4 parimat kaupluse alternatiivi

Aja möödudes on pood üha olulisem.


Vaatamata sellele, kuidas te Shopify suhtes suhtute, on üsna vaieldamatu, et see on valitsev e-kaubanduse tarkvara. See on teenitud tiitel, kuna Shopify pakib oma platvormiga väga võimsa teenuste komplekti.

Kuid see, et see on kõige populaarsem, ei tähenda seda kõigile. Võib-olla lülitavad teid lahti Breitbarti sidemed Shopifyga või võib-olla ei tee Shopify lihtsalt ühte asja, mida vajate piisavalt hästi. Võib-olla pole tunne õige.

Noh, ärge muretsege, Shopify jaoks on palju erinevaid alternatiive. Nende hinnakujundus on erinev ja saate seda hõlpsalt üles otsida, nii et ma ei hakka siin liiga üksikasjalikuks tegema, kuid sõltuvalt sellest, mida soovite, võivad nad kõik olla seda väärt.

Kõik need pakuvad kõiki põhiteemasid, mida vajate oma poe juhtimisel heade kogemuste saamiseks, kuid pakuvad ka eeliseid, mis võivad teile palju paremini sobida – asjad, mida Shopify lihtsalt ei tee. Ja muidugi võivad mõned neist teiega lihtsalt rohkem klõpsata.

hostpill4 parimat kaupluse alternatiivi

 1. Volusus
 2. BigCommerce
 3. Selz
 4. 3dcart

Poodlege alternatiivide võrdlust lühidalt

Üksikasjad
Shopify
Volusus
BigCommerce
Selz
3dcart
Töötajate raamatupidamine2PiiramatuPiiramatu12
Trans. tasud2,0%Ei mingeid tasusidEi mingeid tasusid2%Ei mingeid tasusid
LadustaminePiiramatuPiiramatuPiiramatuPiiramatuPiiramatu
FunktsioonidBAA+BA
Hind29 dollarit kuus.15 dollarit kuus.29,95 dollarit kuus.17 dollarit kuus.29,00 dollarit kuus.
Proovi sedaProovi seda

Vaadake nüüd põhjalikult 4 populaarseimat Shopify alternatiivi:

võtke-vaata-poodle-alternatiive

Sisukord

 1. Volusus
 2. BigCommerce
 3. Selz
 4. 3dcart
 5. Võitja

Alternatiiv nr 1: Volusus

2. voluse banner

Teine hea alternatiiv Shopify jaoks on Volusion. Väärib märkimist, et Volusionil on hind, mis sobib ideaalselt kõigile. Madalaim plaan algab 15 dollarist kuus.

See toetab kuni 100 toodet. Hea tehing väiksemamahulise e-poe jaoks. Teisalt algab Shopify hinnaga 29 dollarit kuus. Nii et kui teile tundub, et Shopify on kallis, siis siin on palju odavam variant – Volusion.

Volusion-Premiumi kõrgeim plaan, mis toetab piiramatuid tooteid, maksab 135 dollarit kuus.

Volusion ei võta tehingutasu, vaid piirab teie ribalaiust.

Mis tähendab, et kui ribalaius otsa saab, peate ostma suurema paketi või maksma täiendava ribalaiuse eest. Nii et seda täpselt öelda; valik Shopify ja Volusioni vahel põhineb ribalaiusel ja hinnakujunduse kompromissil.

Järgmisena Volusiooni teemasid vaadates on sellel hea segu tasulistest ja tasuta teemadest. Tasulised teemad on umbes 180 dollarit, mis on peaaegu sama hind kui Shopify.

Mõlemad platvormid pakuvad äärmiselt professionaalseid teemasid. Ainuke Volusioni probleem on Shopifyga võrreldes piiratud teemakogu. Kui te ei otsi väga raskekujulist e-poe poodi, teeb Volusion sama; tõhusalt.

Vaadeldes Volusioni pardateenindust, on sellel mitu asjakohast videot, juhendit ja ajaveebi.

Volususe ressursid See on eriti kasulik alustajatele ja üsna lihtne sirvida ning otsida sisu, mis sarnaneb Shopify pakutavale.

Shopify pakub asjatundlikke teenuseid, kus saate oma e-poe kaupluste arendustöid aga allhanke korras tellida; Volusiooniga saate oma veebisaidi loomiseks pühendunud eksperte saada. Nii et Volusioni abil saate ettevõttesiseseid teenuseid, mis võimaldavad teil edasi areneda.

Volusionil on võrdselt hea klienditugi nagu Shopifyl, mis on jällegi ööpäevaringselt. Neile pääsete e-posti, vestluse või telefoni teel.

Volusion_SupportShopifyl on arutelufoorum, millest Volusias puudu.

Kuid Volusioni tõhusa klienditeeninduse juures ei muuda vaevalt arutelufoorumi puudumine midagi.

Shopify toetab enam kui 1500 rakendust, samas kui Volusion toetab praegu umbes 60 rakendust. See on palju vähem kui Shopify. Ehkki Volusioonil on vähem rakendusi, on nad oma e-poe platvormi integreerinud mitu funktsiooni.

Mis tähendab, et te ei vaja nii palju täiendavaid rakenduste tuge. Volusion on toetanud mitme funktsiooni sisseehitatud funktsioone, sealhulgas turundusteenuseid, meilisõnumeid, klienditoe ja palju muud. Üldiselt ma leidsin, et Volusion pakub samaväärseid teenuseid nagu Shopify.

Lõpuks heidame pilgu mõlema platvormi kliendibaasile. Shopify toetab üle 5,00 000 ja Volusion toetab üle 1,80 000 poe. Volusial on oma usaldusväärsuse tõestamiseks märkimisväärne kogemus.

Funktsiooni tark võrdlus: Volusion vs Shopify

Volusus
Shopify

PlaanMinPõhiline
Hind / kuu.15 dollarit kuus.29 dollarit kuus.
Töötajate raamatupidaminePiiramatu2
Pro100Piiramatu
Failide säilitaminePiiramatuPiiramatu
TehingutasudEi mingeid tasusid2,0%
Veebisait ja ajaveebJahJah
Tasuta prooviversioon14 päeva14 päeva

Start for Free102 kasutajad ostsid selle

(14 päeva tasuta. Krediitkaart puudub. Risk puudub.)

Kui soovite oma veebisaidi vahetada Shopifylt Volusioonile, saate siin klõpsates palgata meie saidi rändeeksperdi.

Alternatiiv nr 2: BigCommerce

alternatiivne-Bigcommerce

Ah, BigCommerce. Võib-olla olete hiljuti kuulnud uudiseid, et tegevjuht ütles, et ettevõte läheb avalikuks. See on kindlasti suurepärane teenus, mille populaarsus on aastatega kasvanud, et olla tõenäoliselt Shopify parim pretendent.

Ausalt öeldes iseloomustaksin ma BigCommerce selle suuruse järgi. See on suur teenus suurema alghinnaga, kui mõned inimesed tahaksid, kuid on oma kasutajatele vaieldamatult kõikehõlmav.

BigCommerce’i peamine miinus on kulud. Kui leidsite, et Shopify on liiga kallis, leiate tõenäoliselt ka BigCommerce liiga kallist.

Hinnakujundusplaanid ulatuvad madalaimast hinnast 29,95 dollarini kuus (standard) kuni 249,95 dollarini kuus (Pro), neljanda astme ettevõte Enterprise on kohandatud.

On tõsi, et hinnad ei erine: alates Basic Shopifest ülespoole on see praktiliselt identne BigCommerce’i hinnakujunduskavaga, välja arvatud see, et BigCommerce’i kolmas aste on tegelikult odavam kui Shopify oma.

Lisaks on iga hinnaplaani jaoks müügitulu aastane ülemmäär – kui teenite tavahinnakujunduskava alusel veebimüügis rohkem kui 50 000 dollarit, peate üle minema versioonile Plus, kus teie limiit on 150 000 dollarit.

Küsimused ja vastused plaanide, kontode ja poodide seadistamise BigCommerce'i kohta

See pole veel maailma lõpp, kuid võib tunda end pisut ebavajalikuna. Pole tavaline, et peamised e-kaubanduse tarkvarateenused teevad seda teie suurenenud ribalaiuse kasutamise arvelt.

Lisaks üldisele hinnale ütleksin, et teised puudused on vähemtähtsad. Tasuta teemasid on piiratud arv, eriti võrreldes Shopifyga – tegelikult ainult 7. Valikuid on palju rohkem, kuid need lähevad teile maksma ja isegi tasuta teemad on üsna sarnased.

Lõpuks on klienditeenindus ööpäevaringselt ööpäevaringne, kuid see võiks kasutada rohkem inimestevahelist suhtlust ja ametlikku mobiilirakendust pole olemas (kuid on ka kolmanda osapoole rakendusi, mis tunduvad korralikud).

Klienditugi-BIGCOMMERCE

Tore, meeldiv kraam! BigCommerce’i plussid on põhimõtteliselt… kõik muu.

Kui soovite maksta ainult vähem, ei pruugi BigCommerce teid aidata, kui te ei vaata selle kolmanda astme kontot. Kuid kui soovite saada sellest summast rohkem kasu, on BigCommerce hea.

Tegelikult ei saa konto täiendamisel enam palju funktsioone – saate küll, kuid suurem osa neist on saadaval alates tavakontost – lihtsalt suurem müügi ülemmäär.

Vähestest lisafunktsioonidest, mida saate versiooniuuenduse kaudu saada, on need siiski üsna armsad – näiteks Hüljatud ostukorvisäästja, mis e-posti teel automaatselt e-posti teel kasutajatele, kes selle külastuse said, kuid ei sooritanud ostu, või Google’i klientide arvustused.

Hüljatud ostukorvisäästja

Muud positiivsed: tehingutasusid ei ole, turvalisus on hävitav ja pakutakse palju ressursse mitte ainult sisenemisel abiks, vaid ka selleks, et aidata teil olla teadlik ja konkurentsivõimeline ka siis, kui olete hästi orienteeritud.

Oluline on see, et BigCommerce integreerub väga hästi teiste kanalitega, näiteks Amazon, eBay, Google Shopping jne, isegi tavakontolt..

Seda on lihtne kasutada ka üsna libeda liidese abil, mis sarnaneb tegelikult Shopify omaga – nii et kui kolite Shopifyst välja, on BigCommerce’iga lihtne töötada.

Vaata, BigCommerce’i peamised miinused on laias laastus sarnased Shopify omadega. Hinnaplaani kohta kehtivad müügi piirmäärad on endiselt olemas ja hinnakujundus on väga sarnane. BigCommerce’il pole aga tehingutasusid.

Erinevust teeb see, et BigCommerce on üldiselt rohkem funktsionaalsusega ja pakub kasutajatele rohkem ressursse. Kui teile tundub, et maksate Shopify eest liiga palju, on ebatõenäoline, et tunnete seda BigCommerce’iga.

Loe täielikku BigCommerce’i arvustust.

Funktsioonide tark võrdlus: BigCommerce vs Shopify

BigCommerce
Shopify

PlaanStandardPõhiline
Hind / kuu.29,95 dollarit kuus.29 dollarit kuus.
Töötajate raamatupidaminePiiramatu2
Toodete arvPiiramatuPiiramatu
Failide säilitaminePiiramatuPiiramatu
TehingutasudEi mingeid tasusid2,0%
Veebisait ja ajaveebJahJah
Tasuta prooviversioon15 päeva14 päeva

Käivitage tasuta Trial71 kasutajad selle ostnud

(Proovige tasuta, krediitkaarti pole vaja)

Kui soovite oma veebisaidi vahetada Shopifylt BigCommerceile, saate siin klõpsates palgata meie saidi rändeeksperdi.

Alternatiiv nr 3: Selz

selz

Selz on e-kaubanduse arendamisel üllatuspakett. See on täiesti kohandatav ja töötab nagu võlukepp veebipoe ehitamiseks.

Nii et see annab teile vihje, miks Selz on Shopify potentsiaalne alternatiiv.

Võrreldes Shopifyga võite hakata Selziga koostööd tegema, kuigi teil pole kodeerimisega seotud teadmisi. Midagi sarnast on Selzi ja Shopify vahel tehingutasud, mida ei saa vältida.

Selz annab aga hingamise, pakkudes tõeliselt taskukohaseid plaane. Niisiis, võite põhimõtteliselt alustada 17 dollarist kuus. Õnneks pakub Selz ka 14-päevast tasuta prooviversiooni. Niisiis saate enne kõigi plaanide võtmist uurida kõiki funktsioone.

Selz pakub hulgaliselt e-kaubandusele omaseid funktsioone. Kuigi kõik pole põhiplaanis saadaval.

Kuigi ma juba mainisin, on Selzit südamiku jaoks lihtne kasutada, väärib mainimist üks asi, et see toetab täielikku kohandamist.

Selzi armatuurlaud

See on algajatele kindlasti parim võimalus. Enamikku elemente saate kohandada lihtsalt lohistades. Asjad, mis võisid Shopify kasutamise ajal algajatele tülikad olla, on Selzi abil üsna lihtsustatud.

Selzi igas plaanis saate kasutada maksimaalselt e-kaubanduse funktsioone.

Selzi funktsioonid

Ära jäta vahele – nende klienditugi on võrdselt pädev ja võrdne Shopifyga. Kuna saadaval on hulgaliselt juhendeid, ei jäta Selz kasutamata suunamiseks reaalajas vestlust, e-posti tuge ega palju videoid.

Selz pakub hea toega kolmanda osapoole tarkvara. Oma poe arenduse parema kontrolli ja hõlpsa arenduse elutsükli saavutamiseks on Selzil hea võimalus olla Shopify alternatiiviks.

Funktsiooni tark võrdlus: Selz vs Shopify

Selz
Shopify

PlaanLitePõhiline
Hind / kuu.17 dollarit kuus.29 dollarit kuus.
Töötajate raamatupidaminePiiramatu2
Toodete arvPiiramatuPiiramatu
Failide säilitaminePiiramatuPiiramatu
Tehingutasud2%2,0%
Veebisait ja ajaveebJahJah
Tasuta prooviversioon14 päeva14 päeva

Alustage Selziga nüüd12 kasutajat ostsid selle

Kui soovite oma veebisaidi vahetada Shopifylt Selzile, saate siin klõpsates palgata meie saidi rändeeksperdi.

Alternatiiv nr 4: 3dcart

alternatiivne-3dcart

3dcart võib olla vähem tuntud kui Selz, BigCommerce ja Shopify, kuid see pole sugugi halvem kui ükski neist. Nagu ikka, lähme kõigepealt miinustega kaasa.

Kahjuks oli 3dcartil odavam algtaseme variant, mis pakkis sinna palju rohkem, peaaegu sama hinnaga kui Shopify Lite. Tõepoolest, üldine hinnastruktuur oli keerulisem, kuid kõike on lihtsustatud ja nüüd on neli taset, mis on põhimõtteliselt identsed Shopify ja BigCommerce’iga.

Erinevalt Shopifyst ja BigCommerce’ist on töötajate kontode arv piiratud ja ainult neljas hinnakujundustasand Enterprise lubab piiramatuid töötajate kontosid (nagu BigCommerce’i puhul, on ka neljanda astme hind kaubeldav, sõltuvalt teie ettevõtte vajadustest).

Hoolimata tasuta mallidest on need väidetavalt enamasti üsna õrnad ja kohandamine on asi, millesse peate investeerima. Isiklikult arvan, et tasuta mallid on, kui mitte tähekujulised, siiski suurepärased.

3dcarti teema

Klienditeenindust on kritiseeritud selle eest, et see on aeglane ja mõnikord ei reageeri, kuid see tundus mulle korralik. Küll maksavad nad teilt sissepääsupõhise abi eest palju.

Hea kraam? Saate ikkagi funktsioonirikka paketi ja tasuta teemasid on palju. Kõik head asjad, mida soovite oma e-poe pidamiseks, on teie jaoks olemas. Lisaks integreerub 3dcart palju enamate makseväravatega kui Shopify või BigCommerce.

Põhimõtteliselt on iga funktsioon igale hinnakujundusplaanile saadaval ja suurenenud ribalaius on peamine põhjus, miks oma kontot uuendate (see on selles mõttes sarnane BigCommerceiga).

Miks ma nimetan 3dcartit Shopify alternatiiviks? 3dcart pole enam eriti odav, kuid esimese astme pakid sisaldavad palju rohkem funktsioone kui Shopify ja võib-olla isegi BigCommerce. Sellel on erinev tunne, mis võib olla just see, mida vajate.

Funktsiooni tark võrdlus: 3dcart vs Shopify

3DCart
Shopify

PlaanPõhilinePõhiline
Hind / kuu.29,95 dollarit kuus.29 dollarit kuus.
Töötajate raamatupidaminePiiramatu2
Toodete arvPiiramatuPiiramatu
Failide säilitaminePiiramatuPiiramatu
TehingutasudEi mingeid tasusid2,0%
Veebisait ja ajaveebJahJah
Tasuta prooviversioon15 päeva14 päeva

Alustage 3DCART-iga, nüüd17 kasutajad ostsid selle

Kui soovite oma veebisaidi vahetada Shopifylt 3dcartile, saate siin klõpsates palgata meie saidi rändeeksperdi.

Võitja:

VõitjaSuurkaubandus

Olen kasutanud BigCommerce’i paljudes muudes projektides ja leidnud, et need on üsna head.

Nende serverid on üsna kiired & nende klienditugi on väga reageeriv.

BigCommerce peaks olema teie esimene valik, kui otsite head hinna ja kvaliteedi suhet.

Külastage BigCommerce’i

Järeldus:

Lõppkokkuvõttes pakuvad kõik need teenused midagi, mida Shopify ei paku. Neil kõigil on oma tugevad ja nõrgad küljed ning nad pakuvad mõnele ettevõtjale rohkem kui teised.

BigCommerce alternatiivina:

BigCommerce on alternatiiv, mida pean üldiselt väga tugevaks, väheseid nõrku kohti määratledes. Miski pole täiuslik, kuid selle peamised puudused – piiratud tasuta teemad, ametlik rakendus, müügi piirmäärad ja Shopify omast vaevalt odavam hind – on lõppkokkuvõttes väikesed.

Vastutasuks saate terve hulga funktsioone kõigi kontoplaanide jaoks, hea turvalisuse, ilma tehingutasudeta, lihtsa kasutajaliidese ja usaldusväärse klienditoe, kus on palju ressursse, et hoida teid kursis ka siis, kui olete kogenud kasutaja.

Edu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map