CloudWays Review (2020): Všetko, čo by ste mali vedieť pred nákupom

CloudWays Review (2020): Všetko, čo by ste mali vedieť pred nákupom

CloudWays Review (2020): Všetko, čo by ste mali vedieť pred nákupom

Prehľad CloudWays

Ak chcete skúmať spravované cloudové hostovanie, potom CloudWays predstavuje možnosť, ktorú jednoducho nemôžete ignorovať.


Ako už názov napovedá, CloudWays podporuje celý rad cloudových hostingov. Vychádza z Malty a prvýkrát sa začal v roku 2011.

Od tejto chvíle CloudWays vylepšil množstvo svojich služieb a urobil značný pokrok, aby viedol obušok poskytovateľov hostingu v cloude..

Našiel som CloudWays poskytuje zoznam všestranných služieb.

CloudWays podporuje hosting WordPress, Magento hosting, PHP hosting, Laravel hosting, Drupal hosting, Joomla hosting, WooCommerce hosting a PrestaShop hosting.

Jeho plne spravovaný hosting zaručuje vysokú rýchlosť, vysoký výkon, spoľahlivosť, bezpečnosť a služby založené na infraštruktúre. Tu je dostupných viac poskytovateľov cloudovej infraštruktúry.

Vyzerá to zaujímavo, však? Vydržte toho viac.

Vydržte toho viac.

Prevádzková doba a spoľahlivosť

CloudWays je úplne poháňaný cloudovou infraštruktúrou. K mojej nedôvere, CloudWays zaisťuje udržanie takmer 100% dostupnosti.

Ďalší výskum týkajúci sa ich infraštruktúry odhalil, že CloudWays poskytuje špecializované zdroje, ktoré môžu maximalizovať výkon.

funkcie cloudwayMá nepretržité monitorovanie, ktoré zaisťuje neustále monitorovanie serverov. CloudWays má spravované automatické servery. Vždy, keď nastanú nejaké problémy, servery sa automaticky reštartujú.

cloudway prof

Zistil som to obzvlášť upokojujúco, pretože sa nemusím neustále pýtať, či by moje stránky naraz klesli.

Prebytočná a samoliečebná infraštruktúra zvyšuje spoľahlivosť služieb. Vykonávajú sa priebežné a automatické zálohy. Toto je tiež povolené pomocou záloh na požiadanie.

Celkovo by som povedal, že pokiaľ ide o prevádzkyschopnosť a spoľahlivosť, CloudWays pokrýva väčšinu dôležitých aspektov, ktoré robí veľmi málo hostiteľských služieb.

výkon

Cloudové služby poskytujú lepší výkon, čo je známy fakt. CloudWays však poskytuje dobrý výkon aj rýchlosť.

Aj keď som už hovoril o ich dostupnosti, chcel by som sa trochu venovať výkonu cloudWays.

Vyhradené zdroje spolu s dobre vybudovaným mechanizmom vyrovnávacej pamäte poskytujú stabilný výkon. CloudWays používa technológiu Redis, ktorá zlepšuje výkon databázy.
funkcie cloudway

Ostatné komponenty ako Apache, Nginx, Varnish poskytujú lepší výkon. Pre hosťovanie WordPress používa Breeze, čo je plugin, ktorý môže poskytovať lepší výkon pomocou efektívneho ukladania do vyrovnávacej pamäte.

To je to, čomu hovorím dobrý mix technologicky poháňaných komponentov, ktoré dávajú správny výkon.

Vstavaný CDN CloudWays sa používa s jednotkami SSD na zlepšenie výkonu. Pre prostredie PHP umožňuje PHP-FPM, ktoré zlepšuje časy načítania v prostredí založenom na PHP.

Servery v rámci infraštruktúry CloudWays sú neustále optimalizované tak, aby poskytovali vyššiu rýchlosť a lepší výkon.

Na záver by som chcel zdôrazniť, že CloudWays veľmi inteligentne využíva rôzne technológie na zabezpečenie vyššej rýchlosti a lepšieho výkonu.

zabezpečenia

Keď hovoríme o cloudových systémoch, nemôžeme ignorovať bezpečnosť. Aký dobrý je CloudWays z hľadiska bezpečnosti?

Ak chcete začať s CloudWays, poskytuje vyhradenú bránu firewall na úrovni OS. Umožňuje jedným kliknutím šifrovať inštaláciu SSL.

venovaná os

Súhlasím, že ide o základné bezpečnostné prvky. CloudWays však poskytuje niekoľko ďalších bezpečnostných funkcií.

Medzi ďalšie bezpečnostné funkcie patrí IP whitelisting, ktorý umožňuje prístup k SSH a SFTP. OS a firmvér sa neustále aktualizujú pomocou bezpečnostných záplat.

Pomocou dvojfaktorovej autentifikácie môžete pridať ďalšiu úroveň zabezpečenia.

Priznal by som, že dobrá sada bezpečnostných funkcií je to, čo robí CloudWays bezpečným cez cloudovú infraštruktúru.

Aké ľahké je použitie cloudWays?

Ďalej mi dovoľte poskytnúť ďalšie podrobnosti o informačnom paneli CloudWays.

CloudWays vám umožňuje využívať jeho 3-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, ktorá sa aktivuje po overení. Začíname s ich prístrojovou doskou je jednoduchý.

Na vyššej úrovni som to považoval za jednoduché.

To vám dáva možnosť zvoliť si rôznych poskytovateľov cloudu. Spolu s tým si ju môžete prispôsobiť podľa svojich požiadaviek.

Dashboard Cloudways

Môžete si vybrať z rôznych umiestnení servera. Odtiaľto môžete povoliť alebo zakázať doplnky.

Pridajte informačný panel

Prístrojová doska umožňuje spravovať aplikácie, servery a vytvárať tímy a projekty pre lepšiu spoluprácu.

palubná doskaNie je veľa poskytovateľov hostingu, ktorí uvažujú o spolupráci v tíme a ak je táto funkcia zabudovaná do dashboardu, je CloudWays dobrou voľbou.

CloudWays WordPress Migrator umožňuje rýchlu migráciu viacerých webových stránok WordPress. CloudWays umožňuje vytvoriť samostatné pracovné prostredie, ktoré je možné klonovať.

Celkovo mám skúsenosti s používaním CloudWays tak, že má v prístrojovej doske povolené jednoduché, inovatívne a dostupné funkcie, ktoré sa dajú ľahko používať.

Zákaznícka podpora

CloudWays má nepretržitý priamy rozhovor. Skúsil som ich možnosť live chatu. Je to skutočne 24 hodín denne a zástupca zákazníckej podpory poskytuje rýchle odpovede na všetky otázky.

Aby som to ďalej preskúmal, vyskúšal som ich možnosť live chatu a to je rovnako príťažlivé.

Live chat v službe cloudways

Má tiež systém predaja vstupeniek 24/7, ktorý vám umožňuje pridať lístky na vaše otázky. CloudWays je podporovaný vyčerpávajúcou databázou poznatkov, ktorá pokrýva širokú škálu tém.

CloudWays je podporovaný dobrou podporou komunity. Ak chcete nájsť ďalšiu podporu, potom má CloudWays svojich vlastných terénnych odborníkov, ktorí pomáhajú používateľom s migráciou, nastavením, riešením problémov a inováciami..

Keď som použil cloudové dni, nikdy som sa zúfalo nenachádzal v návode alebo sprievodcovi. Je to všetko ľahko dostupné.

CloudWays poskytuje kanály CloudwaysBot, ktoré môžu poskytovať viac oznámení

CloudWays Bot

Plány a ceny

Väčšina používateľov sa domnieva, že vyhradený riadený cloudový hosting bude vždy drahý alebo skôr málo finančne dostupný. Na rozdiel od tohto presvedčenia je CloudWays v mnohých ohľadoch určite cenovo dostupný.

Vysvetlite to lepšie ilustrovaním ich cenového modelu.

CloudWays zachováva stratégiu Pay as you go, čo znamená, že platíte iba za zdroje, ktoré spotrebujete. Doplnky, migrácia, podpora je súčasťou služby.

Nemá žiadne blokovacie obdobie a môžete škálovať svoje aplikácie bez obmedzenia. Plány vám umožňujú vybrať si medzi rôznymi poskytovateľmi cloudu.

Tieto konfigurácie sú úplne prispôsobiteľné, čím sa udržujú efektívne ceny.

Plány oblačnosti

Vlastnosti

CloudWays vám poskytuje väčšinu základných aj mnohých ďalších funkcií. Má bezplatnú skúšobnú verziu, bezplatnú migráciu, podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a podporu s kanálmi CloudwaysBot.

Zahŕňa viac doplnkov, ako sú e-maily Rackspace, SMTP, DNS, aktualizácia aplikácií, Cloudways API, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Jeho podpora viacnásobného hostenia je bod, na ktorý som už poukázala.

CloudWays má predinštalované zálohovanie a obnovenie jedným kliknutím, správcu úloh cron, WP-CLI predinštalované a dobrú podporu pre spoluprácu s tvorbou pracovných postupov.

funkcie cloudway

Celkovo by som chcel zdôrazniť, že CloudWays nie je príliš nabitý funkciami, ale zároveň poskytuje užitočné základné a pokročilé funkcie.

zhrnutie

CloudWays poskytuje niektoré neprekonateľné funkcie. Jeho prístup zameraný na rozpočet, kde musíte zaplatiť za to, čo používate, je určite funkciou, ktorú nemôžete nechať ujsť.

S riadeným cloudovým hostingom môžete nielen využiť jeho hosting, ale aj niekoľko doplnkov, ktoré prichádzajú bez dodatočných nákladov.

Pros

 • Konfigurovateľné servery
 • Dobré bezpečnostné funkcie
 • 24-hodinová podpora zákazníkov
 • Dostupné plány
 • Podporuje viacnásobný hosting

Zápory

 • Registrácia a overenie sú časovo náročné
 • Na rozdiel od väčšiny hostingových platforiem nemá tradičný cPanel
 • Vyžaduje určité základné technické znalosti, aby mohol začať používať svoj cloudový hosting

Náš verdikt

CloudWays poskytuje nepretržitú podporu, bezplatnú skúšobnú verziu, bezplatnú migráciu a množstvo ďalších funkcií. Servery je možné nakonfigurovať podľa vašich požiadaviek.

S CloudWays je škálovanie existujúcej infraštruktúry jednoduché. Jeho najnovšie technológie infraštruktúry poskytujú dobrú kombináciu rýchlosti a bezpečnosti.

Pokiaľ ide o dostupnosť, výkon, spoľahlivosť a bezpečnosť, CloudWays sa ukázala ako dobrá voľba a stojí za vyskúšanie. CloudWays, bez akýchkoľvek druhých myšlienok, je voľba, ktorú si nemôžete nechať ujsť.

Vyskúšajte CloudWays

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector