy existujú najmenej tri: zadná, stredná a predná.

Späť má najnižšie ceny, front má najviac a Mid má … uhádli ste to, stred! Môžete si vybrať z dostupných cenových hladín vo vašej krajine, ale ak tak neurobíte, iTunes použije predvolené nastavenie (zvyčajne stredné)..

Teraz, ako sa spýtate: Áno, iTunes sa končí. Hudobná časť pôjde na Apple Music – ale iTunes Connect bude stále miestom, kde budete môcť spravovať svoje skladby.

S Amazon je to jednoduchšie. Pamätáte si, keď som hovoril o predaji na Amazone? V podstate to isté.

Amazon však má pre predajcov hudby ešte niekoľko programov navyše. Jednou z nich je výhoda: je to všetko o tom, ako pomôcť nezávislým umelcom konkrétne predávať CD.

Druhým je CreateSpace: je to spoločnosť, ktorá sa vydáva samostatne, a ktorá sa spojila s Kindle Direct Publishing (o ktorom budem hovoriť za sekundu), ale stále si zachováva hudobnú a zvukovú stránku.

Je však dôležité rozlišovať: je tu rozdiel medzi tým, ako sa vaša hudba objaví v službe Amazon Music (čo je Amazon ekvivalentná s hudbou Apple Music, Hudba Google Play, Spotify, atď.) A predajom vlastnej hudby ako predajcu vo vašom obchode Amazon nezávisle..

V druhom prípade získate väčšiu kontrolu. V prvom prípade budete pravdepodobne potrebovať distribútora. To isté platí aj pre Hudba Google Play. Takže k ďalšej položke:0 bodov

Položka 55: Zarábajte na veľkých hudobných platformách pomocou distribútorov

Predaj cez Apple Music / iTunes alebo Amazon Music je ťažké, ak ste malý nezávislý umelec. Takže viete, čo väčšina ľudí robí?

Používajú sprostredkovateľa. Existuje niekoľko renomovaných distribútorov / webových stránok so strednými mužmi, ktorých cieľom je uľahčiť predaj malých a nezávislých umelcov na hlavných platformách – pretože bez nich je dosť ťažké.

Najväčší môže byť TuneCore:

tunecore

Všetko, čo robíte, je nahrať na server TuneCore a vybrať všetky platformy, na ktorých chcete sprístupniť svoje súbory. Všetky peniaze získané prostredníctvom týchto platforiem sa skončí na vašom účte TuneCore, z ktorého si môžete vybrať.

TuneCore nezíska žiadne percento z vašich tržieb alebo streamingu, a preto je to taká skvelá voľba.

ReverbNation je konkurent, ktorý tiež nezíska žiadne z vašich práv ani licenčných poplatkov a distribuuje sa tiež na hlavné platformy. To isté platí pre hudbu Ditto Music a CD Baby.

ReverbNationto istécdbaby

V súčasnosti existujú medzi distribútormi určité rozdiely, ale z väčšej časti pracujú rovnako. Dostanete všetko, čo urobíte, a môžete ich distribuovať v podstate na akúkoľvek požadovanú platformu.

Zvyčajne existujú rôzne cenové úrovne, do ktorých sa môžete prihlásiť. Ditto Music má úrovne ročne a počet umelcov: 19 dolárov ročne za neobmedzenú distribúciu pre jedného umelca, 29 dolárov ročne pre 2 umelcov atď..

ReverbNation má bezplatnú možnosť, ktorá vám nedovolí distribúciu, ale prémiová možnosť vo výške 19,95 dolárov mesačne bude zahŕňať distribúciu (a ešte oveľa viac – nesústredí sa výlučne na distribúciu).

Zvážte preto svoje možnosti, ale s väčšou pravdepodobnosťou budete potrebovať distribútora, ak sa chcete dostať do Amazon, Google Play, Spotify a ďalších..0 bodov

Položka 56: Predaj e-kníh na Amazone

Mnoho ľudí predáva e-knihy na Amazone, a to preto, že to pre vás môže fungovať veľmi dobre.

Jedným z dôvodov, prečo to ľudia robia, je to jednoduché: nemusíte nájsť agenta a nechať vydavateľstvo, aby prijalo váš rukopis. Musíte niečo napísať, dať na Amazon a prinútiť ľudí, aby si ho prečítali.

Pravdepodobne ste si všimli, že veľa ľudí predáva e-knihy zadarmo na webe Amazon – na túto stratégiu sa naozaj nebudem zameriavať, ale je to hlavne o propagáciu blogu / webu.

Ak chcete predať e-knihu na Amazone a nie používať svoju e-mailovú knihu Amazon na propagáciu, budete musieť robiť veci trochu inak..

Ako už bolo povedané, z tohto dôvodu je pre vás predaj e-knihy na Amazone tou pravou vecou …

Po prvé, je to zadarmo.

Po druhé, trh sa dostane na trh rýchlo – publikovanie môže trvať niekoľko minút a vaša e-kniha sa objaví v obchode za deň alebo dva.

Zarobíte až 70% z predaja zákazníkom vo väčšine veľkých krajín, čo nemusí byť ideálne, ale účinnosť je opäť dôležitým faktorom.

Sakra, môžete si dokonca zvoliť, či chcete dať tlačiť prostredníctvom programu. Viac informácií o Kindle Direct Publishing sa dozviete tu.

Mnoho ľudí si teraz myslí, že nemajú trpezlivosť ani energiu na to, aby napísali knihu, aj keď by šli cestou vydavateľstva..

Ale ak už máte veľa písomných materiálov k určitému predmetu, bol by ste prekvapený, ako ľahko dokážete všetko skombinovať a konvertovať na e-knihu..

Toto je obzvlášť platí pre ľudí, ktorí používajú blogy. Napokon, váš blog je s najväčšou pravdepodobnosťou o určitej téme – stačí si vyzdvihnúť svoje obľúbené príspevky potom, čo získate dobré portfólio, zoskupte ich pri úpravách, aby ste udržali súdržnosť a rozmach.

S KDP je rozsah Amazonu hlavnou atrakciou. Môžete si cenu svojej ebook nízka, super nízka, do tej miery, že veľa ľudí by si ju kúpili, pretože „prečo nie?“

A potom, keď to kupuje veľa ľudí … dobre, nepotrebujete, aby som vám povedal, že je to dobré!

Užitočný zdroj:

 • Mark Dawson, ktorého Amazon údajne ročne zaplatí za e-knihy 4,50 000 dolárov, vedie bezplatný kurz Self Publishing na YouTube pre všetkých autorov..

samovydavný vzorec na youtube0 bodov

Položka 57: Predajte e-knihy na stránkach Blurb

Priame publikovanie Kindle je zďaleka najbežnejšou platformou pre vydávanie vydavateľov všeobecne a určite aj pre elektronické knihy.

Ďalším populárnym konkurentom je Blurb. Jediným zameraním spoločnosti Blurb je umožniť ľuďom vytvárať e-knihy a časopisy. Blurb môžete použiť aj na vytváranie fyzických kníh, ale väčšinou sa používa pre tie predchádzajúce.

záložka

Spoločnosť Blurb má dokonca bezplatný softvér, ktorý vám pomôže vytvoriť knihu alebo časopis vrátane šablón a návodov na používanie nástrojov.

Aj keď je to pravda, že Blurb konkuruje Kindle Direct Publishing, je rozšírený aj vďaka ľahkej integrácii s Amazon. Môžete si vytvoriť knihu na Blurb, nahrať na Blurb a potom ju dostať do Amazonu, akoby ste použili Amazon priamo.

Blurb navyše disponuje integráciou s knihami Apple iBooks a Barnes & Noble ebooks. Blurb má tiež vlastné kníhkupectvo.

Je bežné vidieť: malí a nezávislí tvorcovia, ktorí posielajú odkazy Blurb svojim sledovateľom, ktorí potom budú môcť e-knihu kúpiť, ak budú chcieť..0 bodov

Položka 58: Predajte svoje obrazy (alebo iné výtvarné diela)

Ak maľujete alebo ste všeobecne vizuálnym umelcom, radšej veríte, že internet má pre vás peniaze.

Jedným z bežných miest, ktoré umelci predávajú online, je Etsy, a to zo zrejmých dôvodov. Ale to nie je zďaleka jediný spôsob, ako to urobiť.

Saatchi art je jedným z najpopulárnejších trhov pre originálne výtvarné umenie. V prípade stránok, ktoré sa venujú iba predaju originálnych kúskov, získajú veľkú návštevnosť:

saatchi umenie

To, čo sa dá udržať, je síce tvrdé: 65% z každého kusu. Dobrou správou je, že existuje veľmi málo poplatkov a spoločnosť Saatchi zvládne prepravu.

Ďalšou možnosťou je Artfinder, ktorý má publikum viac ako 500 000. Vaše zníženie bude okolo 67% … avšak opäť sú tu nižšie poplatky.

Mohli by ste byť rozrušení z veľkých škrtov, ktoré tieto stránky zaberajú, ale mám hrubú správu: najskôr, iné stránky urobia ešte väčšie zníženie. Po druhé, je to len súčasť boja s predajom vizuálneho umenia.

Dobrou správou je, že stále môžete vziať veci do vlastných rúk, a nemyslím to iba prostredníctvom Etsy alebo eBay. Môžete si tiež vytvoriť svoj vlastný web, pretože väčšina webových hostiteľov a tvorcov webových stránok má pre určité plány funkčnosť elektronického obchodu.

Alebo môžete použiť iba nástroj na tvorbu elektronického obchodu, ako je Shopify alebo BigCommerce.

Možno vás zaujíma, prečo som nespomenul webové stránky, o ktorých ste počuli. Chcem sa k nim dostať:1 bod

Položka 59: Predaj výtlačkov vášho umenia alebo fotografií

Vidíte, to je hlavný bod rozlíšenia: predaj originálneho umeleckého diela oproti predaju umeleckého diela. Niekedy to znamená to isté, ale internet čoraz viac zdôrazňuje rozdiel.

Predchádzajúci bod bol skôr o predaji originálnych umeleckých diel. V závislosti od vášho média však máte veľkú šancu zmeniť svoje umelecké diela na niečo, čo sa dá predať viackrát.

Redbubble je jedným z najznámejších miest pre toto. Redbubble zvládne tlač a prepravu za vás, takže pokiaľ zistíte, ako chcete, aby vaše umenie vychádzalo na výtlačkoch (alebo tričkách, plagátoch atď.), Je dobré ísť.

redbubble

Majú jedinečnú funkciu, ktorá vám umožňuje nastaviť maržu: existuje základná cena vašich produktov, ktorá pokrýva službu Redbubble, a pridanie marže k tejto základnej cene bude tvoriť maloobchodnú cenu, ktorú vidí váš zákazník..

Society6 je ďalšia služba, ktorá je dosť podobná. Rovnako ako v prípade služby Redbubble odovzdáte svoje umenie a potom vyberiete, na ktorých produktoch sa má nachádzať. Potom musíte v zásade len propagovať svoju prácu a nechať spoločnosť 6 zvládnuť tlač a prepravu.

society6

V spoločnosti Society6 získate 10% z každého predaja a môžete zvýšiť svoje prirážky (hoci ako pri Redbubble, tým by sa zvýšila celková cena).

Existujú ďalšie stránky, ktoré ľudia často podceňujú pri predaji výtlačkov: DeviantArt!

Väčšina ľudí považuje DeviantArt za miesto pre umelcov, ktoré je zastarané a už sa nevyužíva. Stále sa používa stále a v podstate každý s účtom DeviantArt má možnosť predávať výtlačky, ak chcú.

Deviant Art

Mali by ste prejsť na základné členstvo za ďalšie výhody, napríklad nastaviť svoje vlastné ceny, aby ste zvýšili zárobky, je to však solídna možnosť.

Zazzle je veľmi podobný Redbubble and Society6, v ktorom môžete jednoducho nahrávať návrhy a predávať výrobky so svojou prácou na tom..

Zazzle

Predaj výtlačkov vášho vizuálneho umenia na nástenné maľby alebo odevov alebo predmetov pre domácnosť sa prekrýva s inou oblasťou predaja vizuálneho umenia …0 bodov

Položka 60: Predajte svoje zručnosti v oblasti grafického dizajnu

Ako som už povedal, toto sa čiastočne prekrýva s predchádzajúcou položkou, ale stále je to iné. Tu už nehovorím o tom, že by ste už vytvárali umelecké výtlačky, ktoré sú už tradičnejšie.

Hovorím viac o vizuálnom umení, ktoré ste vytvorili, a malo by to celkom jednoznačne byť grafický dizajn. Takže namiesto toho, aby ste maľbu alebo kresbu, ktorú ste vytvorili, mohli vytlačiť aj na iných veciach, hovorím o niečom vytvorenom na účel použitia ako grafický dizajn..

Teraz to môžete urobiť na stránkach, ktoré som už spomenul, takže ich nebudem znova prehliadať. Predložím vám však nový záznam:

99Designs je špecificky zameraný na grafický dizajn. To sa môže dosť prekrývať s predchádzajúcimi webmi, ktoré som spomenul, ale viac sa zameriava na to, aby ste predávali logá a vzory pre konkrétne podniky.

99designs

To znamená, že nebudete robiť jeden dizajn a predávať ho všade, ale prispôsobovať prácu svojim klientom. Môžete to považovať za trh pre nezávislých dizajnérov.

Môžete sa spojiť s klientom a prinútiť ho, aby vám zaplatil sám, ale môžete sa prihlásiť aj do súťaží o návrh. Niektoré podniky v podstate začnú súťaž a dovolia nezávislým pracovníkom, aby sa zapojili – víťaz si vezme všetko!

Služba 99Designs zaúčtuje úvodný poplatok vo výške 100 USD za vášho prvého klienta, je však rozložená na prvých 500 USD, ktoré s týmto klientom vytvoríte. Za projekt, ktorý pristávate, sa účtuje dodatočný poplatok za platformu, ale líši sa v závislosti od vašej „úrovne projektanta“ (čo znamená vašu úroveň skúseností / životopis na platforme).

Návrhár najvyššej úrovne platí iba 5%, zatiaľ čo nováčik zaplatí 15%. Návrhári na strednej úrovni dostanú … áno, 10%.1 bod

Položka 61: Predávajte oblečenie s grafickými vzormi

Áno, áno, toto sa prekrýva s predchádzajúcimi položkami, ale počúvajte ma.

Aj keď môžete na predaj tričiek s potlačou vášho umenia použiť Redbubble, Society6, Zazzle a iné, môžete sa zamerať výlučne na košele.

prečo?

Pretože košele sú skvele dobrými kandidátmi na hromadný nákup a predaj. Aj keď nekúpite vo veľkom, môžete si kúpiť tričko za nízku cenu a predať ho za vyššiu cenu, ak na tom máte niečo dobré.

Do trička sa dostanem iba v ďalšej položke, ale zatiaľ sa držíme grafických návrhov na tričkách.

Existujú stránky špeciálne zamerané na tento výklenok online predaja.

Teespring je pravdepodobne najobľúbenejší z týchto stránok. Je to dobre zavedené nastavenie pre umelcov, ktorí majú v úmysle predávať menšie množstvo predmetov, a pre ľudí, ktorí chcú predávať viac ťažkého tovaru..

Spreadhop je ďalšou možnosťou, rovnako ako Teepublic. A predtým, ako sa spýtate, v podstate každá stránka, ktorá vám umožní predávať tričká, ktoré navrhujete, vám tiež umožní predať ďalšie odevy a doplnky..

To môže tiež prejsť na všeobecný predaj tričiek, čo znamená, že aj keď nie ste umelec, môže to pre vás stále platiť..

Vidíte, jedna z vecí o Teespringu a ďalších službách, ktoré som spomenul, je, že to nie sú len umelci. Sú určené pre ľudí, ktorí chcú predávať košele, ktoré nie sú len obyčajné.

Čo znamená, že pokiaľ dokážete dať dohromady niečo, čo by ľudia kupovali, sú to solídne možnosti bez ohľadu na to, či ste profesionálny umelec alebo nie. V skutočnosti veľa ľudí predáva košele online bez väčších skúseností s grafickým dizajnom.

Toto sú niektoré z čísiel Teespringu:

Teespringove čísla

Na vyťaženie týchto čísel nepotrebujete byť dizajnérom. Len sa pustite do podnikania v predaji tričiek (a podobných odevov), pretože ak to urobíte dobre, môže to byť celkom výhodné.

Akonáhle ju správne nastavíte, môže to byť aj skvelý zdroj pasívneho príjmu.0 bodov

Položka 62: Predajte svoje webové návrhy

Nie, vlastne som o tom už nehovoril, chytrý krik. Keď som predtým hovoril o predaji dizajnov, išlo o skutočné grafické návrhy fyzických produktov.

Tento princíp však môžete preniesť na webové stránky veľmi ľahko a je to veľmi žiaduce. Na konci dňa existuje veľa webových stránok a mnoho ľudí potrebuje, aby ich stránky vyzerali dobre a jedinečne.

Teraz môžete rôznymi spôsobmi predávať svoje návrhy. Jedným zo spôsobov, ako to môžete urobiť, je priamy kontakt s ľuďmi, ktorých poznáte, a ponúknuť svoje webové témy a podobne.

Ďalším spôsobom je zoznam tém a šablón na obľúbenom trhu.

Jedno z najpopulárnejších a najuznávanejších miest tohto podujatia je bezpochyby Themeforest. Themeforest je známy najmä svojimi témami WordPress, ale to je sotva limit.

Ide o to, že na rozdiel od tričiek sú ľudia, ktorí nakupujú témy online, zvyčajne ochotní vyslať peniaze. Je to koniec koncov investícia do ich podnikania, a hoci každý by chcel ušetriť peniaze, je realistické, že za dobrú tému môžete získať vysokú cenu..

Myslím, stačí si pozrieť tieto čísla z Themeforest:

čísla na trhu envato

* Poznámka: Envato Market prevádzkuje Themeforest.

Niektoré alternatívy k Themeforestu zahŕňajú Templamatic a CreativeMarket. A verte tomu alebo nie, môžete dokonca predávať témy na eBay!0 bodov

Položka 63: Nákup / predaj domén

Boli by ste prekvapení, aké výhodné je predávať domény online. Dovoľte mi však najskôr prejsť podstatu:

Firmy majú mená. Webové stránky, najmä firmy s webovými stránkami, majú názvy. Webové stránky v skutočnosti nemajú rovnaké meno – neexistuje Facebook.net, ktorý konkuruje Facebook.com.

Názvy domén, ktoré môžete považovať za názvy webových stránok, sú jedinečné. Každý slušný web chce solídne doménové meno, vďaka ktorému vynikne.

A pretože doménové meno je takou základnou súčasťou online prítomnosti, znamená to, že weby a podniky sú ochotné vyplatiť peniaze na získanie správneho mena.

Ak budú mať šťastie, môžu si zaregistrovať doménové meno sami za relatívne nízku cenu. Ale to je, ak vedia meno, ktoré chcú, a už sa chystajú kúpiť. Táto osoba alebo podnik môže myslieť na správne meno za rok – do tohto času by ste mohli byť vlastníkom tohto názvu domény.

V takom prípade by museli s vami vyjednávať cenu, aby dostali meno, a nie lacnú základnú cenu, ktorú mohli mať..

To je zásada a odtiaľ sa to len komplikuje. Nie je to celkom ľahká práca: jednoducho si nemôžete kúpiť „pizza.com“ a predať ho za milión dolárov, pretože väčšina zrejmých a veľkých mien je už zaregistrovaná.

Ale ak ste kreatívny a trpezlivý, môžete si pomenovať niektoré mená za relatívne nízku cenu a neskôr ich prevrátiť, aby ste dosiahli vysoký zisk.

Mimochodom, robíte to aj hromadne. Mnoho registrátorov doménových mien vám umožní hromadne sa zaregistrovať za nižšie náklady na meno a odtiaľ ich môžete podľa potreby predávať hromadne alebo individuálne..

Posledná poznámka: nemusíte čakať, kým niekto založí spoločnosť, ktorá dúfa, že si kúpite meno, ktoré ste si kúpili. To je dlhá strela.

Existuje však veľa ľudí, ktorí sa sami snažia získať tie najlepšie mená za účelom ich odovzdania neskôr, a ktorí by vám odškodnili za to, čo máte, aj keby sami neplánovali začať s webom..

Existujú registrátori doménových mien bajillion, ale tu je zoznam niektorých dobrých, ktorí vám pomôžu začať!

Užitočné zdroje:

 • Flippy
 • Sedo
 • Aukcie Godaddy0 bodov

Položka 64: Reseller Hosting

Hosting distribútorov sa trochu podobá predaju domén v tom, že firmám podporujete svojou online účasťou, ale to je o tom, kde končí podobnosť..

Ak to neviete, web hosting je taký, aký to vyzerá: proces udržiavania webových stránok v prevádzke. Webové stránky spotrebúvajú zdroje. Ak webová stránka obsahuje veľa videí, potrebuje úložisko. Ak webová stránka spracúva veľa návštevníkov, musí byť schopná podporovať dobrú rýchlosť a nesmie zlyhať.

Niektoré veľké spoločnosti môžu hostiť svoje vlastné webové stránky. Hostiteľský podnikový hosting s veľkým využitím – najslávnejším príkladom by bol Amazon, ktorého servery používa veľa veľkých spoločností (vrátane mnohých svojich konkurentov v iných oblastiach)..

Malé a stredné podniky (SMB) zvyčajne získajú individuálny hostingový balík samostatne. Môžu to urobiť buď prostredníctvom webhostingu, ktorý priamo predáva hostingový plán, alebo prostredníctvom tvorcu webových stránok, ktorý bude udržiavať web na vyššej úrovni, ale viac sa zameriava na funkcie správy stránok..

Tu je miesto, kde môžete prísť, aby ste zarobili peniaze: môžete si kúpiť predajný balíček priamo od hostiteľskej spoločnosti. Môžete použiť čokoľvek, čo balík špecifikuje, na ďalší predaj hostiteľov X počtu klientov.

Pomáha to spoznať ľudí a byť dobrým pri zakladaní webových stránok – koniec koncov, najlepší spôsob, ako prinútiť ľudí, aby si kúpili váš hosting v tej istej hostiteľskej spoločnosti vy zakúpené od spoločnosti je ponúknuť im pomoc pri udržiavaní ich stránok.

Úspešné príbehy:

 • Ako Cody McLain zarobil 600 000 dolárov od svojej hosťujúcej spoločnosti predtým, ako mu bolo 18 rokov!

Užitočné články:

 • Ako získať ďalších 2000 zákazníkov na hosťovanie distribútorov0 bodov

Položka 65: Predaj fotografií (všeobecne)

Je to skvelý spôsob, ako zarobiť peniaze online, a chcem mu venovať osobitnú pozornosť, pretože obrovské množstvo internetu sa týka predovšetkým obrázkov a fotografií..

Len o tom premýšľajte: veľká časť sociálnych médií sa sústreďuje na zdieľanie obrázkov. Či už ide o profesionálov alebo amatérov, fotografie sú základom modernej internetovej kultúry.

Existuje veľa spôsobov, ako môžete predávať fotografie. Výtlačky svojich fotografií môžete predávať rovnakým spôsobom, ako som hovoril o predaji výtlačkov umeleckých diel skôr. Môžete si tiež vytvoriť svoj vlastný web s elektronickým obchodom a predávať fotografie.

Jednou z vynikajúcich vecí o predaji fotografií na internete, okrem skutočnosti, že existuje milión miest, ktoré môžete urobiť, je to, že môžete buď predávať originálne fotografie a lodné výtlačky, alebo môžete predávať stiahnuté fotografie s vysokým rozlíšením..

Teraz by som s vami mal byť úprimný: ako pri predaji svojho umenia, aj pri predaji priamo na svojej vlastnej stránke môžete dosiahnuť najlepšie ziskové marže..

To urobil Sandeep Maheshwari, keď založil spoločnosť Imagesbazaar v roku 2006. Teraz zarába milióny predajom svojich fotografií.

Alebo ju môžete predať prostredníctvom fotografických platforiem.

SmugMug je jednou z takých platforiem, ako je Zenfolio. Môžete si ich predstaviť ako križovatky medzi tvorcami webových stránok a tvorcami galérií … spodnom riadku je, že sú vyrobené s ohľadom na vás..

Štvorcový priestor je ďalšou možnosťou. Je to všeobecný tvorca webových stránok, je však známy tým, že kladie dôraz na elegantný dizajn a stránky v galérii.

Používanie stránok crowdfundingu a modelov predplatného je tiež dobrá taktika, ale k tomu sa dostanem neskôr. Zostaňte naladení!

Môžete tiež zarobiť peniaze online predajom fotografií. Tu strávim niekoľko nasledujúcich položiek, ktoré sa venujú niektorým možnostiam:1 bod

Položka 66: Predajte svoje fotografie do iStockPhoto a Getty Images

Takmer určite ste už počuli o iStockPhoto. Vo vlastníctve spoločnosti Getty Images je to jedno z najväčších úložísk fotografií bez licenčných poplatkov (a ďalších digitálnych médií). O Getty Images ste už takmer určite počuli, pretože je to rovnako známe.

Majú viac ako 200 000 prispievateľov a obsluhujú viac ako 1,5 milióna zákazníkov takmer v každej krajine.

Čo sa týka iStockPhoto a Getty Images, je to, že si nemôžete jednoducho vytvoriť účet a začať zverejňovať fotografie, aby si ich ľudia mohli kúpiť. Váš účet musí byť najprv schválený:

ako sa pripojiť k getty obrázkom

Ale akonáhle sa to stane, veci sú celkom ľahké. Odosielajte obrázky, kedykoľvek budete chcieť. Po jeho prijatí bude k dispozícii online. Ak ho návštevník / zákazník vidí a chce ho použiť, kúpi si licenciu, ktorá mu umožní súbor stiahnuť a použiť.

Výnosy sa líšia podľa typu licencie, ktorú zákazník kúpi – napríklad zákazník si môže kúpiť licenciu na osobné použitie alebo licenciu na komerčné použitie – vždy to však bude percento z licencie.

Sadzby licenčných poplatkov zvyčajne začínajú 15% pre fotografie a 20% pre videá / ilustrácie na iStockPhoto. „Výhradní“ prispievatelia môžu zarobiť 25-45%. S obrázkami Getty to začína na 20% pre fotografie. A áno, zachováte si autorské práva!0 bodov

Položka 67: Predajte svoje fotografie spoločnosti Shutterstock

Možno sa čudujete, prečo som sa dokonca obťažoval uvádzať Shutterstock ako samostatnú položku. Koniec koncov, ide o to isté právo?

Áno, základy sú rovnaké. Jedným z hlavných rozdielov je to, že spoločnosť Shutterstock prijíma viac rôznych typov médií ako služba Getty Images. To však nie je hlavný rozdiel, pre ktorý ste tu.

Shutterstock

Dobre, nechcem, aby si sa príliš vzrušil. S Shutterstockom nebudete zarábať obrovské honoráre. Členenie zárobkov Shutterstocku sa však líši od iStockPhoto a Getty Images.

Dôvodom je skutočnosť, že spoločnosť Shutterstock má možnosť predplatného balíka: zákazníci môžu licencovať až 750 obrázkov mesačne za pravidelný poplatok. Hlavným dôvodom je však to, že spoločnosť Shutterstock vám vypláca fixné licenčné čísla za vašu celoživotnú mzdu.

Ak ste teda v službe Shutterstock zarobili 0 až 500 USD, za mesačné obrázky odberateľov, ktoré som spomenul, získate 0,25 USD. Stiahnutím obrázka ľubovoľnej veľkosti získate 1,88 USD. Shutterstock používa percentá pre klipy zo záznamu (získate 30%) a vlastné obrázky alebo obrázky s vylepšenou licenciou (20%).

Ďalšie zárobkové kategórie sú 500 – 3 000 dolárov, 3 000 – 10 000 dolárov a viac ako 10 000 dolárov. Teraz za vaše najdrahšie súbory na stiahnutie nikdy nebude viac ako 2,85 dolárov.

Znie to naozaj slabo, ale tento model má pre niektorých fotografov dobré výhody. Pre jedného, ​​je to skvelé pre pasívny príjem – nechajte svoje fotografie urobiť prácu za vás. Čím viac zarobíte, tým vyššia je vaša šanca preniknúť do inej úrovne, a tak cyklus pokračuje.1 bod

Položka 68: Predajte svoje fotografie spoločnosti Adobe / Fotolia

Adobe Stock je dobrá voľba, pretože je poháňaná vysoko renomovanou softvérovou spoločnosťou.

Uložil som to na posledný, pretože, jednoducho povedané, má pravdepodobne najlepšie licenčné poplatky. Za každú stiahnutú fotografiu alebo vektorovú grafiku získate 33% províziu. Po získaní aspoň 25 $ môžete okamžite požiadať o platbu.

Ďalším bodom v prospech spoločnosti Adobe je to, že vo všeobecnosti je to trochu vyššie ako Shutterstock a Getty Images, pokiaľ ide o kvalitu obrazu a zákaznícku klientelu. Nechápte ma zle, sú tu tóny, ktoré majú spoločné.

A v predchádzajúcich dvoch entitách je veľa skvelého obsahu. Fotografie spoločnosti Adobe Stock sa však zameriavajú najmä na ľudí, ktorí v prvom rade potrebujú kvalitné obrázky, na rozdiel od ľudí na serveroch Shutterstock a Getty Images / iStockPhoto, ktorí jednoducho potrebujú „dobré“ obrázky..

A konečne, predaj vašich obrázkov na webe Adobe Stock znamená, že vaše obrázky budú aj na Fotolia, ďalšej fotografickej spoločnosti, ktorú získala spoločnosť Adobe v roku 2014. Váš dosah sa tak rozširuje na iný subjekt.

Vo všeobecnosti platí, že spoločnosť Adobe Stock má lepšiu podporu zákazníkov. Na vedomie predaja fotografií, aj keď …0 bodov

Položka 69: Predajte svoje videá

Ako ste si pravdepodobne uvedomili v predchádzajúcich položkách, môžete predávať aj videá s videami. Princíp je v podstate rovnaký.

A stránky, ktoré môžete použiť, sú v skutočnosti rovnaké! Stock video môžete predávať na serveroch Shutterstock, Getty Images / iStockPhoto a Adobe Stock.

Videá zvyčajne dostávajú vyšší poplatok za poplatky ako obrázky. Napríklad spoločnosť Adobe Stock vám dá 33% pre obrázky a 35% pre videá, ale rozsah môže byť výraznejší pre iné weby.

Môžete však predávať omnoho viac než bežné videá – môžete predávať videá so skutočným obsahom.

Je to očividne ťažšie usilovať sa o jednoduchý fakt, že musíte prinútiť ľudí, aby skutočne prešli videom, ktoré trvá dlhšie, ako prinútiť niekoho, aby sa pozrel na fotografiu. Navyše budete oveľa viac investovať do tvorby častí obsahu. Tu je niekoľko možností:

Uscreen je celkom jedinečná platforma. Jeho úplným účelom je pôsobiť ako trh pre tvorcov videa. Ľudia si môžu vaše videá požičať, kúpiť alebo dokonca kúpiť predplatné vášho obsahu. Môžete pridať kupóny a propagačné akcie atď., Podobne ako by to vytvoril lepší tvorca videa.

uscreen

Vimeo je ďalšou hlavnou možnosťou: vo všeobecnosti sa považuje za miesto pre kvalitnejší videoobsah a umožňuje tiež tvorcom predávať svoje videá. Aby ste to mohli urobiť, musíte mať Vimeo Pro, čo je 20 dolárov mesačne.

Vďaka tomu získate 1 TB úložného priestoru ročne a najlepšie zo všetkých, neuveriteľných 90% výnosov.

Amazon je ďalšou často používanou možnosťou prostredníctvom služby Prime Video Direct. Výhodou je, že váš obsah môže ľahko kúpiť takmer každý a ľahko ho sledovať prostredníctvom kohokoľvek s telefónom, tabletom alebo inteligentnou televíziou..1 bod

Položka 70: Predaj zvukových efektov a / alebo video efektov

Toto je veľmi úzko vymedzená kategória, takže na nej nebudem tráviť príliš veľa času, ale je dobré vedieť o tom pre tých z vás, ktorí by to mohli stiahnuť.

Premýšľajte o všetkom, čo sa týka predaja sériových fotografií a videí: v zásade to môžete urobiť, ale s video efektmi a zvukovými efektmi.

Vidíte, veľké štúdiá a produkčné spoločnosti budú mať špičkové zvukové / obrazové efekty, s ktorými sa bez problémov vyrovnajú. Ale vo veku internetu existuje nespočet menších tvorcov, ktorí chcú okoreniť svoj obsah, ale na to nemajú zručnosti ani rozpočet..

Pamätáte si na Envato Market? To je spoločnosť, ktorá prevádzkuje Themeforest, kde ľudia kupujú motívy a šablóny webových stránok.

Spoločnosť Envato tiež prevádzkuje službu VideoHive, ktorá môže byť jedným z najuznávanejších trhov výlučne na nákup obsahu videa – väčšinou ide o špeciálne efekty, animácie atď..

Pre tých, ktorí sú s programom Adobe After Effects skutočne dobrí, môžete predávať šablóny návrhu pohybu v RocketStock – čo ste, ako ste sa hádali, je súčasťou rodiny Shutterstock.

Zvukové efekty môžete predať na serveri AudioJungle.0 bodov

Položka 71: Predajte svoj hlas

Viem, že to znie super strašidelne, ale počúvajte ma. Každý má hlas, ale len veľmi málo ľudí si uvedomuje, že z neho môže zarobiť peniaze bez toho, aby bol profesionálnym spevákom alebo hercom.

Existuje veľa spôsobov, ako to môžete urobiť. Môžete sa pokúsiť nájsť potenciálnych klientov, ktorí chcú najať ľudí, aby hlasovali za obsah.

Za to môžete ísť do Upwork, Fiverr, alebo dokonca Craigslist.

Ďalšou možnosťou by však bolo smerovanie na stránky špecializované na hlasové služby:

Covoco je jedným z najpopulárnejších: stačí si vytvoriť profil a overiť sa. Potom sa môžete dostať priamo do konkurzu na projekty a dostať sa do kontaktu s klientmi.

VoiceBunny je ďalšou možnosťou a má pre armádu k dispozícii malú armádu s viac ako 28 000 hlasovými hercami. Funguje to v podstate rovnako ako Covoco, aj keď niekedy existuje aj voliteľný súťažný aspekt.

Iste, je to výklenok, ale kto vie! A ak máte záujem rozprávať a robiť hlasové hovory, môže to byť dobrý odrazový mostík pre túto kariéru a spôsob, ako zarobiť peniaze online.0 bodov

Položka 72: V tejto poznámke rozprávajte zvukové knihy

Je to v súlade s predchádzajúcou položkou o predaji vášho hlasu, ale je to komplikovanejšie. Predtým, ako som hovoril o hľadaní volaní po hlasoch na trhoch, medzi ktoré môžu patriť koncerty na rozprávanie zvukových kníh, zvyčajne to bude zahŕňať krátkodobejšie koncerty.

Môžete však zarobiť slušné peniaze rozprávaním zvukových kníh. Toto je samozrejme dlhší proces: zatiaľ čo je dôležitá dĺžka knihy, pravdepodobne budete mať na nahrávanie projektu aspoň hodiny záznamu.

Našťastie existuje niekoľko webových stránok, ktoré môžete navštíviť, okrem bežných a vyššie uvedených nezávislých trhov..

ACX je môj prvý výber. Je to stránka, ktorá je úplne venovaná trhu zvukových kníh. Spája autorov, agentov, vydavateľov, vypravcov, inžinierov a nahrávacie štúdiá … v podstate každý, kto je zapojený do procesu zvukovej knihy..

ACX

Dobrá vec, ktorá sa týka rozprávania zvukových kníh, je vo všeobecnosti tiež dobrá vec, ktorá sa týka ACX: rozprávať je prakticky neobmedzených projektov. Nájdenie kníh, ktoré chcete rozprávať, je skutočnou výzvou, ale aspoň nie je nijako limitované množstvo vašej práce môcť robiť.

Všetko, čo musíte urobiť, je vytvoriť si profil vrátane partií vzoriek a počkať, kým si ich všimnú autori a vydavatelia. Môžete tiež prihlásiť a konkurz na knihy, ktoré chcete rozprávať.

Môžete si vybrať sadzbu za každú dokončenú hodinu alebo 50% licenčných poplatkov, alebo oboje … čo je podľa môjho názoru veľmi dobrá práca.

Druhou možnosťou ACX sú Findaway Voices. Podobne ako ACX sa vás Findaway pokúsi spojiť s klientmi hneď, ako si vytvoríte účet, a zaplatí vám za vašu nastavenú sadzbu za dokončenú hodinu.

Hlasy Findway

Projekty sa vám odporúčajú na základe sadzieb, ktoré ste si sami stanovili, čo je ďalší bonus v tom, že sa len pozeráte na tie, ktoré vám zaplatia dosť..

Rozprávanie zvukových kníh môže byť trochu riskantné, pretože sadzba za ukončenú hodinu znamená, že nedostanete zaplatené za celú dobu, ktorú strávite na projekte. Ak musíte robiť nové veci alebo opakovať veci, ten čas, ktorý vezmete, sa do hry nedostane.

Preto budete chcieť nastaviť vysokú sadzbu PFH, aby ste brali do úvahy čas navyše. Robiť to pri zachovaní konkurencieschopnosti je zložité … ale ja to nechám na vás!1 bod

Položka 73: Predajte potenciálnych zákazníkov

Toto je niečo, čo môžete predávať online, ktoré je niekedy komplikované a určite si vyžaduje, aby ste už mali zmysel pre podnikanie, ale ktorý je tiež lukratívny, ak sa darí dobre.

Možno už pracujete pre spoločnosť, ktorá zahŕňa získavanie potenciálnych zákazníkov, alebo môžete podnikať iba pre seba. Je ťažké ich zhromaždiť, takže nezabudnite, že nejde o „jednoduchý“ spôsob zarobenia peňazí online.

Získate si však svojich potenciálnych zákazníkov, môžete ich však predať rôznymi spôsobmi: jedným zo spôsobov je kontaktovanie rôznych firiem vo vašom odbore a ponúknutie im vašich poštových zoznamov.

Ďalším je použitie platformy určenej na zoznam … zoznamov! Olovo Olovo je jasným príkladom, pretože môžete prehľadávať a uverejňovať rôzne typy zvodov. Ďalšou, viac leštenou možnosťou je Leadrop alebo Fuelsy.

Dobrou stránkou programu Fuelsy je, že sa integruje so spoločnosťami Hubspot a Salesforce, vďaka čomu je riadenie vašich existujúcich potenciálnych zákazníkov oveľa efektívnejšie..

Kľúčovým bodom je, že by ste si mali dávať pozor, aby ste nezneužili svoju moc nad kontaktnými informáciami: sprostredkovateľ zoznamov potenciálnych klientov pravdepodobne zaistí, že potvrdíte, že vaši potenciálni zákazníci sa prihlásili do vášho zoznamu a že majú právo rozhodnúť sa, že nebudú mať k dispozícii svoje informácie. zdieľané s tretími stranami.0 bodov

Položka 74: Predaj vzdelávacích kurzov

Dobré pre tento spôsob zarobenia peňazí online je, že nie je natoľko výklenok, že ste sa s nimi nestretli. Napríklad som ochotný staviť, že väčšina ľudí, ktorí sa nenachádzajú vo vzdelávaní, nevedela, že existujú populárne stránky ako TeachersPayTeachers..

Väčšina ľudí sa však stretla s prítomnosťou bezplatných a platených kurzov na internete – množstvo vzdelávacieho obsahu na internete je jednou z jeho najväčších predností, pretože mnoho poznámok.

A aj keď nie ste profesionálny učiteľ, možno ste v niečom odborníkom. Tak prečo nie dostať zaplatené učiť?

Okrem toho, že robíte a predávate kurzy na svojej vlastnej stránke alebo hľadáte ľudí, ktorí chcú najať učiteľov v tejto alebo on-line oblasti, môžete použiť platformu špeciálne na predaj vzdelávacích kurzov..

Najslávnejšie je, samozrejme, Udemy:

údom

Myslím, že je to šialený zoznam čísel. A to najlepšie pre mňa je 30 miliónov študentov a 42 000 inštruktorov. To znamená, že môžete osloviť široké publikum bez opakovania ďalšieho inštruktora, pokiaľ viete, čo robíte.

Všetko, čo skutočne potrebujete, sú kvalitné nástroje na nahrávanie zvuku a videa, ktoré má väčšina ľudí vo forme svojich telefónov. Ak nechcete byť na fotoaparáte, môžete dokonca vysielať na obrazovke. Trvá nejaký čas, kým sa vám platba dostane, pretože Udemy drží peniaze v prípade, že študent požaduje vrátenie peňazí.

V zásade však dostanete, čo platia vaši študenti, čo je skvelé. Navyše môžete ponúknuť toľko bezplatných / platených hodín, koľko chcete, aby ste prilákali študentov.

Medzi prominentných konkurentov patria Podia, Teachable a Thinkific. Aj keď zďaleka nie sú jediné možnosti.

Môžete tiež experimentovať s platformami crowdfundingu, ale ako som už spomenul, k týmto sa dostanem neskôr.1 bod

Položka 75: Predaj vstupeniek

Predtým, ako sa vystrašíte, nie, predaj lístkov (známy aj ako skalpovanie) nie je v USA nezákonný na celoštátnej úrovni. Kým federálna vláda neukladá v tejto záležitosti žiadne obmedzenia, rôzne štáty alebo dokonca kraje môžu mať svoje vlastné sankcie alebo nariadenia. Takže budete musieť skontrolovať, čo sa vás týka.

Ako už bolo povedané, existuje veľký biznis v predaji vstupeniek online. A aj keď sa nezaoberáte problematikou skalpovania lístkov, môžete mať nejaké lístky na udalosť, na ktorej vám nezáleží, alebo na ktorú sa nemôžete zúčastniť. Prečo to nevyložiť a získať nejaké peniaze?

Ticketmaster je jedným z najznámejších miest na nákup a predaj lístkov medzi fanúšikmi. Predávanie lístkov je veľmi jednoduché, najmä ak ste ich už zakúpili v službe Ticketmaster.

Ticketmaster

Hlavným konkurentom Ticketmaster je Stubhub, ktorý je oveľa pevnejšie zameraný na ľudí, ktorí chcú predávať vstupenky. Stubhub je v skutočnosti niekedy považovaný za najväčší trh s online lístkami a oni vám doručia zdarma.

StubHub

Posledná možnosť je Vividseats a Craigslist je tiež naozaj dobrý, ak chcete predať malý počet vstupeniek.0 bodov

Položka 76: Predajte svoje aplikácie v obchode App Store / Play

Dobre, áno: má vysoký vstup. Ak si len chcete zarobiť nejakú hotovosť online s menším úsilím a s menšou odbornosťou, nie je to tak.

Ak už máte schopnosť zostaviť aplikáciu, prečo to neurobiť? Môžete ho znížiť na nízku hodnotu pre hromadnú spotrebu alebo vysokú cenu, aby ste zacielili na výklenok ľudí ochotných zaplatiť o niečo viac, ako by inak zaplatili..

Môžete to dokonca urobiť zadarmo a pomocou zúženia prinútiť používateľov aplikácie platiť. Webové stránky ako Twitter a Reddit sú vhodné na propagáciu aplikácie, najmä ak je bezplatná a zdá sa, že je nová.

Chcete vedieť ďalšie „podvádzanie“ pri predaji aplikácií? Môžete predávať šablóny pre aplikácie online, aukčný štýl. Fiverr je jedno potenciálne miesto, aj keď nie je ani zďaleka jediné. I keď samozrejme, môžete získať to najpriamejšie predajom obchodu Apple App Store alebo Google Play Store.

Aj keď nie ste dizajnér, môžete získať zisk tým, že si niekoho najmete na vytvorenie aplikácie pre vaše existujúce podnikanie. Nie veľa firiem má aplikácie a nemusia ich všetky, ale ak môžete ponúknuť aplikáciu, ktorá prinesie vašim zákazníkom hodnotu, môžete zvýšiť svoj predaj!

Úspešné príbehy:

 • 4 mladí vývojári aplikácií, ktorí sa stali milionármi0 bodov

Položka 77: Tvorba a predaj softvéru (okrem mobilných aplikácií)

V skutočnosti je to trochu viac otvorené ako vytváranie aplikácií pre mobilné zariadenia. Na druhej strane môžete mať niekedy ťažšiu dobu, aby si ľudia nainštalovali vašu prácu, ak to nie je také ľahké ako stiahnutie aplikácie do telefónu / tabletu..

Dobrou správou je, že môžete ľudí presvedčiť, aby si náš softvér overili mnohými rôznymi spôsobmi, a ak je to užitočné, veľa ľudí by ho mohlo zaujímať.

Zvážte tiež, že si môžete vytvoriť softvér na použitie v prehliadačoch – to je niečo, čo sa potenciálnym zákazníkom vo všeobecnosti ľahšie dostane.

Pokiaľ ide o miesta na predaj softvéru, musím povedať, že jeho predaj bude jedným z vašich najlepších stávok. Určite to znamená, že musíte investovať viac času / energie / peňazí, ale nie je veľa stránok na predaj softvéru, aké existujú na predaj oblečenia alebo fotografií alebo kníh..

Čo dáva zmysel. Dobrou správou je, že na svojom webe nemusíte tráviť všetok čas.

Použitie nástroja na tvorbu webových stránok v elektronickom obchode, ako je Shopify alebo BigCommerce, alebo dokonca všeobecného tvorcu webových stránok s možnosťami elektronického obchodu (ako je Wix alebo Squarespace), vám umožní značnú distribúciu vášho produktu..

Aj keď si nevyhnutne nemyslím, že by ste mali ponúkať iba bezplatný softvér, určite by ste mohli ponúknuť bezplatné skúšobné verzie alebo bezplatné „lite“ verzie. Nechajte to užitočné a ľudia budú aj naďalej platiť!0 bodov

Položka 78: Predaj zdrojového kódu.

Je to niečo podobné predaju aplikácie alebo softvéru. V skutočnosti predávate softvér, ktorý ste vytvorili, mnohými spôsobmi – okrem toho, že nepredávate hotovú verziu zákazníkovi, predávate zdrojový kód niekomu, kto ho potom distribuuje zákazníkom samotným.

Ľudia sú pochopiteľne ochotní investovať do tohto druhu vecí, najmä preto, že aplikácia, ktorá je dobrá, môže neskôr zarobiť viac peňazí radom..

Takže zatiaľ čo niektorí tvorcovia by radšej nechali svoj zdrojový kód pre seba a svoj tím, nemôžem za to vyčítať, ak si myslíte, že môžete nejaký kód predať..

Jedným z najväčších trhov pre predaj zdrojového kódu je Chupamobile:

Chupamobile

Ďalšou obľúbenou možnosťou je Crunchbase, rovnako ako Codester, ale ak som úprimný, môžete nájsť ďalších ľudí pomocou Googlingu a pomocou inštinktov..

A ako často hovorím, môžete zistiť, ako predávať sám, pomocou nezávislých webov, diskusných fór atď.0 bodov

Položka 79: Predaj digitálnych produktov online

Dobre, áno, už som to zakryl. Keď som hovoril o predaji vašej hudby, fotografií, umenia, aplikácií a dokonca aj vzdelávacích kurzov … to všetko sú digitálne produkty.

Ale v týchto prípadoch som väčšinou hovoril o ich predaji na platformy, ktoré by ľuďom uľahčili nákup. Svet predaja digitálnych výrobkov zachádza ďalej.

Prvý spôsob: digitálne produkty môžete predávať samostatne. Niekoľkokrát som sa o tom zmienil niekoľkokrát, ale spôsob, akým by ste to urobili, je vytvorenie vlastného webu pre elektronický obchod. Stále do toho musíte investovať nejaké peniaze, ale v zásade sa budete držať väčšiny toho, čo robíte.

Teraz je tu širšia časť predaja digitálnych produktov: nemusia to byť vaše výtvory. a žiadny, Nehovorím o krádeži … premýšľajte o tom, ako sa ktokoľvek môže dostať do maloobchodu bez toho, aby prevádzkoval vlastnú továreň alebo prepravnú sieť.

Namiesto fyzických položiek ho urobte digitálnym. V zásade môžete robiť podobné veci: prevádzkovať obchod, v ktorom sa predávajú digitálne produkty vyrobené inými ľuďmi. Určite je to menej bežné, ale ak to hľadáte, nebude pre vás problém.

V skutočnosti by ste mohli nájsť, že veľa z týchto digitálnych produktov sú stále tvorivé diela, ako sú elektronické knihy alebo hudba. Uistite sa, že čestne spolupracujete s tvorcami, s ktorými koordinujete, s produktmi, ktoré chcete predávať.

Všeobecne povedané, výhody predaja digitálnych produktov hovoria samy za seba: malé počiatočné náklady, ľahšia distribúcia a možnosť ľahkej automatizácie procesu platby..

Nevýhody sú v tom, že súťažíte s množstvom bezplatného obsahu, aj keď tu je dôležitá vaša nika. Okrem toho môže byť pre niekoho relatívne ľahké kúpiť si digitálny produkt a potom ho distribuovať ostatným bez nákladov … alebo za cenu.

Viac informácií o predaji digitálnych produktov nájdete tu!1 bod

Položka 80: Na ich výrobu použite marketingové zúženia alebo softvér (Clickfunnels)

Zúženia sú veľmi dôležitým konceptom pre elektronický obchod a digitálny marketing. Dalo by sa povedať, že sú všadeprítomné a používajú sa bez ohľadu na to, či o nich niekto vie alebo nie.

Hovorím vám to, pretože ak viete, čo je zúženie, môžete ho vylepšiť a zvýšiť predaj! Navyše mám dobrý nástroj, ktorý stojí za vyskúšanie.

V prvom rade je zúženie, známe tiež ako marketingové zúženie, v podstate súbor krokov, ktoré vaši návštevníci absolvujú skôr, ako dosiahnu konverziu (čo chcete, aby urobili, čo je zvyčajne predaj)..

Je to skutočne také jednoduché. Tento koncept je užitočný, pretože si môžete predstaviť konkrétne kroky vo vašej marketingovej stratégii a dizajne webových stránok, ktoré vedú zákazníka k tomu, aby tak urobil alebo urobil. Keď v týchto podmienkach dôkladne premýšľate, môžete zúženie výrazne vylepšiť.

Tu je príklad:

marketingový a predajný lievik

Ako vidíte, zúženie obsahuje širokú škálu vecí.

Teraz by vás zaujímalo, ako môžete začať. Pre tých z vás, ktorí prevádzkujú veľmi malé podniky, najmä pre slobodných povolaní a ľudí, ktorí len začínajú, by som povedal, že by ste si to mali vymyslieť sami..

Tým myslím výskum, plánovanie a experimentovanie. Tento prieskum môže zahŕňať výskum toho, ako zúženia fungujú a ako ich optimalizovať, a skutočný pohľad na analýzu vašich stránok.

Keď sa budete cítiť pohodlne, premýšľajte o investovaní do softvéru navrhnutého iba na vytvorenie a vylepšenie zúžení. Existuje ich niekoľko, ale tu sú niektoré z najlepších:

Keap, predtým známy ako Infusionsoft, je akýmsi nástrojom all-in-one. Medzi hlavné nástroje patria: nástroj na správu kontaktov, automatizovaný e-mailový marketingový nástroj a nástroj na sledovanie predaja (čo v podstate znamená zúženie). Existuje viac nástrojov, ale tie sú tie veľké a každý z nich je veľmi robustný.

Zatiaľ čo Keap sa viac zameriava na e-mail (s určitou pozornosťou venovaný webovým stránkam), úvodné stránky sa viac zameriavajú na samotný web. Jednou z jeho hlavných funkcií je pomôcť vám pri vytváraní vstupnej stránky, ale ide nad ňu a dôrazne zdôrazňuje vylepšenie vašich zúžení..

A nakoniec sú tu Clickfunnels. Clickfunnels môže byť niekedy pre malé podniky nadmemý, ale pre mnohých sa to javí ako dobre oplatiteľné: Clickfunnels má menej ako 100 000 používateľov, ale pomohol im spracovať viac ako 4 miliardy dolárov.

Nemôžem to naozaj vysvetliť oveľa viac, než len tým, že sa zameriavam iba na zlepšenie vašich marketingových, predajných a webových zúžení.

Takže bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate v online obchode, nezabudnite na stratégie týkajúce sa zúžení!0 bodov

Položka 81: Forexové obchodovanie

Možno ste nikdy nepočuli o forexovom obchode. No, ty myslieť si nemáte: obchodovanie Forex znamená iba nákup alebo predaj mien. „Forex“ je skratka pre „devízový trh“.

Ako by ste mohli očakávať, jedná sa o hlavnú súčasť globálneho financovania a globálny denný obrat je zhruba 5 biliónov dolárov, čo je najväčší počet pre všetko, čo mám na tomto zozname. Hlavnými aktérmi tejto hry sú veľké banky, ale aj jednotlivci.

Všetky transakcie na devízovom trhu zahŕňajú „menové páry“: súčasné obchodovanie s dvoma menami. Najbežnejšie je euro a dolár, ale to je sotva jediný použitý pár. Strana nakupuje množstvo jednej meny zaplatením množstva inej meny.

Ako teda zarobiť peniaze??

To je zložitá otázka, a ako ste si mohli myslieť, forexové obchodovanie je volatilné a riskantné. Ak máte skúsenosti s obchodovaním, nebude to také zlé, ale ak ste začiatočník … pravdepodobne budete chcieť urobiť prieskum a začať malý.

Pointa je, že by ste si mali kúpiť menu a neskôr ju predať za vyššiu cenu. Tu je príklad toho, ako by to vyzeralo v praxi:

obchodníci

V príklade kupujete eurá za svoje doláre a potom o nejaký čas neskôr, keď je výmenný kurz vyšší, prevádzate späť na doláre.

Znie to jednoducho, ale vyžaduje zručnosť a dobré načasovanie! Dobrá správa je, že keďže výmenné kurzy vždy kolísajú, máte veľa šancí na to, aby ste to napravili.0 bodov

Položka 82: Predaj signálov vo forexovom obchode

Teraz, keď už viete niečo viac o forexovom obchode, predpokladám, že s nejakou praxou ste na to mali dobré ruky.

To je, keď sa začnú diať dobré veci. Teraz môžete začať predávať svoje signály ostatným.

ako?

Prostredníctvom stránky s názvom Collective2 prichádza do obrazu.

Keď máte dobrú históriu obchodov v systéme Collective2, ostatní používatelia sa môžu „prihlásiť na odber“ vašich obchodov. Takto získajú na svojom účte rovnaké obchody ako vy a dostanete zaplatené na základe počtu predplatiteľov.

Toto je perfektný príklad riešenia nasledujúceho problému:

Sú to ľudia, ktorí majú peniaze, ale nemajú žiadne (obchodné) vedomosti. a,

existujú ľudia, ktorí majú (obchodné) znalosti, ale nemajú peniaze.

A vám bude vadiť, že 20 najlepších obchodníkov v spoločnosti Collective2 zarába každý mesiac medzi 58 000 až 5 78 000 USD mesačne, a to iba predajom signálov!

najlepší vývojári stratégií zárobkov0 bodov

Položka 83: Investujte do bitcoínov (alebo pravdepodobnejšie iných kryptomien)

O bitcoíne ste už určite počuli. Bitcoin je údajne stará správa na super robustnom trhu kryptomeny.

Po prvé, check-in: kryptomena je virtuálna mena. Sú decentralizované (alebo majú byť) a teoreticky imúnne voči pravidelnej kontrole, hoci to sa začína meniť. Kryptomeny používajú pre transakciu špeciálne kryptografické funkcie, odtiaľ názov.

Tak prečo do nich investovať? Pre začiatočníkov má výmena kryptom online len niekoľko poplatkov za spracovanie. Sú tiež vysoko bezpečné a povaha technológie blockchain uľahčuje overovanie transakcií.

A nakoniec, „veľký“ dôvod: pretože hodnoty kryptomeny sú skvele volatilné, vy môcť získať masívnu návratnosť investícií. Kľúčom je robiť to správne.

Po prvé, buďte pripravení riskovať … vypočítané riziká. Riskujte len to, čo si môžete dovoliť riskovať, a nezabudnite, že nové mince vychádzajú vždy. Bitcoiny boli kedysi drvivou väčšinou trhu s kryptometami a v súčasnosti je to zhruba polovica alebo menej.

Existuje veľa miest, ktoré vám povedia o trhovej kapitalizácii mincí a existuje veľa miest, kde môžete vidieť trendy a históriu mincových výkonov. CoinMarketCap je dobrým príkladom.

Ale na hlbšej úrovni by ste mali urobiť to, čo potrebujete, aby ste sa oboznámili s mincami, do ktorých chcete investovať. Skúmajte ďaleko za hranicami trendov a čísel.

Ak práve začínate, je to užitočný sprievodca!0 bodov

Položka 84: Investovanie a obchodovanie s akciami

Je to skoro ako podvádzanie, aby sa to pridalo ďalej. Ľudia obchodovali s akciami doslova storočia … ale vďaka internetu to môže urobiť takmer každý bez toho, aby musel opustiť pohodlie svojho domova..

Investovanie online je obrovská téma, ktorá by si mohla zarobiť vlastnú sériu článkov, takže ju budem stručne informovať.

Obchodovanie s akciami online má v zásade rovnaké výzvy, riziká a výhody ako obchodovanie so starými školami. Ak práve začínate, musíte urobiť nejakú prácu, aby ste našli správneho obchodníka s cennými papiermi pre vás.

Maklér je osoba alebo firma (vo vašom prípade takmer vždy firma), ktorá má licenciu na nákup / predaj akcií. Odporúčam vám pozrieť si tento zoznam a získať prehľad o hlavných rozdieloch medzi populárnymi makléri.

Medzitým by ste mali hľadať niekoľko základných informácií:

Či má maklér minimálnu sumu potrebnú na otvorenie a vedenie účtu (ak ste začiatočník, možno nebudete musieť veľa investovať); výška provízie, ktorú maklér berie za obchod (môže byť stanovená, percentuálna alebo dokonca NIČ); úroveň podpory zákazníkov a vzdelávacích materiálov.

TD Ameritrade a E * Trade sú niektorí z najpopulárnejších online brokerov pre začiatočníkov a obaja sú bezplatní.

V skutočnosti v súčasnosti veľa maklérov odstraňuje provízie, aby zostali konkurencieschopní! Ak sa chcete zapojiť do akciového trhu, ale nemáte na investovanie veľa peňazí, aktuálny vek internetu je pre vás skvelým okamihom!0 bodov

Položka 85: Prieskumy za hotovosť

Toto je pravdepodobne jeden z najjednoduchších spôsobov, ako zarobiť peniaze online (aj keď nejde o mólo). Je to pomerne jednoduchý koncept:

Spoločnosti potrebujú informácie, aby mohli správne predávať a predávať svoje výrobky. Vedci z akademickej obce musia vedieť, čo si ľudia myslia o veciach pre svoje predmety.

Existujú celé weby, ktoré sa venujú prieskumom – jedným z príkladov je Survey Junkie:

prieskum narkoman

Jedná sa o dva celkom odlišné typy entít, ale náležitosti sú z pohľadu príjemcu prieskumu veľmi podobné:

Nájdete výzvu pre účastníkov prieskumu – niekedy by to bolo označené ako „účastníci výskumu“, „prieskum trhu“ alebo podobne. Možno to nájdete online prostredníctvom spoločnosti Google okolo, alebo ste sa niekde prihlásili na odber upozornení na príležitosti prieskumu.

Môžete to tiež vidieť na verejnosti. V oboch prípadoch sú registračné procesy zvyčajne dosť jednoduché, ale existuje veľká šanca, že nebudete schválení pre každú štúdiu.0 bodov

Položka 86: Vykonajte prieskumy o tombole

Je to očividne podobné predchádzajúcej položke, je však potrebné ju odlíšiť. Vidíte, veľa prieskumov, ktoré nájdete, nie sú za hotovosť a sú také bežné, že ich pravdepodobne ignorujete. Ale z tohto dôvodu sú tiež šialene bežné a dajú sa ľahko nájsť.

Jeden z najlepších spôsobov, ako ich nájsť? Stačí sa pozrieť do kategórie „spam“ alebo „propagácia“ v e-maile.

Tieto prieskumy v podstate neponúkajú hotovosť ihneď … ale vezmite ich a dostanete sa do losovania alebo tomboly. Výhody sa môžu samozrejme líšiť … niekedy je to priama hotovosť, niekedy to bude nejaká verzia úveru v obchode. Inokedy to bude fyzická cena alebo dobrá cena, ktorú potom môžete predať alebo jednoducho použiť podľa plánu.

Rovnako ako v prípade poslednej položky, niektoré z týchto vecí sú určené pre akademikov a vedu, zatiaľ čo väčšina z nich sú veci súkromného sektora. Ak ste na univerzite alebo v univerzitnom prostredí, môžem zaručiť, že existuje veľa nevyužitých príležitostí na prieskum tomboly..

Ak nie, neobávajte sa. Keď dostanete potraviny, alebo si niečo kúpite od benzínovej stanice, pravdepodobne sa uskutočnia prieskumy na vašom potvrdení!

Toto nie je vždy vždy rentabilné. Ak napríklad urobíte jeden prieskum, ktorý trvá napríklad 30 minút, môže to byť len strata času (pokiaľ cena v tombole nie je veľká a nemáte primeranú šancu na výhru)..

Predpokladajme však, že robíte jeden päťminútový prieskum týždenne alebo každé 3 dni. Pravdepodobne niečo vyhráte v určitom okamihu a na relatívne malú dobu alebo energiu z vašej strany!0 bodov

Bod 87: Zúčastnite sa skupín Focus

Je to dosť podobné prieskumom hotovosti, hoci je to komplikovanejšie. V niektorých prípadoch prieskumy, ale majú pre nich viac mäsa.

Upozorňujeme, že niektoré z nich sú osobne, takže nie sú úplne online, ale niektoré sú.

Rovnako ako v prípade prieskumov hotovosti alebo tombol, aj tu by sa zapojilo niekoľko rôznych skupín. Najdôležitejšími možnosťami pre vás však budú zvyčajne skupiny zaoberajúce sa prieskumom trhu a spoločnosti, ktoré sa priamo zaoberajú vlastným prieskumom.

Pre účastníkov vedeckého výskumu je stále veľa príležitostí, ale väčšinu koncertov bude mať súkromný sektor.

Teraz, keď sa tieto odlišujú od jednoduchých prieskumov, je to, že cieľové skupiny zahŕňajú … SKUPINY. Takže sa nerozprávate s osobou na obrazovke. Budete so skupinou ľudí, budete zdieľať názory a hovoriť spolu.

Prieskumy sú často východiskovým bodom pre cieľové skupiny:

dostať pozvanie

Keď robíte klinické skúšky – či už je to akademické alebo pre zdravotnícke spoločnosti – je to tak ešte viac byrokracie. Nie sú to ťažké, ale samozrejme existujú nariadenia, ktoré zabezpečujú, aby účastníci neboli poškodení.

Sú však dobrou voľbou pre tých, ktorí majú záujem – tu je príklad z jedného dobrého východiskového bodu, focusgroup.com:

focusgroup.com

Súhrnne povedané, fokusové skupiny sa s online prieskumami veľa prekrývajú, ale nie sú rovnaké. Mnoho z nich je fyzických, ale keďže vďaka technológii je komunikácia do hĺbky nákladovo efektívnejšia, čoraz viac sa pohybuje online!1 bod

Položka 88: Vykonajte mikroúlohy (najmä na Fiverri)

Mikro zákazky, tiež známe ako mikroúlohy, sú podmnožinou koncertnej ekonomiky a sú jedinečným online fenoménom. Z hľadiska tohto pojmu je možné pochopiť podstatu: ide o malú platbu za malú úlohu.

Čo znamená, že mikropodniky môžu zahŕňať veľké množstvo aktivít. Niektoré z nich sú dokonca v skutočnom svete a mnoho z nich je online. Niektorí z nich potrebujú iba jednu osobu a iní sú z rôznych zdrojov, čo znamená, že veľa ľudí robí malú časť.

Toto je pomerne široká kategória, preto niekoľko ďalších položiek strávim prehľadom niekoľkých rôznych typov / formátov mikroúloh a niektorých významných platforiem. Ale predtým, ako to urobím, chcem stručne hovoriť o jednom z hlavných miest pre mikro zamestnania:

To by bol Fiverr. Fiverr je najslávnejší tým, že je trhoviskom pre nezávislých, skôr ako Upwork.

Kým však Upwork a Fiverr často majú prekrývajúce sa zmluvy, všeobecný rozdiel je v tom, že Upwork sa týka dlhodobejšej a vyššej platiacej koncertnej práce. Fiverr odvodzuje svoje meno z myšlienky, že klient môže zaplatiť na voľnej nohe 5 dolárov, čo by vám malo dať zmysel pre veci.

Aj keď samozrejme nemusíte ponúkať služby za 5 dolárov, myšlienka je, že ste na voľnej nohe, ktorá je schopná robiť určité veci a ktorá môže pre klienta krátkodobo koncertovať..

Ak je spoločnosť Fiverr podobná službe Upwork, je to, že sa na vás ako nezávislého pracovníka vo veľkej miere spolieha pri hľadaní potenciálnych klientov. Je pravda, že vás môžu nájsť, ale na to sa nemôžete spoľahnúť, kým na platforme nedosiahnete silnú históriu a povesť.

Posledná výhoda spoločnosti Fiverr: na svojej stránke môžete ponúkať balíčky, ktoré uľahčia potenciálnym záujemcom niečo kúpiť od vás.

Napríklad vstupná úroveň na 10 dolárov, ktorá získa niekoho základnú prácu vo Photoshope do 3 dní, alebo balík na vysokej úrovni, ktorý stojí 100 dolárov, ale môže niekomu poskytnúť podrobný koncert v kratšom čase..

Takže to je Fiverr … ale to len poškriaba povrch. Niekoľko nasledujúcich položiek sa bude vzťahovať na platformy, ktoré sú vhodnejšie na registráciu na konkrétne úlohy, ako na predaj na voľnej nohe.0 bodov

Položka 89: Vykonajte mikro práce na Gigwalk alebo Zaarly

Toto sú typy platforiem pre mikro úlohy / vystúpenia pre úlohy osôb. Takže kým nie sú plne online spôsoby, ako zarobiť peniaze, stále sú to čiastočne spôsoby, ako zarobiť peniaze online.

Prinajmenšom to nie je spôsob, ako zarobiť peniaze, ktoré by skutočne existovali pred moderným internetovým vekom. A stojí za zmienku, že tieto aplikácie môžu zahŕňať aj koncerty, ktoré sú online … naozaj záleží.

Poďme na to:

Gigwalk je v súčasnosti jednou z najznámejších a najpopulárnejších platforiem pre mikroúlohy. Veľká popularita je spôsobená tým, že je taká jednoduchá:

jednoduché podávanie správ

Potrebujete iba telefón a odtiaľ sa môžete prihlásiť na koncerty zo zoznamu. Po prijatí budete musieť postupovať podľa pokynov a svoju prácu odoslať priamo do aplikácie.

Kľúčovou vecou je však to, že sa skutočne sústreďuje na činnosť vo vašej oblasti. To je zlé, pretože to obmedzuje to, z čoho si môžete vybrať, ale je to dobré, pretože vám to ušetrí čas pri hľadaní a zvyšuje pravdepodobnosť, že sa rozhodnete pre to, na čo sa budete uchádzať..

Skvelá vlastnosť v spoločnosti Gigwalk spočíva v tom, že zákazník má možnosť pridať vás na svoju súkromnú pracovnú silu, ak sa vám páči váš výkon: to znamená, že získate prístup k koncertom, ktoré sú k dispozícii iba pre túto súkromnú pracovnú silu..

Zaarly je takmer rovnako, aj keď je to trochu selektívnejšie, ak sa necháte pripojiť k poskytovateľovi služieb, a bez poplatkov, s výnimkou 10%, keď dostanete zaplatené, nemá žiadne poplatky.

Taskrabbit je ďalšia platforma, ktorá je zhruba rovnako uznávaná ako Gigwalk. Je to podobné ako Zaarly a Gigwalk, ale má tendenciu zahŕňať viac osobných koncertov ako profesionálnych.

taskrabbit

Napríklad s oveľa väčšou pravdepodobnosťou získate údržbárov, montáž nábytku, čistenie atď., Koncerty s Taskrabbitom ako na Gigwalk. Aj keď to hovorí, všetci ľudia chcú najrôznejšie úlohy.

A ako som už povedal, žiadna z týchto platforiem nie je určená výlučne pre osobné zamestnanie! Mnoho z nich sa stalo, že ide o osobné koncerty, ktoré sú koordinované prostredníctvom internetu, na týchto platformách však stále existujú online koncerty.

Teraz na ďalšiu:1 bod

Položka 90: Vykonajte mikro práce s Amazon Mechanical Turk

Amazon Mechanical Turk je v mnohých ohľadoch priekopníkom mikropodnikov online. Je to tiež priekopník práce v oblasti crowdsourcingu.

amazonský mechanický Turek

Poďme na to: architektúra Mechanical Turk je dosť podobná aplikáciám a webom, ktoré som spomenul v poslednej položke. Mechanický Turk je však podstatne väčší a je skutočne iba pre prácu online.

Na trhu MTurk sú k dispozícii tisíce a tisíce rôznych typov úloh. Všeobecne sa však dajú klasifikovať ako úlohy a koncerty, ktoré sa týkajú zlyhaní softvéru a algoritmov.

Napokon, pomysli na meno: mechanický. Zverejnené úlohy sa skôr nazývajú „Human Intelligence Tasks“ a nie sú vždy ľahké, ale spravidla nie sú náročné na odborné znalosti..

Medzi príklady populárnych typov úloh patrí spracovanie obrazu a videa (s ľudskou identifikáciou a výberom vecí na obrázkoch), overovanie údajov, spracovanie údajov (čo znamená ich kategorizáciu, preloženie, prepis, atď.) A zhromažďovanie informácií.

Mzda MTurk sa líši podľa úlohy, ale zvyčajne je nízka za hodinu. Ak to chcete urobiť, musíte byť o tom inteligentní: mala by to byť napríklad jednoduchá úloha, ktorú môžete vykonať rýchlo, alebo veľmi zaujímavá úloha, ak vám to trvá dlhšie..

Z tohto dôvodu je dôležité vziať do úvahy čas, ktorý je potrebný na podanie žiadosti o vystúpenie.1 bod

Položka 91: Buďte virtuálnym asistentom

Existuje milión spôsobov, ako môžete zarobiť peniaze ako virtuálny pomocník online. Virtuálnych asistentov je vyšší dopyt, ako si myslíte, a pravdepodobne ste kvalifikovaní na mnoho z týchto pozícií!

Prirodzene, mali by ste vziať do úvahy stupeň zapojenia, ktorý chcete mať. Byť virtuálnym asistentom bude vždy znamenať, aby ste boli hands-up a orientovaní na detaily, stále však existujú určité dôležité rozdiely.

Niektorí ľudia môžu chcieť dlhodobý prenájom, ktorý môže byť efektívne sekretárkou prostredníctvom počítača: niekto, kto spravuje kalendáre, schôdzky, spravuje účty sociálnych médií atď..

Mnoho koncertov s virtuálnymi asistentmi má menší rozsah, aj keď sú dlhodobé: napríklad veľa z nich sú úlohy „správcu sociálnych médií“ alebo podobné. Môže sa od vás vyžadovať, aby ste sa starali o kalendár a pomohli vám koordinovať schôdzky alebo naplánovať obsah stránky.

Aj keď na mnohých miestach nájdete hovory na virtuálnych asistentov, zistil som, že s nimi je práca obzvlášť náročná. Skutočne má tiež svoj spravodlivý podiel, a ak ste za to Google, pravdepodobne nájdete nejaké nedávne príspevky v pracovných pozíciách Google.

Áno, nie sú presne tie prominentné trhy, ktoré sú špeciálne pre úlohy virtuálnych asistentov. Na webových stránkach, ktoré som spomenul (a ďalších kartách, ktoré nájdete samostatne), sú však dosť bežné, takže by ste nemali mať problémy s ich nájdením..

Šťastný pomoc!1 bod

Položka 92: Spustenie webovej stránky s kupónmi

Čo je to webová stránka kupónov? Odpoveď: Je to jeden z najlepších spôsobov, ako zarobiť peniaze z domu.

Dobre, to je to, čo to v skutočnosti znamená: stránka kupónov je stránka, ktorá ľuďom dáva kupóny. Duh. Ľudia očividne milujú tieto stránky, pretože nepotrebujú veľa – môžu ušetriť peniaze a získať špeciálne ponuky bez toho, aby museli investovať veľa času alebo peňazí..

Mnoho ľudí si neuvedomuje, že môžu založiť svoje vlastné stránky s kupónmi, pretože predpokladajú, že nemôžu konkurovať veľkým webovým stránkam s kupónmi. Je pravda, že existuje výzva, ale ak viete, čo sa týka výklenku, môžete pre ňu vytvoriť kupónový server..

Výhodou toho je, že je relatívne cenovo dostupný. Skutočne záleží na tom, koľko chcete investovať do budovania svojich stránok, ale teraz si môžete vytvoriť solídne stránky za relatívne nízke náklady.

Navyše, väčšina programov, ktoré ste použili na ponúkanie kupónov, má na vstupe nízke stĺpce – veľa z nich bude zadarmo.

Hlavnou nevýhodou je, ako ste uhádli, konkurencia. Aj keď sa usadzujete vo výklenku, bude chvíľu trvať, kým sa vaše stránky dostanú na slnko. Preto je prevádzka webovej stránky s kupónmi dobrý spôsob, ako zarobiť peniaze online veľmi oddelené od pasívneho príjmu online.

Niektoré kupóny a programy denných obchodov, ktoré by mohli byť užitočné, sú: Coupons.com Brandcaster; CentsOff; Denný tvorca obchodov; a Savings.com.

brandcaster

Toto nie sú ani zďaleka vaše jediné možnosti, ale na začiatok sú dobré miesta. Zvyčajne ponúkajú kupóny a uľahčujú distribúciu a propagáciu týchto ponúk na vašom webe. Niekedy vám tiež pomôžu speňažiť vaše stránky výnosmi z reklamy.

Okrem toho môžete často získať provízie provízneho predajcu z iných populárnych stránok alebo aplikácií (napríklad Swagbucks)..0 bodov

Položka 93: Outsourcing a subdodávky

Dávajte pozor, pretože je tu veľa nuansy.

Konfigová ekonomika je čiastočne neslávne známa za množstvo práce, ktorá sa zadáva externe alebo subdodávateľsky.

Mysli na dobre fungujúcu americkú spoločnosť, ktorá platí niekomu z Vietnamu, aby kódovala svoje stránky: americká spoločnosť šetrí peniaze tým, že v USA nemusí najímať zamestnanca na čiastočný úväzok s minimálnou mzdou, a vietnamský vývojár zarába viac ako priemerný plat vo Vietname.

Znie to, ako každý vyhrá, ale medzi mnohými je neslávny, pretože ľudia vo vyspelých krajinách prichádzajú o prácu a musia súťažiť s kvalifikovanými, ale menej žiadajúcimi. Takže by ste k tomu mohli byť skeptickí.

Určite to má pravdu, ale realita je o niečo jemnejšia. Najskôr je možné online zadať tony ľudí v USA a ďalších krajinách s vysokými mzdami.

Zarábanie peňazí ako subdodávateľ alebo externe najatý pracovník je niekedy ťažké, ale niekedy vám umožňuje zaplatiť oveľa viac peňazí úmerne k úlohe. Mnoho firiem z rôznych dôvodov uprednostňuje ľudí vo svojich krajinách, aj keď je online.

A ak niekto platí veľa z inej krajiny … tak čo? Peniaze sú peniaze. Pointa je, že ako subdodávateľ alebo externe najatý klient stále šetrí nie vyplácanie zamestnanca na plný alebo čiastočný úväzok.

Čo znamená, že môžete zarobiť viac peňazí iba na vykonanie určitej konkrétnej úlohy alebo súboru úloh. Nemusíte robiť prácu zamestnanca na plný úväzok, ale napriek tomu za to môžete zarobiť pomerne vysokú cenu, pretože klient stále šetrí peniaze.

Preto sa oplatí hľadať ako nezávislý pracovník.

Teraz je tu druhá strana: predpokladajme, že prevádzkujete internetový obchod.

V takom prípade zarobíte peniaze online tým, že zadáte zákazku subdodávateľom alebo subdodávateľom. Je to samozrejme viac ako spôsob, ako ušetriť peniaze, ale na konci dňa je to viac peňazí vo vrecku, že?0 bodov

Položka 94: HR Placements cez LinkedIn

To je jedna z tých vecí, ktoré nie sú známe mnohým ľuďom, ktorí sú na to kvalifikovaní.

Ľudské zdroje tu znamenajú ľudské zdroje, rovnako ako v prípade tradičnej spoločnosti. LinkedIn je sociálna sieť pre profesionálov. Ako na tom zarobíte peniaze?

Kľúčovým slovom je umiestnenie: Vašou úlohou je v zásade byť náborový pracovník. Ďalším slangovým výrazom by bol headhunter. Ako nezávislý dodávateľ online musíte nájsť skvelých kandidátov na obsadenie konkrétnych pozícií v spoločnosti.

LinkedIn je skvelým zdrojom zo zrejmých dôvodov, nemusí to však byť váš jediný zdroj. Môžete tiež použiť Facebook alebo akýkoľvek web, ktorý vám umožní pozrieť sa na potenciálnych kandidátov. Ale LinkedIn je samozrejme najlepšia voľba.

Zvyčajne sa nebudete musieť starať o to, ako si potenciálny prenájom a spoločnosť dohodnú plat alebo hodiny alebo dokonca druhé pohovory. Vašou hlavnou úlohou je dodať na prvý pohovor skvelého človeka.

Akonáhle to urobíte, dostanete zaplatené za nájdenie niekoho spoločnosťou. Teraz je potrebné, aby ste si najprv našli spoločnosť, ktorá vás najme, a väčšinu času dostanete zaplatené, iba ak niekoho úspešne doručíte..

Dobré je, že vás najímajú ľahšie, pretože ide o bezpečnú stávku pre spoločnosť. Zlá správa je, že ak sa vám nepodarí, nedostanete zaplatené. duh.

Upozorňujeme, že niektoré spoločnosti budú chcieť platiť iba vtedy, ak skutočne zamestnajú danú osobu … pri vyjednávaní s firmou musíte byť opatrní, aby bol tento bod jasný!1 bod

Položka 95: Vytvorte webovú stránku s recenziou

Ako zistím, o čom hovorím? Dobre, čítate tento článok na mojich webových stránkach s recenziami?

Okrem vtipov je vytvorenie webovej stránky s recenziou dobrý spôsob, ako zarobiť peniaze online. Ľahké? Nie. Rovnako ako pri vytváraní webovej stránky s kupónmi musíte do rozvoja svojich stránok investovať čas, energiu a peniaze.

Predtým, ako ma prerušite, áno, hlavným spôsobom, ako by ste zarobili peniaze na recenzovanom webe, sú pridružené odkazy a prípadne aj príjem z reklamy. Momentálne nehovorím o technike pridružených odkazov, ale o konkrétnom type webových stránok, ktorý s nimi dobre funguje.

Takže na stránke s recenziou je to, že musíte nájsť svoje miesto. To by malo byť niečo, čo vás baví, takže na tom môžete tvrdo pracovať, ale aj niečo menej bežné.

Akonáhle nájdete svoj výklenok, budete musieť čeliť realite, že existuje viac pravdepodobností, ako nie veľa webov buď v tomto výklenku, alebo v jeho blízkosti. To neznamená, že vaša práca nie je možná: nemusíte byť na 100% nový.

Koniec koncov, ak dostatok ľudí kupuje produkty v tomto výklenku, aby vám poskytli peniaze s pridruženými odkazmi, potom budú vaše stránky konkurovať vašim. Svoju konkurenciu môžete poraziť aj tým, že sa ubezpečíte, že vaše stránky sú správne optimalizované pre vyhľadávacie nástroje (tu nájdete zoznam nástrojov!).

Ďalším kľúčovým aspektom prevádzkovania webovej stránky s recenziou nie je úplná izolácia od konkurencie. Jednoduchá skutočnosť je taká, že ak hráte karty dobre, najlepšou voľbou pre každého je spolupráca.

Vo vašom výklenku bude iba toľko kvalitných stránok. Ak na svojom webe spomeniete ďalšie stránky a na vás ich spomenú, môžete získať návštevnosť aj provízie. Ak komentujete ich príspevky – rovnaký nápad.

Jeden z najlepších pridružených programov pre webové stránky s recenziami je najmä Amazon.

Na prvý pohľad sa to môže zdať ohromujúce, ale nebojte sa. Webové stránky s recenziami sa často používajú na zarábanie peňazí online, pretože sú v tom dobrí. Ak chcete začať, môžete si pozrieť môj rozsiahly zoznam taktík propagácie blogu!2 body

Položka 96: Založte blog / web a získajte príjem z reklamy!

Viac ako raz som hovoril o používaní pridružených odkazov na zarábanie peňazí. Aj keď je to osvedčená metóda a používa sa na veľkom počte webových stránok, je to jednoznačne iba jeden z populárnych spôsobov, ako blogy získavať peniaze..

Ten druhý? REKLAMY.

Teraz môžu byť reklamy užitočné pri dopĺňaní príjmu z pridružených spoločností. Mnoho stránok zarába z reklám aj z pridružených odkazov.

Ak však váš web alebo blog nie je vhodný na pridružené odkazy (povedzme, ak sa skutočne zameriavate na obsah, ktorý sa netýka produktov) alebo ak ich jednoducho nechcete robiť, reklama je úplne osvedčeným spôsobom zarobiť peniaze z vášho webu.

Je to dokázané pre každého? Heck no. Tu je však prehľad, ako vám to môže pomôcť:

Existujú tri hlavné spôsoby, ako získať výnosy z reklamy na vašom webe. Prvý z nich je ten, ktorý je neslávny: reklama za kliknutie (PPC). Keď sa zaregistrujete na platforme PPC, dostanete zaplatené zakaždým, keď používateľ klikne na reklamu. Ak kliknutie skončí predajom, niekedy môžete získať viac.

Nevýhodou PPC je to, že nemáte tendenciu získať veľa peňazí za kliknutie, takže sa naozaj vyplatí, iba ak máte veľkú návštevnosť. Výhodou je, že reklamy budú prispôsobené vášmu publiku a budú v súlade s obsahom vášho blogu a na konci sú relatívne ľahké..

Najobľúbenejšou platformou PPC je Google AdSense. A ak to nechcete používať (stavím sa, že by ste to robili, iba ak nemôžete získať účet AdSense), môžete dokonca vyskúšať BuySellAds.

Druhým spôsobom je inzercia CTZ: cena CTZ znamená cenu za tisíc kilometrov. Je to trochu podobné platiť za kliknutie v tom, že vaše číslo premávky je to najdôležitejšie. Ale namiesto kliknutí, ktoré generujú vaše peniaze, sú to názory. Preto „Mille“ – zvyčajne 1 000 kliknutí vám dá nastavenú jednotku peňazí.

Posledným spôsobom je predaj reklamného priestoru priamo inzerentom. Môže to byť oveľa lukratívnejšie, je to však oveľa menej isté. S PPC a CPM môžete v zásade počítať, koľko zarobíte s objemom prenosu X, keď sa zaregistrujete pre platformu.

Keď si však inzerenti vyhradia priestor, musíte počítať s tým, že získate ich záujem. Niektorí ľudia dokonca používajú agentúry, aby presvedčili inzerentov, aby umiestnili reklamy na svoje stránky.

Toto je menej automatizované ako príjmy z reklám PPC alebo CPM, ale ako som už povedal … ak ju stiahnete, môže to byť lukratívne.0 bodov

Bod 97: Vyhrajte súťaž o návrh loga

Čítali ste položku, ktorú som práve urobil o súťažiach o pomenovanie Squadhelpu? Dobre, vezmime tú istú koncepciu, ale pre návrh loga prejdite na pomenovanie.

Existuje pomerne málo stránok, ktoré majú tento druh funkcie. Najznámejšou z nich je 99 návrhov. Už som o tom hovoril o niečo skôr ako o všeobecných stránkach pre slobodných povolancov, ktorí sa venujú dizajnérskym prácam. Sú tu však aj súťaže o návrh loga, ktoré môžu byť pre niektorých ľudí dobrou voľbou..

Ďalšou možnosťou by bolo logocontest.com, ktorá sa dá veľmi ľahko zaregistrovať ako dizajnér (aj napriek tomu musíte odoslať vzorky na schválenie ako dizajnér).

Designhill sa veľmi zameriava aj na súťažnú časť a rozširuje svoje súťaže nielen na logá, ale aj na ďalšie aspekty dizajnu stránok..

Rovnako ako v prípade súťaže o pomenovanie by som to neodporučil ako zdroj príjmu, na ktorý by sme sa mohli spoľahnúť. Je to dobré na navlhčenie nôh, na zábavu a na nejaké ďalšie peniaze. Aj keď je tu ďalšia výhoda:

Návrhári, ktorí to považujú za „správne“, môže byť ťažké prísť. Ak teda vyhráte súťaž v dizajne, existuje veľká šanca, že by si firma, ktorá si vybrala, osobne najala viac práce.0 bodov

Položka 98: Buďte virtuálnym tútorom

Byť virtuálnym / vzdialeným tútorom je jednou z najbežnejších online úloh. Je to tak otvorené, ako to znie:

Mohli by ste byť tútorom pre celý rad tém, a ak ste otvorení, pre viac ako jednu tému. Virtuálne doučovanie zvyčajne pracuje tak, že budete pracovať s konkrétnou osobou alebo skupinou ľudí v určitom období na konkrétnom predmete..

Zatiaľ čo veľa ľudí chce pre svojich detí virtuálnych tútorov, veľa ľudí, ktorých doučujete, sú tiež zákazníci, čo znamená dospelí.

Môžete byť tiež tútorom určitých semestrálnych semestrov alebo lektorom všeobecných zručností, ktoré niekto chce mať. Môžete nájsť niekoho, kto chce byť vychovávaný prostredníctvom zverejňovania pracovných pozícií online, alebo môžete mať priateľa alebo kolegu, ktorý sa chce niečo naučiť a bol by ochotný zaplatiť vám.

Ak hľadáte pozície online, v skutočnosti má veľa pracovných miest, rovnako ako Upwork. Existujú však konkrétne weby špeciálne pre úlohy virtuálneho tútorstva:

Z nich sú niektoré pozoruhodné možnosti Tutor.com, TutorMe a A3 Tutor.

Platba sa líši v závislosti od platforiem, ktoré používate, od klientov, s ktorými rokujete, ale základná platba v stredisku je niekde blízko 15 dolárov za hodinu. Najímanie prostredníctvom sprostredkovania práce / vyjednávania s klientom zvyčajne bude mať lukratívnejší potenciál – mohli by ste dostať zaplatené 40 dolárov alebo viac za hodinu.

Je to však samozrejme riskantnejšie ako platforma, ktorá pracuje na ochrane zúčastnených strán. Keď budete mať nejaké skúsenosti s tútorstvom online, bude pre vás pravdepodobne ľahšie prejsť na tútoring alebo výučbu osobne (ak je to to, čo chcete).

V opačnom prípade by ste si mohli sami ako učiteľ začať s budovaním nezávislého pracoviska. Sú nekonečné možnosti.

Tu je ďalšia možnosť:0 bodov

Položka 99: Uverejnenie príspevku hosťa

Zverejňovanie príspevkov je niečo, čo veľa ľudí vie predovšetkým o taktike propagácie blogu.

Je to však tiež spôsob, ako môžu externí autori zarobiť nejaké peniaze navyše a zároveň si vybudovať svoje portfólio. V skutočnosti je vysielanie hostí tiež známe tým, že je charakteristickým znakom začínajúcich spisovateľov.

Poďme na to:

Zverejnenie príspevku je presne také, aké to vyzerá … keď uverejníte príspevok v blogu alebo časopise inej osoby alebo skupiny. Aj keď to nemusí byť nevyhnutne, zvyčajne uverejňujete príspevky v obchodoch, ktoré sú populárnejšie ako vaše.

Je pravda, že by ste mohli uverejňovať príspevky v menších predajniach, ktoré sú zhruba podobné veľkosti vašej, alebo ak sa pokúšate využiť nové miesto, môžu byť menšie. Zvyčajne však zverejnenie príspevku znamená, že vaše meno a obsah sa dostane k väčšiemu publiku, a teda k webu s vyššou návštevnosťou.

Teraz mi dovoľte, aby som bol úprimný: uverejňovanie príspevkov zvyčajne neplatí tony peňazí. Prvá vec je prvá: väčšina blogov a zásuviek, ktoré prijímajú príspevky pre hostí, vám za ne nezaplatí. Po druhé, z tých, ktoré to robia, sú peniaze zvyčajne také veľké a budete mať väčšiu konkurenciu.

To znamená, že za príspevky pre hostí stále platí široká škála webov, a to takmer v každej oblasti. V tomto zozname si môžete pozrieť niekoľko príkladov, ale tieto veci sa neustále menia, takže nezabudnite znova skontrolovať webové stránky, na ktoré chcete poslať príspevok..

Zvyčajne to funguje takto: nájdete web, ktorý chcete odoslať, a pozrite si časté otázky a pokyny týkajúce sa predkladania kusov. Niekedy ich môžete požiadať o zaslanie e-mailom. Zvyčajne musíte dať ihrisko a životopis alebo životopis svojej práce, takže to môže byť náročné pre začiatočníkov.

Ale hej, náročný, ako by to mohlo byť pre začiatočníkov, spisovatelia, ktorí začínajú robiť nejaké práce tam na svete, zistia, že to stojí za námahu: pamätajte, nielen zarábate vedľajšie peniaze, ale budujete svoj životopis!1 bod

Položka 100: Vyskúšajte korektúry

Toto je typ práce, ktorá nemá veľa dobre zavedených webových stránok alebo trhovísk zameraných výlučne na výklenok. Je to hlavne preto, že korektúry sa prekrývajú s online písacími úlohami.

Pre hlavnú výzvu hneď na pálke je nájsť korektúry pracovných miest v miere, ktorá je pre vás prijateľná. Mnoho ľudí si najíma prácu na písaní úloh online a mnoho z týchto úloh zahŕňa zodpovednosť za korektúry vecí, ktoré nezávislý pracovník nenapísal (takmer všetci od nich požadujú, aby ste si overili, čo píšete).

Počet klientov, ktorí si tam najímajú korektora, je teda o niečo menší. To znamená, že sú stále tam. Zvyčajne sú to ľudia a firmy, ktorí už majú obsah, ktorý sa im páči, ale chcú len, aby sa do nich prehĺbili ďalšie oči a urobili menšie vylepšenia..

Najbežnejším online na korektúry pracovných miest sú menší producenti obsahu: zvyčajne jednotlivci, ktorí radi píšu svoj vlastný obsah a nechceli by si najať niekoho, kto by písal pre nich … ale tiež nemajú čas ani energiu vyberajte každý detail toho, čo vyrábajú.

Typicky títo ľudia najímajú krátkodobé projekty.

Takže toto je typ, ktorý by ste pravdepodobne našli ako online korektora. Pokiaľ ide o dobré miesta, ktoré by ste mali hľadať, Upwork ich má stále, ale majú tendenciu byť kratšie koncerty. Ak v okolí Google nájdete niektoré z najnovších pracovných ponúk … nezabudnite, že tieto koncerty prichádzajú a odchádzajú často.

Moje posledné odporúčanie je dávať si pozor na prepracovanie: korektúry môžu byť jednoduché, ale stále je to náročné a je tu veľký tlak. Ak je vašou úlohou LEN zabezpečiť, aby nedošlo k žiadnym chybám, každá chyba, ktorú ste vynechali, je horšia ako obvykle.

Takže o tom budete chcieť byť dôkladní. Realita je však taká, že pretože klienti si najímajú korektora, nie spisovateľa, ktorý korektúry vykonáva, nemusí mať tendenciu platiť veľa.

Ak však nájdete ceny, s ktorými pracujete, nájdete tu všetku moc!1 bod

Položka 101: Vykonajte preklad online

To sa trochu prekrýva s predchádzajúcou položkou, pretože veľa prekladov online prekladov bude zahŕňať aj prepis (aj keď nie nevyhnutne).

A rovnako ako niektoré platformy alebo klienti, ktorí si najímajú transkripčné služby, budú chcieť, aby ste urobili test na preukázanie vašej rýchlosti písania, väčšina ľudí alebo miest, ktoré vás najímajú na preklad, budú potrebovať dôkaz svojej schopnosti.

Takže hneď na netopieri je veľa prekladateľských úloh online, ktoré nájdete na obvyklých miestach: Upwork, Naozaj, a dokonca aj Fiverr.

Ale okrem použitia všeobecného nezávislého trhu na nájdenie prekladateľských koncertov online, existuje niekoľko stránok, ktoré si môžu prenajímať prekladateľov. Ako zvyčajne zdôrazním niekoľko:

Gengo je jedným z najpopulárnejších prekladateľských webov, na ktoré sa môžete prihlásiť. Majú dosť práce vo väčšine jazykov.

LanguageLine je jedným z najväčších zamestnávateľov profesionálnych tlmočníkov a pôsobí približne 37 rokov. Nie všetky jeho úlohy sú vzdialené, ale veľa z nich – oplatí sa vyskúšať.

Slovná farba je ďalšou významnou osobnosťou, ale upozorňujeme vás, že na prijatie do zamestnania budete musieť urobiť testy.

Spoločnosť Mars Translation ponúka služby prekladu jazykov od lokalizácie webových stránok po konverziu DTP. Z prekladateľských schopností môžete začať zarábať tu.

Mimo väčších platforiem najímajúcich prekladateľov môžete hľadať aj spoločnosti, o ktorých si myslíte, že by potrebovali prekladateľov, a ponúknuť svoje služby. Choď ‘em!1 bod

Položka 102: Zadávanie údajov online

Jedným z najväčších stereotypov nudnej kancelárskej práce je zadávanie údajov. Predstavujeme si človeka v strednom veku v skrini, ktorý sa nešťastne pohybuje po číslach na obrazovke.

Čo keby ste si za to mohli zaplatiť z pohodlia vášho domova a pracovať vo vlastných hodinách? Nebolo by to také zlé. Našťastie to môžete vyskúšať.

Už som spomenul jeden spoločný zdroj pre koncerty na zadávanie údajov: Amazon Mechanical Turk. Mnoho tu zverejnených mikroprojektov zahŕňa zadávanie údajov a prichádzajú pomerne často. Fiverr je ďalší, aj keď je menej bežný.

Ďalšími obľúbenými miestami pre úlohy zadávania údajov na diaľku sú typy webov pre crowdsourcing a spoločnosti, ktoré chcú hodnotiteľov vyhľadávacích nástrojov. Napríklad na Lionbridge existuje veľa úloh zadávania údajov.

Lionbridge

Myslím si, že jedným z najlepších miest na nájdenie úloh zadávania údajov je skutočne a niekedy aj ZipRecruiter. Úlohy, ktoré sú tu uverejnené, sú zvyčajne dlhodobejšie ako úlohy uverejnené na Úpravách, ktoré nájdete na stránkach Fiverr / Craigslist..

Platba sa líši, ale zvyčajne za to nebudete dostávať tony peňazí za koncert pre zadávanie údajov. Úlohy zadávania údajov sú však zverejňované dosť často, aby ste mali príležitosti, keď ich budete potrebovať, a plat bude aspoň spoľahlivý, aj keď to nie je veľa.1 bod

Položka 103: Podnikový koučing

Podnikový koučing je niečo, do čoho by ste sa mali zapojiť iba vtedy, ak máte pocit, že ste riadne kvalifikovaný. Možno ste dokonca dosiahli formálne vzdelanie v oblasti koučovania, ale s väčšou pravdepodobnosťou budete počítať so svojimi skutočnými úspechmi.

Zlá správa: Nie je veľa významných webových stránok, na ktorých by ste nadviazali kontakt s obchodnými trénermi s klientmi. Jeden z nich sa volá Noomii, ktorý kontrolujete.

Dobrá správa: všade tam, kde je populárna online práca alebo koncertná tabuľa, existujú výzvy pre obchodných trénerov.

Ak máte záujem o online obchodný koučing, určite to môžete dosiahnuť. Musíte byť ochotní nastaviť obchod ako nezávislý tréner. To znamená, že si sami vytvoríte webovú stránku alebo aspoň silnú prítomnosť na sociálnych sieťach.

Aj v oblasti podnikového koučingu existuje rozmanitosť. Môžete pracovať v ľubovoľnom špecializovanom podniku, pokiaľ s vami budú pracovať. Dobrou správou je, že čím viac robíte, tým ľahšie je.

Môžete napríklad vziať akékoľvek existujúce konzultácie alebo školenia, ktoré ste urobili, získať svedectvo alebo ponuku od predchádzajúcich klientov a potom ich umiestniť na svoj web. Keď začnete klientov online, môžete s nimi robiť to isté.

A ak ste dostatočne veľký alebo si dostatočne vybudujete svoju povesť, môžete zmeniť svoje zameranie od hľadania žiadostí o trénerov na ich prijímanie.

Na tom všetkom je skvelé, že aj keď pre nedostatok platforiem musíte urobiť viac práce, musíte si tiež ponechať viac toho, čo robíte. Napríklad, ak ste obchodným trénerom v oblasti Upwork, dostanete 20% poplatok za platformu.

To by mohlo byť dobré pre získanie nejakých skúseností a dodatočných kvalifikácií, ale mimo služby Upwork môžete klientom účtovať, čo chcete za reláciu Skype alebo PDF pri budovaní obchodu Shopify. Za používanie nástrojov, ktoré chcete používať so svojimi klientmi, musíte zaplatiť iba to, čo stojí!0 bodov

Položka 104: Buďte online trénerom fitness

Viem, čo si myslíte: Ako je to spôsob, ako zarobiť peniaze online? Nenechajte si ľudí najímať fitness trénerov v reálnom živote na osobnú prípravu?

Určite ste to napravili väčšina Tréneri fitness vykonávajú svoju prácu osobne. Ale pre online fitness trénerov je viac príležitostí, ako si myslíte.

Po prvé, porozmýšľajte o tom, kto by to chcel: zvyčajne niekto, kto chce pohodlie trénera, s ktorým sa nemusia koordinovať pri osobnom tréningu. Niekto, s kým môžu jednoducho hovoriť, aby zlepšili svoju kondíciu.

Existuje tiež veľká šanca, že váš potenciálny klient dúfa, že za prácu online zaplatí menej. Svetlá stránka? Možno nebudete potrebovať toľko formálnych kvalifikácií, aké by ste potrebovali v reálnom živote.

Teraz by som tiež rád povedal, že je potrebné urobiť viac práce, aby ste dokázali svoje schopnosti a zručnosti. Zatiaľ čo stačí poslať vzorku na písanie a pokračovať v online písaní, musíte mať jasné interpersonálne zručnosti na vrchole skúseností, aby ste sa najali ako tréner.

Pravdepodobne budete chcieť kultivovať značku online: možno si vytvorte svoj vlastný web, ale ak nie, uverejnite aspoň príspevky na Instagrame alebo YouTube s niektorými cvičeniami, stratégiami, motiváciou atď..

Neexistujú skutočne solídne weby na spojenie online trénerov fitness s potenciálnymi zákazníkmi, ale mám niekoľko zdrojov, ktoré by pre vás mohli byť užitočné..

iBodyFit je prominentná stránka, na ktorej sa ľudia dostanú k osobným trénerom fitness, ale v súčasnosti si neponúkajú reklamu – v prípade záujmu by som o nich povedal, keby ste ich mali záujem..

Fitness Mentors nie je miestom, kde sa môžete uchádzať, ale je to miesto, ktoré sa dá použiť ako zdroj:

Fitness mentori

Ak máte záujem o tieto veci, môže to byť cenovo dostupný spôsob získania licencie.

Z väčšej časti hľadáte svojich klientov rovnakým spôsobom, ako ich väčšina nájde na voľnej nohe. Buďte teda pripravení na trh a konajte nezávisle! Aj keď to môže byť riskantné, máte reálnu šancu započítať klienta ochotného vyslať peniaze na solídny fitnes program.1 bod

Položka 105: Buďte online dietetikom

Dobre, buďme úprimní: bar pre vstup je tu dosť vysoký. Na toto by ste sa mali skutočne pozerať, iba ak: A) ste dietetikom vo fyzickom svete alebo B) chystáte sa byť.

Dôvod je jednoduchý: dietológ je odborníkom na výživu a výživu. Približne polovica registrovaných dietológov v USA má vysokoškolské vzdelanie. V USA je výraz „dietetik“ alebo „registrovaný dietológ“ chránený Akadémiou výživy a dietetiky..

Mám na mysli, že v tom musíte byť odborník a kvalifikovaný, nielen niekto, kto veľa čítal o výžive a je vášnivý pre zdravie..

Ako by ste si teda zarobili peniaze online dietetikom? Aj keď je pravda, že na externých nezávislých trhoch môžete nájsť čokoľvek, príspevky pre dietológov / dietetikov online budú pochopiteľne zriedkavejšie.

Navrhujem teda, aby ste získali webovú stránku alebo prítomnosť v sociálnych médiách … ako keby som bol online trénerom fitness, ale ešte viac. Mal by si mať nejakú certifikáciu alebo je v procese jej dokončenia.

Prečo teda tieto poverenia nepoužiť na svojich stránkach alebo v sociálnych médiách? A odtiaľ môžete oveľa ľahšie nájsť a vyjednávať s potenciálnymi klientmi.

Tu je ďalší nápad: mať blog o výžive. Určite je ich veľa, ale ak nájdete vhodné miesto, môžete začať robiť provízie províznych predajcov a príjmy z reklamy.0 bodov

Položka 106: Poskytovanie ošetrovateľských znalostí na diaľku

Skôr ako v predchádzajúcej položke je lišta na zadanie vysoká: mali by ste o tom uvažovať iba v prípade, že ste registrovaná zdravotná sestra alebo ak pracujete spolu s jednou.

Som ochotný sa staviť, že väčšina zdravotných sestier pracuje v osobnom zamestnaní, kde môžu čo najlepšie využiť svoje zručnosti a zároveň im môžu byť vyplatené najviac..

Ak však ako zdravotná sestra nepracujete na plný úväzok, ale máte poverovacie údaje, alebo ak chcete iba dodatočný zdroj príjmu, existuje veľa ľudí, ktorí by chceli mať prístup k zdravotnej sestre na diaľku..

Najlepšou možnosťou bude zvyčajne vyhľadať nemocnicu alebo poisťovňu a zistiť, či najímajú sestry, aby im poskytli poradenstvo na diaľku. Niektoré z nich sa môžu uskutočňovať prostredníctvom telefónu, nie „online“, ale tiež môžete používať live chat a podobne.

Teraz existuje jedna významná platforma na nájdenie vzdialených lekárskych pracovných miest:

fonemed

To je Fonted. Ide predovšetkým o prácu na uľahčení prístupu k zdravotnej starostlivosti a zdravotnej starostlivosti na diaľku.

Nejde výlučne o to, aby sa zdravotným sestrám a iným zdravotníckym pracovníkom poskytovali práce na diaľku, ale v procese všeobecného zamerania na zdravotnú starostlivosť na diaľku to určite tiež pomáha,.0 bodov

Položka 107: Staňte sa online finančným poradcom

Toto je veľký chlapci. Dovoľte mi najskôr povedať, že úlohy sú tam, aj keď v mnohých prípadoch je potrebné pracovné miesta vytvoriť sami.

Väčší problém spočíva v tom, že musíte byť opatrní. Neodporúčam, aby ste zadali tento údaj občas, hľadáte zdroj rýchlej hotovosti. Ľudia, ktorí sú ochotní najať finančných poradcov, dávajú týmto poradcom veľkú zodpovednosť.

Ak ťa to nevystraší, tu je niečo pozitívne: ty nie musia riadiť všetky alebo dokonca väčšinu svojich peňazí, aby boli finančnými konzultantmi.

Existuje veľa príležitostí byť konzultantom pre časť financií človeka. A áno, všimnite si, že som povedal človek, nie spoločnosť.

Môžete byť finančným konzultantom pre spoločnosť alebo malý podnik, ale to bude mať väčšiu zodpovednosť. Preto by ste to mali robiť iba vtedy, ak máte kvalifikáciu – ak už máte skúsenosti s poradenstvom v oblasti malých firiem alebo financií.

Pokiaľ však ide o vysielanie pracovných miest a spoločné vystúpenia, množstvo výziev na konzultantov je pre jednotlivcov, ktorí hľadajú pomoc s ich osobnými a rodinnými financiami. Aj tu môžete zažiariť: hovoriť o svojich vlastných inteligentných finančných krokoch, o tom, ako ste ušetrili peniaze na X alebo investovali bezpečne do Y, atď..

Tu je ďalšia vec týkajúca sa finančného poradenstva: môžete mať dlhodobé alebo krátkodobé koncerty. Môžete napríklad získať klienta, ktorý chce iba nejakú informovanú, neutrálnu radu o tom, či by mal vykonať akciu X alebo Y.

Môžete tiež získať niekoho, kto chce nejakú pomoc so správou investícií do akcií na pár rokov alebo dokonca na neurčito.

Mám na mysli, že online svet je otvorený – a rovnako ako v prípade iných vecí, aj napriek tomu vám odporúčam vytvoriť si priestor online, aby ste sa mohli predávať ako konzultant.!0 bodov

Položka 108: Virtuálne CXO

Môžete byť zmätení v tom, čo CXO je. Verte tomu alebo nie, presne viete, čo to je:

CXO znamená iba akúkoľvek výkonnú pozíciu – písmeno X používam ako premennú (t. J. C_O). Takže v tomto prípade mám na mysli byť virtuálnym riaditeľom (generálny riaditeľ), finančným riaditeľom (finančný riaditeľ), COO (generálny riaditeľ) alebo CMO (generálny riaditeľ).

A zatiaľ by ste to mali uhádnuť väčšina v čase, keď spoločnosti uprednostňujú, aby najdôležitejší členovia fyzicky pracovali v kancelárii, je stále veľa spoločností otvorených najímaniu vysoko postavených členov na virtuálnu prácu.

Kľúčové je, že ste kvalifikovaný. Pred tým, než vás niekto odradí, nemusíte byť COO alebo CFO významnej spoločnosti – hoci ste vítaní.

Existuje mnoho malých a stredných podnikov vrátane veľkého počtu začínajúcich podnikov, ktoré hľadajú predovšetkým kvalifikovaných jednotlivcov, ktorí sa zaujímajú o ich prácu. Praktická práca je kompromisom, ktoré sú ochotné urobiť menšie podniky, pokiaľ získajú kvalifikovaného úradníka.

Pokiaľ ide o miesta, kde nájdete túto prácu, väčšinou záleží na vašej vlastnej schopnosti sieťovať a používať LinkedIn alebo iné hlavné pracovné dosky. Na stránkach Indeed.com sa uverejnia príspevky pre vedúcich dôstojníkov, ale veľa bude určených na osobnú prácu.1 bod

Položka 109: Konzultant online marketingu

Toto je vec, ktorú by som vám mal venovať, iba ak máte v oblasti marketingu solídne skúsenosti. Ale skôr, ako sa budete báť a preskočíte ďalšiu položku, premýšľajte o tom, čo marketing znamená:

Keď začujete „marketing“, pravdepodobne uvažujete o reklamách a e-mailoch. Áno, veľa marketingu sa uskutočňuje prostredníctvom e-mailu, reklám a sociálnych médií. Ale je to oveľa viac.

Marketing môže zahŕňať návrh webových stránok. Zahŕňa optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov (SEO). Môže obsahovať aj písomný obsah. Môže obsahovať veľa rôznych vecí, pokiaľ poukazujú na ciele spoločnosti.

Mám na mysli to, že môžete byť viac marketingovým konzultantom, ako si uvedomujete. Možno neviete, ako vytvoriť marketingovú cestu (pozri vyššie) … ale môžete byť odborníkom na SEO. Alebo by ste boli naozaj dobrí pri písaní písomného obsahu.

Svoje existujúce zručnosti môžete využiť na pomoc podnikom vo vašom terénnom trhu online. Zacieľte na spoločnosti, ktoré vy vedieť môžete pomôcť so svojimi odbornými znalosťami.

Teraz, ak máte marketingové schopnosti nad rámec jednej oblasti odborných znalostí, tým lepšie. Ľudia ako vy sú veľmi žiadaní. V skutočnosti sa marketingové spoločnosti najímajú celý čas v týchto dňoch.

Ale to je pre iný článok. Práve teraz hovorím, že by ste mali byť kreatívni podľa svojich vlastných schopností a ponúknuť malým podnikom (alebo väčším, ak to dokážete zvládnuť) nohu v niečom, o čom viete, že im môžete pomôcť.

Chcel by som naznačiť, že aj keď to plánujete na diaľku, miestne podniky sú dobrým miestom na začatie činnosti. Je to preto, že poznáte oblasť a môžete hovoriť s manažérmi so spoločným zázemím a znalosťou toho, kde firma pôsobí.

Ak však chcete robiť všetko online, choďte za malým podnikom, ktorý sa vám páči, v oblasti, ktorá sa vám páči, a nechajte svoju vášeň a túžbu pomôcť spoločnosti rásť za seba (spolu so svojimi skúsenosťami)..1 bod

Položka 110: Spúšťanie reklám na Facebooku

Toto je druh odnože vyššie uvedenej úlohy marketingového poradcu.

Toto je oveľa viac zamerané na konkrétnu vec, čo znamená, že môžete brať menej peňazí alebo viac v závislosti od toho, ako hráte svoje karty (získanie spoločnosti, aby vám zaplatila málo peňazí za úzky koncert, oproti získaniu spoločnosti za zaplatiť veľa úmerne vášmu úsiliu).

Je to všetko o reklamách na Facebooku: sú obrovské. Sú obrovské, pretože sú veľmi efektívne. Mal by si myslieť si reklama na Facebooku vás nikdy nútila kúpiť nič, ale čísla ukazujú, že reklamy Facebooku skutočne ovplyvňujú predaj. Koniec koncov, Facebook by nebol jednou z najväčších spoločností na svete, ak by ich reklamy nefungovali.

Reklamy Facebook majú pre malé podniky osobitný význam, pretože majú nízke vstupné náklady. Konkrétne neexistuje žiadna minimálna suma, ktorú firma musí minúť za reklamy.

Reklamy Facebooku sú skvelé pre malé podniky, ale stále sa nevyužívajú tak, ako by mohli. A to preto, že majitelia malých firiem sú zaneprázdnení prevádzkou malých podnikov. Väčšina malých firiem jednoducho nezamestná marketingového odborníka na plný úväzok.

Ale ak môžete prevádzkovať Facebookové reklamy pre malé podniky, zasiahli by ste veľkú výklenok. To je niečo, čo si väčšina malých podnikov môže dovoliť, najmä preto, že môžu minúť toľko, koľko chcú.

Takto to bude fungovať: oslovíte malé podniky a ponúknete svoje služby tým, ktoré by chceli osloviť nových zákazníkov prostredníctvom reklám Facebook. Nechajte to jednoduché: spoločnosť vám môže zaplatiť rozpočet, v ktorom sa cítia dobre.

Väčšina tohto rozpočtu bude určená pre samotné reklamy – kúpite si ich – a malá časť z toho bude váš poplatok (zvyčajne 10% až 20%).

Teraz to už mnohokrát bežte a vy môžete zarobiť slušné peniaze, ktoré pomôžu malým podnikom rozšíriť ich dosah, bez toho, aby ste boli profesionálom na plný úväzok.1 bod

Položka 111: Staňte sa online cestovným poradcom

Priznávam, že je to veľmi úzky online koncert, ale hej, som si istý, že aspoň niektorí z vás, ktorí to čítajú, by to dokázali urobiť.

Všeobecná kvalifikácia: ak veľa cestujete, radi cestujete a ste celkom dobrí pri hľadaní dobrých cien a plánovaní výletov.

Ak sú tieto veci pravdivé, povedal by som, že tretina bitky je už vyhratá. Po zvyšok bitvy by som vám navrhol vytvoriť si priestor online, aby ste dokázali svoje schopnosti.

Možno pomôžte svojim priateľom a kolegom získať dobré ponuky letov a hotelov. Potom získajte svoje posudky pre váš web a požiadajte ich, aby vás odporučili svojim priateľom, ak si myslia, že ste odviedli dobrú prácu.

Pre svoju značku môžete dokonca vytvoriť skupinu Facebook, stránku Instagram alebo skupinu LinkedIn. Spôsob, ako prinútiť ľudí, aby sa pripojili? Vždy sa ubezpečujete, že vaša skupina / stránka obsahuje najnovšie ponuky.

Dobrá vec je, že môžete začať robiť malé veci, v ktorých už ste dobrí, a odtiaľ ich zostaviť na požadovanú veľkosť..

Ďalšou alternatívou je nájsť si prácu online. A nie, nemyslím tým len nájsť klienta alebo koncert online, ale nájsť skutočnú vzdialenú prácu. Existuje mnoho spoločností – zvyčajne stredísk, hotelov a cestovných kancelárií – ktoré najímajú vzdialené cestovné kancelárie.

Ak sa chcete dostať na mäsovejšiu „konzultantskú“ stránku, musíte urobiť nejaké práce na nohách!0 bodov

Položka 112: Ostatné druhy koučovania a poradenstva

Viem, práve som vymenoval veľa možných možností pre online poradenstvo a koučovanie. Uviedla som ich buď preto, že to boli výklenky, na ktoré ste predtým nenapadlo, alebo preto, že sú to populárne veci, o ktorých ste už určite počuli..

Teraz sa však chystám objasniť všeobecnú oblasť online poradenstva a koučingu a niektoré ďalšie možnosti!

Ide o to, čo sa týka tohto poľa, vaša predstavivosť je v podstate limitom. Ak niečo urobí dosť ľudí, bude to percento tých ľudí, ktorí chcú platiť, aby sa to zlepšilo. Môže to byť zjednodušenie, ale v podstate je to pravda.

Aj keď základy marketingu seba samého ako trénera a získavania zákazníkov môžu byť rovnaké odvetvia ako odvetvia, sú niektoré veci, na ktoré by ste si mali dávať pozor, alebo viac či menej zdôrazniť v závislosti od oblasti..

Ak ponúkate služby v oblasti s veľkou zodpovednosťou, napríklad v oblasti financií alebo lekárskeho poradenstva, určite musíte mať poverovacie listiny a školenia (ako som už povedal). Niektoré ďalšie oblasti, v ktorých by to mohlo byť užitočné: daňové poradenstvo (toto sa prekrýva s daňovou prípravou, ktorej sa budem venovať neskôr); poradenstvo v oblasti životného prostredia / trvalej udržateľnosti; politické a kampaňové poradenstvo; poradenstvo v oblasti nehnuteľností; právne poradenstvo.

Okrem toho existuje veľa priestoru pre kreatívne snahy. Môžete niekoho naučiť, ako hrať na nástroj alebo ako maľovať. Na kreatívne výkony, najmä tie, ktoré sú vynikajúce, môžete na preukázanie svojich schopností skutočne použiť videá a galérie.

Aj keď môžete použiť Udemy alebo dokonca YouTube a Instagram na usporiadanie inštruktážnych videí, tieto médiá budú obzvlášť účinné pri kreslení alebo hudobných príručkách..

Zarábate na svojich pridružených webových stránkach dobré peniaze? Dobre, potom trénujte niekoho, kto chce vytvoriť alebo vylepšiť svoje webové stránky. Výnosy z reklamy? Rovnaká vec. Aj keď tu nájdete užitočné štúdium v ​​odbore obchod alebo marketing, hmatateľný úspech je vašou najväčšou výhodou pri pristávaní klientov.

Skutočne sú možnosti nekonečné a nemôžem ich všetky uviesť. Ak ste dostatočne podnikaví, môžete si dokonca vytvoriť nový typ poradenskej práce!0 bodov

Položka 113: Vo všeobecnosti použite platenú stránku predplatiteľa / crowdfundingu

Pravdepodobne ste už oboznámení s crowdfundingom: keď veľa ľudí číta malé množstvo peňazí online, aby prispelo k väčšiemu finančnému cieľu..

Teraz existuje pomerne málo stránok tohto druhu a niekoľko ďalších položiek ich venujem, pretože existujú určité rozdiely, ktoré považujem za dôležité.

Ale predtým mi dovoľte trochu vysvetliť: niektoré weby crowdfundingu sa nevyzerajú presne ako weby crowdfundingu a linky sú rozmazané. Konkrétne ide o stránky, ktoré sa nezameriavajú na jednotlivé projekty, pokiaľ sa zameriavajú na prebiehajúce predplatné obsahu.

Príkladmi sú Patreon, OnlyFans a Kofi. YouTube sa k tomu tiež rozširuje. Niektoré príklady stránok zameraných na projekty sú GoFundMe, Kickstarter, IndieGogo. Aj keď samozrejme rozdiely nie sú také elegantné, ako to robím, tak to je zhruba pravda.

Výhody týchto stránok spočívajú v tom, že môžete prostredníctvom internetu využívať veľké množstvo ľudí a nemusíte požadovať veľa peňazí. Napríklad sa nesnažíte prinútiť niekoho, aby vás najal na niekoľko stoviek. Pokúšate sa prinútiť stovky (alebo viac či menej) zaplatiť pár dolárov.

Líši sa, ale zvyčajne tieto stránky extrahujú určité percento z vašich príjmov. A musíte byť veľmi opatrní, aby ste predali svoje BS prispievateľov. Ale to znamená, že existuje celý rad možností!0 bodov

Položka 114: Použite Kickstarter

Kickstarter je to, čo si väčšina z nás myslí, keď počujeme termín „crowdfunding“. V porovnaní s ostatnými možnosťami tu však stále existuje niekoľko dôležitých rozdielov.

Tu sú základy:

Kickstarter je určený pre jednotlivé projekty, takže nebudete žiadať predplatné. Kickstarter je pochopiteľne tiež prísne zodpovedný za kontrolu crowdfunderov, ale to znamená, že niektorí ľudia sa nedostanú.

Dôležité je, že Kickstarter je všetko alebo nič. To znamená, že splníte svoj cieľ, alebo nedostanete nič. Poplatok je 5% z prostriedkov, ktoré vyberáte (takže ak nesplníte svoj cieľ financovania, nebudete mať žiadne poplatky).

Tu je dôležitá časť:

kickstarter

Čo robí Kickstarter dobrou voľbou pre mnohých z vás, je to, že nie je určený pre charitu. Takže ak sa pokúšate vydať jediný silný projekt, Kickstarter je skvelý spôsob, ako to urobiť.

Teraz to porovnajme s inou možnosťou:0 bodov

Položka 115: Použite GoFundMe

GoFundMe je jedným z ďalších známych crowdfundingových webov, ale je veľmi odlišný od Kickstarter, pokiaľ sa týka vás, potenciálneho zárobku. Tu je hlavný rozdiel:

GoFundMe

Jo. GoFundMe je ZADARMO – žiadne poplatky za platformu alebo škrty z toho, čo robíte. Stále existujú transakcie s kartami, to je však nevyhnutné. A jeho nie všetko alebo nič.

Predtým, ako sa všetci nadchnete tým, ako môžete zbierať peniaze zadarmo, venujte pozornosť druhej časti tejto správy: „ľuďom a príčinám, ktoré vás zaujímajú.“ Pozrite sa, kde Kickstarter nie je určený na charitatívne získavanie finančných prostriedkov, GoFundMe je k nemu silne orientovaný.

Teraz je dôležité si uvedomiť, že systém GoFundMe nie je taký prísny, pokiaľ ide o to, za čo môžete kampane viesť. Kampane sú však vo všeobecnosti zamerané na neziskové ciele, takže nezabudnite, ako ich chcete použiť.1 bod

Položka 116: Použite Indiegogo

Indiegogo je posledným z „veľkých troch“ crowdfundingových webov. Bol to jeden z prvých serverov, ktorý ponúkol model crowdfundingu, takže už chvíľu je v hre. Je tiež najznámejšou orientáciou na podnikateľské ciele.

Aj keď by ste Kickstarter používali na kreatívny projekt (ktorý môže zahŕňať podnikanie) a GoFundMe pre všeobecne neziskové snahy (aj keď nie nevyhnutne), Indiegogo je len o získavaní peňazí na podnikanie.

Tu je ďalšia vec, ktorá ju odlišuje:

Indiegogo

Aj keď je spoločnosť Indiegogo známa hlavne vďaka financovaniu v štýle kampaní, a to je to, s čím väčšinou začalo, umožňuje vám to ďalej rozvíjať svoju kampaň aj po splnení cieľa kampane..

Aj keď existuje niekoľko odchýlok, Indiegogo spravidla účtuje poplatok vo výške 5%.

Teraz by ste mohli byť trochu nejasní, aké sú rozdiely medzi Kickstarter a Indiegogo, okrem všeobecnej „vibrácie“ alebo kultúry stránok.

Hlavné rozdiely sú nasledujúce: Indiegogo nie je všetko alebo nič, iba ak by ste chceli, aby to bolo; financovanie si môžete udržať aj po splnení vášho cieľa (ako je opísané); financovanie môžete získať takmer odkiaľkoľvek na svete; a schvaľovací proces je jednoduchší.

V skutočnosti existuje žiadny proces schválenia alebo žiadosti. Úplný zoznam rozdielov nájdete tu.

Teraz je však čas sa dostať do menej známych oblastí crowdfundingu, ktoré sa rozpadajú na predplatné …0 bodov

Položka 117: Použite Patreon

Patreon je najvýznamnejšou predplatiteľskou platformou pre zákazníkov, ale napriek tomu ju veľa ľudí nikdy nepočula. Tu je zhrnutie:

Na Patreone platia ľudia za váš obsah mesačné predplatné. Patreon má poplatok za platformu 5% a vy si môžete stanoviť ciele, ale ak sa nesplnia, nič sa nestane.

Teraz je jedným z hlavných rozdielov medzi Patreonom a nasledujúcimi dvoma platformami to, že Patreon vám umožňuje vytvárať úrovne členstva. Niektoré príspevky môžu byť dostupné pre každého, iné iba pre určitú úroveň.

Môžete tiež posielať odmeny / čokoľvek, čo produkujete, ľuďom zvonka Patreona, ale kľúčom je to, že Patreon vám umožní zobraziť zoznam odstupňovaných členov.

To znamená, že to nemusíte hľadať jeden sladké miesto, ktoré nežiada príliš veľa alebo príliš málo ľudí. Môžete nastaviť úroveň vstupnej úrovne, ktorú si môže ľahko dovoliť veľké množstvo ľudí, a ďalšiu úroveň pre odhodlanejších fanúšikov, ktorí míňajú navyše, atď. Atď..

Všimnite si, že nie mať mať viac úrovní. Najpopulárnejším tvorcom na Patreone je podcast, ktorý ponúka iba jednu úroveň 5 dolárov.

Tiež si všimnite, že Patreon má alternatívu k mesačnému modelu predplatiteľa:

patreon

Model na vytvorenie je celkom podobný predchádzajúcim platformám, ktoré som vám ukázal. Ale Patreon je najslávnejší a používa sa pre mesačný model.

Môžete použiť Patreon na veľa rôznych vecí, ale je to hlavne pre tvorivé snahy – prinajmenšom to je kultúra. Väčšina tvorcov používa Patreon na podcasty, umelecké diela, fotografie, cosplay a hudbu. To je však sotva limit.

Viac informácií tu!0 bodov

Položka 118: Alebo použite iba ventilátory

OnlyFans je konkurentom spoločnosti Patreon, ale je to omnoho jednoduchšie.

Toto vám ukáže podstatu:

OnlyFans

OnlyFans, rovnako ako Patreon, je primárne založený na mesačnom modeli predplatného pre tvorcov. Avšak, OnlyFans je iba pre mesačné predplatné bežného obsahu a neexistujú žiadne úrovne.

Nevýhoda? Stratíte flexibilitu s lacnejšími možnosťami pre väčšie množstvo ľudí a drahšími možnosťami pre odhodlanejších ľudí. Máte všestrannú cenu a obsah pre všetkých.

Jednoduchosť je však sama osebe výhodou. Vaši predplatitelia sa nemusia starať o to, čo je najlepšie pre vaše úrovne – či už je zaplatenie jednej ceny za mesiac dobré.

Ďalším rozdielom je, že služba OnlyFans má vynikajúcu funkciu tipov, kde vaši fanúšikovia môžu tipovať vaše príspevky alebo jednoducho tipovať váš účet v takej výške, v akej chcú..

Teraz vám nemôžem klamať – iba fanúšikovia sú takí slávni, že ich tvorcovia obsahu pre dospelých často používajú. Ale hej, sme tu dospelí a ja vám len hovorím, že OnlyFans je možnosť zarobiť peniaze online..

Kľúčom je to, že OnlyFans nie je len pre daný sektor alebo obsah, a stále predstavuje solídnu možnosť, ak vytvárate umenie, hudbu alebo niektoré bežné produkty..0 bodov

Položka 119: Alebo použite Ko-fi

Ko-fi je menej známy ako OnlyFans a Patreon, prinajmenšom v USA, ale je pomerne podobný, pričom si zachováva niektoré kľúčové rozdiely. Tu sú základy:

Meno Ko-fi je založené na myšlienke, že vaši priaznivci by vám kúpili šálku kávy. Ceny sa samozrejme líšia, ale v podstate ide o počiatočné cenové rozpätie podpory – pomerne malé.

Tu je niekoľko veľkých rozdielov:

Ko-fi dostáva priame platby

Platba je okamžitá a neplatia sa žiadne poplatky za platformu. Môžete si vytvoriť ciele zamerané na získavanie finančných prostriedkov, ale to sa nevyžaduje a nie všetko alebo nič.

Ďalším zásadným rozdielom je, že Ko-fi nie je zameraný na predplatné, aké sú Patreon a OnlyFans. V podstate by ste si nastavili stránku, predstavili nejakú prácu, a ak sa ľuďom páči, môžu vám za ukážku podpory trochu zaplatiť..

Môžete však tiež ponúknuť predplatné na mesačný príjem a prijímať provízie. Ak však chcete urobiť tieto veci, musíte zaplatiť za Ko-fi Gold. Začína sa na 6 dolárov mesačne a odstraňuje tiež reklamy Ko-fi, umožňuje vám nastaviť cenu darov a ponúkať sťahovanie vo vysokom rozlíšení (okrem ďalších vecí, ktoré som spomenul).

Skutočnosť, že za svoju tvorivú prácu môžete získať dary bez poplatku, je skvelá, ale stojí za zváženie, či je poplatok 6 dolárov mesačne nákladovo efektívnejší pre model predplatného v porovnaní s tým, že Patreon alebo OnlyFans získavajú fixné percento svojich zárobkov..

Ďalšou vecou, ​​na ktorú treba pamätať, je to, že Patreon a OnlyFans sú väčšie a je pravdepodobnejšie, že dostávate odbery od ľudí, ktorí už majú účty na týchto platformách – takže môže byť ľahšie získať peniaze na väčších platformách.

Ko-fi má určite dobré vlastnosti, ktoré vám môžu pomôcť zarobiť peniaze online! A myslím si, že to zabalí časť pre davové financovanie a predplatné platformy!1 bod

Položka 120: Kanály YouTube (všeobecne)

Na posledných stránkach, o ktorých som hovoril, ide o to, že sú mimoriadne účinné, ak ste internetovým ovplyvňovačom. Zjednodušene povedané, ovplyvňovateľ je niekto, kto má na internete veľké pokračovanie.

Niekoľko nasledujúcich položiek sa bude týkať toho, ako zarobiť peniaze online ako vplyvná osoba, a to aj na stránkach YouTube. Ale na YouTube je to, že na tom môžete zarobiť peniaze, a to nielen na strane sponzorov ovplyvňujúcich veci.

A pretože sa každý snaží získať na YouTube popularitu, budem hovoriť o tom, ako môžete zarobiť peniaze z YouTube všeobecne tu ao spôsobe ovplyvnenia v ďalšej položke. Dobre, pripravené?

Prvá vec je prvá: na YouTube môžete zarobiť peniaze nepriamo. Tým myslím, že by ste si sami nevyrábali peniaze, ale využívali ste službu YouTube ako prostriedok na zvýšenie výnosov.

Inými slovami, môžete uverejňovať videá, ktoré priťahujú ľudí k vašej značke. Potrebujete iba malú časť svojich divákov, aby ste výrazne zvýšili počet zákazníkov.

Po druhé, môžete zarobiť peniaze z príjmu z reklamy. Teraz je to niečo, pre čo je YouTube trochu neslávne známe: veľa ľudí sa sťažuje na veľké zníženie, ktoré služba YouTube predstavuje, čo je platná sťažnosť.

A mnoho kanálov sa v týchto dňoch demonštruje za mierne porušenie autorských práv alebo ochranných známok. Poraziteľmi tohto usporiadania zvyčajne nie sú veľké spoločnosti, ale jednotlivci a malé podniky – takže buďte opatrní!

Ak však robíte svoju prácu, môžete zarobiť peniaze na inzercii YouTube (zvyčajne sa nazýva Partnerský program YouTube). Ďalším spôsobom, ako zarobiť peniaze z reklamy na YouTube, je použitie pridružených odkazov:

V podstate aplikujte to, čo som povedal o blogoch pridruženého marketingu skôr na kanály YouTube, a tam to máte.

To sa spája s ovplyvňovaním na YouTube, ktoré zahŕňa sponzorstvo a uzatváranie obchodov s inými spoločnosťami. Takže na ďalšiu:0 bodov

Položka 121: Konkrétne buďte ovplyvňovateľom YouTube

Ako som už povedal, toto nie je niečo, čo by sa dalo urobiť pre rýchly zásah: musíte tvrdo pracovať, byť trpezliví a riskovať … a naozaj sa vám páči to, čo robíte.

Jednou z najväčších výziev bude zverejňovanie dobrého obsahu a jeho pravidelné uverejňovanie – nieto všetkého marketingu a propagácie, ktorý s tým súvisí.

Keď však začnete vidieť, ako sa váš kanál rozrastá, stojí za zváženie spôsoby, ako z toho vydělať peniaze, a to okrem programu Partneri YouTube, o ktorom som vám hovoril.

Partnerské odkazy sú zviazané, aby ovplyvňovali, pretože pri vytváraní publika si pravdepodobne zvýšite svoj podiel na províziách z pridruženého predaja. Ale to je len špička ľadovca:

Svoju platformu môžete použiť aj na reklamu a propagáciu svojej firmy.

Jedným z hlavných prvkov zarábania peňazí na ovplyvňovači v službe YouTube však spoločnosti sponzorujú, aby inzerovali produkty a služby..

Úroveň inzercie, ktorú pre ne urobíte, sa líši, ako sa vyplatí, takže vám nemôžem poskytnúť žiadne všeobecné údaje. Mnoho ľudí to však robí z nejakého dôvodu – dosiahli popularitu, ktorá im prinesie zisky.

V spoločnosti Famebit si môžete pozrieť niektorých potenciálnych sponzorov. Je to zadarmo na používanie a bude sa spoplatňovať iba v prípade, že ste sponzorovaní … v tom okamihu, gratulujeme!0 bodov

Položka 122: Buďte ovplyvňovateľom na Instagrame

Zatiaľ čo základy ovplyvňovania Instagramu budú rovnaké ako ovplyvňovanie na YouTube, Instagram si zaslúži svoje vlastné miesto jednoducho preto, že je MAJOR centrom ovplyvňujúcej činnosti..

V skutočnosti by som povedal, že Instagram je to, čo si väčšina ľudí myslí, keď si myslia o výraze „vplyv“.

Teraz som trochu skeptický, pokiaľ ide o čísla, ktoré ľudia vyhodia, a nemyslím si, že existujú presvedčivo dokázané údaje o tom, ako je na Instagrame ziskové byť ovplyvňovateľom. Existujú však niektoré výpočty, ktoré sa zdajú sľubné.

Digitalmarketing.org hovorí, že ovplyvňovatelia Instagramu účtujú značkám od 75 do 3 000 dolárov príspevok Instagram, pričom priemerná cena ovplyvňovača na strednej úrovni je 271 USD za cenu.

A mikroovplyvňovač, čo znamená niekoho s menej ako 1 000 sledovateľmi? Priemer je 83 dolárov za reklamu.

Vezmite tieto čísla so zrnom soli, ale stále sa na ne pozrite:

náklady na ovplyvňovanie sociálnych médií

Ide o to, že aj keď nemáte miliónov sledovateľov, stále máte spravodlivú šancu získať sponzorstvo..

Kľúčové je, aby ste sa ubezpečili, že neustále zvyšujete počet svojich sledovateľov a že vaše príspevky sú zapojené. Nestačí mať počet sledovateľov – príspevky musia zodpovedať spravodlivo!0 bodov

Položka 123: Rovnaké ako vyššie, ale urobte to pomocou Twitteru

Zarábanie peňazí na Twitteri je v niektorých kľúčových smeroch odlišné od zarábania peňazí na Instagrame alebo dokonca na YouTube. Kým Twitter je tiež sociálna sieť, a keď Twitter robí mať veľa obrázkov, ústredným bodom je „tweet“.

Všetci vieme, ako Twitter funguje, takže skočím na to, ako môžete zarobiť peniaze z Twitteru.

Veľké prekrývanie s Instagramom spočíva vo vašom počte sledovateľov a všeobecnom dosahu. Čím viac sledovateľov budete mať na Twitteri, s najväčšou pravdepodobnosťou sponzor ocení vaše tweety.

Rovnako ako v prípade Instagramu, aj celebrity a veľkí ovplyvňovatelia môžu dostať zaplatenú tonu peňazí za tweet. Budete to musieť robiť tvrdo: budete musieť dostať nasledovníka, ktorý s vami komunikuje. A predtým, ako vás zavediem, vedzte, že Twitter má vo všeobecnosti menej sponzorských aktivít ako Instagram.

Existuje však aj iný spôsob, ako zarobiť peniaze z Twitteru!

Týmto spôsobom som hovoril, ale pre webové stránky: pridružené odkazy. Funguje to rovnako ako prostredníctvom webovej stránky a dokonca môžete svoj web alebo blog používať spolu s účtom Twitter. Tweetujte súhrny svojich článkov a zahrňte do nich svoje pridružené odkazy.

Koniec koncov, môže byť ľahšie prinútiť ľudí, aby si prezerali krátky tweet ako celý článok na vašom webe!0 bodov

Bod 124: Spustite podcast a získajte sponzorov

Áno, áno, prekrývajú sa, prekrývajú sa … určite existuje podobnosť medzi touto a predchádzajúcimi témami. Má však niekoľko zásadných rozdielov:

Dva najväčšie rozdiely: 1) nemáte video (pravdepodobne) a 2) častejšie ako nežiadate ľudí, aby počúvali niečo dlhé.

Dokonca aj krátka epizóda podcastu by bola asi 10 až 15 minút. Vo veku internetu je ťažké predať ľudí, aby iba konzumovali zvuk iba 15 minút. Alebo je to?

Pamätáte si, ako som povedal, že Twitch a podobné platformy zvyčajne vidia, že sa toky vysielajú celé hodiny? Je úžasné vidieť, ako sa formát videa s dlhou formou stal nesmierne populárnym v dobe, ktorú považujeme za charakteristickú krátkym časom pozornosti..

Podcasty sú v tomto zmysle veľmi podobné streamovaniu. Podcasty úplne popularita vzrástli a v týchto dňoch každý má jeden … a ľudia stále počúvajú, napriek tomu, že je to len niekoľko hodín zvuku.

Aj keď budete chcieť urobiť svoj vlastný výskum vo svojom výklenku, zdá sa, že má nejaký význam prinútiť menší počet nadšených ľudí, aby počúvali dlhšie podcasty, ako väčší počet nezaujatých ľudí, ktorí počúvajú krátke epizódy..

Aj keď to znova záleží na vašom poli – buď by to mohlo fungovať. Máte záujem o denné alebo týždenné brífingy o udalostiach vo vašom odbore alebo o dlhý komentár? Zamyslite sa nad tým, ako chcete, aby bol váš obsah formátovaný.

Dúfam teda, že tento kontext vás pripravuje: je to dobrá doba pre podcasty, ale je tu tiež veľa výziev.

Stručné slovo pre divákov: každý môže počúvať podcast, keď cestuje do práce alebo do školy. Ak je však veľa vašich divákov nákladnými automobilmi alebo vodičmi dodávky, môžu počúvať oveľa viac, ako niekto, kto pracuje v kancelárii. Možno budete chcieť predpokladať, že každý môže nájsť voľný čas na počúvanie niečoho … ale buďte opatrní!

Teraz je sponzorovanie podcastov veľmi podobné získavaniu sponzorov na stránkach Twitch alebo YouTube. Vo všeobecnosti môžete urobiť nasledujúce: 1) predávať a propagovať reklamné spoty sami, 2) čakať, kým k vám prídu inzerenti, 3) spolupracovať s hostiteľom podcastov, aby ste získali sponzorstvo..

Zapojenie inzerentov a sponzorov do vášho podcastu má veľa odlišností, takže odporúčame vyskúšať tento odkaz na ďalšie prečítanie..

Posledná poznámka: môžete byť sponzorovaní vašimi poslucháčmi! Mnoho výrobcov obsahu a podcasterov sa rozhodlo urobiť tak, preto si pomyslite na platformy pre predplatiteľa a platformy na financovanie davu, ktoré som už spomínal. Patreon je veľmi populárny najmä pre podcastery.

V skutočnosti si pozrite tento zoznam najlepších zárobkov Patreona:

najlepší tvorcovia patreónov

Prvý v zozname? Podcast (a áno, podcast, ktorý zarába takmer 140 000 dolárov mesačne). Jim C. Swim, na 4. mieste? Robí videá, ktoré sa úprimne priblížia k poľu podcastingu. 5. miesto? Podcast.

Mám na mysli to, že podcastom môžete sponzorovať mnohými spôsobmi, tak prečo to neurobiť a začať hovoriť o niečom, na čom ste nadšení.?0 bodov

Položka 125: Zarábajte v programe pre stredných partnerov

Aj keď sú sociálne médiá skvelé, možno nejde o preferované médium vyjadrovania. Možno by ste radi písali premyslené materiály. V takom prípade môže byť preferovaným médiom … médium!

Možno ste už počuli o médiu, ale možno ste ho nepoužili. Stredné meno získava podľa myšlienky, že ide o formát blogu „strednej veľkosti“. Zatiaľ čo niektoré blogy môžu byť naozaj dlhé a Twitter je super krátky, médium je určené na zdieľanie medzi nimi.

Ak však teraz radi píšete, ale chceli by ste za to aj zarobiť nejaké peniaze, môže byť skvelým riešením použitie programu pre stredných partnerov..

Je to celkom jasné. Musíte iba blogovať, ako by ste normálne robili. Aktivujte nastavenia distribúcie a zárobkov a automaticky sa budete môcť prihlásiť do programu.

Redaktori a kurátori stredného média denne sledujú množstvo obsahu na webe a ak jeden z vašich príbehov spĺňa redakčné normy, bude odporúčané ľuďom, ktorí čítajú podobné témy..

A odtiaľ? Potom sa to stane:

Program pre stredných partnerov

Vaša platba bude v zásade závisieť od toho, do akej miery stredne čitatelia interagujú s vaším obsahom. A plat? To sa líši:

Autorský poplatok pre čitateľa stredného obsahu sa rozdelí medzi autorov a príbehy, ktoré sa najviac dotýkajú. Čím viac daný čitateľ číta vaše veci, tým viac z nich bude platiť váš predplatné.

Predplatné je 5 dolárov mesačne, takže to nie je presne tona peňazí. Rovnako ako v prípade mnohých vecí na tomto zozname sa rátate s tým, že sa vám podarí priniesť veľké množstvo ľudí, aby tieto čísla pre vás fungovali..

Ale najlepšie na Partnerskom programe spoločnosti Medium je zameranie sa na kvalitu. Mnoho tvorcov obsahu je pochopiteľne vypnuté tým, koľko sa musia spoliehať na reklamu za peniaze.

A ak ste spisovateľ, je tu veľká šanca, že sa do Clickbait nemilujete. Program pre stredných partnerov je dobrý spôsob, ako zarobiť peniaze pre autorov, ktorí si chcú udržať svoju umeleckú integritu.0 bodov

Položka 126: Použite SoundCloud Premier Monetization

Toto je menej spôsob predaja hudby, ako to je spôsob, ako dostať zaplatené za hudbu, ktorú produkujete. Áno, je tu rozdiel.

Ak ste hudobník, určite ste počuli o SoundCloud. Nie je to len to, že stránka je populárna. Je to tiež tým, že niekoľko umelcov sa vďaka svojej popularite SoundCloud preslávilo a dosiahlo skutočný svetový úspech v hudbe.

Najslávnejšie z nich je Chance the Rapper. Niekoľko ďalších obsahuje XXXtentacion a Lil Pump, ale je ich omnoho viac, ktorí dosiahli menšie, ale pozoruhodné úrovne úspechu..

Malo by byť samozrejmé, že pre týchto ľudí je ich hlavným zdrojom peňazí ich úspech po získaní slávy od SoundCloud. V tomto prípade bola sláva motorom … takže aj keď to môže byť pre vás ideálne, nemali by ste očakávať, že tento príjem bude iba z monetizácie SoundCloud..

Teraz, keď to nie je v poriadku, zamerajme sa na to, ako to funguje:

Ak sa chcete kvalifikovať, musíte byť nezávislým tvorcom. To znamená, že musíte mať 100% vlastníctvo hudby, ktorú vydávate, a práva na ňu. Podcasty alebo kombinácie momentálne nespĺňajú podmienky.

Musíte byť tiež odberateľom SoundCloud Pro alebo SoundCloud Pro Unlimited a musíte mať od posledného mesiaca k dispozícii najmenej 1 000 vhodných streamov. Oprávnené môžu byť iba toky z určitých krajín – zoznam môžete skontrolovať tu.

Skôr ako v Partnerskom programe pre stredné podniky, vaše peniaze pochádzajú z podielu na výnosoch a sú založené na počte prúdov, ktoré získavate. Čím viac streamov sa streamuje, tým väčšia časť zdieľate.

Zapamätajte si, že dostanete iba zaplatené toky, ktoré sa stali po prihlásili ste sa do Premier … takže to nie je retroaktívne (čo dáva zmysel).

Je zrejmé, že plat sa líši a nemôžem vám dať solídny údaj. Ak však už plánujete vydávať hudbu, prečo investovať do SoundCloud Pro, aby sa vaše skladby speňažili? Ďalšou podobnosťou, ktorú má s médiom, je to, že nepočítate s reklamami, ale s vašimi poslucháčmi.1 bod

Položka 127: Partnerské pôžičky

Požičiavanie typu peer to peer, známe tiež ako požičiavanie P2P, je jedinečným fenoménom online. Technicky nepotrebujete internet, aby to fungovalo, ale jeho rast a súčasný rozsah je určite kvôli internetu.

Vypožičanie P2P je to, čo znie: prax porovnávania rovesníkov tak, aby si mohli požičiavať a požičiavať si jeden od druhého. Spravidla to tak je, že pôjdete na web požičiavajúci P2P a požičiavate si alebo požičiavate peniaze od jednotlivca alebo firmy.

A prečo by ste to urobili?

Stránky poskytujúce pôžičky P2P sú však menej regulované ako bankovníctvo v „reálnom svete“. Ak si požičiavate, môžete si požičať za nižšie úrokové sadzby. Ak ste veriteľom, môžete zarobiť vyššie výnosy v porovnaní s úsporami alebo investičnými produktmi, ktoré vám vaša banka ponúka.

Veľkým rizikom je, že dlžník zlyhá … veľa pôžičiek na stránkach P2P je nezabezpečených. Platformy P2P však uľahčujú zabezpečovanie pôžičiek tým, že dlžníci ponúkajú niektoré zo svojich aktív ako kolaterál.

Ako veriteľ na stránkach P2P zvyčajne súťažíte s inými poskytovateľmi pôžičiek o dlžníka s dobrým kreditom alebo s určitou úrovňou spoľahlivosti, čo znamená, že budete súťažiť o zníženie úrokových sadzieb..

Požičiavanie P2P sietí je v rôznych krajinách a provinciách / štátoch regulované v rôznej miere, preto si najprv skontrolujte svoje vlastné zákony!

Teraz prejdem na niekoľko najlepších možností.

Jedným z nich je Upstart: pôžičky spoločnosti Upstart začínajú na minimálnej hodnote 1 000 USD a maximálne na 50 000 USD. Ak s nimi teda požičiavate, neočakávajte, že im budete požičiavať. APR začína na 8,85%.

Jednou z charakteristík služby Upstart je to, že viac odpúšťa úverovej dôveryhodnosti: úverová spôsobilosť dlžníka je tiež založená na vzdelaní a pracovných skúsenostiach. To znamená, že máte určité ďalšie riziko, ale tiež väčší podiel ľudí, ktorí si od bánk požičiavajú.

zbohatlík

Služba Upstart navyše využíva množstvo solídnych technológií a prechádza ňou veľa peňazí. Najlepšie na službe Upstart je to, že má výrazne menej predvolených hodnôt ako väčšina bánk a konkurenčných platforiem P2P.

Kruh financovania je ďalšou možnosťou: cieľovým dlžníkom sú britské malé podniky, ale malé podniky iných krajín ho môžu použiť, ak sa nachádzajú v USA, Nemecku alebo Holandsku..

Štatistika kruhového financovania je ohromujúca: od roku 2010 sa na platforme získalo úrokov vo výške 290 miliónov GBP. Rovnako ako v prípade služby Upstart je minimálna výška úveru 1 000 GBP (čo je viac ako 1 000 USD).

Jednou z posledných možností je Prosper, prvý trh požičiavania P2P v Spojených štátoch. Od svojho založenia v roku 20005 umožnil pôžičky vo výške 12 miliárd dolárov. Pôžičky začínajú na 2 000 USD a zvyčajne nemôžu prekročiť 40 000 USD.

Existujú aj ďalšie úverové trhy, na ktoré sa môžete pozrieť, sú to však niektoré z najväčších a najuznávanejších. Ako ste očakávali, existuje určité riziko – väčšinou v závislosti od toho, aké rozhodnutia vyberiete, viac ako samotné platformy.

A áno, platia sa poplatky za platformu, ktoré sa medzi jednotlivými webmi líšia. Aj po platbách za platformu budete na týchto stránkach stále požičiavať viac, ako by ste inak.0 bodov

Položka 128: Získajte peniaze späť s Rakuten

Budem s vami rovno: toto nie je spôsob, ako zarobiť peniaze online, a skôr spôsob, ako ušetriť peniaze online. Ale je to skvelý ako ušetriť online, a ako povedal Ben Franklin – zachránená cent je zarobená cent!

Rakuten je veľmi jednoduchý a efektívny. Hlavné obchody platia spoločnosti Rakuten, aby smerovali k premávke a zákazníkom. Rakuten potom niektoré z týchto peňazí s vami zdieľa tým, že vám dá určité percento vašich peňazí späť.

Rakuten

Kľúčové je, že okrem používania softvéru Rakuten nemusíte robiť nič, čo už neurobíte..

A aj keď je pravda, percentá sú nízke pre veľké obchody ako Amazon (až 5% cashback), eBay (2%) alebo Walmart (5%), ak ich len používate, keď robíte normálny nákup počas celého roka, môžete ušetriť stovky.

Nehovoriac o tom, že v niektorých obchodoch získate až 40% cashback, a dokonca aj hlavní maloobchodníci, ako sú Kohl a Macy’s, získajú 10%.

Áno, možno nebudete technicky zarábať peniaze … ale nakoniec skončí s peniazmi vo vrecku bez toho, aby ste zmenili čokoľvek, čo ste predtým robili. Myslím, že si zaslúži zmienku.1 bod

Položka 129: Získajte peniaze na svoje nákupy prostredníctvom Paribus

Tu je alternatíva k Rakuten. Vlastne to poškriabajte: mali by ste ich použiť spolu. Sú podobné, pretože vám ušetria peniaze, ale robia to rôznymi spôsobmi.

Rakuten chce, aby ste nakupovali obvyklým spôsobom a vrátia vám malé percento nákupov, ktoré vykonáte v rôznych obchodoch. Paribusu pošlete e-mail, ktorý používate na príjem, a spoločnosť Paribus automaticky zaznamená, či v prípade niektorých produktov od ich zakúpenia došlo k zmenám cien..

ako funguje paribus

A ak sa cena od nákupu zníži, dostanú vám cenový rozdiel späť. Takže presne zarábate peniaze online? Je to sivá oblasť, ale určite šetríte peniaze, ktoré by ste inak nemali, takže si myslím, že to stojí za zmienku.

Ďalšou črtou Paribusu je to, že dostanete kompenzáciu za oneskorené dodávky, čo je sladké.

Existuje ďalšia funkcia, ale nedostane vám žiadne peniaze: Paribus má nástroj na sledovanie návratnosti, ktorý vás upozorní, keď sa dá niečo, čo ste si kúpili, vrátiť. Je to šialene užitočné a je to dobré len pre šetrenie peňazí vo všeobecnosti, aj keď priamo nedostanete peniaze od spoločnosti Paribus.0 bodov

Položka 130: Prenájom domu na Airbnb

Počíta sa to ako spôsob zarábania peňazí online? Môže to byť sivá oblasť, ale povedal by som. Koniec koncov, nie je to tak, ako by bol tento spôsob zarábania peňazí bez internetu skutočne možný.

Airbnb: je to slávna spoločnosť, ktorá umožňuje obyčajným ľuďom platiť za hosťovanie iných ľudí. Pre cestujúcich a hostí je to zvyčajne cenovo dostupnejšie ako hotel a niekedy môže byť zábavnejšie.

Výhodou Airbnb je to, že sa dá ľahko hostiť, aj keď nemáte obrovský dom: ľudia sa pravidelne zdržiavajú v apartmánoch, ktoré majú ďalšiu izbu (to znamená, že v zásade zdieľajú malý priestor so svojím hostiteľom)..

Hostiteľské miesto Airbnb

Tento proces je pomerne jednoduchý:

Jo. Je to väčšinou na vás. Airbnb vám môže pomôcť zistiť správnu cenu a môžete urobiť svoj vlastný prieskum, ale nakoniec si vyberiete, koľko chcete uviesť svoju cenu.

Príjemné na tom je, že nemusíte obťažovať rokovania s hosťami (pokiaľ sajú). Hostia, ktorí zostávajú na vašom mieste, sú tí, ktorí súhlasili s cenou, ktorú ste nastavili, a zaplatili za ňu. Navyše si vyberiete požadované požiadavky.

Najlepšia vec na Airbnb hoci? Účtuje sa tu iba poplatok vo výške 3% za rezerváciu. V porovnaní s väčšinou poplatkov za platformu pre internetové obchody je to šialené nízke.

Navyše si možno spriatelíte!0 bodov

Položka 131: Vypožičajte si auto

Dobre, prenájom hudobných nástrojov je jedna vec. Ale požičiavate si auto? Je to pochopiteľné, ak k tomu máte nejaké vážne výhrady.

Je však súčasťou novej digitálnej ekonomiky, aj keď nie je tak praktizovaná ako jazdenie na koni alebo AirBNB. Počúvajte ma teda:

V zásade bude mať zákazník aplikáciu služby zdieľania automobilov, ktorú požičiavate, a rezervuje si auto, ktoré potrebuje. Mnoho vlastníkov ponúka doručenie, ale nemusíte. Hosťovskí vodiči / zákazníci sú obyčajne podrobení previerke predtým, ako majú povolenú službu používať.

Turo (predtým RelayRides) je najväčším priekopníkom tejto praxe. Zaregistrovanie sa môže trvať menej ako 10 minút, získate 65% až 85% z ceny zájazdu a budete poistení až do 1 milióna dolárov a chránení proti krádeži a fyzickému poškodeniu.

Turo tiež ponúka cestnú asistenciu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a umožňuje vám regulovať najazdené kilometre.

Ďalším hlavným konkurentom spoločnosti Turo je spoločnosť GetAround, ktorá je takmer rovnaká:

Obísť

Takže, ak ste schopní požičať si svoje auto, môžete pasívne zarábať stovky navyše mesačne a tisíce navyše ročne. V akom novom svete žijeme!1 bod

Položka 132: Pohon pre Uber a / alebo Lyft

Viem, viem – je to trochu podvádzanie, pretože stále zarábate peniaze mimo domova, mimo sveta. Na druhej strane stále zarábate peniaze prostredníctvom internetu a moderných technológií … a stáva sa nesmierne populárnou.

Poďme na to: Uber je najväčšia služba spolujazdy v USA, a keď idete po Uber, budete pracovať takmer úplne svojím vlastným tempom..

Môžete dokonca jazdiť s Uberom bez toho, aby ste mali svoje vlastné auto: Uber má vozidlá, ktoré môžu požičiavať autá.

Suma, ktorú Uber vezme, je približne 25% z toho, čo zarobíte. To je veľa, ale v závislosti na jazdách, ktoré absolvujete, vás to nemusí fázovať. Koniec koncov, je to cena flexibility.

A Uber odvádza lepšiu prácu pri riadení udržateľnejšieho zamestnania: Uber spolupracuje s inými spoločnosťami napríklad na poskytovaní dostupnejších plánov zdravotnej starostlivosti. Takže sa určite oplatí vyskúšať.

K dispozícii je tiež Lyft. Lyft je v podstate rovnaký ako Uber, čo všetci vieme.

A podobne ako Uber, keďže sa spolujazdectvo stalo stále populárnejším, Lyft bol schopný pridať niektoré funkcie a vylepšiť jazdenie pre jazdcov a vodičov..

Lyft má zhruba 20%, ale začína tiež ponúkať niektoré výhody, ktoré stojí za to sa na ne pozrieť. Napríklad:

lyft

Je to niečo zaujímavé a nové. Ale aj napriek tomu Lyft pracuje na „Centrách vodičov“, aby poskytoval dostupnejšiu údržbu automobilov a poskytoval osvedčenia o odbornej spôsobilosti v angličtine.

Aj keď Lyft a Uber môžu byť podobné služby, existujú určité dôležité rozdiely v poplatkoch, ktoré vyberajú, províziách, ktoré prijímajú, výnimkách z týchto pravidiel a mimoriadnych výhod, ktoré poskytujú … takže venujte pozornosť!1 bod

Bod 133: Buďte porotcom online

Dovoľte mi objasniť pár vecí:

Po prvé, nechcem byť doslovným porotcom. Častejšie ako ne, budete zosmiešňovaným porotcom. Je to preto, že keďže sa niektorí právnici pripravujú na súd, chcú sa ubezpečiť, že ich prípady sú silné.

Pre právnika alebo skupinu právnikov je nákladné a ťažké vyskúšať si simulovaný súdny proces sami. Niektoré spoločnosti však ponúkajú online služby porotcov, ktoré umožňujú právnikom dať svojmu prípadu solídny test bez nadmerných výdavkov.

Ako posmrtný porotca by mal byť každý obyčajný človek, ktorý mohol byť porotcom, nie je veľa požiadaviek nad rámec požiadaviek, ktoré by normálny porotca potreboval. Pokiaľ ste gramotní, občan, nie ste odsúdení za trestný čin atď., Budete mať nárok na väčšinu služieb.

Tu je niekoľko známych spoločností, ktoré vás najmú, aby ste sa stali porotcom online.

Po prvé, eJury:

ejury.com

S eJury sa každý prípad pokúša minimálne na 50 ľudí, aby získal právnikovi veľa spätnej väzby. Advokát predloží prípad – fakty, ktoré by sa použili na súde, otázky poroty, ktoré by sa použili na súde, a osobné otázky pre ďalšiu spätnú väzbu.

Potom eJury pošle prípad na bezpečnú časť stránky a k prípadu majú prístup iba „eJurori“ v pravej časti krajiny – upozornia sa tiež e-mailom.

EJurori potom prípad preskúmajú, odpovedia na otázky a potom, keď budú pripravení, predložia svoje rozhodnutie.

Je to veľmi jednoduché, ale tu je hlavná nevýhoda: plat je veľmi nízky. Bude to prípad 5 až 10 dolárov, pričom typický prípad trvá približne 35 minút.

Ak vám prípady nebudú trvať príliš dlho, nemusí byť nízka mzda tak zlá. Jediným problémom je to, že pretože prípady sú odomknuté iba v určitých oblastiach, nemôžete si vybrať a vybrať prípady, ktoré sú najzaujímavejšie. Ak žijete v obývanej oblasti, môžete mať rôzne možnosti, ale ak nie … ach dobre.

Ďalším webom je verdikt online. Celkovo je veľmi podobný ejury a prípady sa uverejňujú aj podľa okresov / federálnych obvodov. Takže sa môžete kvalifikovať iba pre prípady vo vašej oblasti.

Jasné je, že online verdikt platí viac: podľa mojich vedomostí existuje široká škála 20 až 60 dolárov na prípad.

Nakoniec je tu aj služba Sign Up Direct, ktorá má niektoré z najkonkurenčnejších platieb za falošné porotcov. Plat bude najmenej 100 dolárov za deň, ale váš výber pre prípad je menej pravdepodobný.

Na záver: hoci existuje niekoľko možností, ako byť online porotcom, jednou z ich zjednocujúcich charakteristík je, že neprinášajú tony peňazí a nie sú príliš konzistentné..

Je to spôsob, ako zarobiť peniaze online, ktoré môžete robiť pomerne ľahko, ale mali by ste to robiť, ak si myslíte, že je to zaujímavé … nie, ak potrebujete peniaze.1 bod

Položka 134: Pomoc ľuďom pri príprave daní

Pred časom na tomto zozname som hovoril o rôznych druhoch poradenstva a koučovania. Daňová príprava nie je vždy to isté ako poradenstvo, má však spoločné niektoré základné vlastnosti.

Na jednej strane pomáhate ľuďom a firmám pri určovaní ich financií. Môžete si účtovať svoje vlastné sadzby, pracovať cez platformy alebo nezávisle a môžete to urobiť všetko online.

Ale tu je miesto, kde je pomoc s prípravou na daň ešte lepšia:

Každý musí robiť dane a takmer každý ho nenávidí. Čo znamená, že nebudete mať veľa problémov s hľadaním klientov v daňovom čase.

Tento druh práce je, samozrejme, sezónny. Ak máte dobré kontakty, môžete si najať firmu alebo jednotlivca, ktorý chce pomoc počas celého roka … ale aj tak bude veľká časť práce vykonaná v týždňoch pred koncom apríla (aspoň v USA)..

Ďalšou dobrou vecou v súvislosti s prípravou na daň je, že v sezóne môže byť veľmi lukratívne, že pracujete najviac, najmä keď ľudia začnú ponáhľať, aby dodržali termín.

Ďalším prínosom pre daňovú prípravu je veľmi otvorené pole. Väčšina ľudí bude chcieť, aby ste zvládli väčšinu svojho daňového zaťaženia, ale môžete skončiť aj s rodinami, ktoré chcú iba pomôcť časť ich daňových formulárov. To isté pre podniky.

Nehovoriac o tom, že by ste mali byť požiadaní, aby ste rýchlo vybavili formulár alebo poskytli veľmi dôkladné rady o tom, ako ušetriť peniaze pomocou daní..

Certifikácia je zmiešaná taška: na jednej strane nechcete, aby vám úplne chýbali osvedčenia. Dokonca aj zúfalí daňoví prokurátori sa môžu rozhodnúť pre lacného daňového správcu, ktorý sa nezdá byť kvalifikovaný.

Na druhej strane nepotrebujete toľko formálnych kvalifikácií, ako by si myslel outsider. Nepotrebujete ani titul (hoci ak ho máte, skvelý).

Holým minimom v Spojených štátoch je PTIN alebo daňové identifikačné číslo spracovateľa. Od všetkých, ktorí dostanú zaplatené za prípravu daní, sa vyžaduje PTIN. Našťastie môžete získať online približne za 15 minút a nemusíte platiť žiadne poplatky.

vy mali by mať aspoň jeden daňový prípravný kurz. Ak hľadáte iba jednu vec, choďte na formálny záznam IRS o ročnom registračnom období. Tento program je určený výlučne pre nedôverných prípravcov, ktorí sa chcú pridať k svojej kvalifikácii.

Aj keď bude zložitejšie, ak chcete pomôcť firmám pri príprave daní, manipulácia s materiálmi pre jednotlivcov a rodiny je v skutočnosti pomerne jednoduchá, ak sa zapojíte do práce a venujete pozornosť detailom!0 bodov

Položka 135: Zákaznícky servis online

Vieš, prečo som to uložil na posledný? Úlohy zákazníckeho servisu patria medzi najobľúbenejšie vzdialené úlohy. Vážne, vždy sú tu.

ja takmer neodporúčame to hľadať na pracovných doskách: sú dosť bežné, že ak si nejaký čas vezmete na výskumné spoločnosti, ktoré by vás mohli zaujímať, môžete nájsť vzdialené zákaznícke služby..

Amazon zákaznícky servis

Tieto spúšťajú gamut. Niektoré spoločnosti si najímajú osobných zástupcov pre zákaznícke služby aj online. Niektorí si môžu najímať opakujúcich sa zástupcov na krátku dobu, zatiaľ čo vykonávajú zmenu svojich webových stránok alebo podnikania.

Iní môžu chcieť dlhodobý prenájom. Možno vás požiadajú, aby ste pracovali nepárne hodiny, najmä ak je vaša poloha vzdialená. Môžete pracovať iba na čiastočný úväzok.

Mám na mysli, že existuje veľa možností. Hlavnou výhodou vzdialenej podpory zákazníkov je to, že môžete robiť prácu, ktorú väčšina ľudí robí osobne, z pohodlia vášho domova a mzda bude zhruba rovnaká.

Aspoň je to menej „koncertu“ a menej „urob si sám“, v porovnaní s mnohými položkami tu, a v stabilite je určitý komfort.

Aj keď vám odporúčam, aby ste sa aktívne venovali hľadaniu zákazníckej podpory, poskytnem vám zdroj, ktorý môžete začať: TTEC, ktorého celkovým účelom je spojiť zákazníkov s zákazníckou podporou. A áno, vítajú prácu na diaľku.

Môžete sa tiež pozrieť na OneSupport, ale ich príspevky prichádzajú a odchádzajú.

Vo všeobecnosti bude väčšina zákazníckej podpory zahŕňať podporu účtu, vrátenie peňazí, špeciálne propagácie atď.

Oh, a veľký jedna … technická podpora. To si zaslúži svoju vlastnú kategóriu:1 bod

Položka 136: Poskytovanie technickej podpory na diaľku

Ak je zákaznícka podpora obrovská pre prácu na diaľku, technická podpora je pravdepodobne jej najväčšou súčasťou. Spoločnosti určite potrebujú agentov podpory zákazníkov, aby zvládli iné veci … ale veľa zákazníkov bude potrebovať pomoc s riešením problémov a technickými problémami.

Technická podpora je pre mnohých spotrebiteľov neoceniteľná a vy by ste pre ňu mali byť schopní nájsť zoznamy pracovných ponúk

kdekoľvek. Support.com často najíma ľudí pre svoj tím technickej podpory. Keď čítate toto, môžu alebo nemusia byť dostupné pracovné miesta na online technickú podporu, ale občas sa oboznámte, pretože je to niečo, čo tieto úlohy ponúkať..

K dispozícii je tiež TTEC a OneSupport, o ktorých som už hovoril. Ale rovnako ako v predchádzajúcej položke vás vyzývam, aby ste v tejto oblasti boli trochu kreatívnejší a proaktívnejší:

Najlepšie je nájsť priemysel a spoločnosť, ktorá sa vám páči. Sú to mobilné telefóny? Služba mobilných telefónov alebo hardvér mobilných telefónov? Príslušenstvo pre inteligentné zariadenia? Computers? Všetko z toho?

Čím viac o tom premýšľate, tým viac technologických spoločností okolo vás pracuje. A mnoho z nich najíma agentov technickej podpory na diaľku.

Napríklad, mnoho našich webových stránok je hosťovaných prostredníctvom populárnych hostingových spoločností, ako je Bluehost, SiteGround, GoDaddy, atď., A mnoho hostiteľských spoločností si túto prácu najíma. Môžete si tiež vyskúšať svoje obľúbené aplikácie, streamingové služby atď. Atď.

Mám na mysli, že sa nemusíte ponáhľať na prácu technickej podpory spoločnosti Apple alebo Google. Ak chcete, je to skvelé, ale existuje mnoho ďalších možností, ktoré treba zvážiť!0 bodov

Položka 137: Staňte sa notárom online (alebo elektronickým notárom)

Fajn, posledný! Poďme to zabaliť do niečoho veľmi jedinečného.

V prípade, že to neviete, notárom je niekto, kto má oprávnenie na vykonávanie určitých právnych formalít. Väčšinou to znamená niekoho, kto môže uzatvárať alebo osvedčovať zmluvy.

Neboj sa! Nehovorím, že musíte ísť na právnickú školu a začať vypracúvať zmluvy online. Áno, môžete to urobiť tiež, ale myslím na niečo trochu jednoduchšie.

Ako notár možno budete chcieť iba osvedčovať dokumenty. V skutočnom živote je notárova práca v zásade úlohou svedka: overujete, či strany, ktoré podpisujú dokument, sú tým, čo hovoria, a sledujete, ako podpisujú zmluvu spoločne.

Ak už ste notárom, môžete svoje služby inzerovať online. Odporúčam predovšetkým reklamu vo vašej miestnej komunite.

Ak nie, môžete sa skutočne stať notárskou verejnosťou pomerne ľahko – a dokonca to môžete urobiť online! Viac sa o tom môžete dozvedieť tu.

Akonáhle ste notár, môžete dostať notársky overený účet na malom počte stránok. Najvýznamnejším je DocuSign, ktorý je pravdepodobne najobľúbenejším softvérom na uzatváranie zmlúv online.

docusign

Môžete sa tiež pozrieť na výstižne pomenovaný Notarize.com, ktorý slúži výlučne na získanie notárskych dokumentov online. Odmena notára Notarize začína na $ 25 za notárizáciu a dokonca vám pomôže získať certifikáciu, ak ešte nemáte!

DocVerify je tretia možnosť, ktorá vám nielenže umožňuje vykonávať prácu online, ale umožňuje aj potenciálnym zákazníkom vo vašej oblasti, aby vás našli pre osobné podnikanie (ak to chcete).

Dostanete zaplatené za to, že ste boli svedkom podpísania dokumentu z počítača? Dang, internet je skvelý … a myslím si, že je to perfektný spôsob ukončenia zoznamu!1 bod

záver

Ak ste sa posúvali tak ďaleko, videli ste, koľko spôsobov, ako zarobiť peniaze online.

A ty poznáš vtipnú vec?

Mám len niektoré z nich! Skutočný zoznam je pravdepodobne nemožný, pretože neustále objavujú nové spôsoby zarobenia peňazí online. Sakra, nové spôsoby zarobenia peňazí online sú vynašiel každý deň.

Povedal by som však, že ak hľadáte možnosti, je to aspoň dobré miesto, kde začať.

Zarábanie peňazí online môže mať za následok milión rôznych vecí: môže to znamenať prácu dlhú dobu za málo platu a žiadne výhody. Môže to tiež znamenať zarobiť šesť čísel za menšie úsilie ako tradičné zamestnanie. A to môže znamenať všetko medzi tým.

Pointa je však taká, že pokiaľ budete mať o sebe rozum, budete tvrdo pracovať a učiť sa, určite nájdete príjem online online správnym spôsobom pre teba.

137 spôsobov, ako zarobiť peniaze online

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map