000WebHosti ülevaade: Minu plussid ja miinused, kasutades 000Webhost

Seda 000WebHosti ülevaadet muudeti ja ajakohastati 10. juunil 2019.


Tasuta hosti saamine on alati põnev ettevõtmine, eriti kui eelarve on liiga väike. Kui olete otsinud tasuta hostimist, siis mõistaksite, et tuntud ja tasuta hostimise võimalused on mõnevõrra piiratud.

Räägiksin siin ühest sellisest tuntud hostimisvõimalusest, mis on rahva seas tuntud tasuta hostimisteenuste poolest. See pole keegi muu kui 000webhost.

000webhost on osa Hostingerist. 000webhost võimaldab teil kasutada kogu elu tasuta teenust, mis muudab selle ainulaadsemaks.

000Webhost tõsisem alternatiiv ›

Olles täiesti tasuta hostimisteenus, on 000webhost vähe piiranguid, kuid see annab rea eeliseid, mida te tasuta hostimisel kunagi ei ootaks.

Niisiis, 000Webhostil on asja tuumani jõudmisel vähe plusse ja miinuseid, millest räägin lähemalt oma ülevaate kaudu.

Minge edasi ja lugege rohkem veebisaidi 000webhost kohta!!

000-veebimajutuse plussid:

000webhost pakub mitmeid eeliseid. Saate hõlpsasti luua täielikult toimiva veebisaidi. Enne kui millestki muust rääkida, lubage mul anda lähemalt nende tööaja kohta, mis on üks kõige olulisemaid parameetreid.

Uptime ja Performance:

Mis võiks olla parem kui teie jaoks taskule vastava hostimisplatvormi valimine ja mõistlikult hea tööaja tagamine?

Jah, arvasite õigesti, 000webhost pakub head tööaja mõõdikuid. See garanteerib 99% tööaja, mis mitmel juhul saavutab 99,9% tööaja.

Selle tööaeg ei pruugi olla parim tööstuses, kuid väga vähestel tasuta hostimisteenustel on püsiv tööaeg.

Nende täidetav garantii lisab nende teenustele usaldusväärsust ja tagab kasutajad, kes on tasuta hostimise proovimise suhtes skeptilised.

Olen mõnda aega kasutanud 000webhostit ja jälginud nende tööaega. Allpool on toodud nende viimased uptimesid.

000veebi ülevaade

Siiani on olnud hea, 000webhost pakub ahvatlevaid tööaja ja toimivuse mõõdikuid.

Turvalisus ja usaldusväärsus:

Edasi liikudes kontrollime, kui hea on 000webhosti turvalisus. 000webhost on juba paar aastat tagasi oma osa häkkimistest ja turvaküsimustest.

000webhost on neist probleemidest siiski üle saanud ja lisanud mandaadi turvafunktsioonid isegi nende tasuta majutamiseks.

000webhost kasutab täiustatud tulemüüri ja sisaldab DDoS-kaitset. See pakub regulaarseid värskendusi ja on pideva jälgimisega.

Turvalisus

See toetab viivitamatut varundamist, et teie andmetel oleks alati varukoopia. Ehkki sellel pole liiga palju turvafunktsioone, on see siiski piisavalt hea turvatugi.

Funktsioonid:

Üldiselt ei pruugi enamik kasutajaid eeldada, et tasuta hostimisteenusel on liiga palju funktsioone. Vastupidiselt sellele eeldusele on 000webhost hea funktsioonide loend.

See toetab PHP ja MySQL oma cPaneliga. Saate tasuta veebisaidi koostaja. 000webhost toetab Curli, Zendi, XML-i, fopen (), PHP-pistikupesasid, GD2, Ioncube-laadijat, .htaccess-i ja paljusid muid PHP funktsioone.

000webhost pakub kasutajale ühe klõpsuga automaatseinstalli, mida saab kasutada muude rakenduste (nt WordPress, Drupal ja umbes 50 muu skripti) installimiseks.

Tasuta majutamisega saate 10 GB ribalaiust, 1 GB kettaruumi, tasuta domeeninime majutust, tasuta cPanelit, tasuta veebisaidi ehitajat, 2 veebisaiti, WordPressi automaatseadistaja ja konto viivitamatu aktiveerimine ilma lisakuludeta.

000veebi tasuta hostimine

Selle cPanel pakub üle 100 tasuta malli, mitme keele tuge, HotLinki kaitset, IP Deny Managerit, parooliga kaitstud katalooge, kui nimetada mõnda.

Kasutuslihtsus:

Tasuta majutusteenus haaraks kindlasti palju tähelepanu. Kuna sellele pääseb juurde mitu kasutajat, on oluline, et hostimisteenust oleks lihtne kasutada.

Noh, 000webhost teeb selle kõik tõesti väga lihtsaks.

Saadaval olevad valikud on hästi illustreeritud ja eraldatud, nii et te ei kulutaks aega sellele, et aru saada, kuidas asjad toimivad.

000veebi kasutamise lihtsus

Failihaldur on lihtne ja saate faile kiiresti üles laadida.

failihaldur 000webhost

Andmebaasi haldamine on lihtne ja andmebaase saab väga kiiresti lisada / kustutada. Valikud on iseenesestmõistetavad ja te ei pruugi andmebaaside haldamiseks vajada ekspertide abi.

andmebaasi haldamine

000webhostiga saate luua kuni 5 e-posti edastajat. Nüüd on seda jälle lihtne kasutada.

e-kirjade haldamine

Terve veebisaidi haldamiseks saate kasutada saadaolevaid seadete valikuid.

seaded '

Nii et üldiselt on 000 veebimajutust väga lihtne kasutada ja see on algajatele kasutajatele palju kasulik.

Klienditugi:

Lihtsaim viis 000Webhostini abi saamiseks on nende foorumi kaudu. Sellel on teadmistebaas ja see toetab KKK-sid.

Veebisaidi kaudu leiate mitu muud erinevatel teemadel põhinevat õpetust. Sellel on ka ajaveebi sektsioon.

000webhost on seotud teise õppepartneriga BitDegree, mis on veel üks viis, kuidas saate hostimise kohta rohkem teada saada.

000webhost ei toeta reaalajas vestlust. Kuid selle lisatasu plaan pakub esmaklassilist klienditugi.

Veebisaidi koostaja:

Hea uudis on see, et tasuta hostimisega saate kasutada ka tasuta veebisaidi ehitajat. Kui mitmed teised tasulised hostimisplatvormid võtavad veebisaitide kasutajatelt tasu, hoiab 000webhost selle tasuta.

Võite veebisaidi nullist üles ehitada või olemasoleva veebisaidi üles laadida. Veebisaidi koostaja toetab ka WordPressi veebisaidi loomist.

Nende veebisaidi koostaja kasutamise alustamiseks on vaja nullkodeerimise teadmisi. Saate juurdepääsu mallide seeriale, mis põhinevad erinevatel domeeninõuetel.

veebisaidi koostaja

Sellel on hea 198 mallikogu, mis on väga hea arv malle, eriti kui kasutate tasuta majutust.

Lehe mis tahes jaotise muutmine ja kohandamine on lihtne. Saadaval olevad valikud on valjud ja selged.

mall

See on mitmemõõtmeliselt reageeriv, toetab mitut kaarti, head e-kaubanduse tuge ja pakub mitme keele toe. Kõike seda ühendab hea sotsiaalmeedia tugi, mis hõlmab selliseid populaarseid sotsiaalmeedia platvorme nagu Instagram, Facebook Twitter ja paljud teised.

Muud kavad:

000webhostil on palju pakkuda, seda pakuvad väga vähesed hostimisplatvormid. Lisaks sellele pole tasuta hostimine ainus võimalus.

000webhost pakub oma premium Hostingeri plaanidega rohkem. 000webhost on osa Hostingerist. Muud saadaval olevad plaanid on Single ja Premium.

Mõlemad plaanid pakuvad 30-päevast riskivaba prooviperioodi. Ühtne plaan algab hinnast 0,80 dollarit kuus ja uueneb hinnaga 7,99 dollarit kuus. Premiumi plaan algab 2,15 dollarilt kuus ja uueneb 11,95 dollarilt kuus.

000veebi plaan

Lisatasukavad pakuvad klienditeenindust ööpäevaringselt ja ööpäevaringselt. Saate rohkem ribalaiust, ruumi, e-posti kontosid, andmebaasi ja serveri ressursse.

SSL-sertifikaati, igapäevaseid varukoopiaid ja CloudFlare-kaitset saab osta eraldi hinnakujundusega.

Miinused 000webhost:

000webhost pakub kindlat ja paljulubavat hostimisteenust. Nagu igal teisel platvormil, on ka 000 veebimajutus siiski vähese miinusega.
Niisiis, kas need on tõsised blokaatorid?

Jätkake lugemist, et mõista, mis võib 000webhost’i kasutamisel olla miinuseks.

Lihtsustatud veebisaidi loomine: Niisiis, kas ma mainisin lihtsalt 000webhostil on väga hõlpsasti kasutatav veebisaidi ehitaja? Noh, see on tõsi!!

See on hea koht lihtsa veebisaidi loomiseks. Pidage aga kinni, kui vajate visuaalselt atraktiivseid ja äärmiselt loomingulisi veebisaite, võib see 000webhostiga keeruline olla.

Mitte see, et 000webhost ei saa luua kasutajaliidese rikkaid veebisaite. Kuid sellel on oma piirangud. Sellel on väga minimalistlik graafiliselt rikkaliku veebisaidi loomise tugi.

Piirangud: see on tasuta ja jah, ka 000 veebimajutusel on oma piirangud. Nii et põhimõtteliselt, olgu see ribalaius või klienditugi või protsessori kasutamine, ei saaksite te nautida samasuguseid privileege kui premium-kliendil.

Noh, need ei pruugi 000Whosthost tingimata miinused olla.

Kasutajana peab aga olema teadlik, millised on piirangud 000Webhost’i kasutamisel.

Turvalisus: nüüd kuvatakse see siin koos 000-veebimajutuse plussidega. Turvalisus on asi, mille eest 000veebimajutus hoolitseb.

Sellegipoolest tuleb esile tõsta asjaolu, et tasuta veebiteenusena oleks 000webhost suuremas koguses seda kasutavate kasutajate tõttu turvalisuse ohtudele paremini avatud.

Ehkki 000webhost pakub põhilisi olulisi turvafunktsioone, mainib ta seda ka oma veebisaidil.

turvaline 000 veebimajutus

Niisiis, see ei määra lõplikult, kas olete turvaline täielikult.

JÄRELDUS:

000webhost pakub enamikku olulistest teenustest ja pakub palju enamat kui see, mida teised tasuta hostimise pakkujad pakuvad.

See pakub olulisi hostimisteenuseid ja seda on lihtne kasutada. See on ideaalne võimalus tudengitele ja tehnikahuvilistele, kes üritavad hostimisplatvorme uurida.

See on eluaeg tasuta ja ilma muude varjatud kuludeta, mis on jällegi eelis.

Niisiis, kui otsite tõsist ettevõtet, millel on palju tipptasemel funktsioone, turvalisus ja klienditugi, siis ei pruugi see tõenäoliselt olla õige valik.

Selleks tuleks kindlasti vaadata Hostingerit.

Ja kui otsustate kunagi Hostingerit proovida, lugege kindlasti meie juhendit nende hostimispakettidele 15% allahindluse saamiseks:

Saate Hostingeris 15% allahindlust

Kui aga olete uue veebisaidi välja lükkamas ja teie eelarve on madal, on 000webhost palju valida.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map