7 parimat BlueHosti alternatiivi 2020 [number 2 on uskumatu]

Vähesed Bluehost’i teenuste kasutamisega seotud probleemid on seotud kiirusega, jõudlusega, hinnastruktuuriga, arvukate uuendustega, põhilises hostimiskavas sisalduvate piiratud lisandmoodulitega, vähese klienditoega, kui nimetada mõnda.


Nendest piirangutest tulenevalt otsivad paljud Bluehosti kasutajad teisi alternatiive. Bluehosti halvustavad teenused sunnivad kasutajaid valima teisi hostimisplatvorme.

Selle postituse kaudu pakun teile Bluehost’i 5 parimat alternatiivi, mis aitaks teil valida oma ideaalse hostimisplatvormi.

hostpill7 parimat BlueHosti alternatiivi

 1. SiteGround
 2. FastComet
 3. GreenGeeks
 4. Kinsta
 5. Nimekangelane
 6. ICDSoft
 7. Hostinger

Contents

Vaadake nüüd põhjalikult BlueHosti viit alternatiivi:

Alternatiiv nr 1: SiteGround

saidi plakat-bänner

SiteGround on üks kiiremini kasvavaid hostimisplatvorme. Sarnaselt Bluehost’iga on ka SiteGround üks WordPressi soovitatud hostimisplatvorme.

Esmakordselt asutati see 2004. aastal ja selle peakorter asub Sofias, Bulgaarias. SiteGroundil on kogu maailmas enam kui 1 000 000 domeeni.

SiteGroundil on täielikult toetatud klienditoega palju funktsioone, mida on hea kasutada. Kuigi klienditugi pole ainus kriteerium, miks inimesed valiksid saidi SiteGround, on mul hea meel kinnitada, et saate palju rohkem.

SiteGround on kiiruse ja jõudluse osas mitu hostimisplatvormi. See on loodud töötama CentOS, Apache, MySQL, PHP ja sellel on cPaneli tugi. Lisaks toetab see Joomla, WordPress, Magento ja teisi.

Siin on põhjus, miks SiteGround on hea Bluehost’i alternatiiv:

Põhjus 1 – kiirus ja jõudlus:

SiteGroundi abil ei pea te muretsema kiiruse ega selle jõudluse pärast.

Üks fakt on see, et kui sirvite SiteGroundi veebisaiti, näeksite palju pühendumust kiirusele ja jõudlusele. Ja hea meelega seisavad nad oma pühendumuse eest.

Selle paremaks illustreerimiseks olen märkinud esimese baidini kulunud aja, mis on parameeter, mis määrab ära, kui kiiresti server esimese faili esimese baidi vastusena konkreetsele päringule saadab.

Allpool on selle toimivusmõõt ja see on üsna muljetavaldav.

saidiplaani esimene bait

Nad kasutavad kõigi plaanide jaoks SSD-draive. Lisaks sellele kasutavad nad uusimat kiirustehnoloogiat, mis tagab parema jõudluse. Vähesed neist on NGINX, CDN.

Bluehost on siiski märkimisväärselt hea kiirusega, kuid hilja on esitatud kaebusi Bluehosti jõudluse järjepidevuse kohta.

Põhjus 2 – majutuse ja teenuste valik:

Kui otsite suurt valikut hostinguid, siis siin on koht, kust seda saada. SiteGroundil on enamik hostimisvõimalusi, mida teised hostingu pakkujad toetavad.

Kuid lisaks sellele leiate ka mõned täiendavad hostimisvõimalused, mida te võib-olla mujalt ei leia.

Koos jagatud hostimisega, mis on kõige levinum, on SiteGroundil pilvemajandus, spetsiaalne hostimine ja ettevõtte hostimine.

Need pakuvad mitmesugust rakenduste hostimist, mis sisaldab WordPressi hostimist, Joomla hostimist, Drupali hostimist, Magento hostimist, PrestaShopi hostimist ja WooCommerce’i hostimist.

SiteGround sisaldab teenuste loetelu, mis sisaldab FTP-hostimist, PHP-hostimist, MySql-i hostimist, e-posti hostimist ja cPaneli. SiteGround värskendab teenuseid ja rakendusi automaatselt.

Taustal on nendel serveritel usaldusväärsed Linuxi konteinerid (LXC), pidev serveri jälgimine, automaatne varundamine ja nõudmisel viivitamatu varundamine, botivastane AI robotivõrkude julma jõu rünnakute ärahoidmiseks.

SiteGround_claims_for_security

Kuigi saidil SiteGround on nii palju valida, on Bluehost vastupidi traditsiooniliste hostimislahendustega ja piirdub kõige populaarsemate hostimisvormidega, nagu jagatud, VPS, pühendatud, pilv.

Isegi olin Facebookis korraldanud küsitluse, kus SiteGround sai 76 häält, samas kui BlueHost sai 23 häält.

siteground_vs_bluehost_poll

Siit leiate saidi SiteGround hostimisplaane …

Põhjus 3 – klienditugi:

Saate SiteGroundi klienditoele jõuda ööpäevaringselt telefoni, live-vestluse, e-posti ja piletite kaudu. Peale selle on neil hea teadmistebaas, mis on sisu põhjal hästi eraldatud.

SiteGround teadmistebaas

Koos teadmistebaasiga on SiteGroundil ka õpetused muudel teemadel, näiteks WordPress, Joomla, Magento, Drupal. Lisaks sellele on seal KKK-jaotis.

Õpetused on lihtsad ja mõeldud algajatele. SiteGround pakub ka paar e-raamatut.

Tuntud fakt on see, et Bluehost on tohutu kliendibaas ja paljudel inimestel on keeruline kiiresti oma klienditoele jõuda. See on täiendav eelis, kui kasutate SiteGroundi.

Põhjus 4 – turvalisus ja usaldusväärsus:

SiteGround viib turvalisuse tagamisel edasi. See järgib turvalist konto isoleerimist jagatud serverites ja sellel on automaatsed varundamised.

See on üks esimesi hostimisplatvorme, mis sisaldab AI-juhitavat anti-robotit, et takistada robotitel julma jõu rünnakut.

See toetab HTTP2 ja pakub tasuta SSL-sertifikaate. SiteGround pakub regulaarset ja automaatset tarkvarauuendust. Lisaks on SiteGround määratlenud üle 800 WAF-i reegli, et luua usaldusväärseid tulemüüri turvareegleid, ja see vastab GDPR-ile.

SiteGround pakub usaldusväärseid teenuseid ja selle tööaeg on 99,99%.

Selle serveri jõudluse jälgimiseks olen ostnud SiteGround’i jagatud hostingu.

saidi tööaeg

Allpool on esitatud lühiülevaate statistika viimase paari kuu uptime mõõdikute kohta-

 • Märts 2020: 99,92%
 • Veebruar 2020: 99,99%
 • Jaanuar 2020: 99,73%
 • Detsember 2019: 99,72%
 • November 2019: 99,99%
 • Oktoober 2019: 99,97%
 • September 2019: 100,00%
 • August 2019: 99,93%
 • Juuli 2019: 99,98%
 • Juuni 2019: 100%
 • Mai 2019: 99,99%
 • Aprill 2019: 99,99%
 • Märts 2019: 99,99%
 • 2019. aasta veebruar: 100%
 • Jaanuar 2019: 99,96%
 • Detsember 2018: 99,99%
 • November 2018: 100%
 • Oktoober 2018: 100%
 • September 2018: 99,99%
 • August 2018: 100%
 • Juuli 2018: 100%
 • Juuni 2018: 100%
 • Mai 2018: 100%
 • Aprill 2018: 100%
 • Märts 2018: 100%
 • Veebruar 2018: 100%
 • Jaanuar 2018: 99,99%
 • Detsember 2017: 100%
 • November 2017: 100%

Üksikasjalikke andmeid näete siit.

Turvalisuse mõttes pakub Bluehost tasuta SSL-i, kuid te ei saa oma plaani osana muud. SiteGroundi kasutamine annab teile parema juurdepääsu turvafunktsioonidele.

Põhjus 5 – kasutusmugavus:

SiteGroundil on intuitiivne armatuurlaud, mida on lihtne kasutada. See on kasutajasõbralik ja samal ajal hõlpsasti kasutatav isegi algajatele kasutajatele.

siteground_cPanel

CPanel on hästi eraldatud ja seda on lihtne sirvida, muutes selle sujuvaks kasutajakogemuseks.

Ütlematagi selge, et navigeerimine pole mitte ainult lihtne, vaid ka cPanelis saab otsida erinevaid võimalusi.

Nii SiteGroundi kui ka Bluehostit on lihtne kasutada, nii et kui siirdate saidile SiteGround, siis praktiliselt midagi ei muutu.

Põhjus 6 – omadused:

SiteGroundil on põhiline jagatud hostimise plaan, mis pakub hulgaliselt kasulikke funktsioone. Kavas on tasuta veebisaidi koostaja ja cPanel. Igal kaval on ööpäevaringne tugi.

Muud olulised funktsioonid on SSD-salvestusruum, tasuta Cloudflare CDN, SSH ja automaatsed varundamised.

Isegi põhiplaani jaoks on teil automaatpaigaldajad, tasuta e-posti kontod, SSL, HTTP2 tugi ja mõõtmata liiklus.

Funktsioonid
StartUp-kava kaasa
Tasuta veebisaitide koostaja
Tasuta Cloudflare CDN
cPanel & SSH-juurdepääs
Tasuta seadistamine & Ülekanne
Tehniline tugi ööpäevaringselt
SSD salvestusruum
Igapäevane tasuta varundamine
Piiramatu e-posti konto & DB-d
Hindtavaliselt 11,95 dollarit
3,95 dollarit kuus.

SiteGround annab 30-päevase raha tagasi garantii. Muude plaanide jaoks saate saidi tasuta üle kanda. See toetab ka SuperCacherit suure kiiruse tagamiseks ja probleemide korral on varundamine tasuta.

SiteGround pakub plaani osana enamikku olulistest funktsioonidest. See on täiendav eelis, kuna te ei pea nende funktsioonide jaoks eraldi kulutama.

Kuigi SiteGround pakub plaani osana palju funktsioone, ei kehti see Bluehost’i puhul. Bluehost-plaani uuendamine on kallis ja lisaks sellele peaksite lisafunktsioonide jaoks lisaraha kulutama.

OK, lülitage mind saidile SiteGround1 kasutajad, kes ostsid selle

Kui soovite oma veebisaidi vahetada BlueHostilt saidile SiteGround, saate siin klõpsates palgata meie saidi rändeeksperdi.

Alternatiiv nr 2: FastComet

Kiirkommi bänner

Veel üks Bluehost-alternatiiv on FastComet, mis on ka eelarvesõbralik. See hõlmab mitmeid funktsioone rikasid kaasavõtmisi.

FastComet on tegutsenud viimased 9 aastat, kuid on hakanud hostimisteenuseid pakkuma alates 2013. aastast. Selle peakontor asub San Franciscos, Californias, USA-s..

Suhteliselt uuem hostimisplatvorm ja tal oli eelis õppida ja areneda teiste hostimisplatvormide puudustest.

See juhtub olema üks peamisi põhjuseid, FastComet areneb kindlalt ja levib kogu turul.

Praegu teenindab see enam kui 45000 klienti 83 riigis.

Lisaks hinnakujundusele ja funktsioonidele on FastCometi kasutamisel ka rohkem eeliseid.

Põhjus 1 – hinnakujundus:

Nagu ma mainisin, on ka hinnakujundus üks positiivseid aspekte, mida FastComet pakub. Neil on jagatud hostimises kolm kava-

 • FastCloud
 • FastCloud Plus
 • FastCloud Extra

Kõige elementaarsem plaan FastCloud pakub kõiki olulisi funktsioone ja selle hind on 2,95 dollarit kuus. Räägin funktsioonidest, mis on üksikasjalikumalt lisatud minu arvustuses.

Muude plaanide hind on 4,45 dollarit kuus FastCloud Plussi jaoks ja 5,95 dollarit kuus FastCloud Extra jaoks.

Madala hinnaga pole mitte ainult jagatud hostimine, vaid isegi nende pilvemajutus ja spetsiaalne hostimine on paindlikud ja taskukohased samal ajal.

Virtuaalserver
Pilvemajutus
Pühendatud

Hind2,95 dollarit kuus59,95 dollarit kuus139 dollarit kuus

Ütlematagi selge, et Bluehost kasutajad saavad aru, kui palju nad võiksid FastCometisse rännates kokku hoida.

Vaadake FastCometi kõiki plaane siit …

Põhjus 2 – omadused:

FastComet on kindlasti rikkalik. See kehtib mitte ainult kõrge hinnaga plaanide kohta, vaid ka põhiplaan sisaldab funktsioonide loetelu.

Sõltumata valitud plaanist saate SSD tuge. Põhiplaan toetab mõõtmata liiklusega 15 GB SSD-d.

Muud funktsioonid on – piiramatu e-posti konto, ühe klõpsuga rakenduse installer, tasuta rakenduse installimine ja versiooniuuendused. Komplekti kuulub ka tasuta lohistamine SiteBuilder.

FastComet pakub iga plaani osana olulisi teenuseid. See sisaldab:

Funktsioonid
Igas kavas
cPanel ja Softaculous
Tasuta veebisaidi ülekanded
Piiramatu FTP konto
Piiramatu andmebaas
Piiramatu alamdomeenide arv
CloudFlare CDNStorage
Igapäevane varundamine
Hind2,95 dollarit kuus.

Sellel on ka 45-päevane raha tagasi garantii. Põhiplaanilt liikudes saate täiustatud funktsioone.

See hõlmab rohkem RAM-i mahtu, piiramatuid lisadomeene, ühe klõpsuga taastamishaldurit, Google PageSpeed, tasuta privaatset DNS-i, tasuta dünaamilist SSL-pitserit, 3 tasuta veebisaidi ülekandmist ja palju muud.

FastCometi sisseehitatud funktsioonide loend on ammendav ja midagi, mis on Bluehostist palju ees.

Põhjus 3 – turvalisus:

FastCometil on turvalisuse osas hea tugi. See pakub SSD-d koos CloudFlare CDN-iga, mis pakub nii kiiremat kiirust kui ka paremat turvalisust.

Sellel on optimeeritud tulemüür, mis kaitseb kõiki rakendusi ja millel on ka konto isoleerimine. Igal kontol on tasuta pahavara ja viirusekontrolli kaitse. Koos sellega on sellel ka tasuta tarkvara ja rakenduse värskendus.

Peale selle on sellel igas plaanis tasuta SSL. Võrgu- ja veebirakenduste tulemüüriga on sellel ka kaitse brute-force’iga.

Nende turvapaketti on veelgi. Neil on tugi kaitse ja pahavara kaitse, pahavara eemaldamise, kahefaktorilise autentimise, Hotlinki ja paroolikaitse, CageFS turvalisuse, CloudLinuxi serverite, BitNinja serverite turvalisuse, 24/7 serveri jälgimise ja ModSecurity Manager’i jaoks..

fastcomet turvaplaan

Võrreldes sellega, mida FastComet pakkuda suudab, on Bluehost turvaelementide osas peaaegu lihtsalt keskmine.

Põhjus 4 – Uptime ja töökindlus:

Kättesaadavuse osas on FastComet järjekindel. See mitte ainult ei säilita pidevat tööaega, vaid on ka reageerimise ajad head.

Nende tööaja mõõdikute mõõtmiseks olen ostnud majutuse FastCometist.
fastcomet uptime
Siin on lühike ülevaade ajakohasest ajaloost. Üksikasjalikke andmeid näete siit.

 • Märts 2020: 99,93%
 • Veebruar 2020: 99,71%
 • Jaanuar 2020: 99,93%
 • Detsember 2019: 99,97%
 • November 2019: 99,93%
 • Oktoober 2019: 99,83%
 • September 2019: 99,87%
 • August 2019: 99,90%
 • Juuli 2019: 100%
 • Juuni 2019: 99,44%
 • Mai 2019: 99,98%
 • Aprill 2019: 99,86%
 • Märts 2019: 99,90%
 • Veebruar 2019: 99,99%
 • Jaanuar 2019: 100%
 • Detsember 2018: 99,90%
 • November 2018: 100%
 • Oktoober 2018: 100%
 • September 2018: 99,97%
 • August 2018: 100%
 • Juuli 2018: 100%
 • Juuni 2018: 100%
 • Mai 2018: 100%
 • Aprill 2018: 99,99%
 • Märts 2018: 100%
 • Veebruar 2018: 100%
 • Jaanuar 2018: 100%
 • Detsember 2017: 100%
 • November 2017: 100%
 • Oktoober 2017: 100%

Jah, ja nad pakuvad ka usaldusväärseid teenuseid. FastComet pakub regulaarset varundamist. Sellel on viiekihiline vahemälu ja selles kasutatakse kiiruse optimeerimiseks erinevaid tehnikaid.

Viimase paari kuu jooksul on Bluehosti tööaeg langenud 99,78% -ni. FastCometi abil saate näha, kuidas on püsiv peaaegu 100% tööaeg.

Teie veebisaidi suure kiiruse ja jõudluse tagamiseks kasutab see mitmeid vahemällu salvestamise ja kiiruse optimeerimise tehnikaid.

Mõned neist on CloudFlare CDN-i vahemällu salvestamine, JavaScripti komplekteerimine, brauseri optimeerimine, vahemälu päise optimeerimine, kadudeta andmete pakkimine ja palju muud.

Kiirus on midagi, mida FastComet on Bluehostiga võrdselt pädev.

Põhjus 5 – klienditugi:

Jällegi on klienditugi punkt, kus FastComet paistab silma. Neile pääseb otseülekande, e-posti või telefoni teel. Nad pakuvad ööpäevaringset tuge.

See hõlmab tasuta malli seadistamist, rakenduste installimist, lisamoodulite installimist, versiooniuuendusi ja tasuta viiruste / pahavara eemaldamist.

Nende veebisait sisaldab õpetusi erinevates hostimisdomeenides. See sisaldab ka eraldi KKK-jaotist.

Samuti on FastCometil piletisüsteem probleemide lahendamiseks. Koos nendega toetab tugi ka veebisaitide seadistamist, SSL-i installimist, häkkinud veebisaitide taastamist, pistikprogrammide täiendusi.

Kuna FastCometil on kasvav kliendibaas, pakub see head prioriteetset tuge. Ja jah, see on asi, millest te ei pruugi Bluehostit kasutades rõõmu tunda.

Ja seda võrreldakse järgmiselt:

FastComet
BlueHost

Ainult SSD serverid
RocketBooster
Krüptime
Igapäevased varukoopiad
Pahavara eemaldamine
Tagasimakse periood45 päeva30 päeva
Hind / kuu.2,95 dollarit7,99 dollarit

OK, vahetage mind FastComet3 kasutajatele, kes ostsid selle

Kui soovite oma veebisaidi vahetada BlueHostilt FastCometile, saate siin klõpsates palgata meie saidi rändeeksperdi.

Alternatiiv nr 3: GreenGeeks

GreenGeeks_Banner

Edasi liikudes on minu kolmas alternatiiv Bluehostile GreenGeeks.

GreenGeeks on üks väheseid turul pakutavaid rohelisi veebimajutusi. Jah, nende eesmärk on olla energiatõhusad ja keskkonnasõbralikud.

GreenGeeksi tegevust alustati esmakordselt 2008. aastal ja selle peakontor asub USA-s Californias. Sellel on üle 35000 kliendi ja ta on majutanud üle 300000 veebisaidi.

GreenGeeksi piletihinnad on jõudluse ja kiiruse osas kõrged. Mitte ainult see, see on mõõduka hinnaga ja pakitud mitmeid olulisi funktsioone.

See kõik on ühendatud kiire klienditoega, mis teeb sellest ühe parima hostimisvaliku.

Allpool on toodud mõned põhjused, miks GreenGeeks on Bluehostile hea alternatiiv.

Põhjus 1 – kiirus ja jõudlus:

GreenGeeks on kiiruse osas üsna korralik. Samuti on etendus kooskõlas hea reageerimisajaga.

See näitab, kui kiire on GreenGeeks. Ja jah, see on üsna kiire. Järgmisena lubage mul esitada teile üksikasjad aja kohta esimese baidini.

greengeeks esimene bait

See on ka piisavalt kiire, et olla Bluehostiga võrdne. Suure ja tõhusa jõudluse tagamiseks manustab GreenGeeks mitu tehnoloogiat koos.

See hõlmab skaleeritavaid arvutusressursse, SSD, Optimeeritud LiteSpeed ​​ja MariaDB, PowerCacher, CDN.

Kui võrrelda GreenGeeksi ökosüsteemi Bluehostiga, siis mõistaksite, kui hästi on GreenGeeks üles seadnud ja nii skaleeritavat kui ka ühtlast kiirust pakkuvat arhitektuuri.

Põhjus 2 – klienditugi:

Klienditugi on hostimisplatvormi valimisel oluline osa. GreenGeeksil on mitmekesine klienditugi. Te saate tehnilist tuge ööpäevaringselt. Klienditoega saab ühendust otsevestluse, e-posti ja telefoni teel.

Lisaks on GreenGeeksil pühendatud teadmistebaas mitme teema kohta. Sellel veebisaidil on õpetused, millel on GreenGeeksi kasutamise lihtsustatud vaade.

See on GreenGeeksi jaoks võidetav olukord võrreldes Bluehostiga.

Põhjus 3 – Uptime ja töökindlus:

Veel üks parameeter, mida ma kaaluksin, on tööaeg ja töökindlus. GreenGeeks tagab 99,99% tööaja.
greengeeks uptime
Allpool on toodud statistika nende viimaste kuude tööaja kohta.

 • Märts 2020: 98,97%
 • Veebruar 2020: 99,87%
 • Jaanuar 2020: 100%
 • Detsember 2019: 99,96%
 • November 2019: 100%
 • Oktoober 2019: 100,00%
 • September 2019: 100,00%
 • August 2019: 99,97%
 • Juuli 2019: 100%
 • Juuni 2019: 99,98%
 • Mai 2019: 100%
 • Aprill 2019: 99,96%
 • Märts 2019: 100%
 • Veebruar 2019: 100%
 • Jaanuar 2019: 100%
 • Detsember 2018: 100%
 • November 2018: 100%
 • Oktoober 2018: 99,96%
 • September 2018: 99,99%
 • August 2018: 100%
 • Juuli 2018: 99,96%
 • Juuni 2018: 100%
 • Mai 2018: 100%
 • Aprill 2018: 100%
 • Märts 2018: 99,89%
 • Veebruar 2018: 100%
 • Jaanuar 2018: 100%
 • Detsember 2017: 100%
 • November 2017: 100%

Selle kohta lisateabe saamiseks võite lugeda GreenGeeksi üksikasjalikku ülevaadet.

Uptime on peaaegu ühtlane. See säilitab mitut riistvara ja voolu koondamist koos öiste varukoopiatega.

Noh, see on jällegi GreenGeeksi jaoks palju parem kui Bluehost, mis langeb nii madalale kui 99,78%.

Põhjus 4 – omadused:

Erinevalt teisest hostimisplatvormist ei paku GreenGeeks liiga palju jagatud hostimise plaane. Neil on ühtne plaan, millest piisab kõigi omaduste jaoks.

Plaan algab 2,95 dollarist kuus, kui see valitakse 3-aastaseks perioodiks. Lisaks on sellega kaasas 30-päevane raha tagasi garantii.

See hõlmab piiramatut SSD veebiruumi, piiramatut andmeedastust, piiramatu domeenide kasutamist ühel kontol, tasuta domeeninime registreerimist ülekandmisel koos tasuta ülekandeteenustega, tasuta veebisaidi koostajat, tasuta malle.

Plaan toetab cPaneli, softaculous’i, piiramatut alamdomeeni ja pargitud domeeni, piiramatut MySQL andmebaasi.

Funktsioonid
Kava kaasa
DomeenidPiiramatu
SSD-ruumPiiramatu
Domeeni seadistamine & ÜlekanneTasuta
Tehniline tugi ööpäevaringseltJah
Veebisaitide koostajaTasuta
Turunduse ja SEO tööriistadTasuta
E-posti kontodTurvaline IMAP / POP3
Hind2,95 dollarit kuus.

GreenGeeks on arendajasõbralik ja pakub hulgaliselt võimalusi. Vähe sellest, mitu PHP versiooni, tasuta SSH, turvaline FTP-juurdepääs, Perli ja Pythoni tugi, MySQL andmebaas, FTP kontod, Git ja palju muud.

See on üles ehitatud ka tohutu e-kaubanduse toega. Kaasatud funktsioonid võimaldavad krüptida metamärgi SSL-i, tasuta ostukorvi paigaldamine, SSL-sertifikaat koos WordPressi, Drupali ja Joomla hostingu toega.

Lisaks pakub GreenGeeks 99,99% tööaega koos 300% tasakaalustatud taastuvenergiaga.

GreenGeeks pakub hulgaliselt kavas sisalduvaid funktsioone – midagi, mille eest peaksid Bluehost kasutajad maksma lisatasu.

Põhjus 5 – kasutusmugavus:

GreenGeeksi veebisaidi ehitaja ja cPaneli kasutamine on üsna lihtne. Lohistamist on lihtne kasutada. See on mõeldud nii tehniliselt kalduvatele kasutajatele kui ka algajatele.

cpanel-greengeeks

Kõik funktsioonid on cPaneli osas hästi eraldatud. Noh, seda pole mitte ainult lihtne kasutada, vaid need pakuvad ka lihtsat migratsiooni. Nii et saate oma Bluehost veebisaidi väga hõlpsalt üle viia GreenGeeksi.

Nii et isegi kui te rändate, on GreenGeeksit sama lihtne kasutada kui Bluehostit. Nii et pole vaja muretseda.

Põhjus 6 – turvalisus:

GreenGeeksil on head turvarikkad funktsioonid. Põhitasemel pakub see konto isoleerimist. See on ühendatud 24/7 ennetava turbekontrolliga.

Kava sisaldab tasuta SSL-i koos HTTP2-ga. GreenGeeks teeb igapäevaste varukoopiate abil reaalajas turvaskaneerimist.

Automaatsed värskendused ja turvaparandused rakendatakse automaatselt igale kontole. Igal kontol on täiustatud rämpsposti kaitse.

Lisaks on kaasas SSH-juurdepääs, IP-blokeerija, kuumade linkide kaitse, leechi kaitse, millele pääseb juurde cPanelist.

Kuigi GreenGeeksil pole liiga palju turvavooge, on neil siiski kõik vajalik teie veebisaidi ohutuse ja kaitse tagamiseks..

GreenGeeksil on head integreeritud turvafunktsioonid, millest Bluehost jääb maha.

Alternatiiv nr 4: Kinsta (hallatava WordPressi hostimise jaoks)

Kinsta

Kinsta ei pruugi olla liiga populaarne hostimisplatvorm, kuid ilmselt on see minu neljas alternatiiv. Ausalt öeldes on põhjuseid, miks Kinsta sellesse nimekirja jõuab.

See ei saa olla parem kui olla alternatiiv juhtivale kaubamärgile Bluehost.

Kinsta on populaarsem oma hallatavate WordPress-hostimisteenuste poolest ja nad märgivad selle oma plaanides selgelt välja. 2013. aastal alustatud Kinsta on kasvanud üheks tuntud hallatava WordPressi hostimisplatvormiks.

Kui oleksite pidevalt kuulnud, et Bluehost on WordPressi hostimise soovitatav partner, on Kinsta sellest hoolimata võrdselt kaalukas alternatiiv..

Siin on minu põhjused, miks pean Kinstat sama heaks Bluehost-alternatiiviks.

Põhjus 1 – WordPressi hostimine:

Kinsta keskendub lihtsalt WordPressi hostimisele. Ehkki võite arvata, et see pole mitmekülgne, ütleksin, et nad teevad kõige paremini, keskendudes lihtsalt WordPressile.

See on ühekordne lahendus iga WordPressi hostinõude jaoks. Pärast hallatud hostimist ei pea te hostimise pärast eriti muretsema.

Wix WordPressi hostimine

Hostimist toetavad tööstuse WordPressi eksperdid, kes juhendavad teid pidevalt teie veebisaidi hostimise kaudu. Ideaalne koht juhuks, kui olete hakanud proovima WordPressi hostimist.

Kui sellest ei piisa, saate oma WordPressi majutuse kiiresti ühelt veebisaidilt ettevõtte tasemele laiendada. Parimad kiirused saate nende hostimiskavadega ja lisaks toetab seda tasuta WordPressi installimine.

Põhjus 2 – kavad:

Plaanidel on 30-päevane raha tagasi garantii, mis on midagi sarnast Bluehost. Kui aga valite aastaplaani, saate 2 kuud tasuta.

Nii et siin on erinevus. Kinsta pakub hallatud hostimist ja hulgaliselt teenuseid, millel on palju parem funktsioonide loetelu. Niisiis on nende hindade võrdlus õunast oranžini.

Kinsta jaoks meeldisid mulle nende mitmekülgsed plaanid, mis sobivad igat tüüpi veebisaitidele.

kinsta plaan

Uskuge või mitte, Kinsta valimisel ei pea te midagi maksma. Plaanid pakuvad hõlpsasti mastaapsust igal ajal.

Põhjus 3 – Uptime ja reageerimine:

Kui olete Kinstat kasutanud, nõustute, et see tagab enamikul juhtudel peaaegu 100% tööaja. Ehkki Kinsta tööaeg on püsiv, on sellel ka hea reageerimise aeg.

Kinsta laadimisajad on keskmiselt umbes 300–400 ms, mis on sama ahvatlev. Lubage mul esitada teile üksikasju selle kohta, mis Kinsta arhitektuuris erineb ja kuidas see nii head tööaega ja reageerimist pakub.

Kõik Kinsta serverid paigutatakse SSD-d kasutava Google Cloud’i kohale. See on sisseehitatud koondamine ja säilitab andmete terviklikkuse.

kinsta uptime

Kinsta omab KeyCDN-i toega tasuta CDN-i reaalajas IPv6 ja HTTP / 2 toetatud CDN-iga, mis võib kiirendada pildi, JS-i ja CSS-i edastamist koos muu staatilise sisuga. Kinsta pakub teenuseid 19 asukohas ja pakub asukoha lähedusele tuginedes paremat juurdepääsetavust.

Kinstas on midagi, mida nimetatakse valge sildiga vahemälu pistikprogrammiks. See on ettevõttesisene vahemälupistik, mis haldab serveritasemel vahemällu salvestamist. See annab parema nähtavuse ja üksikasjaliku lähenemisviisi, kus saate vahemälu automaatselt tühjendada, kui teie veebisaiti värskendatakse.

Sellel on pidev tööaja jälgimine. Kinsta kontrollib regulaarselt tööaega, kus ta kontrollib iga 2 minuti tagant veebisaidi tööaega. Seire tase on ka üks peamisi põhjuseid, Kinsta võib pakkuda järjepidevat tööaega.

Põhjus 4 – omadused:

Kinsta puhul jääb baastaristu samaks, ainult konfiguratsioonid erinevad. See on üks põhjusi, võite valida mis tahes plaani ja nautida siiski head tööaega ja reageerimise aega.

Infrastruktuur, nagu ma varem mainisin, on üles ehitatud Google’i pilvplatvormi kohale. Tänu baasplatvormile annab Kinsta oma kasutajatele automaatse mastaapsuse, töökindluse ja hea jõudluse.

kinsta omadused

Kinsta pakub ööpäevaringset klienditugi ja tal on WordPressi eksperdid probleemide tõrkeotsinguks. Sellel on 100% emissiooni lahendamise määr. Erinevalt traditsioonilisest cPanelist pakub Kinsta oma sisseehitatud MyKinsta administraatorit, mis on jällegi hõlpsasti kasutatav liides.

Teil on võimalus valida oma andmekeskus 19 asukoha hulgast. Majutusteenustel on lavastuskeskkond ja need on seotud mitmete arendajasõbralike funktsioonidega.

Valikuliselt mis tahes kavasse, mille saate lisada, Nginxi tagurpidi puhverserver, Redis, Cloudflare Railgun, Elastne otsing. Nende abi saate ka oma veebisaidi optimeerimiseks.

Põhjus 5 – turvalisus:

Kinsta kasutab Google Cloudit, mis tagab andmeedastuse. Peale selle pakub see tasuta SSL-sertifikaati koos ööpäevaringselt serveri jälgimisega.

Samuti saate importida oma SSL-sertifikaate. Infrastruktuur on toidetud sobivate protokollide, tulemüüri, tööaja kontrollide ja regulaarsete varukoopiate abil.

kinsta turvalisus

Kinsta tagab oma ressursside täieliku häkkikindluse. Tarkvarauuendusi ja plaastreid rakendatakse regulaarselt.

Põhjus 6 – varundamine ja taastamine:

Kinsta abil varundatakse teie andmeid alati. Üks asi, mida tahaksin rõhutada, on see, et Kinsta teeb varundamise ja taastamise ilma lisakuludeta.

Vähemalt üks kord päevas tehakse saidi varundamine. Kinsta pakub eraldi varundust lavastus- ja tootmiskeskkonna jaoks. See on uskumatu, kuna enamasti ei toetata lavastuskeskkondi kunagi.

Valikuliselt saate ka varundamise sagedust suurendada. Kui teil on selleks ärinõudeid, saate ka varundada tunni kaupa.

kinsta varukoopia

Kui installite uut teemat või värskendate pistikprogrammi, saate seadistada käsitsi varundamise punkti. Seda kasutades saate muudatused hõlpsalt tagasi võtta.

Enamikul juhtudel on varundamiste säilitusaeg 14 päeva. Plaanide suurenedes kasvab ka säilitusperiood. Administraatori suvalisel hetkel saate varundamise hõlpsalt taastada.

Mulle meeldib, kuidas Kinsta on varundamise ja taastamise teenused üles ehitanud. See hõlmab peaaegu kõiki veebisaidi kujundamise olulisi aspekte.

Kinsta toetab ka saidi kloonimist, mis võimaldab olemasoleva malli kiiret replikatsiooni. Toetatud on ka tasuta ränne, mida soovi korral toetavad ka nende WordPressi eksperdid.

Alustage Kinstaga

Kui soovite oma veebisaidi BlueHostilt Kinstale vahetada, võite siia klõpsates palgata meie saidi rändeeksperdi.

Alternatiiv nr 5: Namehero

Namehero bänner

Namehero on hea alternatiiv BlueHostile. See on suhteliselt uus ja seda alustati 2015. aastal, mille põhitegevus toimus USA-s.

Namehero on pilvepõhine hostimisteenus ja usaldusväärsete teenuste pakkumiseks on märkimisväärsed andmekeskused.

Taskukohane hinnakujundus koos pideva klienditoega on asi, mis on eriti ahvatlev ja on hea põhjus olla Bluehost alternatiiv.

Ehkki see on Namehero funktsioonide kohta lühike, on sellel veel palju.

Põhjus 1 – hinnakujundus:

Namehero plaanid algavad 3,59 dollarist kuus, mis on peaaegu sarnane Bluehost. Kuid Namehero puhul pakub põhiplaan piiramatut SSD-salvestusruumi, mis ei ole Bluehost.

Namehero on kokku 4 kava.

Namehero plaan

Kui valite tipptasemel plaani, märkate, et Namehero on Bluehost võrreldes soodsam.

Nii Bluehost kui ka Namehero on esmakordse hinnakujundusega võrreldes suuremat uuendamist.

Kuigi see kehtib, on kahe pikendamise vahel väike erinevus. Namehero puhul on uuendused odavamad kui Bluehost.

Namehero plaanis on enamus funktsioone ja seetõttu ei pea te lisandmoodulite jaoks lisa kulutama.

Põhjus 2 – omadused:

Kui olete mures selle pärast, mida Namehero pakub, siis lubage mul kinnitada, et Nameheral on rikkalike funktsioonide loend.

Alustuseks annab see mõõtetu ribalaiuse koos piiramatu salvestusruumiga, mis piirdub Inode limiidiga. Namehero plaane toetavad tugevad tööstusstandarditehnoloogiad.

Namehero hinnakujundus

Mõned kaasatud funktsioonid on LiteSpeedi eraldajad, pidev klienditugi, hea tööaeg, SSD Raid 10 salvestusruum, regulaarsed varukoopiad, e-posti hostimine. Plaanid hõlmavad esimesel aastal tasuta domeeni.

Namehero pakub mitme rakenduse jaoks ühe klõpsuga installimist. Namehero lisamine on WordPressi hostimise üks populaarsemaid valikuid.

Põhjus 3 – turvalisus:

Namehero hõlmas kõigisse oma plaanidesse piisavalt turvaelemente. Väärib märkimist, et enamik neist funktsioonidest sisaldub kavas ja neil pole eraldi hinnastamist.

Põhitasandil saate iga plaani korral tasuta SSL-i. Neil on andmekeskused ja infrastruktuur turvatud ning neil on täiesti läbipaistev teenus.

Vähesed sisseehitatud turvafunktsioonid hõlmavad DDoS-kaitset, liikluse juhtimist koos jälgimisega,
veebisaidi optimeerimine, veebirakenduste tulemüür.

Namehero kõik plaanid sisaldavad igapäevast pahavara skannimist ja kaitset. Ressursse värskendatakse automaatselt ja korrapäraste intervallidega.

Põhjus 4 – Uptime ja töökindlus:

Pilveinfrastruktuuriga Namehero tagab hea tööaja säilimise. Namehero on tuntud läbipaistvate teenuste poolest ja kooskõlas sellega avaldab ta oma tööajaaruande.

See hoiab peaaegu 99,99% tööaega, samas kui 99,9% töötab. Viimase aasta jooksul on neil kõigis serverites olnud vähem kui 2 tundi seisakuid.

Namehero Uptime

Kõigi plaanide SSD-salvestusruum muudab teie veebisaidi paremaks. Namehero sisaldab LiteSpeedi veebiserverit, CloudFlare CDN-i, mis tagab suure jõudluse.

Põhjus 5 – klienditugi:

Ettevõttel Namehero on täielik toetus. See on saadaval ööpäevaringselt ja sellele pääseb telefoni, reaalajas vestluse, meilide, piletite kaudu.

Namehero klienditugi

Namehero pakub ka majutuse ja migratsiooni tuge. Kui kontrollite nende tugiteenuste sektsiooni, leiate pika nimekirja teadmistebaasist.

Namehero sisaldab ka videoõpetusi ja koolitusmaterjale. Siit leiate erinevad juhendid probleemide lahendamiseks, täielikud häälestusjuhendid ja käsitletud on ka mõnda edasijõudnud teemat.

Üldiselt on Namehero otspunktist toetav mehhanism.

Põhjus 6 – varundamine ja migratsioon:

Namehero pakub öiseid varukoopiaid ilma lisatasuta. Iga cPaneli konto on varundatud.

Varukoopiad on juurdepääsetavad ja saadaval Cpremote’i abil. Vähima toega saavad kliendid taastada kõik, mida nad vajavad, sealhulgas ka ühe faili, kataloogi või e-posti.

Namehero pakub lavastuskeskkonda, kus saate oma funktsioone enne otseülekannet proovida.

Samamoodi saab veebisaitide migreerimist hõlpsalt teha. Esimese 30 päeva jooksul on migratsioon tasuta. See hõlmab migratsiooni nii cPaneli abil kui ka ilma cPanelita.

OK, lülita mind nime nimeks nimeks nimeks saanud Hero2 kasutajatele

Kui soovite oma veebisaidi vahetada BlueHostilt nimele NameHero, saate siin klõpsates palgata meie saidi rändeeksperdi.

Alternatiiv nr 6: ICDSoft

icdsoft

ICDSoft on olnud pikka aega valdavalt turul ja alustas veebimajutust 1999. aastal. See on järjekordne võimalus, mida Bluehost ei tohiks unustada..

See on levinud mitmetes riikides ja haldab üle 58 000 veebisaidi. ICDSoftil on peale jagatud hostimise ka lai valik teenuseid.

ICDSoft pakub hulgaliselt funktsioone, pakkudes usaldusväärseid teenuseid ja suurepärast tööaega. Enamik funktsioone sisaldub kavas, muutes selle tasuvamaks.

Kuigi see on lühike ICDSofti kohta, on veel mõned funktsioonid, mis muudavad selle täiuslikuks alternatiiviks Bluehostile.

Põhjus 1 – plaanid ja hinnakujundus:

ICDSoft pakub jagatud hostimise jaoks 3 erinevat kava. Need kavad põhinevad erinevatel piirkondadel.

Esmapilgul hinnakujundus ei pruugi tunduda väga madal. Väärib märkimist aga asjaolu, et ICDSofti uuendamishinnad on esmakordsete hindadega võrreldes madalamad.

Nende hinnakujundusstrateegia näib olevat teiste hostimislahendustega võrreldes erinev.

icdsoft plaan

Põhiplaan algab 6 dollarist kuus ja uueneb 4,80 dollarilt kuus. Samamoodi uuenevad kõik muud plaanid madalama hinnaga.

Nii et kokkuvõttes säästate pikas perspektiivis võrreldes Bluehostiga ICDSofti valimisel rohkem.

Põhjus 2 – mitmekülgne hostimise tugi:

Jagatud hostimine on miski, mis on kõige populaarsem ja mida sageli arutatakse. Ometi on palju ettevõtteid, kes valivad alternatiivsed hostimisvalikud.

Jagatud hostikaval on 100-päevane raha tagasi garantii.

ICDSoft ei jaga mitte ainult jagatud hostimist, vaid toetab ka mitme plaaniga jagatud hostimist ja eri piirkondade hinnad on pisut erinevad. Nii saate ka piirkonna valida.

icdsoft jagatud veebimajutus

ICDSoft toetab ka WordPressi hostimist, hallatavat VPS-i, Node.js-hostimist, osCommerce-i hostimist ja Drupali-hostimist.

Kõik need hostimisvalikud on täis funktsioone ja pakuvad mitmekülgseid plaane, mis on täiendav eelis.

Põhjus 3 – omadused:

ICDSoft sisaldab enamikku funktsioone kavas. Põhiplaani jagatud hostimisega toetatakse 1 GB kettaruumi ja see võimaldab andmeedastust kuni 20 GB kuus.

Varundamine, migratsioon ja SSL on kaasatud kõigisse plaanidesse. Toetab e-posti hostimist piiramatu e-posti kontodega.

ICDSoft pakub tuge Pythoni, PHP, Perl Ruby ja TCL jaoks. Samuti annab see tasuta saidiehitaja koos paljude sisseehitatud turvafunktsioonide ja pideva jälgimisega.

icdsofti funktsioonid

ICDSoft toetab mitmeid kolmanda osapoole installeerijaid ja pakub ka veebisaidistatistikat.

Põhjus 4 – klienditugi:

ICDSoft pakub oma veebisaidil eraldi tugijaotist. Siin saate esitada pileti, mille reageerimisaeg on 15 minutit.

Võite kasutada ka nende reaalajas vestluse funktsiooni, mis on saadaval ööpäevaringselt või e-posti teel.

icdsoft funktsioon

Proovisin nende live-vestlust ja see oli ülikiire reageerimine ooteajata.

icdsoft live chat

Samuti võite leida palju ressursse infolauast, mis sisaldab mitmeid veebijuhendeid. Icdsoft pakub siin ka piisavalt läbipaistvust, kuvades nende üksikasjaliku tööaja.

icdsoft uptime

Põhjus 5 – turvalisus:

Turvalisust on üks asi, mida käsitletakse ICDSoftist rääkides väga kriitiliselt. Need hõlmavad kõiki neid kavasse.

Põhitasemel sisaldab see iga plaani jaoks tasuta Let’s Encrypt SSL-i. E-posti hostimist toetatakse täiustatud rämpsposti vastase kaitsega.

Vajadusel saate osta ka ärisertifikaadi.

Automaatsüsteemide abil jälgitakse kõiki servereid reaalajas. ICDSoft pakub mitmetasandilist rämpsposti kaitset. See sisaldab e-kirjade jaoks SpamAssassini.

Saadaval on ka täiendavad turbevahendid nagu kasutaja valitud hall nimekiri, viirusefiltreerimine, DKIM (DomainKeys Identified Mail) ja SPF.

ICDSoft toetab ka parooliga kaitstud katalooge, kuuma linkimise kaitset, juhtpaneeli 2FA ja HTTP / 2.

Põhjus 6 – varundamine ja migratsioon:

ICDSofti pakutav varutoetus on jällegi oluline põhjus, miks seista Bluehost’i alternatiivina.

Kavas on nii varukoopiad kui ka ränded. Varukoopiaid võetakse iga päev ja neid säilitatakse 7 päeva. Varukoopia sisaldab andmebaase, faile ja postkasti.

icdsofti varukoopia

ICDSoft pakub ka tellitavat varundamist, mida säilitatakse 3 päeva enne automaatse kustutamist.

Taastehalduri abil saate taastada nii isikliku kui ka süsteemi varukoopia. Seda toetatakse suurema paindlikkusega, pakkudes 3 erinevat taastamisviisi.

icdsofti taastamine

Alustage sellega, et ICDSoft2 kasutajad ostsid selle

Kui soovite oma veebisaidi vahetada BlueHostilt ICDSoftile, saate siin klõpsates palgata meie saidi rändeeksperdi.

Alternatiiv nr 7: Hostinger

Hostinger-ribareklaam

Minu viimane alternatiiv Bluehost on Hostinger.

Hostinger on veel üks turul pakutavatest populaarsetest hostimisteenuste pakkujatest. Esmakordselt käivitati see 2004. aastal.

Alates tulekust on Hostinger läbi teinud mitmeid kaubamärgi muutusi. 2004. aastal käivitati isiklik ettevõte nimega Hosting media.

See alustas tasuta hostimist 000webhost.com ribareklaami all. 2008. aastal käivitati uus kaubamärk Hosting24.com. 2011. aastal nimetati hostimeedia ümber Hostingeriks. Ettevõtte peakontor asub Leedus Kaunases.

Praegu on Hostingeri serverites üle 29 miljoni kliendi 178 riigis. See pakub erinevaid teenuseid ja pakub taskukohaseid hostimisvõimalusi.

Hostinger on kindlasti üks neist kandidaatidest, kes võiks olla Bluehost asendaja. Ma kirjeldan teile põhjuseid, miks valida Bluehostile alternatiivina Hostinger.

Põhjus 1 – klienditugi:

Teine suurepärane aspekt Hostingeri kasutamisel on selle klienditugi. Sellel on inforikast sisu. Sait pakub tohutut teadmistebaasi, õpetusi ja ajaveebe.

Ressursid on eriti kasulikud, kui kasutate nende teenuseid esimest korda. Nende klienditoega saate ühendust võtta otsevestluse või e-posti teel. Hostinger pakub kiiret ööpäevaringset tuge.

Nende klienditoe testimiseks kontrollisin reaalajas vestlust. Otsevestlust alustati peaaegu 30 sekundiga.

hostinger-livechat

hostinger-livechat2

Veebisait pakub ka komplekti KKK-sid, mis vastavad kõige sagedamini esitatavatele küsimustele.

Võrreldes Bluehostiga on Hostinger üle teadmistebaasi nimekirja. Lisaks saate Hostingeri abil hõlpsalt nende klienditoega ühendust võtta.

Põhjus 2 – omadused:

Hostingeril on põhjalik funktsioonide loend, mis sisaldab enamikku olulistest funktsioonidest. Põhiplaani jaoks saate 1 veebisaidi, 10 GB kettaruumi, 100 GB ribalaiust, 1 e-posti konto, 1 FTP konto ja 1 MySQL andmebaas.

Funktsioonid
Üksikasjad
Disk Storage10 GB
Ribalaius100 GB
FTP kasutaja1
E-maili konto1
VarukoopiadIganädalaselt
Alamdomeenid2
MySQL andmebaasid1
Hind0,80 dollarit kuus.

Kavas on ka cPanel ja veebisaitide koostaja. Oma plaani täiendades saate nautida SSD-salvestust ja WordPressi optimeerimist.

Põhiplaani tehnilised kirjeldused hõlmavad 50 tarkvara automaatse installi skripti, mitut PHP versiooni, MariaDB, InnoDB, tööriista PHPMyAdmin, FTP, Cron töid, SSL ja iganädalasi varukoopiaid.

Igat plaani toetab 30-päevane garantii, mis sarnaneb Bluehost’iga. Kava täiendamisel saate juurdepääsu enam kui 90 tarkvara automaatse installi skriptile.

Hostingeril on hea funktsioonide loend ja see hõlmab neid osana kavast. Midagi, millele te Bluehost kasutades ei pääseks.

Põhjus 3 – Kasutuslihtsus:

Hostingerit on lihtne kasutada, selles pole kahtlust. Kuid nende veebisaidil pakutavad samm-sammulised juhendid muudavad selle hõlpsamaks.

Sellel on hästi eraldatud ja lihtsasti kasutatav cPanel.

Hostinger-cpanel

Nii et pole vaja muretseda, kui olete plaaninud Bluehostist Hostingerisse üle minna, kuna mõlemad on kasutajasõbralikud.

Põhjus 4 – hinnakujundus:

Hostingeri hinnakujundus on Bluehostiga võrreldes kindlasti eelarvesõbralikum. Hostingeril on 3 kava-

 • Ühene jagatud hostimine
 • Premium jagatud hostimine
 • Äri jagatud hostimine

Põhiplaan algab 2,15 dollarist kuus, kui see valitakse 48 kuuks. Hostingeril on püsiklientide garantiiprogramm, mis tagab, et te ei pea maksma ülikõrgeid pikendamishindu.

Noh, siin on Hostinger silmapaistev võrreldes Bluehost’i kallite hinnakujunduse ja uuendustega.

Alustage Hostinger1 kasutajatega, kes selle ostsid

Kui soovite oma veebisaidi vahetada BlueHostilt Hostingerile, saate siin klõpsates palgata meie saidi rändeeksperdi.

Järeldus:

Olen esitanud teile üksikasjaliku ülevaate erinevatest põhjustest, miks võiksite ülalnimetatud hostimisplatvormid valida Bluehost alternatiivina.

Olen kontrollinud saidid SiteGround, FastComet, GreenGeeks ja Hostinger.

Neist neljast on SiteGround taskukohane hostimine, mis pakub suurepäraseid funktsioone ja turvalisust.

Hostingeril on eraldi laaditavad lisandmoodulid, mille turvafunktsioonid on madalad.

GreenGeeksi ja FastCometi vahel oleks minu valik FastComet. FastCometil on kiire kiirus, jõudlus ja tööaeg. Lisaks on see tasuv ja pakub tervet areenil funktsioone, mis sisalduvad kavas.

Lisaks on see läbipaistev ja uuendate sama hinnaga.

FastComet on turvaline panus ja see on Bluehost klassikaline alternatiiv.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map