2020. aasta parimad veebisaitide koostajad (valik nr 1 on tasuta ja minu lemmik)

2020. aasta parimad veebisaitide koostajad (valik nr 1 on tasuta ja minu lemmik)

2020. aasta parimad veebisaitide koostajad (valik nr 1 on tasuta ja minu lemmik)

Niisiis, soovite luua veebisaidi.


Soovite luua oma hobiks mõeldud veebisaidi või oma isikliku ajaveebi. Võib-olla teie väikeettevõtte jaoks.

Teil on vaja midagi, mis on suhteliselt kasutajasõbralik, kuid mis võimaldab teil siiski oma veebisaidi üle palju järelevalvet teha ja midagi head välja nägevat teha.

Noh, paljude inimeste jaoks on parim võimalus minna otse veebisaidi koostaja juurde.

Minu kogemus hostimisega tähendab, et olen kasutanud ka palju veebisaitide koostajaid – omamoodi kattuvat kategooriat.

oh poiss, kas see nimekiri oli keeruline. Pole kahtlust, et paljud inimesed ei nõustu minu valikutega.

Kuid ma arvan, et kui te vaatate, näete, kust ma tulen.

* Märkus: mõned funktsioonid on veebisaidi ehitajate jaoks standardsed. Nii et kui ma panen ühe asja “profiks” või “miinuseks”, ei tähenda see seda, et teistel ehitajatel see asi puudu oleks.

See tähendab lihtsalt, et käepärast ehitajal on selle asjaga eriti hea või halb. Näiteks on kõigil siin olevatel nimedel klienditugi.

Ja kõigil neil on tegelikult korralik klienditugi. Nii et ma ei tee selle kohta palju märkusi … kui see pole erakordselt hea või erakordselt problemaatiline.

Kuid kõigepealt tuleb selgeks teha küsimus:

Mis on veebisaidi koostaja?

Mõni teist võib silmi pöörata, kuid see on üsna oluline küsimus. Sest mõne mõõtmise järgi on tonni platvorme veebisaitide loojad. Nagu ikka, on midagi enamat kui lihtsalt platvormid, mis kutsuvad end veebisaidi ehitajateks.

Pidagem siis kõigepealt meeles, et kasutan seda terminit üsna sujuvalt.

Veebisaidi koostaja all pean ma silmas platvormi, mis võimaldab teil veebisaidi üles ehitada üsna lihtsal viisil.

Mis võib hõlpsasti kvalifitseeruda, ulatub kindlasti, kuid sisuline on see, et kasutaja ei pea saidi loomiseks programmeerimist teadma.

Need on tavaliselt pukseerimisvormingu koostajad, ehkki mitte tingimata. Need võimaldavad teil muuta oma saidi lehtede enamikku aspekte, sealhulgas mitte ainult sisu, vaid ka välimust.

Nüüd on sellel määratlusel ilmselgelt üsna palju erinevaid platvorme. Mõned siinsed nimed on kõigega üldiselt head. Mõned neist sobivad kõige paremini konkreetsete nišide jaoks.

hostpill7 parimat veebisaidi ehitajat

 1. Veebivoog
 2. Wix
 3. Rabavalt
 4. GoDaddy veebisaidi ehitaja
 5. WordPress.com
 6. uCraft
 7. Shopify

Nišide märkimisel alustame asju meie 7. parima veebisaidi koostajaga:

Variant nr 7: Shopify

poeketi bänner

Shopify pole traditsiooniline veebisaitide koostaja. Kõige paremini võib seda mõelda järgmiselt:

Ostukorvi ehitaja.

Kuna kuigi Shopify tegeleb kindlasti veebisaitide loomisega, on see konkreetset tüüpi veebisaitide loomisega.

Veebisaidid ettevõtetele, kellel on poodide vajadusi. Tooteid müüvad veebisaidid, mis peavad maksetega turvaliselt ja tõhusalt hakkama saama. Sageli saidid, kus tuleb kaupa regulaarselt saata.

Shopify on tõenäoliselt edukaim ostukorvide koostaja:

kaupluse populaarsus

Jep. 100 miljardit dollarit on rohkem kui üsna paljude riikide SKT – seega ei usu ma, et me võiksime kahelda, kui suur on Shopify Powerhouse’i summa.

Kuid kas see on teile platvorm??

Pole üllatav, et enamik teist, kellel pole poodisaiti vaja, võib selle jaotise vahele jätta. Kuid igaüks, kes seda teeb, peaks Shopifyga tutvuma.

Tõsi, see pole kõigile mõeldud, kuid see on väga hea, kui ta kavatseb olla: poodide veebisaitide koostaja.

Plussid

 • Väga lihtne kasutada
 • Kuigi kõigil selle loendi nimedel on e-kaubanduse tööriistad, on Shopify spetsiaalselt suunatud e-kaubandusele. Sellisena on Shopify selles nimekirjas tugevaimad poodnööriistad (nii arvu kui ka kvaliteedi osas).
 • Suurepärased saatmisoskused ja funktsioonid füüsiliste toodete müümiseks.

oberlo töötab

 • TON-id tugiressursse, lisaks head klienditoe esindajad.
 • Üldiselt tugev saidiehitaja tarkvara.

Miinused

 • Ehkki Shopify kaupluseehituse tarkvara on üsna hea, pole see alati tugevamate lohistamisredaktorite tasemel (näiteks mida pakuvad muud selle loendi nimed). See on ka vähem intuitiivne.
 • Malle pole palju ja need kipuvad olema pisut liiga sarnased. Plus, enamik neist on premium.
 • Asjad lähevad kiiresti kalliks, kuna hinnad algavad 29 dollarist kuus ja tõenäoliselt investeerite disaini ja premium-rakenduste laiendustesse jne.
 • Kui lisada sellele domeenid, ei ole need tasuta kaasatud.
 • Ja Shopify võtab teie müügist väikese protsendi.
 • Kõik, kes soovivad oma Shopify saidiga programmeerimist kasutada, saavad seda teha, kuid nad peavad õppima Shopify oma keelt – vedelat – selle asemel, et kasutada keelt, mida nad juba oskavad.
 • Üldiselt ei vaja kõik ettevõtted seda, millist võimsust Shopify pakub, või peavad nad investeerima selle, mida Shopify nõuab. Kuu plaan on 9 dollarit kuus, kuid see on mõeldud ainult Facebookis müümiseks – seega pole see tegelikult täielik sait.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Shopify on ilmselgelt jõud ja fenomenaalne veebisaitide looja.

… Miks siis Maa peal on see viimane koht?!

Noh, sellel on mõned suured põhjused. Esiteks pole Shopify universaalne veebisaitide looja. See võib olla üks parimaid poodiplatvorme, kuid niipalju kui üldiselt saidiehitajad käivad … eh.

Mõne ettevõtte jaoks on see ka omamoodi kallis. Muidugi, paljudel ettevõtetel on hea investeerida sellisesse kasulikku tarkvara nagu Shopify, kuid teised ei pruugi tegelikult vajada kõike, mida Shopify neile pakub.

Need ettevõtted ja eraisikud võiksid kasutada soodsamaid ehitajaid – eriti kui neil pole nii suuri kohapealseid poodivajadusi.

Pidage meeles, et kõigil teistel selles loendis olevatel saidiehitajatel on e-poe funktsioonid. See on lihtsalt enam-vähem küsimus.

Ja Shopify’s on siinsetest ettevõtetest kõige rohkem, üllataval kombel. Kuid peate sellesse võimsusesse investeerima, mis on enamiku inimeste jaoks peamine takistus.

Ehkki Shopify võib siin mõne jaoks olla PARIM valik, ei saa see üldises loendis tegelikult olla parim valik.

Alustage oma tasuta Shopify prooviversiooni nüüd »

Meie loendist rääkides:

Variant nr 6: uCraft

ucraft bänner

Peale hämmastavalt on uCraft selles nimekirjas üks vähem populaarseid saidiehitajaid. Olen kindel, et paljud teist on sellest kuulnud, kuid ma arvan, et paljud pole seda teinud. Isegi kui olete juba varem veebisaitide koostajate jaoks Google’i otsingut teinud.

Noh, nende seas, kes veebisaitide loomisele tähelepanu pööravad, on uCraft kindlasti viimased paar aastat kohal olnud.

Minu üldine võtmine? Erinevalt Shopifyst, mis paistab silma kindla kategooriaga, on uCraft pigem üldiselt tugev võistleja, millel pole eriti tugevat niši.

Muidugi pole see kaugeltki täiuslik, kuid ma ütleksin, et see on üldiselt alahinnatud ja on hea ja taskukohase veebisaidi koostaja.

Plussid

 • Üks parimaid tasuta plaane, mida ma eales näinud olen, kuna: uCrafi tasuta plaan võimaldab teil ühendada oma domeeni, mitte alamdomeeni ja annab teile SSL-i. Kuid peate siiski kasutama uCraft-brändimist ja saate ainult ühe lehe.

ucraft tasuta plaan

 • UCraft on üks ilusaima välimusega saidiehitajaid.
 • UCraft pakub üldiste veebisaitide asemel hõlpsaid ehitaja / looja tööriistu maandumislehtede ja logode jaoks. Kas kasutate neid või mitte, on teine ​​küsimus, kuid see ei kahjusta seda.
 • Hinnakujundus võimaldab heldeid funktsioone. FIRST makstud määramistasu algab 10 dollarist kuus ja on mõne poodide jaoks juba sobilik, lubab meeskonnaliikmetele parooliga kaitstud lehti ja sellel pole muu hulgas tehingutasusid:

ucraft plaan

 • Nagu juba võisite märgata, ei võta uCraft poodmüügil tehingutasusid.

Miinused

 • Te ei saa plaane alandada. Plaani saab liigutada ainult astmest üles, kuid mitte alla. Minu arvates on see üsna piirav meede.
 • Malli valikud on korras. Pole paha, aga mitte fantastiline.
 • Ehkki kavad ise on hinnaliste omadustega helded, on tegelikul veebisaidi koostajal vähem funktsioone kui konkureerivatel ehitajatel.
 • Üldiselt kipub uCraft oma lehe kujunduses olema pisut vähem paindlikkust kui mõne muu siinse ettevõtte puhul.
 • Viimase punkti juurde lisades võivad mõned inimesed vajada keerukamaid veebisaite. uCraft saab teatud keerukusega hakkama, kuid pärast teatud läve on teise pinna kasutamine lihtsalt lihtsam. uCraft on parim saidi hõlpsaks / lihtsaks loomiseks.

Seega tundub mulle üsna selge, et uCraftil pole tegelikult nii palju halba asja.

Muidugi, sellel on mõned puudused, kuid see teeb põhimõtteliselt seda, mida iga teine ​​veebisaidi koostaja kavatseb teha – kuid see on üks edukamaid töid.

uCraft on eriti hea tehingute tegemiseks. Näiteks on tasuta pakett hõlpsasti PARIM tasuta plaan, mida ma kunagi näinud olen, sest kuigi kaubamärki on olemas, saate domeeni Domeeni ÜHENDAMISEKS tasuta kasutada.

… see on peaaegu ennekuulmatu.

Rääkimata sellest, et esimene tasuline plaan pakub palju funktsioone, mis tulevad teistel platvormidel palju kõrgemate hindade eest.

Miks on selles nimekirjas teisel kohal? Põhimõtteliselt on see rohkem seetõttu, et muud võimalused on tõesti head, mitte seetõttu, et uCraftil on tõsiseid puudusi.

Ja ausalt öeldes ei taga uCraft mõnikord tippklassi kasutajakontrolli ja paindlikkust nii, nagu tipptasemel kasutajad teevad.

See on TASUTA lihtsamate saitide jaoks – nende jaoks, mis on visuaalselt suunatud, mis on lihtsalt sihtlehed või on mõeldud mobiilikasutajatele. Ja kui mõelda, kui taskukohane see võib olla …, on see veelgi silmapaistvam valik!

Kuid inimesed, kes soovivad võrrandile pisut keerukust lisada või palju sisu lisada, võiksid minna mujale.

Alustage oma uCraft Proovi nüüd »

Millest siis järgmine meie nimekirjas:

Valik nr 5: WordPress.com

Wordpress com bänner

Pole kahtlust, et olete WordPressist kuulnud. WordPressist on kuulnud kõiki veebipõhiseid asju huvitavaid asju.

Ja mõnikord tundub, et kõik, kes on midagi veebis ehitanud, KASUTAB WordPressi. Ümberringi hõljub palju arvandmeid, mis krediteerivad WordPressit kuskil veerand kuni kolmandiku veebisaitide vahel.

Sõltumata täpsest summast, pole WordPressi puhul ülimalt populaarne.

Kuid paljud inimesed ei tea, et WordPressi on kahte tüüpi:

WordPress.org on tasuta avatud lähtekoodiga versioon … ja see on täielikult esile toodud.

Oota – tasuta ja täisfunktsionaalne? Miks peaks keegi teist versiooni kasutama??

Noh, peate ise hostimise ja domeeninimede eest hoolitsema ning seejärel installima tarkvara WordPress.org.

Sisenege WordPress.com: asutas ühe WordPress.org asutaja, kuid… äriline.

See pakub sisuliselt sama tarkvara ja väga sarnast vormingut, kuid sellele on lisatud mõned hinnasildid. Vastutasuks saate palju mugavamat tarkvara.

Populaarne kui WordPress.org on, pole WordPress.com oma kasutajate osas NII nalja:

wp populaarsus

Nagu WordPress.com ütleb, olete heas seltskonnas.

Vaata järgi:

Plussid

 • Mitmetasandilise süsteemi esimene plaan on TASUTA.
 • Kuna WordPress.com on ülipopulaarne, annab konto – isegi tasuta konto – loomine teile juurdepääsu WordPressi ajaveebide massilisele võrgule. See võib hõlbustada publiku loomist, kogukonnas osalemist jne.
 • Väga lihtne kasutada.
 • Suurepärane ajaveebide jaoks, mis pole üllatav.
 • Kuid see on tugev ka tavaliste veebisaitide loomisel, isegi kui blogimine on põhiline tugevus:

ajaveebi veebisait

 • Kõrgemate astmete eest tasumine annab teile juurdepääsu WordPressi pistikprogrammidele – see tähendab juurdepääsu suurimale laienduste poodile.
 • Sõltuvalt sellest, kui palju kontrolli oma saidi üle soovite, võib WordPress.com olla väga taskukohane, alates 5 dollarist kuus.

Miinused

 • Peamiselt tehtud ajaveebi formaadi jaoks. Jällegi saate WordPressi abil luua suurepäraseid “tavalisi” veebisaite. See juhtub lihtsalt eriti hõlpsaks blogimiseks.
 • Kohandamine on teiste veebisaitide ehitajatega võrreldes piiratum. Oma saidi välimuse täieliku kontrolli saamiseks peate 1) üle minema kõrgematele tasemetele või 2) installima tasulised pistikprogrammid või 3) maksma kasutatava teema premium-versiooni eest. VÕI peate võib-olla tegema kõik kolm.
 • Selle kohta on WordPress.com-i üks puudus see, et kui te pole ettevaatlik, võivad asjad kiiresti kallimaks minna. WordPress.com ei sunni ega varja teie eest paljusid lisatasusid, kuid platvormi maksimaalse ärakasutamise abil saate kiirelt summeerida.

Nii et kõike kokku pannes, on WordPress jõud, millega tuleb arvestada, muu hulgas seetõttu, et see on tohutult populaarne ja ülitähtis.

WordPress.com platvorm on loodud sisu jaoks. Saate teha lihtsamaid asju, näiteks ilusa välimusega sihtlehti … kui soovite.

Kuid kui soovite lisada palju sisu, on WordPress üks paremaid kohti, kuhu minna. See on eriti hea, kui soovite hallata ajaveebi või näete ennast tulevikus palju sisu lisamas.

Enamik varjukülgi puudutab hinda ja kohandamist. Tõde on see, et WordPress.com saidi koostaja on piiratud, kuna see pole lohistamise ehitaja.

Valite külgribalt oma saidi aspektid, mida soovite muuta, kuid täieliku kohandamise saamiseks peate lisatasu maksma. Mõnikord pole see halb hind, mõnikord on hind suurem kui mõnel teisel platvormil.

WordPress võib olla ülivõimeline, kuid samas võimas saidiehitaja. Kuid see võib ka kulukaks muutuda, kui te ei tee kõigepealt oma uurimistööd.

Ehkki WordPress on armastav platvorm, eriti sisuloojate ja blogijate jaoks, panevad selle piirangud selle meie muude võimaluste taha.

Alustage WordPressiga kohe »

Sellised valikud nagu:

Variant 4: GoDaddy veebisaidi koostaja

godaddy bänner

Võib-olla olete märganud, et see üksus on loendis natuke ainulaadne:

GoDaddy on ennekõike WEB HOST ja domeeninimede registripidaja. Muidugi, see teeb ka veebisaitide loomist, kuid enamus suuremaid veebimajutajaid pakuvad mingisugust veebisaitide loomise tarkvara.

Miks on GoDaddy ainus, kes selle siin valmistab?

Lühidalt öeldes on GoDaddy selle nimekirja lisanud, kuna see pakub fantastiliselt kõikehõlmavat paketti: domeeninime, veebisaidi loomise rakendust ja hostimist.

Ja naljakas on see, et see teeb seda kahel viisil.

Saate osta veebimajutust, mis sisaldab veebisaitide koostajat. Võite osta ka veebisaidi koostaja paketi, mis sisaldab hostimist:

godaddy hinnakujundus

GoDaddy peab selle nimel palju ära tegema. Kuid see võib ka hinnakujunduse osas pisut segane olla – asi, mis muutub piisavalt sageli, ei saa ma tõesti muud lõplikku avaldust teha kui silma peal hoida.

Vaatame igatahes detaile:

Plussid

 • Nagu öeldud, pakub GoDaddy suurt kõik-ühes paketti. Saate hea veebimajutuse ja domeeninime koos veebisaidi koostajaga.
 • Üsna vähe hinnakujundusvõimalusi, mõnel on rohkem salvestusruumi ja rohkem funktsioone. Võrreldes paljude veebisaitide ehitajatega saate ROHKEM ressursse madalama hinnaga.
 • Sõltuvalt teie hinnakujundusplaanist võib GoDaddy olla palju odavam kui paljud teised veebisaidi ehitajad … isegi pärast esimest aastat. Võib olla. See sõltub sellest, kuidas pääsete juurde GoDaddy veebisaidi ehitajale (näiteks sellest, kas ostate selle hostimise kaudu).
 • Veebisaidi loomise rakendust on lihtne kasutada ja see on täielikult töötav.

godaddy veebisaidi ehitaja

 • Kõrgemad astmed võimaldavad üsna ulatuslikku poodimist, turundust ja turvalisust.
 • GoDaddy blogimisfunktsioon on hea.

godaddy ajaveeb

Miinused

 • Kui ostate hostimisplaani, pikendab GoDaddy uue hinnaga SIGNA KOHTA kõrgemat hinda kui esimese aasta hind. Esimene aasta annab teile põhimõtteliselt kõike mõne dollari eest, kuid teine ​​aasta võtab hostimise ja veebisaidi koostaja eest kõrgemat hinda. See ei kehti veebisaidi koostaja pakettide puhul.
 • Ehkki veebisaidi koostaja on üldiselt üsna hea, pole see eriti paindlik, kuna siin on mõned peamised valikud. See võib olla tehniliselt lohistamine, kuid see on vähem lohistatav kui teised platvormid.
 • GoDaddy klienditugi on sageli ebausaldusväärne. Tavaliselt on telefonitugi suurepärane, kuid reaalajas vestlus on sageli maas.

Ma ei taha teile valetada, GoDaddy võib olla kõrgem kui mõned SUURED valikud – näiteks uCraft, WordPress või Shopify -, kuid see on siiski mõnel olulisel viisil piiratud.

Need piirangud on aga osa sellest, mis teevad sellest ka hea valiku.

GoDaddy peamine puudus on selle kurikuulus hinnakujundus. Kui ostate veebipaketi ja domeeni sisaldava hostipaketi, kaasatakse need asjad tõenäoliselt esimest aastat tasuta.

Ja siis pärast esimest aastat teie hostimise hind tõuseb, teilt võetakse tasu veebisaidi koostaja ja teie domeeni eest.

Samuti saate lihtsalt valida veebisaidi koostaja ise, mis hõlmab ka veebisaidi majutamist. Minu teada ei pea te selle ees suuri uuendusi, seega on praegu tegemist tõsise tehinguga.

Kuid teine ​​piirang taandub põhimõtteliselt ehitajale endale. See on üsna hea, kuid pisut vähem kasutajasõbralik ja paindlik kui mõned teised siin.

Muidugi annab GoDaddy ülimuslikkus domeenide registripidajana ja veebimajutajana ka veebisaitide loomise tarkvarale mõned eelised.

Tõsi, põhimõtteliselt hõlmab kõik siin sisalduv vaikimisi hostimist ja enamik laseb teil domeeni osta või selle integreerida.

Kuid GoDaddy on nendele asjadele spetsialiseerunud ja oskab neid eriti hästi kokku viia – nii saate GoDaddy abil oma hostimises hallata rohkem aspekte kui paljude teiste siinsete nimedega.

Rääkimata sellest, et kuigi see pole nii paindlik kui mõned teised siinsed nimed, saate GoDaddy veebisaidi tarkvara abil siiski palju ära teha..

Külastage Godaddy veebisaidi ehitajat »

Teistest nimedest rääkides:

Variant 3: silmatorkav

silmatorkavalt riba

Rabavalt on vähem kuulus nimi. Tegelikult on kõigist platvormidest, millest ma rääkinud, Strikingly ilmselt see, mille kohta te kõige tõenäolisemalt juba teate.

Ja ma olen kohe alguses: üsna paljud inimesed võivad nõustuda Strikingly kõrge paigutusega selles loendis.

Piisavalt õiglane.

On üsna vähe vigu, mis muudavad paljudele inimestele silmatorkavalt vähem kui ideaalseks. BUT, silmatorkavalt õnnestub tõeliselt hästi mõne veebisaidi hõlpsa loomise põhiprintsiibis:

Veebisaidi loomine rakendusega Strikingly on lihtne.

Jep. Kõlab nagu truism, kuid hämmastavalt sobib see põhitõdedega ja seetõttu on see tugev pretendent.

Kuid olgem konkreetsed:

Plussid

 • Seal on tasuta võimalus ja võimalus maksta iga kuu asemel kuust kuusse (kuigi see on muidugi kallim).
 • Saadaval on suured ajalised kulukohustused, mis võimaldavad teil säästa raha, kui teil on kõik korras, kui peate aastaid Streiginguga liituma.
 • Esimese astme abil saate luua KAKS saiti esimese astme plaanidega ja piiramatu arvu tasuta saitidega (saidid, mis tegutsevad vabakava funktsioonide järgi). Hilisemad astmed võimaldavad teil rohkem ehitada.
 • Selle märkuse põhjal saate tegelikult osta rohkem saite, kui teie plaan seda võimaldab … ILMA ilma plaanide uuendamise vajaduseta.

silmatorkavalt

 • Suhteliselt helde salvestusruum ja ressursid esimese astme jaoks. Lisaks saavad hilisemad astmed piiramatut salvestusruumi.
 • Tõsi, paljusid siinseid platvorme on lihtne kasutada. Silmatorkavalt on see üks lihtsamaid – sellel on üks parimatest kasutuslihtsuse ja funktsionaalsuse kombinatsioonidest.

Miinused

 • Silmatorkavalt hoiab oma kaubamärki kuni teise tasustatud astmeni. See on tõsiselt ebavajalik ja tüütu, kuna peaaegu igal teisel platvormil on AINULT vabakava kaubamärgid.

silmatorkavalt

 • Ehkki te ei pea domeenil või kohandatud e-posti aadressil Strikingly registreerima, leiate siiski, et soovite, et hinnad oleksid kõrgemad kui peaksid olema:

silmatorkavalt

 • e-kaubandus pole eriti jõuline. Ühel hetkel oleks olnud tõeliselt muljetavaldav, kui e-poe funktsionaalsuse lisamine kõigisse plaanidesse oleks silmatorkav. Kuid praegu on see pisut põhiline inimestele, kes tõesti peavad veebis müüma.
 • Pole saidi varundamise funktsioone. Ehkki kui kasutate rakendust Strikingly, võite saada laienduse, mis aitab.
 • Üldiselt kipub Strikingly olema pisut põhilisem / pakub kasutajatele vähem kontrolli.

Nii et kõlab, et Streigingul on sellega liiga palju valesti, et see oleks mõne kolmanda koha peal valik, mis on eespool mõnedest eespool mainitud rasketest tegijatest..

See ei ole täiesti vale. Asi on selles, et Strikingly ei ole suunatud ülilihtsaks platvormiks.

Tundub, et eesmärk on lihtsus ja tõhusus – silmatorkaval inimesel peaks olema võimalus hõlpsalt üles saada selline sait, mis näeb hea välja.

Selles mõttes ohverdatakse loomulikult teatav paindlikkus. Mõned põhifunktsioonid puuduvad, mis on minu arvates tüütud.

Nii et mõnikord võib Silmatorkav tunduda mulle pisut ülehinnatud, kuid see on tingitud sellest, mida ma saidiehitajas väärtustan.

Teistel inimestel pole selliseid sarnaseid vajadusi. Ja paljudele inimestele on Strikingly’i esimene või teine ​​tasand tegelikult SÕNAVALT taskukohane, kuid pakuvad siiski palju korralikke funktsioone ja on tõhus viis hea saidi loomiseks..

Ja tõsi, mõned neist vigadest on asjade skeemis pisut tühised.

Seega, kuna veebisaidi hõlpsa loomise keskmes on suurepärane roll, on Strikingly teeninud koha esikolmikus.

Alustage oma tasuta silmatorkavat proovi nüüd »

Vaatame siis kahte platvormi, mis löövad rabavalt välja:

Variant nr 2: Wix

wix bänner

Ma ei usu, et keegi võiks seda nime siin nähes imestada, vähemalt nende seas, kes on Google’i veebisaidi koostaja juba varem.

Wix on tõenäoliselt praegu kõige populaarsem lihtsate veebisaitide loomise platvorm. Viimane arv:

wixi kasutajad

Dang. See on WordPressi populaarsuse osas üleval.

Miks?

Hm … pidage meeles, kuidas ma ütlesin, et uCraft ja Strikingly ühendavad hästi kasutusmugavust kohandamisega?

Wix pakub veelgi suuremat paindlikkust ja saidi kohandamist, ilma et see oleks palju keerulisem. Paljude inimeste jaoks on see parim veebisaitide koostaja.

Plussid

 • Mitmetasandilise süsteemi esimene kava on tasuta ja peaaegu täielikult kasutusele võetud. Selle all mõtlen ma seda, et kui teil puuduvad kriitilised asjad – salvestusruum ja domeen -, saate peaaegu kõik tööriistad ja täieliku ehitaja tarkvara.
 • Ehitustarkvara on ilmselt PARIM kombinatsioon kasutusmugavusest ja keerukusest / kasutajakontrollist.
 • Sõna otseses mõttes on saadaval sadu malle ja palju rakendusi / laiendusi.

wix

 • Saate oma kohandamisega täis SEO ja turundusriistade komplekti. Tõsi, ka kõik siinsed nimed pakuvad neid, kuid Wix on nende seas parim kõikvõimalik.

Miinused

 • Täpsema ja nišilise disaini ning välimuse saavutamiseks võib Wix pisut tasaseks kukkuda. See sobib suurepäraselt kohandamiseks, kuid ka tavalisemate veebilehtede jaoks.
 • Kuigi Wixil on palju malle, on paljud neist üsna sarnased.
 • Sellele lisandub, et ehkki Wix lubab inimestel saidikoodi redigeerida, on see siiski suunatud peamiselt pukseerimiskasutajatele ja on sel viisil pisut piiratud.

Ma arvan, et Wixi jaoks on minu jaoks põhimõtteliselt kõik.

Tõsi, kõik siinsed nimed teevad kõike. See on enam-vähem veebisaidi koostaja mõte.

Kuid Wix teeb kõike päris hästi. Selle veebisaidi koostajat on lihtne kasutada, kuid see sisaldab palju paindlikkust ja kasutajakontrolli. Vähemalt arvestades, kui kasutajasõbralik see on, on see üsna jõuline.

Lisaks pole hinnastamine halb. Ma isiklikult arvan, et Wixil oli varem parem hind, kuid see, mis tal praegu on, on okei. Standardse hinnakujunduse jaoks saate ikkagi täielikult funktsionaalse platvormi.

Teisisõnu, Wixi jaoks pole palju uut “uut” kraami. See juhtub lihtsalt olema üks PARIMaid veebisaidi loomise parimaid näiteid, kus on fenomenaalne segu kasutajasõbralikkusest, kiirusest ja hõlpsast kohandamisest.

Alustage Wix Now-ga »

Niisiis, kuidas maa peal pole see esimene koht, koht, kuhu kõik teised selle annaksid?

Las ma selgitan:

Valik nr 1: veebivoog

veebivoo bänner

Ma juba tean, et saan Webflow esikohale seadmise kohta mõne näite.

Lõppude lõpuks on veebisaitide koostajate nimekirjas võimatu näha, et Wix ei võta esikohta. Ja kui seda pole, võite eeldada, et esirinnas on ruut Ruum, WordPress või mõni muu suur nimi..

Webflow pole peaaegu sama tuntud kui Wix. Miks see siin on??

Esiteks on see teada vähemalt mõnele suurele nimele:

veebivoog

Nii et ärge kirjutage seda liiga kiiresti maha.

Lubage mul öelda, et Webflow ei ole teie kõigi jaoks parim valik – praegusel hetkel sõltub see teie konkreetsest olukorrast.

Kuid siin on lihtne versioon: Wix ja muud siin loetletud platvormid võimaldavad teil kasutada pukseerimisvormingut, mis võimaldab teil saidi välimuse osas palju redigeerida. Neid on lihtne kasutada ja need on suurepärased asjatundjatele – sealhulgas väikeettevõtetele – hulga üksikasjade redigeerimisel.

Kuid isegi need ehitajad on endiselt põhimõtteliselt piiratud, võrreldes sellega, mida arendaja võiks koodiga teha.

WebStarts on põhimõtteliselt täiustatud hoonerakendus, mis võimaldab teil teha seda, mida arendaja võiks, kuid ilma nõutavate kodeerimise teadmisteta.

Vaata järgi:

Plussid

 • Webflow pakub kasutajatele tohutut kontrolli disaini üle, veelgi enam kui Wix – kuna Webflow võimaldab teil redigeerida asju, mis tavapäraselt nõuavad kodeerimist, kuid hoiab asju siiski visuaalses koostajal.

veebivoo plaanid

 • Webflow-l on TON hinnakujundusvalikuid. Võite valida kas saidiplaani või kontoplaani. Mõlemal neist on kaks alamkategooriat: individuaalsed või meeskonnakavad. Ja igal neist on 2–3 taset.

veebivoo plaanid

veebivoo plaanid

 • Webflow tasuta pakett sisaldab põhimõtteliselt kõiki disainivahendeid, mida esmaklassiline versioon võimaldaks.
 • Veebivoog sobib suurepäraselt ka inimestele, kes soovivad otse koodi otsida, samas kui paljud muud loendis olevad valikud on algajatele paremad ja arendajatele piiravad.
 • Kui teie ettevõte müüb disainiteenuseid või loob klientidele veebisaite, on Webflow tõenäoliselt teie jaoks selles nimekirjas parim nimi.
 • Kõike arvestades Webflow pole palju kallim kui enamik teisi siin pakutavaid võimalusi – see on üsna hästi levialas.

Miinused

 • Võrreldes põhimõtteliselt kõigi teiste selles loendis sisalduvate nimedega on Webflow keerulisem kasutada ja tähendas veidi rohkem disaineritele ja arendajatele. Tõsi, te ei pea kodeerimist teadma, kuid Webflow’i platvormil endal on õppimiskõver.
 • Ehkki Webflow hinnad on toodet väärt, algavad need siiski kõrgemalt kui mõned siin pakutavad valikud.

Olgu, lubage mul korrata Webflow kaitsmist. Kas see on parem lihtne veebisaidi ehitaja kui Wix või muud siinsed nimed?

Ei.

Kuid Webflow LÕPAB kasutajasõbralikkuse piire kohandamisvõimaluste hulgaga, mida see kasutajatel võimaldab.

Teisisõnu, kõik, mis selle kasutamismugavuse ja nooblisõbralikkuse all kannatab, on peaaegu täielikult sellepärast, et Webflow võimaldab teil teha hulga asju.

Ma isiklikult arvan, et Webflow on seal üks ebamaiselt paindlikumaid ja funktsionaalsemaid veebisaitide koostajaid. Kuid hoolimata sellest, et kasutajad saavad oma saitide üle tohutut kontrolli, pole see ka tohutult keeruline.

Nii et jah, teiste siinsete nimede suhtes on seda karmim kasutada. Kuid super hästi tehtud ja soodsa hinnaga, isegi kui see on natuke kallim kui mõned muud nimed siin (ehkki mitte just palju).

Peamine põhjus, miks veebivoogu ei kasutata, on see, et see võib mõne inimese, sealhulgas väikeettevõtte jaoks olla liiga suur. Ja need, kes soovivad salvestada, võivad ebavajalike funktsioonide jaoks olla pisut kallid.

Kunstiliste ja loominguliste tüüpide või disainerite jaoks on Webflow siiski fantastiline. Või tõesti, igaüks, kes soovib kõige rohkem kontrolli, pääseb oma saidi kujundusest üle ilma koodita.

Nii et ma arvan, et Webflow on fenomenaalne veebisaitide koostaja. See puhub mind natuke eemale, lihtsalt mõtlen sellele.

Alustage oma tasuta veebivoo prooviversiooni nüüd »

Kuid ärgem olgem liiga ära veetud, eks?

On aeg kõik kokku panna:

Järeldus

Nii et kui olete seda kaugelt lugenud, on üsna selge, et neil ehitajatel on oma tugevused ja nõrkused.

Vaatamata sellele, et kõigil neil on omamoodi unikaalseid vigu ja / või kõrgeid kohti, saavad nad põhimõtteliselt kõike teha.

Näiteks saab Shopify teha kunstilisi kujundusi ja ajada ajaveebidega ka kenasti. Ja põhimõtteliselt võib iga teine ​​siinne nimi ka e-kaubandust teha.

Kuid kui teil on raskema koormusega poodide vajadusi, on Shopify suurepärane valik.

Kui teil on vaja kiiresti kena sait üles seada, sobivad uCraft ja Strikingly suurepäraselt selle töö jaoks. Wix on veelgi parem, kuid see on põhjalikum.

Kui soovite tõesti keskenduda ajaveebimisele, on WordPress eriti suurepärane, isegi kui muud siin pakutavad võimalused pakuvad ajaveetmist just suurepäraselt.

Oletame, et soovite oma hostimist põhjalikumalt hallata ning otsite ka hea hinnaga taskukohasuse ja usaldusväärsuse segu – GoDaddy võiks olla teie panus.

Ja kui soovite oma saiti, eriti selle välimust, tõesti hallata, on Webflow vaieldamatult teie jaoks parim ehitaja.

Nüüd võite end siiski pisut hämmingus tunda.

Parim viis parima valiku leidmiseks on kinni pidada oma saidi / ettevõtte vajaduste põhialustest ja tööriistadest / funktsioonidest, mis aitavad teil või teie meeskonnal oma saiti parimal viisil hallata..

Võite kalduda näiteks paljudele väljamõeldud funktsioonidele, kuid mõnikord võivad need olla liiga suured.

Ärge muretsege – me pole aidanud teid! Meil on täpsemat teavet.

Kui olete huvitatud näiteks WordPress.comist selle ajaveebifunktsioonide tõttu, kuid soovite Wixi paindlikkust … käsitleme seda vaste siin.

Või soovite ikkagi seda kombinatsiooni kasutatavusest ja juhtimisest, mille Wix teile annab … aga te pole kindel, kas selle poodifunktsioonid on Shopify omanduses. Me võtame seda ka siin.

Ja kui soovite tõesti säästa või vajate oma saidile lihtsalt ajutist kodu, saate isegi vaadata meie täielikku tasuta veebisaitide koostajate nimekirja.

Ja meie WordPressi alternatiivide loend läheb TON-i alternatiivide hulka – mõned neist on selles loendis, teised aga palju keerulisemad või vähem keerulised. Seda saate vaadata siit.

Hea veebisaidi koostaja või sisuhaldussüsteemi (CMS) alustamine ja väljavalimine võib olla stressirohke. Kuid ka valikukoormus on suurepärane kingitus – kui järele mõelda, võite leida ideaalse lahenduse!

Õnnelik hoone!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector