Recenzia Rediffmail: Stojí za to sa zaregistrovať v roku 2020? Poďme zistiť…

Recenzia Rediffmail: Stojí za to sa zaregistrovať v roku 2020? Poďme zistiť…

Recenzia Rediffmail: Stojí za to sa zaregistrovať v roku 2020? Poďme zistiť…

Poštové servery sú poštové servery internetu, ktoré odosielajú & doručovať správy do celého sveta v priebehu niekoľkých sekúnd (do dnešného času, milisekundy).


Spoločnosti ponúkajú poštové servery vo forme e-mailových služieb jednotlivcom & podniky za prijateľné ceny alebo dokonca zadarmo. Tieto služby sa neobmedzujú iba na osobné alebo obchodné použitie, používajú sa tiež na e-mailový marketing.

Niektoré hlavné mená v hre môžu byť označené ako Gmail, Yahoo, Outlook alebo ProtonMail, ak ste príliš dobrodružní..

V tomto prehľade sme sa však rozhodli pokryť niečo, čo bolo už veľmi dlho, ale jeho hlavné jadro zostalo nedotknuté akýmikoľvek ponižujúcimi zmenami:

Rediffmail.

Rediffmail je e-mailová služba od Rediff.com, spravodajského portálu, ktorý sa venuje súčasným športovým záležitostiam & zábava.

Rediffmail má základňu používateľov pozostávajúcu hlavne z Indie, pričom má niektorých používateľov aj v Spojených štátoch & Japonsko.

Stojí to za to zaregistrovať sa dnes, keď konglomeráty ako Gmail & Program Outlook zúrivo drví konkurenciu?

Urobili sme testovaciu jazdu, ktorá vám pomôže rozhodnúť sa …

stanovenie ceny & Vlastnosti

Rediffmail ponúka služby v 3 hlavných variantoch:

 • Štandardný plán
  • Štandardný plán 2 alebo „Najobľúbenejší“
 • Pokročilý plán
 • Podnikový plán

Počnúc štandardným plánom ponúka Rediffmail vlastný názov domény, klienta Webmail & mobilná aplikácia za 270 GBP / ID ročne.

Štandardný plán

1 GB úložného priestoru & Ochrana proti spamu / vírusom. Hoci by niekto očakával, že tieto funkcie budú štandardné a dostupné bezplatne; prichádzajú s vlastnou doménou.

Nie príliš náročný na zváženie, ale plán „najobľúbenejší“ alebo štandard 2 je dodávaný s rovnakými funkciami ako štandard, ale s výnimkou dodatočného ukladacieho priestoru 10 GB.

Najpopulárnejší

Dodatočné úložisko by sa mohlo hodiť, v niektorých prípadoch, ako je hromadný prenos údajov alebo ukladanie v cloude. Zvyšok sú rovnaké funkcie, Rediffmail víta tento plán ako najobľúbenejší.

Pokročilá úroveň ponúka rozsiahlejšie funkcie ako štandardné plány.

Pokročilé

Počnúc 10 GB úložného priestoru, ochrany proti spamu a vírusom & Vlastná prihlasovacia stránka a značka s úložiskom v cloude & DMARC, cítili sme, že sa jedná o kvalitnejšiu službu, ktorú si môžete predplatiť.

Používateľské rozhranie

Administrátorský modul ponúka intuitívnu databázu na správu úloh, ako je správa doručených používateľov, zostavy MIS, informačné bulletiny, skupinové e-mailové adresy & oveľa viac.

Modul používateľského rozhrania ponúka flexibilitu pre správu pošty z ľubovoľného zariadenia so synchronizáciou údajov pomocou zabezpečených nastavení IMAP / POP3.

Vlastnosti

Základné funkcie by sa dali zhrnúť ako skvelé prispôsobenie, bezpečnosť, nástroje na spoluprácu pri spracovaní textu a tabuľky, optimálna dostupnosť & zákaznícka podpora pre prípadné sťažnosti / dotazy.

Nakoniec prichádzame do podnikových plánov a nie je tu konkrétna stránka, na ktorú by ste sa mali obrátiť, ak by ste ich chceli skontrolovať..

Narazili sme na ich podnikovú stránku, ktorá požiadala o meno & e-mail pre ďalšiu diskusiu.

Potom, čo im dali e-mail, odpovedali s odpoveďou, v ktorej požadovali ďalšie podrobnosti, aby mohli pokračovať.

Čo sa javí ako automatická odpoveď z webovej stránky, vyžaduje základné otázky na určenie vlastného plánu, ktorý sa má urobiť pre náš účel.

Preto je ťažké určiť vlastnosti & ceny podnikovej úrovne bez získania určitých parametrov.

Jednoduchosť použitia

Na začiatok sme sa zaregistrovali na bezplatný e-mailový účet, ktorý je samozrejme štandardom pre každú e-mailovú službu.

Registračná stránka je veľmi klasický vzhľad, barebone, „zadajte alternatívny e-mail“.

Vytvoriť účet

Zatiaľ čo väčšina služieb požaduje váš e-mail alebo telefónne číslo s možnosťou captcha tu alebo tam & dovnútra. Rediffmail ide celú cestu až po výber krajiny a mesta so štandardným narodením & rodové údaje.

A ak začiarknete políčko „Kliknite, ak nemáte alternatívne ID“, bude k dispozícii možnosť nastavenia bezpečnostnej otázky..

Bezpečnostná otázka

Aj keď sú staré, ale overené bezpečnostné opatrenia na vyriešenie blokovania v prípade, že zabudnete svoje heslo alebo ID.

Našťastie máme veľa správcov hesiel, ktoré vám pomôžu predchádzať takémuto hrobu.

Po úspešnom prihlásení sa konečne stretnete s používateľským rozhraním, ktoré je opäť veľmi základné, ale nie príliš zložité alebo nenáročné.

Poštová schránka

Zatiaľ čo väčšina e-mailových služieb obsahuje viac farieb, zvončekov & píska na používateľské rozhranie. Rediffmail používa konzervatívnejší prístup k e-mailu a zachováva stlmenie mnohých farieb & funkčné ikony.

Rediffmail vylučuje vytvorenie moderného používateľského rozhrania e-mailov kvôli svojmu dôraznému zameraniu na produktivitu a nie na dočasné zapojenie. Takže môžete pracovať bez rozptýlenia.

Ukázalo sa, že Rediffmail jednoducho nemusí byť taký nudný, ako si myslíte.

Ak prejdete na tlačidlo nastavení, kliknite na kartu Všeobecné a potom na motívy …

… Voila!

Nová téma

K dispozícii máte celkom 18 farebných tém, napríklad plážovú tému, vesmírnu tému, jar, dedinu, vianočné gule & oveľa viac. Pravdepodobne nie také nudné?

Kliknutím na prvú možnosť „Napísať e-mail“ sa otvorí karta hneď vedľa doručenej pošty, kde môžete okamžite začať písať..

Doručená pošta

Spolu s nástrojmi na úpravu textu sú k dispozícii ďalšie možnosti, ako je kópia, skrytá kópia, príloha k súboru, adresár.

Bočný panel je vždy otvorený zľava a obsahuje štandardné možnosti navigácie & zvládanie.

Menu Pošta

Rediffmail sa teda spolieha na tradičné hodnoty e-mailovej služby. Zaobchádza s vami oveľa praktickejšie ako s akýmkoľvek vizuálnym šarmom.

zabezpečenia

Každý deň sa odosielajú, prijímajú, čítajú alebo odpovedajú na milióny e-mailov. Ak bezpečnosť pri zvažovaní e-mailovej služby nie je jedným z vašich hlavných problémov, mohli by ste dostať útok na spam alebo phishing.

Rediffmail postavil viac ako niekoľko bezpečnostných opatrení na boj proti škodlivým činnostiam, ktoré sa môžu vyskytnúť na ich platforme:

Bezpečné a súkromné

 • Protokoly ako Pokročilá ochrana pred hrozbami & Prevencia úniku dát zabezpečuje vaše dáta pred špecifickým škodlivým softvérom & útoky založené na hackeroch, ktoré sú zamerané na citlivé údaje.

Anti Spam

 • Strojové učenie by sa mohlo považovať za moderný ekvivalent nemeckého kódu Enigmy Alana Turinga. Zjednodušene povedané, AI používa veľmi zložitú škálu vzorov na automatické učenie & diagnostikovať problémy.

dodržiavanie

 • Rediffmail znamená úplné dodržiavanie všetkých & všetky nariadenia spoločnosti týkajúce sa ochrany heslom / e-mailov, aktívneho monitorovania e-mailov alebo uplatňovania obmedzení týkajúcich sa určitých aspektov.

Okrem vyššie uvedených základných opatrení má Rediffmail tiež niekoľko pokročilých protokolov ochrany:

 • Rámec politiky odosielania (SPF)
  SPF je v podstate metóda overovania e-mailov, ktorá pri prijatí e-mailu zisťuje falošné adresy odosielateľa.

  SPF sa používa spolu s DMARC na detekciu kovania viditeľného odosielateľa v e-mailoch, ktoré sa bežne používajú na útoky typu spam alebo phishing..

  SPF overuje skutočnosť, či bola adresa IP domény odosielateľa overená správcom tejto domény alebo nie.

 • DKIM (identifikovaná správa DomainKeys)
  DKIM je autorizačná technika. Overuje, či prijatý e-mail skutočne vlastnil vlastník, kontrolou digitálneho podpisu.

  Podpis DKIM & autentifikácia prebieha na úrovni servera, takže užívateľ s touto metódou nikdy neinteraguje.

  DKIM v praxi chráni používateľa pred škodlivými e-mailmi. Tieto e-maily môžu byť vírusy, spam, automatizované programy typu bot alebo phishingové útoky na vyhľadávanie & ukradnúť vaše osobné údaje.

 • Spear Phishing-Guard
  Nie je to také zábavné, ako by to mohlo znieť. Spear Phishing je kybernetický útok, ktorého hlavným cieľom je ukradnúť citlivé poverenia používateľa s cieľom manipulovať alebo vydierať osobu pred vydieraním..

Útočník by mohol poslať e-mail, ktorý sa javí ako neškodný alebo nevinný, aby oklamal používateľa, aby pustil akékoľvek stráže alebo podozrenia.

Rediffmail obsahuje umelú inteligenciu & Strojové učenie. Pomáhajú pri odhaľovaní akýchkoľvek pokusov o phishing v počiatočných fázach, aby sa predišlo akýmkoľvek náznakom problémov.

Zákaznícka podpora

Na vyriešenie akýchkoľvek otázok týkajúcich sa zákazníkov na svojich webových stránkach ponúkajú sekciu FAQ na stránkach Rediff.com. Ak chcete vyriešiť akékoľvek populárne otázky, ktoré by vás mohli zaujímať o službe, ktorá vyzerá, áno, uhádli ste … FUNKČNÁ.

Rediffmail má podivné pobúrenie s týmto používateľským rozhraním barebone, nie že sú hrozné alebo čokoľvek, ale poďme na to! Aspoň nejaký štýl nemôže ublížiť. Alebo pravdepodobne po rokoch starostlivosti o veľké používateľské rozhranie sa Rediffmail jednoducho vystrelí ako boľavý palec.

Starostlivosť o zákazníka

Ako môžete vidieť na ľavej strane v starostlivosti o zákazníka. Zobrazujú sa vám možnosti týkajúce sa rôznych častí webovej stránky na vyriešenie problémov, ktoré sa vyskytnú v tejto časti.

Otázky obsahujú podotázky, aby ste podrobnejšie porozumeli vášmu dotazu. Po kliknutí na otázku sa dostanete na odpoveď.

Odstrániť poštu

Odpovede sú intuitívne & ľahko pochopiteľné, aby ste si boli istí, že čitateľ rozumie natoľko, aby pohodlne vyriešil ich problém.

Načítanie odstránenej pošty

Okrem sekcie FAQ, Rediffmail ponúka plne funkčnú zákaznícku podporu, ale iba prostredníctvom e-mailu.

formulár

Veci na strane podpory ich živého chatu nie sú až také dobré.

Live chat klient je iba automatizovaný chatbot s prednastavenými odpoveďami, z ktorých si môžete vybrať.

Chat1

Kinda naštve, že nezahŕňali živého predstaviteľa / vedúceho, s ktorým by sa mohli rozprávať & zadanie do okna správ nezmení. Poskytuje iba rovnakú typickú odpoveď.

Chat2

Po výbere možnosti sa začne pýtať na vaše meno, e-mailovú adresu & telefónne číslo.

Chat3

Ak sa pokúsite & zadaním náhodných čísel, t. j. nie skutočných telefónnych čísel, nenamieta alebo neoveruje overenie platnosti. Namiesto toho kladie ďalšie prednastavené otázky.

Chat 4

Pokúsili sme sa vyvolať dotaz na počet e-mailov, ktoré nám Rediffmail umožňuje odoslať za deň.

Chat5

Bol to iba všeobecný dotaz, ktorý sme vzniesli „pred“ vytvorením účtu. Ale vidíte, že prekážka v komunikácii s chatbotom je.

Chat6

Podpora live chatu preto nie je taká vynikajúca. S automatickými odpoveďami & prednastavených viet, môže to byť tiež najslabší predajný bod spoločnosti Rediffmail.

Pros

 • Jednoduché používateľské rozhranie, ktoré neprepúšťa používateľa. Zahŕňajte aj témy, ktoré úplne neizolujú skúsenosti bez toho, aby došlo k zníženiu produktivity.
 • Prémiové servisné poplatky sú primerané & cenovo dostupné s veľkými pridanými výhodami, napríklad Nástroje pre spoluprácu & Lokalizácia dát.
 • Obyčajné, ale účinné bezpečnostné opatrenia so zahrnutím dvojfaktorového overovania, modernejšieho spôsobu overovania.
 • Jednoduché použitie, ktoré by návyky začalo & veteráni
 • Intuitívna sekcia FAQ na vyriešenie akýchkoľvek nerovností na ceste a poskytnutie presných odpovedí na množstvo otázok.
 • Mobilný klient pre ľahký prístup k vašej e-mailovej databáze na cestách kedykoľvek ako bezplatná služba.

Zápory

 • Archaické používateľské rozhranie môže odradiť nových používateľov, ktorí sú príliš zvyknutí na pútavejšie používateľské rozhranie s viacerými prispôsobeniami.
 • Podpora live chatu nie je až taká skvelá, pretože klient pre chatovanie na webe je automatizovaný robot na reakcie.
 • Limit smetného e-mailu nesmie prekročiť 20 MB.
 • Odstránené správy sa odstránia navždy po 24 hodinách. Ak ste omylom niečo odstránili & potom zabudli, šance sú – je to preč.

záver

Rediffmail možno považovať za „ak sa nerozbije, neopravuje“ druh služby, teda vysvetľuje jeho archaické, ale funkčne vyzerajúce rozhranie.

Ale nad všetky svoje obmedzenia & vtipky, stojí za to ho využiť aj dnes, keď sa spomínaná konkurencia rozdrví?

3 slovami:
Iste, prečo nie.

Závisí to od toho, čo by ste mohli hľadať.

Ak je to jednoduchosť & prísna bezpečnosť je vaša najvyššia priorita, s Rediffmail nemôžete pokaziť.

Ak sa cítite ako väčšina emailových klientov & služby vás považujú za batoľa. Rediffmail držiac prst pri každom kroku, ktorý podniknete, by vás určite nechal bežať.

Kričí profesionálne a zároveň má chrbticu najmodernejších e-mailových služieb.

Preto je Rediffmail, osobný alebo profesionálny, stále aktuálny & určite na dlhú dobu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector