2020. aasta 7 parimat Shopify teemat (käsitsi valitud kollektsioon)

2020. aasta 7 parimat Shopify teemat (käsitsi valitud kollektsioon)

2020. aasta 7 parimat Shopify teemat (käsitsi valitud kollektsioon)

Veebiettevõtte ülevõtmine on alati seotud suure kaosega. Ja kui see on e-poe veebisait, mängib selle kujundus üliolulist rolli kas siis, kui müük tõuseb mäetippu või kukub alla nagu hüpe maapinnale.


Kuna olete just välja mõelnud uue idee ja tunnete kõik põnevusega, et vooluga kaasas käia ja seda üles saada, siis on kõigepealt vaja olla piisavalt täpne, valides oma e-poe platvormi ja selle jaoks sobiva teema..

Idee, mida otsustate, on see, mida peate maailmale kujutama, ja sellega muutub oluliseks valida õige teema õiges suunas teie veebisaidi jaoks.

Värskema toote korral peate oma poodi ka haldama, hooldama ja tagama funktsionaalse oleku. Kõik see muutub koledaks, kui töötate üksikisikuna.

Seega saab Shopify platvormiks, mis pakub teile väga erinevaid teemasid, millel on ka spetsiifilised omadused.

Kuigi Shopify ei saa teatud asju, mida peate ise tegema, nagu näiteks toodete kirjelduste loomine või lehtede väljanägemise haldamine ja nendega töötamine jne; see on endiselt suurepärane platvorm, millega töötada.

Ehkki võrreldes ShopPressi või kummitusega on Shopify’is tasuta saadaval väga minimaalseid teemasid, on siin mõned sellised Shopify tasuta veebiteemade loendused.

1. Gecko

geko

See on silmapaistev Shopify teema, mis sobib suurepäraselt kõigi teie toodete veebis saatmiseks. Kui soovite kohe alustada, on see parim vahend, mille peaksite valima. Selles leiate hunniku erinevaid võimalusi, mis hõlmavad peaaegu igat tüüpi tööstusi.

Kuigi saadaval on juba umbes paarkümmend teemat, võite ka geko pealt oodata palju enamat. See pakub teile palju funktsioone, nagu näiteks pukseerimisvõimalus, megamenüü, kvaliteetsed väga kiirete ja laaditavate toodete otsingud.

Kuva demo

2. Wokiee

Wokiee

Kui otsite kõikehõlmavat teemat, peaksite seda otsima. See koosneb 16 nahast ja on uus ajakohastatud teema.

Parim osa selle teema kohta on erinevat laadi pinnad, mis sobivad paljude teemade jaoks ükskõik kelle veebisaidil. Võite selle minna, kui soovite mitmekülgset ja teemaga mängitavat.

Kuva demo

3. Lezada

Lezada

Lezada on üks mitmeotstarbeline teema, mis on väga kasutajasõbralik ja seda on lihtne kasutada. Sellel teemal on teie kodulehe jaoks massiivne võimalus 210+ demos kasutamiseks, millega on palju tegemist.

Ükskõik, kas otsite alternatiive, nagu mood, kohv, käekellad, riided, lapsed, taimed jne. Lezada on kõik teie jaoks valmis. Peate olema oma toote avalehe jaoks piisavalt valiv.

Funktsioone, näiteks liugriba, teavitusriba, Instagrami võimalus või kiirvaade, on palju. Mida iganes te otsite, teeb Lezada selle teie jalale kiiresti kättesaadavaks ja järgib kõiki võimalikke viise, et teie toode säraks.

Kuva demo

4. piiritu

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

Piiritu

Kui sihite moetoodet, peaksite seda otsima. Rajatu keskendub moega seotud toodetele, kus rõhutatakse toote kõiki detaile.

Ehkki funktsioonid on minimaalsed, pakub see teema mobiiltelefonilt ja töölaualt tasakaalustatud vaadet. Selle veebisaidi kõige ilusam on g = avalehe slaidiseanss, mis aitab kasutajatel meelitada toodet rohkem otsima.

Ka fotode kollektsioon on midagi, mida otsida. Demotüübilise väljanägemise saamiseks on vaja, et teil oleks ühekordne summa sisu või teie tooted peaksid olema suures koguses.

Kuva demo

5. Täht

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

Tähtede teema

Kui otsite teemat, mis on tasuta ja saadaval Shopify’is, siis see on see, mis teil on. Ehkki see on võimalik tasuta, on sellel siiski mõned suurepärased funktsioonid, näiteks mõne premium-teema puhul.

Kui teile meeldib väljamõeldud ja ainulaadne välimus ning see on karbist väljas, pakub see teema teile täpse ilme. Selle teema funktsioonide hulka kuuluvad google maps, mobiilivaade, proovilahendused, tooteülevaated jne.

Star pakub ka kõigi sotsiaalmeedia linkide ja kõrge otsingu pakkumist, kui soovite, et teil oleks mitmekülgne teema, mis on tasuta, see on parim valik.

6. Ilu

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

lihtsateema

Teine reas saadaval olev tasuta teema on ilu. Ilu on väga lihtne, kuid tõhus teema, mille eesmärk on müüa iluga seotud tooteid. Nii et kui olete mõne meigi või ilutoodetega seotud toote valimisel, on sellel teemal kõik see vallutada.

Mobiilisõbralik välimus annab teie toote reklaamimiseks õige tee. Kuna see on teema atraktiivne omadus, kuna see annab teile tohutult palju üksikasjalikku vaadet.

Seal on palju vidinaid, näiteks väljamõeldud kast, mida saab kasutada, kui olete nõus rohkem ulmelisi asju. Sotsiaalmeedia allalaadimisvalik on teema krõbe funktsioon.

7. Shella

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

šella-demo

Kui plaanite töötada tulemuspõhise teema kallal, on Shella just teie jaoks loodud. See loeb oma nime üheks parimaks Shopify teemaks, mis sisaldab mitmeid tähelepanuväärseid funktsioone, nagu ribareklaami koostaja, täpsemad filtrid ja MegaMenu ehitaja.

Shella on teema, kus kasutajad saavad veebipoodi vastavalt oma vajadustele muuta, ja kahtlemata suurepärane teema veebipõhise e-poe platvormi käivitamiseks.

Kuva demo

Järeldus

Kuna on juba ilmne, et need uimastamise teemad hõlmavad teie poodi ja aitavad teil oma toote kvaliteeti oma veebisaidi kaudu välja tuua.

Selliseid teemasid on palju, mida saate Shopify kaudu vaadata, ja saate komplekti valikuid, mis rikastavad teie toote vaadet.

Samuti, kui oodata veel mõnda uut teemat, millega Shopify lähiajal välja tuleks, on see kahtlemata suurepärane e-poe platvorm ja soovituslik.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector