Najlepší poskytovatelia hostingu v roku 2020 pre poskytovateľov hostingu (číslo 2 je moje obľúbené)

Najlepší poskytovatelia hostingu v roku 2020 pre poskytovateľov hostingu (číslo 2 je moje obľúbené)

Najlepší poskytovatelia hostingu v roku 2020 pre poskytovateľov hostingu (číslo 2 je moje obľúbené)

Hosting hostiteľov je niečo, čo niektoré hostingové platformy ponúkajú. Nie všetky hostingové platformy však ponúkajú možnosť hosťovania pre predajcov.


Takže ste sa rozhodli spustiť vlastné riešenie webhostingu? Potom je tu možnosť, ktorá vám to umožní.

Áno, hovorím o hosťovaní predajcu.

Hosting hostiteľov sa koncepčne veľmi líši od bežného webhostingu. To vám umožní byť webhostingom pri skutočne nízkych nákladoch na údržbu a umožní vám vychutnať si zisky, ktoré vyťažíte.

Takže v podstate pomocou predajcu hosting môžete predstavovať ako poskytovateľ webhostingu. Aj keď ide o veľmi stručnú definíciu hostenia predajcu, dovoľte mi uviesť ďalšie podrobnosti o tom, čo je hosťovanie predajcu a kto z toho má prospech.

Na čo slúži Reseller Hosting a pre koho je určený?

Ako som už spomenul vyššie, hostenie predajcu vám umožňuje fungovať ako webhosting. Ako kupujúci predajcu teda pôsobíte ako sprostredkovateľ medzi poskytovateľom predajcu a konečným zákazníkom.

Tu môžete poskytnúť požadovanú šírku pásma, priestor, cPanel pre koncového zákazníka. Niektorí predajcovia vám tiež umožňujú pridať svoju značku. Toto je jednoduchší spôsob poskytovania služieb webhostingu v prípade, že nemáte požadovanú infraštruktúru.

Možnosti hostenia predajcu môžete skontrolovať v prípade, že chcete poskytovať hostingové služby, ale nemáte nasledujúce

 • Dostatok rozpočtu na nastavenie celej infraštruktúry
 • Dostatok technických znalostí na riešenie aktualizácií hardvéru / softvéru alebo technických problémov
 • Dostatočné geografické rozmiestnenie miest alebo dátových stredísk
 • Nemôžeme poskytnúť nepretržitú podporu webhostingu

V prípade, že máte niektorý z vyššie uvedených problémov, hosting hostiteľa je bezpečná stávka. Reseller hosting vám ponúka komplexné riešenie pre prípad, že by ste chceli založiť vlastný webhosting.

Mnoho hostingových platforiem predajcu poskytuje ďalšie služby, ako napríklad:

 • Podpora koncového používateľa
 • cPanel
 • SSL
 • Portál na správu všetkých účtov – fakturačný softvér WHMCS, softvér helpdesk
 • prispôsobenie

Hostiteľské funkcie predajcu sa líšia medzi rôznymi možnosťami dostupnými na trhu.

Ako sa stať distribútorom hostingu?

Hostiteľský predajca funguje ako pridružený podnik skutočného poskytovateľa webhostingu a môže hosťujúcemu distribútorovi priniesť nejaké peniaze navyše.

Ak sa chcete stať hosťujúcim predajcom, musíte splniť nasledujúce podmienky:

 • Najprv urobte dostatočný prieskum trhu, aby ste si vybrali skúsenú a spoľahlivú hostingovú službu
 • Pre tohto poskytovateľa predajcu vyberte najvhodnejší balík na základe vašich požiadaviek a rozpočtu
 • Vyberte požadované možnosti platobných brán, prostredníctvom ktorých môžete prijímať platby od zákazníkov.
 • Vyplňte požadované údaje a platte podľa plánu
 • Spustite webovú stránku, aby ste uľahčili predaj hostingových služieb
 • Svoje webové stránky umiestnite na trh s cieľom zlepšiť predaj

Začať byť hosťujúcim predajcom je jednoduché a nevyžaduje si príliš veľa odborných znalostí.

Vyzerá to vzrušujúce, nie? Je to sen pre jednotlivcov, ktorí sa tešia na začatie vlastného podnikania v oblasti webhostingu, ale nevedia, kde začať alebo majú iné obmedzenia..

Vďaka tomu mi dovoľte hovoriť viac o hosťovaní najlepších predajcov na trhu.

hostingpillNajlepší predajcovia poskytovateľov hostingu

 1. ResellerClub
 2. GreenGeeks (Moje obľúbené)
 3. MilesWeb
 4. SiteGround
 5. InMotion Hosting
 6. Choď oci

1. ResellerClub:

ResellerClub

ResellerClub poskytuje lepší výber produktu, pretože platforma podporuje viacnásobný hosting, ktorý zahŕňa – zdieľaný hosting, vyhradený hosting, VPS, cloudový hosting. Spoločnosť ResellerClub poskytuje 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Spoločnosť ResellerClub, ktorá sa úplne venuje hosťovaniu distribútorov, prichádza s podporou komunity. Podporovaná je aj možnosť predajcu domén. Je to univerzálny spôsob hosťovania predajcov, ktorý sa javí ako jeden z jeho najsilnejších bodov.

Tu získate bezplatný účet predajcu, bezplatný cPanel, bezplatný WHM, Softaculous installer, migráciu hostiteľa zdarma, optimalizáciu výkonu, upgrady, podporu počas hovoru. Aj keď ste webový hostiteľ, môžete využiť tieto funkcie poskytované spoločnosťou ResellerClub.

Sieť je podporovaná technológiou CloudFlare CDN, ktorá poskytuje vysoký výkon a rýchlosť. Podporuje hosting pre operačný systém Windows a Linux. Hostingové plány distribútora Linuxu sú uvedené nižšie.

Bluehost plán Linux

Všetky plány podporujú neobmedzený cPanel, avšak majú obmedzenia na disku. Podobne máte aj hosting pre operátorov Windows, ktorý má hostiteľské plány, ako je uvedené nižšie:

Windows pre Windows

Celkovo sú plány dostupné pre Windows aj Linux.

Pros

 • Všestranné plány s podporou pre predajcov Windows a Linux
 • Zahŕňa základné bezpečnostné funkcie
 • Zahŕňa neobmedzené účty cPanel a Plesk

Zápory

 • Priemerná podpora
 • Obnovenie je vysoké

Navštívte stránku ResellerClub

2. GreenGeeks:

Greengeeks banner

GreenGeeks populárna hostingová platforma pre svoj ekologický hosting má tiež možnosť hosťovania predajcu. Na rozdiel od ResellerClub to nezahŕňa žiadne konkrétne obmedzenie miesta na disku ani obmedzenie šírky pásma.

GreenGeeks má však obmedzenie počtu cPanel pre každý plán. Okrem toho plán zahŕňa aj WHMCS. Nižšie sú uvedené všetky plány hosťovania predajcov GreenGeeks.

Plán GreenGeeks

Týmto spôsobom sa GreenGeeks stáva cenovo dostupným, keď rozširujete svoje služby. Môžete využiť ich veľkoobchodný účet, ktorý začína už od 2 $ mesačne.

GreenGeeks podporuje registráciu domén, migráciu domén, okamžitú škálovateľnosť zdrojov, bezplatnú migráciu účtov. GreenGeeks poskytuje rýchly výkon s RAID-10, SSD, Caching, CDN a optimalizáciou.

S GreenGeeks je možné privátne prispôsobenie bieleho štítku, aby sa zobrazilo logo vašej značky a názov domény. Služby zahŕňajú pokročilé bezpečnostné funkcie spolu s nepretržitým monitorovaním a úplnú zákaznícku podporu.

To všetko súvisí s podporou elektronického obchodu a ďalšími funkciami priaznivými pre vývojárov. Ako platforma webhostingu by ste svojim zákazníkom mohli poskytnúť nižšie uvedené funkcie.

Funkcie GreenGeeks

Celkovo GreenGeeks poskytuje cenovo dostupné a viac funkcií vo svojom hostingovom stredisku Reseller.

Pros

 • Podporuje biely štítok
 • Dobrý výkon, spoľahlivá služba s pokročilými bezpečnostnými funkciami.
 • Neobmedzený priestor na disku a šírka pásma
 • Cenovo dostupné a ľahko škálovateľné
 • Dobrá podpora

Zápory

 • Obmedzuje počet cPanel

Navštívte stránky GreenGeeks

3. MilesWeb:

hosting hostiteľa spoločnosti
MilesWeb ponúka Reseller Hosting začínajúcim nezávislým pracovníkom, ktorí chcú spravovať viacero webových stránok alebo projektov naraz, bez toho, aby bolo potrebné pre každý z nich nastavovať samostatný hosting..

A rovnako ako všetky ostatné plány, aj ceny za hosťovanie distribútorov zostali nízke & cenovo dostupné, ale bez funkcií.

MilesWeb však má obmedzenia týkajúce sa počtu účtov cPanel a úložného priestoru, ktoré sú k dispozícii v každom pláne. Ale všetky plány sú predinštalované s WHMCS, čo je skvelý doplnok. Nižšie uvedené plány sú ponuky spoločnosti MilesWeb v rámci Reseller Hosting.

Sprostredkovanie cien v módeweb predajcu

Ako vidíte, MilesWeb sa stáva viac & dostupnejšie, pretože to môže rozšíriť váš podnik. Môžete začať s 10 účtami cPanel & Úložisko s kapacitou 20 GB pri 290 EUR / mesiac ihneď ako najdostupnejší plán.

Neobmedzené domény, šírka pásma, databázy MySQL & e-mailové účty sú k dispozícii vo všetkých plánoch predajcov. Zahrnutý je aj bezplatný certifikát SSL, predajca domény a / c, cPanel & Softaculous.

MilesWeb podporuje registráciu domén, migráciu, škálovateľnosť zdrojov & bezplatná migrácia účtu. Poskytuje rýchly výkon s RAID-10, SSD, Web Builder, WHM, Malware & Ochrana skenovania.

Hostiteľské funkcie pre predajcov

Všetky vyššie uvedené funkcie sú súčasťou 30-dňovej záruky vrátenia peňazí spoločnosti MilesWeb, nepretržitej podpory zákazníkov & 99,95% dostupnosti.

Pros

 • Zahŕňa WHMCS
 • Dobrý výkon a spoľahlivé zabezpečenie
 • Cenovo dostupné & ľahko škálovateľné
 • Dostatočná podpora zákazníkov

Zápory

 • Obmedzené úložisko & cPanel

Navštívte MilesWeb

4.Rozsah stránky:

Reklamný pruh lokality

SiteGround podporuje hosťovanie distribútorov na základe zvolených kreditov. Jeden kredit na ďalší predaj sa rovná jednoročnej hostiteľskej službe. Za aktiváciu získate 1 kredit. Na vstup do distribučného programu potrebujete minimálne 5 kreditov.

Tu je cenový graf založený na vymedzení úveru.

Úvery SiteGround

SiteGround poskytuje iba jeden jediný plán, ktorý dokáže spracovať približne 10 000 mesačných návštev. Pri používaní hostenia predajcu SiteGround získate základné možnosti hostenia SiteGround, ktoré poskytujú značnú rýchlosť, bezpečnosť a spoľahlivé služby.

SiteGround poskytoval spoľahlivé služby a poskytuje 99,99% dostupnosti. Podporovaná je aj možnosť bieleho štítka. Vďaka nemeranému prenosu údajov získate 10 GB webového priestoru. Zahŕňa cPanel a softaculous inštaláciu.

Funkcie SiteGround

Na základnej úrovni má SiteGround viacero dátových centier, SSD úložisko, CDN zdarma, SuperCacher, HTTP / 2 podporu. To všetko sa automaticky sprístupní, keď vyberiete hosting distribútora SiteGround.

SiteGround má zabudovanú podporu elektronického obchodu spolu s pokročilými bezpečnostnými funkciami a zálohovacími službami.

Funkcie zabezpečenia SiteGround

Súčasťou tohto je aj niekoľko funkcií špecifických pre vývojárov, ktoré sú k dispozícii aj vtedy, keď sa rozhodnete pre hosťovanie distribútorov.

Pros

 • Podporuje pokročilé bezpečnostné funkcie
 • Podpora pre biele štítky
 • Spoľahlivá služba s dobrou prevádzkou (odkaz na kontrolu recenzie)

Zápory

 • Plán je pre začiatočníkov komplexný
 • Chýba podpora

Navštívte SiteGround

5. InMotion Hosting:

Inmotion banner

Inmotion Hosting je dobre známy pre svoje všestranné možnosti hostenia. To tiež nezostáva pozadu, pokiaľ ide o možnosť hostenia predajcu.

Chcel by som spomenúť, že Inmotion Hosting má všestrannú možnosť hosťovania pre distribútorov, hoci je výlučne obmedzený na Linux.

Plán obsahuje bezplatné cPanel, WHMCS, SSL, vyhradenú IP, eNom a množstvo zabudovaných bezpečnostných prvkov. Inmotion Hosting poskytuje bezplatné prevody cPanel. eNom, ktorý je predajcom bezplatných domén, sa poskytuje aj v rámci plánu hostenia Inmotion.

Inmotion Hosting poskytuje 90-dňovú záruku vrátenia peňazí, softaculous installer, riešenie pre biele štítky, úložisko založené na SSD a bezplatné zálohy. Plány zahŕňajú e-mailový hosting, ochranu DDoS a odstránenie škodlivého softvéru.

Plány sú rovnako prijateľné. Aj keď to obmedzuje šírku pásma a miesto na disku, cPanel je neobmedzený.

Ďalej je uvedených 6 plánov:

Inmotion plán

Inmotion plán

Inmotion Hosting umožňuje úplné zálohy servera a má značnú podporu elektronického obchodu. Všetky plány obsahujú niekoľko základných, ale základných funkcií.

Inmotion features

Celkovo majú všetky plány podporu pre množstvo funkcií. Nižšie sú uvedené podrobné funkcie dostupné v každom pláne.

Plány motivácie

Vďaka tomu všetkému môžete využiť podporu odborníka na hosťovanie predajcu. Opäť to nemusím spomenúť, ale je to zahrnuté v pláne.

Pros

 • Všestranné plány s viacerými zabudovanými funkciami
 • Podporuje biely štítok
 • Dostupné ceny
 • Dobré bezpečnostné funkcie so spoľahlivými službami
 • Podporuje neobmedzený cPanel

Zápory

 • Obmedzuje šírku pásma a miesto na disku
 • Obnovenie je v porovnaní s prvotným určovaním cien vysoké

Navštívte hostenie InMotion

6. GoDaddy:

GoDaddy banner

Ešte ďalšia obrovská hostingová platforma nezostáva pozadu v pretekoch, pokiaľ ide o hosťovanie distribútorov.

Hostingový predajca GoDaddy poskytuje WHMCS licenciu, cPanel, riešenia pre biele štítky. To môže podporovať až 250 účtov. Všetky plány zahŕňajú neobmedzenú šírku pásma, databázu a webové stránky.

Zahŕňa to aj možnosť predajcu pre domény GoDaddy. Prvý rok získate zadarmo SSL. Môžete škálovať kedykoľvek a môžete použiť až 32 GB pamäte RAM. Výhodou GoDaddy je, že umožňuje hosťovanie aj predávanie domén.

GoDaddy poskytuje nepretržitú podporu pre hosťovanie predajcu. Použitím tohto plánu môžete poskytnúť podporu svojim zákazníkom.

GoDaddy tiež poskytuje program Basic / Pro Reseller, ktorý sa líši od hostenia Resellerov. Užívatelia to mnohokrát pomýlia s hosťovaním predajcu.

Avšak s programom pre predajcov Basic / Pro je spracovanie platieb vykonávané GoDaddy, zatiaľ čo môžete mať prispôsobené výklady. Na rozdiel od toho poskytuje hosťujúci predajca väčšiu kontrolu používateľom, ktorí sú zodpovední za platby.

Reseller hosting poskytuje 4 rôzne plány.

Plán GoDaddy

Pros

 • Podporuje biely štítok
 • Poskytuje neobmedzenú šírku pásma
 • Dobrá podpora zákazníkov, ktorá umožňuje hosťujúcim predajcom
 • Poskytuje možnosť predajcu domény

Zápory

 • Obmedzený webový priestor pre každý plán
 • Poskytuje iba základné bezpečnostné funkcie bez riešenia zálohovania
 • Musíte úplne vybaviť zákaznícku podporu svojich zákazníkov

Navštívte GoDaddy

záver:

Hosting pre hostí je dobrou voľbou pre podnikateľov alebo agentúry zaoberajúce sa webovým dizajnom, ktorí sa tešia na poskytovanie riešení webhostingu, ale nemajú rozpočet ani infraštruktúru na to isté..

Všetky vyššie uvedené možnosti hostenia predajcov sa líšia v mnohých aspektoch. Tu by som však rád zdôraznil jednu takúto možnosť, ktorá vyniká.

GreenGeeks poskytuje viac funkcií a je dobré ísť voľbou pre hosťovanie predajcu. Aj keď sú všetky dobré, GreenGeeks vyniká medzi ostatnými najlepšími.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector