Shopify Review – Moja osobná skúsenosť s výhodami a nevýhodami

Príprava na spustenie elektronického obchodu nie je malá úloha. Aj keď je nespočetne veľa dôležitých rozhodnutí, málo z nich je rovnako dôležitých ako platforma elektronického obchodu, ktorú si vyberiete.


V tomto článku ponúknem svoje osobné informácie a kontrolu platformy Shopify.

Výber služby Shopify nebolo ľahké rozhodnutie. Aj keď je na výber viac ako sto platforiem elektronického obchodu, od samostatných (napríklad Shopify a BigCommerce) po integráciu s existujúcimi webmi (napríklad Woocommerce alebo eCommerce doplnky pre Wix)..

V tejto recenzii Shopify vás prevediem kladmi a zápormi, ako aj prvkami, ktoré mi najviac vyhovovali pri výbere platformy..

Budem sa kopať aj do ďalších prvkov, ktoré som objavil, keď som sa dostal na zadnú časť systému, napríklad na nastavenie a jednoduché použitie.

PREHĽAD PREHĽAD

Prejdite na konkrétne sekcie kliknutím na nasledujúce odkazy

 1. Čo je Shopify
 2. Pros
 3. Zápory
 4. Ľahké nastavenie
 5. Rozšírenie o prispôsobenie Shopify
 6. Ako pridať produkt do Shopify
 7. škálovateľnosť
 8. Porovnajte porovnanie Vs Magento
 9. záver

Čo je Shopify?

Shopify je tzv. Hosťovaná platforma elektronického obchodu, ktorá poskytuje všetko, čo vlastník firmy potrebuje na nastavenie, spustenie a správu internetového obchodu. Jediná vec, ktorú potrebujete dodať, je produkt a obsah.

shopify_review

Multikanálová služba, ktorá sa začala v roku 2004, sa rozrástla o viac ako 500 000 firiem v 175 krajinách.

Podľa vydania z roku 2017 sa platforma každoročne rozrástla priemerne o 74%, pričom medzi jej obchodníkmi dosiahli tržby viac ako 40 miliárd dolárov..

Výhody Shopify:

Časť tohto rastu (a niekoľko dôvodov, ktoré ma pôvodne pritiahli k službe Shopify) možno pripísať hlavným výhodám platformy:

 • Jednoduché použitie: Platforma je často inzerovaná a ponúkaná ako ľahko použiteľná a spravovateľná. Vďaka efektívnemu centrálnemu riadiacemu panelu môžete osloviť a spravovať celý obchod pomocou niekoľkých kliknutí..
 • Má krásne, profesionálne motívy: Aj tie najlepšie produkty sa budú snažiť dostať do škaredého obchodu. Služba Shopify je známa tým, že má veľké množstvo tém a návrhov reagujúcich na mobilné zariadenia, ktoré vyhovujú konkrétnym odvetviam. K dispozícii sú prémiové motívy a výber bezplatných motívov. Všetky sú profesionálne navrhnuté a vyrobené tak, aby maximalizovali počet konverzií.
 • Super škálovateľné: Chcete zaistiť, že platforma, ktorú si vyberiete, sa bude rozširovať spolu s vašou firmou, takže sa už nikdy nebudete musieť starať o migráciu na iného poskytovateľa. Riešenie eCommerce, ktoré je chránené pred budúcnosťou vďaka rozsiahlemu vývoju, podpore a integrácii tretích strán na rozšírenie množiny funkcií.
 • rýchly & Zabezpečené: Ako hostované riešenie je celá bezpečnosť servera pokrytá službou Shopify. Vaše súbory a údaje o zákazníkoch sú bezpečné na serveroch navrhnutých tak, aby zvládli aj masívne prílevy zákazníkov, takže sa váš obchod načíta rýchlo aj na mobilných zariadeniach..
 • Má úžasný zákaznícky servis: Po spolupráci s inými platformami viem, že je frustrujúce mať problém po hodinách a nedokážem osloviť nikoho. Obchod funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni, takže potrebujete riešenie, ktoré ponúka rovnakú úroveň podpory. Podpora tímu Shopify je k dispozícii 24 hodín denne.
 • Cenovo dostupné: Okrem dostupnej mesačnej ceny (s dvoma veľmi lacnými plánmi na získanie nových maloobchodníkov) Shopify ponúka aj konkurencieschopné nízke náklady na transakciu – nižšie ako mnoho iných platforiem a spracovateľov platieb. K dispozícii je dokonca zabudovaná platobná brána (Braintree), čo uľahčuje nastavenie a začatie spracovania platieb ihneď po spustení obchodu.

Nevýhody Shopify:

Pred definitívnym vyrovnaním sa so spoločnosťou Shopify však bolo treba vziať do úvahy určité nevýhody:

 • Obmedzenia v prispôsobovaní; Služba Shopify používa vlastný jazyk a nie prístup k úpravám PHP, ako niektoré iné platformy elektronického obchodu
 • Obsahový marketing nie je najlepší – veci ako e-maily s opusteným vozíkom a funkčnosť blogov sú v porovnaní s platformou ako Woocommerce, ktorá je postavená na správe obsahu, pomerne obmedzené.
 • Export nie je taký jednoduchý, ako by mal byť. Nakupujte si zámky, takže ak by ste sa niekedy chceli presunúť na inú platformu, migrácia bude mať nejakú rolu.
 • Služba Shopify obmedzuje aplikácie na svojom trhu, takže si v porovnaní s inými platformami môžu vybrať oveľa menej. Výhodou je, že schválené aplikácie sú vysoko kvalitné, pravidelne aktualizované a ponúkajú najlepšie funkčné doplnky na natívnej platforme Shopify.
 • Výrazne sa priklonil k americkým a britským trhom; platforma neponúka viacjazyčnú podporu, takže globálne priečelia sú problémom. Spoločnosť v roku 2018 pridala iba šesť nových jazykov, stále však testujú verziu beta.

Toto je len krátky zoznam výhod a nevýhod používania služby Shopify. Poďme sa dostať do kľúčových oblastí, ktoré sú pre majiteľov firiem najrelevantnejšie, a k tomu, čo som najviac vážil pri výbere a pri nastavovaní môjho úvodného výkladu v službe Shopify.

Vyskúšajte službu Shopify zadarmo

Ľahké nastavenie

Ak nie ste veľmi dôvtipní, chcete si zvoliť platformu elektronického obchodu, ktorá ponúka najjednoduchšiu cestu k nastaveniu.

Aj keď mám skúsenosti s prispôsobením dizajnu a stránok, poslednou vecou, ​​ktorú chcem stráviť, je prispôsobenie webovej stránky. V CSS a PHP môžete stratiť nespočet hodín.

Jednou z najatraktívnejších výhod systému Shopify je ľahko použiteľné rozhranie; na vývoj vlastného jedinečného obchodu Shopify nie sú potrebné žiadne skúsenosti s kódovaním.

Služba Shopify poskytuje celý rad možností, takže môžete vykonať úpravy a vybrať, čo pre vás bude najlepšie fungovať, vyplniť niektoré medzery a váš vlastný obchod je pripravený.

Rovnako ako čokoľvek, aj tu je trochu učiaca sa krivka, ale vďaka intuitívnemu rozhraniu systému Shopify je všetko ľahko prístupné a ľahko dostupné.

Vytvorenie účtu

V niekoľkých krokoch získate obchod online a funkčný. Služba Shopify ponúka počiatočnú 14-dňovú skúšobnú verziu, ktorá nevyžaduje začatie používania kreditnej karty.

Stačí zadať svoje osobné údaje, pomenovať svoj obchod a ihneď sa za pár minút dostanete na hlavný panel Shopify.

Vytvorenie účtu

Z tohto hlavného panela sa môžete ľahko dostať do každého segmentu vášho obchodu.

Časť Domovská stránka poskytuje prehľad o dianí vo vašom podnikaní. Hlavná hlavná doska, tiež vaša domáca obrazovka, poskytuje prehľad o predaji, objednávkach, rozdelení predaja a výzvach, aby sa váš obchod pohyboval..

objednávky

Ponuka objednávok vás zavedie priamo na stránku správy objednávok, kde môžete sledovať, prezerať a spravovať všetky objednávky od zákazníkov.

Môžete dokonca navrhovať nové objednávky manuálne a získať podrobnosti o opustených pokladniach.

objednávky

Produkty

Každý obchod elektronického obchodu potrebuje výrobky a ponuka produktov uľahčuje manuálne pridávanie a konfiguráciu produktov alebo importovanie existujúceho inventára produktov, povolenie sledovania zásob a organizovanie všetkých vašich kategórií a kolekcií..

nakupovať výrobky, ktoré sa majú pridať

zákazníci

Podrobnosti o zákazníkoch, ktorí zadávajú objednávky, môžete sledovať pomocou zákazníckej ponuky.

Shopify ponúka základné CRM ako súčasť svojej platformy, takže nielen môžete importovať zákazníkov, ale môžete spravovať všetky podrobnosti o granulách z tohto segmentu a zobraziť ich nákupnú históriu..

zákazníci

analytika

Najúspešnejšie značky elektronického obchodu robia rozhodnutia na základe údajov. Zabudovaná analýza Shopify poskytuje množstvo správ, ktoré môžete využiť na rozvoj svojej firmy. Toto zahŕňa:

 • Ukladajte konverzie
 • Priemerné hodnoty objednávky
 • Vracanie sadzieb zákazníkom
 • Najvýkonnejšie produkty
 • Najlepšie zdroje sprostredkovania
 • Správy o predaji a akvizícii
 • Správy o správaní
 • Rozsiahle zákaznícke správy

Existujú dokonca aj marketingové a finančné prehľady, ktoré vám pomôžu pri prijímaní správnych rozhodnutí o kampaniach, ktoré vám najviac ovplyvnia spodný riadok a návratnosť vašich investícií.

Shopify Analytics

Internetový obchod

Toto je mäso vášho elektronického obchodu, kde si môžete prispôsobiť svoj vlastný internetový obchod.

Internetový obchod

Ponuka Internetový obchod vám umožňuje vykonať úpravy vzhľadu a pocitu vášho obchodu pomocou niekoľkých kliknutí – nie sú potrebné žiadne znalosti kódu ani dizajnu.

To zahŕňa úpravy stránok, pridávanie blogov, navigáciu a celkové prispôsobenie témy.

Vyskúšajte službu Shopify zadarmo

Rozšírenie o prispôsobenie Shopify

Prispôsobenie je hlavnou súčasťou nastavenia akéhokoľvek internetového obchodu – koniec koncov chcete obchod, ktorý predstavuje vašu značku, osobnosť, správu a poskytuje príjemný vizuálny zážitok..

Predovšetkým chcete jednoduchý dizajn a prispôsobenie. Prístup firmy Shopify k prispôsobovaniu tém nie je úplne revolučný.

Ak sa pozriete na mnoho platforiem elektronického obchodu, vrátane tých, ktoré sú integráciou na rozdiel od samostatných platforiem, mnohé z nich ponúkajú zjednodušený prístup typu click-to-design..

Pri hľadaní platformy elektronického obchodu som potreboval tri úrovne prispôsobenia:

1. Platforma musí vyzerať sviežo, čisto a funkčne po vybalení z krabice. Na to, aby to vyzeralo atraktívne pre priemerného zákazníka, by nemalo byť potrebné rozsiahle prispôsobovanie.

Shopify, Woocommerce, BigCommerce a nespočetné ďalšie platformy spĺňajú túto základnú požiadavku, preto je potrebné ju zúžiť ešte viac.

2. Platforma by sa mala dať ľahko prispôsobiť a vylepšiť bez dizajnového zázemia alebo bez zamestnania odborným dizajnérom. Mnoho platforiem ponúka určitú úroveň zabudovaných tém ako súčasť svojich predajných miest, ale mnohé z nich sú mimoriadne základné s malým faktorom wow..

Shopify má však viac ako 170 vlastných (profesionálne navrhnutých) tém, ktoré sú rovnako atraktívne, ako sa dajú ľahko prispôsobiť.

ľahko prispôsobiteľné nakupovať

3. Platforma by mala ponúkať hlbšie prispôsobenie, keď je to potrebné, ale nevyžaduje sa.

To je miesto, kde toľko platforiem a integrácií zaostáva, pretože obmedzujú prístup k tomu, čo môžete zmeniť a upraviť, alebo je ich štruktúra súborov tak zložitá, že sa väčšina ľudí môže učiť a navigovať, takže je časovo náročný proces..

Služba Shopify robí ďalšie prispôsobenie dizajnu hračkou, ak chcete hlbšiu kontrolu.

Pre väčšinu startupov a nových online obchodov je základné prispôsobenie a rozsiahla knižnica profesionálnych tém viac ako dostačujúce, aby ste mohli začať.

Majte však na pamäti, že váš obchod sa môže pri prispôsobovaní vašej firmy prispôsobiť vašim značkám a preferenciám.

Preto značky ako Red Bull, Kylie Cosmetics a MVMT Watches fungujú prostredníctvom platformy Shopify.

Pridávanie produktov

Vizuálne príťažlivý obchod je iba prvým krokom – v určitom okamihu budete musieť produkty načítať.

Po použití služieb Woocommerce, Wix, Volusion a BigCommerce môžem povedať, že prístup spoločnosti Shopify k pridávaniu produktov považujem za najefektívnejší a najpriamejší prístup k dnešnému dňu..

Ak ste niekedy vložili blogový príspevok do služby WordPress alebo vyplnili formulár online, máte prehľad o pridávaní produktov v službe Shopify.

Pridanie produktu je možné vykonať kliknutím; pridajte svoj názov, popis, obrázky, priraďte zbierku, stanovte ceny, nakonfigurujte inventár a dodanie a všetko je nastavené.

Pridávanie produktov Shopify

K ľubovoľnému produktu môžete rýchlo pridať varianty a dokonca nakonfigurovať základné nastavenia SEO pre jednotlivé produkty.

Ak máte veľa zásob, proces manuálneho pridávania produktov môže byť zdĺhavý. Služba Shopify ponúka jednoduchý import produktov do súboru CSV, takže môžete hromadne nahrávať všetky svoje produkty.

Poskytujú dokonca šablónu vrátane vzorových produktov, ktoré vám pomôžu naplniť potrebné polia.

spravujte svoj inventár

Po načítaní produktov služba Shopify poskytuje všetky nástroje, ktoré potrebujete na správu svojho inventára (vrátane sledovania zásob, aby ste si udržali prehľad o nízkom počte zásob)

spravujte svoj inventár 2

Rovnako ako centrálny riadiaci panel na riadenie presunov zásob, ak pracujete s prichádzajúcimi zásobami od dodávateľov (mimo výroby a predaja vlastných produktov)..

spravujte svoj inventár 3

Ostatné platformy, ktoré som spomínal, ponúkajú manuálne zadávanie produktov a niektoré, napríklad BigCommerce, ponúkajú aj dávkové dovozy produktov.

Podľa mojej skúsenosti bol Shopify z hľadiska jednoduchého použitia najjednoduchší, pokiaľ ide o kliknutie na dokončenie.

Škálovateľnosť pomocou služby Shopify

Ktokoľvek môže spustiť základný obchod Shopify a vybrať si z jedného z niekoľkých plánov ponúkajúcich rôzne funkcie založené na obchodných potrebách.

To je užitočné pre začínajúce podniky s nízkou návštevnosťou a malým objemom objednávok v prvých dňoch.

Keďže vaša firma rastie spolu so zákazníckou základňou, dosahom a objemom objednávok, je neuveriteľne ľahké prepínať plány, pretože k žiadnemu z plánov neexistuje žiadna zmluva alebo blokovanie..

Škálovateľnosť pomocou služby Shopify

Pri aktualizácii plánu sa škála dostupných funkcií rozšírila o vaše podnikanie vrátane:

 • Ďalšie účty zamestnancov, aby váš rastúci tím mal prístup a pomoc s marketingom, správou objednávok, zákazníckym servisom a ďalšími
 • Znížené náklady na transakciu
 • Pridané propagačné funkcie, ako sú darčekové karty
 • Vylepšené nástroje na udržanie zákazníkov, ako je napríklad obnova opusteného košíka
 • Profesionálne a pokročilé správy a ďalšie

Ak objem vášho internetového obchodu exploduje, čo je snom každého internetového predajcu, služba Shopify má ďalší plán na zabezpečenie maximálnej škálovateľnosti.

Plán Shopify Plus je podnikové riešenie pre veľkoobjemových obchodníkov a veľké podniky.

Nielenže vám Shopify Plus poskytne bezkonkurenčnú škálovateľnosť, ale ponúka aj druh prispôsobenia, ktorý maloobchodníci často hľadajú prostredníctvom open source platforiem ako Magento..

maloobchodníci s prispôsobením obchodu

Škálovateľnosť vychádza z platformy, ktorú systém Shopify navrhol pre rýchlosť, spoľahlivosť a generovanie dopytu. K niekoľkým výhodám Shopify plus patrí:

 • Viac ako 10 000 špičkových objednávok za minútu
 • Zaručená 99,98% dostupnosť
 • Neobmedzená šírka pásma a neobmedzené transakcie (množstvo iných platforiem obmedzuje objem transakcií)
 • Úroveň 1 PCI DSS kompatibilná pre vylepšenú pokladňu a bezpečnosť
 • Integrácia s ERP a CRM spolu s úplnou kontrolou front-end kódu (základné plány Shopify ponúkajú obmedzené prispôsobenie kódu)

Pri skúmaní iných platforiem som zatiaľ videl škálovateľnosť na tejto úrovni bez potreby rozsiahlych vývojových zručností alebo vývojárov po ruke (napríklad s Magento)..

Mnoho platforiem, napríklad Woocommerce, sa jednoducho nesmeruje na podnikovú úroveň a viac sa zameriava na začínajúce podniky a stredne veľké podniky..

Porovnanie Shopify Vs Magento:

Shopify a Magento sú dve z najpopulárnejších platforiem elektronického obchodu, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii, a napriek tomu, že umožňujú vytvorenie internetového obchodu, sú veľmi rozdielnymi systémami..

Najväčší rozdiel medzi Magento a Shopify je v kóde; Služba Shopify používa kódovací systém s názvom Liquid a je patentovanou platformou, takže existujú určité obmedzenia týkajúce sa prispôsobenia, ktoré sa môžu uskutočniť..

Na druhej strane Magento je založený na PHP a open source, ktorý ponúka rozsiahlejšie možnosti a oveľa menšie obmedzenia s prispôsobením.

To dáva Magento pomerne neobmedzenú škálovateľnosť a značky môžu vytvoriť prakticky akýkoľvek druh funkčnosti obchodu až po vytvorenie úplne jedinečných rozšírení.

Nevýhodou tejto otvorenej zdrojovej platformy je, že musíte mať po ruke vývojára pre Magento alebo nejakú vážnu zručnosť v prispôsobovaní PHP, aby Magento urobil to, čo chcete..

A. Zadanie produktu

Celkovo, ak naskladáte Magento proti Shopify, Shopify je dobre známy pre svoje ľahké použitie pri nastavovaní, konfigurácii, konfigurácii produktu a správe objednávok..

To je dôvod, prečo toľko nevyvinutých vývojárov vyberá službu Shopify na viacerých platformách s otvoreným zdrojovým kódom, ako sú Magento a Woocommerce – ide o rýchlejšie nastavenie a najjednoduchší prístup k prispôsobeniu úložiska bez toho, aby boli príliš obmedzené.

Magento umožňuje rovnaký druh zjednodušeného vstupu produktov a konfigurovateľných produktov … akonáhle máte platformu nakonfigurovanú, nastavenú a navrhnutú.

So službou Shopify môžete mať svoj obchod online za menej ako hodinu vrátane dizajnu, prispôsobenia a živých produktov. To s Magento jednoducho nie je možné.

B. Integrácia so systémami a nástrojmi tretích strán

Integrácia je jednou z oblastí, v ktorých Magento často upúta pozornosť online maloobchodníkov. Je to robustný nástroj s tisíckami rozšírení o doplnok (platených / prémiových aj bezplatných).

V porovnaní s niekoľkými stovkami základných aplikácií a doplnkov so službou Shopify a je ľahké zistiť, kde Magento môže prevziať vedenie.

Čo odlišuje Shopify od svojho trhu je, že Magento je otvorený zdroj – to znamená, že prakticky každý môže vytvárať rozšírenia pre Magento bez záruky kvality a funkčnosti (alebo ako dlho budú podporované)..

Rozšírenia Magento majú tiež tendenciu poskytovať veľmi špecifické funkcie, ktoré môžu viesť k nafúknutej knižnici rozšírení.

Rozšírenia Magento

Môže to byť nočná mora pre majiteľov obchodov, ktorí sa chcú neskôr presunúť na inú platformu, ale zistia, že tieto rozšírenia Magento sa neprenesú.

Túto funkciu buď stratíte, alebo by ste mohli skončiť s nákladným vývojárom, ktorý sa snaží replikovať stratenú funkčnosť.

Na druhej strane aplikácie Shopify sú starostlivo kontrolované a kontrolované, aby sa zabezpečilo, že na trhu sú dostupné iba tie najlepšie aplikácie.

Pretože služba Shopify je lídrom v oblasti elektronického obchodu, vývojári tretích strán, ktorí vytvárajú aplikácie, takmer vždy zabezpečujú kompatibilitu so službou Shopify ako prví.

nakupovať nástroje

Takto získate najlepší výber najinovatívnejších a najaktuálnejších nástrojov na rozšírenie funkčnosti vášho internetového obchodu.

A zoznam kvalitných doplnkov neustále rastie, vrátane služieb na rozšírenie vášho obchodu, ako napríklad:

 • Marketing a propagácia
 • Predajné nástroje
 • Sociálne médiá a integrácia sociálnych dôkazov
 • Dodávky a plnenie aplikácie
 • Lepšia kontrola zásob
 • Účtovníctvo a podávanie správ
 • Integrácia platformy pre správu služieb zákazníkom a vzťahov so zákazníkmi
 • Spracovanie platby

Aj keď sa integrácia nemusí javiť ako rozhodujúci bod pre nového vlastníka firmy, pri rozširovaní svojej činnosti budete potrebovať najspoľahlivejšie a najvýkonnejšie aplikácie..

Natívna funkčnosť systému Shopify je hviezdna, ale našiel som celý rad nástrojov, ktoré mi umožnili pridať funkcie špecifické pre moje podnikanie, ktoré zlepšili efektivitu a umožnili mi zmeniť systém Shopify tak, aby vyhovoval môjmu obchodnému modelu, a nie prispôsobovanie svojho obchodného modelu tak, aby vyhovoval platforme..

C. Porovnanie cien

Štandardné plány Shopify, kde sa začne väčšina začínajúcich podnikateľov a malých firiem, sú navrhnuté tak, aby ponúkali najväčší výber natívnych funkcií za dostupnú cenu.

nakupovať ceny

Porovnajte to s cenami za Magento a rýchlo uvidíte rozdiel v dostupnosti a ako je Shopify zameraný na podporu začínajúcich a rastúcich malých podnikov.

megento ceny

Zatiaľ čo spoločnosť Bigcommerce ponúka konkurenčné ceny, existujú aj ďalšie obmedzenia, napríklad obmedzenia príjmov – štandardné limity plánu pre veľké obchody na 50 000 dolárov ročne a plus (najobľúbenejšie) obmedzenia na príjmy iba 150 000 dolárov ročne..

Porovnajte to so službou Shopify, kde všetky plány ponúkajú neobmedzené produkty, neobmedzenú šírku pásma a úložisko online a žiadne obmedzenia príjmov.oceňovanie veľkého obchodu

Iné rozdiely medzi Shopify a Magento

Ak sa pokúšate zistiť, či chcete spustiť obchod s Shopify alebo Magento a samotné ocenenie vás nezvrátilo ani v jednom smere, zvážte tieto body:

 • Budete potrebovať vývojára Magento po ruke alebo budete ochotní investovať veľa času, aby ste sa naučili, ako používať platformu – najmä ak ju chcete prispôsobiť..
 • Získate nulovú podporu od spoločnosti Magento, pokiaľ nie ste ochotní minúť 25 000 dolárov ročne na podporu Enterprise (všetky plány Shopify sa dodávajú s podporou 24/7).
 • Môžete nasadiť obchod Shopify za menej ako $ 1k v porovnaní s $ 25 000 + pre Magento spolu s vlastnými nákladmi na vývoj.
 • Vývojári Shopify uprednostňujú pre rozsiahlu a podrobnú dokumentáciu API – nevyhnutnosť pre tých, ktorí potrebujú ďalšiu integráciu.
 • Shopify je hostené riešenie; Magento bude vyžadovať investície do servera vrátane mesačných nákladov a tiež to, aby vývojár / spoločnosť prispôsobila infraštruktúru pre váš server.
 • Keďže Magento nie je hosteným a otvoreným zdrojom, máte väčšiu kontrolu nad SEO, ale opäť budete potrebovať vývojára, ktorý prispôsobí platformu a na výber sú nekonečné rozšírenia. Shopify ponúka natívne funkcie SEO spolu s preverenými a osvedčenými aplikáciami SEO na trhu od dôveryhodných značiek.

Bubblegum Shopify InfographicNakupujte SEO

Zabalenie – urobte Shopify z vašej výberovej platformy

V čase, keď som použil službu Shopify pre elektronický obchod, sa rýchlo stal mojím obľúbeným v porovnaní s inými platformami, ktoré som používal, vrátane spoločností Prestashop, Magento a Woocommerce..

Ako priekopník v online maloobchode ponúka najjednoduchší prístup k tomu, ako začať a uvádzať produkty na trh, jednoduchú manipuláciu s objednávkami a expedíciu, jednoduché prispôsobenie, cenovo dostupný vstup do online predaja a množstvo natívnych funkcií, ktoré vám pomôžu propagovať a predávať vaše výrobky..

Pridanie kvalitných a dôveryhodných aplikácií poskytuje akejkoľvek činnosti (od obchodov so spustením až po existujúcich predajcov SMB) ďalšie funkcie, ktoré potrebujete na dosiahnutie cieľov bez výrazných výdavkov..

Takže aj pri investovaní do zvyšovania nákladov na platformu a marketingu máte stále zdravé marže pre produkty, ktoré predávate.

Najdôležitejšie je, že služba Shopify ponúka najrýchlejší a najjednoduchší záznam pri získavaní obchodu online. Vytvorenie nového obchodu sa môže uskutočniť za pár minút a prispôsobenie a odovzdanie produktu môže trvať menej ako hodinu.

Ak chcete získať obchod online rýchlo a s minimálnymi investíciami inými ako čas, potom je Shopify najlepšou platformou elektronického obchodu, ktorá dokáže práve to..

Vyskúšajte službu Shopify zadarmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map