2020. aasta parimad WordPressi majutusteenuse pakkujad (number # 1 on fantastiline)

WordPress on hõlpsalt üks parimatest sisuhaldussüsteemidest seal – paljude mõõdikute järgi on see sisuhaldussüsteem. Peaaegu kõik on WordPressist kuulnud – ehkki paljud tarbijad tunnevad WordPress.com-i paremini kui WordPress.org.


WordPress.org on uskumatu tööriist ja seda saab tasuta kasutada, kuid seda ei kaasne hostimisega. Kui saate ise oma hostimise (ja eeldatavasti ka oma domeeni) eest hoolitseda, saate saidi enda redigeerimiseks kasutada WordPressi.

WordPress on nii populaarne, et paljud hosting firmad pakuvad spetsiaalselt WordPressile suunatud plaane. Nüüd tuleb siin selgitada paar asja.

Esiteks on osa sellest pisut liialdatud. Võiksite WordPressiga ühenduse loomiseks kasutada tavalisi jagatud veebimajutusplaane – seega pakuvad WordPressi ühist / veebimajutust pakkuvad ettevõtted põhimõtteliselt riietatud veebimajutust. Selles tuleb olla ettevaatlik.

Samal ajal on mõnel neist võimalustest ka lisafunktsioone või korralikud hinnad, mida tasub siiski uurida. Lisaks pakuvad mõned ettevõtted hallatud WordPressi lahendusi, mis on hinnasõbralikumad, kuid pakuvad ka kvaliteetsemaid WordPressile orienteeritud teenuseid.

Nüüd on siin palju sorteerida. Enamik inimesi saab WordPressi tavalisele veebimajutuskontole installida ja see töötab hästi – seega on mõned selle loendi üksused siin, kuna nad pakuvad veebimajutuse hindu WordPressile orienteeritud hostimise jaoks.

Muud siinsed üksused pakuvad hallatud WordPressi lahendusi, mis on ettevõtjatele paremad. Ja muidugi teevad mõned siinsed ettevõtted mõlemat.

Veel üks kiire märkus selle loendi kohta: on mõned asjad, mis on WordPressi hostimise toodete puhul väga tavalised.

Kui miski paneb siin plusse ja miinuseid loetlema, tähendab see tõenäoliselt selle erilisust – näiteks pakutakse paljudele WordPressi hostimistoodetele mingisugust klienditugi, kuid teen märkuse, kui ettevõtted pakuvad eriti häid WordPressi väljaõppe saanud klienditoe esindajaid.

Selle loendi kohta tahaksin öelda veel viimast asja: kõik siinsed valikud on kindlad. Jah, nad on järjestatud põhjusel, kuid tõsi on see, et ettevõtted on tänapäeval WordPressi hostimise üles riputanud.

See ei tähenda, et ükski neist võimalustest on täiuslikud WordPressi hostimislahendused … lihtsalt see, et nad on kuidagi suurepäraselt hakkama saanud. Eriti kolm viimast võimalust on lähedal ja enne nimede välistamise alustamist peate hoolikalt uurima, mida soovite..

Siinkohal oleme andnud kogemuse põhjal auastme.

2020. aasta parim WordPressi hostimine:

Hosting
Hind
Kiirus
Uptime
Kasutatavus
Minu hinnang
Sinine vaim2,95 dollarit kuus346 ms100%PARIM★★★★★
DreamHost2,59 dollarit kuus1103ms100%HEA★★★★
SiteGround3,95 dollarit kuus586 ms100%HEA★★★★
HostGator5,95 dollarit kuus1166ms99,99%HEA★★★★
A2 majutamine2,96 dollarit kuus1328 ms99,96%HEA★★★★
Liikumises4,99 dollarit kuus326,29ms99,98%HEA★★★★
Vedel veeb49 dollarit kuus576,32ms99,92%HEA★★★★

Uurime iga WordPressi hostimise üksikasjalikku ülevaadet ilma täiendava vaevata.

1: sinine vaim

bluehost jagatud WordPressi hostimine

Ah, Bluehost – ilmselt üks kuulsamaid hostimisettevõtteid seal. Samuti on Bluehost tugevalt seotud WordPressi hostimisega. Sarnaselt kahele eelmisele võimalusele soovitab ka Bluehost WordPress ja koos selle massiivse nimega on ka Bluehost nägus variant.

Sisukord Bluehostile? Sellega ei juhtu liiga palju ja kuigi see pole odavaim pakkuja, on WordPressi jagatud hostimise plaanid siiski üsna head pakkumised.

Plussid

 • Tasuta domeeninime registreerimine ja mõned astmed hõlmavad tasuta domeeni privaatsust.
 • Tasuta SSL-i sertifikaat ja tasuta domeen (ühe aasta jooksul) algtaseme astmetele ülespoole. Kõrgemad astmed võimaldavad piiramatuid saite ja salvestusruumi.
 • Valik nii hallatud kui ka jagatud WordPressi plaanidest laias hinnaklassis.
 • Tasuta CDN (teatud astmete jaoks).
 • Üldiselt väga kindel tööaeg (kuigi üks kuu ei olnud minu jaoks suurepärane) ja kiire reageerimise aeg.

bh uptime

 • Pikendamise hinnad pole liiga kõrged ja mõnikord võib esimene aasta olla märkimisväärselt odavam.
 • Nagu SiteGround, hõlmab ka Bluehosti tugi WordPressi eksperte. Nagu ma siin juba paar korda olen öelnud, on selle heaks märgiks live-vestluse kvaliteediga eelost.

bh vestlus

bh vestlus

Miinused

 • Mõned hallatud WordPressi hostimisplaanid võivad olla pisut hinnasõbralikumad, kuid väikeettevõtete jaoks pole see tõenäoliselt suur tagasilöök.

Olles üks parimaid kõikehõlmavaid hostimisettevõtteid, suudab Bluehost endiselt WordPressis silma paista. Ma annan krediiti vastavalt vajadusele: Bluehost saab muidugi minu soovituse ja peaaegu kõigile.

2: DreamHost

unistuste bänner

DreamHost, nagu ka SiteGround, on üks kolmest WordPressi enda soovitatud hostingu pakkujast. DreamHost on hostiettevõtete kogukonna veteran: see on olnud juba aastast 1996.

Viimase kahe aastakümne jooksul on DreamHost kasvanud suureks hostiettevõtteks. Nad väidavad, et nad on teenindanud üle 400 000 kliendi ja 1,5 miljonit veebisaiti. Kõige muljetavaldavam on see, et DreamHost on käivitanud enam kui 750 000 WordPressi installimist – ilmselgelt kasutavad paljud kliendid DreamHostit WordPressi jaoks.

Mis on aeglustumine? DreamHost on kindlasti üks parimatest WordPressi hostiettevõtetest, millel on tõeliselt tõrgeteta paigaldus- ja haldusprotsess ning ka kindlad omadused korralike hindade jaoks.

Plussid

 • Õmblusteta installiprotsess.
 • DreamHostil on ka CDN.
 • Madal algtaseme hind muudab DreamHosti heaks võimaluseks inimestele, kes soovivad säästa, ja neile, kellel on kergem hostimisvajadus.
 • Väga hea tööaeg (vähemalt hiljuti), kuigi reageerimise ajad võivad olla natuke paremad.

dh uptime

 • Esimese astme jaoks on saadaval SSD-salvestusruum, piiramatu liiklus, eelinstalleeritud SSL-sertifikaat ja igapäevased varukoopiad.

Miinused

 • Nagu näidatud, võiksid reageerimise ajad olla pisut paremad.
 • Ehkki sisenemishind on pisut madalam, on teil tõesti ainult kaks astet ja teine ​​on oluliselt kõrgem. See on sisuliselt põhiline WordPressi võimalus või täielik WordPressi võimalus, ilma keskteeta.
 • DreamHosti tabas 2017. aasta suvel DDoS-i rünnak, mis vähendas tööaega. Selle põhjal jõuti mõnele järeldusele, et DreamHosti turvalisus pole tegelikult testitud liiga suur.
 • E-posti aadress pole tasuta kaasatud ja vajab uuendamist.

Nagu SiteGroundi puhul, on ka DreamHostil minu soovitus. Kui WordPress seda soovitab, on raske seda mitte teha! Minu ettevaatus on hinnatõus – mõned inimesed võivad jääda keskele ja mõned väikesed või keskmise suurusega ettevõtted võivad soovida suuremat valikut võimalusi.

Külastage DreamHost

3: SiteGround

saidiplaani bänner

SiteGround on veel üks hostimise suurtest nimedest. SiteGround paistab silma see, et WordPress soovitab tegelikult SiteGroundit (koos kahe järgmise võimalusega, mistõttu nad on sellel viisil järjestatud).

Siin on SiteGroundi sisu: teenus on lihtsalt üldiselt kõrge kvaliteediga ja väga standardsete hindadega. Pealegi saavad isegi algtaseme astmed kvaliteetset klienditugi ja funktsioone.

Plussid

 • Minu kogemuse kohaselt on SiteGround olnud ühed parimad tööaeg.

sg uptime

 • Igapäevane tasuta varukoopia sisaldub alates odavaimast astmest ülespoole. Kõrgemad astmed saavad iga päev tasuta taastamistöid.
 • Installiprotsess on uskumatult lihtne.
 • Piiramatu MySQL andmebaaside tase alates odavaimast astmest ülespoole.
 • Klienditugi on fenomenaalne, eriti seetõttu, et SiteGroundil on spetsiaalne WordPressi tugi. Veelgi parem, see täiustatud tugi on saadaval ka esimese astme kasutajatele. Nagu mõned teisedki siin, on hea isegi nende tavaline klienditugi.

sg vestlus

 • SiteGround sisaldab paljude pakettide jaoks CDN-i.

Miinused

 • Ehkki SiteGroundi tööaeg on minu kogemustel olnud suurepärane, võivad reageerimise ajad olla ideaalist pisut kõrgemad. Sellegipoolest on nad endiselt väiksemad kui paljud teised selles nimekirjas olevad ettevõtted.
 • Ehkki esimene hostimise aasta on tavaliselt / taskukohase hinnaga, võivad uuendamise hinnad olla märkimisväärselt kõrgemad.
 • Salvestusruum ei ole piiramatu, olenemata astmest. See pole halvim asi, kuid teistel pakkujatel on piiramatu salvestusruum sarnaste või madalamate hindade jaoks.

Kuna SiteGround on esikolmikus ja WordPress seda soovitab, võite arvata, et jah, ka sellel on minu soovitus. Teil oleks õigus. Tahaksin lihtsalt korrata oma ettevaatust oma inimestele, kes otsivad taskukohast WordPressi hostimist: hoiduge pikendamise hindadest!

Külastage saiti SiteGround

4: HostGator

hostgaatori bänner

HostGator on üks hostimise suurimaid nimesid ja see on hästi teenitud nimi: HostGator on teenindanud üle 8 miljoni saidi, mis on üsna muljetavaldav.

Niisiis, kuidas on juttu HostGatori WordPressi valikutest? Nende veebisait muudab selle pisut segaseks, kuid HostGator pakub kahte tüüpi WordPressi hostimist: esimene on WordPressi veebimajutus ja teine ​​hallatud pilvemajutus. Mõlemad on head, kuid HostGator on oma pilveplaanide jaoks eriti tugev valik – nende jõudlus on väga hea.

Plussid

 • Mõõtmata ribalaius, kettaruum, tasuta SSL-sertifikaat ja piiramatu MySQL-i andmebaasid kõigi jagatud hostimise kontode jaoks, mis sisaldab jagatud / veebi WordPress-hostimist.

tasuta ssl-sertifikaat

 • 45-päevane raha tagasi garantii (mitte 30 päeva).
 • E-posti turundustööriist on tasuta kaasas, algtaseme kontodega ülespoole.
 • Kui kasutate WordPressi jaoks HostGatori jagatud hostimise tooteid, on hinnad loomulikult madalamad. Kuid ka HostGatori hallatavad WordPressi pakkumised pole vahemikus 6–10 dollarit (vähemalt esimeste tingimuste korral) liiga halvad..
 • HostGatoris on WordPressi eksperdid toetamiseks saadaval. Üldiselt on HostGatoril nagunii väga hea klienditugi (tõendusena on see reaalajas vestluse proov, mille tegin välja logides „potentsiaalse kliendina”).

hg vestlus

hg vestlus

Miinused

 • Ehkki minu tööaeg HostGatoriga on olnud hea, on reageerimise ajad olnud minu jaoks keskmisest kõrgemad, mitme kuu jooksul. Kuid see on WordPressi veebimajutuses: WordPress Cloud’i hostimist on palju parem kasutada.

hg uptime

 • HostGatori hallatud WordPressi plaanid ei võimalda kasutajatel palju saite – maksimaalselt kolm. See on tavaline hallatavate WordPress-toodete puhul, kuid mõned inimesed võivad olla nõus maksma rohkem kui 3 saidi eest … vabandust, täringut pole!

Kas HostGator saab minu soovitust??

Jep. See on kahtlemata üks parimaid võõrustajaid tänapäeval ja teeb WordPressi hostimisega väga head tööd – soovin vaid, et paar väiksemat asja saaks paremaks.

Külastage HostGatorit

5: A2 majutamine

a2 hostimisriba

A2 on nimi, millel on õnnestunud säilitada üsna tugev maine, ilma et see oleks hostimisturul ülekaalukas jõud. A2 on juba mõnda aega tegutsenud – see asutati esmakordselt 2001. aastal ja on sellest ajast iseseisvalt kuulunud, mis on natuke ainulaadne.

WordPressi hostimise osas pakub A2 nii hallatud kui ka veebivõimalusi. See on soodsa hinnaga ja esiletõstetud ning kuigi see pole kõigi aegade parim, pole tal kummagi pärast palju kaevata.

Plussid

 • Üsna vähe veebi- ja hallatud võimalusi, mille ligikaudne hinnaskaala on 4–40 dollarit. Hallatud plaanide esimene aste on suhteliselt taskukohane. Lisaks saate nende valikute jaoks valida Linuxi või Windowsi hostimise vahel.
 • Teise astme jagatud WordPressi hostimisvõimalus pole esimesest palju kõrgem, kuid sellel on oluliselt rohkem funktsioone ja ressursse.

a2 jagatud funktsioonide hostimine

 • Algtaseme valikul on 5 andmebaasi, piiramatu salvestusruum, SSL-sertifikaat, 25 e-posti aadressi,
 • A2-l on mõned kiiruse suurendamise võimalused. Üks neist kannab nime Railgun Optimizer, mis on lisatasu kuus algtaseme plaanide jaoks ja suurendab märkimisväärselt HTML-i laadimisaegu ning siis võivad muud asjad, näiteks CloudFlare ja A2 Optimized, jõudlust märkimisväärselt tõsta (kuid tavaliselt reserveeritakse need kõrgematele astmetele).
 • A2 cPanel on kordumatult tõhus ja võimas, kuigi pean tunnistama, et esteetiline pole minu maitse.
 • Reaalajas vestlus on üldiselt hea, isegi kui teenus pole midagi, millest koju kirjutada.

a2 vestlus 2

a2 vestlus 3

 • Uptime on suurepärane. (A2-hostingu uusimat kasutust saate vaadata siit)

a2 tööaeg

Miinused

 • Ma soovin, et reageerimisajad oleksid pisut pikemad, kuid tõsi, et ma pole A2 olemasolevaid jõudlusvärskendusi täielikult ära kasutanud.
 • A2 pole keeruline kasutada, kuid muud siinsed teenused võivad olla natuke kasutajasõbralikumad (niipalju kui WordPressi jagatud hostimine käib).

Niisiis, kas ma soovitan A2 hostimist?

Ühemõtteliselt jah. A2-l on piisavalt jõudu ja paindlikkust, et see mahuks nii suuremate vajadustega kliente kui ka eraisikuid, lisaks on selle jõudlus püsivalt kõrge.

Külastage A2 Hostingi

6: InMotion

inmotion banner

InMotion on hostimisel hästi tunnustatud nimi. See pole tingimata suurim pakkuja, ehkki see on endiselt üsna suur jõud, kuid sellel on lihtsalt hea maine. See maine on hästi teenitud – ma arvan, et WordPressi hostimine on InMotioni üks tugevamaid külgi ja näitab mõnda InMotioni ainulaadsemat lähenemisviisi.

InMotion pakub üsna vähe WordPressi plaane, nii et leiate suure tõenäosusega sellise, mis sobib teie vajadustega. Need plaanid on kõik hästi varustatud ja toimivad väga hästi, kuid üksikisikute jaoks algavad need hinnast kõrgemal.

Plussid

 • Tasuta domeen
 • Lai hinnakujundusvõimaluste vahemik alates umbes 4,99 dollarist kuni 114,99 dollarini (esimestel tingimustel).
 • Üsna helded toetused alustavate või teise astme pakettide jaoks: 20 000-50 000 igakuist külastajat, üle 40GB SSD salvestusruumi, piiramatu ribalaius ja piiramatu e-posti konto. Tõsi, mõnel pakkujal on piiramatu salvestusruum, kuid vähesed inimesed vajavad tõesti “piiramatut” salvestusruumi – 40 GB on enamiku algtaseme valikute jaoks enam kui piisav.

WordPressi majutamine
sissejuhatus

 • BoldGrid on kõigi WordPressi pakettidega tasuta kaasas. BoldGrid on põhimõtteliselt pistikprogramm, mis muudab WordPressi veelgi kasutajasõbralikumaks (kui sellest juba ei piisa). See muudab sisuhalduse ka pisut esteetiliselt meeldivamaks. See pole mõeldud kõigile, kuid see on okei – see on valikuline.
 • Kui paar erandit välja arvata, ei ole suurem osa uuendamishindadest oluliselt kõrgemad kui esimese tähtajaga hinnad.
 • Raha tagasi garantii on 90 päeva, mitte 30 päeva.

Miinused

 • Odavamad variandid on kallimate poolel – paar dollarit üle normi ja seda isegi esimesel aastal (kuigi pikendamise hinnad on üsna tavalised). Tõenäoliselt ei mõjuta see väikeettevõtteid, kuid mõned inimesed saavad teiste pakkujate juurde minnes raha kokku hoida.
 • Kuigi klienditugi on üldiselt kindel, oli mul reaalajas vestlusega mõningaid probleeme. Nad on üsna alaealised, kuid põhimõtteliselt oli mul raske rääkida inimesest, kellega ma rääkisin, ja reaalse vastuse ootamise aeg oli umbes 2 minutit, mitte aga 1. Kuigi see on öeldud, on see üsna väike murekoht, kuna üldiselt Sain oma küsimusele mõne minuti jooksul vastata.

im vestlen

Kas ma soovitaksin InMotioni?

Jah, enamiku inimeste jaoks, kuid minu peamine kvalifikatsioon on järgmine: ei, kergemate vajadustega inimestele, kes soovivad raha kokku hoida. Sarnase kvaliteediga on ka odavamaid võimalusi.

Külastage InMotioni

7: vedel veeb

vedel veebibänner

Vedelveeb on siin loendis üks ainulaadsematest hostimisettevõtetest.

Kui teised siinsed nimed pakuvad väikeste ja keskmise suurusega vajaduste jaoks jagatud ja hallatud hostingu segu, siis Liquid Web on spetsialiseerunud hallatavale hostimisele. See on mõeldud spetsiaalselt veebiprofessionaalidele ja agentuuridele – inimestele, kellel on rängemaid vajadusi, kuid kes pole ka suured ettevõtted.

Nii et Liquid Webil on põhiline sisu: see on üsna kindel, kuid tõenäoliselt mitte isiklike saitidega inimeste jaoks. See on üldiselt hea võimalus ettevõtetele (ka väiksematele).

Plussid

 • Ettevõttekavad on saadaval 100 saidi ülespoole haldamiseks.

100 saiti

 • iThemes Sync on lisatud kõigi pakettide jaoks. iThemes Sync on tööriist, mis võimaldab teil ühe juhtpaneeli kaudu hallata paljusid WordPress-saite korraga – see muudab asjad tohutult sujuvamaks.
 • Piiramatu liiklus ja garantii, et teilt ei võeta ülemääraseid tasusid.
 • Kõigi pakettidega kaasas olevad saitide etapid (võimaldavad enne saidi reaalajas käivitamist põhjalikumat testimist teha).
 • Arendaja tööriistad ja täielik juurdepääs serverile annavad teile / teie meeskonnale suurema kontrolli oma hostimise üle.
 • Vedeliku veebi klienditugi on väga hea. See on ootuspärane, kuna osa hästi hallatud hostimistoote pakkumisest on tõesti abivalmid töötajad ja esindajad, kuid see teeb Liquid Web siiski silma paistma. Näidisvestluses kulus minu küsimusele vastuse saamiseks umbes 30 sekundit.

2. vestlus

Miinused

 • Kui olete eraisik või haldate muul viisil väikest saiti ja te ei eelda suurt liiklust, pole Liquid Web kõige taskukohasem. Hinnakujundus algab 100 saidilt kuus 10 saidi kohta.
 • See pole suur viga, kuid salvestusruum on hinnaklassi jaoks pisut piiratud (lubatud, et see on SSD-salvestusruum). Algusvalik annab teile 50 GB SSD-mäluruumi 10 saidi jaoks: sellest piisab enamiku jaoks, kuid kui kasutaksite iga saiti, saaksite keskmiselt ainult 5 GB.

Niisiis, kas ma soovitan Liquid Web?

Ma ütleksin jah, kuid väheste kvalifikatsioonidega. Ma ei soovita Liquid Webi kõigile, kes on harrastusnäitlejad või väikese aja vabakutselised. Ma ei soovita seda isegi igale väikesele ettevõttele – soovitan ainult neile väikestele või keskmise suurusega ettevõtetele, kellel on väga ranged hostimisvajadused ja kes soovivad tõeliselt kvaliteetset haldust.

Kui te pole selles nišis, võite leida odavamaid hallatud tooteid või märkimisväärselt odavamaid haldamata tooteid, mis võimaldavad siiski töö kenasti ära teha.

Külastage Vedelveebit

Järeldus

Mis on parim WordPressi hostimine? Loomulikult ei saa ükski neist iga lugejat õnnelikuks teha. Väikeettevõtete jaoks on Liquid Web parimal spetsialiseerumisel, kuid HostGator, A2 hostimine või isegi Bluehost sobivad hästi ka muude WordPressi vajaduste rahuldamiseks.

Isikutele, kes soovivad hallata oma ajaveebide või isiklikke saite, on enamus siin pakutavatest võimalustest piisavalt korralikud, kuid DreamHost on eriti hea neile, kes soovivad säästa raha (ja eriti esimest aastat)..

Bluehost on üks paremaid kõikvõimalikke.

Muidugi peaksite kaaluma, millised on teie enda prioriteedid, kuid need on hostimise parimad nimed ja kindlasti WordPressi hostimise juhid. Ja hei – kõigil neil on raha tagasi garantii.

Nii et kui te pole kindel … proovige neid!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map