23 parimat SEO tööriista saiditurunduse edendamiseks 2020. aastal

Hea otsimootori optimeerimine (SEO) on kõik.


Sest kui soovite, et inimesed näeksid teie saiti, ostaksid teie poest tooteid või loeksid teie sisu – soovite, et inimesed leiaksid teie saidi otsingumootorite kaudu.

Okei, arvatavasti teate seda. Aga:

Teil võib tekkida küsimus, miks peate teadma SEO tööriistade kohta – see pole nii lihtne kui Google’is ringi liikumine ja kindlasti kasutate teatud sõnu, mis näivad tõenäoliselt otsingut toovat?

Märksõnade kasutamine on osa sellest, kuid see on kogu loost FAR.

Seal, kuidas otsimootorid saite sorteerivad ja tähtsuse järjekorda seadvad, on palju tehnoloogiat. On väga võimalik, et saate oma saidi otsingutulemustes järjest kõrgemale ja kõrgemale kohale, kuid peate olema erinevate asjade ees.

Õnneks on SEO jaoks haldamiseks palju PALJU tarkvara. Neid on üsna palju – mõned neist on lihtsad tasuta SEO tööriistad, mis aitavad teil märksõnu välja mõelda.

Teised on keerulised ja hinnalised tarkvaratooted, millel on ühes teenuses hunnik SEO tööriistu.

Selles ülevaates tutvun 23 parimat SEO tööriista teie saidi jälgimiseks ja auditeerimiseks (kuid mõned teevad muidugi palju muud).

Vaatan üle tarkvara / ettevõtte põhisisu, seejärel funktsioonid ja tutvun hinnaklassiga. Kuna tegemist on pika nimekirjaga, siis mõistan, et ma ei saa kõike katta … kuid vajalik on seal olemas!

Pärast selle loendi paari esimest üksust saate aru, et paljud funktsioonid on samad või kattuvad.

Seetõttu lõpetan nende selgitamise üsna varakult, et kõigile energiat kokku hoida.

hostpillParimad SEO tööriistad saiditurunduse edendamiseks 2020. aastal

 1. CognitiveSEO
 2. Kärnriistad
 3. BAVOKO
 4. SEOptimer
 5. SEO saidi kontroll
 6. SEO PowerSuite
 7. Mangoolid
 8. Märksõnatool.io
 9. VäikeSEOTools.com
 10. Raharoboti saatja

Kas olete valmis? Lähme:

1. CognitiveSEO

cognitiveSEO

Oh, lahe, nutika kõlaga nimi!

CognitiveSEO alustas tegevust aastatel 2009-2010 ja ametlikult käivitati 2011. aastal. Sellest ajast alates on ettevõtte kasutajate, meeskonnaliikmete ja funktsioonide arv kasvanud.

CognitiveSEO tunneb uhkust pakutavate funktsioonide üle ja tutvustab regulaarselt uusi.

kognitiivseo

Nii lühidalt – mis on selle tööriista kasutamine?

CognitiveSEO on tööriistakomplekt, mis on loodud teie saitide paremaks järjestamiseks ja jälgimiseks. CognitiveSEO pakub palju teadmisi ja digitaalse turundusstrateegia analüüse.

See teeb korraga hunniku asju – kõige parem on mõelda CognitiveSEO-st kui multitööriistast. Siin on mõned olulised omadused:

Funktsioonid:

 • Saidi audit: see tööriist katab teie saidi läbi ja annab teile teada põhimõtteliselt kõigist probleemidest, mis teie saidil võivad olla ja mis võivad mõjutada teie liiklust.
 • CognitiveSEO tagasilingi analüüs koondab andmeid usaldusväärsetest andmebaasidest ja pakub teile seejärel suurepäraseid linkimisvõimalusi.
 • Google Penguini hiljutised arengud on vähendanud palju saidi otsingu paremusjärjestust. Kuid CognitiveSEO pakub Google’i pingviinide taastamise tööriista, mis võimaldab teil välja selgitada, miks teid on karistatud, ja saab probleemid kiiresti eemaldada.
 • Asetuse jälgimise tööriist on ilmselt midagi tuttavat – see võimaldab põhimõtteliselt jälgida märksõnade paremusjärjestust. BUT, see on keskmisest põhjalikum. Ja eriti võib see anda spetsiifikat jälgitavate märksõnade kohta linna, riigi, keele jne järgi.
 • CognitiveSEO digitaalturunduse aruanded on kohandatud teie digitaalse turunduse strateegiaga.
 • SEO armatuurlaud on ainulaadne, kuna see on väga kohandatav ja see võib vastavalt soovile kuvada TASUTA mõõdikuid.
 • Suurepärased sisu nähtavuse tööriistad võimaldavad teil vaadata oma turu sotsiaalmeedia tegevust, nii et saate leida konkurentide strateegiaid ja neid üle trumpada..

CognitiveSEO hinnaklass on üsna lihtne:

Tasuda saab nii Starteri kui ka Ettevõtte paketi eest. Stardipakett maksab kuust kuule 129,99 dollarit, kuid kui maksate selle asemel aastas, maksab see keskmiselt 89 dollarit kuus.

Äritaseme hinnakujundus on tavapärane ja sellel on rohkem funktsioone kui stardiplaanil. Starteril on palju funktsioone, ärge saage minust valesti aru, kuid Business Tier teeb asjad märkimisväärselt paremaks.

Üldiselt paistab CognitiveSEO tõeliselt välja kui ülim SEO multitool, millel on palju funktsioone!

2. Kärnriistad

Kärnriistad

Raven Tools on üsna edukas SEO ettevõte.

Selle veebisaidi andmetel kasutavad seda tuhanded agentuurid ja vabakutselised. Ja üks tähelepanuväärsemaid?

ravel tööriistad

Thomson Reuters, ettevõte, kuhu kuulub maailmakuulus Reutersi uudistegrupp. Nii et see on üsna suur klient!

Nüüd on Raven Tools üsna sarnane CognitiveSEO-le selle poolest, et tegemist on peamiselt mitme tööriistaga: see on kõik-ühes SEO pakett.

Siin on mõned esiletõstmised Raven Tööriistade pakutavate funktsioonide kohta:

Funktsioonid:

 • Raven Tools võimaldab teil turundusaruandeid koostada tonnide erinevatest allikatest ja tonnide erinevate asjade põhjal. Alates veebisaidi analüüsist ja lõpetades sotsiaalmeedia aruannetega saate neid põhimõtteliselt kõigele vaatamiseks kasutada.
 • Konkurendi uurimistööriistal on tegelikult hunnik tööriistu / funktsioone. On olemas tööriistad oma saidi toimivuse vaatamiseks, teie võistluste vaatamiseks ja domeeniuuringute keskusesse pääsemiseks.
 • Saidi auditi tööriist, mis on mugavalt koondatud ühte armatuurlauale, mis kajastab 6 erinevat tüüpi probleemi.
 • Otsingumootori asetuse jälgimine (SERP), märksõna asetuse kontrollimine ja tagasilingi kontrollimine.
 • Link Spy: võimaldab teil leida häid linke, mis põhinevad teie fookuses olevates märksõnadel asuvatel saitidel, ja edestada konkurentide tagasilinkide mängu.

Raven Tööriistade hinnad ulatuvad 79 dollarist kuus kuni 399 dollarini kuus NELJAS astmes. Lisaks on olemas ka kohandatud hinnakujundusega ettevõtteplaan – seega on palju võimalusi, mille vahel valida!

See on nii, kui maksate igal aastal. Kuude kaupa tasutud plaanid ulatuvad 109–479 dollarini kuus.

Üldiselt on Raven Tools veel üks suurepärane kõik-ühes SEO audiitor ja reporter. See on kasutajasõbralik ja teeb peaaegu kõike.

Proovige Raven Toolsit

3. BAVOKO

bavoko

Olen seni palju rääkinud kõik-ühes tööriistadest. Noh, kinnitage end:

Kuna Bavoko on veel üks kõik-ühes SEO tööriist. Aga kas sa tead, mis eristab Bavokot teineteisest??

See:

bavoko WordPressi pistikprogramm

Bavoko on WordPressi pistikprogramm!

See tähendab, et see on suurepärane tööriist eriti WordPressi saitidele ja seda saab sujuvalt integreerida teie WordPressi haldusse.

Siin on mõned sellest, mida Bavoko teeb:

Funktsioonid:

 • Sisu optimeerimise tööriistad võimaldavad teil oma lehti ja postitusi nii palju kui võimalik optimeerida. Tööriistad kinnitatakse WordPressi redaktoris iga postituse ülaossa.
 • Märksõnaotsing Google’i otsingukonsooli kaudu kuni 25 000 märksõna. Bavoko pakub märksõnade kohta palju andmeid ja teadmisi.
 • Integreeritud kohapealne indeksoija pakub sisu kiiret (ja üksikasjalikku) aruandlust, metapealkirjade ja kirjelduste kiiret redigeerimist jne.
 • Tagasi linkide analüüs ja tagasilükkamise tööriist rämpsposti linkide eemaldamiseks.
 • Bavoko pakub tegelikult üksikasjalikke lehekiiruse analüüse, mis on suurepärane, kuna teie saidi kiirus suurendab teie otsingu paremusjärjestust (ja on külastajatele meeldivam).

Sa ilmselt mõtled, kui palju see kõik maksab. Noh, õnneks on Bavoko üks taskukohasemaid SEO tööriistakomplekte.

Täpsemalt öeldes – esimene kava on TASUTA! Isegi kui neid on vähe, on tasuta SEO tööriistadest alati tore teada saada.

Tasulistel plaanidel on piisavalt funktsioone, et neid saaks tõesti pidada tööriistakomplektiks. Need ulatuvad 19,99 dollarist kuus (professionaalne) kuni 99,99 dollarini (äri). Ja muidugi on ka kohandatud hinnakujundusega ettevõtte võimalusi!

Üldiselt on Bavoko kõik-ühes tööriist, kuid see on väiksemast küljest ja on eriti suunatud WordPressi saitidele.

Proovige tasuta Bavoko tööriista

4. SEOptimer

SEOptimer

SEOptimeril on päris hea päritolu lugu:

Algselt oli see 2012. aastal lihtsalt lehe auditeerimise tööriist ja sellest sai üks populaarsemaid TASUTA auditeerimise tööriistu Internetis.

Nüüd on SEOptimeril palju rohkem funktsioone, kuid see puudutab põhimõtteliselt ikkagi auditeid – tegelikult on selle toodetud MILJONID neist.

SEO optimeerija

Nii nagu ma ütlesin, on SEOptimer põhimõtteliselt endiselt auditi tööriist. Pakume järgmist:

Funktsioonid:

 • White Labeli SEO auditi tööriist on SEOptimeri peamine funktsioon. See võimaldab teil sisuliselt luua White Labeli SEO auditeid. Need on kirjutatud lihtsalt ja näevad välja elegantsed ning peate lihtsalt üles laadima ettevõtte / agentuuri logo ja üksikasjad – et saaksite oma klientidele kaubamärgiga aruandeid edastada.
 • Valge märgise auditid kontrollivad põhimõtteliselt kõike asjakohast ja seda saab ka välimusega kohandada. Saate valida värve, malle, erinevaid keeli jne.
 • Manustatav auditi tööriist: see võimaldab teil oma saidile manustada lihtsa auditivormi. Manustamisriista on kasutatud kõigis tavapärastes CMS-ides ja veebisaitide koostajates ning see on üsna lihtne. Siis peavad külastajad lihtsalt sellel klõpsama ja buumi tegema – saate kiire auditi.
 • Manustatav audititööriist võimaldab teil saata klientidele ka tänuaadressi, mis sisaldab ka auditi, mille nad saidid PDF-vormingus. Lisaks kohandatud sõnumid ja teie ettevõtte logo ning esteetiline pilt.
 • SEO indeksoija pakub eriti lihtsaid (loe: loetavaid ja kasutajasõbralikke) aruandeid kõigi teie saidi lehtede probleemide kohta. Probleeme kuvatakse reaalajas, kui indekseerimine töötab teie saidi kaudu, kui soovite neid kiiresti näha.

Võib-olla olete märganud, et ma ütlesin, et SEOptimer on populaarne TASUTA auditeerimise tööriist.

Noh, asi on selles, et vanasti. Tänapäeval on see 14 päeva jooksul tasuta prooviversioon, kuid tegelikult pole see tasuta.

Tegelik hinnaklass on jaotatud kolmele astmele – 19, 29 ja 59 dollarit kuus.

Igal astmel on erinevad omadused: esmajoones on esimene tasand lihtne ja võimaldab teil hallata rohkemat kraami. Teine ja kolmas aste annavad põhimõtteliselt valge sildi ja manustamisriistad (eespool nimetatud).

SEOptimeri sisuks on see, et see on keskendunud lihtsamale poolele, kuid sellel on siiski palju funktsioone. See on SUUR tööriist hulgiraportite tegemiseks ja suure hulga klientide või potentsiaalsete klientide auditeerimiseks.

Rääkimata sellest, et see sobib teie enda saitide eest hoolitsemiseks!

5. SEO saidi kontroll

SEO saidi kontroll

SEO saidi kontroll on väga sirgjooneline ja väga sirgjoonelise taustaga ettevõte.

See on hunnik SEO plusse, kes on proovinud teha lihtsat SEO tööriistade komplekti, et parandada teie saidi otsingumootori paremusjärjestust.

Nii et põhimõtteliselt on SEO saidi kontrollimine tööriistade komplekt, mille eesmärk on SEO haldamise lihtsustamine, peamiselt jälgimis- ja aruandlusvahendina.

Lühidalt mõelge nimele – see on SEO kontrollija. Lihtne!

Siin on mõned olulisemad sündmused:

Funktsioonid:

 • TASUTA SEO tööriistu on üsna vähe, ehkki need on natuke lihtsad.
 • SEO saidi kontrollimisel on ka kiireid, hõlpsasti redigeeritavaid valge sildiga SEO aruandeid.
 • SEO aruanded on kirjutatud väga selgelt ja neil on väga selged soovitused, kuidas teatud probleeme lahendada.
 • Kõrvuti SEO võrdlus kuni 5 konkurendi jaoks.
 • Piiramatu analüüs ja 30 või enama muutujal põhinev automatiseeritud jälgimine näitavad teile, kuidas teie üldine SEO tulemus muutub.
 • Kõige elementaarsemad tööriistad, nagu lingide kontrollimine, piirkondade jälgimise võimalus, saidi kiiruse jälgimine jne.

SEO saidi kontrollimisel on kolm astet: põhi-, veebimeistri- ja professionaalne. Esimese astme kohta saab maksimaalselt 300 SEO analüüsi aruannet, ülejäänud kaks saavad piiramatu arvu aruandeid.

Mida kõrgem on teie määramistasand, seda rohkem märksõnu, konkurente ja piirkondi saate jälgida.

Aastas makstavad hinnad ulatuvad 22,45 dollarist kuus kuni 71,95 dollarini kuus. Kuumaksega maksmisel pole vahemik nii erinev – 24,95 kuni 79,95 dollarit.

Põhisisu: SEO saidi kontroll on keskendunud mitmesuguste tööriistade ja põhjalikkuse kombineerimisele kasutusmugavusega, mis on suurepärane – kuna palju kõik-ühes tööriista võib algajatele keeruliseks muutuda.

Seetõttu on see natuke lihtsamal küljel, kuid sellegipoolest üsna võimas.

6. SEO PowerSuite

SEO võimsuskomplekt

Kahtlemata on SEO PowerSuite üks kõige kuulsamaid ja tunnustatumaid SEO tööriistakomplekte praegu turul.

SEO PowerSuite ei erine põhimõtteliselt paljudest teistest siin nimedest. See on paar väikest võimsat SEO tööriista.

Kuid SEO PowerSuite on eriti välja kujunenud, nagu ma ütlesin:

SEO PowerSuite

On selge, et need on tohutud nimed, mis on kõigile äratuntavad – seega ei tohiks SEO PowerSuite’i tõhususes kahelda..

Nüüd, nagu ma ütlesin, on SEO PowerSuite mõned tööriistad ühes paketis. Täpsemalt, see on põhimõtteliselt NELI peamist tööriista, millest igaüks moodustab SEO protsessi erineva osa:

Edetabelijälgija, SEO SpyGlass, veebisaitide audiitor ja LinkAssistant.

Tõenäoliselt teate nende põhisisu juba praegu, kuid käsitlen mõnda olulist punkti:

Funktsioonid:

 • Edetabeli jälgija vaatab üle 300 otsingumootori paremusjärjestust ja sellel on üle 17 märksõna uurimistööriista. Lisaks pakutakse konkurentide paremusjärjestust ja aruandeid hõlpsalt.
 • SEO SpyGlass on põhimõtteliselt põhjalik tagasilingi uurimine ja karistusvastased auditid. Seal on üle 50 mõõdiku, külg külje võrdluse, teosed!
 • Veebisaidi audiitor on täpselt selline, nagu ta välja näeb: üksikasjalik indekseerimine, mis hõlmab kõike alates tehnilistest probleemidest kuni sisuprobleemideni.
 • LinkAssistant on ka täpselt selline, nagu see kõlab: aitab linke kiiresti hallata ja kontrollida, uusi leida, tal on linkide loomise aruandeid jne..
 • Üldiselt on SEO PowerSuite väga kasutajasõbralik.

SEO PowerSuite’il on kolm taset: tasuta, professionaalne ja ettevõte.

Nagu arvasite, on vaba astme TASUTA! See on peamiselt piiratud sellega, et me ei lase teil projekte salvestada ega andmeid eksportida. Nii et põhimõtteliselt saate oma uurimisi ja auditeid teha, kuid te ei saa palju hoida.

Kuid kes tegelikult kaebab tasuta SEO tööriistade üle?

Igatahes on kaks järgmist taset 299 ja 699 dollarit.

Ma tean, ma tean – MIS?!

Noh, see pole kuus. Hinnad tähistavad täielikku aastase juurdepääsu sviidile ilma lisatasudeta. Erinevalt enamikust mõnevõrra võrreldava hinnaga teenustest pole SEO PowerSuiteil analüüsideks vajalike projektide, veebisaitide, märksõnade ega lingide arvu piiranguid.

Seega on kindlasti tõsi, et mõne ettevõtte jaoks võib see olla pisut järsk. Pikas perspektiivis tasub see kindlasti ära, kuid kui te ei saa endale lubada säästa, kui maksate kõik korraga, siis võite olla parem mõne muu valikuga.

BUT … kui olete juba valmis ostma SEO komplekti aastapaketi jaoks, on need hinnad SUURED.

SEO PowerSuite on selgelt SEO tööriistade komplekt …, mis on tegelikult pikas perspektiivis väga tasuv!

7. Mangoolid

Mangoolid

Ah, mis on Mangoolide puhul tähelepanuväärne?

Nimi tõesti. Jah, kui te pole nende saiti külastanud, on Mangools tõepoolest Mango-teemaline. See on nagu mangod + SEO tööriistad. Lõbus.

Igatahes on Mangools tegutsenud alates 2014. aastast, seega on ta veel üsna noor, kuid selle aja jooksul on see üsna hästi välja kujunenud.

Siit saate teada, kui hästi välja kujunenud:

Mangoolid

Olgu, dang.

Kui loete viimast üksust – SEO PowerSuite -, leiate Mangoolid natuke tuttavaks. Nagu SEO PowerSuite, kasutavad ka Mangooole tavalised inimesed ja suured brändid.

Ja Mangools koosneb sisuliselt viiest SEO tööriistast:

KWFinder (märksõna leidja jaoks), SERPChecker, SiteProfiler, SERPWatcher ja LinkMiner.

Siin on mõned olulisemad teemad:

Funktsioonid:

 • KWFinder on jah, märksõnade leidja. See on VÄGA kasutajasõbralik ja keskendub sellele, et saaksite teile öelda, kuidas teatud märksõnu on lihtne / väga otsida. Lisaks kiire konkurentide paremusjärjestus, ajaloolised andmed otsingumahu kohta jne.
 • Lisaks üsna levinud Google SERPi analüüsitööriistale on SERPChecker lokaliseerinud ka SERP-d enam kui 50 000 asukohas. Teie rikaste koodilõikude (nt vastuseboksid või karussellid) mõju kiire simulatsioon ja prognoosid, lisaks veel paremad konkurendid.
 • SiteProfiler on SUPER-tõhus. See on veelgi sujuvam kui enamus saidiprofiile ja ütleb teile põhimõtteliselt kõige, mida peate SEO sisestamise kohta teadma iga sisestatud URL-i kohta. See on suurepärane tööriist kiire ülevaate saamiseks sellest, mida teie võistlus teeb või mitte.
 • SERPWatcher on jällegi tõeliselt kasutajasõbralik, mis sobib suurepäraselt ka keerukama teabe käitlemiseks. Põhimõtteliselt võimaldab see teil teada saada oma saidi orgaanilise liikluse potentsiaalist.
 • LinkMiner – saate sellega juba tuttavaks, kuid see on põhimõtteliselt võimas tagasilingi kontrollija.
 • Üldiselt on Mangoolsi üheks suureks eeliseks juurdepääs massiivsetele andmebaasidele ja võime kasutada PALJU teavet. Kuid Mangoolsil on suur jõud, kuna ta EI ole esitatud teabe osas liiga keeruline.

Olgu, nii et kui ma tegin SEO PowerSuite’i kokkuvõtte, oli üldine järeldus, et see on pikas perspektiivis tasuv, kuid siiski natukene köhiv korraga.

Mangoolidel on palju samu tugevusi, mida teeb SEO PowerSuite – nii on see ka natuke kopsakas ühekordne ost?

Tegelikult mitte!

Mangoolsil on ka kolm astet: Basic, Premium ja Agency. Ükski neist pole kahjuks tasuta.

Sellegipoolest on hinnaskaala, kui seda makstakse aastas, 29,90 dollarit kuus kuni 79,90 dollarit kuus. Kuu eest makstakse, see on märkimisväärselt hinnalisem:

Vahemik on 49 dollarit kuus kuni 129 dollarit kuus.

Minu arvates on funktsioonid astmete vahel üsna tasakaalustatud – Mangools Basic pole just nii tavaline ja seda saab enamiku seda kasutavate inimeste jaoks palju.

Kokkuvõttes võib öelda, et Mangools on hea hinnaga kõik-ühes SEO komplekt, mis keskendub suuresti kasutatavusele.

Külastage Mangoole

8. Märksõnatool.io

Märksõna tööriist

Keywordtool.io, tuntud ka kui märksõna tööriist, on siin üks põnevamaid sissekandeid.

Miks?

Kuna suur osa siin olevatest kirjetest on variatsioonid kallihinnalistest, kõik-ühes SEO tööriistakomplektidest, on märksõna tööriist üsna lihtne teenus:

See on märksõna tööriist.

JA see on TASUTA. Kuid ma jõuan selleni hiljem.

Esiteks, kui usaldusväärne see on? See võib alguses kõlada pisut visandina … kuni näete, kes seda on kasutanud:

Märksõnatool.io

Olgu, väga lugupeetud. Kuid mida see tegelikult teeb?

Sisu on lihtne: võtmesõna mängu tõsiselt täiustamiseks. Selle asemel, et proovida teha hunnik erinevaid asju, teeb märksõna tööriist märksõnu tõesti väga hästi.

Nii et pidage meeles, et märksõna tööriist on sellele esiletõstetud / funktsioonide loendile pisut keskendudes:

Funktsioonid:

 • Otsingumaht ja suundumused aja jooksul.
 • Märksõnade konkurentsitase.
 • Google’i reklaamide märksõnade klõpsutariifi / hinnaprognoosid.
 • Üldiselt annab Keywordtool.io kiiresti kasulikke tulemusi KIIRE.
 • Mitu kasutajakontot (sõltub versioonist).
 • Taas on märksõna tööriista põhitõed TÄIESTI TASUTA. Tasuta versioon keskendub põhimõtteliselt lihtsatele otsingutele, mis genereerivad palju fookuses olevaid märksõnu ja pika sabaga märksõnu.

Olgu, nii et see funktsioonide loend tundub mõne siinsega võrreldes pisut vähem muljetavaldav. Kuid oluline on meeles pidada, et keywordtool.io on lihtsalt rohkem keskendunud SEO konkreetsele aspektile.

Lisaks on päris head andmed saadaval lihtsalt tasuta. Nii et kindlasti pole profiversioon nii kallis, eks?

Hm:

Põhimõtteliselt on kolm astet: Pro Basic, Pro Plus ja Pro Business.

Aastas makstav vahemik on vahemikus 69–159 dollarit kuus. Kuutasu on kuus 89–99 dollarit kuus.

Nüüd vaadake, kas see on teie jaoks väärt investeering?

See sõltub tõesti teie enda ettevõtluskontekstist. Mõne inimese jaoks on multitööriistad ja sviidid liiga suured ning peamiselt märksõnadele keskendumine on hea investeering.

Teiste jaoks on märksõna tööriista parim asi tasuta versioon.

9. SmallSEOTools.com

SmallSEOTools com

Niisiis, võite küsida, mis SmallSEOTools.com endast kujutab.

Lõppude lõpuks nimetab see ennast VÄIKE-miks? Mis sellest saab?

SmallSEOTools.com põhineb põhimõtteliselt ideel, et paljudel inimestel pole juurdepääsu premium-tüüpi SEO-tööriistadele, kuna paljud neist on funktsioonide osas ületunnustatud ja kallid.

Niisiis, SmallSEOTools.com teenindab madalama taseme kasutajaid ja pakub väiksemaid tööriistu, mis on endiselt kasulikud. See ligipääsetavusele keskendumine muudab selle seal üheks unikaalsemaks SEO-teenuseks!

VäikeSEOTools.com

Kuidas see siis töötab? Kuidas te seda kasutate??

See on ülilihtne. Minge saidile smallseotools.com ja klõpsate siis tööriistal, mida soovite kasutada – see näeb välja täpselt nagu ülaltoodud ekraanipilt.

SmallSEO tööriistadel on PALJU funktsioone, palju neist väiksemad üksikud tööriistad, kuid siin on kokkuvõte:

Funktsioonid:

 • Teksti konteksti tööriistad: see tööriistakomplekt võimaldab teil vaadata peamiselt oma sisu. Kontrollige plagiaati, grammatikat, õigekirja, suurtähtedest väiketähti jne.
 • Kujutiste redigeerimise tööriistad: vastupidine pildiotsing, suuruse muutmine, kärpimine, faviconi loomine, video GIF-vestluseks ja palju muud.
 • Märksõna tööriistad: nagu pildil nägite, hõlmab see märksõna positsiooni, märksõna tiheduse kontrollimist, konkurentsianalüüsi ja põhilisi uurimistööriistu, pika sabaga märksõna soovitusi, raskuste kabe ja palju muud.
 • Tagasi lingi tööriistad: põhiline lingi kontrollija, lingi looja, lingi hinnakalkulaator, katkise lingi kontrollija, lingi konkurendid jne.
 • Veebisaidi haldamine: SEO tulemuskontroll, Google Pageranki kontroll, lehekiiruse testid, QR-koodigeneraatorid, WordPressi teemadetektor, viirusekontrollid, videote allalaadijad sellistele saitidele nagu Instagram, Facebook jne ja palju muud.
 • Veebisaidi jälgimise tööriistad: lingi jälgimine, serveri oleku kontrollimine, Whois’i otsing, Mozranki kontrollija, SSL-kontrollija ja palju muud.
 • Puhverserverid, mis põhimõtteliselt vaatavad teie IP-d ja pakuvad iga päev puhverservereid.
 • Domeenivahendid: domeeninime vanusekontroll, DNS – kirjed, hulgi – domeeni hinnang, domeeni IP – otsingud jne.
 • PDF-tööriistad põhimõtteliselt ükskõik millise PDF-iga seotud teisendamise või redigeerimise tegemiseks: __ – PDF, PDF – __, vesimärgid jne.
 • Üksuste teisendamine, arendusriistad, paroolide haldamise tööriistad, metasiltide tööriistad … nimekiri jätkub.

Olgu, ma tean, mida sa mõtled: see on tohutu nimekiri VÄIKESEID tööriistu.

Mis maa peal maksma läheb?

Noh, siin on mõned head uudised. Need kõik on TÄIELIKULT TASUTA.

See pole tegelikult nii üllatav. Smallseotools.com pole just kõikehõlmav tööriist. See ei ole tarkvara, mis ühendaks erinevad tööriistad üheks armatuurlauaks.

Ja mõned tööriistad, mida saate niikuinii tasuta veebist leida, näiteks võib igaüks googleerida pildi PDF-isse ja leida tasuta saite, mis seda tööd teevad.

Kuid see on loogiline. Väidetavalt on Smallseotools.com kogum, jah, väikesed SEO tööriistad … mis on TASUTA.

Kõik ei taha seda – see on vähem kokku pandud kui esmaklassilised SEO-komplektid. Kuid kõik lehel olevad SEO tööriistad hõlmavad palju erinevaid nišieesmärke ja on väga kasulikud madala hinnaga ja eelarvega kasutajatele.

Lihtsalt üks parimatest lehel olevate SEO-tööriistade ja tasuta SEO-tööriistade kogudest! Saate neist ükskõik millise tööriista siin teha.

10. Raharoboti saatja

Raharoboti saatja

Võib-olla olete kuulnud mõnest teisest selle loendi elemendist … aga kui te pole raharoboti saatjast kuulnud, poleks ma üllatunud.

… Ja okei, ma ei saa sulle valetada:

Raharoboti saatjal on selles loendis kõigi nimede visandlikumaid saite.

Kuid võite olla kindel, et robot Roboti saatja on tõeline SEO tarkvara osa.

Sisuliselt? Raharoboti saatja on peamiselt keskendunud linkide loomisele ja automatiseeritud protsessidele (sellest ka roboti nimi).

Kuid see pole veel kõik, mida see teeb. Vaatame seda:

Funktsioonid:

 • SEO linkide loomise tarkvara lihtsustab linkide esitamise protsessi ja automatiseerib palju linkide loomist. SEO linkide loomise kampaaniaid saate luua üsna hõlpsalt, ehkki ma ei ole selle tarkvara fänn.
 • Juurdepääs paljudele serveriressurssidele, mis tähendab, et Money Robot Submitter saab teie saidile kiiresti pakkuda palju tagasilinke.
 • Sisseehitatud artiklite ümberkirjutamis- ja vurrimisvõimalused vähendavad riski, et dubleeriva sisu eest karistatakse.
 • Igapäevased loendid veebisaitidest, mida pakub tarkvara, mis indekseerib pidevalt servereid, nii et teil on alati oma sisu esitamiseks kohti.
 • Automaatne captcha-lahendus lahendab kõige lihtsamad captchasid automaatselt ja pakub tuge ka keerukamatele.

Olgu – mitu tööriista, kuid raharoboti saatja on endiselt keskendunud SEO töö lingipoolele.

Mis see maksab??

Hinnad on ülilihtsad: tellimuse eest saate maksta 67 dollarit kuus või VÕI maksta kogu elu tarkvaralitsentsi eest 497 dollarit.

Kas see on seda väärt? No see sõltub tõesti sinust endast. Isiklikult leian, et Money Robot Submitter on pisut visandlik ja vananenud välimusega. Kuid selle keskmes täidab see oma eesmärki üsna hästi.

Mitte kõik ei taha oma lingimängule võrdselt keskenduda, kuid neile, kes soovivad oma SEO linkikampaaniaid tõesti üles tõsta, on Money Robot Submitteril hea fookus.

Laadige alla raharoboti saatja

11. SEOTitööriistad Exceli jaoks

SeoTools Exceli jaoks

Niisiis, rääkides väiksematest ja vähem kuulsatest SEO tarkvaradest – kunagi kuulnud SEOTools for Excel jaoks?

Ma loodan, et enamik teist ei ole, välja arvatud juhul, kui olete juba otsinud SEO tööriistu, mis töötaks Exceliga.

Niisiis, kas võite arvata, mille jaoks see tööriist on mõeldud?

Jah, SEOTools for Excel on keskendunud just SEO halduse integreerimisele Microsoft Exceliga.

See tähendab, et see asub SEO tarkvara arenenumal küljel, kuid see on kindlasti väga kasulik tarkvara neile, kes kasutavad SEO kampaaniates palju Excelit.

Funktsioonid:

 • Põhimõtteliselt on peamine funktsioon lehel olevad SEO funktsioonid. Need põhimõtteliselt loovad ja laiendavad Exceli võimalust kontrollida, kas olete oma lehed õigesti seadistanud, ja optimeerida neid otsingumootorite jaoks.
 • SEOTools for Excel sisaldab ka tööriistu leheväliste SEO tegurite uurimiseks, näiteks tagasilingi kontrollija abil.
 • Kaasas palju integratsioone populaarsetele teenustele, nagu Google Analytics või Majestic.
 • Spider: võimaldab teil sisestada juur-URL-i või URL-ide loendi, mida Spider Tool indekseerib.
 • Üsna lihtne on luua oma konnektor välise API või teenuse integreerimiseks. Noh, lihtne, kui kasutate juba SEO-d Exceli jaoks.
 • Väiksemad abistajariistad väiksemate või veider SEO-ga seotud funktsioonide jaoks, millest Excel puudub.

Selle kõige hind? See on üsna lihtne: 99 eurot masina kohta aastas.

Ja kui ostate mitu litsentsi, saate litsentsi pealt allahindlusi!

Kui te pole kursis Exceli kasutamisega saidihalduse ja SEO jaoks, tundub see üsna keeruline. Ja kui aus olla, siis nii see on.

Kuid need, kes juba leiavad, leiavad SEOTools for Exceli, täidavad niši ideaalselt: Excel on juba võimas tööriist professionaalsete veebiturundajate käes, kuid puuduvad mõned asjad, mis muudavad selle ideaalseks ekspertide jaoks.

12. TheSEOTools.net

seo tools.net

Pidage meeles, kui rääkisin varem Smallseotools.com-ist?

Ja kuidas selle eesmärk oli pakkuda taskukohaseid (sisuliselt tasuta) SEO-tööriistu inimestele, kes ei kuulu premium SEO-sviitidesse?

Noh, võite mõelda SEO tööriistadest nagu omamoodi õde või nõbu.

Vaata seda:

TheSEOTools.net

Sisuliselt on needotools.net TASUTA SEO tööriistade loend. Peate lihtsalt minema saidile, valima soovitud saidi ja seda kasutama.

Siin on mõned pakutavatest:

Funktsioonid:

 • Kõige elementaarsemad SEO tööriistad, nagu veebisaidi ülevaatajad, märksõnasoovitused, lingi leidjad ja lingi loojad, üldised metamärgi generaatorid ja analüsaatorid ning palju muud.
 • Veebisaidi ekraanipiltide generaator
 • Kabe: Google’i register, lehe kiirus, lehe volitus, domeeni autoriteet, veebisaidi linkide arv, sotsiaalne statistika ja palju muud.
 • Domeeniga seotud tööriistad, näiteks domeeni vanusekontroll ja Whoise kabe.
 • Sisuga seotud tööriistad: grammatikakontrollid, sõnaloendurid, märksõna positsiooni kontrollijad ning plagiaadi ja artiklite keerutamise tööriistad.

Niisiis, hinnaklass – kas ma olen kindel, et see on tasuta?

Jah, ma olen. Saate ise teada saada, minnes saidile ja proovides mõnda tööriista!

13. Tarkvara Netpeak

Netpeak tarkvara

Tarkvara Netpeak on selles loendis üks ainulaadsema struktuuriga üksusi.

Enamik siin pakutavatest üksustest pakub põhimõtteliselt kõik-ühes tööriista, majutab oma saitidel palju erinevaid tööriistu või omab tööriista, mis keskendub SEO protsessi kindlale osale.

Aga Netpeak?

Netpeak pakub kahte eraldi SEO-ga seotud tarkvara SEO-protsessi kaheks osaks:

Netpeak tarkvara

Nii et see pole kõik-ühes tööriist ja võite kasutada ühte või mõlemat vastavalt soovile.

Netpeak Spider on saidi auditeerimise tarkvara ja Netpeak Checker on veebisaitide võrdluseks ja URL-i analüüsiks.

Siin on mõned olulisemad punktid (pidage meeles, et see on jagatud erinevate tarkvarade vahel):

Funktsioonid:

 • Netpeak Checker: sisaldab üle 380 parameetri URL-ide kontrollimiseks.
 • Netpeak Checker: suure hulga URL-ide haldamisel kasutage puhverserverite ja captcha lahendamise teenuste loendit
 • Netpeak Checker: uuringu lingiprofiilid ja sotsiaalmeedia jõudlus.
 • Netpeak Spider: saab vaadata üle 50 indekseeritud saidi SEO-parameetri lehel
 • Netpeak Spider: määrake kohandatud reeglid kogu veebisaidi või selle osade indekseerimiseks

Nagu ma juba ütlesin, on Netpeak Checker ja Netpeak Spider kaks erinevat tööriista – see tähendab, et te ei saa osta ühte asja, millel on mõlemad.

Niisiis, neil on ka eraldi hinnakujundus. Kuid kahel tootel on samad astmelised hinnad.

Igal astmel on täielik funktsioon – kallimaid versioone, millel oleks rohkem funktsioone, pole. Hind sõltub sellest, kui kaua soovite pühenduda.

Üheaastane teenistus laguneb 15,20 dollarini kuus (arvel 182,40 dollarit) ja saate osta 6 kuud, 3 kuud või ühte kuud.

Teisest küljest on 1 kuu teenindus ainult 19,00 dollarit, mis tähendab, et kogu tootevaliku hind on vahemikus 15 kuni 19 dollarit kuus!

Lühidalt, Netpeak Software pakub kahte eraldi toodet, mis keskenduvad SEO protsessi eri osadele – ja nende hind on üsna mõistlik.

Proovige tasuta tarkvara Netpeak

14. SEO tööriistade keskus

See on vähem tuntud:

Kunagi olete kuulnud SEO Tools Centerist (tuntud ka kui SEOToolsCentre)?

Noh, ma ei teadnud ka palju. SeoToolsCentre sisuline külg on see, et see on sama mis TheSEOTools.net ja Smallseotools.com.

… Aga see on pisut vähem juurdunud. Siin on umbes leht:

seo tööriistade keskus

Niisiis, te teate, see pole kõige professionaalsema või mainekama veebisaidiga veebisait. BUT, see ei tähenda, et see oleks mõttetu.

Sest nagu ka teised üksused, mida ma mainisin, võimaldab SEOToolsCentre kasutada hunnikut eraldi väiksemaid tööriistu, mida selle saidil hostitakse.

Nii et teate külvikut. Siin on mõned funktsioonid:

Funktsioonid:

 • Kaasa on võetud ka põhilised SEO tööriistad.
 • Lisaks artikli keerutamise tööriistale on olemas ka lausekirjutaja ja parafraseerimise tööriist.
 • Huvitav on see, et inglise keele jaoks pole olemas ainult grammatika ja õigekirjakontroll, vaid ka saksa keele grammatikakontroll.
 • Otsingumootori ämbliku simulaator (teisisõnu teie saidi peamine indekseerimise tööriist).
 • Tekst kõneks muundur, artiklite tiheduse kontrollija, pildi optimeerija ja urdude kirjutamise tööriist.

Nii et praeguseks olete arvatavasti selle asjaga harjunud: see on tasuta, eks?

Ma mõtlen, et pärast lehe vaatamist peab see nii olema?!

Tegelikult… mitte täielikult.

Vaadake, et kõik minu mainitud tööriistad – mis hõlmavad põhimõtteliselt sama tüüpi tööriistu nagu ka mainitud seotud veebisaidid – on tasuta.

Kuid SEOToolsCentre’il on ka premium-liikmelisuse võimalus. Mida see pakub?

Ausalt öeldes pole aimugi. Neil on oma veebisaidiga tõsiseid probleeme, seega ei kuvata seda, millest premium-kava koosneb.

… nii tõhusalt on see tasuta! Ja kõigis probleemides, mis saidil võivad olla, pole vaja tasuta SEO tööriistade üle nuriseda!

15. Veebijuht

Olgu, pärast seda viimast üksust on WebCEO pisut kontrastne.

Sest seal, kus SEOToolsCentre oli pisut visandlik ja täis tasuta kraami … Veebihaldur on VÄGA väljakujunenud ja väga premium.

See on kestnud juba aastast 2000 – see tähendab peaaegu KAHELT AASTAT, tehes sellest ühe vanima SEO-teenuse äris.

Selle kliendid on levinud enam kui 150 erinevas riigis ja Web CEO pakub teenuseid isegi 24 erinevas keeles. Nii et see ei tohiks olla üllatus:

veebijuht

Olgu, aga mida teeb Veebi tegevjuht?

Lühidalt öeldes: see on veel üks neist kõik-ühes SEO-komplektidest. Sellel on üle 17 tööriista, kuid need võib laias laastus jagada nelja kategooriasse:

Saidi auditi tööriistad, lingi loomise tööriistad, sotsiaalse mõõdiku tööriistad ja turundusanalüüsi tööriistad.

Siin on mõned tugevamad ja vähem levinud omadused:

Funktsioonid:

 • Kõik põhimõtted, mida te kõik-ühes SEO komplektist ootate.
 • Saidi auditi tööriistad hõlmavad: lisaks kõigi muude saidi auditi aspektide (SEO analüüs, tehniline analüüs jne) siselinkide optimeerimise tööriista.
 • Valige teatud linkide jälgimine.
 • Konkurendi lingi luuramine.
 • Sisu esitamise tööriist võimaldab teil juurdepääsu paljudele erinevat tüüpi saitidele: üle 30 kohaliku saidi ja kataloogi, 10 ostuotsingumootorit, 35 ajaveebikogukonda jne..
 • Veebi buzzi jälgimine: saate jälgida oma tööstuse kuumaid teemasid, jälgida oma brändi mainet sotsiaalmeedias, ajaveebides ja uudiste saitidel ning võimalust kontrollida oma Twitteri buzzi oma sihtmärksõnade osas.
 • Valge sildiga aruannete genereerimine, mis on kohandatav, nii et saate lihtsalt oma ettevõtte logo / nime asjale lüüa ja klientidele selle saata.
 • Aruandeid tehakse paljudes keeltes ja neid saab tõlkida inglise keelest.

Selline väljakujunenud SEO tööriistakomplekt peab olema kallis, eks?

Noh … see on tavapärases hinnaskaalas premium SEO võimaluste jaoks, kuid taskukohasema sisenemispunktiga.

WebCEO hinnastruktuur laguneb järgmiselt:

On neli taset, mille eest saab tasuda nii kuu, kvartali kui ka aasta eest. Kui maksate igakuiselt, algab esimese astme (Solo) hind 39 dollarist kuus ja sellel on piiratud funktsioonid.

Kallis, korporatiivne, on 299 dollarit kuus ja see on nii täisfunktsionaalne, kui WebCEO seda võimaldab.

Kui maksate igal aastal, on algtase vaid 29 dollarit kuus ja ettevõtte (neljas tase) 225 dollarit kuus.

Niisiis, see ei ole tegelikult keskmisest palju kõrgem – ja see on kindlasti täielikult funktsionaalne SEO komplekt. Pole ime, et veebijuht on nii populaarne.

Proovige WebCEO Free’i

16. Ninja tööriistad

Ninja tööriistad

Ninja tööriistade kirjeldamine on pisut keeruline, eriti võrreldes kõigi nende teiste nimedega, millest ma olen rääkinud.

Vaadake, Ninja Tools pole päris kõik-ühes tööriistakomplekt. Kuid see pole midagi enamat kui lihtsalt üks tööriist või hostitud ja eraldi SEO tööriistade kataloog.

See on SEO tööriistade pakett – komplekt -, kuid see pole kõik, mida vajate. Väga huvitav.

Ninja tööriistad

Seega on konkreetsetel tööriistadel siin palju tähtsust. Tegelikult on Ninja Tööriistade PÕHIMÕTMED Objekte katkendite optimeerimise tööriist ja selle muud hästi arenenud tööriistad.

Ninja Tööriistad sarnaneb pigem kvaliteetsete, konkreetsete tööriistade komplekti kui üldise tööriistakastiga. Nende tööriistade kohta leiate veel mõnda teavet:

Funktsioonid:

 • Funktsiooni katkendi optimeerimise tööriist: see on asi, mida Ninja Tools tõesti uuendas. Google’i esiletoodud katkendid on ülitähtsad, kuid neid on raske jäädvustada. See tööriist lihtsustab protsessi ja põhimõtteliselt võimaldab teil tulemuste lehel saada koodilõikude positsioone.
 • Ülaltoodud tööriist sisaldab ka tulemusi otsingutulemite allosas olevast jaotisest „seotud seotud otsingud“.
 • See sisaldab ka Google’i funktsiooni “inimesed küsivad” andmeid.
 • Video SEO tööriist: see võimaldab teil leida, millised teie paremusjärjestuse märksõnadest annavad videote tulemusi, vaadata konkurentide andmeid (sealhulgas YouTube’is ja nende videoga seotust), et saaksite oma videotega paremusjärjestust tõsta.
 • Ninja tagasilingi tööriist: jälgib teie lingiprofiili ja kogub andmeid TONS-i allikatest.
 • Ninja Toolsil on ka tasuta tööriist mobiilse lähtekoodi vaatamiseks. Tõenäoliselt on neil tulevikus pakkuda rohkem tasuta tööriistu, nii et püsige kursis!
 • Emaettevõttel Internet Marketing Ninjas on eraldi sait, kus on WAY veel TASUTA SEO tööriistu.

Noh, see viimane punkt on natuke head uudised teie seal olevatele eelarvestajatele – tasuta tööriist! Kuid muidugi pole muud kvaliteetsed tööriistad, mida Ninja Tools pakub, tasuta.

Kahjuks on see natuke keeruline.

Vaadake, Ninja tööriistade pakett sisaldab video SEO tööriista ja Featured Snippet Optimization (mis hõlmab tööriistu “ka inimesed küsivad” ja “seotud otsingud”) ühe pakendina.

Tagasi lingi tööriista peate siiski ostma emaettevõttelt: Internet Marketing Ninjas.

Niisiis, esimesel tootel – mis on väiksemahuline tööriistakomplekt – on kolm astet: Expert, Pro ja Enterprise.

Ekspert on 4,99 dollarit kuus ehk 49,90 dollarit aastas ja Enterprise on 349 dollarit kuus ehk 3490 dollarit aastas.

See, kas maksate kord kuus või aastas, mõjutab teie hindu kõigest mõne taala võrra.

Olgu, ja tagasilinkimise tööriistad?

Nad on emaettevõtte saidil, nagu ka mõned tasuta tööriistad!

Paistab, et Ninja Tools on selle loendi üks unikaalsemaid esemeid.

17. SERPs.com

SERP-d

Kui peaksite ära arvama, mida SERPs.com endast kujutab, mis see oleks?

Olgu, teeme ainult nalja. Õrn meeldetuletus, kui olete selle loendi alguses läbi liikunud: SERP tähendab otsingumootori tulemuste lehte. See on asi, mida me kõik näeme peaaegu iga kord, kui oleme Internetis.

Nii et SERPs on mõeldud teie … noh, koha suurendamiseks otsingumootorite tulemustes!

Ja see teeb päris head tööd. Siin on mõned märkimisväärsed kliendid:

SERPs.com

Nüüd võiksite küsida, mida SERPs täpselt pakub.

Põhimõtteliselt on see tööriistakomplekt, kuid see on lihtsamal küljel. See pole halb! Sellel on ka mõni unikaalsem funktsioon.

Siin on mõned olulisemad omadused:

Funktsioonid:

 • Lihtne, kasutajasõbralik armatuurlaud, mis näitab endiselt palju teavet.
 • SERPs DataLab võimaldab kasutajasõbraliku liidese abil vaadata miljardeid SERPi igapäevaseid andmeid. Sellest saate luua ka kohandatud aruandeid.
 • Arendajasõbralik API võimaldab sisestada igapäevased paremusjärjestused omaenda aruandlussüsteemi.
 • Google’i arvutustabelite lisandmoodul.
 • Valge märgistuse funktsioon, mida saab päris kohandada.
 • Kohalikud paremusjärjestused linna- või postiindeksitasemel ning mobiili-, laua- ja tahvelarvutite paremusjärjestus.
 • 400 erinevat Google’i ja Yahoo paremusjärjestust riikide ja keelte kaupa.
 • Kõik põhifunktsioonid, mida te terviklikust SEO-komplektist ootate, ehkki vähem keskendutakse saidi auditeerimisele ja lingidele.
 • Emaettevõttel (Authority Labs) on olemas korralik usaldusväärsete tasuta tööriistade komplekt!

Niisiis, selle kraami eest maksmine toimib järgmiselt:

Seal on kolm tasandit: väikeettevõte, agentuur ja ettevõte. Ettevõttel on kohandatud hinnakujundus, kuid ülejäänud kaks seda ei tee.

Small Business maksab 49 dollarit kuus ja on piiratud 300 märksõna, 5 saidi ja ühe kasutajakontoga.

Agentuuri hind on 99 dollarit kuus, sellel on kuni 1000 märksõna, sellel on täielik valge sildi funktsioon ning piiramatu arv saite ja kasutajaid.

Mõni võib-olla hindab lihtsamat valikut!

Kuid isegi kui see on teie eelarvest ära, ei tohiks unustada emaettevõtte pakutavaid tasuta tööriistu!

18. Ahrefs

ahrefid

Ah, Ahrefs! (Kas saate?)

Mõned nimed, millest olen rääkinud, on üsna hästi välja kujunenud. Neil on tuhandeid või isegi miljoneid kliente, sealhulgas mõned kõrge profiiliga nimed.

Noh, Ahref on TÄPSELT seal.

Alates asutamisest 2011. aastal on Ahrefs kasvanud väga võimsaks SEO tarkvara teenuseks.

Vaadake lihtsalt seda klientide nimekirja ja öelge, et see pole muljetavaldav:

Ahrefs

Ahrefs on põhimõtteliselt veel üks kõik-ühes SEO komplekt. Kuid ainulaadne on see, et Ahrefs on ülivõimas, seda mitte ainult tugevate tööriistade, vaid ka suurte ressursside tõttu.

Siin on ülevaade sellest, millest ma räägin:

Funktsioonid:

 • Ahrefsi ressursid on MASSIIVSED: Ahrefs indekseerib 5 miljardit lehekülge päevas, selle indeks on 16 TRILLION teadaolevat linki ja 3 TRILLION tuntud URL-i.
 • Orgaanilise otsingu aruanded võimaldavad teil vaadata, kuidas teie konkurendid reastavad, millised lehed suunavad nende saitidele kõige rohkem liiklust ja seda kõike toetavad andmed sadade miljonite märksõnade kohta.
 • Märkusel on märksõnade uurijal olemas kõik tavalised märksõnaga seotud tööriistad, millest olen rääkinud (märksõnade raskused, märksõnade genereerimine jne), kuid selle toiteallikaks on üle 3 miljardi märksõna sisaldav andmebaas.
 • Tagasilingi andmed jällegi miljarditest indekseeritud lehtedest.
 • Sisu-uuringud, mis käsitlevad paljusid asju (sotsiaalmeedia, orgaanilise otsingu liiklus, lingid jne).
 • Asetuse jälgimine, mis muutub väga konkreetseks ja üksikasjalikuks, nagu soovite.
 • Võimalus seada teateid, kui teie või teie konkurendid võidavad / kaotavad lingid.
 • Klienditugi on väga jõuline, see on üks parimatest, mida pakub SEO tarkvara.

Olgu, ilmselgelt on Ahrefsil kasutatud liiga palju andmeid. See peab midagi maksma, eks?

Jah, kindlasti. Ahrefs on neli taset, mida saab maksta kord kuus või aastas.

Kuutasu makstakse alates 99 dollarist kuus (Lite) kuni 999 dollarini kuus (agentuur).

Aastas makstav hind ulatub 82 dollarist kuus kuni 832 dollarini kuus.

Jah, alghind on järsemal küljel, kuid see on siiski üsna hästi esile toodud. Ja ausalt öeldes, kõik, mis kasutab ära Ahrefi tohutuid andmebaase, nõuab mõnevõrra kõrgemat hinda.

19. Moz

MOZ

Raske on rõhutada, kui suur on Moz SEO tarkvara maailmas.

Seda saab kõige paremini vaatenurka panna järgmiselt:

Päris paljud selles loendis olevad nimed on uhkeldanud selle üle, kuidas nad hõlmavad juurdepääsu Mozi ressurssidele.

Nii selgelt on Moz ise jõud, millega võidelda. Pole ime, et ka tema klientide nimekiri on muljetavaldav:

Moz

Nagu näete, on Moz veel üks kõik-ühes SEO komplekt. Komplektil on neli peamist valdkonda: saidi auditeerimise tööriistad, asetuse jälgimine, tagasilinkide tööriistad ja märksõna uurimise tööriistad.

Funktsioonid:

 • Sarnaselt eelmisele sisestusele on ka Mozil tohutult andmeid, millest tõmmata: 35 TRILLION indekseeritud linki, päevas analüüsitud 7 miljonit SERP-d, märksõna tööriista kaudu 500 miljonit märksõnasoovitust.
 • Kohapealsed auditid pole mitte ainult põhjalikud, vaid ka kiired. Lisaks on Mozil iga nädal automaatne indekseerimine ja see teavitab teid uutest probleemidest.
 • Lehe ja sisu optimeerimine.
 • Lingi loomise ja uurimistööriistad võimaldavad teil luua ka linkide jälgimise loendeid, mis muudavad teie eesmärkide ja edusammude jälgimise ülilihtsaks.
 • Väga lihtne ja väga kohandatav aruandegeneraator.
 • Suurepärased parda- ja haridusressursid.

Niisiis, veel üks võimas ja mainekas kõik-ühes SEO tööriistakomplekt. Mis maksab seekord?

Mozil on neli komplektihindadega astet, millele lisandub kohandatud hindade ja funktsioonidega äriplaan. Neid saab maksta kord kuus või aastas.

Kui makstakse igakuiselt, on hinnaskaala vahemikus 99–599 dollarit kuus. Aastas makstav vahemik langeb: 79 dollarilt kuus 479 dollarini kuus.

Teate, kuidas see läheb: mõne ettevõtte jaoks on see ideaalne SEO-lahendus ja teiste jaoks on see üle jõu käiv.

20. SEMrush

SEMrush

Nii et selle loendi kaks viimast nime on olnud suured, väljakujunenud, maailma suurimate kaubamärkide poolt kasutatud ja neil on palju ressursse.

SEMrush… noh, see on täpselt nagu kaks viimast.

2008. aastal asutatud SEMrush on väikese idufirmana kasvanud 6 kontoriks neljas erinevas riigis, kus töötab üle 650 töötaja.

Ja sellel on ka oma osa kuulsatest klientidest:

SEMrush

Nii nagu võite arvata, on SEMrushi sisuks see, et see on veel üks kõik-ühes SEO komplekt. Selles on põhimõtteliselt kõik, mida vajate, kuid selle tööriistad saavad tavalisest veelgi põhjalikuma ülevaate.

Funktsioonid:

 • Kõik põhitõed, millega olete harjunud – saidiauditid, SEO tehnilised auditid, märksõnade genereerimine jne.
 • Tagasi lingi tööriistad pööravad erilist tähelepanu sellele, kas .edu või .gov saidid viitavad teie saidile, pluss tõeliselt põhjalikke aruandeid geograafiliste allikate kohta.
 • Sotsiaalmeedia tööriistades pole mitte ainult põhjalikku aruandlust ja analüüsi, vaid need võimaldavad teil ka sisu luua ja ajastada selle 5 erinevasse suhtlusvõrgustikku.
 • Suurepärased sisuturunduse tööriistad, mis võivad genereerida trendikaid teemaideesid ja teie meeskonna ühiseid kalendreid.
 • Analyticsi aruanded miljoni erineva asja kohta, kiiresti genereeritavad ja hõlpsasti loetavad diagrammid saitide võrdlemiseks, kohandatud aruannete genereerimise võimalus ja palju muud.

Kuna SEMrush, nagu ka kaks viimast eset, on väga laiahaardeline SEO pakett, siis võisite õigesti oodata kõrgemaid hindu.

SEMrushil on kolm fikseeritud hinnaga taset, millele lisandub kohandatud hindadega äriplaan. Tasuda saab iga kuu või igal aastal – teate külvikut.

Kuutasu makstakse hinnaskaalas 99,95–399,95 dollarit kuus. Igal aastal makstakse sellest 83,28–333,28 dollarit kuus.

Nii et SEMrush ei erine oma kvaliteetse SEO komplekti eakaaslastest liiga palju.

Alustage SEMrushi tasuta prooviversiooni

21. Ubersuggest

ubersuggest

Ubersuggest on mõnus tempomuutus pärast neid intensiivseid SEO lahendusi, mida ma just hõlmasin.

Vaadake, Ubersuggest pole tööriistakomplekt ega isegi paar tööriista. Ubersuggest pole isegi oma veebisaiti – see on üks tööriist, mida haldab Neil Pateli veebisait.

Kõlab visand? See ei ole. Neil Patel on üks tunnustatumaid ettevõtjaid ja turundajaid maailmas.

Varem ütlesin, et Ubersuggest on üks tööriist. Tehniliselt on see: see on üks otsinguriba Neil Pateli veebisaidil.

Kuid praktikas saab Ubersuggest kasutada mitme asja jaoks ja sellel on paar erinevat tööriista. Nii et see on nagu mini-multi-tööriist.

Funktsioonid:

 • Märksõnaideede generaator ja otsingusõna ülevaade.
 • Sisuideed ka!
 • Domeenile sisenedes saab Ubersuggest ka liikluse ja SEO järgu analüsaator.
 • SEO kontroll pakub täielikku loetelu vigadest / probleemidest, millega tuleb tegeleda.
 • Liikluseanalüsaator vaatab ka populaarseimaid lehti ja märksõnu.
 • Saidi auditi tööriist, mis võtab maksimaalselt paar minutit ja paljastab palju teavet üsna lihtsalt.
 • Tagasilinkide tööriist, struktuurilt ja kiiruselt sarnane saidi auditeerimisega.

Vaadakem, olgem reaalsed – kas see tööriist on põhiline võrreldes väljamõeldud ja nutika kõik-ühes tarkvaraga?

Kindlasti. Kuid tõde on see, et see on tõenäoliselt üks parimaid tasuta SEO tööriistu turul. See on õige – see on täiesti tasuta.

Ja peale selle on see lihtne kasutada, informatiivne ja usaldusväärne.

22. VastusPublik

vastutab avalik

VastusAvalik on sama märkusega kui Ubersuggest – see on väiksem tööriist, mis on endiselt üsna hea mainega.

Aga oh poiss … kas see on siin üks ainulaadsemaid esemeid. Sellel on kindel fookus SEO teatud aspektile, mis muudab selle nuputamise hõlpsaks.

Pole mõtet põõsa ümber peksma hakata. Näib, kuidas see tegevuses välja näeb:

VastusPublik

VastusPublikut võib pidada otsimootorite andmete infograafiks. See on lihtsustamine ja tasuta ja tasulise versiooni vahel on erinevusi, kuid see on peamine!

Funktsioonid:

 • Üldiselt loob andmete visualiseerimise ja infograafika teie sisestatud märksõnade terminite jaoks.
 • Sisaldab palju teavet ja andmeid, nii et see pole mõttetu, kuid infograafika aitab tõepoolest seedimist lihtsamaks muuta.
 • Võrrelge andmeid ja vaadake uusi soovitusi.
 • Keele- ja asukohapõhised tulemused.
 • Võimalus aruandeid salvestada!
 • Piiramatu meeskonna liikmed.
 • Kõrgema kvaliteediga pildid ja võimalus varjata jaotisi, mida te ei soovi.

Okei, ma pean siin natuke alla laskma – ei, vastusAvalik pole KÕIGE tasuta. Enamik neist funktsioonidest, mis ma loetlesin, on tasulise versiooni jaoks.

Kui kasutate tasulist versiooni, on see kuus 99 dollarit. Ausalt öeldes kõlab see minu jaoks pisut järsult, aga hei – paljudel inimestel on sellega hästi.

Õnneks saate kasutada tasuta versiooni. Otsinguid on piiratud arv ja te ei saa teha kõrvuti võrdlusi ega enamikku asju, mida tasuline versioon teeb, kuid põhialuseid saate siiski teha tasuta!

Proovige rakendust AnswerThePublic Free

23. WooRank

Woorank

Lõpetan WooRankiga selle SEO tööriistade loendi.

WooRank on üsna suur SEO tarkvarakomplekt – tänapäeval on sellel registreerunud enam kui miljon kasutajat.

See ei ole suurim SEO tarkvaraettevõte seal, kuid see on siiski üsna tähelepanuväärne.

Nii nagu ma ütlesin, on WooRank tööriistakomplekt. Kuid see on väiksemal küljel. Tehniliselt võib see olla kõik-ühes tööriist, kuid see pole nii kõikehõlmav kui mõned teised siin.

Sellegipoolest pakub see palju.

Funktsioonid:

 • Märksõna tööriist on üsna keerukas.
 • WooRanks Projects: võimaldab põhimõtteliselt andmeid aruandena alla laadida ja neid kohandada.
 • Saidi roomamine / audit.
 • Teie saidi pidev SEO jälgimine, sealhulgas e-posti aruanded ja tervise / tööaja jälgimine. Üldiselt pöörab WooRank suurt rõhku SEO kontrollijale.
 • Selle märkme peal saate proovida SEO kontrollijat tasuta!
 • WooRank pöörab erilist tähelepanu lihtsusele ja kasutusmugavusele. See ei tähenda, et tööriistad pole võimsad, kuid need on eriti kasutatavad.
 • Müügitööriistad võimaldavad teil luua saitide aruandeid ja ülevaateid, mida klientidele või potentsiaalsetele klientidele saata.
 • Lead Geni tööriist aitab teil neid müügivahendeid varem automatiseerida.

Näed, mida ma mõtlen? Isegi kui WooRank on palju korda saatnud, pole see nii kõikehõlmav kui kõik hõlmatud kõik-ühes tööriistakomplektid.

Nii et loodetavasti on see odavam kui need, eks?

Tegelikult jah! Seal on kolm taset: Pro, Premium ja Enterprise. Kõigil neil on eelhindatud hinnad.

Nende hind tuleb alates 59,99 dollarist kuus kuni 249,99 dollarini kuus ja funktsioonid erinevad – kuigi meeldivalt pole Pro-tase isegi nii piiratud.

Järeldus: millist SEO tööriista ma soovitan?

Kui olete kogu selle nimekirja läbi lugenud – palju õnne! Kas mäletate mõnda nime??

Naljad kõrvale, lubage mul öelda, milliseid neist tööriistadest ma soovitan. Neil kõigil on piisavalt eeliseid, et neid tasuks mainimist, kuid me võime seda siiski 23. kohal vähendada.

Muidugi … pole ühtegi tööriista, mis sobiks igas suuruses. Mul on mõned soovitused:

Pole üllatav, et spetsiifiliste fookustega SEO tööriistad sobivad nende piirkondadele üsna hästi. Näiteks:

Bavoko on eriti suurepärane neile, kes kasutavad laialdaselt WordPressi, ja SEOTools for Excel sobib Exceli kasutajatele.

AnswerThePublic on suurepärane, kui soovite genereerida toretsevaid infograafikaid ja aruandeid ning NinjaTools sobib suurepäraselt funktsioonilõigu optimeerimisele keskendumiseks.

Ja kuigi ma ei soovitaks ettevõtetel alati kasutada tasuta SEO tööriistu, võivad need kindlasti suurepärased olla.

Niisiis, ma ütleksin, et Ubersuggest on üks parimaid tasuta SEO tööriistu ning Smallseotools.com ja TheSEOTools.net on ka tasuta tööriistade kataloogid.

Ja suurte relvade jaoks – ettevõtted, kes vajavad tõeliselt usaldusväärseid kõik-ühes SEO-tööriistu:

Ma ütleksin, et Ahrefs, SEMrush ja Moz on arvatavasti parimate seas, kuna neil on parimad ressursid, maine ja hästi ehitatud tööriistad. Kuigi Woorank ja Mangools on ka üsna kindlad!

Ärge muretsege, kui tunnete end pisut hämmingus. Oleme siin, et aidata!

Pidage meeles, et meil on ressursse, mis aitavad teil alustada mõne põhitegevusega – olulised põhialused, mis suurendavad teie otsingumootori lehe asetust!

Kuna veebisaidi toimivus mõjutab kindlasti teie asetust, saate meie tööaja kalkulaatori abil vaadata, mida tööaeg teie saidil tegelikult tähendab.

Lisaks saame kontrollida, kas teie sait või teie konkurendi sait on maas, ja öelda teile, mis on nende host – sel viisil saate tutvuda mõne põhialusega!

SEO on keeruline, kuid seda saab lihtsamaks muuta minu loetletud ja soovitatud tarkvara abil. Ja kui soovite rohkem teada saada, küsige lihtsalt meilt!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map