7 veebisaidi domeeninime näpunäidet

7 veebisaidi domeeninime näpunäidet

7 veebisaidi domeeninime näpunäidet

Siin on minu 7 domeeninime näpunäidet, kui olete oma veebisaidi domeeninime üle otsustamisel kinni.


Domeeninime valimine pole vähem keeruline kui ettevõtte või lapse nime valimine; peate olema asjakohane, läbimõeldud ja arvestav.

Teie domeeninimi on teie identiteet Internetis, mis on tohutu ja lõputu nagu kosmos. Teie domeeninimed aitavad inimestel teid ja teie ettevõtet tuvastada. Veebiäri alustamisel pole miski olulisem kui domeeninimi.

Peate selle õigesti lahendama, vastasel juhul teeb see palju kahju.

Aitan teil leida teie ettevõttele ideaalse domeeninime.

Need 7 domeeninime nõuannet aitavad teil mõista inimeste järgitavat paradigmat; vaadake ja alustage siis ideaalse domeeni otsimisega:

Domeeninimede näpunäited

Näpunäide 1. Ainulaadne ja hõlpsalt kirjutatav domeeninimi:
Peate hoidma domeeninime sama ainulaadsena kui teie organisatsioon, vastasel juhul kaotab see oma usaldusväärsuse. Kui otsite ainulaadset domeeninime, on äärmiselt oluline, et hoiate seda lihtsana.

Näiteks www.example.com on huvitav domeeninimi, kuid www.xample.com on ainulaadne. See on dilemma, peate siin kasutama vähe uuendusi ja muutma selle veebiaadressiks www.examplestore.com, kuna inimesed kirjutavad üldiselt näiteid kui “näiteid”, mitte “xample”.

Kui lisate oma domeenile veel ühe sõna, saate selle asjakohasemaks ja ainulaadsemaks muuta.

Näpunäide 2. Kasutage domeeni tööriista:
Kas kogete kirjaniku blokki? Ärge muretsege, Internetis on tööriistu, mis pakuvad teile parimaid soovitusi. Võite sisestada asjakohaseid ettepanekuid ja võtta ära peen domeeninimi. Enamik neist domeeni tööriistadest on tasuta saadaval.

Vaatasin läbi erinevad tööriistad domeeninime ideede genereerimiseks, mis aitavad teil õiget valida.

domeenipill
Näpunäide 3. Mainige märksõna oma domeenis:
kaupluse domeen

Kas ehitate nišipoodi? Domeeninimele märksõna lisamine on hea mõte. Domeeni märksõna kannab otsimootorite silmis rohkem usaldusväärsust ja nende reklaamimine on lihtsam. Inimesed mäletavad neid nimesid väga lihtsalt.

Näiteks hostingsecrets.com, see domeeninimi räägib külastajale palju saiti. Märksõna lisamine domeeninimele on alati üks parimatest SEO tavadest ja aitab teil palju saada kõigi otsingumootorite paremusjärjestuses..

Näpunäide 4. Vältige autoriõiguse rikkumist ja numbrite või sidekriipsude kasutamist
Ärge astuge autoriõiguse probleemidesse, kui kasutate oma domeenis kaubamärke või muid ettevõtte nimesid, kuna see kahjustab teie ettevõtet tohutult. Ärge kunagi kasutage autoriõigusega kaitstud domeene, lihtsalt ärge seda tehke. Enne soovitud domeeninimega arveldamist saate kontrollida kontrolli. Kontrollige siin http://www.copyright.gov/records/ ja olge ohutu.

Numbrite ja sidekriipsude kasutamine domeeninimes on veel üks musta nimekirja meetod. Kui kasutate domeeninimes numbreid ja sidekriipsusid, raskendate seda külastajatele. On suur tõenäosus, et nad ajavad segi 6 ja 6 ja siis kaotate kogu oma liikluse.

Sidekriipsude kasutamine domeeninimes on üks halvimaid asju, mida saate oma äriga teha. Paljud inimesed ajavad sidekriipsud (-) Underscore’iga (_) segamini. Seda tuleb igasuguste vahenditega vältida.

Näpunäide 5. Mõista domeeni laiendamise tähtsust
domeeni laiendamise tähtsus

Mõned populaarseimad domeenilaiendid on .com, .org, .net ja .biz; .net-laienduse ostmine aitab küll natuke raha säästa, kuid pikas perspektiivis pole sellest säästmist mingit kasu. .Biz ostmine toob teie ettevõttele palju eeliseid ja eeliseid.

Igal domeenilaiendil on oma eriline väärtus ja eelised. Arendage arusaam samast ja valige see, mis sobib teile ja teie ettevõttele kõige paremini.

Täiendav näpunäide: kui kasutate oma veebisaidi standardseks URL-iks www.xyz.net, on sellest kasu, kui ostate sarnaseid domeene nagu www.xyz.com ja www.xyz.biz ja suunate need ümber aadressile www.xyz. net, saate sel viisil säilitada valesti suunatud või segase liikluse.

Erinevate domeenilaiendite tähendused:

.co: tähistab ettevõtet, kogukonda, kaubandust

.teave: teabesaidi

.net: tehnilised saidid

.org: mittetulundusühingud

.biz: ärisaidid, enamasti e-kaubanduse saidid

.mina: isiklikud veebisaidid

Näpunäide 6. Otsekohesus:
Eksitav domeeninimi toob teile regulaarselt palju liiklust, kuid siis teie saidi põrkeprotsent tõuseb, mis pikas perspektiivis ei aita. Peale selle kõrge põrkumismäära ei ole teie saidi SEO jaoks hea.

Valige domeeninimi, mis küsib külastajalt teie ettevõtet ja on teie ettevõtte jaoks asjakohane.

Näpunäide 7. Sihi oma piirkonda:
sihtige oma kliente

Nišipoe või piirkonnapõhise poe ehitamine nõuab domeeninime valimisel teistsugust lähenemist. Domeeninime valimisel peate sihitud piirkondi meeles pidama. Proovige lisada linn või linnanimi, kui teie ettevõte kavatseb teenindada kohalikke kliente.

Nüüd, kui teate, mida kõigi teguritega ettevõtte jaoks domeeninime valimisel tuleb arvestada, on oluline, et te tegutseksite kiiresti. Oluline on tegutseda kiiresti, kuna domeeninimed on odavad ja müüvad kiiresti.

Kui teil on endiselt probleeme domeeninime valimisega, külastage HostGatorit või BlueHosti, sisestage vastav märksõna ja teil on palju soovitusi, mille hulgast valida.

Loodetavasti leidsite selle domeeninime näpunäited kasulikuks ideaalse domeeninime otsinguil.

Kui teil on ettepanekuid või paremaid näpunäiteid, jagage seda, kommenteerides allpool.

Õnne teie veebiettevõttele!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector