Recenzia hostingu Snel.com VPS; Po jeho použití (2020)

VPS Hosting je to sladké miesto medzi vyhradeným hostingom a zdieľaným hostingom. Získate silu vyhradeného hostingu za cenu zdieľaného hostingu. Snel je jednou z takýchto hostingových spoločností, ktorá ponúka cenovo dostupné plány s dôveryhodnými funkciami.


Dnes sme tu však, aby sme hovorili iba o VPS Hosting pre nadšencov, ktorí sa do neho chcú dostať, ale nevedia, kde začať. Ak sa skutočne zaujímate o plány VPS spoločnosti Snel.com, môžete to urobiť tu.

Pokračujme teda v preskúmaní?

stanovenie ceny & Vlastnosti

Vaše vlastné cloudové VPS s nebeskými funkciami - Snel.com

Začnime tým veľkým, ceny. Aj keď nie každý zakladá svoje rozhodnutie na kúpe niečoho na základe svojho rozpočtu, pri investovaní do niečoho je normou.

Teraz Snel ponúka prijateľné ceny s úložiskom iba SSD, nastavenie je jednoduché & rýchle a čísla dostupnosti sú hviezdne. Snel má 6 plánov VPS, pričom každý z nich má viac funkcií ako ten predchádzajúci.

VPS Jar ponúka jednojadrové jadro, 1 GB RAM, 100 GB SSD, 1 snímku pre zálohy a šírku pásma 2TB @ 9,90 EUR / mesiac. Funkcie môžu byť tiež upgradované tak, aby vyhovovali vašim potrebám, a preto vám bude naúčtovaný poplatok.

Rovnako tak máte progresiu funkcií & cena s každým plánom. VPS Bucket má 2 jadrá, 4 GB RAM, 200 GB SSD @ 19,90 € / mesiac. VPS bubon má 6 jadier, 16 GB RAM, 600 GB úložného priestoru a šírku pásma 20TB @ 89,90 EUR / mesiac atď..

Posledným plánom je VPS Tun, ktorý vám dá 10 jadier, ktoré je možné upgradovať až na 16 jadier, 64 GB RAM, úložný priestor 1 TB tiež upgradovateľný s ďalšími 500 GB, ale stále iba 1 snímka pre zálohovanie a 30 TB šírky pásma. Všetky stoja neuveriteľných 259,00 € / mesiac.

Záverom je, že vlastnosti sú určite hodnotou za cenu. Väčšina spoločností rád ponúka neobmedzené ponuky, keď ponúka obrovské množstvo, ale často sa ukáže, že sú obmedzené, ale Snel sa rozhodne pre inak. Každý plán má však predvolene k dispozícii iba 1 snímku, hoci je možné ju aktualizovať.

Jednoduchosť použitia

Cloud VPS

Keď prvýkrát kliknete na „Konfigurovať VPS“, web vás presmeruje na stránku, kde môžete nastaviť množstvo každej funkcie individuálne, napríklad počet jadier, RAM, úložisko, šírku pásma a počet IP adries..

Snel Cloud VPS

Potom sa dostanete na výber OS, ktorý sa má v systéme spustiť. Ako vidíte, vyberiete si len určité linuxové distribúcie alebo rozhrania CMS ako Plesk a cPanel.

Snelcom Cloud VPS

Nakoniec prejdete krátkym zhrnutím všetkého, čo ste vybrali, a prejdete na stránku s platbami, kde nájdete poslednú platbu. Teraz sa pozrime, čo získame po registrácii do služby.

cPanel-dashboard

Spočiatku sme vybrali cPanel ako špecializované prostredie, takže sme sa dostali na palubnú dosku a ak viete niečo o cPanel, môžete ľahko spravovať svoje stránky bez akýchkoľvek problémov..

Na jednom mieste môžete konfigurovať súbory, miesto na disku, zálohy, obrázky, databázy MySQL, e-maily, DNS atď. cPanel má tiež podporu pre aplikácie tretích strán a doplnky pre ďalšie funkcie.

Týmto sa uzatvára časť Ľahké použitie. Výber plánu a jeho nastavenie je celkom jednoduché a má veľa možností pre OS.

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora je často prehliadaná a je nevyhnutnou súčasťou každej služby, či už ide o hotelové služby alebo webhosting. Bez vhodnej vedomostnej základne sa môžu stratiť aj najskúsenejší používatelia.

Portál podpory Snel.com pre špecializovaný a virtuálny hosting

Pre začiatočníkov má Snel.com náležitú vedomostnú základňu s rôznymi sekciami, ako sú Všeobecné, Siete, Fakturácia, E-mail, Počiatočné nastavenie, Pracovný priestor online atď..

Ako nastaviť relé SMTP pomocou Sendmail

Klikli sme na prvú tému o nastavení SMTP v kategórii E-mail a prinajmenšom je to veľmi užitočné. Článok obsahoval podrobné kroky s kódom, ktorý sa má použiť v tomto postupe, čo je skvelé pre ľudí, ktorí sa do kódu nechcú zapojiť..

Kontaktuj nás

Ďalej sme vyskúšali možnosť Live Chat na získanie okamžitej pomoci. Zadali sme otázku do chatového klienta a do minúty sme dostali odpoveď so žiadosťou o objasnenie. Čas odozvy bol skutočne pôsobivý.

Kontaktujte nás Sme tu, aby sme zodpovedali vaše otázky

Ako vidíte, po odstránení pochybností zástupca chatu odpovedal veľmi zdravou odpoveďou. Vo všetkých je chatová služba určite uspokojivá a ukázala by sa užitočná.

Ďalšou dobrou vecou, ​​ktorú si môžete všimnúť, je, že chatovací klient nie je iba textový, ale môžete tiež priložiť súbory (najlepšie obrázky) ako snímky obrazovky vášho problému, aby vám pomohli.

Teraz je potrebné preskúmať aj telefonickú podporu a e-mailovú podporu, ale pre väčšinu ľudí je podpora chatu hlavne miestom, kde hľadajú odpovede..

Z tohto dôvodu je táto časť vedomosti informačná a podpora chatu je uspokojivá, pokiaľ ide o riešenie problémov pri riešení základných otázok..

záver

Nakoniec zostane jediná skutočná otázka: Mali by ste pokračovať & kúpiť službu?

Zjednodušene povedané: Samozrejme.

Táto služba sa určite odporúča s ohľadom na vlastnosti ceny, možnosti, ktoré sa majú preskúmať, intuitívnosť pri objatí a viac ako schopná podpora zákazníkov..

Áno, ceny sa môžu cítiť trochu strmé, ale nie všetko musí byť lacné. Okrem toho tu nie sú žiadne zmluvy, takže ak nie ste spokojní, môžete jednoducho nechať službu vypršať.

Týmto sa ukončí preskúmanie. Tak čo si myslíte? Našli ste informačný článok? Vyskúšali ste Snelov hosting VPS? Aká bola tvoja skúsenosť? Komentujte nižšie a dajte nám vedieť.

Vyskúšajte dnes hosting Snel VPS

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map