Najlepšie WordPress Témy do roku 2020: Zbierka 50+ ručne vybraných

Vytvorenie webovej stránky môže byť výzvou. Všetky možnosti, farby a rozloženia; ako si máš zvoliť??


Sme tu preto, aby sme vám pomohli!

K dispozícii je 55 najlepších tém WordPress z roku 2020.

Vybraté našimi zamestnancami, aby vám poskytli najlepšiu príležitosť na vytvorenie ohromujúceho a efektívneho webu. Naše výbery sa osvedčili z týchto troch hlavných dôvodov:

 1. Jednoduchosť použitia
 2. Flexibilné prispôsobenie a dizajn
 3. Zvýšená miera konverzie spotrebiteľa!

A po výbere témy WP si pozrite Príručku pre začiatočníkov: Ako nainštalovať tému WordPress, kde sa dozviete, ako štruktúrovať svoju novú webovú stránku.

hostingpillNajlepšie témy WordPress v roku 2020

 1. účtovníctva
 2. obchodné
 3. zubné lekárstvo
 4. Fitnes tréning
 5. Právnik
 6. viacúčelový
 7. hudobník
 8. Domáce tréneri
 9. fotografovanie
 10. Recept Blogger
 11. Cestovanie Blog
 12. Jóga tréner

Účtovné témy WP

Wapuula

Wapuula

Wapuula má moderný dizajn a ostré rozloženie pre služby, blogy a najnovšie aktualizácie. Spolu s programom Visual Composer na úpravu stránky bude vytvorenie vašej stránky hračkou.

Má tiež filozofiu Mobile First, takže vaše stránky budú tiež citlivé a atraktívne na vašom telefóne a tablete!

Získať tuDemo

Amwal

Amwal

Amwal pamätá na firemné podniky vďaka svojim dôkladným dizajnovým funkciám, ako sú napríklad Page Builder a možnosti WordPress Theme pre vlastné rozloženia.

WooCommerce je samozrejme podporovaný pre jednoduché online transakcie a kontaktný formulár 7 vám pomôže vytvoriť digitálne formuláre pre efektívnu správu klientov.

Získať tuDemo

Finančná vízia

Finančná vízia

Financial Vision je prvotriedna obchodná šablóna s inteligentným dizajnom prispôsobenia, ktorá upúta pozornosť klienta, ako je rozbaľovacia ponuka pre efektívnu navigáciu na stránkach..

S funkčnými aplikáciami ako Bootstrap pre oficiálne návrhy a ľahké vyhľadávanie na webe a vylepšeniami mobilných pre divákov na cestách bude váš web interaktívny a ziskový!

Získať tuDemo

Momex

Momex

Či už malý alebo firemný, Memex poskytuje jednoduchý obchodný dizajn s dôkladnou funkčnosťou.

Aplikácie ako Cherry Layouts poskytujú prístup k hladkému dizajnu a zdieľaniu sociálnych médií!

Ďalšie funkcie ako Favicon pre interaktívne tlačidlá, Live Customizer a Menu Management udržia váš web atraktívnym a ostrým.

Získať tuDemo

Obchodné témy WP

Témy Grado WordPress

Grado

Táto téma WordPress je vhodná pre akýkoľvek typ podnikania a je všeobecne použiteľná.

Táto šablóna má čistý dizajn a ľahké posúvanie. Hladké pozadie videa, jednoduché rozloženie a ohromujúce písma, aby ste sa uistili, že vaše webové stránky vyzerajú perfektne vo všetkých smeroch.

Získať tuDemo

astra

R.Cole

Štýlový, profesionálny a svieži! R.Cole je popredná téma Life Business, ktorá predstavuje vaše hlavné produkty, služby a príspevky na blogu, ako sú posudky a ocenenia..

Navrhnite webovú stránku v štýle vodcovstva pomocou funkcií ako Visual Composer pre ľahké prispôsobenie a zmeny farieb a WooCommerce pre efektívne online transakcie.

Získať tuDemo

Evolve

Evolve

Evolve je viacúčelová téma WordPress, ktorú môže flexibilne použiť ktokoľvek, kto chce vytvoriť webovú stránku WordPress. K dispozícii sú dve verzie:

Bezplatná verzia: Táto verzia je k dispozícii v samotnom bloku WordPress Theme a pozostáva z 13 widgetov, 3 jazdcov a 12 odkazov na sociálne médiá a je priateľská k SEO.

Platená verzia: Táto verzia je k dispozícii za jednorazovú platbu vo výške 39 USD. Po nainštalovaní doplnku „Demo Awesome“ v tejto téme môžete získať 20 preddefinovaných webových stránok s ich ukážkovými údajmi. Dostanete funkciu paralaxy zahrnutú v tejto platenej verzii a mnoho ďalších funkcií, ktoré nie sú súčasťou bezplatnej verzie.

Získať tuDemo

Cestovná prehliadka

Travel Tour Pro

Travel Tour Pro je prémiová verzia WordPress téma, ktorá je určená pre cestovných agentov a cestovných kancelárií. Pozostáva z viac ako 600 typov písma a navigátora navigácie drobných chlebov na presun na konkrétnu stránku.

Táto téma je kompatibilná s ktorýmkoľvek zo zobrazovacích zariadení a je prispôsobiteľná bez požiadavky na akékoľvek znalosti kódovania. Po jednorazovom stiahnutí ho môžete použiť na viacerých doménach.

Získať tuDemo

HORÚCE PODNIKANIE

HORÚCE PODNIKANIE

Hot Business je responzívna obchodná téma WordPress, ktorá bola vyvinutá pre editor blokov WordPress (Gutenberg). Celý obsah na demonštračných stránkach je možné upravovať pomocou predvoleného editora blokov WordPress bez akýchkoľvek ďalších doplnkov na tvorbu stránok.

Táto téma obsahuje 3 varianty domovskej stránky: Prvá obsahuje statický obrázok hrdiny s tlačidlom výzvy na akciu. Druhý obsahuje karuselový prvok s niekoľkými kĺzačkami. Tretia domovská stránka obsahuje pozadie videa s textom a tlačidlom.

Live PreviewDemo

Philip James

Philip Jaymes

Vaša webová stránka bude silná a odvážna s webovou témou Philipa Jaymesa. Interaktívne aplikácie, ako sú Live Time Clock a Visual Composer, vám umožňujú vytvárať silnú prítomnosť pre vaše stránky.

Má vynikajúce prispôsobenie pre pozadie a textové štýly, pričom je stále dostatočne jednoduchý na to, aby bol priateľský k mobilným zariadeniam!

Získať tuDemo

Obchodné poradenstvo

Obchodné poradenstvo

Prezentujte svoje zručnosti svojim klientom prostredníctvom témy strategicky profesionálneho obchodného poradcu.

Vyberte si svoj štýl rozloženia pomocou funkcií, ako sú koláčové grafy, videá na pozadí alebo blogový príspevok na propagáciu svojich služieb, a navrhnite skvelé a prispôsobiteľné vstupné stránky, ktoré pritiahnu návštevníkov a prevedú ich na klientov!

Získať tuDemo

Consultek

Consultek

Consultek je zábavná a moderná šablóna, ktorá má niekoľko možností pre návrhy domovskej stránky, Slider Revolutions pre zobrazenie obrázkov, pripravený na vyhľadávače, takže ich môžete nájsť na Google a MailChimp, aby ste efektívnejšie oslovili svojich klientov.!

Celkovo je to kompletný a prispôsobiteľný web, ktorý sa má začať používať ešte dnes!

Získať tuDemo

Moreno

Moreno Modern

Interaktívny a profesionálny Moreno Modern vám poskytuje prístup k vlastným dizajnom hlavičiek, Slider Revolution pre vašu profesionálnu galériu a Advanced Portfolio and Blog pre váš obsah a služby..

Panel Advanced je špeciálna funkcia, ktorá vám pomôže pri vytváraní osobitného obsahu, štýlu a prechodných návrhov.

Získať tuDemo

Témy stomatológie WP

zubár

zubár

Zubár je profesionálny a povýšený. Vďaka kaskádovitej a interaktívnej domovskej stránke, vlastným funkciám a umeleckej galérii bude vaše portfólio štýlovo zobrazené!

Vďaka téme Bootstrap pre optimalizovaný webový prenos a Cherry Framework pre prispôsobiteľné aplikácie je táto téma WP škálovateľná a priateľská k vyhľadávacím nástrojom..

Získať tuDemo

zubné lekárstvo

zubné lekárstvo

Zubné lekárstvo vytvára živý dizajn s prioritnými aplikáciami ako Visual Composer a Rozvrh pre krásne a efektívne rozloženie.

WooCommerce je tiež výhodou a aplikácie ako Contact Form 7 budú spravovať informácie o vašom klientovi.

K dispozícii je dokonca bezplatná doživotná aktualizácia pre váš web!

Získať tuDemo

Smilecare

SmileCare

SmileCare je dobre zameranou témou pre odborníkov v oblasti zdravotníctva a stomatológie. Vďaka množstvu šablón dizajnu a špecializovaných aplikácií vytvára plne prispôsobiteľný web.

Vďaka vylepšeniam prispôsobiteľným pre mobilné zariadenia je škálovateľnosť a dostupnosť, takže môžete na predvádzanie svojich služieb a galérie referencie používať aplikácie ako Revolution Slider.!

Získať tuDemo

Zubná klinika

Zubná klinika

Témy zubného lekárstva pre WordPress ako Dental Clinic používajú jednostránkový systém na prezentáciu rozloženia a rôznych farebných schém.

Užite si primárne funkcie, ako sú animácie a skladateľ obsahu.

A pretože je to ústretové k platbám, môžete prostredníctvom svojho webu predávať aj svoje zariadenia na zubnú alebo lekársku starostlivosť.

Získať tuDemo

Zubná klinika

Viacúčelové zubné – lekárske

Dental – Medical Multipurpose poskytuje precízne zostavenú webovú stránku pre optimálne zapojenie. Elementor Page Builder vysiela silné posolstvo tvorivosti a odbornosti a živé rozloženie stránky pre atraktívny vzhľad.

Filozofia aplikácie Mobile-Friendly First uľahčuje prezeranie webových stránok z menšej obrazovky aj na očiach.

Získať tuDemo

Témy kondičného tréningu WP

Gymedge

Gym Edge

Bold. Nervózny. Interactive. Aplikácia Gym Edge je vybavená 10 rôznymi rozloženiami domácej stránky a programom Visual Composer, ktorý umožňuje živé presúvanie myšou.

Medzi špeciálne funkcie patrí rozvrh triedy, displej trénera a video tutoriály! Je to mocná téma pre nových a skúsených fitness fanúšikov!

Získať tuDemo

Fitzeous

Fitzeous

Fitzroy je jedna z inteligentných šablón WordPress pre osobnú kondíciu, ktorá je navrhnutá pre štýl a funkcie.

Elegantná galéria a referenčné stránky, flexibilné návrhy domovských stránok a doplnky špecifické pre trénerov vytvárajú rozhranie pre mobilných klientov vhodné pre mobilných používateľov..

Je kompatibilný s WooCommerce, takže môžete predávať svoje kurzy a fitnes tovar online!

Získať tuDemo

Zdravotný tréner

Zdravotný tréner

Ste zdravotnícky pracovník? Potom je Health Coach pre vás šablónou WP.

Tlačidlá interaktívnej odozvy spolu s veľkými posuvnými hlavičkami a dôrazom na príbehy o úspechu vám ukážu váš kľúčový obsah.

Jeho strategická integrácia sociálnych médií vám tiež poskytne najnovšie výhody a služby na vašich hlavných mediálnych platformách.

Získať tuDemo

Alex Stone

Alex Stone

Téma Alex Stone, ktorá sa skvelo hodí na cestovné poriadky a fitnes plán, umožňuje organizovanú a profesionálne estetickú webovú stránku.

WPBakery vytvára jednoduchý drag-and-drop dizajn a plugin WooCommerce poskytuje vašim klientom prístup k vašim kurzom, školeniam a najnovším aktualizáciám.

Kľúčové vlastnosti zahŕňajú stránky s viacerými rozloženiami a nastaviteľné farby a typografiu!

Získať tuDemo

Témy právnika WP

Justitia

Justitia

Justitia je jednou z prémiových tém WordPress, ktorá poskytuje kvalitný legálny web pomocou moderných doplnkov ako Elementor a Slider Evolution pre moderný štýl..

Vopred zostavené stránky a funkcie Header Footer pomáhajú pri ľahkej navigácii na webovej stránke, zatiaľ čo vysoko prispôsobiteľné farebné schémy poskytujú voľný rozsah pre vašu kreativitu šitú na mieru..

Získať tuDemo

Williamson

Williamson

Jednostránkový web, ktorý poskytuje jasnú a odvážnu správu, M. Williamson má inovatívny dizajn a podporu aplikácií, ako je WPBakery, pre vysoko prispôsobiteľné zobrazenie obrázkov a videa..

Predávate akýkoľvek právny obsah alebo konzultujete? WooCommerce je plne kompatibilný a hodí sa pre online transakcie.

Získať tuDemo

Právna základňa

Právna základňa

Plne citlivé viacvrstvové možnosti stránky s rozložením Master Slider zdarma? Advokátska základňa je jednou z najvýhodnejších šablón WordPress pre legálne webové stránky.

Je vybavený funkciami ako Page Builder a Attorney Post Format pre jedinečné návrhy sekcií, zatiaľ čo WooCommerce podporuje online predaj vašich kurzov a školení!

Získať tuDemo

spravodlivo

spravodlivo

Justly je kreatívne priamy vďaka svojim popredným posúvačom v celej dĺžke a animovaným dizajnom v reálnom čase. Vytvorte krásnu a silnú webovú stránku pomocou programu Visual Page Builder a zvýšite svoj webový prenos s programom Bootstrap, ktorý je súčasťou odporúčaných aplikácií..

Je to priateľské pre vyhľadávače a pripravené mobilné zariadenie! Ideálne pre profesionálne právo a konzultovanie webových stránok.

Získať tuDemo

Ľudské práva

Ľudské práva

Chcete urobiť silný dôvod? Potom vyberte HumanRights.

Doplnok Drag-and-Drop Builder vytvorí vlastné rozloženia a Slider Revolution zobrazuje obrázky a efekty, ktoré musíte vidieť.

Je to jazyk pripravený na preklad a pokročilé možnosti tém umožňujú výraznú konštrukciu webovej stránky! Je to jedna z najbezpečnejších tém WordPress pre podnikanie a právo.

Forbes urobil presné predpovede o hudobných trendoch v roku 2019, keď povedal: „Hlavné vydavateľstvá strácajú mojo“ a „Streamovanie mení štruktúru piesní“.

To nám hovorí, že web hudobníka, kapely a dokonca aj web skladateľa by mal byť vybavený vzrušujúcimi obrázkami a obsahom, a čo je dôležitejšie, kvalitnou zvukovou hudbou, ktorú je možné streamovať naživo na vašom webe!

Najbližšie sú naše najnovšie témy WordPress pre hudobníkov; a vy nám poviete, ktorá z našich možností bude hlasno pôsobiť ako vaše oficiálne webové stránky?

Získať tuDemo

Viacúčelové témy WP

Mesmerize Restaurant

hypnotizovať

Mesmerize je téma WordPress, ktorá nemá osobitný žáner, je prispôsobiteľná vo všetkých smeroch. Má editor WYSIWYG, ktorý vám umožní editovať, keď kliknete na niektorý z prvkov na stránke.

K dispozícii sú vopred navrhnuté sekcie, ktoré vám pomôžu rýchlo zostaviť stránku. Umožňuje kombinovať možnosti dizajnu, ako sú pozadie, rozloženie hlavičky, grafický oddeľovač, prekrytie a médiá. Je to viacúčelová téma, ktorú je možné použiť pre akýkoľvek typ webovej stránky alebo blogu.

Získať tuDemo

Témy hudobníka WP

třepotání

třepotání

Flicker je optimálna téma WP pre rozšírenie hudobnej kariéry. Je to úplne prispôsobiteľné, pomocou aplikácie Unyson môžete presúvať rôzne rozloženia a oddiely.

Zmienili sme sa o programe AccessPress, ktorý nastaví a zobrazí vaše mediálne účty pre vašich fanúšikov?

A informujte svojich odberateľov o vašich aktualizáciách pomocou aplikácie Mailchimp!

Získať tuDemo

Croma Nika

Nika

Poštová schránka na domovskej stránke, galéria karuselu pre vaše obrázky a aplikácie Share Post zaisťujú, že Nika je súčasťou hudobných tém WordPress, ktoré vytvárajú pútavý dizajn..

Vlastné bannery a pozadia vytvárajú živé snímky a sú vybavené funkciou Bootstrap a streamovaním na zvýšenie návštevnosti vašich stránok.!

Získať tuDemo

Musico

Musico

Musico je živé písanie s efektmi v reálnom čase a je vedúcim generátorom s poprednými doplnkami, ako je napríklad Music Player, a rozložením diskografie pre vzrušujúci vzhľad..

Využitím zahrnutých aplikácií, ako sú Social Media Post a WooCommerce, bude váš web môcť predviesť vašu koncertnú galériu a prijímať peniaze online..

Získať tuDemo

MUZIQ

MUZIQ

Pre ohromujúci dizajn je MUZIQ najlepšou voľbou pre hudobných umelcov. Jeho ostré rozloženie a voliteľný jednostránkový alebo viacstránkový web vytvára kreatívnu kontrolu.

Zahrnutá je interná podpora pre hlavné streamingové služby a zábavné funkcie, ako napríklad Audio Player, vám umožňujú prehrávať hudbu priamo z vašej stránky!

Získať tuDemo

Témy hudobníkov WordPress

Svieža prebudenie

Najzaujímavejšou vlastnosťou programu Awake je ponuka 3D, ktorá vám umožňuje tlačiť, meniť mierku alebo otáčať! Energický model s programom Visual Composer pre ostré vstupné stránky.

Aplikácia Gig Manager naplánuje a zobrazí vaše ďalšie vystúpenia a súčasne živú hudbu!

Získať tuDemo

Motívy domácich trénerov domácich miláčikov

Domáce zvieratá

Pet svet

Pet World má všetky opravy pre úžasnú webovú stránku: MegaMenu pre navigáciu na webe, Pet Forms pre organizáciu klientov, jedinečné stránky pre domáce zvieratá a videonávod pre školenia a kurzy!

Pomocou nástroja na tvorbu stránok Blog a Galéria zobrazte obsah svojich domácich miláčikov so svojimi divákmi a navrhnite svoj nový web ešte dnes!

Získať tuDemo

Peto

PETO

Chcete prilákať viac domácich miláčikov? PETO môže pomôcť.

Má viac možností domovskej stránky, WPBakery pre efektívne vytváranie stránok a je prispôsobený pre mobilné zariadenia a je pripravený na vyhľadávacie nástroje!

Najlepšie na tom je? Svoje produkty môžete interaktívne predviesť v 360 zobrazení! Nerobte si starosti, prichádza tiež s WooCommerce, takže môžete prijímať platby online.

Získať tuDemo

Petz

Petz

Petz je farebná téma Pet Club, ktorá umožňuje interaktívny a zábavný dizajn. Funkcie ako Video Slider spolu s neobmedzenými farebnými šablónami vytvárajú pre divákov ilustratívnu webovú stránku.

Máte blog? Použite formáty blogu na prenos svojho obsahu štýlovým a nápadným spôsobom!

Získať tuDemo

chovateľská stanica pre domáce zvieratá

Chovateľská stanica pre domáce zvieratá

Vďaka rôznym možnostiam domovskej stránky, jazdcom na celej obrazovke a videám, prispôsobeniu ponuky a obsahu a rýchlemu načítaniu stránky je dizajn stránok s chovateľskou stanicou Pet Kennel ľahký!

Domáci miláčikovia a veterinári majú istotu, že vám poskytnú flexibilné prispôsobenie, vylepšenia vyhľadávacieho nástroja a možnosti platby online pre váš nový web..

moje zvieratá

Planéta zvierat

Animal Planet je 100% upraviteľná téma pre domáce zvieratá, ktorá má špecializované typy príspevkov, rôzne farebné možnosti a úžasné posuvníky na zobrazenie obrázkov vašich domácich miláčikov..

Je tiež optimalizovaný pre najvyšší zoznam vo vyhľadávačoch a využíva interaktívne aplikácie, ktoré vám umožňujú zdieľať váš obsah na vašich platformách sociálnych médií..

Získať tuDemo

psi

Psy

Vstavaný prispôsobiteľ tém pre psov vytvára solídny webový dizajn pomocou aplikácií, ako je Bootstrap, na inováciu vašich stránok a kvalitnú reaktivitu, aby bola atraktívna na všetkých mobilných zariadeniach..

Rozloženie stránky a rôzne farebné schémy tiež pridajú špecializovaný vzhľad na vylepšenie vášho webu!

Získať tuDemo

klub domácich miláčikov

Biele zvieratá a domáce zvieratá

Biele zvieratá a domáci miláčikovia sú silnou témou pre domáce zvieratá, pretože majú dve funkcie: Bootstrap a Cherry framework; poskytujú najsilnejšiu podporu vašim webovým stránkam.

A s voliteľnými špecifikáciami pre viacfarebné rozloženie, formátovanie obsahu a posuvníky pre vaše obrázky vytvorí vylepšený a pozitívny webový dizajn.!

Live PreviewDemo

Fotografie WP Témy

Nový blog

Nový blog

Nový blog je bezplatná téma vytvorená pre časopisy, noviny a tiež pre bloggerov pomocou WordPress. Umožňuje vám vložiť logo stránky, obrázok hlavičky, slogan atď. Neponúkali vlastný widget, takže dokonca aj začiatočníci si môžu vytvoriť svoj vlastný web.

Je vybavená sekciou hlavičky, jazdcom sekcie bannera, sekciou Feature post, sekciou Blog post a tiež sekciou Social.

Získať tuDemo

fotograf

fotograf

Vďaka ľahko použiteľnej štruktúre galérie, vloženým videonahrávkam a zväčšiteľným obrázkom predstavuje fotograf pre svoj kreatívny web minimalistický motív bez rozptyľovania..

Jeho responzívna schéma dizajnu a kompletný blogový systém sú kľúčové komponenty, ktoré zobrazia vašu živú galériu a spoja vás a vaše fotografie s viacerými divákmi.!

Získať tuDemo

Fluxus

Fluxus

Fotografická téma WordPress, ktorá sa zameriava na portfóliá obsahu.

Výrazné horizontálne a mriežkové rozloženie spolu s podporou videa uľahčujú prezentáciu vašich obrázkov vedľa seba.

A s funkčnými funkciami, ako sú animácia, integrácia sociálnych médií a tlačidlá a karty generujúce olovo, predstavuje Fluxus profesionálnu a efektívnu fotografickú tému.

Získať tuDemo

Most

Most 180

Most 180 „Najpredávanejšia téma“, aplikuje na váš web otvorený prispôsobiteľný dizajn.

Je umelecký a výstižný a je dodávaný s pozoruhodnými funkciami, ako je Visual Composer pre hladké vytváranie webových stránok a flexibilnú typografiu a farby..

Zábavný fakt! Zahŕňa tiež 4 prémiové aplikácie v hodnote viac ako 100 dolárov!

Získať tuDemo

dierkové

dierkové

Pinhole je plne kompatibilný s prehliadkou a dizajnom galérie a predstavuje jedinečnú tému WP, ktorá sa zaoberá dôležitými funkciami, ako sú korektúry fotografií a sťahovanie obrázkov..

Máte fotografickú službu? Potom je WooCommerce nevyhnutným doplnkom, ktorý pomôže vášmu webu generovať potenciálnych zákazníkov a konvertovať vašich divákov na klientov!

Live PreviewDemo

Čierne striebro

Blacksilver

Najzaujímavejšou časťou o technológii Blacksilver sú elegantne navrhnuté prvky prezentácie na celej obrazovke a možnosti filtrovania každej fotografie pre ľahkú správu galérie..

Pôsobivejší je zabudovaný korekčný doplnok pre obrázky a typografiu, ako aj schopnosť predávať a predávať svoje fotografie pomocou WooCommerce, ktorý je súčasťou balenia.!.

Získať tuDemo

Témy receptov Blogger WP

Culinier

Culinier

Prvoradou témou receptov WordPress pre zábavné kulinárske stránky je Culinier WordPress.

Obsahuje funkcie, ako sú posuvníky na celej dĺžke a prispôsobiteľné príspevky, takže vaša kuchárska sieť môže zobraziť váš recept alebo zanechať komentár vo vašom blogu.

Aplikácia MegaMenu vám umožní vytvoriť si svoje menu! (Naša obľúbená funkcia!)

Získať tuDemo

Epicer

Epicer

Epicer je dodávaný s množstvom užitočných funkcií pre vaše recepty a blogy, ako sú neobmedzené farebné schémy, kompatibilný s Visual Composer, prispôsobiteľné možnosti stránky a jednoduchý dizajn tlačidiel pre navigáciu.

A pomocou rozloženia galérie v štýle galérie v štýle mriežky vytvára profesionálnu webovú stránku pre vášnivého kuchára.

Získať tuDemo

Talisa

Talisa

Talisa predstavuje jednoduchý a plne prispôsobiteľný jednostránkový dizajn webových stránok s dôrazom na vlastnosti týkajúce sa stravovania, uverejňovania receptov a rozloženia galérie..

Vďaka neobmedzenému počtu farieb, podpore videa a funkcii Hodnotenie receptov je nastavený ako skvelý web pre všetkých vašich divákov.

Získať tuDemo

Korenený blog

Korenený blog

Spiced Blog je určite navrhnutý tak, aby myslel bloggerov na jedlo. Programy Visual Composer a WP Customizer vytvárajú ostrú webovú stránku pomocou rôznych vopred pripravených formátov v štýle blogu.

Podporované sú aj informačné kanály sociálnych médií a MailChimp!

Táto téma receptúry veľmi dobre reaguje na predstavenie vášho kvalitného jedla.

Katie Lundin z blogu Crowdspring hovorí: „75% spotrebiteľov posudzuje dôveryhodnosť a dôveryhodnosť vašej spoločnosti na základe dizajnu svojich webových stránok.“

Ako teda vytvoríte webovú stránku, s ktorou zákazníci považujú pozitívnu a ľahkú prácu?

Katie má odpoveď vo svojom článku popisujúcom 7 moderných trendov webdizajnu pre rok 2019, ktorý vám poskytne najlepšie tipy, ako vytvoriť najvyšší stupeň webovej stránky s témami WordPress pre blogy..

Získať tuDemo

Cestovanie Blog Témy WP

Gucherry Blog

Gucherry Blog

Téma blogu Gucherry je téma WordPress kompatibilná s Gutenberg pre blogerov a je od spoločnosti EverestThemes. Môže sa použiť na webové stránky určené na blogovanie potravín, módu, reštaurácie, hudobné skupiny, cestovanie, správy atď.

Pozostáva z viacerých posúvačov príspevkov, možností záložného obrázka, farebných možností a oveľa viac. Túto tému si môžete zobraziť na ktoromkoľvek zo svojich zariadení.

Získajte tuDemo

Vigabonds

Vagabonds

Vďaka obrovskému a rozmanitému rozloženiu blogov a možnosti drag-and-drop, Vagabonds využíva základné funkcie tém na interaktívne vylepšenie vašich webových stránok..

Je ľahko prispôsobiteľný, má veľa návrhov galérií a bezplatné aplikácie ako Revolutionary Slider na predvádzanie obrázkov na šírku a Darujte na prijímanie darov na ďalšiu cestu!

Získať tuDemo

Kniha denníkov

Kniha denníkov

Kniha denníkov je osobná téma blogov, ktorá je k dispozícii zadarmo. Je určený pre autorov, cestovateľov, blogerov s potravinami atď., Ktorí chcú tému WordPress pre osobné použitie. Má jednoduchý dizajn a je kompatibilný s prehliadaním aj na iných zariadeniach.

Téma pozostáva iba z 3 farieb – červeného, ​​čierneho a bieleho pozadia. Je dôležité mať na webe obmedzené a slušné farby, pretože vám to pomôže zvýšiť mieru konverzie webových stránok.

Získať tuDemo

Webový denník

Webový denník

Webový denník je téma, ktorá pozostáva z dvoch stĺpcov na svojej stránke. Prvý stĺpec obsahuje články a obsah, ktorý chce blogger zobraziť, a druhý stĺpec je úzky stĺpec, ktorý pozostáva z informácií o autorovi a reklamách..

Toto je bezplatná kreatívna téma blogov WordPress pre autorov aj umelcov a tiež podporuje jazyky RTL.

Live PreviewDemo

Advertex

Advertex

Reklama je prominentnou témou cestovného blogu WordPress, pretože je zameraná na obrázky. Používa funkcie ako Smart Slider 3 na ilustráciu vašich fotografií čistým spôsobom.

Nezabudnite použiť funkcie sociálnych odkazov, MailChimp a jeho rôzne formáty príspevkov, aby ste sa podelili o svoje skúsenosti s vaším cestovným kmeňom.

Získať tuDemo

Cestovanie Blog WordPress Témy

Ailsa

Viacero rozložení, rôzne formáty blogu, neobmedzené farebné schémy, Web Builder pre dokonalé prispôsobenie, podpora videa a obrázkov … Ailsa je vynikajúcou voľbou pre inteligentných osobných alebo profesionálnych blogerov..

Spomenuli sme, že je to tiež priateľské pre vyhľadávače? To divákom uľahčí vyhľadanie vašich stránok na stránkach Google!

Získať tuDemo

Cestovanie Blog WordPress Témy

TripTastic

TripTastic je zábavná, pulzujúca a vysoko prispôsobiteľná pre vaše webové stránky o cestovaní.

Má dva typy interaktívnych galérií, video podporu a Audio Player pre vzrušujúci dizajn!

Je tiež sprevádzaná technológiou Bootstrap, ktorá ju robí veľmi priateľskou pre vyhľadávače, takže buďte pripravení na veľa návštev webových stránok!

Získať tuDemo

blogy

blogy

Pre minimalistického bloggera je Bloggy konečnou témou cestovania.

Jeho jednostránkové webové usporiadanie vytvára osobné užívateľské prostredie a zároveň je nastavené na rýchle načítanie z webu pomocou možností Advance Theme.

Poskytuje vám kontrolu nad dizajnom, vďaka ktorej sú vaše stránky mimoriadne prispôsobiteľné a pre vašich divákov sú veľmi citlivé.

Naši priatelia v Advancing Travel Insight zdieľali zábavný fakt: Ľudia vždy ukazujú svoje chutné jedlo prostredníctvom sociálnych médií, takže približne polovica všetkých cestovateľov naplánuje svoje ďalšie dobrodružstvo založené na jedle.

Je to pokračujúci, rozširujúci sa trend s názvom „Potravinová turistika“. Aké kreatívne!

Čo to znamená pre blogerov Travel? Dokazuje to, že webový dizajn cestovných tém je dôležitý pre rast vášho podnikania.

Ak sa chcete spojiť s miestnymi sieťami reštaurácií, obchodmi typu mama a pop a dokonca aj so susedným vinárstvom, použite ho na vývoj delikátnych webových stránok, ktoré pridajú bohatú hodnotu divokým dobrodružstvám vášho diváka..

Získať tuDemo

Témy jogy trénera jogy

Gymedgeyoga

Gym Edge

Chcete čistý dizajn, ktorý je vhodný aj pre mobilné zariadenia? Potom sa pozrite na Gym Edge.

Je vybavený viac ako 10 štýlmi domovskej stránky a funkciami, ako sú plány triedy, mriežky štýlu trénera a dokonca aj kalkulačka indexu telesnej hmotnosti.!

Pomocou tejto kompletnej témy Fitness Personal Trainer zostaňte relevantní!

Získať tuDemo

Yogax

Jóga X

Jóga X je plne funkčná téma fitness, ktorá podporuje potrebné aplikácie, ako je plánovanie času, informácie o koučovaní a triede a prihlásenie člena..

Vytvorte nový obsah pomocou aplikácie drag and drop myšou Visual Composer a hrajte si s neobmedzenými farebnými doskami pre vysoko osobný, holistický a zábavný web.!

Získať tuDemo

Témy WordPress pre trénera jogy

CosMedix

Cosmedix kladie dôraz na snímky a ostré rozloženie. Má flexibilné jednostránkové alebo viacstránkové formátovanie a dá sa ľahko prispôsobiť.

Ak chcete predviesť svoju galériu, odoslať aktualizácie alebo predať svoje produkty s jogou, potom si užite aplikácie na zdieľanie v sociálnych sieťach a WooCommerce, ktoré sú súčasťou balenia..

Získať tuDemo

Leezen

Leezen

Úžasná téma pre zdravie Wellness Yogi, Leezen má účelovo navrhnutý dizajn na propagáciu vašich kurzov, posudkov alebo kurzov.

Formáty Blog Post zvyšujú atraktivitu vášho obsahu a funkcia Bootstrap je tiež funkciou, takže veľa návštevníkov môže ľahko nájsť a navštíviť váš web.!

Získať tuDemo

Namaskar

Namaskar

Uľahčite svoj webový dizajn s Namaskarom! Plugin Elementor umožňuje jednoduchú konštrukciu drag-and-drop a výrazné rozloženie blogu vytvára responzívny dizajn.

Jo, a využite skvelú aplikáciu Cherry Social, ktorá umožňuje, aby sa na vašom webe zobrazoval váš kanál sociálnych médií!

Získať tuDemo

tréner

tréner

Tréner má prvoradú prioritu v poskytovaní služieb prostredníctvom svojich odporúčaných aplikácií na prezentáciu vašich tried, časových harmonogramov, harmonogramov a aktualizácií v popredí vašich webových stránok na generovanie ďalších klientov..

Elementor vytvorí vašu webovú stránku a zobrazí vašu galériu, ktorá je skvelým nástrojom na šetrenie času pre inštruktorov zdravia a jogy.

Získať tuDemo

Sú tieto funkcie pre vás užitočné? A aj s týmito úžasnými témami, ako vlastne vytvoríte webovú stránku?

A čo témy WordPress pre podnikanie? Pomôže to skutočne zvýšiť váš webový prenos a klientelu?

Áno! Témy sú navrhnuté s ohľadom na váš úspech!

Takže … ste schopní navrhnúť svoju vlastnú webovú stránku?

Komentujte svoje myšlienky o tom, ako ho navrhnete, a uvidíme, ako dopadne váš nový web!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map