15 parimat muusikaveebisaiti inspiratsiooni saamiseks (2020)

Niisiis, kas olete otsustanud luua oma muusika veebisaidi? See on suurepärane!! Kuigi otsustate oma muusikaveebisaidi üles ehitada, on põhiküsimus, millele tuleb vastata. Kust saate ideid ja inspiratsiooni oma muusikaveebisaidi loomiseks?


Muusikaveebisaidi loomine nõuab palju loovust ja kui olete otsustanud selle ise teha, peate kindlasti oma esmakordse muusikaveebisaidi loomiseks abikäsi, et saada natuke inspiratsiooni..

Kas on olemas selliseid veebisaite, mis pakuvad teile muusikaveebisaidi jaoks inspireerivaid ideid??

Noh, õnneks on paar sellist veebisaiti, mis pakuvad teile mõned muusikateemalise veebisaidi kontseptsioonid.

Pidage kinni, samal ajal kui ma räägin neist kõigist üksikasjalikumalt.

hostpill15 parimat muusikaveebisaiti inspiratsiooni saamiseks

 1. Pharrell Williams
 2. Erika Nielsen tšellist
 3. Joe Maz
 4. Yaybrigade
 5. Henrysaiz
 6. Devotchka
 7. Auberive Music
 8. Muutuste kõla
 9. Odensesymfoni
 10. Artempivovarov
 11. Wolfthemes
 12. Timdavisvocals
 13. Ansambli kirjavahetused
 14. Aleksandergadjiev
 15. Anomaalia

1. Pharrell Williams

pharrellwilliams

Veebisait sisaldab mitut kaarti, mis on fännide muusikaprojektid. Klõpsates suvalisel fännikaardil, saate kontrollida kujundust. Samuti saate luua oma kaardi.

Ainulaadne disain pakub palju inspireerivaid ideid.

Navigeerimine

Kui avate nende sihtlehe, leiate, et sellel on lihtne keritav navigeerimine. See mitte ainult ei tundu stiilne, vaid on ka kiire pilguga. See on žanri põhjal hästi eraldatud.

Visuaalid

Iga sektsiooni paigutamine toimub nii, et kõige silmatorkavam asetatakse ülaossa. See algab esiletõstetud muusikaga, millele järgneb laulude galerii. Järgmisena järgnevad muusikavideod ja muu muusika.

Galerii

Igal sektsioonil on oma galeriikogu. Kõigil neist on külgliugurid, mis võimaldavad teil hõlpsalt uurida.

Lihtne kasutada

Lehte on kiire laadimine ja lihtne kasutada. Saate kuulata muusikat ja vaadata ka videoid. See võimaldab teil osta ka iTunes’i kaudu. Kõige alt leiate jaotise teiste kunstnike kohta, mis on otseselt seotud viiteveebisaidiga.

2. Erika Nielsen tšellist

erikanielsenMõnikord on kõige tavapärasemad asjad peidus tavaliste asjade sees. Kas oleksite nõus? See on täpselt see, mida Erika Nielseni veebisait pakub. See ei pruugi olla selle nimekirja kõige põnevam veebisait, kuid pakub kindlasti seda, mida ta soovib.

Sihtleht on kunstniku lihtne slaidiseanss koos instrumendiga, seltskondlikud pildid & lingid allosas ja külgriba, mis sisaldab biograafiat & kontaktandmed. Veebisait kompenseerib kiirusega selle, mille ta visuaalse elegantsi tõttu kaotab.

Navigeerimine

Külgriba menüü on saidi teatud esiletõst. Kui enamikul veebisaitidel on lehe ülaosas menüü, siis see sait läheb vastuollu, kuna vasakpoolsel küljel on menüü kiireks & lihtne navigeerimine.

Lihtne paigutus

Koduleht annab teile kõigest esmapilgul teada. See on lühike & lihtne, ilma ruumi kahjustamata.

Kontserdid & Üritused

Sellel vahekaardil on täpselt korraldatud eelseisvate sündmuste ajakava koos google maps asukoha linkidega.

Videod & Diskograafia

Iga muusikaline kunstnik vajab oma ande tutvustamiseks elujõulist diskograafiat. Seega on sellel lehel youtube’i lingid kõigi kunstniku muusikaliste projektide ja etenduste juurde.

Veebisait loodi Bandzoogle’i teema abil.

Külastage saiti

3. Joe Maz

Joe Maz
DJ-d tuuritavad kogu aeg. Dj Joe Maz’i veebisaidi sirvimisel kuvatakse kõigi eelseisvate sündmuste ringkaart, mille ülaosas on e-uudiskiri. Veebisaidil on ka oma pleier koos manustatud allalaadimisnupuga.

Välja arvatud Spotify & Raadio, kõik lingid on seatud eraldama kunstniku staatilised taustpildid, sisaldades samal ajal infolehe vormi peaaegu igal lehel.

Koduleht

Nagu varem mainitud, on sihtlehel kerimisfunktsioon, mis kuvab ekskursiooni asukoha & kuupäevad, mis kohe teie tähelepanu köidavad.

Infoleht

See võib tunduda keeruline, kuid disainerite hea strateegia on mainida igal lehel uudiskirja reklaamitaktikana. Kuid kindlasti ei tule see ilusa disaini tõttu leostumiseks välja.

Muusikamängija

Muusikamängija mängib esitusnupul klikkides automaatselt teatud laulu. See funktsioon on suurepärane näide muusikatootmise veebisaidilt. Kui teete muusikat, soovivad teie saidile tulevad inimesed kõigepealt teie muusikat kuulata.

Lehe kujunduse

Raske öelda, kas veebisait liigub isegi teisele lehele või mitte (see kindlasti). Tundub, et kõik lehed ilmuvad sama lehe ülaosas ähmase taustakujunduse tõttu, mis muudab ka saidi palju kiiremaks.

Selle saidi loomisel kasutati ka Bandzoogle’i teemat.

Külastage saiti

4. Yaybrigade

Yaybrigade

Avamisel olev maandumisleht sisaldab 2017. aasta lemmikalbumite loendit. Nummerdatud ja lisatud kahe autori valiku põhjal, see sisaldab muusikaloendit.

Lehele lüües näete, et leht näeb välja lihtne, kuid sellel on mitu kohandamist.

Siin on see, mida leidsin selle kohta head.

 • Uuenduslik visuaalne: kui avate lehe, siis kahtlemata mõistate seda visuaalselt. Esiteks näete hästi eraldatud nimekirja, mida saab vaadata CD-vormingus.
  YaybrigadeSeda saab vaadata ka noteerimise vormis. Saate valida mis tahes vaate. See sisaldab lugusid mitme aasta jooksul ja visuaalid on igal aastal erinevad.
 • Hästi korraldatud: kuigi maandumisleht pakub terve rea muusikaalbumeid. See ei tundu olevat segane ja tundub, et seda on lihtne navigeerida.
 • Kohandamine: see ei võimalda mitte ainult kuvamiseks kohandamisi, vaid ka heli jaoks täiendavaid kohandamisi. Need valikud on paigutatud allosas. Niipea kui klõpsate mõnel neist suvanditest, muutub teema värv automaatselt.
 • Kuulamisvõimalused: see pakub muusika kuulamiseks mitu võimalust. Ehkki saate sellel lehel kuulata, saate seda ka YouTube’i või Spotify kaudu kuulata.

5. Henrysaiz

henrysaiz

Lehe laadimisel võtab see natuke aega; laadimisprotsenti näidav laadur teeb selle siiski lihtsaks.

See on midagi enamat kui fännileht, kus näeksite ka jaotisi, kus kuvatakse saadete ja sündmuste üksikasjad.

Iga jaotis tõstetakse kursoril esile.

Siin on see, mida leidsin selle kohta head.

 • Lehe paigutus: lehe laadimisel kuuleksite muusikat seni, kuni kerite üle lehe. Kokkupandava külgmenüü abil kasutatakse kogu lehte, et näidata rohkem sisu vähem ruumi.
 • Stiil: leht kasutab palju minutilisi stiilielemente. Esiteks algab see kokkupandavast peamenüüst. Iga jaotis tõstetakse kursoril esile.
 • Galerii: leht sisaldab erinevaid kohti, kust saate muusikat kasutada. Sellel on link täielikuks diskograafiaks. Galerii on loetletud pisipiltidega ja seda on lihtne sirvida.
 • Lihtne navigeerimine: ülalt alla liikudes on navigeerimine lihtne ja saate ühel lehel palju teavet. See on peaaegu iseenesestmõistetav ning sisaldab üksikasju reaalajas show, kuupäevade ja galerii kohta. Galeriisid saab vaadata Beatporti kohal.

6. Devotchka

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

Devotchka

See on lihtne veebisait, kus pole palju multimeediumisisu. See on hea näide, millele viidata juhuks, kui te ei soovi meediumirikka veebisaiti luua.

Kuigi see on lihtne, annab see siiski veebisaidil hea vastukaja.

Lihtne paigutus

Veebisaidil on ilmekas paigutus, kus pole palju toretsevat graafikat. Sellel on hästi eraldatud menüü ja seda on lihtne navigeerida.

Reisid

Veebisait sisaldab eraldi ekskursioonide sektsiooni, kust saate pileteid osta.

Galerii

Galeriis on nimekiri kogu muusikast, mida saab veebisaidil esitada. Võimalusi on mitu, mida saate alla laadida või mängida.

Müüa kaupa

Veebisait sisaldab eraldi jaotist toodete kohta, kus saate tooteid osta.

7. Auberive Music

Auberive

See on bändipõhine veebisait ja veebisaidi olemus on nende meediumigraafikast üsna täpselt selge.

Veebisaidil on kasutatud väga vähe kirjeldust, kuna enamik teoseid ilmneb nende visuaalsusest. See annab teile peaaegu tunde, nagu osaleksite otse-eetris.

Tugev graafika

Terve veebisait on täis meediumisisu ja taust sisaldab graafikat. Veebisait on loodud viisil, mis võimaldab kasutajatel veebisaidil viibides erinevat muusikat proovida.

Tuuri üksikasjad

Spetsiaalses jaotises kuvatakse kõik ringkäigu üksikasjad ja kasutajad saavad muusikat proovida liikvel olles.

Mitu võimalust

Veebisaidi kohal on automaatmäng, mille saab vajadusel välja lülitada. Peale selle saate muusikat kuulda erinevate kanalite kaudu.

Külgmine kerimine

Erinevates muusikagaleriides sirvimiseks on sellel külgmine kerimine. Seda on lihtne kasutada ja see erineb enamikust tavapärastest veebisaitidest.

8. Muutuste heli

muutuste kõla

Leht laaditakse kiiresti, et saada teile täielik veebisaidi teekond. Vaikimisi saab muusikapalade sisestamisel selle vajaduse korral välja lülitada.

Lehte külastades saate muusika olemust. See hõlmab tänavamuusikat rohkem bussist.

Visuaalid

Siin olev maandumisleht on visuaalselt rikkalik ja meeldib kuulajale. See on mõeldud bussijatele ja see on hõlpsalt ilmne selle kujundusest ja teemapaigutusest. Veebisaidil liikudes leiate visuaalselt mõjuvama graafika.

Lihtne navigeerimine

Leht on kujundatud külgmenüü nupuga, millele saab vajadusel klõpsata ja seda vaadata. See ei paku liiga palju võimalusi, kuid samal ajal on sellel piisavalt võimalusi sisu eraldamiseks ja lehe kaudu navigeerimise lihtsustamiseks.

Lisage muusikud

Muusikuid saab siia lisada ja iga nende kollektsiooni saab vaadata klõpsamise vahekaardil. Sellel on kaart, mida saab kasutada muusikute leidmiseks.

Kohandatav

Muusika saate sisse või välja lülitada, mis on sellel lehel saadaolev suvand. Saate kuulda veebisaidil, Google Plays või iTunesis manustatud muusikat. Samamoodi saate vaadata videot. See annab võimaluse vaadata ka HD-kvaliteeti. Saate muusikat kohe jagada Facebooki ja Twitteri kaudu.

9. Odensesymfoni

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

Koncerter

See on veebisait, millel on mitu muusikaühendust kontsertide, orkestriga ja mis sisaldab ka õpetamist.

Veebisait sisaldab head nimekirja orkestritest ja erinevatest eelseisvatest showdest.

Mitmekülgne

See on veebisait, mis pakub mitmeid teenuseid alates orkestribändide loetlemisest, kontsertide ajast ja nende kursustest. Nende mitmekülgsed teenused on hästi eraldatud, et vältida risustamist veebisaidil.

Menüüd ja kujundus

Leht ei sisalda liiga palju graafikat ega meediumilinke. Kuid sellel on hästi eraldatud menüüd, mis näitavad iga muusiku kohta palju üksikasju. See mainib selgelt muusikuga seotud instrumente.

Üksikasjad

Teie valitud orkestri kohta leiate palju üksikasju. See mainib ka eelseisvaid etendusi ja võimaldab teil pileteid broneerida. Samamoodi on teil kontsertide kohta pakutav teave piisavalt üksikasjalik.

10. Artempivovarov

Artem Pivovarov

Siin lehel on lihtne veebisaidi kujundus, mille ülaosas on menüüd. Siit leiate audiogaleriid, videogaleriid ja teavet kontsertide kohta.

Kuigi esmapilgul näib veebisait lihtne, on sellel siiski vähe kohandatavaid võimalusi.

Lihtne

Teiste mõteteta on lehte lihtne vaadata ja see ei vaja liiga palju navigeerimist. Kõik valikud on klõpsatavad vahekaardid.

Kohandatav

Veebisaidi kaudu saate kuulata muusikat, klõpsates helinupul. Saate seda kuulata iTunesi, Google Play või Sound Cloud kaudu.

Videod

Videote vaatamine on peaaegu nagu YouTube’is. Kuigi saate seda YouTube’is vaadata, saate seda vaadata ka veebisaidil manustatuna. Sellel on võimalused jagada, vaadata hiljem. Välja arvatud kommentaaride jaotis, mis meeldib ja ei meeldi, on see nagu YouTube, kus saate muuta ka kiirust või kvaliteeti.

Helikogu

Heliteeki on paigutatud kompaktsed pisipildid. Mis tahes albumil klõpsates saate vaadata kõiki saadaolevaid lauluvalikuid. Selle saab alla laadida Google Play või iTunes’i kaudu või mängida seda Yandexi muusika abil.

11. Wolfthemes

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

Wolfthemes

Avaneb maandumisleht, kus kuvatakse pakutavaid teenuseid. See on täielik muusikapaketi veebisait, kus pole mitte ainult galeriid, vaid ka piletimüügi võimalusi.

Ühel lehel sirvides näete erinevaid teenuseid kontaktivormiga allosas.

Visuaalselt veetlev

Kuigi lehel on mitu pilti ja meediumit, laaditakse see kiiresti. Paigutus on hästi jaotatud osadeks. Kasutatav graafika ja pildid sobivad muusiku veebisaidil kõige paremini. Kuigi see on visuaalselt meeldiv, on sellel samal ajal lihtne navigeerida.

Galerii

Lehel saate muusikat osta Amazonist, iTunesist ja liikvel olles, seda kuulata. Koos muusikaga on sellel ka videote galerii.

Piletid

Sellel on spetsiaalne sektsioon, mis näitab piletite saadavust eri kohtades koos olekuga ja võimaldab teil pileteid osta.
Koos piletitega näitab see ka jaotist, mis tutvustab viimast väljaannet, mida saab kuulata.

Uudiste rubriik

Mitte paljudel muusikute veebisaitidel pole palju tekstisisu. Siin on aga üks, millel on spetsiaalne uudistejaotis.
Kuna see on WolfThemes demo, tuleb mainida seda ühelehelist WordPressi teemat.

12. Timdavisvocals

timdavisvocals

See on kõik ühes muusiku veebisait. See annab lühikese sissejuhatuse muusikule ja muusiku väljatöötatud erinevatele töödele.

Erinevalt teistest näidetest on see üks pühendatud eranditult ühe muusiku teosele.

Lehe kujunduse

Graafika koos lehe paigutuse ja värviteemaga muudavad veebisaidi ahvatlevamaks. Lehel on keritavaid valikuid lehe iga jaotise kuvamiseks. Sektsioonid on hästi eraldatud ja lehe paigutust on tõhusalt kasutatud. Sisaldab võimaluse korral slaidiseansse.

Paljusõnaline

Igas jaotises on lühike sõnaosa, mis näitab lõigu olulisust. Esitatud kirjeldus on lihtsalt asjakohane, et saada ülevaade veebisaidist ja pakutavatest teenustest.

Lihtne navigeerimine

Leht sisaldab külgmenüüd, mida saab laiendada või ahendada. Menüüd tulevad sulgemisnupuga. Veebisait näeb välja professionaalne, omades pilte ja viiteid muusiku tehtud populaarsetele kuulsusteostele.

Mitu teenust

Veebisait pakub mitmeid teenuseid ja on hästi tutvustatud. Sisaldab piisavalt esinejat, treenerit, vokalisti ja muusikaprodutsenti. Eraldi sektsioonis on erinevad lauljad ja saate kuulata ka nende muusikat.

13. Ansambli kirjavahetused

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

ansambli kirjavahetused

See on hea koht, kus kaaluda juhuks, kui teil on oma muusikabänd ja soovite veebisaidil oma kontserdi kohta üksikasju lisada.

Pildid

Veebisait on täis palju pilkupüüdvaid muusiku- ja kontserdipilte. See, mis sisaldab kõige vähem sõna, pakub veebisaidi kohta rohkem üksikasju.
Pildid on kõrge eraldusvõimega, mis muudavad need nii selgeks kui ka tähelepanu haaravaks.

Teekonna teekaart

Leht pühendab jaotise, et selgitada nende teekonda algusest peale. Huvitav on märkida, kuidas neil on igal aastal märkimisväärne kuvand. See lisab nende usaldusväärsust.

Galerii

Kontsertide ja programmidega seotud muusikagalerii võimaldab teil muusikat automaatselt kuulata.

Uudised ja meeskond

Veebisait sisaldab uudiste jaotist, mis pakub uudiseid nende kontsertide kohta.
Sellel on spetsiaalne meeskonna sektsioon, mis vajab eraldi mainimist. See sisaldab kõiki võtmeisiku üksikasju ja kontaktteavet.

14. Aleksandergadjiev

alexandergadjiev

Leht laaditakse sissejuhatusega, mille saab vajaduse korral vahele jätta. Seal on külgmine muusikanupp, mille saab muusika kuulamiseks sisse lülitada.

See on ühe muusiku portfell ja toob esile muusika erinevad aspektid.

Menüüd

Kuna see on ühe muusiku veebisait, räägib see muusikust muusikat igas mõttes valjemini. Lehe paigutus näitab muusiku profiili koos hästi joondatud menüüdega. See paneb selgelt välja nime, pildi ja muud põhilised üksikasjad ning võimaldab kasutajatel linki sotsiaalmeedia kanalite kaudu jagada. Kasutatav teema osutab selgelt, et see on seotud klaveriga.

Biograafia ja iseloomustused

Lehel on lühike elulugu, milles kirjeldatakse muusiku teekonda koos peamiste sündmustega. Leht sisaldab ka iseloomustusi.

Raamatukogu ja kalender

Mainitakse nii heli- kui ka videoteekide head kollektsiooni koos pressiteadetega.
Saate seda kuulata või ka osta. Lehel on põhjalik kalendrisündmus, kust saate ka pileteid osta.

Auhinnad ja sotsiaalne kohalolu

Nii veebisaidi alguses kui ka erinevates kohtades on mainitud erinevaid auhindu. See on hea viis usaldusväärsuse loomiseks.

15. anomaalia

anomaaliaAnomalie on veel üks muusikaveebisait, mis tutvustab kunstniku muusikat, kunstiteoseid & tooted. Saidi avamisel saab selgeks, et disainerid soovisid võimalikult minimalistlikku kujundust.

Tervel veebisaidil pole peaaegu ühtegi serva ega piire. Kuid need tekivad, kui lähete üle ülamenüüst, mis mängib lihtsat ja väga sujuvat üleminekut.

Koduleht

Kodulehel on uusim album & selle esitatav esitusloend alguses, millele järgnevad youtube’i lingid muusikaliste etteastete jaoks & tuuri kuupäevad. Pole parem sissejuhatus kui kunstniku muusikalise käsitöö tutvustus.

Üleminekud

Tundub, et üleminekud sobivad siin kenasti veebisaidi üldise minimalistliku teemaga. Menüüriba & sotsiaalsed lingid hüppavad valgel taustal ilma visuaalset elegantsi ära andmata.

Lehe kujunduse

Kõigi lehtede sisu on rangelt keskele joondatud, kohaldades teatud taustvarju. Värvid on põhimõtteliselt summutatud, välja arvatud valge, mis on jällegi minimalistlik trend.

Font

9 korda 10-st kipuvad väljamõeldud kirjatüübid ebaküpsed olema. Kuigi rangemad fondid, nagu serifide perekond, annavad rangemat tooni. Kuid see sait säilitab üldise tasakaalu oma lihtsa, kuid mitte liiga elegantse kirjastiiliga.

Külastage saiti

See täiendab minu inspiratsiooni saamiseks parimate muusikaveebisaitide loetelu.

Mis saab edasi?

Järgmine küsimus, millele tuleb vastata, on see, kuidas saate luua selliseid lummavaid muusikaga seotud veebisaite?

Noh, enamik neist funktsioonidest on hõlpsasti kättesaadavad juhuks, kui otsustate võõrustada Bandzoogle’i abil.

bandzoogle

Bandzoogle on täielikult muusikutele pühendatud hostimine ja pakub 30-päevast tasuta prooviversiooni. Saate valida enam kui 100 mobiili jaoks optimeeritud malli hulgast. Koos sellega saate kohandada oma lehe paigutust koodide kohandamise abil.

Radade, fännide andmete, turneekalendri, elektrooniliste ajakirjanduskomplektide ja müüja lisamine on vähe funktsioone, mida kõigis selle plaanides toetatakse.

Plaanide hind on 8,29 dollarit kuus.

bandzoogle'i plaan

Kõigil plaanidel on piiramatu ribalaius.

Kaasatud reklaamifunktsioonid on järgmised-

bandzoogle'i reklaamifunktsioon

Külastage Bandzoogle’i

Järeldus:

Olemasolevate muusikute veebisaitide pilguheitmine annab teile suurepärase ülevaate sellest, mida saate oma muusika veebisaidile koondada.

Palju loovust, hea välimus ja tunne, inspireeriv disain ja hea hostimispartner on kõik, mida peate oma muusiku veebisaidi loomiseks ja käitamiseks.

Jätkates edasiliikumist, kui olen teile inspiratsiooni saamiseks esitanud oma nimekirja parimatest muusikaveebisaitidest, saate sellest proovida Bandzoogle’i.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map