2020. aasta parimad edasimüüjate hostimise pakkujad (nr 2 on minu lemmik)

Edasimüüjate hostimine on asi, mida mõned hostimisplatvormid pakuvad. Kuid mitte kõik hostimisplatvormid ei paku edasimüüjate hostimise võimalust.


Niisiis, kas olete otsustanud alustada oma veebimajutuse lahendusega? Siis on siin üks võimalus, mis võimaldab teil seda teha.

Jah, ma räägin edasimüüjate hostimisest.

Edasimüüja hosting on kontseptuaalselt väga erinev tavalisest veebimajutusest. See võimaldab teil olla veebimajutaja, mille ülalpidamiskulud on tegelikult madalad, ja saate nautida saadud kasu.

Nii et põhimõtteliselt edasimüüja hostimist kasutades võite kujutada endast veebimajutusteenuste pakkujat. Ehkki see on edasimüüjate hostimise väga lühike määratlus, lubage mul anda lähemalt selle kohta, mis on edasimüüjate hostimine ja kellele see kasu on.

Mis on edasimüüja hostimine ja kellele see mõeldud on??

Nagu ma eespool mainisin, võimaldab edasimüüjate hostimine veebi hostina tegutseda. Nii tegutsete edasimüüjaostjana vahendajana edasimüüja ja lõppkliendi vahel.

Siin saate lõpptarbijale pakkuda vajalikku ribalaiust, ruumi, cPaneli. Teatud edasimüüjad lubavad teil ka oma kaubamärgi lisada. See on lihtsam viis veebimajutusteenuste osutamiseks juhuks, kui teil pole vajalikku infrastruktuuri.

Võite kontrollida edasimüüjate hostimisvõimalusi juhuks, kui soovite pakkuda hostimisteenuseid, kuid teil pole järgmisi

 • Piisav eelarve kogu infrastruktuuri seadistamiseks
 • Piisav tehniline kompetents riistvara / tarkvara värskenduste või tehniliste probleemidega tegelemiseks
 • Asukohtade või andmekeskuste piisav geograafiline jaotus
 • Veebimajutuse jaoks ei saa ööpäevaringset tuge

Kui teil on mõni ülalnimetatud probleemidest, on edasimüüja hostimine kindel panus. Edasimüüja hostimine annab teile kõik-ühes paketilahenduse juhuks, kui soovite alustada oma veebimajutusettevõttega.

Paljud edasimüüjate hostimisplatvormid pakuvad lisateenuseid, näiteks:

 • Lõppkasutaja tugi
 • cPanel
 • SSL
 • Kõigi kontode haldamise portaal – arveldustarkvara WHMCS, kasutajatoe tarkvara
 • Kohandamised

Edasimüüja hostimise funktsioonid erinevad turul pakutavate valikute vahel.

Kuidas saada hostimüüjaks??

Hostimüüja tegutseb tegeliku veebimajutaja sidusettevõttena ja laseb hostimüüjal pisut lisaraha teenida.

Hostimüüjaks saamiseks peate tegema järgmist:

 • Esiteks tehke piisavalt turu-uuringuid, et valida kogenud ja usaldusväärne hostimisteenus
 • Valige selle edasimüüja jaoks oma nõude ja eelarve põhjal kõige sobivam pakett
 • Valige nõutavad maksevärava valikud, mille kaudu saate klientidelt makseid aktsepteerida.
 • Sisestage nõutavad üksikasjad ja makske vastavalt plaanile
 • Laiendage oma veebisait, et hõlbustada hostimisteenuste müüki
 • Turustage oma veebisaiti müügi parandamiseks

Hostima edasimüüjana alustamine on lihtne ja ei vaja liiga palju teadmisi.

See tundub põnev, kas pole? See on unistuse täitumine inimestele, kes soovivad oma veebimajutustegevuse alustamist, kuid ei tea, kust alustada või kellel on muid piiranguid.

Sellega lubage mul rääkida rohkem turul pakutavatest parimatest edasimüüjate hostimistest.

hostpillParimad edasimüüjate hostimise pakkujad

 1. ResellerClub
 2. GreenGeeks (minu lemmik)
 3. MilesWeb
 4. SiteGround
 5. InMotioni hostimine
 6. GoDaddy

1. ResellerClub:

ResellerClub

ResellerClub annab toote parema valiku, kuna platvorm toetab mitut hostimist, mis sisaldab – jagatud hostimine, spetsiaalne hostimine, VPS, pilvepõhine hostimine. ResellerClub annab 30-päevase raha tagasi garantii.

ResellerClub, kes on täielikult pühendunud edasimüüjate hostimisele, pakub kogukonna tuge. Toetatud on ka domeeni edasimüüja valik. See on mitmekülgne edasimüüja hostimisvõimalus, mis näib olevat üks selle tugevamaid külgi.

Siit saate tasuta edasimüüjakonto, tasuta cPaneli, tasuta WHM-i, Softaculous-installija, tasuta hostimigratsiooni, jõudluse optimeerimise, versiooniuuendused, valvetugi. Ehkki olete veebimajutaja, saate neid ResellerClubi pakutavaid funktsioone kasutada.

Kõrgjõudluse ja kiiruse tagamiseks töötab võrk CloudFlare CDN-st. Sellel on nii Windowsi kui ka Linuxi edasimüüjate hostimise tugi. Linuxi edasimüüja hostimiskavad on järgmised.

Bluehost-kava Linux

Kõik plaanid toetavad piiramatut cPaneli, kuid neil on kettaruumi piirangud. Samamoodi on teil ka Windowsi edasimüüja hostimine, mille hostikavad on järgmised:

Bluehost Windows

Üldiselt on plaanid taskukohased nii Windowsi kui ka Linuxi jaoks.

Plussid

 • Mitmekülgsed plaanid koos Windowsi ja Linuxi edasimüüja toega
 • Sisaldab põhilisi turvaelemente
 • Sisaldab piiramatut arvu cPaneli ja Pleski kontosid

Miinused

 • Keskmine tugi
 • Pikendamine on kõrge hinnaga

Külastage ResellerClubit

2. GreenGeeks:

Greengeeksi bänner

GreenGeeksi populaarse veebimajutusplatvormi jaoks on ka edasimüüjate hostimise võimalus. See ei hõlma erinevalt ResellerClub spetsiifilisi kettaruumi ega ribalaiuse piiranguid.

GreenGeeksil on aga iga paketi jaoks cPaneli arvu piirang. Lisaks sisaldab kava ka WHMCS-i. Allpool on loetletud kõik GreenGeeksi edasimüüjate hostimisplaanid.

GreenGeeksi plaan

GreenGeeks on teatud viisil taskukohane, kui laiendate oma teenuseid. Võite kasutada nende hulgimüügikonto, mille hind algab 2 dollarist kuus.

GreenGeeks toetab domeeni registreerimist, domeeni rännet, ressursside kohest skaleeritavust, konto tasuta migratsiooni. GreenGeeks pakub kiiret jõudlust RAID-10, SSD, vahemälu, CDN ja optimeerimise abil.

Valge kaubamärgi privaatse kohandamine teie brändi logo ja domeeninime kuvamiseks on GreenGeeksi abil võimalik. Teenused sisaldavad täiustatud turvafunktsioone koos ööpäevaringse jälgimise ja täieliku klienditoega.

Kõik see on seotud e-kaubanduse toe ja muude arendajasõbralike funktsioonidega. Veebi platvormina saate oma klientidele pakkuda allpool toodud funktsioone.

GreenGeeksi funktsioonid

Üldiselt pakub GreenGeeks oma edasimüüjate hostimises taskukohaseid ja mitmeid funktsioone.

Plussid

 • Toetab valget silti
 • Hea jõudlus, usaldusväärne teenus koos täiustatud turvafunktsioonidega.
 • Piiramatu kettaruum ja ribalaius
 • Taskukohane ja hõlpsasti skaleeritav
 • Hea tugi

Miinused

 • Piirab cPaneli arvu

Külastage GreenGeeksi

3. MilesWeb:

milesweb edasimüüja hostimine
MilesWeb pakub edasimüüjate hostimist lootustandvatele vabakutselistele, kes soovivad hallata mitut veebisaiti või projekti korraga, ilma et oleks vaja vaeva seada igale veebisaidile eraldi hostimine.

Ja nagu kõik muud plaanid, on ka edasimüüjate hostimise hinnad madalad olnud & taskukohane, kuid funktsioonidest puudu.

Kuid MilesWeb piirab igas paketis saadaolevate cPaneli kontode arvu ja salvestusruumi. Kuid kõik plaanid on WHMCS-iga eelinstalleeritud, mis on suurepärane lisa. Allpool on loetletud plaanid, mida MilesWeb pakub edasimüüjate hostimise all.

milesweb edasimüüja hostimise hinnakujundus

Nagu näete, muutub MilesWeb veelgi & odavam, kuna see võib teie ettevõtmist laiendada. Võite alustada 10 cPaneli kontoga & 20 GB salvestusruum ₹ 290 kuus kuus on kõige taskukohasem plaan.

Piiramatu domeenid, ribalaius, MySQL andmebaasid & e-posti kontod on saadaval kõigis edasimüüjaplaanides. Komplekti kuulub ka tasuta SSL-sertifikaat, domeeni edasimüüja / c, cPanel & Softaculous.

MilesWeb toetab domeeni registreerimist, migratsiooni ja ressursside mastaapsust & konto tasuta migratsioon. See tagab kiire jõudluse RAID-10, SSD, Website Builder, WHM, Malware abil & Skaneerimise kaitse.

milesweb edasimüüja hostimise funktsioonid

Kõik ülalnimetatud funktsioonid kaasnevad MilesWebi 30-päevase raha tagasi garantii, ööpäevaringse klienditoega & 99,95% tööaega.

Plussid

 • Kaasa WHMCS
 • Hea jõudlus kindla turvalisusega
 • Taskukohane & kergesti skaleeritav
 • Lai klienditugi

Miinused

 • Piiratud salvestusruum & cPanel

Külastage MilesWebi

4. SiteGround:

SiteGround ribareklaam

SiteGround toetab edasimüüjate hostimist teie valitud krediidi alusel. Üks edasimüüja krediit võrdub üheaastase hostimisteenusega. Te teenite ühe aktiveerimise eest krediiti. Vaevalt, et edasimüüjaprogrammiga liitumiseks on vaja 5 krediiti.

Siin on krediidilimiitidel põhinev hinnakujundusdiagramm.

SiteGround krediidid

SiteGround pakub ainult ühte paketti, millega saab hakkama umbes 10 000 igakuise külastusega. SiteGround edasimüüja hostimise kasutamisel saate aluseks olevad SiteGroundi hostimisvõimalused, mis pakuvad märkimisväärset kiirust, turvalisust ja usaldusväärseid teenuseid.

SiteGround pakkus usaldusväärseid teenuseid ja annab 99,99% tööaja. Toetatud on ka valge sildi võimalus. 10 GB veebiruumiga saate mõõtemata andmeedastuse. Sisaldab cPaneli ja softaculous installeerimist.

SiteGround funktsioonid

Põhitasemel on SiteGroundil mitu andmekeskust, SSD-salvestusruum, tasuta CDN, SuperCacher, HTTP / 2 tugi. Kõik see muutub automaatselt saadaval, kui valite SiteGround edasimüüja hostimise.

SiteGroundil on sisseehitatud e-kaubanduse tugi koos täiustatud turvafunktsioonide ja varuteenustega.

SiteGround turvafunktsioonid

Sellesse on sisseehitatud ka mitmed arendajale mõeldud funktsioonid, mis on saadaval ka siis, kui valite edasimüüja hostimise.

Plussid

 • Toetab eelnevaid turvafunktsioone
 • Valge sildi tugi
 • Usaldusväärne teenus hea tööajaga (pane ülevaatuse link)

Miinused

 • Kava on algajatele keeruline mõista
 • Puudub tugi

Külastage saiti SiteGround

5. InMotioni hostimine:

INmotioni bänner

Inmotion Hosting on tuntud oma mitmekülgsete hostimisvõimaluste poolest. See ei jää ka edasimüüjate hostimise valiku osas tahaplaanile.

Tahaksin mainida, et Inmotion Hostingil on mitmekülgne edasimüüjate hostimise võimalus, ehkki üksnes Linuxiga piiratud.

Kava sisaldab tasuta cPaneli, WHMCS-i, SSL-i, pühendatud IP-d, eNomi ja palju sisseehitatud turvafunktsioone. Inmotion Hosting pakub tasuta cPaneli ülekandeid. InMotioni hostimiskava raames pakutakse ka tasuta domeeni edasimüüjat eNom.

Inmotion Hosting annab 90-päevase raha tagasi garantii, tarkvara paigaldaja, valge sildi lahenduse, SSD-põhise salvestusruumi ja tasuta varukoopiad. Kavades on e-posti majutamine koos DDoS-kaitse ja pahavara eemaldamisega.

Kavad on võrdselt taskukohased. Kuigi see piirab ribalaiust ja kettaruumi, on cPanel piiramatu.

Allpool on esile toodud 6 kava:

Inimimisplaan

Inimimisplaan

Inmotion Hosting võimaldab täielikku serveri varundamist ja sellel on märkimisväärne e-kaubanduse tugi. Kõik plaanid sisaldavad väheseid põhilisi, kuid olulisi funktsioone.

Sissetungiomadused

Üldiselt on kõigil plaanidel tuge paljude funktsioonide jaoks. Allpool on toodud igas kavas saadaolevad üksikasjalikud funktsioonid.

INMotiimiskavad

Kõike seda tehes võite kasutada edasimüüja hostimise eksperdi tuge. Jällegi, ma ei pea seda mainima, kuid see on kavasse lisatud.

Plussid

 • Mitmekülgsed plaanid, millel on mitu sisseehitatud funktsiooni
 • Toetab valget silti
 • Taskukohane hind
 • Head turvaelemendid koos usaldusväärsete teenustega
 • Toetab piiramatut cPaneli

Miinused

 • Piirab ribalaiust ja kettaruumi
 • Võrreldes esmakordse hinnakujundusega on pikendamine kõrge hinnaga

Külastage InMotion Hostingit

6. GoDaddy:

GoDaddy bänner

Veel üks hiiglaslik hostimisplatvorm ei jää edasimüüjate hostimise osas võistlusest maha.

GoDaddy edasimüüja hostimine pakub WHMCS-i litsentsi, cPaneli ja valge sildiga lahendusi. See toetab kuni 250 kontot. Kõik plaanid sisaldavad piiramatut ribalaiust, andmebaase ja veebisaite.

See hõlmab ka GoDaddy domeenide edasimüüja valikuid. Esimest aastat saate tasuta SSL-i. Saate skaleerida igal ajal ja kasutada kuni 32 GB RAM-i. GoDaddy eeliseks on see, et see võimaldab nii hostimist kui ka domeeni edasimüüki.

GoDaddy pakub ööpäevaringset tuge edasimüüjate hostimiseks. Selle plaani abil saate oma klientidele tuge pakkuda.

GoDaddy pakub ka Basic / Pro edasimüüjaprogrammi, mis erineb edasimüüjate hostimisest. Mitu korda eksivad kasutajad selle edasimüüja hostimise korral.

Basic / Pro edasimüüjaprogrammiga teeb maksete käsitlemise siiski GoDaddy, samal ajal kui teil on kohandatud kauplus. Vastupidiselt sellele pakub edasimüüja hostimine kasutajatele suuremat kontrolli, kus vastutate maksete eest.

Edasimüüja hostimine pakub 4 erinevat plaani.

GoDaddy plaan

Plussid

 • Toetab etiketti White
 • Pakub piiramatut ribalaiust
 • Hea klienditugi edasimüüjate hostimise võimaldamiseks
 • Pakub domeeni edasimüüja valiku

Miinused

 • Iga plaani jaoks piiratud veebiruum
 • Pakub ainult põhilisi turvafunktsioone ilma varulahenduseta
 • Peate oma klientide klienditoega täielikult hakkama saama

Külastage GoDaddy

Järeldus:

Edasimüüjate hostimine on hea valik ettevõtjatele või veebidisainiagentuuridele, kes ootavad veebimajutuse lahenduste pakkumist, kuid kellel pole eelarvet ega taristut sama tegemiseks.

Kõik ülalnimetatud edasimüüjate hostimisvõimalused erinevad paljudes aspektides. Siinkohal tahaksin siiski esile tõsta ühte sellist varianti, mis silma paistab.

GreenGeeks pakub mitmeid funktsioone ja seda on hea kasutada edasimüüjate hostimiseks. Ehkki kõik on head, paistab GreenGeeks teiste seas parimaks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map