Amezmo Review (2020): Je to bezpečný a dôveryhodný hostiteľ hostiteľa PHP?

PHP Hosting je často považovaný za veľmi podceňovaný kvôli mylnej predstave, že PHP je príliš zložité na to, aby sa s ním mohlo vyrovnať, alebo strmá krivka učenia, ale všetky boli odhalené kvôli obrovskému vývoju a pokroku dosiahnutému v priebehu rokov..


Amezmo je jedna taká hostingová služba, vďaka ktorej je php hosting super prístupný a cenovo dostupný pre každého. Podporuje všetky tradičné technológie a platformy, takže môžete plne využiť jeho plán & Vlastnosti.

Pozrime sa hlboko na Amezmo, aby sme zistili, čo presne ponúka, a či sa chcete do služby sami zapojiť. Počnúc…

Jednoduchosť použitia

Amezmo Začnite bezplatnú skúšobnú verziu

Aký lepší spôsob testovania ľahkosti použitia než samotného testovania služby? Preto sme sa rozhodli prihlásiť sa na bezplatnú skúšobnú verziu, aby ste sa mohli pozrieť dovnútra. Hore vidíte formulár na spustenie bezplatnej skúšobnej verzie po vytvorení účtu.

Môžete tiež vidieť všetky funkcie bezplatného účtu, ako je spravovaný cloudový hosting PHP, podpora GitHub / GitLab, spravované databázy a záruka vrátenia peňazí..

prípady

Po zadaní všetkých detailov sme boli v službe takmer okamžite, čo bolo rýchle. Odtiaľ stačí kliknúť na položku „Spustiť prvú inštanciu“ a okamžite začať pracovať. Tak sme to spravili.

Spustenie inštancie

Ako vidíte, môžete sa rozhodnúť, či chcete meno uložiť vo vašej súkromnej sieti, vyhradený názov domény a možnosť bezpečne zdieľať inštanciu. Zadali sme príslušné podrobnosti a klikli na „Ďalej“.

amezmo Spustenie inštancie

Horná časť ďalšej stránky hovorí, že naša inštancia má prístup ku všetkým nainštalovaným verziám PHP, ako aj k Node.js. Ďalej si môžete zvoliť svoju vlastnú verziu PHP, predvolenú databázu, užívateľské meno / heslo a redis správcu balíkov na optimalizáciu údajov.

Spustite inštanciu amezmo

Kliknutím na tlačidlo Ďalej sa zobrazí výzva na výber plánu. K dispozícii je bezplatný program Amezmo 256, ktorý môžete začať ihneď alebo získať 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu s programom Amezmo 512, čo je platený program.

Preto je to všetko pre jednoduché použitie. Nastavenie účtu a konfigurácia preferencií servera je jednoduchá a trvá menej ako pár minút. Ak máte ťažkosti s navigáciou, môžete na každej stránke kliknúť na „Viac informácií“.

stanovenie ceny & Vlastnosti

Podľa nášho názoru je cena rovnako dôležitá ako výkonnosť. Funkcie sú častejšie než nesúvisiace s cenou. Čím viac zaplatíte, tým viac funkcií získate.

Ale cena záleží na tom, kde by ste mohli byť obmedzení svojimi zdrojmi alebo len chcieť, aby vaše internetový obchod fungoval iba na minimum. Najlepšie je, že Amezmo má bezplatný plán.

Ceny za PHP App Hosting Amezmo

Plán zadarmo však vyžaduje informácie o vašej kreditnej karte, ktoré nie sú také veľké, pretože to je pre väčšinu spoločností normou. Amezmo však ponúka dlhý zoznam funkcií, ako môžete vidieť.

Medzi hlavné funkcie, na ktoré treba upozorniť pri bezplatnom pláne, patrí neobmedzené nasadenie s nulovými prestojmi s Git, inteligentný správca balíkov ™ pre Composer a Node, jednodňové metrické uchovávanie, rozšírené metriky servera a automatické aktualizácie zabezpečenia a bezpečnosť..

Ak existuje jedna veľká vec, ktorá robí spoločnosť Amezmo vynikajúcou konkurenciou, bola by to integrácia pre GitHub / BitBucket / GitLab. Takže, ak ste ťažký kódovač, môžete sa dostať oveľa jednoduchšie.

Ďalšia skvelá vec je, že následný plán obsahuje všetky súčasné vlastnosti predchádzajúceho plánu, čo znamená, že „štandardný“ plán @ $ 8 / mesiac obsahuje všetky funkcie bezplatného plánu a ďalšie.

Štandardný plán obsahuje prvotriedne funkcie, ako je zvýšená RAM, neobmedzená SSD, zavádzacie háky, 7-dňová metrická retencia, vzdialená MySQL cez SSH tunel, neobmedzený prenos v sieti, až 4 zadržané vydania atď..

Okrem toho, že všetky funkcie zahrnuté v štandardnom pláne sú zahrnuté, rozšírený plán prichádza na 30 dolárov mesačne a má najvyššiu úroveň funkcií, ako je dvojjadrový procesor, 6 vlastných domén, prístup SSH, zdieľanie inštancií atď..

Preto všetko vyzerá jasne na strane funkcií. Okrem bezplatného plánu sa cena prémiových programov zdá byť cenná vďaka zoznamu funkcií av porovnaní s AWS a Heroku sa cena tiež zdá predvídateľná..

zabezpečenia & Zákaznícka podpora

Bezpečnosť nepochybne predstavuje obrovský problém medzi všetkými druhmi hostingových služieb. Aj napriek tomu sa často prehliada, a preto existuje viac prípadov porušenia webových stránok a úniku ich údajov.

Servery PHP pre moderné aplikácie

Amezmo má viac funkcií na boj proti takejto udalosti. Po prvé, Amezmo NIE JE zdieľaný hosting. Takto získate vyhradené prostriedky so samostatným procesorom, RAM a úložiskom, ktoré je vďaka izolovanému prostrediu oveľa efektívnejšie.

Amezmo sa rád drží na čele všetkých nasadení PHP, a preto dostanete všetky najnovšie aktualizácie a rozšírenia, ktoré sú súčasťou balíka. Amezmo monitoruje cyklus aktualizácií vydaní PHP, takže ich môžete použiť automaticky alebo ručne.

Ďalšou vecou, ​​na ktorej je potrebné poznamenať, je to, že keď spoločnosti ako Digital Ocean a AWS vyžadujú ďalšiu konfiguráciu brány firewall pri každej zdieľanej inštancii, Amezmo automaticky nakonfiguruje bránu firewall v predvolenom nastavení..

Je to kvôli bezpečnosti Amezmo. Jedinou hlavnou bezpečnosťou, ktorú dostanete, je tá, ktorá je súčasťou balíkov PHP, čo je dobré, ale nič, z čoho by ste sa mohli nadchnúť. Existujú ďalšie veci, ako je automatický firewall a automatický ssl, ale to je všetko.

Ďalej si povedzme o podpore zákazníkov:

Amezmo ponúka vysokú prioritu a 15-minútovú reakciu prostredníctvom e-mailu / chatu vo svojich plánoch na vysokej úrovni. Ale keďže väčšina ľudí má radi bezplatný program, pokryje to aj my.

amezmo inštancie

Program zadarmo ponúka e-mailovú podporu, čo je v poriadku, ak urobí to, čo potrebujeme. E-mail sa často javí ako efektívne riešenie, keď sa zaoberáte množstvom informácií.

amezmo inštancie

Kliknutím na možnosť E-mail sa tento formulár hodil cestou, ktorá je povinná vyriešiť náš dotaz. Takto sme to urobili. Vyplnili sme otázku, poslali sme e-mail a čakali sme na odpoveď.

Čakali sme & čakal, ale na očiach nebola žiadna reakcia, ktorá bola prchavá. Domnievame sa, že je bezpečné uhádnuť, že vám prémiové plány ponúkajú vyššiu prioritu. Poďme ďalej.

Začíname so službou Amezmo _ Amezmo

Okrem podpory prostredníctvom e-mailu má Amezmo na svojej webovej stránke aj skvelú dokumentáciu, takže sa môžete naučiť obísť službu bezbolestne. Je ľahko čitateľný a obsahuje externé odkazy na témy na ďalšie čítanie.

Databázy _ Amezmo

Chceli sme sa rozhliadnuť ešte viac, takže sme klikli na databázy. Informácie sa zdali byť veľmi stručné a ľahko zrozumiteľné. V databázach sa tiež nachádzali podtémy, ktoré sa rozšírili o službu spoločnosti Amezmo.

Týmto sa uzatvára bezpečnosť & zákaznícka podpora. Zabezpečenie je prijateľné prinajmenšom a e-mailová podpora & dokumentácia sa zdala uspokojivá.

záver

Zďaleka najväčšie skúsenosti so službou môžu byť kriedou až na úroveň nižšiu ako bezpečnosť a slabá živá podpora. Dnes sú to dosť veľké obavy. S podporou chatu sa môžete dostať preč, ale bezpečnosť je stále nevyhnutná.

Keďže PHP je otvorený zdroj, hackeri alebo phisheri naň môžu ľahko preniknúť a preniknúť do vašej aplikácie / webu. Mali by ste teda nechať aspekt zabezpečenia, aby vás zdržal v prístupe k službe?

No, nie. Nie naozaj.

Aj keď zlá bezpečnosť predstavuje riziko. Na zaistenie bezpečnosti vášho webu môžete podniknúť veľa manuálnych bezpečnostných opatrení a opatrení. V tomto aspekte vám PHP navyše poskytuje veľkú flexibilitu. Ak máte nejaké skúsenosti s webom, nemalo by to byť príliš ťažké.

Ale čo podpora pre e-mail / chat?

Ak by sme nedostali odpoveď, neznamená to, že nebudete. Nakoniec sme boli na bezplatnom pláne.

Takže stojí Amezmo za cenu? Samozrejme. Aj napriek tomu existuje bezplatný plán, takže si službu určite vyskúšajte.

Týmto sa ukončí preskúmanie. Čo si myslíš o Amezmo? Vyskúšali ste to? Co si o tom myslis? Komentujte nižšie a dajte nám vedieť.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map