G Suite Sucks: 5 najlepších alternatív G Suite na zmenu z toho! (2020)

G Suite je balík, ktorý sa sám balí s cloud computingom, nástrojmi na spoluprácu, softvérom a produktmi, ktoré boli vyvinuté spoločnosťou Google Cloud prvýkrát 28. augusta 2006. Považuje sa za sadu webových aplikácií, ktoré spoločnosť Google navrhla na obchodné účely..


Je to zbierka firemných produktov, ako sú Gmail, dokumenty, listy, kalendár, disk, fotografie atď .; na základe predplatného poskytovaného spoločnosťou Google.

Zjednodušene povedané, ak pracujete v obchodnej spoločnosti, musíte mať všetci svoje e-mailové identifikačné čísla tejto spoločnosti. To je to, čo robí G Suite; Poskytuje vám e-mailové adresy, ktoré môžu obsahovať názov vašej vyhratej spoločnosti.

Ide o jednu takúto funkciu, ktorú dodáva balík G Suite. Stále existuje veľa funkcií a aplikácií, ktoré sú k dispozícii a tiež ich používame.

Aj keď balík G Suite poskytuje prostredníctvom spoločnosti Google viac funkcií a služieb, nie je ešte dokonalý. Aj keď je to užitočné, neposkytuje vám aplikácie pre stolné počítače, ktoré je možné v počítači používať, aj keď ste offline.

Preto, ak ste uviazli na mieste, kde nie je prístup na internet, program G Suite vám nemôže veľmi pomôcť. Pre váš e-mail tiež neexistujú žiadne vstavané formuláre; musíte na to použiť aplikáciu tretej strany.

Môže existovať mnoho ďalších nedostatkov G Suite, ktoré si kladú otázku, či by sa malo pokračovať, ak pracujete pre firmu. Tu je niekoľko alternatív G Suite, ktoré možno považovať za alternatívu.

1. Rackspace

Rackspace

Rovnako ako spoločnosť Google, aj spoločnosť Rackspace je globálnym podnikom, ktorý pôsobí v približne 150 krajinách. Hľadáte jednoduchú e-mailovú aplikáciu, s ktorou by ste mali ísť. Cena pre používateľa je približne 2,99 dolárov mesačne, je to najlacnejšia a v porovnaní s balíkom G Suite je to iba polovica ceny.

Poskytuje vám funkcie, ako sú poštové schránky s kapacitou 25 GB, obnova e-mailov, podpora 24 × 7 pre zákazníkov, a čo je najdôležitejšie, obsahuje e-mailové prílohy s veľkosťou až 50 MB, čo pre balík G Suite je iba 25 MB..

Aj keď existuje situácia, že nemôžete zdieľať kalendáre alebo spolupracovať dokumenty, ktoré boli možné prostredníctvom balíka G Suite. Napriek tomu to možno považovať za skvelú možnosť.

Rackspace má mnoho výhod, ktoré sú nasledujúce:

  • Rackspace poskytuje svojim zákazníkom 24 × 7 zákaznícku podporu.
  • Rackspace môže byť prospešný pre riadenie malých podnikov s relatívne lacnejšou službou.

Rackspace má niekoľko nedostatkov, ktoré sú nasledujúce:

  • S Rackspace nie je spojené žiadne cloudové úložisko OneCloud. Ak chcete využívať cloudové úložisko OneCloud, musíte si kúpiť porovnateľné drahé predplatné služby OneDrive.

2. Zoho

Zoho

Jednou z najviac odporúčaných alternatív balíka G Suite je Zoho. Ak vášmu podniku dochádzajú rozpočet a potrebujete lacnejšie riešenie ako G Suite, potom je Zoho vynikajúcou voľbou. Zoho stojí len dolár mesačne a Zoho vám poskytuje všetok prístup k firemným e-mailom.

Považuje sa za vývojovo ústretový a tiež vám poskytuje nevyužitú, najpoužívanejšiu aplikáciu v spoločnostiach dnes v cene. Získate tiež ďalšiu kreatívnu funkciu niektorých za rovnakú cenu ako Zoho Cliq.

Zoho Cliq pomáha zvyšovať produktivitu a tiež udržiava všetkých vašich zamestnancov zapojených v slučke. Medzi jeho vlastnosti patrí 5 GB úložného priestoru, 25 MB príloh k e-mailu, podpora chatu, podpora 30 GB cloudového úložiska atď.

Zoho je skvelé meno s niekoľkými výhodnými službami, ako napríklad:

  • Zoho má samostatný chatovací systém, takže používatelia sa môžu zodpovedajúcim spôsobom pýtať na svoje otázky. Tiež existuje zdieľanie súborov, ako aj plánovanie kalendára pre používateľov Zoho.
  • Je to jedna z najbezpečnejších alternatív so stenami odolnými voči odrážkam na ochranu súkromia používateľov.

Zoho má niektoré menšie nedostatky, ktoré sú nasledujúce:

  • Zoho poskytuje vynikajúce služby, ale cena spojená s každou službou je o niečo drahšia. Za využitie 100 GB úložného priestoru musíte kúpiť profesionálny plán, čo je dosť nákladné.

3. GoDaddy

Choď oci

Všetci sme počuli názov GoDaddy ako webhostingovej spoločnosti a teraz sme sa posunuli smerom k službám produktivity. Spoločnosť teraz začala poskytovať služby pre výrobu.

GoDaddy tiež spolupracoval so spoločnosťou Microsoft a ponúka vo svojom programe 365 aplikácií balíka Microsoft Office. Jedinou nevýhodou je, že neposkytuje žiadnu funkciu správ. Preto sa musíte spoliehať na iné aplikácie.

Poskytuje vám 1 TB úložného priestoru v cloude na ukladanie vašich súborov a iného obsahu. Pretože GoDaddy bol vždy presný, pokiaľ ide o jeho bezpečnosť, bude to rovnaké ako v e-mailoch. Stane sa tak vynikajúcou voľbou pre balík G Suite, pretože ponúka neobmedzené e-maily, vybavenie a podporu spoločnosti Microsoft.

GoDaddy má niekoľko výhod, ktoré sú nasledujúce:

  • Používatelia môžu využívať telefonickú podporu 24 × 7, ak sa vyskytnú nejaké problémy týkajúce sa poskytovaných služieb.
  • Ako partner GoDaddy so spoločnosťou Microsoft Office je to oveľa lepšia alternatíva, pokiaľ ide o poskytovanie neobmedzenej e-mailovej personalizácie.

GoDaddy zlyhá v niektorých parametroch, ktoré sú nasledujúce:

  • GoDaddy nemá svoju aplikáciu pre okamžité správy. V prípade, že ste uviazli v zúfalej situácii, budete musieť hľadať Outlook ako možnosť.

Začíname s Godaddy

4. Rovnaká stránka

SamePage

SamePage je trochu podobná G Suite, pokiaľ ide o vytváranie obsahu a zdieľanie, ale nepodporuje hosťovanie e-mailov. Takže ak už na tento účel používate aplikáciu tretej strany, SamePage je vynikajúcou možnosťou spolupráce.

Poskytuje vám sadu kancelárskych aplikácií, ako sú kalendár, textový editor atď., A tiež vám umožňuje kombinovať tím ľudí do jedného dokumentu a prinútiť ich, aby na tom pracovali. V kancelárskych aplikáciách sú k dispozícii aj komentáre, videohovory a rozhovory.

SamePage vám umožňuje synchronizáciu s cloudom, a preto nemusíte ťahať svoju schránku, musíte ju prepojiť, a to je všetko. Je to miesto, ktoré umožňuje interakciu so všetkými aplikáciami tretích strán na jednej stránke.

SamePage poskytuje bezproblémové služby s nasledujúcimi výhodami:

  • SamePage umožňuje viacerým ľuďom na tej istej stránke dokumentu akékoľvek zmeny. SamePage teda nemá problémy s pádom systému.
  • Ak používate SamePage, môžete tiež pracovať s ľubovoľnými aplikáciami tretích strán.
  • SamePage sa stáva jednotným portálom, ak súčasne používate viac služieb.

SamePage obsahuje jeden pridružený problém:

  • SamePage svojim užívateľom neponúka žiadny hosting.

5. Microsoft Office 365

Microsoft Office 365

Hľadáte všestranný stroj, ktorý obsahuje všetky funkcie, ako sú funkcie balíka G Suite? Tak tu je ten. Office 365 od spoločnosti Microsoft je veľa všetkých nástrojov a služieb, ktoré sú potrebné pre vaše podnikanie.

Umožňuje vám vytvoriť si osobný e-mail s oficiálnym názvom domény ako ostatné na komunikáciu po celom svete s uznaním vašej firmy..

Hlavnou nevýhodou, že balík G Suite nie je k dispozícii v režime offline, vyriešila táto aplikácia, pretože poskytuje prístup online aj offline.

Rovnako ako v prípade balíka G Suite vám umožňuje otvárať dokumenty v prehliadači bez použitia akejkoľvek aplikácie tretej strany. Poskytuje vám funkcie, ako napríklad Skype, na rozhovory a hovory a poskytuje vám výhľad na e-maily.

Vo svojom obchodnom pláne tiež poskytuje 1 TB jednotky pre cloudové úložisko. Dodáva sa tiež s najmodernejšou bezpečnostnou funkciou ochrany pred hrozbami, ako je funkcia spoločnosti Google. Preto sa po preskúmaní všetkých vyššie uvedených prvkov, ktoré sú rovnaké ako prvky spoločnosti Google, môže Office 365 stať vynikajúcou alternatívou sady G Suite..

Pros

  • Používatelia majú prístup k ľubovoľným aplikáciám Microsoft Office kedykoľvek s menšou pravdepodobnosťou akejkoľvek krádeže údajov.
  • S balíkom Microsoft Office 365 môžete spolupracovať s viacerými klientmi a kolegami.
  • Prístup k svojej kancelárii Microsoft Office 365 môžete získať vo webovom prehliadači.

Zápory

  • Microsoft Office je vynikajúca platforma, ale má problémy s kompatibilitou s aplikáciami tretích strán, čo používateľom sťažuje správu práce.

záver

Aby sme boli dostatočne presní, balík G Suite je najlepšou možnosťou spomedzi týchto aplikácií, pre spoločnosti, ktoré pracujú na malej platforme alebo nemajú dostatok príjmov, sa stáva trochu drahšou..

V takýchto prípadoch môžete použiť vyššie uvedené alternatívy, ktoré môžu pracovať pre vaše podnikanie a sú dostatočne užitočné.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map