Najlepšie webhostingové spoločnosti do roku 2020 (č. 1 je môj najobľúbenejší)

Chcete hneď vedieť odpoveď? Na základe našich skúseností a najvýhodnejších ľudí je najlepším webhostingom GreenGeeks.


Takže sme tu: veľký, webhosting, je po ruke. Webhosting je najobľúbenejší typ hostingu pre zákazníkov, ktorí nie sú významnými spoločnosťami alebo veľkými podnikmi.

Web hosting vo všeobecnosti poskytuje kombináciu cenovej dostupnosti a výkonu, vďaka ktorým je nesmierne príťažlivý pre všetky druhy.

Od jednotlivcov, ktorí chcú malý blog pre svoje koníčky, po malé podniky s potrebami elektronického obchodu, je webhosting dostatočne flexibilný, aby poskytoval veľa riešení..

Testovali sme viac ako 50+ webhostingov.

Na základe našich skúseností sme rozdelili 5 najlepších spoločností poskytujúcich webhosting.

Najlepší webový hosting roku 2020:

cena
Doba odozvy
uptime
Použiteľnosť
Zákaznícka podpora

GreenGeeks$ 2,95 / monajlepšídobrý
Bluehost$ 2,95 / modobrýdobrý
FastComet$ 2,95 / modobrýskvelý
SiteGround$ 3.95 / modobrýdobrý
Hosting A2$ 3.92 / modobrýok

Bez ďalších okolkov sa podrobne preskúmame každý web hosting.

1. GreenGeeks (Môj obľúbený)

GreenGeeksV prvom rade tu máme jedného z najunikátnejších hostiteľov. Ako už názov napovedá, GreenGeeks je hostiteľ s jedinečným zameraním na šetrnosť voči životnému prostrediu. Dátové centrá môžu byť nesmierne zbytočné, niečo, z ktorých málokto z nás berie do úvahy všetko, čo je nepriaznivé pre životné prostredie..

Servery GreenGeeks sú navrhnuté tak, aby boli energeticky veľmi efektívne. Okrem toho za každú jednotku energie, ktorú používajú, investujú trojnásobok tohto množstva vo forme obnoviteľnej energie prostredníctvom environmentálnej nadácie. To znamená, že používanie systému GreenGeeks nepoškodí iba prostredie, ale pomôže mu!

GreekGeeks robí viac než len zmiernenie svedomia. Ceny spoločnosti GreenGeeks sú v priemere v priemysle a niekedy môžu byť na spodnej strane – takže za etickejšiu voľbu nebudete platiť viac. Zdieľané plány GreenGeeks sú navyše vybavené funkciami.

Greengeeksov plánÚčet na základnej úrovni vás začína neobmedzeným miestom na disku – čo je skvelé, ale pôsobivé, pretože je to neobmedzené miesto na disku SSD. To je vyššia kvalita ako priestor na tradičných pevných diskoch a na iných počítačoch sa zvyčajne dodáva v obmedzenom množstve.

Okrem toho získate neobmedzený počet e-mailových účtov, šírku pásma a domény. Tento posledný bod je jedinečný: väčšina plánov vstupnej úrovne vám poskytuje jednu bezplatnú doménu, ale bude hosťovať iba jednu doménu. GreenGeeks vám poskytuje bezplatnú doménu, ale umožňuje vám hostiť toľko, koľko si môžete dovoliť, čo je vynikajúce.

Okrem toho získate neobmedzené databázy MySQL (čo je skvelé), základné SSL (ktoré môžete inovovať), nočné zálohovanie a Cloudflare CDN zadarmo. To, s čím začnete, je veľmi pôsobivé, aj keď cena za obnovenie je trochu vysoká.

To znamená, že ich vstupný plán môže byť dosť dobrý pre malé a stredné podniky, nielen pre jednotlivcov – nehovoriac o ich vyšších úrovniach, ktoré sú samozrejme ešte lepšie.

Ak by to nestačilo, GreenGeeks má vynikajúcu zákaznícku podporu a jednoduché použitie. V týchto oblastiach to nie je výnimočné, ale na tom nezáleží: stačí to, aby ste sa naozaj nemohli sťažovať.

Najlepšie zo všetkého však je ich veľká doba pohotovosti a doba odozvy.

greengeeks uptimeJo. Štyri mesiace v rade mali naše GreenGeeks perfektnú dostupnosť. Ak chcete dať čerešňu na vrchole, doba odozvy je trvalo nízka, čo z neho robí nielen jedného z najlepších hostiteľov, ktorých sme použili z hľadiska dostupnosti, ale aj jedného z najcitlivejších.

Aby som to zhrnul, GreenGeeks má všetko. Cenové plány sú pri obnove trochu vyššie ako obvykle, ale celkovo sú ceny stále zdieľané v pomerne normálnom rozsahu pre zdieľaný hosting. Na oplátku získate veľa funkcií a neuveriteľný výkon. A je to veľmi šetrné k životnému prostrediu – ľahké prvé miesto. Podrobnejšiu recenziu GreenGeeks si môžete prečítať tu.

Pros

 • Vynikajúci výkon: perfektný čas prevádzky a veľmi krátka doba odozvy.
 • Veľa funkcií a veľkorysé rozdelenie zdrojov od prvej úrovne.
 • Jedinečné pre životné prostredie!

Zápory

 • Niektoré z lepších funkcií vyžadujú platené doplnky. Nejde o závažnú chybu a plány GreenGeeks sú lepšie vybavené ako plány ostatných hostiteľov, ale môže to byť nepríjemné..
 • Obnovovacie ceny sú vyššie ako obvykle, aj keď počiatočné ceny sú nižšie alebo štandardné.

Navštívte stránky GreenGeeks

2. Bluehost

Bluehost bannerZo všetkých mien v tomto zozname je Bluehost pravdepodobne najobľúbenejší. Je to jeden z najobľúbenejších hostiteľov v celom svete, ktorý sa venuje veľkým lákadlám: okolo roku 2003 spoločnosť Bluehost ovláda viac ako 2 milióny webových stránok a má stovky podporných pracovníkov pripravených ísť.

Hlavnú výzvu spoločnosti Bluehost vidím v celkovom vynikajúcom webhostingu, ktorý je užívateľsky prívetivý. Funguje dobre, jej cena je všeobecne štandardná a má veľmi jednoduché použitie a podporu zákazníkov.

zdieľaný webhostingAj keď úložný priestor nie je neobmedzený, tak ako to je v prípade GreenGeeks, rád by som vám pripomenul uvedenú analógiu bytu: ak sa každý v zdieľanom hostingovom účte rozhodol vyčerpať toľko úložného priestoru, koľko len mohol, pretože je „neobmedzený“ “, Celá zdieľaná hostingová platforma by nefungovala.

Takže áno, spoločnosť Bluehost vás technicky obmedzuje, ale prakticky sú kvóty na ukladanie dát veľmi štedré, najmä pre účet na základnej úrovni. Navyše je to úložisko SSD, nie úložisko HD.

Okrem toho získate nemeranú šírku pásma, základné SSL, zahrnutú doménu, niektoré parkované domény a jednu webovú stránku. Vyššie úrovne získavajú viac zo všetkého, plus marketingové ponuky a niektoré zálohy stránok.

Tieto funkcie sú pre väčšinu používateľov dostatočne veľkorysé, aj keď na papieri nevyzerajú tak pôsobivo. Po tom, čo som povedal, si myslím, že Bluehost by mohol byť trochu veľkorysejší, aby držal krok s niektorými z jeho menších konkurentov, ako sú GreenGeeks alebo FastComet (ktorý sa chystá ďalej!). Bolo by napríklad pekné zahrnúť zálohovanie alebo viac webových stránok pre účty základnej úrovne.

Obzvlášť dobre, čo Bluehost robí, je užívateľská prívetivosť. Aj keď sa všetci hostitelia na tomto zozname v zásade používajú, Bluehost je tu obzvlášť silný. Tvorca webových stránok je intuitívny a spoločnosť Bluehost je s ním dostatočne presvedčená, že si ju môžete vyskúšať zadarmo na svojich webových stránkach.

Celkové rozloženie a správa účtu je veľmi zjednodušená a ľahko použiteľná. Okrem toho je podpora zákazníkov vynikajúca: zástupcovia sú veľmi nápomocní a vedomostná základňa je rozsiahla.

zdroje podpory spoločnosti BluehostPokiaľ ide o dostupnosť, Bluehost nie je číslo jedna. Avšak spoločnosti Bluehost sa vždy podarilo zostať nad 99,9% prevádzkovej doby aj v najhoršom prípade, a zvyčajne je lepšia.

prevádzka služby BluehostAj keď je pravda, že doba prevádzkyschopnosti nie je vždy dokonalá, časy odozvy sú neustále skvelé. Dokonca aj vyššie čísla sú stále na lepšej strane priemeru priemyslu.

Za to, že bol celkovo vynikajúcim hostiteľom so slušnými cenami, dobrým výkonom, solídnymi funkciami a veľkým ľahkým použitím a podporou, získal Bluehost druhé miesto. Stále vás zaujíma Bluehost? Máme vás zakryté.

Pros

 • Hoci prvá úroveň je drahšia ako obvykle pre prvý termín, druhá a tretia úroveň sú dostupné pre prvý termín a majú štandardné ceny pre nasledujúce podmienky..
 • Prevádzková doba je celkovo celkom dobrá a časy odozvy sú vynikajúce.
 • Všeobecne dobré rozdelenie zdrojov.
 • Bluehost sa veľmi ľahko používa a je skvelý pre začiatočníkov. Dokonca aj pre stredne pokročilých alebo znalých zákazníkov, Bluehost veci zefektívňuje.
 • Jedinečná podpora zákazníkov.

Zápory

 • Ceny sú celkovo dobré, ale prvá úroveň je na prvom konci drahšia. Cena za obnovenie je však celkom štandardná.
 • Prevádzková doba je zvyčajne dobrá, ale občas môže byť o niečo nižšia ako štandard.
 • Áno, funkcie a zdroje sú celkovo dobré, ale podľa môjho názoru by sa do druhej alebo tretej úrovne mohli pridať niektoré veci, aby sa udržali krok s konkurenciou náročnou na funkcie..

Navštívte Bluehost

3. FastComet

rýchly bannerFastComet je jednou z mojich obľúbených možností pre webhosting. Prečo? Pretože FastComet je jedinou významnou hostiteľskou spoločnosťou, ktorá nemá výrazne vyššie ceny za obnovenie. Zvyčajne pri webhostingu bude prvý rok služby niekoľko dolárov mesačne, ale od druhého roku sa mesačná cena výrazne zvýši, niekedy ju dokonca zdvojnásobí..

Je to nešťastné, ale univerzálne je toho málo, čo s tým môžete urobiť … pokiaľ nepoužívate FastComet, ktorý jednoducho udržiava vašu cenu za obnovenie na rovnakej úrovni ako pôvodná nákupná cena! Áno, aj keď neskôr zmení štandardné ceny.

Pravdepodobne to znamená, že ich počiatočná mesačná cena je vyššia ako priemerná, však? Nie, naozaj nie. FastComet začína na 2,95 dolárov, čo je na dolnom konci priemeru a rozširuje sa pozdĺž troch úrovní na 5,95 dolárov.

rýchly plánDostanete takmer každú funkciu, ktorá je bežná pre iných hostiteľov, ako aj pre niektoré na vstupnej úrovni, ktoré sú zvyčajne vyhradené pre drahšie účty u iných spoločností. Napríklad FastCloud
má neobmedzené e-mailové účty, neobmedzené databázy, neobmedzené FTP účty, zabezpečenie BitNinja servera, bezplatné CloudFlare CDN, SSL a denné zálohy.

Vyššie úrovne majú súkromné ​​možnosti DNS, manažéra obnovenia jedným kliknutím, dvojité alebo trojnásobné spracovanie CPU a RAM, lepšie SSL a oveľa viac. Vyššie úrovne majú všetko, čo potrebujete, ale skutočnosť, že počiatočná cena je cena za obnovenie, robí všetko oveľa lepším.

Navyše, podľa mojich skúseností, FastComet sa ľahko používa, má veľkú zákaznícku podporu a dobrú bezpečnosť. Aký je problém? Pre ľudí, ktorí chcú možnosti zdieľaného hostenia, nie je FastComet vrchol? Koniec koncov, je to jednoducho najlepší obchod, pokiaľ ide o vlastnosti a cenu.

Zatiaľ čo FastComet je veľa, nestačí na najdôležitejšej položke v hostovaní: skutočnom hosťovaní! FastComet je celkovo v poriadku, ale podľa mojich skúseností bol čas prevádzkyschopnosti trochu horší ako v prípade niektorých ostatných a doba odozvy bola výrazne a trvalo pomalšia ako iné špičkové možnosti..

rýchla prevádzková dobaDobrá vec je, že FastComet udržal veci na hranici 99,9%, aj keď opäť, tieto skóre nie sú také vynikajúce ako niektoré iné tu. Aj keď čas odozvy a dostupnosť nie sú na konci sveta, myslím si, že FastComet nie je najlepší pre tých, ktorí majú silný dôraz na výkon..

Ale pre kohokoľvek, kto je ochotný riskovať tieto čísla a hľadajú nákladovo efektívne riešenie, bude FastComet pravdepodobne vašou voľbou číslo jedna. Ak sa chcete dozvedieť viac ako prvú, naša recenzia FastComet obsahuje viac informácií a ešte dlhšiu dobu prevádzkyschopnosti na vyskúšanie.

Pros

 • Vynikajúca možnosť rozpočtu pre tých, ktorí chcú neustále utrácať malé množstvo peňazí bez obetovania funkcií.
 • Veľmi stabilná cena a balenie produktu.
 • Silná sada funkcií, najmä za cenu. Najmä možnosť na úrovni vstupu je jedným z najobľúbenejších balíkov prvého webového hostingu, ktoré som kedy videl.

Zápory

 • Prevádzkové doby a časy odozvy nie sú také dobré ako niektoré z ďalších možností tu.
 • Niektoré limity skladovania dokonca aj na vyšších úrovniach.

Navštívte FastComet

4. SiteGround


Zo všetkých možností tu si myslím, že SiteGround je jednou z najváženejších. Má skutočnú dobrú povesť a zdá sa, že sa to všetkým majiteľom webových stránok páči.

Súčasťou toho, prečo je rešpektovaná, je skutočnosť, že hoci je obrovská, je vo vlastníctve nezávisle:siteground o spoločnosti

To znamená, že na rozdiel od Bluehost (napríklad) nie je na vrchole žiadny konglomerát.

Ako vidíte, manipulácia s viac ako 2 miliónmi domén je dosť veľká. SiteGround určite musí robiť niečo správne, správne?
No, povedal by som.

Ale viem, čo si myslíte – je SiteGround drahý alebo príliš drahý? Poďme sa na to pozrieť najprv:plán lokality

O službe SiteGround musím povedať veľa dobrých vecí, ale najskôr by som mal byť k tebe úprimný: ceny nie sú presne „lacné“.

Skôr ako sa k tomu dostanem, dovoľte mi objasniť: so serverom SiteGround získate veľa vecí, a preto cena nie je príliš zlá. Pokiaľ ide o výhody, podniky nebudú držať pár babiek mesačne, ak to stojí za to.

Ale pre ľudí, ktorí potrebujú najlacnejšieho hostiteľa, ktorý má k dispozícii (zvyčajne znamená jednotlivcov a fandov), pravdepodobne nie je SiteGround. Počiatočné ceny plánov sú o niečo vyššie ako priemer.

Ceny za obnovenie sú však tiež na vyššej hranici priemeru – dokonca aj najlacnejší plán programu SiteGround môže byť o niečo drahší v porovnaní s niektorými z iných rozpočtových hostiteľov..

Cena je však skutočne iba časťou obrázka. Jedným z veľkých výhod programu SiteGround je sada funkcií, ktorá je súčasťou dodávky:
základná vlastnosť stránky
Ako vidíte, „základné vlastnosti“, ktoré sa dostanú do každého plánu, sú celkom dobré. Prevádzka nie je meraná, existuje neobmedzená databáza MySQL, bezplatné SSL, bezplatné e-mailové účty a bezplatný tvorca stránok.

Aj keď si myslíte, že je to taký základný, bezplatný CDN CloudFlare je pôsobivý. CloudFlare CDN môže skutočne zvýšiť výkon a čas načítania pre návštevníkov z celého sveta.

A denné zálohy sú úžasné, najmä ak si uvedomíte, že toľko počítačov má iba týždenné alebo mesačné zálohy pre plány základnej úrovne..

Teraz sú to len základy. Nasledujúce dve úrovne majú prémiové funkcie:
vlastnosť stránky
Čo primárne uľahčuje nastavenie vašich stránok a zvyšuje výkon. Podivínské funkcie sú podobné tým, že zvyšujú výkon a tiež poskytujú zhodu s PCI (čo vám umožňuje bezpečne spracovať transakcie online).

Nevýhodou tohto všetkého sú samozrejme limity na ukladanie. Realisticky zdieľaný webhosting má obmedzené úložisko, aj keď váš hostingový plán hovorí, že máte neobmedzené úložisko.

Takže pre spoločnosť SiteGround stanoviť limit na 10 GB nie je také zlé, ako by sa mohlo zdať na začiatku. V skutočnosti je to celkom realistické – väčšina ľudí podľa plánov základnej úrovne nepoužije viac ako 10 GB. Ale stále si myslím, že je príliš zlé, že tam majú limit. Z jasného hľadiska je to úložisko SSD (ktoré má lepšiu výkonnosť)!

Dôležitá poznámka o službe SiteGround: pre WordPress je skutočne skvelá. V skutočnosti, WordPress.org odporúča SiteGround spolu s dvoma ďalšími hostiteľmi, ako najlepšie pre hosťovanie WordPress.

Dôvodom je skutočnosť, že program SiteGround má okrem spoľahlivosti a jednoduchosti ovládania aj veľa funkcií, ktoré uľahčujú nastavenie alebo prenos stránok WordPress. Toto je špeciálna sila programu SiteGround.

Iné ako to, SiteGround je docela jednoduché použitie (aj keď nepoužívate WordPress), a to má veľkú zákaznícku podporu. SiteGround sa teda vo väčšine oblastí, vrátane funkcií, vo všeobecnosti darí dobre – jediným problémom sú zatiaľ ceny a limity skladovania.

Musíme sa pozrieť aj na niečo iné: samozrejme prevádzkyschopnosť. Pretože SiteGround môže byť dobre prijatý, ale zdieľaný hosting všade je náchylný na výpadky a slabý výkon. Takto pre mňa služba SiteGround urobila:
testovacie miesto
V mojich meraniach vykonal server SiteGround vynikajúco. Nie úplne, ale je to dosť blízko. A nielen že je doba prevádzkyschopnosti zvyčajne veľmi vysoká, časy odozvy sú slušné.
Samozrejme nie tak nízko, ako by som chcel – ale nie na vyššej úrovni, ktorú som videl u iných hostiteľov. Beriem, čo môžem.

Celkovo je teda SiteGround skutočne solídny webhosting a je ľahko jedným z najlepších v odbore. Funkcie sú celkom dobré, skvelé pre WordPress a výkon je solídny.

Jedinou skutočnou nevýhodou je, že program SiteGround môže byť nadmerný a príliš drahý pre ľudí, ktorí potrebujú lacných hostiteľov a menej náročné webové stránky..

Ak sa chcete dozvedieť viac o službe SiteGround – uhádli ste to! Pozrite sa na našu úplnú kontrolu SiteGround.

Pros

 • Celkom celkom dobré vlastnosti. Denné zálohy a CloudFlare CDN sú zahrnuté pre VŠETKY úrovne a druhá a tretia úroveň majú ešte pokročilejšie funkcie.
 • SiteGround je zvlášť vhodný pre weby WordPress.
 • SiteGround bol neustále jedným z najvýkonnejších hostiteľov, ktorých som testoval z hľadiska dostupnosti.

Zápory

 • Vyššie ako priemerné počiatočné ceny a vyššie ako priemerné obnovovacie ceny.
 • Inovácia na vyššiu úroveň nie je z hľadiska ceny zanedbateľná.
 • Limity úložného priestoru sa zdajú trochu lakomé.

Navštívte SiteGround

5. A2 Hosting

Tento zoznam bol doteraz kombináciou smolníkov a obrovských mien. A2 Hosting je ďalším podvodníkom: nevieme presne jeho veľkosť, ale je celkom zrejmé, že nie je na rovnakej úrovni (s veľkosťou) s Bluehost alebo SiteGround..

Čo prináša A2 Hosting k stolu? Napriek tomu, že ide o relatívne malé meno, hosťuje služba A2 Hosting punc, pokiaľ ide o funkcie, a ich cena je primeraná – navyše ponúkajú viac možností ako väčšina spoločností.

a2 hostingový plánA2 Hosting ponúka plány Linux aj Windows.

a2 hosting plán systému WindowsCenové rozdiely nie sú príliš významné a je dobré vidieť tieto možnosti, ktoré sú k dispozícii pre záujemcov. Rozdiel medzi servermi Linux a Windows je téma pre iný deň, ale stručne: pre väčšinu používateľov zaujímajúcich sa o zdieľaný hosting môžu byť servery Windows lepšie pre webové stránky / aplikácie .net. Pokročilejší používatelia s ťažšími potrebami môžu preferovať okná z pokročilejších dôvodov, ale pre väčšinu z vás by som navrhol Linux.

Prideľovanie funkcií však nie je zlé. Začnete s jedným webom, neobmedzeným ukladaním a prenosom, plus SSL zadarmo, ale bohužiaľ iba s piatimi databázami. Druhá úroveň je celkom prijateľná, a to aj vrátane ceny za obnovenie a neobmedzuje žiadne zdroje.

Na papieri to neznie príliš pôsobivo, ale hosting A2 má množstvo ďalších protokolov a bezpečnostných funkcií pre webhosting, ktoré sú predvolene zahrnuté. Navyše, hosting A2 má množstvo dostupných doplnkov a inovácií.

Najväčší z nich je upgrade typu „Turbo“ (pozri vyššie uvedený zoznam funkcií), ktorý výrazne zvyšuje výkon. Napriek tomu existujú rôzne a menšie možnosti aktualizácie.

a2 hostingové funkciePokiaľ ide o jednoduchosť použitia alebo zákaznícku podporu, môžete si myslieť, že A2 Hosting trpí kvôli svojej malej veľkosti. Našťastie to tak nie je. Aj keď sa mi zdá, že hosting A2 nie je veľmi užívateľsky príjemný, nie je ťažké ho používať ani sa ho učiť.

Zástupcovia sú vo všeobecnosti dobrí a reagujú včas, ale za nič vynikajúcich by som to nemal považovať. Znalostná základňa je celkom pozoruhodná, ale stále užitočná. To je v poriadku – podpora A2 je stále dosť dobrá na to, aby svoju prácu dokončila.

Druhou stránkou je, že A2 Hosting je o niečo lepší pre pokročilejších používateľov. Je to priateľské pre vývojárov a je dobré pre ľudí, ktorí majú veľmi konkrétne predstavy o svojich potrebách v oblasti hostenia. Je to povedané, ústretové a veľmi prispôsobiteľné.

A2 Hosting má veľa možností na zvýšenie výkonu. Ak máte záujem, sú celkom prijateľné a môžu vylepšiť vaše stránky. Mám však väčší záujem o výkon na základnej úrovni bez aktualizácií.

a2 hosťovanie prevádzkyschopnostiAh … áno, trochu nešťastné tu. Svetlá stránka? A2 Hosting sa vo veľkej miere podarilo udržať nad 99,9% dostupnosťou. Nevýhodou? Je veľmi nekonzistentné, pokiaľ ide o to, aby sme zostali nad 99,95% a jeden mesiac dokonca klesol na dolnú hranicu 99,8%..

Navyše časy odozvy sú dosť vysoké a stále. To znamená, že hosting A2 je pre tých, ktorí skutočne spoliehajú na kvalitný čas prevádzky a čas odozvy, trochu rizikový. Ak pre vás tieto záležitosti nie sú prioritou, potom by hostenie A2 mohlo byť skvelou možnosťou – ale nemusíte byť skvelý nápad, ak hľadáte riešenia elektronického obchodu, pokiaľ nemáte záujem o pridanie inovácií..

Upgradovanie by však nemalo byť povinnou súčasťou fungovania vašej služby, a preto je A2 napriek tomu, že je celkovo solídne a dobré, ak používate všetko, čo ponúkajú, na poslednom mieste. Nenechajte sa zmiasť, je to stále dobré pre webhosting (a iné typy hostingu, ak ste zvedaví).

Okrem toho má kedykoľvek záruku vrátenia peňazí, ak sa vám nepáčia vaše služby!

Pros

 • Skvelé pre používateľov, ktorí chcú možnosti: existuje výber medzi plánmi Linux a Windows a mnohými dostupnými inováciami.
 • A2 Hosting môže fungovať dobre, ak plne využijete jeho infraštruktúru a aktualizácie. Okrem toho sú aktualizácie často cenovo dostupné.
 • Pokiaľ ide o posledné dva body, A2 hosting je obzvlášť dobrý pre tých, ktorí očakávajú potrebu škálovania, ale napriek tomu si želajú zostať v dostupnej štruktúre webhostingu..
 • A2 Hosting je priateľský pre vývojárov: podporuje veľa skriptov a vývojárom dokonca uľahčuje postupovať priamo do práce.

Zápory

 • Ceny tretej úrovne sú pri obnove trochu drahé, hoci to nie je nič šialené.
 • Priemerná podpora zákazníkov a jednoduché použitie. Dosť dobrý, ale nič výnimočné.
 • Výkon nie je vynikajúci na základnej úrovni (bez inovácií, s predvolenými funkciami).

Navštívte A2 Hosting

záver

Wow! Aj keď nájdenie najlepšieho webhostingu mohlo byť na začiatku skľučujúce, dúfajme, že tento zoznam pomohol veci zjednodušiť. Len aby sme sa ubezpečili, že sme na rovnakej ceste a že sa vám podarí nájsť to najlepšie riešenie pre hostiteľa, zopakujem niekoľko vecí..

Najprv sa pozrime na všetky veci, na ktoré sme sa pozreli. Pokiaľ ide o cenu a vlastnosti, nezabudnite dávať pozor na obnovovacie ceny; aké funkcie sú zahrnuté navždy zadarmo a aké sú poplatky po prvom roku; a aké funkcie sú realistické. Koľko úložiska skutočne potrebujete?

Okrem stanovenia priorít pre tieto aspekty tvorby cien a funkcií je skutočne dôležité venovať pozornosť výkonu. Aj keď nie ste firmou alebo nechcete zarobiť peniaze zo svojich stránok, pravdepodobne máte záujem o stránky, ktoré sú v prevádzke, správne?

Tu na hostiteľskej pilulke vám ponúkame niekoľko bezplatných nástrojov, ktoré by vás mohli v tejto oblasti považovať za užitočné. Namiesto toho, aby ste platili kalkulačku dostupnosti, vyskúšajte našu, kým vyskúšate rôznych webových hostiteľov.

Môžete tiež použiť náš check-down. Je to také jednoduché, ako to znie meno: stačí zadať adresu URL svojej stránky a skontrolovať, či je stránka nefunkčná len pre vás alebo pre všetkých.!

Testovanie hostiteľov, ktorých vás zaujíma, môže byť príliš veľa práce, takže si tu môžete pozrieť aj naše merania dostupnosti. Všetci hostitelia, ktorých meráme, sú tu – nielen hostia v tomto zozname!

Keďže tento zoznam teraz stojí, myslím si, že je to celkom dobrý začiatok. Všetky tieto hostitelia sú skvelé možnosti webhostingu, ale každý z nich má svoje silné stránky.

GreenGeeks je cenovo dostupný pre prvý rok a o niečo drahší, ale ponúka veľa funkcií, má vynikajúci výkon a je šetrný k životnému prostrediu.

Bluehost je pravdepodobne najlepším všestranným hráčom: ceny a vlastnosti sú v poriadku, výkon je veľmi dobrý a vyniká vynikajúcou užívateľskou prívetivosťou a zákazníckou podporou.

FastComet má tiež dobrú zákaznícku podporu, ale jeho hlavnou silnou stránkou je fenomenálny obchod, ktorý predstavuje: veľa funkcií za nízke ceny, ktoré sa pri obnove nezvyšujú. Jediný problém? Jeho výkon nie je taký dobrý ako Bluehost a GreenGeeks.

SiteGround poskytuje hosťovanie s vysokou hodnotou už od prvého funkčného obdobia a potom má štandardné ceny. Nie je vynikajúci vo funkciách, ale má skutočne dobrý výkon vďaka svojej cene a jednoduchosti, plus funkcia osobného asistenta, ktorá je príjemná.

A2 Hosting, piate miesto, je vynikajúci pre podniky, ktoré sú ochotné vykonať inovácie na skvelý výkon, a pre tých, ktorí sú viac technicky zameraní na svoje potreby webhostingu, ale nie sú takí dobrí pre tých, ktorí hľadajú iba možnosti rozpočtu (ako sú jednotlivci a fandovia). ).

Všetky tieto možnosti môžete vyskúšať najmenej tridsať dní av niektorých prípadoch aj dlhšie – takže nečakajte. Šťastný hosting!

najlepší web hosting infographic

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map