8-astmeline kontrollnimekiri alla ühe sekundi laadimisaegade saavutamiseks

Selles artiklis esitan teile, kuidas saate oma veebisaidi kiirust 8 praktilise näpunäitega veebisaidi paremaks toimimiseks parandada. Nii et siin me läheme:


Kas olete mõelnud, mida aeglane lehekiirus (ehk veebisaidi toimivus) võiks teie veebisaidile ja teie ettevõttele tähendada? Lehe kiirus mõjutab teie veebisaidi kahte kõige olulisemat asja:

1. Otsingumootori paremusjärjestus

Pärast seda, kui Google teatas 2010. aastal, et lehe kiirust peetakse lehe järjestamise teguriks, otsivad veebisaitide omanikud võimalusi oma lehe kiiruse parandamiseks.

Loe: saidi kiiruse kasutamine veebiotsingu paremusjärjestuses

Vaadake seda trendiaruannet, mis näitab selgelt märkimisväärset huvi suurenemist lehe kiiruse vastu:
liiklus

Vaadake ka ajudekaani videot selle kohta, kuidas veebisaidi kiirus mõjutab reitingut.

Oma veebisaidil on tasuta SEO auditi läbiviimine oluline, kuna see annab väärtuslikku teavet selle kohta, kas teie veebisait järgib Google’i orgaanilise järjestamise häid tavasid.

Kui te ei saa oma saiti Google’is paremusjärjestuseks optimeerida, peaksite palkama SEO eksperdi või võtma veebikoolituse.

2. Külastajad

Kellelegi ei meeldi oodata lehte, mille laadimine võtab liiga kaua aega. See kehtib isegi teie külastajate kohta. Kui teie lehe laadimine võtab liiga kaua aega, lahkuvad nad teie veebisaidilt, põhjustades ettevõtte kaotamise.

Mida tähendab hea veebisaidi toimimine??

Veebisaidi jõudlus koos lehe kiirusega on otsimootori optimeerimisel kriitilised tegurid. Hea lehekiiruse ilmseim põhjus on parem otsingumootori paremusjärjestus. Lõppude lõpuks on see eesmärk, mida kõik veebisaitide omanikud soovivad.

Hea otsingumootori paremusjärjestuse korral saate rohkem külastajaid. Rohkem külastajaid tähendab rohkem võimalusi muuta nad klientideks ja laiendada teie ettevõtet.

veebisaidi kiiruse jõudlus

Seega on teie lehe külastajate arvu suurendamiseks ja otsingumootori paremusjärjestuse suurendamiseks vaja optimeerida laadimisaega. Selleks võite proovida ka WP Buffide kiiruse optimeerimise teenuseid.

Kas soovite seda oma saidil jagada? Kopeerige lihtsalt allolev kood!

Kuidas oma veebisaidi toimivust kiirendada (infograafik)?

’How

Allikas: kuidas oma veebisaidi toimivust kiirendada (infograafik)

Veebisaidi toimivuse näpunäited

1. Hankige hea hostiserver

Hankige hea server

Ütlematagi selge, et kui teil pole head hostimisserverit, ei tähenda ükski järgmistest toimingutest midagi. Niisiis, esimene asi, mida teete, on – KÕIGE TEENINDAJA!

Ja kiire serveri all pean silmas seda, mis kasutab SSD-draive – kuna neil pole liikuvaid osi, saavad nad lehepäringule reageerida palju kiiremini kui traditsioonilised kettadraivid.

Mõned hostimisettevõtted, kes kasutavad SSD-draive, on: InMotionHosting, BlueHost & DreamHost.

2. Analüüsige oma veebisaiti

Analüüsige oma veebisaiti

See annab teile lähtekoha oma lehe kiiruse parandamiseks. See aitab teil tuvastada ka probleemsed valdkonnad, millele peaksite esmalt keskenduma.

Teie veebisaidi analüüsimiseks on saadaval mitmeid tasuta tööriistu, allpool on kõige populaarsemad:

PageSpeed ​​Insights: lihtsalt ühendage oma veebisaidi URL ja laske Google’il skaneerida teie veebisait ja soovitada valdkondi, mida saaks parandada. Veebisaidi skannimise alustamiseks külastage PageSpeed ​​Insightsit.

WebPageTest: tööriist, mis annab teile täielikku teavet oma veebisaidi kohta, näiteks päringu alustamiseks kuluv aeg, DNS-i otsing, esimene bait jne. Samuti sisaldab juga diagrammi, mis näitab teie veebisaidile tehtud HTTP-päringu erinevaid etappe. Veebisaidi skannimiseks WebPageTesti abil minge saidile www.webpagetest.org/.

Pingdomi veebisaidi kiirustest: Pingdom skannib teie veebisaiti mitmest testimiskohast. See annab teile üksikasjalikku teavet, näiteks laadimisaja, toimivuse ülevaate ja soovitusi oma lehe kiiruse parandamiseks. Minge saidile https://tools.pingdom.com/, sisestage oma veebisaidi skannimise alustamiseks oma URL ja testimiskoht.

Vajalikud jõupingutused: | Üldine mõju – väike

3. Lubage GZIP-i tihendamine

GZIP-pakkimine võimaldab teil lehti enne külastajatele renderdamist tihendada. Tihendatud leht on väiksema suurusega ja tarnitakse kiiremini. Kui te pole kindel, kas GZIP-i tihendamine on teie veebisaidil lubatud, kontrollige seda lihtsa tööriistaga, näiteks https://varvy.com/tools/gzip/

Vajalikud jõupingutused: | Üldine mõju – suur

4. Kujutise optimeerimine

Kujutise optimeerimine

Pildid sobivad suurepäraselt teie veebisaidile – see aitab külastajal teie sisu visualiseerida. Kuid optimeerimata piltide omamine võib teie veebisaidi lehe kiirust negatiivselt mõjutada.

Lehe kiiruse parandamiseks veenduge, et kasutate ainult vajalikku arvu pilte ja õiget pildivormingut. Kasutage võimaluse korral JPEG-vormingut, muul juhul PNG-vormingut.

Vähendage oma pildi suurust ka selliste tööriistade abil nagu Photoshop, vähendamata seejuures liiga palju kvaliteeti. Väiksem pildi suurus tähendab kiiremat allalaadimist, mille tulemuseks on parem lehekiirus.

Kujutise optimeerimise täieliku kontrollnimekirja vaatamiseks külastage piltide optimeerimist.

Vajalikud jõupingutused: | Üldine mõju – suur

5. Minimeeri ja minimeeri

Teie veebisaidi osad, näiteks pildid, skriptid ja CSS, suurendavad nende allalaadimiseks vajalike HTTP-taotluste arvu. Rohkem HTTP-päringuid tähendab rohkem lehe laadimisaega.

Minimeerige HTTP-taotluste arv, vähendades oma lehel skriptide ja CSS-i elementide arvu.

CSS-i ja Javascripti koodi minimeerimiseks kasutage sellist tööriista nagu YUI Compressor (http://yui.github.io/yuicompressor/). Kasutage HTML-koodi minimeerimiseks PageSpeed ​​Insightsit.

Vajalikud jõupingutused: | Üldine mõju – keskmine

6. Kasutage CDN-i

Kasutage CDN-i

Sisu edastamise võrk on lihtne viis oma veebisisu edastamiseks. CDN-i kasutamine tähendab, et teie sisu levitatakse mitmele serverile üle kogu maailma.

Kui teie veebisaidi HTTP-päring saabub, tarnitakse sisu kasutajale kõige lähemal asuvast serverist, mille tulemuseks on lehe kiirem kiirus.

Parim CDN-võrk, mida ma kasutan, on KeyCDN.

Pärast saidi CDN-iga konfigureerimist näete kindlasti saidi kiiruse paranemist.

Vajalikud jõupingutused: | Üldine mõju – suur

7. Kõrvaldage ümbersuunamised

Iga kord, kui teie leht ümber suunab, peab brauser hüppama ressurssi otsivasse uude kohta. See tähendab, et iga ümbersuunamine lisab päringu ja vastuse ooteaega. See võib teie lehe laadimisaega märkimisväärselt pikendada.

Kõrvaldage võimalikult palju ümbersuunamisi. Kasutage sellist tööriista nagu https://varvy.com/tools/redirects/, et kontrollida, kas teie veebisaidil on ümbersuunamisi.

Vajalikud jõupingutused: | Üldine mõju – keskmine

8. Asetage JavaScripti alla

JavaScriptid võivad põhjustada teie lehe renderdamise edasilükkamise. JavaScripti ülaosale asetamine tähendab, et kõigepealt laaditakse need skriptid ja siis edastatakse teie lehe sisu. See võib teie lehe laadimisaega märkimisväärselt pikendada.

Selle vältimiseks pange oma JavaScripti kindlasti oma lehe sisule. See võimaldab lehe enne teie JavaScripti parsimist kõigepealt külastajale nähtavaks teha.

Kasutage sellist tööriista nagu Gtmetrix, et kontrollida, kas teil on JavaScripti, mis blokeerib teie lehe renderdamist.

Vajalikud jõupingutused: | Üldine mõju – keskmine

Järeldus

Hea sisu ja parema veebisaidi toimivus on see, mida vajate oma otsingumootorite paremusjärjestuseks, külastajateks ja teie ettevõtte jaoks. Lehe kiiruse ja veebisaidi toimivuse parandamine ei ole ühekordne tegevus.

Peate jätkama optimeerimist, kui lisate oma saidile uuemaid lehti.

Eespool nimetatud seitse näpunäidet pole ainsad, kuid need on heaks lähtepunktiks oma veebisaidi toimivuse parandamiseks.

Seotud ressursid:

Kiirendage oma WordPressi veebisaiti nende 6 näpunäite abil

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map