Recenzia Atlantic.net (2020): Je to najlepšia voľba? Poďme zistiť…

S toľkými hostiteľskými platformami na trhu sa niekedy zdá mätúce určiť, na ktorých z nich by sa podľa vašich požiadaviek najlepšie hodilo.


Atlantic.net je jednou z takých hostiteľských platforiem, ktorá má zmiešanú popularitu. Začalo sa to v roku 1994 a už nejaký čas je na trhu.

Ak ste premýšľali o Atlantiku ako o obrovskom oceáne, potom Alantic.net je oceánom hostingových riešení.

Ponúkajú dobre vyrezávané funkcie a sú navrhnuté tak, aby poskytovali hostiteľské riešenia kompatibilné s HIPAA, ktoré môžu bezpečne ukladať lekárske informácie.

Atlantic.net je obľúbený pre svoje cloudové riešenia a hosting virtuálneho súkromného servera (VPS). Toto je recenzia, ktorú som čakal na zdieľanie, s množstvom existujúcich funkcií.

To má viac ako 15 000 zákazníkov a má niekoľko populárnych značiek ako Kia, Puma, Samsung, ktoré využívajú ich služby.

Atlantic.net je trochu odlišný od najbežnejších hostingových platforiem.

Prečo je to iné??

Počkajte, kým vylievam fazuľa o ich službách a oveľa viac.

Prostredníctvom tohto prehľadu budem hovoriť viac o tom, čo som preskúmal na stránkach Atlantic.net.

uptime

Atlantic.net je hostingová platforma založená výlučne na cloude. Má viac dátových centier na rôznych miestach. To zaisťuje stabilné a konzistentné služby s najmenšími prestojmi.

Atlantic.net je jednou z mála hostingových platforiem, ktoré ponúkajú takmer 100% dostupnosť. Poskytuje 100% dostupnosť SLA.

Tu je definícia ich SLA. Atlantic.net poskytne 100% SLA na všetky kritické komponenty a ponechá bokom všetku plánovanú údržbu.

Cloudové servery umožňujú spoločnosti Atlantic.net ponúkať konzistentný výkon. Spravovaný a špecializovaný hosting poskytuje 100% dostupnosť služby SLA.

SLA

Atlantic.net celkovo poskytuje spoľahlivé služby s dobrým výkonom a stabilnou prevádzkou. Doteraz Atlantic.net dodržiavala očakávania.

Dovoľte mi napredovať a predstaviť ďalšie parametre pre Atlantic.net.

plány

Atlantic.net poskytuje HIPAA špecifické cloudové hostingové služby. Udržiavajú transparentnosť pri stanovovaní cien.

Atlantic.net má viacero cloudových plánov, čo je takmer 20 typov cloudových hostingových riešení. Rôzne plány vyhovujú rôznym požiadavkám.

Atlantic.net podporuje hosting WordPress, riadený hosting, nespravovaný hosting, vyhradený hosting, Linux a Windows založený hosting. Dobrá kombinácia hostingových plánov poskytuje celý rad možností.

Každý plán je optimalizovaný pre konkrétne požiadavky, ako sú úložisko, výpočtová technika, pamäť atď. Domnievam sa, že spoločnosť Atlantic.net má v súvislosti s plánmi široký výber. Nie je veľa poskytovateľov hostingu, ktorí majú tak dobrú kombináciu plánov.

Možnosti hostenia

Účtujeme vám iba prostriedky, ktoré používate. Nielen to, ale tiež môžete kedykoľvek pridať zdroje.

Vlastnosti

Ako som už spomenul, každý plán v Atlantic.net je iný a vyhovuje osobitným požiadavkám. Má sadu flexibilných funkcií. Služby zálohovania sú spojené s vyššími nákladmi.

Plány nemajú žiadnu konkrétnu záruku vrátenia peňazí, hoci poskytujú záruku SLA na služby.

Hipaa funkcie

Svoje servery môžete kedykoľvek zväčšiť. Denné zálohovanie je k dispozícii za minimálne $ 1 pre zálohy. Plány poskytujú adresu IPv4. Okrem toho sú adresy IP k dispozícii za samostatnú cenu 2,19 USD mesačne.

cPanel a WHM sú dostupné za samostatné ceny. Architektúra je postavená tak, aby poskytovala vysoký výkon. Úložisko Raid-10 zaisťuje, že vaše webové stránky sú stále spustené.

Ak nie cez cPanel, môžete tiež využiť ich zabudované Restful API pre správu serverov.

API

Úložný priestor SSD na každom serveri zaručuje dobrú rýchlosť. Spravované servery vám umožňujú nainštalovať vlastný licenčný softvér, čím sa znížia ďalšie ceny.

Atlantic.net podporuje inštaláciu rôznych softvérov vrátane WordPress jedným kliknutím.

Cloudová funkcia

Atlantic.net je jednou z mála hostiteľských platforiem, ktoré podporujú FreeBSD.

Pri používaní Atlantic.net neočakávajte, že by ste so svojimi plánmi dostali príliš veľa zadarmo. Väčšina funkcií ako cPanel, zálohy majú samostatné ceny.

Keďže však platíte iba za to, čo používate, Atlantic.net sa stále nezdá byť príliš drahý. Skvelé miesto pre začiatok v prípade, že hľadáte dobrú kombináciu riešení hostingu.

Možno budete musieť zvoliť plán, ktorý najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám. Výber vhodného plánu sa nemusí zdať jednoduchý, podpora pre zákazníka však k tomu poskytuje usmernenia.

To je presne môj ďalší bod. Dovoľte mi hovoriť viac o ich zákazníckej podpore.

Zákaznícka podpora

Opäť platí, že tu sa Atlantic.net líši v porovnaní s najbežnejšími hostingovými platformami. Každé z hostiteľských riešení má inú podporu.

Zákaznícka podpora

Atlantic.net, na rozdiel od väčšiny platforiem, nezahŕňa možnosť živého rozhovoru pre iných používateľov. Môžete ich však osloviť počas hovoru počas konkrétnych časov. Okrem toho má živú technickú podporu chatu pre používateľov.

Podpora pre e-mail je k dispozícii 24/7/365. Má niekoľko sekcií FAQ o rôznych službách.

e-mail

V prípade, že nenájdete vhodný plán, môžete dokonca vyplniť jeho podporný formulár. Zástupca zákazníckej podpory vám pomôže prispôsobiť najvhodnejšie plány na základe vašich požiadaviek.

Formulár podpory

Čo sa mi na ich podpore páči, je to, že rozumejú požiadavkám zákazníka a poskytujú riešenia vašich otázok.

Hovory, ako aj e-maily, sú vždy presmerované na konkrétne kanály technickej podpory. Napríklad existuje samostatná podpora vyhradeného hostenia a kolokácie.

Takáto segregácia služieb zabezpečí, že získate rýchlu pomoc a riešenia sú relevantné pre vaše požiadavky na hosťovanie.

zabezpečenia

Spomenul som to už skôr; Ja sa však znova opakujem. Altantic.net poskytuje plány hostenia šité na mieru, ktoré sú obzvlášť kompatibilné s HIPAA.

Atlantic.net považuje bezpečnosť a spoľahlivosť za mimoriadne vážnu. Je to zrejmé z rozsahu dodržiavania

jej dátové centrá majú.

Je úžasné poznať úroveň bezpečnosti, ktorú Atlantic.net udržuje.

dodržiavanie

Zatiaľ čo spoločnosť Atlantic.net je známa predovšetkým dodržiavaním pravidiel HIPAA, je tu aj niekoľko ďalších.Funkcie kompatibilné s Hipaa

Infraštruktúra je vysoko bezpečná a zahŕňa ochranu DDoS, detekciu narušenia, spravované firewally a dvojfaktorové autentifikácie.

PCI

Rôzne aspekty bezpečnosti sú úplne obsiahnuté vo všetkých plánoch poskytnutých spoločnosťou Atlantic.net.

Ďalšie bezpečnostné funkcie

Atlantic.net obsahuje základné aj niekoľko pokročilých bezpečnostných funkcií. Jeho dobrý zoznam dodržiavania predpisov určite ukazuje úroveň bezpečnosti, ktorú udržiavajú pre svoje cloudové služby.

Pros

Atlantic.net má veľa dobrých funkcií, ktoré nemusíte získať na iných hostiteľských platformách.

Aj keď som veľa hovoril o rôznych aspektoch Atlantic.net, dovoľte mi zhrnúť a uviesť, čo sa mi tu skutočne páčilo..

 • Keď hovoríme o serveri Atlatnic.net, určite to nesmiete nechať ujsť. Jeho 100% dostupnosť SLA stojí za to, aby ste sa osobitne zmienili. Ako vlastník webových stránok sa nemusíte obávať žiadnych bezprecedentných výpadkov alebo výpadkov. Vysokovýkonné servery poskytujú bezproblémový a robustný zážitok. Tu môžete využiť dokonalú kombináciu výkonu a spoľahlivosti.
 • Zákaznícka podpora je ďalším aspektom, ktorý je dobre zabudovaný v Atlantic.net. Má dobrú technickú podporu. Podpora, ktorá je dobre segregovaná, je jedným z najdôležitejších bodov. Za zmienku stojí nielen to, ale aj ich podpora prostredníctvom e-mailu, živého chatu a telefónu.
 • Všestrannosť plánu je v rámci Atlantic.net dobre vybudovaná. Nájdete niekoľko plánov na splnenie rôznych požiadaviek. S úplným cloudovým riešením existuje veľa, čo Atlantic.net môže ponúknuť. Flexibilita plánu je jedným z hlavných kladov, ktoré som tu našla. Nie je mnoho platforiem postavených tak, aby poskytovali takú úroveň flexibility. Navyše si tu môžete zvoliť hosting pre Windows aj Linux.
 • Ďalšou nezabudnuteľnou výhodou je ich bezpečnosť. Už som zdôraznil úroveň dodržiavania, ktorú spoločnosť Atlantic.net dodržiava pre svoje dátové centrá a infraštruktúru. Sú nielen kompatibilné, ale poskytujú aj ďalšie bezpečnostné funkcie.

Na rozdiel od niektorých hostiteľských platforiem sú tieto úplne zahrnuté do plánu. Bezpečnosť je niečo, čo Atlantic.net je pravdepodobne najlepšia medzi väčšinou hostingových platforiem. Za zmienku stojí ich dobrá kombinácia bezpečnostných prvkov.

Zápory

Atlantic.net ponúka veľa a zdá sa, že je všestranným riešením, pokiaľ ide o univerzálnosť.

Napriek tomu to nie je dokonalé ideálne riešenie. Atlantic.net má niekoľko nedostatkov, ktorým sa nedá vyhnúť.

Aj keď som hovoril o ich výhodách, dovoľte mi tiež zdôrazniť niektoré nevýhody, ktoré majú.

 • Atlantic.net vám účtuje poplatky iba za služby, ktoré používate, čo je dobré. CPanel alebo dokonca záloha sa však spoplatňujú osobitne. Aj keď existuje niekoľko hostiteľských platforiem, ktoré ich poskytujú ako zadarmo, určite ich tu nedostanete zadarmo.
 • Atlantic.net je rôznorodá, pokiaľ ide o plány. V prípade, že nemáte cPanel, môžete stále používať ich vstavané API. Je to jednoduché pre používateľov s technickou podporou. Je to však rovnako zložité pre používateľov, ktorí nie sú technicky naklonení alebo len začínajú skúmať hostiteľské platformy.

Záver: Odporúčam Atlantic.net?

A konečne, čas na verdikt, takže naozaj doporučím Atlantic.net? Ako som už niekoľkokrát spomínal, Atlantic.net poskytuje obrovské množstvo služieb.

Atlantic.net je dokonalým riešením pre požiadavky hostingu na podnikovej úrovni, lekárske centrá a podobné organizácie.

S týmto sa nemusíte starať o dostupnosť, výkon, spoľahlivosť, bezpečnosť. Toto sú kľúčové funkcie pre akúkoľvek hostiteľskú platformu a spoločnosť Atalntic.net zabezpečuje poskytovanie najlepších riešení štandardných v danom odvetví.

Čo však môže byť náročné, je skutočnosť, že noví používatelia to môžu považovať za príliš zložité. Aj keď získavate technickú pomoc zo zákazníckej podpory, môžete mať tento komplex stále problém, ak nemáte veľa technických znalostí.

Na základe toho by som rád zdôraznil, že spoločnosť Atlantic.net je dobrá voľba v prípade, že máte požadované technické znalosti. Určite by som odporučil Atlantic.net.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map