10 parimat Mac’i veebisaidi ehitajat (nr 1 on hämmastav)

MacOS on Microsoft Windowsi järel teine ​​enim kasutatud opsüsteem. Algselt käivitas selle 2001. aastal Apple Inc. Aastate jooksul on MacOS-i täiustatud ja käivitatud on mitu värskendust.


MacOS-i kasutajad nõustuvad siiski, et väljastpoolt kasutajaliideste loomine oleks MacOS-is keeruline ülesanne. Niisiis, kui olete oma veebisaidi loomiseks täielikult MacOS-ist sõltuv, peate võib-olla uuesti mõtlema.

MacOS toetab küll veebisaitide põhielementide loomist, kuid kui räägime suuremahulistest ettevõtte tasemel veebisaitidest, vajaks see midagi täiendavat.

MacOS koos kogu oma kasutajaliidese, tipptasemel disaini ja turvalisusega pole kaugeltki täiesti täiuslik platvorm veebisaitide loomiseks.

Jah, ma räägin veebisaitide ehitajatest. Veebisaidiehitajad aitavad teil võimalikult vähese vaevaga sujuvalt visuaalseid veebisaite luua.

Kuid kas teadsite, et ka MacOS-i jaoks on spetsiaalselt veebisaitide loojaid?

Selliste MacOS-i veebisaitide koostajatega saate lõõgastuda ja luua suurepärase veebisaidi.

Kuna MacOS-i veebisaitide ehitajate ümber on tehtud palju uuringuid, leidsin kümme parimat MacOS-i veebisaidiehitajat. Siin esitlen kõiki neid võimalusi koos üksikasjadega.

hostpillMacOS-i kümne parima veebisaidi koostaja

 1. Veebivoog (minu lemmik)
 2. GoCentral
 3. Mobirise
 4. uCraft
 5. Reaalane
 6. Jimdo
 7. Elurõõm
 8. Pinegrow
 9. Blocsapp
 10. EverWeb

1. Veebivoog (minu lemmik)

Veebivoo bänner

Webflow on võimas veebisaitide koostaja. Kui olete MacOS-i kasutaja ja otsite keeruka veebisaidi loomist, annab Webflow teile hea funktsioonide loendi.

Webflow pakub ka tasuta paketti. Tasuta plaan pakub põhifunktsioone. Webflow pakub lavastuskeskkonda, kus saate enne muudatuste esitamist oma muudatusi kõigepealt kontrollida.

Funktsioonid:

Webflow on funktsioonidega komplekteeritud ega ole kindlasti lihtne veebisaitide lohistaja. MacOS-i kaudu saate Webflow veebisaidi koostaja abil luua kasutajaliidese rikkaid ja visuaalselt atraktiivseid veebisaite.

Ehkki Webflow on täiesti reageeriv disain, pakub see paindlikkust ka koodi redigeerimiseks või semantilise koodi kirjutamiseks.

Webflow pakub selliseid funktsioone nagu kerimisefektid, animatsioonid ja tugev toimetaja, mis saab veebisaidi iga komponenti kohandada.

Veebivoo funktsioonid

Kui kaalute veebipoe rajamist, sisaldab Webflow veebipoe funktsioone väga hästi.

Plaanid ja hinnad:

Webflow abil saate kasutada nende tasuta plaani juhuks, kui otsite veebisaidi arendamise põhifunktsioone.

Tasuline pakett algab 16 dollarist kuus ja pakub hulgaliselt funktsioone.

Veebivoo plaanid

Tasulised plaanid on suurepäraselt loodud e-kaubanduse arendamiseks. Webflow toetab üle 100 tundliku malli ja pakub Google Fonte, teie enda kohandatud fonte, korduvkasutatavaid sümboleid ja hulga muid veebisaidi kujundamise funktsioone.

Veebivoo plussid:

 • Funktsioonirikka MacOS-i veebisaidi kujundamine
 • Hea klienditugi
 • Hea e-kaubanduse tugi
 • Toetab põhilisi kooditaseme kohandamisi

Veebivoo miinused:

 • Algajatele on Webflow järsk õppimiskõver

Proovige veebivoogu tasuta

2. GoCentral

GoCentral ribareklaam

GoCentral on GoDaddy populaarne veebisaitide koostaja. Hiiglasliku kliendibaasi korral pole teist mõtet, miks see MacOS-i veebisaitide koostajate loendisse lisati.

GoCentral ühildub erinevate platvormidega ja pole mingil juhul seda, et GoDaddy oleks MacOSist ilma jäänud. GoCentrali abil veebisaidi loomise lihtsus on MacOS-i kasutajatele suureks kergenduseks.

Funktsioonid:

GoCentral pakub 14-päevast tasuta prooviperioodi, nii et saate proovida selle funktsioone MacOS-i jaoks. Mallid reageerivad täielikult mobiilile ja töötavad Apple’i seadmete erineva eraldusvõimega.

GoCentralit on lihtne kasutada ning see sobib võrdselt nii veebisaitidele kui ka veebipoodidele.

GoCentrali funktsioonid

Malli, teemade ja värviskeemi valimine on lohistamine. Saate oma veebisaiti kohandada mõne hiireklõpsuga.

Oma plaani põhjal saate kasutada ka muid GoCentrali eeliseid, nagu SEO, sotsiaalmeedia integratsioonid, e-posti turundus.

Kui otsite veebipoe funktsioone, siis on GoCentral paindlikud maksed, veebisaidi lihtne haldamine, konfigureeritav saatmine, allahindlused, laohaldus.

Üldiselt pakub see kõiki põhifunktsioone, mis aitavad teil kiiresti oma veebisaiti arendada, kui kasutate MacOS-i.

Plaanid ja hinnad:

Ehkki GoCentral näeb välja ahvatlev, kui hea on veebisaidi ehitaja hinnakujundus? Alustuseks on GoCentral 4 kava.

GoCentral plaanid

Kõige elementaarsemad plaanid algavad 5,99 dollarist kuus ja sisaldavad veebisaidi majutamist ja SSL-i. Teil on kõrgema kvaliteediga plaanid, mis pakuvad täiustatud funktsioone.

Juhul, kui otsite spetsiaalselt veebipoe loomist, võite valida veebipoe plaani, mis algab 29,99 dollarist kuus.

GoCentrali plussid:

 • Toetab umbes 300 teemat ja malli
 • Pakub tasuta prooviversiooni
 • Hea klienditugi sisseehitatud teadmistebaasiga
 • Lihtne kasutada projekteerimisel ja veebisaidi koostamisel

Miinused GoCentral:

 • Veebisaidi koostaja liiga põhifunktsioonid
 • Veebipoodide ehitusplaan on kallis

Proovige GoCentralit tasuta

3. Mobirise

Mobirise'i bänner

Mobirise veebisaidi ehitaja on Mobirise välja töötatud vabavaraline lahendus. Seda on lihtne kasutada lohistamise ehitaja kasutamiseks.

Mobirise toetab Windowsi, Androidi ja ka MacOS-i. Null kodeerimiseta on Mobirise äärmiselt lihtne. Lisafunktsioonide saamiseks võite osta laiendusi.

Funktsioonid:

See on võrguühenduseta tööriist veebisaidi loomiseks ja on ideaalne tööriist kasutajatele, kellel pole tehnilisi teadmisi. Mobirise on äriliseks kasutamiseks täiesti tasuta.

Mobirise pakub üle 1800 malli ja veebisaidibloki kombinatsiooni. Sellel on hõlpsasti kasutatav liides ja see sisaldab uusimaid tehnikaid veebisaitide loomiseks.

Iga plokki saab kohandada ja see ei nõua kodeerimist. Kujutise liugurite, google maps, video tausta, kontaktvormide ja värviteemade muutmine on sama lihtne.

Mobirise'i omadused

Mobirise pakub mobiilimenüüd, üle 800 Google’i fondi, võrkkesta jaoks valmis ikoone, jagamisnuppe ja ulatuslikku pildigaleriid. Mobirise reageerib täielikult ja aitab teil paremusjärjestust tõsta.

Plaanid ja hinnad:

On hämmastav teada, et Mobirise pakub nii palju intuitiivseid funktsioone, kus kodeerimine on null. Niisiis, kas Mobirise’i hind on nii kallis, et pakutakse nii palju funktsioone?

Hea uudis on see, et enamikku sellest saate kasutada tasuta. Kui vajate paremaid teemasid, võite minna lisatasu ja valida veebisaidi ehitaja komplekti hinnaga 149 dollarit.

Mobirise'i plaanid

Kui aga teile tundub, et te ei vaja kõiki neid malle, vaid otsite konkreetset nišši, võite valida ka ühe nende kohandatud plaanidest.

Võite valida ühe nende kiirendatud mobiililehtedest (AMP), mille hind on 39 dollarit. Oma taskukohase hinnakujundusega on see MacOS-i jaoks hea valik.

Mobirise plussid:

 • See on võrguühenduseta tööriist ja on tasuta
 • Lihtne kasutada, ilma kodeerimiseta
 • Rikkalik valik malle ja plokke
 • Laienduste ja kohandamise hea tugi

Miinused Mobirise:

 • Mobirise ei tegele oma veebisaidi ja domeeninime majutamisega
 • Klienditugi on madal
 • Ei sobi e-kaubanduse veebisaitidele

4. uCraft

uCraft ribareklaam

uCraft on veel üks tasuta veebisaitide koostaja, mis on saadaval MacOS-i jaoks. Samuti pakub see 14-päevast tasuta prooviperioodi muude premium-plaanide jaoks.

uCraft on hõlpsasti kasutatav veebisaidi koostaja ja pakub mitmeid intuitiivseid funktsioone. See on üks võtmetest

Seetõttu on see MacOS-i jaoks sobiv veebisaidi looja.

Funktsioonid:

uCraft võimaldab teil olemasoleva domeeniga tasuta ühenduse luua. Tasuta kava abil saate kasutada veebisaidi koostaja põhifunktsioone.

Siin saate kohandada põhielemente, teha muudatusi värviskeemis, SEO toe ja Google Analyticsi toega.

uCraftil on hea mallide kollektsioon, mida saab MacOS-i lisada ja mis ei vaja kodeerimist. Sama hästi sobib see e-kaubanduse loomiseks.

uCraft funktsioonid

uCraft pakub mobiilile reageerivaid malle ja aitab teil otsingu paremusjärjestust üles seada. Lisamiseks on uCraftil võimas integratsiooni tugi disaini, analüütika, turunduse ja sarnaste funktsioonide jaoks.

Plaanid ja hinnad:

uCraft on oma tasuta plaani tõttu MacOS-i jaoks üks taskukohastest veebisaitide ehitajatest. Tasuta plaan pakub põhilisi veebisaitide loomise võimalusi.

Kui valite tasulised plaanid, algab pakett 10 dollarist kuus. E-poe ehitamiseks on plaanid eraldi saadaval.

uCraft plaanid

Tasuliste plaanide juurde kuulub tasuta kohandatud domeen.

UCraft plussid:

 • Pakub tasuta tasuta kava
 • Sisseehitatud turvafunktsioonid on saadaval
 • Lihtne kasutada ja alustada
 • Pakub lisatööriistu SEO, turunduse jaoks

Miinused uCraft:

 • Vähem malle, kuid suureneb järk-järgult
 • Ei sobi väga keerukate veebisaitide kujundamiseks

Proovige Ucraftit tasuta

5. Pärismatš

Realmaxi bänner

Realmac Rapid Weaver 8 on MacOS-ile pühendunud veebisaitide koostaja. See on võimas ja hõlpsasti kasutatav tööriist veebisaitide loomiseks.

Oma ideaalse seguga funktsioonidest on Realmac MacOS-i jaoks hea veebisaidi koostaja koos hea kasutajaliidese kujundamise seguga.

Funktsioonid:

Realmac pakub suurepäraselt mobiilile reageerivaid veebisaitide kujundusi. Selle abil saate ilma kodeerimiseta ehitada MacOS-i kaudu peaaegu kõike.

Realmac pakub head kollektsiooni teemasid koos kolmandate osapoolte teemadega, mis on samuti saadaval. Realmac sisaldab selliseid funktsioone nagu brauseri ühilduvus, SEO, koodi sisestamine, automaatne navigeerimine ja palju muid kasulikke funktsioone.

Realmaci funktsioonid

Realmaci üks eeliseid on see, et saate töötada võrguühenduseta. Realmac on ideaalne lahendus staatilise veebisaidi ja PHP-põhiste veebisaitide loomiseks.

Realmaxi liides

See ühildub täielikult Mojave uusima Apple’i väljalasega. Kiire kuduja pakub rohkem kui 1500 lisandmoodulit.

Plaanid ja hinnad:

Realmac pakub mitmeid intuitiivseid funktsioone ja on pühendatud ainult MacOS-seadmetele. Kas see tähendab, et Realmac on kallis?

Noh, see on natuke kallis, kui kasutate ainult ühte seadet.

Võite alla laadida nende tasuta prooviversiooni. Siin on eraldi plaanid. Peate siiski tasuma Rapid-kuduja jaoks saadaoleva litsentsi eest.

Litsentsi saab kasutada kuni viies Maci seadmes. See maksab umbes 99 dollarit.

Realmarti plussid:

 • Hea tööriist veebisaitide loomiseks MacOS-is
 • Hea teemade ja mallide kollektsioon
 • Toetab mitut pistikprogrammi
 • Saab töötada võrguühenduseta

Miinused Realmac:

 • Litsents on kallis

Laadige Realmac tasuta alla

6. Jimdo

jimdo koduleht

Jimdo on veebisaitide koostaja, mis töötab võrdselt hästi ka macOS-is. Selle võimsad kohandamised ja paindlikkus on tee.

Jimdo peened funktsioonid, milles pole midagi liiga keerukat, mis teeb täiuslikuks MacOS-i veebisaidi koostaja proovimise.

Jimdo veebisaidi ehitaja on üks parimatest ja ei tohi kasutajale liiga keerukaks teha.

Funktsioonid:

Jimdo on populaarsem hästi eraldatud teemade ja mallivalikute poolest. Sellel on põhiplaan, mis tuleb tasuta.

Selle abil saate kiiresti veebisaite luua ja seda on äärmiselt lihtne kasutada. Toimetaja on sujuvamaks ja struktureeritumaks, aidates teil paremaid veebisaite kujundada.

SEO, sotsiaalmeedia integratsioonid, e-kaubanduse tugi, mobiilile reageerivad kujundused, HTTPS-i turvalisus on mõned funktsioonid, mis on hõlpsasti kättesaadavad.

Plaanid ja hinnad:

Jimdo abil saate tasuta veebisaidi üles ehitada. Täpsemate funktsioonide ja e-kaubanduse arendamiseks peate siiski kasutama mõnda tasulist plaani.jimdo plaan

Mis tahes tasuliste plaanide korral saate esimesel aastal tasuta domeeni. Kava sisaldab hostimist, mis on täiendav eelis.

Jimdo plussid:

 • Lihtne kasutada ja alustada
 • Toetab lihtsat redaktorit koos lohistamise ja redigeerimisega kodeerimiseks
 • Sisseehitatud LogoMaker brändilogode kujundamiseks
 • Ärikataloog & Juriidilise teksti generaator paremaks indekseerimiseks & GDPR-i järgimine
 • Hea teabebaasi / KKK jaotis

Miinused Jimdo:

 • Piiratud e-kaubanduse funktsioonid
 • Mallide paindlikkus on lohistamisredaktori kasutamisel piiratud.
 • Puudub reaalajas vestluse tugi

Alustage Jimdoga

7. sädelus

SädemebännerSparkle võimaldab intuitiivselt kujundada visuaalselt atraktiivseid veebisaite ja see on hea valik MacOS-i jaoks. Sparkle keskendub suure jõudlusega veebisaitide loomisele.

Ehkki Sparkle on disainimiseks hea, on Sparkle’i kasutamist ka lihtne alustada. Seda saab alla laadida ja kasutada. Jällegi, võrguühenduseta tööriist.

Funktsioonid:

Sparkle muudab veebisaidi loomise lihtsaks isegi alustajatele. See töötab hästi koos Maci rakendusega ja pakub sisseehitatud SEO funktsioone.

Sparkle’i abil välja töötatud veebisait on kiire laadimisega ja optimeeritud otsimootoritele. Sellel on funktsioonid, mis võimaldavad ühiskondlikku jagamist, ja e-kaubanduse veebisaitide arendamiseks kolmandate osapoolte integratsioonid.

Sädeme omadused

Sparkle keskendub rohkem Maci seadmetele ja töötab suurepäraselt uusima MacOS-i versiooniga. See toetab uusimaid tarkvara ja riistvara funktsioone, näiteks Dark Mode, puutetundlik riba.

Plaanid ja hinnad:

Võite Sparkle’i tasuta alla laadida ja hakata kasutama selle põhifunktsioone. Täpsemate funktsioonide jaoks saate valida ühe selle plaanidest.

Sparkle’i tasuta versioon toetab 3 lehte ja pakub Sparkle’i kaubamärki.

Sädemeplaanid

Kui vajate rohkem litsentse, saate selle saamiseks ühendust nende toega.

Sparkle plussid:

 • Loodud spetsiaalselt MacOS-i jaoks
 • Intuitiivsed mallid
 • Pakub veebisaitide loomise põhilisi võimalusi

Miinused Sparkle:

 • Klienditugi on madal
 • Toetab veebisaidi loomist

8. Pinegrow

Pinegrow ribareklaam

Pinegrow on töölaua veebisaitide ehitaja, mis võimaldab ulatuslikke koodiredaktsioone. Kuigi see toetab Windowsi, Linuxit, toetab Pinegrow ka MacOS-i.

Pinegrow on tööriist, mis võimaldab teil optimeeritud veebisaite luua ja võimaldab veebisaitide kujundamisel ja loomisel mitmeid nutikaid komponente.

Funktsioonid:

Pinegrow on nutikas veebisaitide koostaja, mis toetab veebisaitide lohistamist. Saate üksikuid elemente redigeerida.

Pinegrowi abil saate koodi ka redigeerida. Pinegrow saab hõlpsasti integreerida teiste veebisaidi arendamise tööriistadega.

Pinegrow omadused

Tasuta prooviversioon pakub kõiki funktsioone. Pinegrowi abil saate hõlpsalt redigeerida CSS-, SASS-, LESS-komponente.

Plaanid ja hinnad:

Pinegrow pakub tasuta prooviversiooni, kus saate testida enamikku selle funktsioonidest. Lisaks on sellel ka 30-päevane raha tagasi garantii.

Pinegrow’l on 3 kava, põhiplaan algab 49 dollarist litsentsi eest.

Pinegrowi plaanid

1 aasta jooksul saate tasuta värskendusi. Esimese aasta postitamiseks võite värskenduste saamiseks jätkata praeguse versiooni kasutamist või seda uuendada.

Pinegrow plussid:

 • Toetab mitut kasutajaliidese raamistikku, näiteks Bootstrap, Foundation ja WordPress
 • Hea redigeerimine ja tehnilised omadused
 • Olulised redigeerimisfunktsioonid visuaalselt muljetavaldava veebisaidi loomiseks
 • Reaalajas eelvaadet toetatakse

Miinused Pinegrow:

 • Kompleks algajatele
 • Ei sobi e-kaubanduse ehitamiseks

9. Blocsapp

Blokkide ribareklaam

Blocs on MacOS-i jaoks eksklusiivne veebisaitide koostaja. See võimaldab teil luua Mac-seadme jaoks visuaalselt atraktiivseid ja reageerivaid veebisaite.

Saate seda tasuta proovida. Plokid ei vaja mingit kodeerimist. See annab teile eelnevalt määratletud jaotised, hõlbustades veebisaitide loomist.

Funktsioonid:

Plokkide abil saate hõlpsalt luua veebisaite, millel on ahvatlev välimus ja tunne. Sellel on sisseehitatud tugi kerimiste, animatsioonide ja visuaalsete funktsioonide jaoks.

Blokkide omadused

Eelnevalt tehtud paigutus muudab blokide eri jaotiste haldamise lihtsaks. Selle toiteallikaks on Bootstrap 4 veebidisaini raamistik.

Blokkide põhifunktsioonid

Plokke saab sujuvalt integreerida CMS-iga. See töötab võrguühenduseta ja kasutab saidi kaarti SEO täiustamiseks. Blokide abil saate luua piiramatu arvu veebisaite ilma piiranguteta.

Plaanid ja hinnad:

Blokke saab proovida tasuta. Ühte Blocsi litsentsi saab kasutada üle 2 seadme. Plokke 2 saab osta hinnaga 99,99 dollarit.

Blokkide plaanid

Plokid 3 kasutab Bootstrap 4 raamistikku. Kui teil on kehtiv Blocs 2 litsents, saate selle igal ajal uuendada versiooniks Blocs 3.

Plokke 3 saab osta ka hinnaga 117,99 dollarit.

Plokkide plussid:

 • Paindlik ja hõlpsasti kasutatav
 • Ühildub CMS platvormidega
 • Hea klienditugi
 • Vastuvõtlik kujundamine

Blokide miinused:

 • Kallim hinnakujundus
 • Piiravad redigeerimise funktsioonid

10. EverWeb

EverWeb-ribareklaam

EverWeb on taas veebisaitide koostaja, mis sobib MacOS-i kasutajatega. EverWebil on mitu intuitiivset funktsiooni, mis rahuldavad spetsiaalselt MacOS-i.

Paljude kasulike veebisaitide loomise funktsioonidega on see MacOS-i jaoks üks populaarsemaid veebisaitide koostajaid.

Funktsioonid:

Kui me räägime funktsioonidest, siis pakub EverWeb mitmeid intuitiivseid funktsioone, mis on mõeldud spetsiaalselt MacOS-i veebidisaineritele.

EverWebi funktsioonid

Saate hõlpsasti luua täiesti tundliku veebisaidi. EverWeb pakub sisseehitatud blogimise võimalust.

EverWeb veebisaidi koostaja abil saate luua piiramatute arvu veebisaite. Sellega on ühendatud hea teemakogu, fotod, animatsiooniefektid, sotsiaalse meedia integreerimine, sisseehitatud SEO.

EverWeb-liides

EverWebil on võrdselt hea klienditugi.

Plaanid ja hinnad:

EverWebi saab kasutada võrguühenduseta. Seda saab tasuta alla laadida. Litsentsi saate osta ka EverWebi kõigi funktsioonide uurimiseks.

Plaanide juurde kuulub 60-päevane raha tagasi garantii. Kokku on 3 kava.

EverWebi plaanid

Kavad toetavad ka majutamist.

EverWebi plussid:

 • Hea teemade ja fotode kollektsioon
 • 24-tunnine klienditugi
 • Kõrge turvalisusega omadused
 • Mitmed MacOS-i jaoks mõeldud intuitiivsed funktsioonid

EverWebi miinused:

 • EverWeb pakub mitmeid funktsioone, kuid on kallis

Milline on parim Maci veebisaidi ehitaja ?:

Nimi
Klienditugi
Kasutuslihtsus
Kulu (kuus)
Veebivoog★★★★★★★★12–36 dollarit Külastamiskava
GoCentral★★★★★★★★★★5,99 – 29,99 dollarit Külastamiskava
Mobirise★★★★★★99 dollarit Külastamiskava
uCraft★★★★★★★★10–39 dollarit Külastamiskava
Reaalane★★★★★★★★99 dollarit Külastamiskava
Jimdo★★★★★★★4–39 dollarit Külastamiskava
Elurõõm★★★★★★★29–199 dollarit
Pinegrow★★★★★★★49–149 dollarit
Blocsapp★★★★★★★★99,99 dollarit
EverWeb★★★★★★★★79,95 dollarit – 199,75 dollarit

Kui olete mõelnud, kuidas saaksite MacOS-is luua visuaalselt atraktiivseid veebisaite, siis on see müüt.

Ülalnimetatud MacOS-i veebisaidi koostajad tõestavad kindlasti, et MacOS-i veebisaitide kujundamine on kõige vähem keeruline.

Siin olen esitanud üksikasjad veebisaitide ehitajate kohta, kes käsitlevad spetsiaalselt MacOS-i ja mõnda, mis töötab koos MacOS-iga ka teistel platvormidel.

Üldiselt, kui ma peaksin selle ühe käsitsi valima, siis valiksin ilma teise mõtteta Webflow.

Webflow-l on palju funktsioone ja see on üks peamisi põhjusi, miks see on hea valik veebisaitide loomiseks MacOS-is.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map