Recenzia MVPS (2020): Stojí to za vaše peniaze?

Dôvera službe, ktorú ste predtým používali, je veľmi platnou výhovorkou na jej ďalšie používanie. Ale je to lojalita, ktorá vás núti vrátiť sa k službe? Nie je viac, čo by sme si želali a mali?


Preto sme vyskúšali MVPS. Aj keď ste možno nikdy predtým nepočuli o MVPS, v Európe, odkiaľ pochádza, má výrazné následovanie.

Teraz sme si MVPS dôkladne vyskúšali a máme pár slov na zdieľanie. Preto všetky informácie v tomto prehľade vychádzajú z našich osobných skúseností.

Je teda MVPS nová najlepšia európska hostingová služba na trhu? Začnime s …

Jednoduchosť použitia

Váš dôveryhodný poskytovateľ VPS vysokej kvality

Jednoduchosť a dostupnosť výrazne zlepšia vaše skúsenosti. Použiteľnosť má dva hlavné aspekty: používateľské rozhranie a navigácia.

Používateľské rozhranie vám umožní naučiť sa cestu skúškou & chyba. Má zmysel, že akonáhle sa dokážete presadiť cez všetky tlačidlá a ikony, môžete si ľahko zvyknúť na životné prostredie.

Navigácia je o tom, ako dať používateľovi najlepšiu možnú cestu, ako sa obísť bez straty technických podrobností. Navigácia tiež pomáha pri obývaní užívateľa.

Váš dôveryhodný poskytovateľ VPS vysokej kvality

Začnime najskôr bočným panelom hlavného panela. Je to jednoduché a ľahko použiteľné. Máte dve hlavné sekcie, aby ste si pozreli iný panel ako informačný panel / ovládací panel a zrušiť VPS.

Sekcia Akcia je v podstate určená na zapnutie / vypnutie servera, reštartovanie, pozastavenie alebo vypnutie servera. Zahrnutie všetkých tlačidiel priamo do bočného panela uľahčuje údržbu vášho webu.

Priamo pod položkou „Akcie“ sú ďalšie možnosti, ktoré uľahčujú navigáciu. Môžete znova nainštalovať operačný systém, upgradovať, spustiť konzolu na manuálnu správu, nastaviť zálohy, získať grafy pre rôzne štatistiky, inštalovať aplikácie, klonovať atď..

Váš dôveryhodný poskytovateľ VPS vysokej kvality

Ďalej sme zamierili do sekcie Grafy, kde sme skontrolovali výkon. K dispozícii boli 3 grafomery, ktoré zobrazujú CPU, pamäť, prenos, čítanie / zápis na disk.

A výkon, ako vidíte, vôbec nie zlý, najmä využitie procesora vyzerá stabilne a navigácia bola blesková, čo je určite plus.

Z tohto dôvodu je potrebné túto časť zabaliť: používateľské rozhranie & prezentácia je na mieste. Rozhranie bolo ľahké sa dostať a navigácia sa cítila hladko.

stanovenie ceny & Vlastnosti

Nakonfigurujte server Cloud VPS

Bez straty času skočme do tvorby cien. Fakturačný cyklus môžete meniť mesačne, ročne, polročne & štvrťročne a môžete si tiež vybrať OS, ktorý chcete nainštalovať vopred.

V cene 3,00 EUR mesačne vám plán „VPS ONE“ získa jeden základný procesor, 2 GB RAM, 25 GB SSD, 1 webovú stránku a 3TB dopravnej šírky pásma, ktorá stačí na spustenie alebo blogovú webovú stránku zameranú na relatívne malý dav..

Plán „VPS BASIC“ 7,00 € / mesiac je oveľa lepšou inováciou oproti VPS ONE. Získate dvojjadrový procesor, 4 GB RAM, 50 GB SSD, stále 1 webovú stránku, ale 7TB stojí za šírku pásma. V tejto chvíli môžete začať premýšľať o zmene vášho blogu alebo o spustení online obchodu.

Podobne „VPS POWER“ má dvojnásobné množstvo jadier, dvojnásobok pamäte RAM, dvojnásobok úložného priestoru, stále 1 webovú stránku (ktorá v tomto okamihu mohla byť 2) a šírku pásma 25 TB..

Dostanete 2 webové stránky, až kým sa nepresuniete na spodný ostrov, počnúc „VPS SUPER“, čo je 39 € mesačne a ponúka 6 jadier CPU, 16 GB RAM, 150 GB SSD, 2 adresy IP a 30TB šírku pásma.

Napokon plán „VPS MAX“ ponúka 12 jadier CPU, 64 GB RAM, 300 GB SSD úložného priestoru, až 4 webové stránky a šírku pásma 60 TB všetko za 99,00 € / mesiac. Ak by sme teraz chceli Nitpick, úložný priestor a šírka pásma by sa dali natiahnuť na neobmedzené množstvo.

zabezpečenia

Viac často ako nie, všetko sa týka bezpečnosti. Aký druh zabezpečenia môžete od MVPS očakávať? Existujú dva spôsoby, ako zabezpečiť vašu dôveru:

Váš dôveryhodný poskytovateľ VPS vysokej kvality

Overenie dvoma faktormi je metóda overovania, ktorá zahŕňa dve brány, ktoré sa majú prejsť pred získaním prístupu. Je to jedna z najbežnejších foriem overovania, ale napriek tomu veľmi bezpečná.

Môžete ľahko nastaviť svoje telefónne číslo & e-mail, heslo & OTP, prístupové heslo & osobný preukaz alebo akúkoľvek inú kombináciu autorizačných médií.

MVPS - Váš dôveryhodný poskytovateľ VPS s vysokou kvalitou

Zoznam prístupov IP je možné použiť na zadávanie IP adries, ktoré potrebujete blokovať. Tieto adresy IP môžu predstavovať potenciálne hrozby, ktoré by mohli poškodiť vaše stránky. Preto nie je možné túto ochranu obnoviť, keď je nastavená, a môže sa tiež používať spolu s overením pomocou dvoch faktorov..

To sumarizuje bezpečnosť. Máte ochranu vo forme overovania dvoma faktormi a zoznamu prístupov IP.

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora vám uľahčí život. Problémy sa objavujú stále a používatelia nakoniec hľadajú odpovede na celom internete. Ak má služba sama centralizovanú vedomostnú základňu a pohotovú zákaznícku podporu, má sklon robiť zmeny.

často kladené otázky

Na začiatku nájdete sekciu Časté otázky alebo, ako ju nazývame „Databáza znalostí“. Môžete získať odpovede na mnoho bežných otázok, ako sú napríklad servery VPS, záruka dostupnosti, politika zálohovania, čo sú automatické zálohy a ako fungujú a oveľa viac.

Často kladené otázky

Keď už hovoríme o odpovediach, sú dosť krátke a do istej miery. Byť k veci je dobré, aj keď nie vždy. Rozšírenie na určitú tému je niekedy nevyhnutné, najmä ak môže byť používateľ v predmete potenciálne nový.

Užitočné by boli aj niektoré externé odkazy na súvisiace témy na ďalšie čítanie, pretože je to s mnohými podobnými často kladenými otázkami.

Váš dôveryhodný poskytovateľ VPS vysokej kvality

Pokiaľ ide o podporu v priamom prenose, spoločnosť MVPS má zavedený systém predaja lístkov, ktorý možno použiť na vyriešenie otázok, alebo môžete tiež vložiť chybové chyby alebo snímky obrazovky vášho problému..

Váš dôveryhodný poskytovateľ VPS vysokej kvality

Tu sme zverejnili otázku o integrite ich serverov. Chceli sme vedieť, či všetky ich servery boli spravované autonómne alebo boli delegované na spoločnosti tretích strán, čo je často riskantný krok v dôsledku hrozieb, ako sú krádeže údajov a …

MVPS - Váš dôveryhodný vysokokvalitný VPS poskytuje

… odpovedali v priebehu niekoľkých hodín s očakávanou odpoveďou: Nie sú to žiadne zainteresované tretie strany. Ale opäť, doba odozvy mohla byť lepšia.
To predstavuje podporu pre zákazníka. Máte skôr polovicu dobrého vedomostného základu a dostatočnú živú podporu.

záver

Takže všetky tieto informácie nám nechávajú jednu poslednú otázku:

Oplatí sa to za MVPS? Oplatí sa odporučiť nad rámec jeho nedostatkov? Bude to mať vplyv na presunutie vašich stránok?

Zjednodušene povedané: Nie … ale áno.

Podľa našich skúseností sa služba cítila veľmi uspokojivo. Ľahko sa používala, navigácia bola rýchla, existuje široká škála plánov s rôznymi funkciami, bezpečnosť servera je dôveryhodná, podpora funguje a …

… bezpečnostné bezpečnostné prvky mohli byť, dobre, viac a vedomostná základňa mohla byť rozsiahla.

Ale hej, žiadna služba nie je dokonalá a nejde o druh nedostatkov, ktoré úplne zničia zážitok. Môžu byť opravené a vylepšené a dúfajme, že áno.

Týmto sa uzatvára preskúmanie. Co si myslis? Našli ste informačný článok? Oplatí sa prepnúť MVPS? Skúsili ste službu? Komentujte nižšie a dajte nám vedieť.

Vyskúšajte hosting MVPS ešte dnes

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map