5 parimat HideMyAssi alternatiivi 2020 (arv # 3 on lihtsalt fantastiline)

Kui olete huvitatud VPN-tehnoloogia väljavaatest või kui olete ise VPN-e kasutanud, võisite kokku puutuda HideMyAssiga!


HideMyAss! on tohutult populaarne VPN, mille asutas 2005. aastal 16-aastane inimene, kes üritas oma kooli Interneti-piirangutest mööda hiilida, ja see on paar aastat olnud Avast’i omandis (Avast on üks maailma suurimaid küberturbe konglomeraate).

Kui olete kasutanud HideMyAss! sulle on see ilmselt meeldinud. See on populaarne, kuna see töötab ju hästi, kuid miski pole täiuslik. Ja hei, see on ka võimalik HMA! ei vastanud teie ootustele.

VPN-turg õitseb ja võimalusi on palju, nii et ei pea piirduma HideMyAss-iga! Siinkohal vaatlen mõnda HMA suurepärast alternatiivi!

Nende alternatiivide seadmiseks õiges kontekstis käsitlen lühidalt seda, mis võiks teile HideMyAssist meeldida! ja mis võib teile mitte meeldida.

Ilmselt suurim punkt HMA! see on nime jõud. HMA! on juba pikka aega olnud ja on üks populaarsemaid VPN-e ümber. HideMyAssi kasutamine! tähendab teenuse kasutamist, mida paljud teised on kasutanud, mis on suur usaldusväärsus.

Muidugi pole populaarsus veel kõik. HideMyAss! on ka palju asju vaja lahendada: üks konto saab töötada kuni 5 seadmega, saate juurdepääsu 900 serverile enam kui 190 riigis (seega peaaegu igas riigis), klienditugi on kindel ja toimib üldiselt hästi.

Vau, see kõlab ideaalselt – miks meid jälle huvitavad alternatiivid? Jah, jah …

Mõned negatiivid on VPN-tehnoloogiale üsna südamelähedased. Sõltuvalt teie VPN-i vajadustest ja vaadetest on HideMyAss! võib see olla natuke allakäik Ühendkuningriigi valitsuse teabe edastamisel 2012. aasta Sony häkkimisega seotud kasutaja kohta, kes oli kasutanud HMA-d!

See tekitab küsimuse, kas HMA! logimiskeeldude poliitikaga saab tõesti usaldada. Muidugi, enamus teist seda ei loe suurettevõtte või valitsuse häkkimiseks, vaid see, kui VPN-il on teavet kasutajate tegevuse kohta, kellele see üle anda – noh, see on kindlasti piisav, et võita VPN paljudele inimestele.

Teine, vähemtähtis punkt on see, et HideMyAss! maksab vähemalt 4,99 dollarit kuus ja see on nii, kui pühendute 2-aastasele. Need hinnad pole iseenesest kõrged – need on üsna tavalised, arvestades kõiki asju -, kuid siiski võite leida odavamaid võimalusi, mis toimivad hästi.

Lühike märkus: ma ei tõsta esile põhilisi funktsioone. Näiteks on tasuliste VPN-ide jaoks standardne piiramatu ribalaius – erandiks on ribalaiuse ülempiirid, mis pole tasuta.

hostpill5 parimat HideMyAss alternatiivi

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. PureVPN
 4. CyberGhost
 5. IPVanish

Vaadake nüüd põhjalikult 5 HideMyAss-i alternatiivi:

Alternatiiv nr 5: IPVanish

ip-kadunud bänner

See nimekiri on titaanide lahing. Kõik siinsed nimed on populaarsed VPN-lahendused ja IPVanish on kindlasti üks neist. IPVanish on suurepärane lahendus, mida saab kätte ja kätte.

Kui vajate praegu tõeliselt usaldusväärset VPN-teenust, on IPVanish suurepärane võimalus. Selle hinnakujundus on korras ja toimib väga hästi (võib-olla seetõttu, et enamikku oma serveritest omab ja otseselt haldab, mitte ei jäta seda kolmandatele osapooltele).

Ehkki IPVanish on üldjoontes kindel võimalus, on sellel üsna palju varjukülgi, mis alandavad selle asetust minu raamatus.

Plussid

 • Palju serveri- ja IP-võimalusi: 1100+ serverit ja üle 40 000 IP. Umbes 90% andmekeskustest ja serveritest kuulub otse IPVanishile, mitte kolmandatele osapooltele, mis on suur usaldusväärsuse lubadus.
 • IPVanishi on uskumatult lihtne kasutada ja seda mitme seadme kaudu. Jah, kõiki selle loendi VPN-e on lihtne kasutada ja installida, kuid IPVanish on tõepoolest eriti lihtne. Mõelge IPVanishi eesmärgile kui ülilihtsale protsessile: installite ja kasutate seda kohe. See on hea privaatsusvajaduste viivitamatuks lahendamiseks.

 • rohkem kui tavaliselt 5 või 7.

Miinused

 • 2016. aastal andis IPVanish kasutajaandmed üle USA sisejulgeoleku osakonnale. Kõigi kontode järgi oli kõnealune kasutaja absoluutne saast. See on aga asja kõrval; Sel ajal ei olnud IPVanishil teatatud, et logide eeskirju pole, kuid kasutaja logide üleandmine näib olevat selge märk sellest, et IPVanishi riikide poliitikat ei saa võtta nimiväärtuses. Teisest küljest on IPVanish loobunud oma tegevusest Venemaal, kuna on vastuolusid kohaliku seadusega ja nulllogi poliitikaga – nii et kes teab? Ma arvan endiselt, et parem on olla turvaline ja suhtuda skeptiliselt IPVanishi logipoliitikatesse isiklikult.
 • IPVanishi serverid ulatuvad ainult 60 riiki. See on enamiku inimeste jaoks enam kui piisav, kuid jääb HideMyAssist kaugele maha! Nagu ma juba mainisin, opereerib IPVanish suuremat osa oma serveritest, mis on üks põhjus, miks inimestele nii meeldib. Võib-olla suudan IPVanishi pisut kärpida.
 • Piiratud arv maksevõimalusi, enamasti kaarte.
 • IPVanish pole funktsioonidega nii laetud kui mõned muud selle loendi valikud.
 • IPVanishil on üsna tavalised hinnad, kuid see pole kõige odavam. Kindlasti on ka soodsamaid võimalusi, millel on võrdselt hea või parem teenus ja funktsioonid (jätkake lugemist!)

ipvanish-vpn-hinnakujundus

Külastage IPVanish1 kasutajaid, kes ostsid selle

Alternatiiv nr 4: CyberGhost VPN

küberhost-bänner

Nagu paljud selles loendis, on ka CyberGhost VPN üks populaarseimaid ja hästi vastu võetud VPN-teenuseid. Alates ettevõtte asutamisest 2011. aastal on CyberGhost kujundanud mainet: see oli esimene VPN, kes avaldas läbipaistvusaruande ja see teenindab üle 20 miljoni kasutaja.

CyberGosti põhisisu: see on suurepärane voogesituse jaoks ja toimib väga hästi ning sellel on korralikud hinnad. Sellel pole just palju halba, kuid kuna selle loendi teistel VPN-del on palju suurepäraseid asju, tuleb CyberGhost kohale kell 4. Sellegipoolest on see fantastiline VPN ja julgustan kõiki huvilisi seda tasuta proovima.

Plussid

 • CyberGhost peakontor asub Rumeenias, kus puuduvad andmete säilitamise seadused.
 • CyberGhost’i hinnad on madalamas otsas (pikemate kohustuste jaoks, nagu alati) ja on võrdeliselt CyberGhost’i kvaliteediga, see teeb sellest VPN-i fantastiliselt väärtusliku väärtuse. Lisaks on CyberGhostil 45-päevane raha tagasi garantii, mitte nädala pikkune või 30-päevane garantii.

küberhost-plaan

 • CyberGhost on voogesituse jaoks tõesti suurepärane. Jah, kõik peamised VPN-id on head sisu vabastamiseks, kuid CyberGhost läheb välja viisist voogesitamiseks või piinamiseks parimate serverite väljaselgitamiseks..

küberhosting

 • Serverite märkmetest annab CyberGhost teile juurdepääsu enam kui 3000-le. See on vaid 60 riiki, kuid hei, teil pole endiselt võimalusi puudu.
 • Mis puutub muudesse funktsioonidesse, siis on CyberGhost kaasas mitmete VPN-protokollidega, reklaamiblokeerija, pahavara blokeerija, DNS / IP lekke ennetamise ja automaatse tapmislülitiga.
 • Lõpuks on CyberGhost ainulaadselt kasulik kasutajaliides. CyberGhost töölaua tarkvara saab muuta väga väikeseks ainult sisse lülitatud nupuga või laiendada täisekraanimenüüsse, kus on palju rohkem tööriistu ja valikuid.

küberhost-menüü

Miinused

 • CyberGhost klienditugi võib olla pisut puudulik: telefonitugi pole ja teadmistebaas pole veel kõik. Enamikul VPN-del pole fantastilisi teadmistebaase, kuid mida ma saan öelda? CyberGostiga pole palju muud valesti, kui eelistate tõeliselt sirgjoonelisi VPN-e, millel on ainult sisse lülitatud.
 • Kui võrrelda HMA-ga!, Oleks parem mitu riiki.

Külastage CyberGhostit

Alternatiiv nr 3: PureVPN

purevpn-banner

PureVPN on üks parimatest võimalustest. Sellel on suurepärased funktsioonid, sealhulgas juurdepääs tohutule hulgale serveritele, Interneti-väljalülituslüliti ja võimalus varjata oma VPN-i kasutamist. Negatiivne külg? Kui VPN-id lähevad, võib see olla natuke kallis.

Plussid

 • Üks enim tunnustatud VPN-e. PureVPN-i on kinnitanud New York Times, Cnet, Mashable ning Huffington Post ja Wired on selle hästi vastu võtnud ning lisaks veel lugematu arv teisi..
 • Maksevõimaluste massiline valik.

purevpn-makse

 • Väga soodne, kui teil on allahindlus.
 • Mitmesugused funktsioonid / tööriistad: mitmed turvaprotokollid, kaitse IP- ja DNS-lekete eest, Interneti-tapa lüliti ja mis kõige tähtsam …

purevpn-internet-tappa

 • Tööriist, mis muudab teie VPN-i kasutamise teie Interneti-teenuse pakkujale nähtamatuks! See pole ennekuulmatu, kuid kaugeltki tavaline isegi tasuliste VPN-ide seas. Mõned Interneti-teenuse pakkujad võivad Interneti-kiirust vähendada, kui nad näevad, et teie Interneti-ühendus krüptitakse VPN-i kaudu – PureVPN aitab teil vältida sekkumise ohtu ja varjata tõsiasja, et kasutate VPN-i.

Miinused

 • Kallimad ilma allahindluseta, isegi kui pühendute pikemale ajaperioodile.

purevpn-plaan

Külastage PureVPN-i

Alternatiiv nr 2: NordVPN

nordvpn-bänner

Ehkki kõik VPN-id hoolivad privaatsusest, saate aimu VPN-ide privaatsuse erinevatest aspektidest. Kõik VPN-id suurendavad oma võimet meelelahutust avada, kuid mõned näivad olevat voogesitusele rohkem keskendunud kui teised.

NordVPN asutati ja tegutseb suuresti vastusena valitsuse sekkumistele Interneti privaatsuse osas. NordVPN-l on oma manifest (ehkki lühike) ja ta kulutab energiat oma pildi jõustamiseks privaatsust toetava tööriistana (mis lubab ka voogesitada, kui soovite).

NordVPNi põhisisu? See on suurepärane VPN, kuid palju odavam.

Plussid

 • NordVPN on üks taskukohasemaid VPN-i võimalusi, kui olete nõus kaheks või enamaks aastaks pühenduma.

nordvpn-plaan

 • NordVPN-il on tööriistad, mis sobivad hästi privaatsuse lisakihtide loomiseks. Näiteks topelt VPN-i tööriist võimaldab teil ühenduse kaks korda krüptida, CyberSec võimaldab teil reklaame blokeerida ja sibul-üle-VPN võimaldab teil sibulavõrguga ühenduse luua NordVPN-i rakenduses. See on väga mugav ja pakub eeliseid nii privaatse ühenduse loomiseks kui ka VPN-ide ja Tor-ide jaoks.
 • NordVPN-l on tohutult palju servereid, mille vahel valida. Lisaks sellele, et NordVPN omab üle 5000 serveri 62 riigis, võimaldab see teil huvi korral osta spetsiaalset serverit ja teil on erinevad serverid, mis on optimeeritud erineva privaatsusastme jaoks. Võite kasutada näiteks standardset VPN-serverit või VPN-serverite sibulat (mainitud varem).

nordvpn-serverid

 • NordVPN-l on suurepärane privaatsuspoliitika, turvalisuse infrastruktuur ja läbipaistvus. Vaadake seda avaldust ja võrrelge seda HMA kasutajaandmetega eespool nimetatud probleemidega.

nordvpn-warrant-canary

Miinused

 • Ehkki NordVPN on HideMyAssiga võrreldes kindlasti üks parimaid VPN-e! sellel pole ka nii geograafiliselt hajutatud servereid. Kui NordVPN-il on palju rohkem servereid, on nad koondunud 62 riiki. See on enamiku kasutajate jaoks piisavalt hea, kuid võrreldes 190 riigi HMA-ga pole see midagi! tegutseb.

Külastage NordVPN-i. 1 kasutajad ostsid selle

Alternatiiv nr 1: ExpressVPN

ekspress-vpn-bänner

Siin on asi kõige populaarsemate VPN-ide puhul: nad kõik ütlevad, et nad on parimad. Nad ütlevad alati: “Kiireim VPN maailmas”, “Kõige turvalisem VPN maailmas” või “Maailma kõige populaarsem VPN.”

Muidugi on sellised asjad subjektiivsed ja selget võitjat pole. Kuid kui selline on olemas, võib ExpressVPN just see olla.

ekspress-vpn-pakkuja

Võib öelda, et ExpressVPN on hästi vastu võetud.

Plussid

 • ExpressVPN-l on 148 serveri asukohta 94 riigis, kokku on saadaval 2000 serveriühendust. Paar VPN-i peale HideMyAss! pakuvad juurdepääsu enam kui sajale riigile.
 • ExpressVPN-l on paketiga kaasas mõned kindlad tööriistad, sealhulgas mitu protokolli, null-teadmistega DNS (täiendav kaitsekiht juhuks, kui te ei usalda VPN-i logideta poliitika säilitamiseks) ja VPN-i jagatud tunneldamine, mis võimaldab teil pange VPN-i kaudu ainult osa oma Interneti-liiklusest (vastavalt vajadusele).

ekspress-vpn-funktsioonid

 • ExpressVPN-i kõige unikaalsem asi on selle asukoht: Briti Neitsisaared. Jah, offshore-maksuparadiis, kus miljardärid peidavad oma raha – noh, see on ka koht, kus ExpressVPN teie teavet peidab. Või veel parem, kus Express registreerib vaevalt midagi: selle põhjuseks on see, et Briti Neitsisaartel puuduvad andmete säilitamise seadused. Enamiku VPN-ide puhul peate uskuma, et nad ei pea logisid – ExpressVPN-iga on palju tõenäolisem, et nad peavad oma sõna.
 • Oletame, et VPN-i asukoht ei taga teid. 2017. aasta lõpus ei suutnud Türgi uurijad, kes üritasid leida teavet poliitilise mõrva kohta, leida uurimisele tuginevaid logisid. See kõlab nagu imelik asi, mida headeks uudisteks nimetada – see pole tegelikult ohvri perekonna jaoks -, kuid ExpressVPN-i klientidele on see suurepärane märk, et ExpressVPN täidab oma sisselogimisreegleid.

Miinused

 • Kahjuks lubab ExpressVPN ainult kuni 3 samaaegset ühendust. See ei ole suur tehing, kuid on eriti kahetsusväärne, kuna ExpressVPN on tuntud kõrgeima taseme VPN ja standardiks on 5.

 • Hinnakujunduse osas pole ExpressVPN odavaim, isegi kui ostate pikema aja jooksul. Ma ei nimetaks seda kalliks ja ma väidaksin kindlasti, et ExpressVPN hinnad on seda väärt. Kui soovite salvestada, ei pruugi ExpressVPN olla parim valik.

ekspress-vpn-plaan

Külastage ExpressVPN-i

Järeldus: milline alternatiiv HideMyAssile! kas ma soovitan?

Kõigi nende võimaluste korral saab keegi valida alternatiivi? Lisaks IPVanishile on siin loetletud nimedel väga vähe. Isegi IPVanish sobib hästi kiire enamuse kasutajate jaoks, kes soovivad lihtsalt kiiret ja lihtsat VPN-lahendust!

Võib-olla olete ka märganud, et ma ei rääkinud palju kiirustest ega jõudlusest. Kui veider, eks? Siin on asi: kõik selle loendi üksused asuvad siin, kuna hea jõudlus on ette nähtud. Muidugi, mõned võivad olla kiiremad kui teised, kuid Interneti-kiiruse testimine ei ole raske teadus ja kuigi võin öelda, et toimivus vastab suuresti VPN-i paigutusele selles loendis, peaksite võtma seda soolaga.

Nii et kuigi ma ei saa ühelegi teist konkreetset tulemust garanteerida, on suure tõenäosusega, et mõni neist kuulub kiireimate VPN-ide hulka, mida proovite.

Igal juhul, kuigi kõik need valikud on head alternatiivid HideMyAss! -Ile, on mõned neist erinevad. Leian, et IPVanish ja CyberGhost on paremad kiirete ja lihtsate lahenduste jaoks vähem tõsistele VPN-i vajadustele, st voogesitusele ja piinadele.

Muidugi töötavad PureVPN, NordVPN ja ExpressVPN kõik voogesituse jaoks suurepäraselt. Kuid neil on palju funktsioone ja need sobivad suurepäraselt inimestele, kes on tõsiselt huvitatud oma privaatsuse kaitsmisest.

Neist kolmest on NordVPN püsivalt parim valik neile, kes on huvitatud raha säästmisest, ja ExpressVPN on teie privaatsuse osas kõige kindlam..

Kui soovite tõesti salvestada, saate uurida tasuta VPN-i võimalusi (isegi kui ainult ajutiselt). Muidugi võite proovida kõiki neid võimalusi tasuta – nii et mõelge, milline neist teie jaoks sobib, sest VPN-i eest tasumine on üsna sageli seda väärt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map