Recenzia Host-Tracker: Na základe našich skúseností (2020)

Celkové hodnotenie:

Host-Tracker poskytuje nielen služby monitorovania webových stránok, ale je vybavený niekoľkými ďalšími službami a môže poskytnúť podrobnú správu o týchto parametroch. Toto je špeciálne navrhnuté tak, aby vaše webové stránky boli vždy spoľahlivé a bezpečné.


Výhody hostiteľa-Trackera:

 • Poskytuje všestrannú funkciu pre monitorovanie a monitorovanie založené na zabezpečení
 • Veľký počet umiestnení serverov na monitorovanie služieb
 • Podrobné funkcie na podávanie správ
 • Podporuje API, blacklisting domén / IP
 • Dobrá podpora výstrah poskytovaním výstrah prostredníctvom rôznych médií
 • Konfigurovateľné trvanie monitorovania, chybové správy, formát správy

Nevýhody Host-Tracker:

 • Podpora nemá zariadenie na lístky alebo chaty. Aj keď to nie je úplne podvod, ale je dobré mať funkciu

Prehľad Host-Tracker:

Monitorovanie dostupnosti je mimoriadne dôležité pre každú webovú stránku, ktorá poskytuje spoľahlivé služby. Nielen na udržanie nepretržitej prevádzkyschopnosti, ale aj na zaistenie bezpečnosti webovej stránky.

Host-Tracker poskytuje nepretržité monitorovanie vašich webových stránok. Môže poskytovať správy špecifikujúce dobu prevádzkyschopnosti a čas odozvy pre vaše webové stránky.

Host-Tracker môže odosielať okamžité varovania v prípade výpadku webovej stránky alebo ak zistí akékoľvek problémy s vašou webovou stránkou. Môže to byť technický problém alebo problém z dôvodu úmyselného úmyslu.

Host-Tracker navyše poskytuje množstvo ďalších služieb. Na vysokej úrovni môže byť Host-Tracker považovaný za viacúčelové riešenie na jednom mieste pre rôzne monitorovacie úlohy.

Jednoduchosť použitia:

Host-Tracker poskytuje jednoduchý panel na spustenie a používanie. Metriky dostupnosti by ste našli priamo na domovskej stránke informačného panela.

Jeho použitie je dosť ľahké, ak je možné webové stránky pridať na sledovanie dostupnosti. Zároveň môžete upraviť svoju konfiguráciu na základe požiadavky.

Monitorovanie webových stránok

Tím Host-Tracker najprv podporuje počiatočné nastavenie a konfiguráciu. K tomuto je možné pristupovať z viacerých miest. V súčasnosti existuje 142 monitorovacích miest.

Prístrojová doska poskytuje prehľady metrík dostupnosti, ktoré je možné vybrať pre ľubovoľné konkrétne trvanie.

Správa o ľahkom použití

Tu môžete nakonfigurovať kontaktné osoby a médium upozornenia.
Jednoduchosť použitia

Ponuka dashboardu je zobrazená nižšie:
Menu informačného panela

Možnosť Správa reklám Google vám umožňuje spustiť alebo zastaviť reklamy Google na základe stavu vašich webových stránok.

Ak chcete verejne zobraziť stav uptime svojej webovej stránky, môžete použiť informátory uptime. Môžete si ho prispôsobiť.

Informátori dostupnosti

Vaše webové stránky mohli mať naplánovanú údržbu a určite nechcete, aby to ovplyvnilo vaše skutočné metriky dostupnosti. To možno veľmi dobre vylúčiť stanovením plánovaného harmonogramu údržbárskych prác.

Údržba informačného panela

V danom bode môžete skontrolovať presné umiestnenia serverov z hlavného panela. Je rozšírený, distribuovaný a odtiaľto viete, kde presne je toto miesto.
Umiestnenie servera Dashboard

Celkovo je Host-Tracker jednoduchý na používanie a je nepravdepodobné, že by ste potrebovali veľkú pomoc bez ohľadu na to, či ste technicky naklonení alebo nie.

Vlastnosti:

Host-Tracker poskytuje svojim užívateľom zoznam funkcií v každom pláne. Poskytuje bezplatnú aj 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Bezplatná služba vykonáva základné monitorovanie dostupnosti v intervale 30 minút a navyše poskytuje správy.

Na plány sa vzťahuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí. V prípade, že si overíte bezplatnú skúšobnú verziu, môžem vás ubezpečiť, toto aj množstvo služieb.

Väčšina plánov zahŕňa monitorovanie času odozvy, monitorovanie obsahu, vlastné monitorovanie chyby / reakcie, monitorovanie databázy, plánovanie údržby, monitorovanie SNMP / Https.

Ak potrebujete viac, môžete si veľmi dobre zvoliť lepší plán, v ktorom by ste dostali aj kontrolu vypršania platnosti domény, sledovanie vypršania platnosti certifikátu. Plány môžu tiež monitorovať infraštruktúru, ako je procesor, pamäť a ďalšie.

Denné správy sú podrobné a tiež sú poskytované pravidelné správy s konsolidovanými výsledkami.

Pre každý plán je interval monitorovania rôzny a tiež počet kontaktných osôb, ktoré môžu byť konfigurované, je rôzny.

Málo ďalších funkcií zahrnutých do pokročilejších plánov je – DNSBL monitorovanie domény na čiernej listine alebo IP, plánovanie úloh cron, sledovanie transakcií, prístup k API a podpora viacužívateľského účtu..

Funkcie a oznámenia
Celkovo vám Host-Tracker umožňuje sledovať ping, https, sledovanie, rýchlosť stránky, DNSBL. Upozornenia môžete dostávať prostredníctvom e-mailu, SMS, Skype, Hangoutu alebo hlasového hovoru.

Pomoc a podpora:

Je nepravdepodobné, že by ste ako používateľa považovali Host-Trackera za príliš komplexného. Má slušne dostatok sprievodcov, ktoré sa venujú kľúčovým témam.

Podporu Host-Trackera môžete získať e-mailom. Webová stránka vysvetľuje základné použitie monitorovania dostupnosti.

Web je dobre pokrytý blogmi a FAQ, ktoré sú rovnako užitočné.
Časté otázky o sledovaní hostiteľaPoskytnutí sprievodcovia sú sebestační a poskytujú prehľad služieb.

ceny:

Ako som už spomenul, ak máte veľmi základné požiadavky, Host-Tracker poskytuje bezplatný plán. Okrem toho získate 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, ktorá vám umožní zavesiť väčšinu základných služieb hostiteľa-sledovača.

Najzákladnejší plán začína na $ 5 / mesiac. Celkovo existujú 4 platené plány.
plány
Plány sa zväčšujú a zlepšujú, keď vyvíjate smerom nahor. Ak si vyberiete ročný plán, určite by ste veľa ušetrili.

Interval monitorovania je tiež primeraný, pričom v maximálnom prípade monitoruje interval 10 minút pre najzákladnejší plán.

Výhodou týchto plánov je to, že základný plán spĺňa najbežnejšie požiadavky na sledovanie dostupnosti. Plány zodpovedajú najzákladnejším, ako aj pokročilým požiadavkám na monitorovanie.

verdikt:

Host-Tracker nakoniec dopadne. Jeho monitorovacie služby sú určite rozmanité a majú niekoľko doplnkových funkcií.

Má 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, čo je veľká výhoda spolu so základným programom zadarmo. Plány sú opäť univerzálne a cenovo dostupné.

Funkcie riadené bezpečnosťou sú ďalším pozitívnym aspektom produktu Host-Tracker. Úroveň prispôsobenia, ktorú Host-Tracker umožňuje, určite stojí za vyskúšanie.

Host-Tracker je výber, ktorý stojí za vyskúšanie a je jedným klobúkom, ktorý by vyhovoval všetkým.

Navštívte Host-Tracker

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map