2020. aasta 10 parimat (+1 spetsiaalset) domeeniregistrit

Mõelge veebisaidile. Kas teate, miks võite veebisaidi välja mõelda? Sest sellel on pealkiri, nimi. See pealkiri ei ole lihtsalt asi, mis läheb veebilehele, vaid ka see, mis läheb saidi URL-i või aadressile.Kui soovite mõnda saiti, siis soovite seda nimetada. Ükskõik, kas see on teie ettevõtte, potentsiaalse ettevõtte, isikliku ajaveebi või isegi kui investeerite domeenide hulgimüügiks, on kõigil huvi leida oma veebisaitidele häid nimesid.


Kuidas sa seda teed? Te lähete ettevõttesse, mida nimetatakse domeeninimede registripidajaks, ja maksate neile selle eest, et kindel nimi oleks teie juures registreeritud. Teist saab selle domeeni omanik seni, kuni maksate selle eest, kuid lepingutingimused töötavad välja.

Domeeninimede registripidaja on täpselt selline, nagu see kõlab: see on organisatsioon, mis haldab domeeninimede registreerimist. Ametlikuks saamiseks peab registripidaja olema akrediteeritud üldises tipptasemel domeeniregistris – ärge ajage neid segamini – ja registripidaja tegutseb vastavalt registrile.

Registrid on artikkel erinevaks ajaks, kuid lühidalt: registrid on domeeninimede andmebaasid ja kogu teave registreerinud inimeste kohta. Registreid haldab organisatsioon ICANN (määratud nimede ja numbrite Interneti-korporatsioon), mis on domeenide registreerimisel tohutu ettevõtmine.

Põhimõtteliselt saate registreeruda ainult ettevõtetes, mille on akrediteerinud ICANN. See ei kitsenda teie jaoks asju, sest ICANN-i akrediteeritud valikuid on endiselt palju.

Nüüd teame, mis on domeeninimede registripidaja.

hostpill10 parimat domeeniregistrit

 1. NameCheap
 2. Bluehost domeenid
 3. GoDaddy
 4. Hõljuma
 5. Google’i domeenid
 6. 1&1 IONOS
 7. Register.com
 8. Hostinger
 9. HostGator
 10. Domeen.com
Mis teeb registripidajale head? Mis teeb ühe halvaks? Millised on asjad, mida tasub tähele panna?

Olen kindel, et võite arvata, et see küsimus pole nii lihtne, kui see kõlab. Kõigil on erinevad vajadused. Mõned inimesed on huvitatud domeenide hulgikaubanduse ostmisest ja teised soovivad lihtsalt osta oma ajaveebi ühe domeeni.

Isegi teised võivad olla keskel, võib-olla väikeettevõtted, kes tahavad veenduda, et ükski teine ​​ettevõte ei saaks nende nime. Ja muidugi on kõigi nende näidete vahel palju varieerumist.

Ehkki hind on muidugi üks peamisi asju, mida vaatate (ja mida me ka vaatame), pole see veel kõik. Eelkõige väiksemate ostjate jaoks on hinnad ettevõtetes üsna ühtlased ja sõltuvalt oma valikust saate tõenäoliselt kokku hoida või paar dollarit aastas kokku hoida. Peaksite ikkagi tegema seda, mis on teie jaoks rahaliselt parim, kuid tõenäoliselt ei pankrotista see teid.

Domeeninimede registripidajatele pilku heites on veel mõned asjad:

Üks väga oluline asi, mida tuleks meeles pidada, on erinevus hostimise ja domeenide vahel. See võib tekitada segadust, kuna paljud domeeniregistripidajad võõrustavad ka hostiettevõtteid. Lühidalt: hostimine on maja ise (teie Interneti-ruumi / ressursside varustamine) ja domeenid on aadress (teie Interneti-maja nimi).

Paljud ettevõtted pakuvad pakette, mis sisaldavad nii hostimist kui ka domeeni registreerimist, ja nende vahel on palju erinevusi.

Vaatlen neid valikuid selles loendis ning ka sirgjoonelisi ainult domeeni registreerimise võimalusi.

Isegi kui domeenide registreerimine üksi läheb, pole kõigil registripidajatel luba müüa kõiki domeeninimelaiendeid. Näiteks võite osta .comi ükskõik kust, kuid mitte .uk-i. Ja muidugi, hinnad varieeruvad – vaatame, kui head ettevõtted pakuvad neid võimalusi.

Veel üks oluline asi, millele tähelepanu pöörata, on Whoisi privaatsus. Põhimõtteliselt on osa ICANNi tööst registreerijate nimekirja pidamine.

Selle loendi nimi on Whois ja see on avalikult saadaval – see tähendab, et registreerija teabe leidmiseks võib igaüks domeenist otsida.

Loomulikult võib see paljudele klientidele olla hirmutav väljavaade. Peaaegu kõik domeeninimede registripidajad pakuvad tööriistu teie konkreetsete andmete loendist blokeerimiseks (tavaliselt asendades need ettevõtte andmetega).

Põhiküsimus on see, kas ettevõtted lisavad selle tasuta või kui mitte, siis hind, millega nad seda sageli soovitavat teenust müüvad. Ka mina võtan selle tähelepanelikult teadmiseks.

Samuti peate olema ettevaatlik ettevõtte konkreetse domeeni aegumispoliitika suhtes. Kui teie domeen aegub ja te ei suuda seda pikendada, võiks keegi teine ​​seda kasutada, mis on tüütu väikestele ajakasutajatele, kes leidsid oma luulepäeviku jaoks hea nime, ja ähvardab ettevõtteid.

Veel mõned üksused, mida vaatlen ja mida peaksite ka siis tegema, kui teete oma uuringuid: lisateenused, klienditugi ja uuendamishinnad.

Paljud ettevõtted pakuvad tasuta lisateenuseid ja / või lisatasude eest lisateenuseid. Igal ettevõttel on tavaliselt nende kombinatsioon. Ja jah, need hõlmavad sageli hostimisteenuseid ja Whoisi privaatsuse kaitset, mida ma juba mainisin.

Klienditugi on iseenesestmõistetav ja kommenteerin seda ainult siis, kui see on eriti hea või puudub.

Mis puutub pikendamishindadesse, siis paljud ettevõtted pakuvad esimesel aastal madalaid hindu ja siis järgmistel aastatel domeeni uuendamine toob kaasa hüppe..

See on palju teavet, kuid ärge muretsege – rakendame neid ideid praktikas, vaadates seda domeeni registreerijate nimekirja. Nagu alati, on teatav subjektiivsus ja loendi ülaosa suunas peate kaevama omaette.

Sellegipoolest on minu kogemuse kohaselt olnud need parimad domeeninimede registreerijad.

10: Domain.com

domeen.com

Siin on ettevõte, mida on üllatavalt lihtne unustada. Nende jõudlus pole halb, kuid nime on lihtne segi ajada paljude teiste domeeniregistripidajatega … nende hulgas peamine, domains.com.

Domeen.com on (ma arvan) väiksem registripidaja, kuna te ei leia selle kohta tonni. Domeen.com pakub sarnaselt paljude siinsete nimedega hostimisteenuseid. Erinevalt paljudest siinsetest nimedest on see domeenide jaoks kõigepealt teada (lõppude lõpuks on see nimetus).

Ma olen aus – ma ei ole domeeni.com veel hostimist testinud, nii et ma ei saa öelda, kas see on kindel panus domeeni saamisele hostimispaketi kaudu (domeen.com pakub võimalust).

Domeen.com ei ole tavaliselt nimi, mis ilmub hostimise kaalumisel – teisalt ei taha ma olla kallutatud väiksema ettevõtte vastu.

Jätame selle teadmata: ainult domeeni registreerimisel on domeen.com siiski igav. Whois’i privaatsuse kaitse tasu on tüütu, kuid tavaline, ja Domain.com pakub ka mõnda kena vaikimisi lisandmooduliga palju tipptasemel domeenilaiendeid ja üldiselt korralikke hindu..

hinnad domeen.com

Plussid

 • Domeen.com pakub laia valikut ainulaadseid tippdomeene soodsate hindadega. HostGator (ka selles loendis) kasutab tegelikult Domain.com-i, et lubada kasutajatel oma domeene osta, kui HostGator neid otse ei paku.
 • Hinnakujundus on keskmine, kuid natuke alumisel küljel. Näiteks ühe .com hind on 9,99 dollarit.
 • Iga domeeninime registreerimisega kaasneb Let’s Encrypt Free SSL, e-posti edastamine, DNS-i haldus (üsna tavaline) ja ülekande lukk (mis kaitseb teid volitamata ülekannete eest). Minu arvates muudavad need tasuta lisandused hinna pisut väärt, isegi kui see ei olnud alguses liiga kõrge.

Miinused

 • Whoisi privaatsus on lisatasu eest 8,99 dollarit aastas, mis võib sõltuvalt ostetavate domeenide hulgast ja tüübist teie hinnasilti kahekordistada või neljakordistada.
 • Kuigi domeen.com pole müügi müümisel tehniliselt halvem kui Hostinger, kuvatakse lisatooteid suuremal määral ja need on teie nime registreerimisel vähem olulised. Nii et ma ütleksin, et domeen.com võib olla kergelt tüütu kassas.
 • Selle suuruse ja kaubamärgi vähesuse tõttu võib teil olla pisut rohkem probleeme veebiklubi kasutajate leidmisel, kui teil on probleeme. Domeen.com pakub küll tuge (sh telefonitugi), mis peaks loodetavasti ka korras olema, kuid mõnele inimesele meeldib, kui ressursina on suur kaasklientide kogukond.

Külastage domeeni.com

9: HostGator

hostgaatori bänner

HostGator on veel üks hostimise poolest eriti tuntud ettevõte. Loomulikult pakub HostGator ka domeene, eriti seetõttu, et paljud hostimistooted on nendega kaasas. Viimane kogusumma on veel üks tore fakt: HostGatori emaettevõte on EIG (Endurance International Group), kellele kuulub ka Bluehost.

Ehkki HostGator on hostimises vähem massiline jõud, teenindab see endiselt sadu tuhandeid kliente ja haldab 9 miljonit domeeni.

HostGatori koha lihtsamaks muutmiseks on see asjade mõistlikumal kohal ja võib-olla võiks kasutada veel mõnda vaikimisi funktsiooni. HostGatori teenuse kvaliteet on siiski üsna hea ja kasutajad saavad oma domeenide üle head kontrolli.

Plussid

 • Nagu mõne muu loetletud valiku puhul, on HostGator hea ka domeeni registreerimise integreerimisel hostimisega. See pole üllatav, kuna HostGator on peamiselt hostiettevõte.
 • Iga domeeni registreerimisega kaasneb domeeni lukustamine (väldib nime volitamata edastamist) ja automaatne uuendamine. See viimane punkt võib mõne jaoks nõrkus olla, kuid selle saab välja lülitada. Pidage meeles: see on üldiselt hea omadus, kui tunnete muret, et keegi teine ​​nime kannab.
 • Põhjalik juhtpaneel ja võimalused domeeninime haldamiseks. Võib-olla võite kasutajaliidese leida pisut kohmakast.

Miinused

 • Whoisi privaatsus on lisatasu eest 14,95 dollarit aastas, see on üks hinnasõbralikumaid täiendusi. Lisaks on hinnad ise keskmisest pisut kõrgemad. See ei kavatse panka lõhkuda, kuid neile, kes otsivad lihtsat ja odavat domeeni registreerimist, ei pruugi HostGator olla parim.

hostgaatori hind

 • HostGator on nende tipptasemel domeenilaiendite otsevalikus pisut piiratum, kuid nad töötavad koos Domain.com-iga ainulaadsete laienduste müümiseks.
 • HostGatoril võib vahel olla varjatud klienditugi; isiklikult leian, et nende tugilehed ja teadmistebaas puuduvad. Vähemalt võiksid nad kasutada mõnda värskendust ja ümberkujundamist. Esindajatega on kõik korras.

Külastage HostGatorit

8: hostinger

hostingeri bänner

Nagu ka paljud selles nimekirjas olevad nimed, on Hostinger tuntud peamiselt kui hostiettevõte.

Hostinger on aga üks unikaalsemaid hostimisettevõtteid kahel peamisel põhjusel: esiteks, Hostinger kuulub töötajatele ja teiseks omab ta tasuta hostimisteenust nimega 000webhost..

Ainulaadsus ei ole peatanud Hostingeri muutumist hostimise populaarsemaks nimeks – praeguseks on sellel 29 miljonit kasutajat (kuigi õiglaselt, olen kindel, et paljud neist kasutavad 000veebimajutust).

Sellegipoolest pakub Hostinger head domeeniregistriteenust. Sisu: üldine kindel registripidaja, kellel on keskmisest madalam hind ja üldiselt otsekohene kassasüsteem.

Plussid

 • Hostingeri hinnad on odavama poole peal. Üksiku .com hind on näiteks 8,99 dollarit ja järgnevate aastate hind 10,99 dollarit (mis on lähedane tööstuse keskmisele).

hostinger hind

 • Paljudel selles loendis olevatel hostimisettevõtetel on hea integreeritus hostimispakettidega neile, kes neid soovivad. Hostinger on selle jaoks üks parimaid valikuid: nende jagatud veebimajutuspaketid algavad 0,80 dollarist kuus (esimest aastat). Inimestele, kes otsivad lihtsaid ja taskukohaseid veebisaite, on Hostinger suurepärane võimalus domeenide pakkimiseks ja koos majutamiseks.
 • Hostinger võtab kassas ära mitu makseviisi. Paljud registripidajad võtavad ainult kaardi või maksimaalselt kaardi või PayPali. Hostinger aktsepteerib neid, nagu ka paljusid populaarseid krüptovaluutasid.
 • Ma ei saa öelda, et Hostinger on müügivaba, kuid see, mis neil on, pole ka halb. Nad proovivad müüa ainult mõnda lisandmoodulit, mis on tavaliselt tavalised, kui inimesed ostavad koos domeenidega, ja mõned neist võivad teile tõeliselt huvi pakkuda. Kassaprotsess on iseenesest väga kiire ja lihtne.

Miinused

 • Whoisi privaatsuse kaitse on 5 dollari eest aastas. See pole sugugi halb, kui arvestada, et mõned ettevõtted võtavad kaks korda rohkem tasu, kuid samal ajal maksavad teised ettevõtted selle eest vaevalt.
 • Hostinger ei paku domeeni registreerimisel palju vaikimisi funktsioone / teenuseid. Kui ostate domeeni, on see põhimõtteliselt lihtsalt domeen ja kõik muu on lisa. Whoise privaatsuse kaitse on vaid üks tähelepanuväärne näide. Hostinger paistab silma mitmel viisil ja mulle meeldib Hostinger kui hostiettevõte, nii et soovin, et nad saaksid tasuta rohkem koos domeeni ostmisega rohkem sisse visata.

Külastage Hostingerit

7: register.com

register.com

Register.com võib olla pisut vähem tuntud ja see on üks nendest domeeniregistripidajatest, keda ma sageli ei suuda (irooniliselt) meelde jätta oma domeeninime tõttu. Register.com, name.com, domains.com, domain.com … ja paljud teised selle joone peal võivad pisut keeruliseks minna.

Olin üllatunud, kui sain teada, et Register.com haldab faktiliselt üle 2,5 miljoni domeeni. Sellesse kaevates leidsin, et Register.com on selle mainega palju rohkem, kui oleksin osanud arvata.

Register.com peamine veetlus on selle madalad hinnad. Nende veebisait pole aga eriti hea: hinnakujundust on keeruline leida ja mõned lehed näivad aegunud. Ma soovitaksin kõigepealt pöörduda klienditeeninduse esindaja poole, et kaks korda kontrollida, selle asemel et saidilt lihtsalt osta.

Plussid

 • Register.com pakub madalaimaid hindu, mida ma näinud olen. Hinnad jäävad vahemikku, kuid paljud üksikud .com-i registreerimised oleksid ainult 5 dollarit aastas. Hinnad võivad ulatuda 2,95 dollarini aastas, sõltuvalt teie lisandmoodulitest. Register.com on ka üks odavaimaid hostimis- ja domeenikimbusid, alghinnaga 1,95 dollarit kuus.

register.com hind

 • Register.com on ka päris hea hulgimüügi domeeniostude käsitlemisel.
 • Register.com sisaldab palju häid lisandmooduleid. Kahjuks pole paljud domeeninime ostmisel vaikimisi lisatud.

Miinused

 • Register.com veebisait on pisut aegunud ja hinnakujundust / funktsioone on kohapeal keeruline leida. Kui see pole lihtsalt minu õnn, kuvatakse nende domeenide lehel külastades silmapaistvat nimekirja tippdomeenidest, mille jaoks on eelregistreerimine (varsti) suletav. Kõik laiendused (.forsale, .delive jne) ütlevad, et eelregistreerimine suletakse 2015. aasta alguses. Kui nad pole seda värskendada suutnud, võivad nende veebisaidil olevad muud asjad olla aegunud ja peate tõenäoliselt rääkige esindajaga, et oleks turvaline.
 • Whoisi privaatsuse kaitse on täiendav 11 dollarit aastas, nii et kui soovite, pole Register.com kõige odavam valik.

Külastage register.com

6: 1&1 IONOS

1 ja 1.com

1&1 IONOS on populaarne hostiettevõte ja domeenide registripidaja – eriti populaarne Euroopas. See on õiglane: 1&1 IONOS on üks vanimaid hostiettevõtteid ja domeeniregistripidajaid, kes on tegutsenud juba aastast 1988. Tegelikult 1&1 IONOS on suurim hosting ettevõte Euroopas ja haldab üle 12 miljoni domeeni, muutes selle kindlasti suureks jõuks domeeninimede registreerimisel.

1&1 IONOSe hostimistoode on teadaolevalt odav ja funktsionaalselt pakitud. Kas sama kehtib ka domeeni registreerimise kohta? Mõneti. Alghinnad on madalad, kuid pikendamishinnad on kahjuks kallimad. 1&1 IONOS elab endiselt selle ees, mida see tasuta sisaldab.

Plussid

 • 1&1 hinnad on esimese aasta keskmisest odavamad ja mõnikord on need lihtsalt odavad. Pikendamise hinnad on kopsakad (vt allpool), kuid piiratud kasutusega, 1&1 IONOS pakub väga häid hindu.

1 ja 1 hinnad

 • Domeeni registreerimisel on vaikimisi järgmised: üks SSL metamärgi sertifikaat, professionaalne e-posti aadress 2 GB ruumi ja kuni 10 000 alamdomeeni.
 • Klienditugi on ööpäevaringselt, kuid see pole täiuslik.

Miinused

 • Kuigi 1&Esimese aasta hinnad on odavama poole peal, pikendamishinnad on oluliselt kõrgemad. Näiteks: .com on esimesel aastal 9 dollarit, seejärel 15 dollarit. A .me on esimesel aastal 5 dollarit, kuid pärast seda 20 dollarit jne. Nii et kui kasutate 1&1 enam kui kahe aasta jooksul, võite leida selle vähem kuluefektiivse.
 • Sellega on natuke seotud. Ei midagi liiga tõsist, kuid see võib pisut pettumust valmistada. Nagu GoDaddy puhul, on see seotud ka 1-ga&1 olemus hostimisettevõttena.
 • Klienditugi võib mõnikord olla pettumust valmistav, eriti teie kontol / veebisaidil liikudes võib olla keeruline teatud asju leida.

1. külastus&1 IONOS

5: Google’i domeenid

google-domain-banner

Ah, siin on nimi, millest keegi siin pole veel kuulnud: Google. Ehkki peame tunnistama, on Google Domeenid vähem tuntud. Google Domains on hilisem ettevõtmine, tegutsedes juba alates 2014. aasta juunist. Tegelikult on Google Domains endiselt beetaversioonis.

See on kindlasti uudishimu. Google’il on maine igat tüüpi Interneti-teenuste kasutuselevõtu osas. Pealegi on teada, et need üldiselt õnnestuvad, kuid neil on ka üsna palju ebaõnnestumisi, mis pole kunagi tabatud.

Google Domains on üllatavalt kindel. See on väga lihtne ja arusaadav, kuid paljud hindavad Google’i kasutajaliidest, mida rakendatakse domeeni registreerimisel ja haldamisel.

Plussid

 • Nagu enamiku Google’i asjade puhul, on ka Google’i domeene väga lihtne kasutada. Kujutage ette, kui lihtne enamik teie kasutatavaid Google’i tööriistu on, ja rakendage seda siis domeeninime ostmiseks ja haldamiseks. Selle lisaboonuseks on see, et peaaegu ei ole olemas ühtegi müüki, mis teid häiriks, ega eripakkumisi ega kuponge ega midagi sellist.
 • G Suite’i lisandmoodul: kui e-post on mõnikord tasuta lisatasu registripidajate ja hostiettevõtete poolt, siis G Suite on lisatasu 5 dollarit kuus. Alguses kõlab see halvasti, kuid G Suite on midagi enamat kui e-kiri: see sisaldab Google Docs / Drive, Kalender, videokonverentsid ja palju muud. Mõne jaoks võib see osutuda vajalikuks – kas te ei saa lihtsalt oma Google’i kontot kasutada Google Drive’i kasutamiseks koos töökaaslastega? Võib-olla, kuid neile, kes soovivad oma ettevõtte platvormis asju sisaldada, on see kasulik lisa. Lisaks on see 30 GB, mitte 10 GB.

google domeeni hinnad

 • Integreerub hästi teiste veebisaitide koostajatega, näiteks Wix, Squarespace, WordPress jne.
 • Piiratud Whoisi privaatsuse kaitse on tasuta ja mitte ainult esimesel aastal (piiratud, kuna see sõltub ostetud domeenidest).

Miinused

 • Kuigi klienditugi on üldiselt hea (saate vestelda, telefoni ja e-posti teel), on päevad piiratud esmaspäevast reedeni ja kellaajad on kella 6–21 PST.
 • Ma ei peaks seda suureks veaks, kuid hinnakujundus on umbes tavaline (ühe .comi puhul aastas 12 dollarit). Ma eeldan, et Google’i tootest tuleb natuke rohkem välja, aga see on kõik.
 • Üks osa lihtsusest on see, et teenus on üldiselt kerge. Jällegi on see alles beetaversioonis, nii et meil pole veel näha, milline näeks välja täielik juurutamine. Praegu on üheks puuduseks see, et domeenihaldusvahendid võivad olla väiksematele kasutajatele omamoodi põhilised.
 • Mõned eridomeenid ei pruugi olla saadaval. See muutub, nii et peate kontrollima – kindlasti on Google Domains aastate jooksul pakkunud pidevalt rohkem domeene.

Külastage Google’i domeene

4: hõljutage kursorit

hõljutage ribareklaami

Hover on kindlasti üks nooremaid ettevõtteid nimekirjas: 2008. aastal asutatud Hover ei ole kõige kuulsam registripidaja, kuid on oma nime järjekindlalt üles ehitanud. Ehkki see võib olla uuem ettevõte, asutas selle Tucows Inc., mis on maailmas suuruselt teine ​​domeeninimede registripidaja. Nii et tunnete end pisut vabamalt, kui te pole sellest kunagi kuulnud.

Lihtsalt öeldes on Hover ettevõte, mis jääb kinni sellest, mida ta teab. See pakub lihtsust ja kvaliteetset teenust keskmistes hindades või pisut üle keskmise.

Plussid

 • Esialgsed registreerimishinnad ei pruugi olla liiga halvad, kuid see sõltub.
 • Tasuta Whoisi privaatsus nii kaua, kui kasutate domeeni haldamiseks hoverit.

hover hinnad

 • Hover toob kaasa ühe eelise, mis on väiksematele ettevõtetele sageli ainulaadne: isiksus ja antud juhul sotsiaalselt edumeelne isiksus. Hover toetab palju projekte, mis rõhutavad tõrjutud rühmade mõjuvõimu suurendamist, ning toetab ka Elektrooniliste Piiride Fondi, mis on olnud Interneti-poolse aktivismi peamine jõud.
 • Piiratud müük, seega on ostuprotsess väga lihtne.
 • Pikendamise hinnad on madalamad, kui ostate rohkem domeene. See pole haruldane, kuid Hover teeb sellega eriti head tööd.
 • Hea klienditugi, ehkki telefonitunnid on kahjuks piiratud. Hover soovib siiski kasutada reaalseid inimesi ja mitte nende toetamiseks automatiseeritud süsteeme – mis ilmselt on kompromiss (tundides) seda väärt.

Miinused

 • Üldine hinnakujundus on keskmisest kõrgemal. Näiteks ühe .com hind on 12,99 dollarit.
 • Sellele lisandudes võivad e-posti lisandmoodulid olla hinnasuunas. E-posti edastamine on 5 dollarit aastas ja 10 GB e-posti konto on 20 dollarit. See on üldiselt üsna hea hinnaga, kuid mõned registripidajad hõlmavad edastamist ka tasuta.

Lisaks e-posti lisandmoodulitele ei paku Hover midagi muud. Mõne inimese jaoks on see tegelikult eelis – saate lihtsalt oma domeeni osta ja selle protsessiga valmis olla. Teised, kes soovivad domeene ja hostimist siduda, leiavad, et Hover pole ideaalne.

Külastage hoverit

3: GoDaddy

godaddy domeeni ribareklaam

Nagu NameCheap, ei tohiks ka GoDaddy paigutus selles loendis üllatusena tulla. GoDaddy on vaieldamatu hiiglane hostimise ja domeenide registreerimise maailmas. See on olnud juba mõnda aega – alates 1997. aastast, kui täpne olla, ja on enda jaoks suure nime pannud.

Tegelikult on GoDaddy maailma suurim domeeninimede registripidaja, kelle halduses on ilmatu 77 miljonit domeeninime. Suured mängijad on mõne jaoks atraktiivsed ja teiste jaoks kommertslikud – võin vaid öelda, et kuigi GoDaddy tundub olevat enamiku inimestega, kellega ma räägin, kokku puutunud, ei pääse te 77 miljoni domeeninime juurde ilma midagi õigesti tegemata..

Plussid

 • Ehkki see pole nii odav kui NameCheap, on GoDaddy siiski üldiselt odav. Esimesel aastal on ühe .comi hind vaid 0,99 dollarit. Ehkki pikendamise hind tõuseb siis peaaegu 18 dollarini, kui teil on vaid aasta (või kaks) domeeninime omamine huvitav, võib GoDaddy olla üks odavaimaid võimalusi.

godaddy domeen .com

 • Üldiselt tugev teenindus. Ärge lubage siin tekkivatel plussidel ja miinustel end ära visata: miinused on suhteliselt väikesed ja GoDaddy apellatsioonkaebuse peamine külg on hea töö tegemine, mida on üldiselt positiivne välja tuua. Peale nende odavate esimese aasta kulude on GoDaddy ka
 • GoDaddy teeb hästi populaarsete lisade / lisandmoodulite (nt salvestusruum või piiratud hostimine) pakkumist. Kuigi NameCheapil on minu arvates paremad lisandmoodulid ja vaikefunktsioonid, on GoDaddy parem, kui soovite hoida oma hostimist ja domeeninime samal platvormil.

Miinused

 • Ehkki alghinnad võivad olla paremad, võivad pikendamishinnad olla pisut kallimad.
 • GoDaddy väljamakseprotsess on pettumust valmistav. Selle lõpuleviimine on endiselt lihtne, kuid teid julgustatakse igal ajal lisandmooduleid ostma. See pole üllatav, kuna GoDaddy on tuntud nii ühe suurema hostimisettevõtte kui ka domeeninimede registripidajatena.
 • WhoIsPrivacy kaitse on vähemalt 9,99 dollarit aastas, olles samal ajal NameCheapiga tasuta.
 • Klienditugi on tabatud või jääb puudu. Mul pole olnud GoDaddy klienditoega halbu kogemusi, kuid teistel on see olnud.
 • Domeenihaldusriist võib mõnikord olla aeglane ja sõltuvalt kasutajast keeruline.

Külastage GoDaddy

2: Bluehost Domains

bluhost domeenide ribareklaam

Bluehost peaks olema veel üks tuttav nimi paljudele, eriti neile, kes on uurinud majutust. Vanuse osas on see võib-olla keskmine vend, kes on olnud juba aastast 2003. Bluehost’i numbrite kohta pole tohutul hulgal teavet, kuid neil on üle 2 miljoni veebisaidi.

Ehkki Bluehost on hostimise poolest kuulsam (ausalt öeldes on see nimel), tegeleb see ka domeeninimedega. Nende koha kokkuvõtmiseks selles nimekirjas:

Bluehost on hea neile, kes soovivad hostimist ja domeeninime samas platvormis. See on taskukohane ja sobib hästi ka hostimise osas. Kui otsite ainult registripidajat, on Bluehost hästi, kuid see pole parim.

Plussid

 • Hinnad on umbes tavalised, ühe .com domeeni korral on see 11,99 dollarit aastas. Bluehost’i kvaliteedijuhtimisega on see siiski palju.

bluehost hinnad

 • Bluehostil on üks parimatest teadmisbaasidest, mida ma näinud olen. Lisaks on Bluehost esindajad saadaval telefoni, pileti ja vestluse teel.
 • Nagu paljude selles loendis pakutavate võimaluste puhul, on ka Bluehost väga hea valik neile, kes soovivad oma domeeni ja hostimist sama katuse all hoida: Bluehost’i hostimine on üks parimaid võimalusi ja nende plaanid sisaldavad sageli ka tasuta domeene.
 • Sirgjooneline ostuprotsess.

Miinused

 • Privaatsuse kaitse on täiendav 0,99 dollarit kuus. Mõne jaoks on see summa üsna tühine, kuid neile, kes soovivad saada ühe domeeni võimalikult odava hinnaga, ei pruugi Bluehost olla parim valik.
 • Ainuüksi domeeninimede registripidajana on Bluehost kõik korras, kuid mitte täiuslik – mitte just palju selleks, et eristada seda teistest tuntud registripidajatest. Selle kaebus seisneb peamiselt nendes, kes soovivad oma hostingu ja domeeninimed ühendada ühe platvormiga.

Külastage Bluehostit

1: NameCheap

nimeahela bänner

NameCheap on peaaegu alati parimate domeeninimede registripidajate nimekirjas. See on väga hea mainega ettevõte, mis on tegutsenud alates 2000. aastast ja haldab praegu üle 10 miljoni domeeni.

NameCheap ei pruugi olla parim valik kõigile, kuid see on minu isiklik lemmik, kuna on väga taskukohane. Nii üksikisikud kui ka väikeettevõtted saavad NameCheapiga palju kokku hoida, olenemata sellest, kas ostate endale ühe domeeni või ostate hulgi. NameCheap elab kindlasti oma nime.

Plussid

 • Hinnad varieeruvad, kuid kui soovite tuua näite üksikisikust ühe domeeni kohta: .com hinnad algavad 8,88 dollarist aastas, .net hinnad on tavaliselt 12,98 dollarit. Need on üsna madalad ja muudavad selle taskukohaseks peaaegu kõigile.

nime odav hind

 • Heade hindade järgselt on ka pikendamishinnad päris head ning väiksemate klientide jaoks on pikendamise hind kõigest paar dollarit. Kui ostate domeeni kassast kauem kui aasta, saate selle isegi salvestada.
 • Whoise kaitsetarkvara on esimesel aastal tasuta.

nimeahela kohustusest loobumine

 • Väga hea klienditugi, sealhulgas reaalajas vestlus ja põhjalik teadmistebaas. Esindajad on tavaliselt abivalmid.
 • Domeenihalduri lehte on väga lihtne kasutada, isegi kellelegi, kellel pole palju kogemusi.
 • Väga head lisad / lisateenused, näiteks jagatud hostimine. Samuti saate tasuta kohandatud DNS-i.

Miinused

 • Ainsad tugivõimalused on pilet ja otsevestlus, seega telefonitugi puudub.

Külastage nime NameCheap

Special: Uniregistry

uniregistry bänner

Uniregistry võib olla lahedam domeeninimede registripidaja, kellest te pole veel kuulnud. Uniregistry asutati 2012. aastal ja see sai ICANNi akrediteeringu 2013. aastal – domeeni registreerimise mängu jaoks üsna hiljuti.

Vaatamata sellele, et Uniregistry tegutseb vaid mõni aasta, on tema halduses juba üle miljoni domeeni ja sellel on 423 laiendust, mille hulgast valida.

Nüüd eraldasin Uniregistry sellest loendist seetõttu, et see on natuke ainulaadne. Kui kõik muud loetletud nimed võimaldavad domeene hulgikaupa osta ja Uniregistry lubab osta vähesel hulgal domeene, siis Uniregistry on eriti suunatud inimestele, kes investeerivad üldiste tipptasemel domeenilaiendite (gTLD-de) hulgikaubandusse..

Ma ei võta siin liiga palju aega, et teid spetsiifikaga segada, kuid mulle meeldib Uniregistry väga, niivõrd, kui mul on sellest eraldi ülevaade, et saaksite seda kontrollida.

Plussid

 • Whois’e privaatsuse kaitse pole ostmisel lisatasu eest.
 • Lisaks on Uniregistryl kahefaktoriline autentimine saadaval ilma lisatasuta.
 • Klienditugi on eriti hea: kõik kasutajad saavad spetsiaalse kontohalduri, kes neile reageerib. See on lisaks tavapärastele telefonitoe, live-vestluse ja piletimüügi võimalustele.
 • Suuremate klientide jaoks on hinnakujundus tavapärane. Räägite nendega oma vajadustest ja saate kohandatud hinna. Minu kogemus Uniregistryga oli kindlasti madalam kui praegused turuhinnad. Võtke selle saamiseks ühendust oma kontohalduriga.
 • Domeeni haldamise tööriist on hea. Paljudel siinsetel nimedel on head domeenihaldusvahendid, kuid ma annan Uniregistryle erilise tunnustuse, kuna see aitab väga hästi inimesi, kes haldavad suurt domeeniportfelli.

Miinused

 • Uniregistry keskendumine domeeninimedele tähendab, et see ei paku palju lisandmooduleid. Mõne jaoks on see kõik korras – võib-olla soovite lihtsalt domeene osta ja sellega hakkama saada, eriti kui investeerite lihtsalt hulgiostudesse. Teiselt poolt,
 • See on ilmselt Uniregistry üks tõsisemaid puudusi. Nagu ma juba ütlesin, on Uniregistry suunatud gTLD-sid ostvatele isikutele, kuid erinevalt paljudest teistest registripidajatest ei paku Uniregistry peatselt saabuvate laienduste ettetellimise võimalusi. Enne tellimuse esitamist peate ootama, kuni laiend on aktiivne, mis võib muuta asjad riskantseks (eriti kuna keegi teine ​​oleks võinud teie eelistatud nimed osta mõne teise registripidaja juures, mis võimaldab ettetellimist teha)..
 • Kui olete huvitatud ainult ühe või mõne muu domeeni ostmisest, pole Uniregistry hinnad konkurentidest palju paremad. Väiksemate domeenivajadustega inimeste jaoks on paremad registripidajad.

Külastage Uniregistry

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map