Najlepší webový hosting pre malé podniky do roku 2020

Malý podnik má v porovnaní s pomerne veľkými podnikmi v oblasti elektronického obchodu odlišné výzvy.


Trh je vyplnený webhostingovými platformami, z ktorých väčšina podporuje podnikanie v elektronickom obchode.

Ale sú všetky tieto vhodné pre vaše malé podniky?

Malé podniky majú svoje vlastné obmedzenia a netreba dodávať, že si vyžaduje plán, ktorý je cenovo dostupný a zároveň poskytuje pomerne dobrý hostingový servis..

Nikto vám naozaj nehovorí, ktorá hostingová platforma by bola vhodná pre malé podniky. V dôsledku toho nakoniec zaplatíte za funkcie, pravdepodobne by ste ich nikdy nemuseli požadovať.

V takejto situácii určite nikto nechce byť. Najlepšie je dostať sa k jadru toho, čo je najlepšia webhostingová platforma vhodná pre malé podniky.

To je presne to, o čom tu budem diskutovať, ale predtým mi dovoľte uviesť podrobnosti o tom, čo musíte preskúmať pri výbere hostiteľskej platformy..

Ktoré veci by som mal hľadať pred výberom hostingu pre svoju malú firmu?

Parametre, ktoré treba brať do úvahy pri výbere hostiteľskej platformy, sa často javia ako čierna skrinka.

Mnohokrát začiatočníci aj skúsení používatelia nakoniec vyberú hostingovú platformu, ktorá nemusí vyhovovať očakávaniam.

V takýchto prípadoch majú užívatelia inú možnosť, ako znášať hostiteľské služby.

Tu sú veci, na ktoré by ste sa mali zamerať pred výberom akejkoľvek hostiteľskej platformy.

uptime

Prevádzková doba definuje, ako dlho zostane vaša hostiteľská platforma v prevádzke. Toto je určite dôležitý parameter, ktorý treba hľadať pri výbere akejkoľvek hostiteľskej platformy.

Určite si neželáte, aby sa vaša firma ujala rúk v dôsledku prestojov poskytovateľa hostingu. Takže ak je doba prevádzkyschopnosti nekonzistentná alebo ak vidíte, že klesá pod 99,9%, musíte znova premyslieť výber.

Spoľahlivosť a bezpečnosť

Poskytovateľ hostingu je považovaný za spoľahlivého, ak poskytuje spoľahlivú dostupnosť, zabezpečenie a dobu odozvy. Aby bol poskytovateľ hostingu spoľahlivý, musí mať na zabezpečenie týchto funkcií podstatnú infraštruktúru.

Patria sem funkcie ako SSD, zálohovanie a obnovenie, monitorovanie 24/7, CDF CloudFlare, distribuovaná architektúra a podobné technológie. Vďaka týmto zabudovaným funkciám je hostiteľská platforma spoľahlivá.

Spoľahlivosť je veľmi úzko spojená s bezpečnosťou. Netreba pripomínať, že malá bezpečnostná chyba vo vašej hostingovej platforme by vás mohla stáť vysokú cenu.

Bezpečnostné prvky sa môžu pohybovať od základných bezpečnostných prvkov, ako je SSL, až po ďalšie sofistikovanejšie bezpečnostné prvky.

Záložná služba

Po vytvorení webovej stránky určite nechcete riskovať. Prvá vec, ktorú potrebujete, je záloha vášho webu a databázy.

Ak vám vaša hostiteľská platforma nedáva zálohovaciu službu, môžete tiež prehodnotiť svoj výber.

Podobne málo hostiteľských platforiem umožňuje zálohovanie za samostatnú cenu. Najlepšie je skontrolovať, či je to cenovo dostupné. Pri výbere akejkoľvek hostiteľskej platformy zohrávajú kľúčovú úlohu služby zálohovania a obnovy.

Plán obnovy

Cena za obnovenie je cena, ktorú by ste museli zaplatiť v dlhodobom horizonte. Takže keď vo väčšine prípadov vyzerá prvýkrát cena atraktívne a cenovo dostupné, najlepšie je skontrolovať aj mieru obnovenia.

Musíte skontrolovať, či ide o plán, ktorý si vyberiete, ako aj o doménu. Niekoľko hostiteľských platforiem má vyššie ceny za obnovenie v porovnaní s ich prvotným určovaním cien.

Aj keď to znie férovo, určite nechcete byť na prekvapenie na poslednú chvíľu. Ak je cena za obnovenie neprimeraná, nezostane vám na výber, ale budete musieť znášať vysoké miery obnovenia, akonáhle ste sa zaviazali k určitej hostiteľskej platforme..

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora zahŕňa všetko, čo hostiteľská platforma poskytuje, aby bola vaša webhostingová cesta jednoduchšia a bezproblémovejšia.

To zahŕňa dosiahnuteľnosť zákazníckej podpory, napríklad dostupnosť zákazníckej podpory 24/7. Medzi ďalšie základné funkcie patrí – live chat, dostupnosť e-mailu, telefónne služby, vstupenky.

Okrem toho by sa mali zvážiť aj ďalšie funkcie, ako sú videonávody, časté otázky, blogy, podpora Spoločenstva, fórum, vyhradené zdroje a podobné funkcie, ktoré môžu zjednodušiť používanie hostiteľskej platformy..

Cieľom je pomôcť skúseným, ako aj začínajúcim používateľom vytvoriť webovú stránku, načítať viac informácií a vyriešiť problémy v čo najkratšom čase. A to je možné iba vtedy, ak má hostiteľská platforma silnú zákaznícku podporu.

Teraz, keď som uviedol podrobnosti o tom, čo presne musíte hľadať pri výbere hostiteľskej platformy, dovoľte mi, aby som sa dostal ďalej a poskytol prehľad o najlepších hostingových platformách pre malé podniky..

Tu je rýchly pohľad na najlepší web hosting pre malé podniky do roku 2020:

hodnosťHostingová spoločnosťuptimeVlastnosticena
1Bluehost100%5/5$ 2,95 / mo.
2FastComet99,97%5/5$ 2,95 / mo.
3SiteGround99,99%5/5$ 3.95 / mo.
4iPage99,99%4.5 / 5$ 1,99 / mo.
3GreenGeeks100%4/5$ 3.95 / mo.

Najlepšie webhostingové spoločnosti

1. Bluehost

Bluehost bannerBluehost je jednou z najlepších možností dostupných pre vašu malú firmu. Je to jedna z populárnych hostiteľských platforiem a je súčasťou skupiny Endurance International.

Toto sa stane jednou z 20 najväčších platforiem webhostingu.

BlueHost bol prvýkrát uvedený na trh v roku 2003 a má ústredie v Prove v Utahu v USA. Spravuje viac ako 2 milióny webových stránok po celom svete.

Teraz mi dovoľte poskytnúť viac podrobností o tom, ako BlueHost vystupuje pre vašu malú firmu.

uptime:

Začal som monitorovať metriky uptime Bluehostingu platením za ich hostingový plán sám. Nasleduje snímka toho, čo som zaznamenal.BlueHost Uptime September 2018

Úplné podrobné údaje nájdete tu.

Vo väčšine prípadov BlueHost poskytoval stálu dostupnosť približne 100%. To zaručuje, že vaše podnikanie by malo najmenší vplyv z dôvodu akýchkoľvek prestojov.

Spoľahlivosť a bezpečnosť:

BlueHost podporuje úložisko SSD pre každý plán. Zaručuje dobrú rýchlosť aj pri základnom pláne.

BlueHost má technológiu, ktorá identifikuje webové stránky, ktoré používajú nadmerné zdroje, a priradí ich k izolovanému systému. Týmto spôsobom si môžu všetky webové stránky udržiavať konzistentný výkon a čas odozvy.

Jeho vlastná technológia vám umožňuje upgradovať podľa vášho zväčšenia.

Vďaka pokročilejšiemu plánu získate podporu služby CloudFlare CDN na zvýšenie výkonu svojich webových stránok.

So všetkými jeho plánmi získate zdarma SSL.

bluehost free ssl

S väčším počtom vopred plánovaných programov získate odborníkov na spam, ochranu súkromia domény, zálohovanie stránok.

Zahrnuté sú aj ďalšie voliteľné bezpečnostné funkcie – SiteLock, CodeGuard, Ochrana proti spamu, izolácia účtu.

Záložná služba:

Áno, BlueHost neposkytuje záložné služby. Pri plánoch nižšej úrovne je zálohovanie voliteľné a dodáva sa s osobitnou cenou.

Získate kód CodeGuard za 2,99 $ mesačne. Vďaka zálohovacím službám BlueHost poskytuje denné zálohovanie, monitorovanie a obnovenie jedným kliknutím.

Plán s vyšším predstihom zahŕňa CodeGuard.

Plán obnovy:

S BlueHost neobnovujete rovnaké ceny. Každý plán má inú počiatočnú a obnovovaciu cenu.

Základný plán začína na $ 2,95 / mesiac a obnovenie je 7,99 $ / mesiac. Podobne majú plány Plus a Choice Plus počiatočnú cenu 5,95 $ / mesiac a obnovenie je 10,99 $ / mesiac, respektíve 14,99 / mesiac. Pro plán začína na 13,95 dolárov / mesiac a obnovenie je 23,99 dolárov / mesiac.

Zákaznícka podpora:

Podporu Bluehost môžete dosiahnuť rôznymi spôsobmi. To zahŕňa e-mail, live chat, vstupenky alebo telefón.

Bluehost-Customer-Support

Okrem toho má BlueHost samostatnú sekciu databázy znalostí, ktorá slúži na otázky týkajúce sa rôznych tém.

Podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Súčasťou je aj vyhradená sekcia blogu a FAQ, ktoré sú rovnako užitočné.

BlueHost ponúka rozmanitú možnosť podpory zákazníkov, ktorá rovnako zaisťuje postup aj začínajúcim používateľom.

Začíname s Bluehost

2. FastComet

rýchly banner
Ďalej v mojom zozname je FastComet. FastComet je na trhu už 9 rokov. V roku 2013 spoločnosť FastComet spustila svoju verejnú službu hostovania cloudu.

Má viac ako 45 000 zákazníkov v 83 krajinách. Ich služby s pridanou hodnotou a výkon sú jedným z kľúčových ukazovateľov.

FastComet poskytuje rad možností hostenia, medzi ktoré patria aj Joomla, OpenCart, WordPress.

Dovoľte mi získať viac podrobností o tom, ako funguje technológia FastComet.

uptime:

Na začiatok mi dovoľte hovoriť viac o ich metrikách dostupnosti. Toto som zaznamenal:Uptime rýchleho servisu september 2018

Tu nájdete históriu uptime spoločnosti FastComet.

Skutočne povedané, ich metriky dostupnosti sú dosť pôsobivé.

Za zmienku stojí ich dôslednosť pri udržiavaní dostupnosti, ktorá je vo väčšine prípadov 100%..

Spoľahlivosť a bezpečnosť:

Keď už hovoríme o spoľahlivosti a bezpečnosti, FastComet prijíma všetky preventívne opatrenia, aby sa ubezpečil, že sú spoľahlivé aj bezpečné.

Čo presne teda získate pre malú firmu?

FastComet poskytuje cloudové SSD v konfigurácii RAID 10. Vďaka tomu získate pre svoj web správny výkon bez straty údajov.fastcomet ssd

Základný plán obsahuje denné zálohy, CloudFlare CDN, SSL, BitNinja Server Security, firewall webových aplikácií.

Plán tiež obsahuje Spam Expert, odstránenie škodlivého softvéru a podporu rakiet, ktorá poskytuje 3 krát viac zdrojov na účet.

Záložná služba:

FastComet poskytuje služby zálohovania pri každom pláne. Poskytuje denné zálohovanie.rýchle zálohovanie

Poskytuje zálohu za posledných 7 až 30 dní.

Prístup k týmto záloham nie je obmedzený ani obmedzený. Na obnovenie jedným kliknutím môžete použiť správcu obnovenia FastComet.

Okrem toho získate 24/7 podporu pre akékoľvek obnovenie bez ďalších nákladov.

Zákaznícka podpora:

FastComet má niekoľko spôsobov, ako sa s nimi môžete skontaktovať. Má živé rozhovory, telefón a možnosti e-mailu. Okamžité rozhovory naživo sa zobrazia okamžite vo chvíli, keď prehliadate ich webovú stránku.rýchly rozhovor

Okrem toho by ste na svojich webových stránkach dostali aj samostatnú časť venovanú výučbe. Výukový program pozostáva z množstva obsiahnutých tém.

Sekcia elektronického obchodu je samostatná. Všetky návody majú možnosť prezerať ich ako text alebo ako video. Spolu s tým existujú špecializované blogy na rôzne témy.

Podpora FastComet je k dispozícii 24/7/365. Celkovo má FastComet dostatočne veľké rezervy na podporu svojich zákazníkov.

Začíname s FastComet

3. SiteGround

Banner stránky

Mojou ďalšou možnosťou pre hosting malých firiem by bolo SiteGround. Začala v roku 2004 so sídlom v bulharskej Sofii a hosťuje viac ako 2 000 000 domén.

SiteGround poskytuje všestranné možnosti hostingu, a preto je dobrou voľbou pre hosťovanie malých podnikov.

Plány majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a ku každému plánu pridávajú niekoľko intuitívnych funkcií.

uptime:

SiteGround zaisťuje údržbu takmer 99,99% dostupnosti, zatiaľ čo na to neexistuje žiadna špecifická SLA. SiteGround spája tú správnu technológiu, aby poskytovala konzistentnú dostupnosť.

Infraštruktúra je postavená na proaktívnom monitorovaní servera. SiteGround používa Linux Container, ktorý zaisťuje udržanie vysokého výkonu, efektívnosti a poskytuje dobrú priepustnosť.

Čím viac vopred plánov má SuperCacher, zatiaľ čo základný plán obsahuje CloudFlare CDN na zabezpečenie optimalizovanej rýchlosti.

Používal som program SiteGround a sledoval som aj dostupnosť. To určite udržuje trvalo dobrú dostupnosť aj pre zdieľaný hosting.

doba prevádzky webu

Metriky dostupnosti sa vo všeobecnosti zhodujú s očakávanými štandardmi hostenia.

Spoľahlivosť a bezpečnosť:

Na základnej úrovni poskytuje SiteGround SSL zahrnuté v pláne. Proaktívne monitorovanie servera pomáha zaistiť, aby webové stránky boli chránené pred hackermi.

Infraštruktúra pre SiteGround je postavená na WAF, proaktívnych aktualizáciách, opravách, izolácii účtov, odborníkovi na spam. SiteGround má jedinečnú anti-bot AI, ktorá dokáže detekovať a predchádzať útokom BruteForce.

Zabezpečenie webu

Servery sú úplne kompatibilné s PCI. SiteGround poskytuje spoľahlivé služby a zaisťuje redundanciu hardvéru.

Zálohovacie služby:

SiteGround má značné zálohovacie služby. Plány zahŕňajú denné zálohovanie. Pokročilejšie plány zahŕňajú zálohovanie na požiadanie.

Môžete zálohovať svoje webové stránky, ako aj databázu. Zároveň SiteGround podporuje aj obnovu. Dostali by ste dostatok technickej podpory aj od podpory zákazníkov.

Plán obnovy:

SiteGround pre zdieľaný hosting poskytuje 3 rôzne plány. Plány začínajú na 3,95 dolárov mesačne. Môžete si ho kúpiť maximálne 36 mesiacov.

Po tomto sa však obnovenie uskutoční za vyššiu cenu. V prípade základného plánu sa obnovenie uskutoční za 11,95 USD mesačne.

Plány lokality

Zákaznícka podpora:

SiteGround má zákaznícku podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a je k dispozícii prostredníctvom živého chatu, lístkov alebo telefónu.

Zákaznícka podpora lokality

Viac prioritných plánov má tiež prioritnú podporu. Zákaznícka podpora SiteGround poskytuje pomoc pri prenose webových stránok.

SiteGround má dobrú zbierku vedomostnej základne, blogov a často kladených otázok. Zahŕňa rôzne základné aj pokročilé témy a zahŕňa niekoľko tutoriálov.

Začíname s programom SiteGround

4. iPage

iPage banner
iPage je ďalšou možnosťou, ktorá je k dispozícii pre hosťovanie malých firiem. iPage je webhostingová platforma a je súčasťou skupiny Endurance International Group.

Aplikácia iPage bola prvýkrát uvedená na trh v roku 1998 a je jednou z najstarších platforiem webhostingu dostupných na trhu. Sídli v Burlingtone, MA, USA.

Je to platforma, ktorá je známa svojimi ľahko použiteľnými funkciami drag and drop a pomáha začiatočníkom vytvoriť webovú stránku s nulovým kódovaním.

Dovoľte mi skontrolovať každý z týchto parametrov pre aplikáciu iPage.

uptime:

Aplikácia iPage má vyvažovač záťaže založený na výkone, ktorý zaisťuje, že môžete zostať hore, aj keď jeden zo serverov klesá.

Má tiež záložné zdroje a generátory UPS, ktoré zaisťujú najmenší dopad na vaše webové stránky.

Nižšie sú uvedené metriky dostupnosti, ktoré som zaznamenal pre službu iPage:
Uptime aplikácie iPage september 2018

Pozrite sa na plné využitie prevádzky hostiteľa iPage tu.

Spoľahlivosť a bezpečnosť:

iPage poskytuje nepretržité monitorovanie bezpečnosti. Môžete si vybrať ich rozšírené zabezpečenie za cenu 100 dolárov.

Poskytuje výkonovo vyvážený server založený na zaťažení, ktorý zaisťuje, že výkon vašich webových stránok zostane konzistentný bez ohľadu na prenos.

iPage používa smerovače Cisco s povoleným protokolom BGP4 pre vyššiu bezpečnosť. Súčasťou je aj bezplatný certifikát SSL.Funkcie iPage pre zabezpečenie

Zabezpečenie webových stránok a ochrana domén si môžete vybrať aj za osobitnú cenu. E-mail hosting poskytuje spamový filter, ktorý je prispôsobiteľný a má tiež antivírusovú kontrolu.

Záložná služba:

Aplikácia iPage má služby zálohovania a obnovy, hoci to nie je súčasťou plánu. Toto je potrebné zvoliť osobitne.

Poskytuje denné automatické zálohovanie. V priemere to stojí 1 mesiac / mesiac alebo 35,98 dolárov na 36 mesiacov.

Plán obnovy: iPage neposkytuje viac programov, má však inú cenu na základe trvania zvoleného programu..

Takže v prípade, že si vyberiete plán na 1 rok, čo je najmenej, musíte si vybrať, počiatočná cena by bola 2,99 $ mesačne. Zverejnite tento rovnaký plán s obnovou na 9,99 dolárov mesačne.

V prípade, že si vyberiete dvojročný plán, počiatočná cena je 2,49 $ / mesiac a následná obnova tohto plánu je na 8,99 $ / mesiac.

Ďalším je trojročný plán, ktorý sa začína na $ 1,99 / mesiac. Toto je lacný plán. Obnovenie programu sa uskutoční za 7,99 dolárov mesačne.

Zákaznícka podpora:

Na server iPage sa dostanete telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom priameho rozhovoru. Má 24/7 zákaznícku podporu.iPage chat

Okrem toho máte na svojich webových stránkach k dispozícii základňu poznatkov o pomoci. Tu môžete vyhľadávať rôzne témy.

Niekoľko tém, ktoré sú tu uvedené, sú – pokročilý hosting, e-mailový hosting, tvorca webových stránok, domény, skriptovanie CGI, databáza, bezpečnosť, aby sme vymenovali aspoň niektoré z nich..

Začíname s programom iPage

5. GreenGeeks

greengeeks banner
Ďalej na mojom zozname je GreenGeeks, ktorý je známy ako ekologická webhostingová platforma.

GreenGeeks pôsobí už viac ako 10 rokov a stará sa o viac ako 35 000 zákazníkov a hostil viac ako 3000000 webových stránok..

Sídlo spoločnosti je v Kalifornii v USA. GreenGeeks poskytuje celý rad možností hostenia a je obľúbený pre svoju technológiu a ekologický hosting.

Ďalej mi dovoľte poskytnúť viac podrobností o GreenGeeks.

uptime:

GreenGeeks zaručuje 99,99% dostupnosti. Poskytuje ľahko prispôsobiteľné možnosti hostenia s proaktívnym monitorovaním servera.

Nahral som prevádzkový čas pre GreenGeeks prostredníctvom Uptime Robot:
greengeeks uptime august 2018

Vo väčšine prípadov poskytuje spoločnosť GreenGeeks neuveriteľných 100% dostupnosti, oveľa lepšie, než to, čo zaručujú.

Spoľahlivosť a bezpečnosť:

Každý z plánov používa SSD a poskytuje neobmedzené úložisko. Poďme šifrovať zástupné SSL je súčasťou všetkých plánov.

štartovací plán greengeekov

Má nočné zálohy, CloudFlare CDN, ktoré poskytuje zvýšený výkon. Pri prechode na vyššiu cenu sa pri každom pláne výpočet zdvojnásobuje.

Využíva technológiu založenú na kontajneroch, ktorá poskytuje maximálnu bezpečnosť a je ľahko škálovateľná. Zahrnuté sú aj izolácia účtu, proaktívne monitorovanie servera, skenovanie zabezpečenia v reálnom čase, automatické aktualizácie aplikácií a vylepšená ochrana proti SPAMu.

Okrem toho zabezpečuje GreenGeeks redundanciu hardvéru a napájania. Podporuje protokol HTTP / 2.

Záložná služba:

Keď hovoríme o zálohovacích službách, GreenGeeks robí všetko pre to, aby vaše dáta boli bezpečne zálohované.

Vyžaduje to denné zálohovanie vašich webových stránok. Toto si GreenGeeks ponechá 24 hodín na účely obnovy po katastrofe.

Okrem toho môžete kedykoľvek zálohovať súbory webových stránok, databázu a e-maily. To si nevyžaduje žiadne doplnkové služby ani osobitné stanovovanie cien.

Plán obnovy:

GreenGeeks poskytuje 3 rôzne plány – Lite, Pro, Premium. Plány s dlhším trvaním sú lacnejšie.

Lite plán začína na $ 2,95 / mesiac. Je to obdobie 36 mesiacov, ktoré je najlacnejšie. Rovnaký plán sa obnovuje na 9,95 dolárov mesačne.

Pro plán začína na 5,95 dolárov mesačne a obnovuje na 14,95 dolárov mesačne. Zatiaľ čo prémiový plán začína na 11,95 dolárov / mesiac a obnovuje sa na 24,95 $ / mesiac.

Zákaznícka podpora:

Na zákaznícku podporu GreenGeek sa môžete obrátiť prostredníctvom e-mailu, telefónu a živého rozhovoru.

GreenGeeks-zákazníka opěrka1GreenGeeks-zákazníka support2

Má 24/7 zákaznícku podporu.

Okrem toho má webová stránka vyhradenú sekciu podpory s vyčerpávajúcou databázou znalostí. Znalostná základňa pokrýva rôzne témy a často kladené otázky.

Spolu s tým existuje niekoľko webových tutoriálov a blog, ktorý sa venuje témam hostingu.

Exkluzívne pre čítačky HostingPill

GreenGeeks teraz ponúka bezplatnú migráciu stránok na všetky prechody na Greengeeks z akejkoľvek hostingovej spoločnosti.

Pre viac informácií kliknite sem

Začíname s GreenGeeks

záver:

Prostredníctvom tohto príspevku som vám poskytol najlepšie dostupné možnosti hostenia webovej stránky pre malé firmy. Poskytol som podrobnosti pre 5 poskytovateľov hostingu – Bluehost, FastComet, SiteGround, iPage a GreenGeeks..

Pri každom z týchto zistení by ste zistili, že prevádzková doba je konzistentná alebo skôr zodpovedá očakávanému odvetvovému štandardu.

Keď hovoríme o BlueHost, iPage alebo SiteGround, jedná sa o dobré možnosti na preskúmanie.

Na základe toho by som rád zdôraznil, že pri každej z nich sú obnovenia vyššie ako pri stanovovaní cien prvýkrát. Toto sú populárne hostingové platformy.

S programami iPage a BlueHost nie je záloha súčasťou plánu. Výber týchto platforiem teda rozhodne závisí od toho, čo presne hľadáte.

Ostatné možnosti ostávajú GreenGeeks a FastComet. Obidva sú rovnako dobré možnosti a poskytujú celý rad bezpečnostných funkcií. Opäť zdôrazním, že s GreenGeeks obnovujete za vyššiu cenu.

S FastComet získate rad bezpečnostných funkcií. Využíva pokročilé technológie na zabezpečenie spoľahlivosti svojich služieb. Nielen to, že prevádzka je vo väčšine prípadov 100%. Má dobrú zákaznícku podporu.

FastComet zahŕňa služby zálohovania ako súčasť svojho základného plánu.

FastComet poskytuje hosting Joomla, hosting WordPress, hosting WooCommerce, hosting OpenCart, hosting delfínov, hosting ZenCart.

Nakoniec by moje prevzatie tu bolo zo zrejmých dôvodov FastComet. Aj keď sú všetky platformy dobré, FastComet je bohatý na funkcie a určite cenovo dostupná voľba.

web hosting pre malé a stredné podniky

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map