10 parimat veebimajutusettevõtet, mida te pole seni kuulnud

Ükskõik, kas olete ettevõtte omanik, kes soovib oma veebipõhist kohalolekut seadistada või olete eraisik, kes soovib oma isikliku ajaveebi loomist, olgu selleks põhjust, peate tegema uuringud, et leida õiged veebimajutusettevõtted.


Ja kas te tõesti arvasite, et veebimajutuse valimine on vaevatu sündmus? Mõelge uuesti! On palju juhtumeid, kus väikesed ja keskmise suurusega rühmad säilitavad oma veebiserveri.

Tulemus?

Enamik neist lihtsalt ebaõnnestub, kuna veebiserveri ülalpidamine ja hooldamine osutub väga kulukaks ja aeganõudvaks.

Lahendus? Otsige sobivaid veebimajutusettevõtteid.

Nad juhivad ülejäänud aega, kui keskendute muudele olulistele ülesannetele.

hostpill10 parimat tundmatut veebimajutusettevõtet

 1. WebHostFace
 2. Kiire veebimajutaja
 3. SSD pilv
 4. Sky Net’i hostimine
 5. Hostimul
 6. Yourlasthost.com
 7. Host IT Nutikas
 8. Väike apelsin
 9. 34sp
 10. LCN

Vaadake kaugemale BlueHosti ja HostGatori eelistest, kuna toome teieni põhjalikult uuritud nimekirja kümne parima veebimajutusettevõtte kohta, millest te pole seni kuulnud!

1. WebHostFace

WebHostFace loodi 2013. aasta esimeses kvartalis ja selle rahulolu määr on umbes 98%. Juba rohkem kui 4 aastat ettevõtluses olnud veebimajutus on oma klientidele pakkunud tohutult usaldusväärseid ja rikkalike funktsioonidega veebimajutusteenuseid ning kogemusi.

Nad on võimelised pakkuma teenuseid, mida paljud teised veebimajutusettevõtted ei suuda pakkuda; erakordne rahulolu kliendi vastu, ilma et oleks vaja vaeva näha ega mingit 30-päevase raha tagastamise garantiid.

WebHostFace’is leiavad nad, et nende iga klient teenib õiguse saada tippklassi teenuseid ilma probleemideta ja kohustusteta.

Nad pakuvad jagatud ja edasimüüja veebimajutajate teenusepakette SSD-toega serverites, pühendatud serverites, virtuaalsetes privaatserverites, domeeninime registreerimist ja haldamist ning tippklassi SSL-teenuseid.

Samuti on teada, et nad pakuvad lisatasu eest lisateenuseid, näiteks McAfee pahavara skannimist ja R1Softi igapäevaseid varukoopiaid, mis on ka tasuta.

WebHostFace

Külastage kodulehte

2. Kiire veebimajutaja

Fast Web Host on alates 2008. aastast pakkunud veebimajutuse lahendusi paljudele ettevõtetele ja privaatsetele veebisaitidele.

Kiire veebimajutaja on üks kiiremini kasvavaid veebimajutusettevõtteid, millel on umbes 200 000 domeeni, kindel tugisüsteem ja väga kiidetud võrguinfrastruktuur.

Nende veebimajutuspaketid aitavad ettevõtetel ja inimestel saada tipptasemel teenust ja seda ka vaid väikese osa kuludest.

Nende veebimajutusvõrk põhineb täielikult kiirel ja usaldusväärsel Apache veebiserveril, mis on ühendatud domineeriva MySQL andmebaasiserveri ja Horde meiliserveriga.

Serveri üle teostatakse ebanormaalsete tegevuste üle järelevalvet 24 kuni 7 ja etalonid toimuvad pidevalt. See võimaldab neil kohe reageerida igasugustele lühiajalistele veebiprobleemidele lisaks oma süsteemi optimaalsele kasvatamisele, st säilitada ja hoida lairibavalmidus valmis, kulutõhus ja täielikult töövalmis..

Mis eristab neid ülejäänud plokist, on nende hämmastav tööaeg – nad on täielikult pühendunud turvalise ja järjepideva hostimisseade pakkumisele.

Nende klientide veebisaite majutatakse otse kvaliteetsetes ja ajakohastes neljaprotsessoriserverites ning nende andmekeskus on täielikult varustatud 24 * 7 UPS-i toitevaru generaatoriga, pakkudes ka 99,9% serveri tööaega ja 30 päeva mis tahes ajal raha tagastamise garantiid..

FastWebHost.com

Külastage kodulehte

3. SSD pilv

SSD Cloud on pilveteenuse pakkuja ja pakub mitmeid pilvepõhiseid teenuseid. See asub Orlandos, Floridas. Oma pilveteenustega aitab SSD pilv hallata põhitaristut ja pakkuda tehnilist tuge.

SSD pilv on mõeldud suure kiiruse toetamiseks, igas serveris on umbes 10 esinemist. Kiirusega pakub SSD pilv ka usaldusväärseid teenuseid koos ööpäevaringse infrastruktuuri jälgimisega. Terves võrgus on üleliigsed serverid, SAN-id, et tagada isetervendava infrastruktuuri kõrge tööaeg.

Osana hostimisest on teil premium-hostimine, mis tagab 99,99% tööaja. Kavadele on tagatud ööpäevaringne tugi, hea ribalaius, e-posti hostimine, tasuta ülekandmine ja FTP-tugi. Lisatasu eest hostimine algab vaid 3,9 dollarist kuus.

Muud saadaolevad hostimisvõimalused on pilvemajutus, isehajutatud VPS, hallatav VPS, isehaldustatud pühendatud serverid, hallatavad spetsiaalsed serverid, edasimüüjate hostimine ja SEO-hostimine. Selles ja selle eelarvesõbralikus plaanis on mitmekülgsed plaanid. Lisaks pakub iga plaan head ribalaiust, salvestusruumi ja tööaja garantii.

SSD-pilve klienditoele jõudmiseks on mitu võimalust. Sellega saab ühendust e-posti, piletite ja reaalajas vestluse kaudu. Abi tugi sisaldab mitmeid juhendeid ja õpetusi erinevatel huvipakkuvatel teemadel.

Hostimisteenustega kaasneb tasuta ränne, tasuta ülekandmine, tasuta SSL-sertifikaadid, tasuta pühendatud IP, tasuta saidiehitaja koos mallidega ja tasuta e-poe ostukorvid.

SSD pilv

Külastage kodulehte

(Kasutage seda kupongikoodi „HOSTINGPILL”, mis pakub 25% korduvaid allahindlusi kõikidele jagatud / edasimüüjate hostimiskavadele)

4. Sky Net’i hostimine

Sky Net Hosting loodi 2004. aastal eesmärgiga pakkuda oma klientidele tipptasemel veebimajutusteenuseid.

Ausus, millega nad klientidega suhtlevad, muudab nad erinevaks. Erinevalt teistest ettevõtetest usuvad nad, et nende klientidel on õigus saada teadmisi selle kohta, kuidas ja kus nende veebisaiti majutatakse ja teenindatakse ning kuhu nende investeeritud raha läheb.

Igasugust hostimiskontot, olgu see siis nende veebimajutuskavadest või edasimüüja veebimajutusest või virtuaalserveritest, toetatakse täielikult ja 24 kuni 7, mida toetavad piiramatud parimad andmekeskuse protsessid.

Neil on umbes 9-aastane kogemus mitme C-klassi IP-hostimise alal. Samuti pakuvad nad tagatud 99,9% võrgu- ja serveri tööaega SLA-ga täieliku 30-päevase raha tagasi garantii.

Nad pakuvad garantiid, et kõik klientide poolt oma tehnilisele osakonnale esitatud järelepärimised käsitletakse ja lahendatakse tunni jooksul pärast järelepärimise saamist..

Kuid ärge imestage, kui ettevõte reageerib ja lahendab vähem kui 15 minutiga. Nad pakuvad ja teostavad iga päev ja iganädalast täielikku varundusteenust igale serveri hostikontole.

skynethosting

Külastage kodulehte

5. Hostimul

Järjekordseks uueks hostimisplatvormiks on 2017. aastal käivitatud Hostimul. See pakub hostimisplatvormina mitmeid funktsioone. Põhitasemel pakub Hostimul jagatud hostimist, pühendatud hostimist ja Cloud VPS-i lahendusi. Teenused hõlmavad 30-päevast raha tagasi garantii.

Hostimul annab 99,9% tööaja garantii. Serverid kasutavad eelnevat infrastruktuuri arhitektuuri, et säilitada head reageerimisaega ja anda märkimisväärset jõudlust.

VPS ja spetsiaalsed serverid kasutavad CloudLinuxit, mis on OS, mis on loodud stabiilsema hostimise võimaldamiseks.

Hostimul kasutab Litespeedi veebiservereid, mis pakuvad head jõudlust, kiirust ja turvalisust.

SSL-i jaoks on saadaval mitu plaani koos rämpspostivastase filtri, igapäevase viirusekontrolli ja DDoS-kaitsega. Hostimul pakub andmete automaatset igapäevast varundamist. Sellel on usaldusväärsed ja turvapõhised funktsioonid.

Kavad on taskukohased ja annavad rahale väärtust. Jagatud hostimine algab 12-kuulise paketi korral alates 1,76 dollarist kuus. Hostimul toetab nii Linuxit kui ka Windows VPS-i. SSD-mäluseadmega on see täielikult konfigureeritav. See toetab ka konteineri VPS-i, Storage VPS-i ja Cloud VPS-i.

Hostimul on hea valik pühendatud hostimist, millel on rohkem protsessorit ja salvestusruumi. See on jällegi täiesti seadistatav.

Hostimul on head klienditoe võimalused koos otsevestluse, e-posti toe, juhendvideote, KKK ja pühendatud õpetustega.

hostimul bänner

Külastage kodulehte

6. Yourlasthost.com

Yourlasthost on suhteliselt uus hostimisplatvorm ja see käivitati esmakordselt jaanuaris 2016. Neil on mitu serverit, mis on paigutatud erinevatesse asukohtadesse, ja praeguseks on üle 7000 serveri, mis toetavad rohkem kui 50000 hostitud veebisaiti.

Yourlasthost pakub veebimajutust, VPS-i, pühendatud servereid, edasimüüjate hostimist ja hübriidservereid. Need pakuvad peaaegu 100% tööaega. Nende krediidiks toetab Yourlasthost nii Windowsi kui ka Linuxi põhist hostimist.

Nad pakuvad 24/7/365 tuge ja turvalisuse järelevalvet. Infrastruktuur on loodud koondamise ja viivitamatu varundamise säilitamiseks, mis tagab ka 100% -lise võrgu tööaja SLA säilitamise.

Yourlasthost hooldab iga päev veebis varukoopiaid ja pakub tasuta saitide migreerimisteenuseid. Nad annavad 90-päevase raha tagasi garantii.

Majutusteenused kasutavad LiteSpeedi servereid kiire pakkumise tagamiseks ning nendega kaasnevad head andmebaasi toetatud funktsioonid, PHP ja e-posti hostimine.

Keskmiselt võtab Yourlasthost iga päringu jaoks 30-minutist lahutusaega. Klienditugi on saadaval ööpäevaringselt ja sellele pääseb telefoni, live-vestluse või piletite kaudu.

Nende funktsioonide abil toetab Yourlasthost ühe klõpsuga installimist Softaculous abil, pakkudes juurdepääsu enam kui 100 rakendusele. Neil on mitu turvafunktsiooni, koos võrgukihi sissetungimise tuvastamise süsteemiga, serveri kõvendamise ja ribalaiuse intelligentse marsruutimisega.
teie viimane vaim

Külastage kodulehte

7. Host IT Nutikas

Selle hostiettevõtte asutas 2012. aastal hr Kartik Mehta ning sellel on enam kui 100 000 klienti kogu maailmas.

Nad pakuvad 24-tunnise vestluse ja telefonitoega veebimajutusteenuseid nagu Linux Hosting, WordPress Hosting, Java Hosting, Windows Hosting jne. Koos sellega pakuvad nad ka 99,9-protsendilist tööajagarantiid.

Neil on odavad veebimajutusplaanid, kuna hinnad on taskukohased ja tagavad 30-päevase raha tagasi garantii. See võimaldab teil taotleda tagasimakset enne 30 päeva möödumist ostu sooritamisest.

Nad pole piiranud kettaruumi kasutamist, domeenide arvu ja e-posti kontode arvu. See tähendab, et saate salvestada mis tahes vormis sisu, muretsemata kettaruumi pärast.

Host IT Smart pakub turvariistu, nagu e-posti krüptimine, SSL sertifikaadid, SSL turvalised serverid, tulemüüri kaitse jne. Nende veebisait koosneb ajaveebi ja KKK sektsioonist.

Host IT Nutikas

8. Väike apelsin

Väikest apelsini on alates 2003. aastast alati nimetatud peamiseks ekspertide veebimajutusettevõtteks ja see asutati Atlanta. See ettevõte loob teadaolevalt midagi maagilist; neil on delikaatse veebisaidi hostimise arendamiseks salajane salajane retsept.

Ütlematagi selge, et nad on täiesti teadlikud eksperdiveebimajutusest.

Lisateenused, mida nad pakuvad, on – jagatud hostimine, ettevõtte hostimine, pilve VPS, veebidisaini teenused, veebisaitide koostaja ja hallatav klementiin.

Mis paneb ettevõtte ülejäänud teenindusaegadest kõrgemale, on selle veendumus. Väike apelsin ei usu ega paku mingisuguseid „piiramatuid plaane“, kuna nende arvates on klientide ootuste ja nõudmiste täitmine tegelikult kulukate versiooniuuenduste nõudmine.

Nad usuvad, et klient peaks maksma teenuse eest, mida ta soovib ja vajab. Loogiline tõepoolest!

väike oranž

9. 34sp

34SP.com on Ühendkuningriigis asuv veebimajutusteenuste pakkuja, asutatud 2000. aastal. See loodi pidades silmas ideed täita tühimik tipptasemel hostimisteenuste ja mõistlike hindade vahel.

Alates mõistliku hinnaga veebimajutusplaanidest kuni VPS-i veebimajutuseni, domeeninimede registreerimiseni ja pühendatud hostimisteenusteni pakub 34sp teile kõiki asju ja seda taskusõbraliku hinnaga.

Samuti pakuvad nad kohandatud tooteid igasuguste veebisaidi majutamise vajaduste jaoks.

Nad pakuvad erinevaid valikuid, mille hulgast saate valida, kui otsite professionaalseid veebimajutusteenuseid. 34sp juures leiate teenusevalikud alates pühendatud veebiserveritest kuni jagatud hostimispaketiteni.

Nende tippklassi tehnilise toe meeskond on tehniliste teadmiste täiusliku ühendamise tulemuslik koos reageeriva personali ja usaldusväärse juhtimisega.

Nende peakontorid ja andmekeskused asuvad Kesk-Manchesteris (Inglismaa) ja Kesk-Londonis (Inglismaa).

Nende andmekeskused on kinni pandud tehniliste töötajatega, et tagada kohapealsete tehniliste lahenduste, mehhanismide, funktsioonide ja hooldustoimingute kõrge tase.

34SP

10. LCN

2000. aasta veebruaris asutatud ettevõtetel on Ühendkuningriigis enam kui 180 000 rahulolevat klienti. Neil on andmekeskus ka Suurbritannias.

Nende pühendumus teenindusele on erandlik, erinevalt teistest veebimajutusettevõtetest, kes müüvad kettaruumi, e-postkaste ja ribalaiust.

Icn.com-is müüakse teadaolevalt oma teenust. Icn.com-i teeninduse osakond koosneb koolitatud ja kvalifitseeritud töötajatest, kes on ettevõtte enda poolt täielikult koolitatud ja kellele antakse põhjalikud teadmised kliendi veebimajutuse kõikides osades. konto.

Nad peavad teenust oma esimeseks prioriteediks ja just seda nad tunnevadki. Tegelikult teatakse, et Icn.com täitevvõistkonna liikmed vastavad otse klienditeeninduse kõnedele.

See peegeldab nende reageerimise kvaliteeti ja kiirust.

LCN.com

Mis eristab neid, on nende tahe pakkuda igale oma kliendile personaalset tuge ning nad on rohkem kui valmis aitama kõiki, kes soovivad projekti alustada, või kõiki, kes soovivad arendusnõuandeid.

See on nende juhtiv kontseptsioon, mis paljudel suurtel veebimajutusettevõtetel puudub.

Nad pakuvad ka registreerimiskuponge Hosting Pilli lugejatele. Iga registreerunud uus kasutaja saab 60% soodustust, kui ta rakendab kassal sooduskoodi „HostingPill”..

Veebimajutusettevõtete võrdlus

Veebimajutusettevõtted
Kettaruum
Ribalaius
Tasuta domeen
Hind
WebHostFace
Virtuaalserver
30 GBPiiramatuJAH0,69 dollarit kuus
Kiire veebimajutaja
Väärtusplaan
50 GBPiiramatuJAH2,95 dollarit kuus
SSD pilv
Premium hosting
3 GB30 GBJAH3,9 dollarit kuus
Skyneti hostimine
USA hostimine
2 GB100 GBEI1,95 dollarit kuus
Hostimul
Virtuaalserver
5 GBPiiramatu2,07 dollarit kuus
Teie viimane vaim
Virtuaalserver
50 GB1500 GB plaatinaJAH7,95 dollarit kuus
Host IT Nutikas
Virtuaalserver
PiiramatuPiiramatuPiiramatu1,5 dollarit kuus
Väike apelsin
Stardikava
40 GB600 GBEI20,00 dollarit kuus
34sp
Professionaalne hostimine
5 GBPiiramatuEI5,95 kr kuus
LCN
Stardikava
5 GBPiiramatuEI2,92 dollarit kuus

Järeldus:

Nii et järgmine kord, kui mõtlete oma veebisaidi hostimisele või uue teenusepakkuja vahetamisele, väärivad ülaltoodud hostimisettevõtted võimalust teie ettevõtte hankimiseks. Andke mulle allpool teada, kumba soovite minna.

Õnne ja õnnelikku hostimist!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map