Internetový prehľad na kľúč 2020: Môj čestný názor s kladmi a zápormi

Čo je Internet na kľúč?

Internet na kľúč, znie vám toto meno povedome? Ak ste nikdy nepočuli, nemusíte sa obávať.


Mnoho ľudí pripúšťa, že nevedia o internet na kľúč alebo o ňom jednoducho nikdy nepočuli. Naopak, existuje len málo geekov, ktorí počuli aj použili kľúč na kľúč.

Celkovo by ste z hľadiska popularity našli zmiešanú reakciu na kľúč. Predtým, ako sa dostanem ďalej, dovoľte mi uviesť stručný úvod o kľúči.

Jednoduchá odpoveď znie – Áno, Internet na kľúč poskytuje služby hostingu. Je zaujímavé, že na rozdiel od väčšiny iných hostingových platforiem sa kľúč na začiatku nezaoberal hostingovými službami.

Prvýkrát sa začalo v roku 1999 s cieľom poskytovať konzultačné služby poskytovateľom internetových služieb a vylepšeným poskytovateľom telekomunikačných služieb, a následne sa postupne stať jedným z niekoľkých riešení hostingu.

Turnkey je založený z Lathamu v New Yorku a poskytuje ekologické hostingové služby.

Rovnako to robí Internet na kľúč?

Zostaňte ďalej a dozviete sa ďalšie zaujímavé zistenia internetu na kľúč!!

Nevýhody internetu na kľúč

Pred kontrolou toho, čo je dobré na kľúč, mi dovoľte uviesť podrobnosti o tom, čo sa mi na kľúči týka.

Na kľúč má všestranný zoznam služieb, o tom nie je pochýb. Čo som však zistil, je ich nedostatok rovnakých prvkov obohatených o bezpečnosť.

V žiadnom prípade to neznamená, že kľúč nie je bezpečný. Má SSL, spamové filtre pre e-maily, pravidelné aktualizácie, ochranu hesiel pre adresáre. Čo chýba, je akákoľvek bezpečnostná funkcia, ktorá sa odlíšila od priemyselného odvetvia.

Ďalším faktorom je podpora SEO a analytikov. Okrem AWStats neexistuje žiadna iná podpora analytických služieb.

Na kľúč má samostatný SEO hosting, čo by väčšinu z nás zaujímalo, či by výber iného hostingového plánu nebol správny krok.

seo plány

V minulosti mal na kľúč málo problémov týkajúcich sa SEO v minulosti.

Aj keď sa väčšina týchto problémov v oblasti SEO riešila v priebehu rokov, stále by ste si mali byť vedomí tohto.

Nakoniec, rovnako ako väčšina hostingových platforiem, aj na kľúč má vyššia miera obnovenia svojich hostingových plánov v porovnaní s prvotnými cenami.

Napriek tomu tieto nevýhody nenaznačujú úplné zlikvidovanie kľúča na kľúč.

Zostať!! Mali by ste sa o tom dozvedieť viac dopredu.

Internetoví profesionáli na kľúč

Poďme, teraz je čas skontrolovať, čo je dobré na kľúč. Na kľúč má určite niekoľko zaujímavých funkcií a čeľustí, ktoré si vyžadujú osobitnú zmienku.

Aké sú tieto vlastnosti??

Počkajte, kým predstavím tie najlepšie časti o sieti Internet na kľúč.

uptime

Internet na kľúč využíva najnovšie technológie založené na ekologickej energii z obnoviteľných zdrojov. Energia sa vyrába na mieste v ich zelených dátových centrách.

Dátové centrá

Avšak pôsobivejšia je ich spoľahlivosť, ktorá poskytuje 100% záruku dostupnosti siete.

Program Turnkey Internet poskytuje okrem dostupnosti záruku aj na oneskorenie siete a stratu paketov.

Podľa SLA priemerná mesačná latencia nepresiahne 95 milisekúnd okružnej cesty a priemerná mesačná strata paketov nepresiahne 1%.

Plány a ceny

Na kľúč poskytuje viac možností, pretože sa neobmedzuje iba na Linux, ale podporuje aj systém Windows.

Na vysokej úrovni sú k dispozícii 2 plány systému Linux. Pre každého prekvapenie, ponúka prvému užívateľovi takmer 75% zľavy.

Tieto zľavy platia pre prípad, že si vyberiete trojročný cenový plán.

Dostupné plány pre Linux sú-

Internetové plány na kľúč

Ďalším dôležitým plánom na kontrolu je hosting zdieľaný v systéme Windows. Tu máte celkom 3 plány.

Plán Windows

Ďalším plánom, ktorý by mohol zaujímať väčšinu blogerov v okolí, je hosting SEO. Tu máte 3 plány.

SEO-Plan

Okrem toho si môžete vybrať zoznam dedikovaných serverov, serverov so samostatnou správou a serverov s úplnou správou.

Hoci tieto plány nie sú najlacnejšie pri obnove, stále ponúkajú výrazne prijateľné ceny a poskytujú najlepšiu hodnotu za peniaze.

Vlastnosti

Súčasťou plánu je množstvo poskytovaných funkcií. Keď už hovoríme o ich Linux hosting, poskytuje kľúč neobmedzené úložisko SSD RAID-10. Určite veľa!!

Vydrž, je toho viac.

Plány poskytujú neobmedzenú šírku pásma, podporu viacerých domén, podporu IPv4 / IPv6. Turnkey poskytuje neobmedzené SSL a voliteľné 2048 bitové SSL.

Cpanel funkcie

Podobne aj hosting založený na systéme Windows poskytuje dobrú sadu funkcií. Získate úložisko RAID-10 s kapacitou 20 GB až 100 GB s neobmedzenou šírkou pásma.

Zahrnutá je aj podpora pre MS SQL, MySQL, ASP, PHP, CGI, Perl, Python, Server 2012 a IIS. Celkovo podporuje viac technológií založených na systéme Windows.

Zákaznícka podpora

Internet na kľúč poskytuje na svojich webových stránkach dostatočné zdroje. Nikde inde nenájdete príliš veľa zdrojov, ktoré sa vzťahujú na kľúč.

Väčšina základného použitia je však úplne zahrnutá v znalostnej báze. Zákaznícku podporu môžete dosiahnuť telefonicky, poštou alebo prostredníctvom priameho rozhovoru.

Každá časť obsahuje časté otázky a odpovede. Zahrnutá je aj sekcia noviniek a blogov, ktoré sú rovnako zaujímavé a zároveň atraktívne.

Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Aby som to ďalej skontroloval, vyskúšal som ich možnosť live chatu. Živý rozhovor však nebol k dispozícii.

zákaznícka podpora

Zálohovacie služby

Tu si záloha vyžaduje osobitnú zmienku. Pre služby zálohovania existuje trezor na kľúč, ktorý využíva pokročilé technológie a ľahko použiteľné grafické rozhranie na plánovanie zálohovania.

Je založená na technológii cloudového zálohovania, ktorá je spoľahlivá a zároveň bezpečná. To umožňuje obnovenie času.

To nie je všetko.

Prvých 10 GB je zadarmo.

backup-service

Okrem toho môžete zálohovať 25 dolárov.

sťahovanie

Internet na kľúč vám pomôže migrovať všetko, čo zahŕňa e-maily, databázy, aplikácie, webové stránky. Všetko na vašom webe je možné migrovať.

Okrem toho je to bezplatná služba. V prípade, že si nie ste istí, ako migrovať, služba Turnkey Internet podporuje aj bezplatnú konzultáciu.

sťahovanie

Môžete zálohovať z existujúceho webhostingu a služba Turnkey by pomohla pri obnove.
V situácii, keď chcete, aby kľúč vytvoril zálohy od vášho existujúceho hostiteľa, potom kľúč naberie zálohy a migruje až 20 účtov..

Nad tento limit na kľúč účtuje minimálny poplatok 1,50 USD za prevod účtu.

Add-ons

Takže, čo viac získate na kľúč?

V prípade, že nie ste spokojní so službami na kľúč, potom spoločnosť Turnkey neponúka žiadne otázky s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

vrátenie peňazí

Na kľúč asistuje nielen pri migrácii webových stránok, ale aj pri migrácii servera. Poskytuje bezplatnú migračnú pomoc spolu s bezplatnými službami.

Kľúč poskytuje viac možností konfigurácie servera na základe rýchlosti a úložiska. Nikdy by vám došli prostriedky. Zároveň platíte iba za konfigurácie, ktoré by ste použili.

Program na kľúč podporuje obrovský zoznam softaculous skriptov, ktoré uľahčujú vytváranie webových stránok, blogov a elektronického obchodu..

Odporúčam internet na kľúč?

A konečne, teraz je čas na verdikt. Takže je to ZAPNUTÉ alebo VYPNUTÉ pre Internet na kľúč?

Program „na kľúč“ poskytuje niekoľko bezplatných služieb, ktoré sú súčasťou plánu. Niečo, za čo možno budete potrebovať zaplatiť v prípade niekoľkých ďalších hostiteľských služieb.

Konfigurácie servera, cloudová technológia, konzistentná doba prevádzkyschopnosti, spoľahlivosť, široké spektrum funkcií je určite atraktívne a pútavé.

Skvelá voľba, ak hľadáte cenovo dostupné dedikované a spravované možnosti hostenia serverov.

Na záver možno povedať, že internet na kľúč je pôsobivý a je veľmi dobré vyskúšať ho. Veľký palec hore je niečo, čo si na kľúč určite zaslúži.

Navštívte internet na kľúč

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map