Recenzia Hostinger: Awesome Uptime (100%), čo takhle funkcie?

Čo je Hostinger?

Je načase, aby sme dostali aktualizovanú recenziu hostingera. Hostinger bol koniec koncov hlavnou hostiteľskou silou na internete plnom rôznych hostiteľských platforiem.


Ak ste o Hostingerovi ešte nepočuli, možno vás prekvapí, keď sa dozviete, že je to vlastne rozľahlý poskytovateľ hostingu. Myslím to: Hostinger má viac ako 29 miliónov používateľov a dcérskych spoločností v 178 krajinách.

Začalo to v roku 2004, ale od svojich malých začiatkov sa stalo fantastickou možnosťou hostenia.

V tejto recenzii sa budeme veľa baviť – ale aby sme vám dali rýchlu odpoveď, hostinger je dobrý. Nie je dokonalý, ale celkovo lacný v porovnaní s tým, čo dostanete za babku.

Ale hej, to je zbytočné zjednodušenie. Na čo teda čakáme?

Poďme sa ponoriť.

Celkovo: Nevýhody

Dobre, zlé správy ako prvé: čo robí Hostinger zle?

Jediný plán zdieľaného hostingu spoločnosti Hostinger prichádza s nízkymi nákladmi, z toho však nebudete mať veľa funkcií.

To však neznamená, že Hostingerovi celkovo chýba oddelenie funkcií (nie je to!) Len to, že plán s najnižšou cenou je holý.

nízke náklady na hostingera

Pretože mnohí z vás by mohli mať záujem o najlacnejší plán, najmä ak nemáte silné potreby, je to určitá dôležitá nevýhoda..

Možno budete chcieť zvážiť prechod na prémiu alebo prezeranie inej služby, ktorá vám poskytne viac funkcií pre menšie potreby.

Tu je ďalšia vec: Počul som, že niekto stratil nejakú dobu prevádzkyschopnosti pomocou hostingera. Nebolo to moje skúsenosti, aby som to vyjasnil – ale od rýchlej spoločnosti Google najmenej jeden recenzent zaznamenal určité prestoje.

Úprimne povedané, neočakávam, že to bude problém. Keď používam Hostinger, pre mňa to nebol problém a Hostinger v súčasnosti zaručuje 99,9% dostupnosti, kontrola môže byť zastaraná.

Okrem toho sú ceny spoločnosti Hostinger dobré … pokiaľ ste v poriadku s platením za dva roky.

Áno, ak chcete využiť ich najnižšie ceny, chystáte sa na dvojročný záväzok – niečo, čo mnohí ľudia (pochopiteľne) nemusia byť ochotní urobiť.

Jedna posledná poznámka k stanovovaniu cien: pre váš hostingový balíček platia 30-dňové pravidlá pre vrátenie platby.

dobrý!

Toto 30-dňové pravidlo sa však nevzťahuje na zakúpené názvy domén; za tieto peniaze dostanete 4 dni na vrátenie platby.

politika vrátenia platby hostingerom

Myslím, že to preberá väčšinu hostingerových nedostatkov. Hlavnými bodmi sú zavádzajúca štruktúra cien a slabý vstupný balík.

Ostatné obavy sú menšie; lekciou je dôkladné preštudovanie zmluvných podmienok pred vyrovnaním.

Nenechajte sa príliš skľučovať!

Je tu veľa dobrých správ, na ktoré sa tiež môžeme tešiť.

Celkovo: Pros

Teraz, keď skončíme zlé správy, čo pre to Hostinger urobil?

Som rád, že ste sa pýtali, pretože odpoveď znie: veľa.

Po prvé, ako bude čoskoro zrejmé, je cena.

Hostinger má skvelý „predaj“ (mám podozrenie, že môže ísť o polotrvalé ceny, nie o obmedzený časovo obmedzený predaj).

Pri ich súčasnej predajnej cene, ktorá je o 80% nižšia ako ich najlacnejšia cena, je dosť ťažké ich poraziť.80% zľava na hostingeroviČo sa týka dvojročného záväzku – to síce saje, ale je to stále dobré, ak ste v poriadku s dlhodobým vyrovnaním. V tejto poznámke sú ich 30-dňové pravidlá vrátenia peňazí dosť dobré na to, aby zistili, či sa chcete zaviazať alebo nie.

Po druhé, funkcie: nejde o to, že Hostinger má tie najlepšie vlastnosti alebo najväčšiu súpravu nástrojov zo všetkých hostiteľských platforiem. Nemusí to však byť to najlepšie, pretože stále obsahuje veľa úderov a opäť za veľmi výhodný balík.

Toto väčšinou platí pre balíčky zdieľaného hostenia druhého a tretieho stupňa. Stále je to dobrá sada nástrojov za cenu.

Jednou z najlepších vecí na serveri Hostinger je jeho užívateľská prívetivosť. Myslím, že niektorí ľudia môžu dokonca chcieť platformu, ktorá je o niečo robustnejšia, ale zistil som, že je to dobrá kombinácia používateľského ovládania a ľahkej používateľskej skúsenosti..

Patria sem aj ich tvorcovia webových stránok. Áno, väčšina tvorcov webových stránok sa ľahko používa (to je ich účel koniec koncov), ale je pekné vidieť konzistentnosť v rámci súboru nástrojov, najmä pre nástroj, ktorý často používate..

Hostinger-web-staviteľ

V súlade s jednoduchosťou použitia je podpora zákazníka a chlapec má pevnú podporu zákazníka. Ich live chat je jednou z najcitlivejších, s ktorou som sa stretol, a ich dokumentácia na mieste nie je ani zlá..

Nakoniec je ich bezpečnosť celkom solídna. Ešte raz s nimi nemám problémy s prevádzkou a ich web sa môže pochváliť dobrou škálou bezpečnostných protokolov / infraštruktúry.

Celkovo to má Hostinger veľa, napriek niekoľkým problémom.

stanovenie ceny

Teraz, keď sú naše celkové výhody a nevýhody mimo cesty, pozrime sa na jeden z najväčších problémov: cena.

V čase písania tohto textu má spoločnosť Hostinger bohatý letný výpredaj, ktorý v závislosti od vášho plánu zníži náklady na 80 – 34%.

Keď som to začal písať, na konci predaja bolo odpočítavanie 4 hodín; kontrola o deň neskôr, predaj je stále tam.

Nasledujúci deň? Stále tu.

Len v prípade, že sa vyparí, tu je rozpis normálnej ceny: 3,99 dolárov mesačne za ich prvý stupeň, zdieľaný hosting. Prémiový zdieľaný hosting, druhá úroveň, prichádza za 8,84 dolárov mesačne a obchodne zdieľaný hosting, ich najvyššia úroveň, prichádza za 11,99 dolárov mesačne.

Pri predaji je prvá úroveň 0,80 dolárov mesačne. Áno, to je pravda: menej ako dolár. Prémiový zdieľaný hosting získava s predajom 2,15 USD mesačne a zdieľaný podnikový hosting 3,45 $ mesačne.

lacný hosting hostinger

Prečo sa všetko zameriava na predaj? Verte tomu alebo nie, nie je to, aby ste si utierali tvár tým, čo ste práve vynechali.

Skutočnosť, že spoločnosť Hostinger sa ukázala ochotná znížiť svoje ceny, tak výrazne hovorí o objemoch, a zdá sa, že tento predaj chvíľu trvá..

V skutočnosti je na ich stránkach celá stránka s názvom „Lacný webhosting“, čo sú v podstate plány zdieľaného hostingu, ktoré som práve opísal vyššie – s predajnými cenami – takže tieto nízke ceny nemusia byť čoskoro k dispozícii..

V každom prípade, ak to znie ako celkom základná štruktúra cien, mali by ste pravdu. Toto sú hlavné možnosti, ale pre prispôsobenejší balík je veľa.

V tomto článku hovoríme hlavne o možnostiach zdieľaného hostenia, ale oddelené určovanie cien platí aj pre hosťovanie virtuálneho súkromného servera (ktorý má šesť úrovní), cloud hosting (ktorý má tri úrovne), hosting WordPress (ktorý má tri úrovne súčasne) ceny ako možnosti zdieľaného hostenia) a plány obchodného hostingu (ktoré majú tri úrovne).

V skutočnosti používame jeden z obchodných plánov podnikania, ale pretože spoločnosť Hostinger inzeruje hlavne svoje plány zdieľaného hostingu – a pretože na to sa mnohí z vás pravdepodobne pozerajú – na to sa budeme aj naďalej zameriavať..

Hostinger má celkovo solídne ceny. Predajom ma ohromil, a ak si nie ste istí, či si s nimi kúpite plán, odporúčam vám skontrolovať každú chvíľu kontrolu, či je predaj, alebo iný podobný, stále k dispozícii.

Navyše, všetky úrovne majú 30-dňové záruky vrátenia peňazí.hostingerova 30-dňová skúšobná verzia

Zľavy a refundácie, Business Hosting je konkurenčný a Plány zdieľaného hostenia sú len celkovo skvelým riešením – ak nie, jednoducho získajte peniaze späť v prvom mesiaci.

Prehľad funkcií

Teraz, keď ste počuli všetky dôležité ceny, je čas zistiť, či ponúkané funkcie stoja za to.

Ak získate zdieľaný hosting, získate jednu stránku, e-mailový účet, ktorý vám umožní ísť, 10 GB miesta na disku a 100 GB šírky pásma.

K dispozícii je jednoduchý tvorca webových stránok, výkonný ovládací panel a správca prístupu.

Toto sú hlavné črty, ale medzi menej významné patrí príspevok 1 subdomény, 50 skriptov pre automatickú inštaláciu, týždenné zálohovanie a ďalšie.

Najvýhodnejšie získate 99,9% záruku dostupnosti, aj keď predpokladám, že je to základné pre poskytovanie služieb.

Dokonca aj Hostinger vie, že prvá úroveň je trochu základná: koniec koncov ju nazývajú „plánom prežitia“.

Ak sa chcete zväčšiť, môžete zdieľať zdieľaný hosting za prémiu za 2,15 USD / mesiac.

prémiový hosting hostingera

Táto aktualizácia niekoľkých babiek vám poskytne neobmedzený počet serverov, neobmedzený priestor na disku, neobmedzenú šírku pásma a bezplatné doménové meno (ak máte ročný plán). Sekundárne funkcie zahŕňajú neobmedzené subdomény, viac ako 90 skriptov automatických inštalátorov a neobmedzené parkovanie domén.

Pre poslednú úroveň – pre tých, ktorí majú náročné obchodné potreby – môžete získať takmer všetko, čo ponúka z predchádzajúcej úrovne (ľahkí tvorcovia stránok, neobmedzená šírka pásma, neobmedzené miesto na disku, neobmedzené stránky), ako aj bezplatný certifikát SSL, denné zálohy, vysoké Optimalizované rýchlosti WordPress, špeciálna podpora naživo a dvojnásobný výkon procesu.

Vedľajšie funkcie sú do značnej miery podobné programom Premium.

Ak chcete vidieť úplný zoznam funkcií na úrovni, môžete si pozrieť ich tabuľku cien tu.

Hostinger funkcie

To všetko znie skvele, ale ako fungujú nástroje?

Podľa mojej skúsenosti sú dosť silné. Nepochybne som nevyužíval možnosti zdieľaného hostenia, ale nástroje v práci sú v podstate rovnaké (nástroj na tvorbu webových stránok, záruky dostupnosti, atď.).

Sú spoľahlivé a moje hlavné hlásenie je, že nemám veľa sťažností.

Celkovo tlieskam súbor funkcií Hostingera: nemusí to mať všetko, ale má veľa – poviem však hlavne Premium a Business

Plány zdieľaného hostenia ponúkajú uspokojivé množstvo funkcií za cenu.

Ak chcete o svojom hostovaní serióznejšie uvažovať a prejsť od zdieľaného hostenia, je to v poriadku – hostinger vám to poskytne – stačí sa uistiť, že ste ochotní odkašlať o trochu viac peňazí.

V nasledujúcej časti nájdete moje skúsenosti s používaním týchto nástrojov!

Jednoduché použitie a kontrola používateľov

Ľahké používanie a užívateľská prívetivosť sú dnes veľmi žiadané az dobrého dôvodu: nie každý je odborník a vy chcete, aby bola vaša online prítomnosť čo najefektívnejšia..

Našťastie sa hostingerovi nedarí nahromadiť. Vo chvíli, keď sa prihlásite, vás privítajú vaše hostingové účty a ľahké tlačidlá „spravovať“, ako aj niektoré možnosti rýchleho nastavenia, takže môžete začať pracovať priamo..Hostinger cpanel 1

Ak sa snažíte dostať sa do podstaty svojich funkcií, nie je to príliš ťažké: stačí kliknúť na položku „spravovať“, ako je uvedené vyššie, alebo sa vydať na kartu hostenia a nájsť vhodný hostingový účet.hostinger hPanel nový

Je to užívateľsky prívetivé: jednoduché tlačidlá, jednoduché a efektívne usporiadanie, intuitívna kategorizácia atď.

Nemyslím si, že by ste boli svojimi možnosťami príliš zmätení: všetko je do značnej miery vysvetľujúce a ak potrebujete pomoc, vždy sa môžete opýtať.

Pokiaľ hľadáte službu Premium alebo Business, pravdepodobne nebudete mať dostatok možností na správu svojho hostenia a svojich stránok. Aj keď nejde o najjednoduchšiu službu hostenia, ktorá je sama o sebe použiteľná, je to asi také ľahké, ako sa dá, bez obetovania funkcií..

Zákaznícka podpora

Súčasťou toho, čo uľahčuje používanie služby zákazníkom, je solídna podpora zákazníkov. Očakáva sa, že hostingové spoločnosti, ktoré zvyčajne sprístupňujú internetový hosting prístupnému veľkému počtu ľudí, majú silnú zákaznícku podporu.

Hostinger tu nezlyhá.

Po prvé, sú tu dokumentácie Hostingers a vzdelávacie zdroje. Napríklad ich webová stránka s tutoriálmi, ktorá obsahuje príručky pre širokú škálu predmetov. Hostinger má tiež vedomostnú základňu, ktorá je síce bežná pre možnosti softvéru ako služba, ale je užitočná.

Výukové programy sa zameriavajú viac na to, aby vám pomohli naučiť sa alebo vylepšiť svoje webové zručnosti, aby ste čo najlepšie využili svoje nástroje. Znalostná základňa vám viac pomôže s otázkami, ktoré môžete mať; Časté otázky a často kladené otázky, ktoré ešte stále potrebujete vedieť.

Okrem informácií na mieste, ktoré vám môžu ihneď pomôcť, je tu ešte dôležitejšia časť podpory zákazníkov: zástupcovia, ktorí môžu okamžite odpovedať na vaše otázky..

Skutočne som zistil, že hostinger je tu o niečo menej prístupný. Mnohé služby majú pri vstupe na web ľahko k dispozícii aspoň živé rozhovory alebo dokonca e-mailovú podporu, na webe Hostinger sa mi však nič podobné nepodarilo nájsť..

Ak chcete získať prístup k podpore živých rozhovorov, musíte sa prihlásiť. Po prihlásení sa však v pravom dolnom rohu obrazovky bude vždy nachádzať malá možnosť rozhovoru, takže je to celkom užitočné.

Podľa mojej skúsenosti je live chat vynikajúci. Položil som jednoduchú otázku (hneď jeden z ich článkov pomoci) a dostal som odpoveď skôr, ako som si mohol vziať snímku obrazovky s mojou otázkou.Hostinger chat 1Hostinger chat 2

Nech sa páči. Asi minútu potom, čo som napísal otázku, som dostal užitočnú odpoveď. Vo všeobecnosti to bola moja skúsenosť, ale tu je nejaký dôkaz … ich live chat je jedným z najlepších v okolí (alebo mám len šťastie).

Celkovo si myslím, že majú silný faktor podpory zákazníkov. Je nešťastné, že musíte byť prihlásený, aby ste sa dostali k jeho väčšine; pre tých, ktorí sa zaujímajú, ale nie sú si istí záväzkom, môže byť podpora zákazníka vynikajúcim spôsobom, ako získať zmysel pre produkt.

Aj keď to vezmem do úvahy, ťažko sa tým cítim. Znalostná základňa je užitočná a mala by sa postarať o väčšinu vecí, ktoré môžete robiť prostredníctvom livechatu, ale stále existuje livechat a veľa návodov, aby ste sa dostali na kosť.

zabezpečenia

V neposlednom rade, ako je bezpečnosť? Ako sme už spomenuli, spoločnosť Hostinger s hrdosťou uvádza, že má 99,9% záruku dostupnosti bez ohľadu na váš zdieľaný cenový plán hostingu.Hostinger's Uptime

Priemerná doba prevádzky:
hostinger-uptime-2019

 • Máj 2019: 99,43%
 • 2019: 99,67%
 • 2019: 99,84%
 • 2019: 99,93%
 • 2019: 99,91%

hostinger-uptime-2018

 • 2018: 99,92%
 • 2018: 99,98%
 • Október 2018: 99,96%
 • Sep 2018: 100%
 • 2018: 99,99%

Priemerná doba odozvy:

 • Máj 2019: 1145 ms
 • Apríl 2019: 1 278 ms
 • 2019: 1 238 ms
 • Február 2019: 1 315 ms
 • 2019: 948 ms
 • 2018: 482 ms
 • 2018: 636 ms
 • Október 2018: 706 ms
 • Sep 2018: 620 ms
 • 2018: 711 ms

Je zrejmé, že náš prevádzkový čas v auguste bol celkom dobrý, zatiaľ čo so 100% prevádzkou.

Zlý mesiac by mohol ešte prísť, ale na základe dôkazov by som povedal, že Hostinger dodržiava svoj prísľub dostupnosti.

Poznámka: Zatiaľ sme prestali merať dobu prevádzky tohto hostenia. Ale všetko, čo sme zaznamenali, sme uviedli vyššie.

Okrem prevádzkovej doby sú dôležité aj zálohy.

Váš cenový plán ovplyvňuje frekvenciu vašich záloh: Osobné aj prémiové plány dostávajú týždenné zálohy, zatiaľ čo plány zdieľaného hostingu ich dostávajú každý deň..

Plány zdieľaného podnikania a podnikového hosťovania získajú bezplatný certifikát SSL, ktorý vám umožní bezpečne spracovať platby a zabezpečiť, aby vám vaši zákazníci dôverovali.

Okrem toho si môžete kúpiť certifikát SSL od spoločnosti Hostinger na ochranu svojich stránok, ak váš plán neprichádza s bezplatným.

Okrem vecí, ktoré môžete urobiť, sú servery Hostinger vybavené vlastnou ochranou. Nie je to výnimočné, ale je dobré vedieť.

Na ich stránkach je uvedený spravodlivý reťazec ochranných opatrení: viacnásobné trezory na ochranu serverových údajov, RAID-10, opatrenia proti útokom DDoS, firewally a silné obnovenie po katastrofe, takže v prípade vážnej havárie môžete svoj účet rýchlo zálohovať..

Je to dosť komplexná sada štítov, ktoré majú, a neprekvapuje to. Hostinger má takú rozľahlú základňu používateľov, že je nepravdepodobné, že by dokázalo udržať toľko prevádzky a podnikania bez toho, aby bolo celkom bezpečné..

Aspoň z nášho konca sa hostinger preukázal ako bezpečný a spoľahlivý. Keď to z cesty urobíme, prejdeme k nášmu konečnému hodnoteniu Hostingera!

Odporúčam hostingera?

Páni! Aký je rozsudok na konci dňa?

Ak ste čítali tak ďaleko, pravdepodobne si môžete myslieť, že Hostinger je vinný … za to, že je dobrý.

Hostinger sa mi páči tak veľmi, že … je hostiteľom stránky, na ktorej sa práve nachádzate! Bolo mi potešením používať Hostinger.

Nebudem predstierať, že je ideálny pre všetkých, a neviem, či by som dokonca odporučil jeho prvú možnosť stanovenia cien (pre zdieľaný hosting)..

Pre tých, ktorí zvažujú plány zdieľaného hostenia druhého alebo tretieho stupňa, by som povedal, že pravdepodobne stojí za to peniaze, a ak sa chcete posunúť ďalej za zdieľané

Ak hostíte niečo vážnejšie, stále získate solídnu ponuku.

Hlavnou nevýhodou je, že si musíte prečítať drobnú tlač; Hostinger je skvelý, pokiaľ viete, ako ho používať.

Keď ste už v poriadku, ste pripravení na solídny čas prevádzky, podporu zákazníkov, zabezpečenie a funkcie za nízku cenu. Vrelo odporúčam Hostinger.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map