Wix vs Weebly: porovnanie medzi dvoma hlavami (v porovnaní s 5 rozdielmi)

Wix a Weebly sú pre mňa veľmi zvláštne. Kedysi dávno, keď som bol len malý chlapec, som si myslel, že webové stránky sú tou najlepšou vecou, ​​ktorú môže niekto urobiť (čo sa zmenilo?).


Prvá vec, ktorú by som hľadal, bolo, samozrejme, ako vytvoriť webovú stránku zadarmo – čo je stále dôležitá téma, na ktorej mi záleží.

A tak som vytvoril svoje prvé webové stránky pomocou Weebly, Wix a Blogger. Ako mladší chlap, Weebly a Wix ma naozaj chytili – boli honosní, mali veľa zábavných widgetov a umožnili vám vytvoriť čokoľvek, čo ste chceli.

V priebehu rokov Weebly a Wix ohromne rástli. Od svojho založenia v roku 2006 rozšírili svoje funkcie, majú funkcie elektronického obchodu a blogovania a viackrát prepracovali svoje používateľské rozhranie..

Do tohto bodu sú títo dvaja zďaleka najobľúbenejší tvorcovia webových stránok.

Wix môže byť tým väčším bratom, ktorý má na poslednom mieste viac ako 110 miliónov aktívnych používateľov. Weebly však nie je spustená, pretože podporuje viac ako 50 miliónov aktívnych stránok.

Mimochodom, naozaj ich považujem za bratov. Majú pozoruhodne podobné ceny, vlastnosti, používateľské rozhrania a základné zamerania.

Obaja začínajú písmenom W a sú populárne tým, že umožňujú používateľom bezplatne vytvárať účty, ktoré môžu publikovať pod subdoménami spoločností..

Ale to je to, bratia, nie identické dvojčatá. Nie sú to isté, sú si podobné a to znamená, že budú mať rôzne silné a slabé stránky. Preto je potrebné položiť otázku: kto je lepší?

Poďme zistiť.

Obsah

Kliknutím na nasledujúce odkazy prejdete na konkrétny test

 1. Ceny a porovnanie funkcií
 2. Témy a aplikácie
 3. Jednoduchosť použitia
 4. Zákaznícka podpora
 5. Bezpečnosť a spoľahlivosť
 6. Záver: Ktoré odporúčam?

Ceny a porovnanie funkcií

Cena je dôležitá a jedna z prvých vecí, na ktorú sa pozeráme. Funkcie sú veľmi dôležité a môžu spôsobiť, že cenovka je vynikajúca alebo nepravdivá. Ceny a funkcie sú miestom, ktoré majú Wix a Weebly spoločné.

Musíme niekde začať. Pozrime sa na Weeblyho.

weebly plán

Weebly kategorizuje svoje plány ako „pre webové stránky“ alebo „pre online obchody“, ale realisticky sa tieto dve kategórie výrazne prekrývajú. Posledné dva uvedené plány sú určené aj pre internetové obchody, pretože prichádzajú s funkciou elektronického obchodu.

plán pre online obchod

Pre internetové obchody však existuje ešte jedna úroveň, 38 dolárov mesačne. Inými slovami, cenové rozpätie spoločnosti Weebly (bez bezplatnej možnosti je 12 USD a 38 USD, rozdelené medzi tri úrovne).

Bezplatný účet má 500 MB úložného priestoru, základné SEO, SSL zabezpečenie (ktoré považujem za prekvapujúce) a obvyklé nevýhody bezplatného staviteľa – Weebly reklamy a subdoménu.

Aj keď nechcem tráviť príliš veľa času rozprávaním o bezplatnom pláne, je to skvelý spôsob, ako skontrolovať softvér budovy: dokonca zadarmo plán ukazuje, aký silný je staviteľ Weebly.

Weebly ponúka pekný sprostredkovateľský plán za 5 dolárov mesačne, čo je v podstate bezplatný plán s vlastnou doménou.

Tento bezplatný program sa vyznačuje tým, že má tvorcu webových stránok, ktorý je vynikajúci, takže $ 5 mesačne je dobrou voľbou pre tých, ktorí chcú pekne vyzerajúci web, ale nepotrebujú oveľa viac.

Neodstraňuje to však weebly reklamy, čo je skutočne nešťastné a podľa môjho názoru nepríjemné.

Ostatné prémiové programy sú podľa môjho názoru dobre vybavené, čiastočne preto, že limity úložiska sú úplne odstránené (namiesto toho, aby sa limity zvyšovali v rámci programov)..

Počnúc profilom Pro: samozrejme budete mať odstránené reklamy; môže sa pripojiť k doméne (vrátane bezplatnej domény); získať lepšiu štatistiku stránok, SEO a zachytávanie potenciálnych zákazníkov; môžete tiež pridať až 100 členov; niektoré mediálne príspevky; a získate obmedzenú funkčnosť elektronického obchodu (obmedzené produkty a transakčný poplatok).

Vyššie plány vám umožňujú pridať na vaše stránky neobmedzený počet členov a postup registrácie členstva. Výrazne tiež vylepšujú funkčnosť elektronického obchodu na niečo, čo je plne vybavené, so všetkými nástrojmi potrebnými na to, aby boli konkurencieschopnou platformou elektronického obchodu..

Teraz sa pozrime na väčšieho brata.

plán wix

Rovnako ako Weebly, aj Wix má dve kategórie vytvárania stránok: jednu, ktorá je „normálna“, a druhú, ktorá je určená pre elektronický obchod..

Wix plán podnikania

Ceny spoločnosti Wix sú veľmi blízko k Weeblymu. Majte na pamäti, že Wix má aj bezplatný plán, ale nezaoberá sa ním vo svojej formálnej štruktúre. Je to do značnej miery porovnateľné s Weeblyho, v tom, že získate všetky bežné obmedzenia zdrojov a plný prístup k aplikácii Builder..

Niečo, čo ma sklamalo, je, že Wix mal medzi Combo a plánom zadarmo asi 5 dolárov mesačne..

Nemalo veľa zdrojov, ale bola to skvelá voľba pre ľudí, ktorí také plány neplánovali – mohli by používať softvér Wix a mať vlastnú doménu za nízku cenu, ako je súčasný sprostredkovateľ Weebly..

Aktuálny rozsah je v každom prípade od 11 do 29 USD pre bežné plány webových stránok a od 20 do 35 USD pre firmy & Plány elektronického obchodu. Napriek mojim sťažnostiam, že Wix upustil od plánu $ 5, stále si cením ich šírku možností.

Je pravda, že Weebly je v niektorých ohľadoch prístupnejší kombináciou svojich funkcií elektronického obchodu priamo do vyšších úrovní. Napriek tomu ceny spoločnosti Wix porovnávajú elektronický obchod s „normálnymi“ plánmi.

Wix vás napriek tomu začne s 2 GB šírkou pásma a 3 GB úložného priestoru a potom zvyšuje objem úložného priestoru pri zvyšovaní úrovní až na 20 GB pri VIP. Obchodné plány dosahujú až 50 GB úložného priestoru.

Toto nie je veľká vec, pretože je nepravdepodobné, že by ste naozaj narazili na limity, ale je to určite nešťastné v porovnaní s Weeblyovými neobmedzenými parametrami..

Vyššie úrovne vám poskytujú neobmedzenú šírku pásma, viac mediálnych výhod (viac video minút na webe) a bezplatné aplikácie, ktoré by boli inak drahšie.

Plány elektronického obchodu sú úplne bez poplatkov, čo je skvelá východisková funkcia, navyše získate službu Google Analytics a viac hodín videa.

Okrem toho máte v podstate všetky funkcie webových plánov a funkcie obchodu.

V tejto poznámke krátko porovnajme elektronický obchod medzi týmito dvoma platformami.

Jednou z oblastí, ktoré má Weebly jedinečnú výhodu oproti Wixu, je elektronický obchod. Aby sme boli spravodliví, Wix má celkom dobrú funkčnosť elektronického obchodu: tak dobrú, že si myslím, že to môže byť dokonca dostupnejšou alternatívou pre službu Shopify pre niektoré podniky..

Wix sa rozrastal v elektronický obchod so zdravou sadou nástrojov obchodu a prístupom do obchodu s aplikáciami, vďaka ktorému je elektronický obchod prekvapivo robustný. Bohužiaľ, veci sú pre ľudí s vážnymi prepravnými potrebami alebo pre tých, ktorí chcú podrobnejšie možnosti úprav obchodu, trochu základné.

Weebly je celkovo lepším kandidátom na elektronický obchod. Súčasťou toho je aj to, že Square získal v roku 2018, čím sa zlepšili jeho už rozvíjajúce sa vlastnosti elektronického obchodu.

Napríklad: Weebly má zľavy na prepravu a zvláda dropshipping. Wix sa nedá integrovať ani s dropshippingovou aplikáciou, ktorá výrazne obmedzuje tých, ktorí chcú pre svoje maloobchodné stránky Wix.

Okrem elektronického obchodu majú Wix aj Weebly skutočne vynikajúcich staviteľov stránok. Je ťažké ju porovnávať bez toho, aby sme sa vzdali čistej subjektivity.

Napriek tomu si myslím, že je spravodlivé povedať aspoň to, že obaja stavitelia sú plne vybavené.

Nejde iba o možnosti úpravy stránky, ale o rôzne formáty, s ktorými môžete pracovať s pálkou – napríklad blogy.

Weebly

Hore: Weeblyho rýchle možnosti na pridanie nového typu stránky, napríklad blogu.

Wix

Hore: Rýchla ponuka bočného panela Wix obsahuje tlačidlo iba pre blogy.

Čo sa týka prvkov stránky, môžete robiť všetko, čo potrebujete: prvky stránky môžete pridávať, odstraňovať alebo upravovať, podľa potreby meniť návrhy atď..

weebly dashboard

To by bolo Weeblyho. Uprednostňujem Weeblyho bočný panel, pretože hoci je väčší, uľahčuje vám výber toho, čo potrebujete.

wix palubná doska

Bočné lišty Wixu zaberajú menej miesta a ten pravý sa dá podľa potreby posúvať. Navyše môžete rozbaliť zľava podľa potreby, čím ušetríte miesto, keď ho nepoužívate.

písmo wix

Takže keď preferujem editora Weeblyho osobne, musím pripustiť, že Wix je efektívnejší a pravdepodobne lepší ako väčšina ostatných ľudí. Aj tak sa môžete sami ohodnotiť pomocou bezplatných účtov.

Ďalšia dôležitá vec: editor Wix je vo všeobecnosti intuitívnejší. Je ľahšie robiť jemné zmeny na čomkoľvek na webe, zatiaľ čo som zistil, že bojujem s editorom Weeblyho o vykonanie konkrétnych zmien..

Weebly má tiež tendenciu zle interpretovať, čo chcem robiť. Pokúsim sa presunúť prvok okolo alebo vybrať túto alebo tú časť textu a ten sa zacvakne na nepárne miesto.

Je to, akoby sa Weebly snažil byť príliš intuitívny a skončil s opačným účinkom.

Aby sme to zhrnuli v porovnaní celkových cien a funkcií, sú Wix a Weebly veľmi porovnateľné, ale majú niekoľko dôležitých rozdielov. Ceny sú celkovo podobné. Weebly má štedrejšie alokácie zdrojov, ale pre Wixa to nie je nič o ničom.

Weebly je tiež výrazne lepší pre elektronický obchod. Obaja majú vynikajúce aplikácie pre staviteľov, ale Wix je dosť lepší na to, aby mu to pomohlo – v tomto prípade Wix v základnej službe prevyšuje Weeblyho.

Témy a aplikácie

Akýkoľvek softvér na vytváranie webových stránok bude klásť veľký dôraz na témy a aplikácie. Spravidla by som to považoval za podmnožinu „funkcií“, ale pre Wixa a Weeblyho sú také dôležité, dajme im náležitú váhu.

Začnime s motívmi / šablónami. Poznámka: Je pravda, že môžete začať od nuly alebo z prázdneho webu, ak vás to zaujíma, na ktorejkoľvek platforme.

Stále je však pekné mať prednastavené vzory, ktoré môžete podľa potreby upravovať, takže …

temné témy

Weeblyov výber tém nie je zlý. Existuje štýlová rôznorodosť štýlu a niekoľko užitočných kategórií pre rôzne druhy webov s hrstkou tém pre každú kategóriu. Weebly sa však jednoducho nedá porovnávať s Wixom.

wix témy

V tomto porovnávacom bode je ťažké vedieť, kde začať. Wix má jednoducho oveľa viac tém ako Weebly, bezplatných aj platených. V skutočnosti sú témy Weeblyho počet stovky, zatiaľ čo témy Weeblyho sú v desiatkach.

Wix má tiež oveľa lepšiu kategorizáciu šablón: má všetky kategórie, ktoré má Wix, plus ďalšie a každá z nich má podkategórie s vlastným výberom.

Áno, existuje určité prekrývanie a nie všetky témy sú vysoko kvalitné, ale veľa je. Navyše, samotné množstvo hovorí samo za seba.

Keď sa dostaneme k aplikáciám, veci sa medzi týmito dvoma platformami vyrovnajú. Weebly aj Wix majú pomerne bežné obchody s aplikáciami, ktoré by mali byť schopné uspokojiť potreby väčšiny ľudí, aj keď sú nezvyčajné.

weebly apps

Hore: Obchod s aplikáciami Weebly.

aplikácie wix

Hore: Wix.

Myslím si, že obchod s aplikáciami spoločnosti Wix je vo všeobecnosti lepší – väčšinou v tých aplikáciách, ktoré majú o niečo lepšiu výkonnosť – ale zoberte to so zrnkom soli. Myslím, že porota je stále na tom.

Obidva trhy s aplikáciami majú veľa rôznych typov aplikácií a pôsobivo veľa bezplatných aplikácií.

Dávam Wix a Weeblymu kredit za výrobu vlastných aplikácií, ktoré sú zvyčajne zadarmo alebo inak cenovo dostupné.

Je prítomná takmer každá populárna aplikácia, ale nie sú to len populárne aplikácie. Myslím si, že nepatrnou výhodou Wixu je, že má k dispozícii väčší počet praktických bezplatných aplikácií.

Porota je opäť mimo, ale môžete pridať oveľa viac bezplatných nástrojov, ktoré sú v obchode s aplikáciami spoločnosti Wix veľmi žiaduce.

Na druhej strane, Weebly si má z čoho vyberať. Aj keď to už bolo povedané, Weebly má lepšie aplikácie pre elektronický obchod.

Celkovo majú Wix a Weebly zhruba rovnaké obchody s aplikáciami, hoci Wix to môže byť o niečo lepšie. Pokiaľ ide o možnosti šablón, je to Wix bez súťaže.

Jednoduchosť použitia

Vytváranie webových stránok by malo byť jednoduché. To je zmysel vyrábať a predávať softvér na vytváranie webových stránok: nechať kohokoľvek, kto má záujem, aby si stránku vytvoril. Aj napriek tomu môžu stavebníci lepšie vyhovieť rôznym úrovniam zručností a niekedy aj na úkor ostatných.

Wix a Weebly založili svoj imidž tak ľahko, že tento softvér môže používať ktokoľvek, okrem nikoho.

Majú na mysli začiatočníkov, ale sú si vedomí každého, kto má vyššiu odbornosť, a ich softvér, dúfajme, zrýchľuje prácu pre týchto ľudí bez akýchkoľvek nevýhod..

Myslím si, že tento ideál je v praxi, aspoň z väčšej časti. Ďalšia spoločná obava: „ľahké používanie obetuje hĺbku, do ktorej môžem pracovať, alebo zredukuje nástroje, ktoré mám.“ To môže byť prípad určitých platforiem, nemusíte sa však obávať Wix alebo Weebly.

Áno, veci vyzerajú elegantne, ale nestratíte toľko zložitosti, koľko sa obávate. A pre skutočne pokročilých používateľov vám obe spoločnosti umožňujú priamo upravovať kód svojich stránok.

Vďaka tomu je výborným nástrojom na spoluprácu: napríklad jeden člen tímu môže spracovať viac jemných úprav a iný môže používať nástroje presúvania myšou..

Okrem toho obe služby uľahčujú začatie činnosti.

wix webový tvorca

wix webový tvorca

Wix (vyššie) vám dokonca dáva možnosť automaticky vygenerovať web na základe niektorých otázok prieskumu.

tvorca webových stránok

Weebly je typickejší v procese nastavovania, ale sotva na ňom záleží. Pokiaľ ide o nastavenie, sú tieto dve stránky viac-menej rovnaké.

Akonáhle ste v procese úprav, všetko je úžasne jednoduché. Zopakujem, že podľa môjho názoru bol Wix intuitívnejší.

Iba pre postranný panel, ako aj pre horné ponuky, sa poskytujú všetky nástroje potrebné na správu dizajnu stránky alebo lokality (ako môžete zistiť z predchádzajúcich snímok obrazovky)..

Podľa „všetkých nástrojov“ som doslova doslovný. Pamätajte, že Weebly a Wix skutočne popularizovali staviteľov drag and drop v roku 2010 a tesne predtým.

Nejde samozrejme iba o jednoduchosť stránky a dizajnu. Všetko, čo sa týka vášho webu a účtu, je ľahké zvládnuť.

Sila, ktorú obidve spoločnosti ponúkajú, je tvorca webových stránok typu všetko v jednom, čo je skutočne aplikácia typu všetko v jednom.

Stavitelia sa neobmedzujú iba na dizajn a prvky stránok: prístup k nastaveniam účtu, SEO, elektronickému obchodu a podrobnostiam o obchode atď. Všetko v rámci nástroja na tvorbu stavov.

Keď vezmeme do úvahy všetky skutočnosti, nemôžem povedať, že jedna je ľahšia ako druhá. Obaja sú na vrchole v ľahkom použití.

Zákaznícka podpora

Ako často hovorím, jednoduché používanie nenahrádza dobrú zákaznícku podporu. Nikdy neviete, kedy budete musieť čeliť neočakávaným technickým problémom alebo kedy potrebujete radu o inovácii alebo maximálnom využití konkrétnej funkcie..

Zákaznícka podpora je vždy nevyhnutná, aj keď je váš produkt ľahko tvorcom webových stránok. Ako obvykle sa pozriem na zástupcov a informácie na mieste.

Weebly ponúka live chat, podporu vstupeniek / e-mailov a telefonickú podporu, hoci telefonickú podporu môžu využívať iba programy Pro. Ospravedlňujeme sa vopred za cenzúru – je to prísne tajný projekt / vedľajší koníček!

weebly chat

Bol som naštvaný, pretože kým som čakal, bol mi zaslaný dlhý odsek s otázkou, či ma zaujímajú propagačné e-maily. Osobne som to ocenenie naozaj neocenil.

weebly chat

Po troch minútach som dostal odpoveď. Toto je nakoniec krátka doba, ale stále je na dlhšej strane v porovnaní s lepšími živými rozhovormi. Myslím, že sa nemôžem sťažovať.

Pokiaľ ide o zdroje na mieste, spoločnosť Weebly je v poriadku. Veľkým zdrojom je Weeblyho centrum pomoci.

weebly centrum pomoci

Centrum pomoci je slušné. Má náležitosti, ale chýba jej veľa detailov, ktoré považujem za nešťastné. Nie je tu veľa článkov, hoci tie, ktoré sú tam, sú trochu podrobnejšie. Stále nestačí kvalifikovať sa na to, čo považujem za komplexnú vedomostnú základňu.

Našťastie má Weebly aj komunitné fórum s názvom Weebly Community. Táto komunitná stránka je jednou z najlepších, ktoré som videl – je veľmi dobre organizovaná a ľahko vyhľadávateľná, čo chýba veľa fór..

A nakoniec, Weebly má sprievodcu SEO, ktorý môže byť pre niektorých užitočný, a blog (čo nie je nič neobvyklé)..

Wix má len e-mailovú / vstupenkovú a telefonickú podporu. Neexistuje žiadny živý rozhovor a dokonca ani telefonická podpora nie je nepretržite. Zástupcovia však boli priateľskí a pohotoví.

Centrum pomoci spoločnosti Wix je základným kameňom informácií na mieste.

Centrum pomoci Wix

Znalostná základňa spoločnosti Wix je výrazne podrobnejšia ako databáza spoločnosti Weebly. Existuje viac článkov na širšiu škálu tém as dostatočnými podrobnosťami (niektoré články však môžu byť útržky).

To je, bohužiaľ, koniec. Je tu firemný blog, ale nechcel by som naň platiť. Existuje fórum s kódom, ale je to dosť výklenok.

Pretože zástupcovia spoločnosti Weebly sú prístupnejší a pretože má viac zdrojov, povedal by som, že spoločnosť Weebly sa opiera o zákaznícku podporu, ale nie som na ňu veľmi nadšení..

Wix má tiež oveľa lepšiu vedomostnú základňu, takže nepovažujem medzeru v zákazníckej podpore za nič iné, iba za okrajovú.

Bezpečnosť a spoľahlivosť

V neposlednom rade, ako bezpečné sú naši konkurenti?

Tvorcovia webových stránok, ako sú Weebly a Wix, presúvajú myšou a majú tendenciu pridať určitú úroveň zabezpečenia a stability, pretože sú to zvyčajne riešenia typu všetko v jednom..

Prevádzkujú softvér, vďaka ktorému stránky fungujú, a servery, ktoré ich hosťujú, starajú sa o zálohy a aktualizácie atď.

Ide však skôr o všeobecné uistenie ako o tvrdú líniu. Zraniteľnosti samozrejme môžu existovať, takže je dobré počuť priamo od spoločností, aké bezpečnostné praktiky sa používajú.

Žiaľ, ani jeden subjekt veľa nehovorí o svojej bezpečnosti. Tento článok centra pomoci Wix je dobrým príkladom.

wix vírusová ochrana

… Informatívne, hm?

Weebly však nie je o nič lepšie.

weebly ssl

Obe spoločnosti majú plnú zhodu s PCI, čo je zlatý štandard pre schopnosť spracovávať transakcie. Ak vás však elektronický obchod príliš nezaujíma, nie je to príliš dôležité.

A aj keď ste, je to štandard, nie nad rámec jedného.

Obaja povolili SSL pre všetky plány. Je to dobrý, ale opäť druh štandardu.

Teraz, okrem nešťastného nedostatku informácií, obe spoločnosti dosahujú aspoň veľmi dobré výsledky.

Zistil som, že majú skutočne dobrý čas prevádzky, ako aj veľkú dobu odozvy. Napríklad…

wix uptimeTu nájdete najnovšiu dostupnosť siete Wix.

Wix a Weebly sa okrem čísel ubezpečujú, že skutočne používaný softvér funguje spoľahlivo.

Očakáva sa od vás, že ich softvérové ​​produkty budú dobre využívať a že tieto produkty dokážu pracovať každý deň, deň mimo deň, milióny..

Celkovo je to zmiešaná taška. Na jednej strane vieme len veľmi málo o bezpečnosti Wix alebo Weebly. Chcem im veriť, pretože sú veľmi populárne a viac ako desať rokov úspešne podporujú milióny.

Weeblyovo vlastníctvo spoločnosti Square tiež zanecháva dobrý dojem o tom, ako si prezerám ich bezpečnostné protokoly, najmä v oblasti obchodu.

Ale okrem toho majú jednoducho vynikajúci výkon.

Záver: Ktoré odporúčam?

Bitka medzi týmito dvoma bratmi nebola ničím, ak by nebola napadnutá. Zakaždým, keď si myslíte, že jeden z nich má v určitej oblasti jasné víťazstvo, druhý to zvráti. Takže teraz, keď sme pokryli všetko vyššie uvedené, kto vyjde hore?

Weebly aj Wix fungujú naozaj dobre, ale mohli by nám povedať viac o ich bezpečnosti.

Zákaznícka podpora spoločnosti Weebly je o niečo lepšia ako podpora spoločnosti Wix, ale spoločnosť Wix má výrazne lepšiu vedomostnú základňu, aj keď prístup k zákazníkom nie je silnou stránkou.

Obidve sa podľa môjho názoru rovnako ľahko používajú, aj keď tvorca webových stránok spoločnosti Wix je trochu intuitívnejší.

Obaja majú slušné obchody s aplikáciami, ale myslím si, že Wix je o niečo silnejší a má väčšie množstvo praktických integrácií. Wix má oveľa lepší výber šablón ako Weebly.

Cenové plány sú ďalšou vecou, ​​ktorú majú spoločné, aj keď s určitými rozdielmi. Wix má jasnejšie možnosti, ale Weebly má lacný plán (ktorý vám umožňuje pripojiť doménu a používať minimálne zdroje).

Funkcie, ktoré ponúkajú, sú porovnateľné, ale Weebly má lepšie funkcie elektronického obchodu a menšie obmedzenia ukladacieho priestoru. Na papieri znie Weebly, akoby to mohlo zvíťaziť nad víťazstvom.

Zistil som však, že Wix dosahuje najlepšie výsledky v základnej službe jednoduchej tvorby webových stránok. Nie je to len intuitívnejší tvorca – veci si viac uvedomujú priestor a sú rýchle. Navyše, obchod s aplikáciami a šablóny skutočne vylepšujú veci v prospech spoločnosti Wix – v praxi ich robia schopnejším tvorcom stránok.

Tu je moje odporúčanie: ak máte záujem o elektronický obchod, Wix nemusí byť zlý, ale Weebly je pravdepodobne bezpečnejšia voľba.

Ak chcete iba skutočne jednoduchý web s minimálnym využitím úložného priestoru a nevadí vám firemné reklamy, Weebly má lepšiu možnosť rozpočtu.

Ale ak chcete webovú stránku mimo týchto kategórií – čo znamená väčšinu iných stránok – Wix je moje odporúčanie.

Nerobte si starosti, ak si nie ste istí. Pamätajte si, prečo je každá z nich tak populárna: môžete si vytvoriť účet a softvér úplne využívať zadarmo. Je to omnoho lepšie ako bezplatná skúšobná verzia – pokračujte a začnite experimentovať!

wix vs weebly

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map